Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) Angel2014


Angel2014
addikt

Még annyit tudtuk segíteni, hogy ennek a jobb oldalon lévő átlátszó csúszkának amit ha rányom az ember lehet húzogatni le és fel mi a szerepe??

Van olyan kép a telefonról ahol látszik és van olyan ahol nem. Ezt el lehet tüntetni a menüben?

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#1302) GEPESZ66 válasza Angel2014 (#1301) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Edge panel.
Beállítások/Kijelző-nél van.
Alkalmazásokat lehet elérhetővé tenni rajta.

(#1303) Angel2014 válasza GEPESZ66 (#1302) üzenetére


Angel2014
addikt

:R

Igen látom már ki is nyílik.

Mondom nem volt ilyen telefonom. :B

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#1304) GEPESZ66 válasza Angel2014 (#1303) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Én nem használom egyébként.

(#1305) VGYke


VGYke
addikt

Sziasztok! A "billentyű" vagy nyomkodott kijelző hangját (szóval a pittyegést) hogyan lehet megváltoztatni? Nem a hangerőre gondolok, hanem a pittyegés típusára? Elképzelhető hogy sehogy?

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#1306) fecaga21


fecaga21
aktív tag

Legutóbb lemerült az A51-em fullra, éjszaka rádugtam a töltőre, kikapcsolt állapotban 100%en ment töltőn míg délelőtt le nem húztam, azóta nem jön be egyáltalán, néha bejön a Samsung üdvözlőképernyő, de onnan nem megy sehova sem tovább. Nem tudjátok mi lehet a gond illetve hogy ki tudná ezt orvoslni nekem valamilyen szervíz?

(#1307) cinemazealot


cinemazealot
addikt

Sziasztok! 1-2 hete feleségem A51-ének felső (fülnél) lévő hangszórója elnémult. Eleinte csak néha-néha, aztán véglegesen, ezért mára már csak kihangosítva vagy headsettel tud vele telefonálni. Mint kiderült, egyik kollégája, akinek szintén A51-e van (munkahelyi, céges beszerzés) pont ugyanezt kezdte el produkálni, szintén nem régóta. A neten is olvasni ilyen esetekről, ezért valószínűnek tartom, hogy széria hibával állhatunk szemben. :(

(#1308) panizzi


panizzi
aktív tag

60 fps video megy valakinek?

no limit

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.