Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) SpongyaBob válasza gada00 (#1199) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Ezért is váltottam iPhone-ra ez meg megmarad tartaléknak.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#1202) Pipi75 válasza SpongyaBob (#1198) üzenetére


Pipi75
tag

Ez nálam is így van,mióta a 11-es android van rajta. Hallom,hogy hívasom van,de nem érek oda a telefonhoz,és nem mutatja a nem fogadott hívást,csak ha feloldom a képernyőt😡❗

(#1203) Zeki válasza SpongyaBob (#1198) üzenetére


Zeki
nagyúr

Szintén. Meg felveszem, a fülemhez rakom és összevissza elmászik a kijelzö. Lerakni sem tudom. Sokszor meg felvenni nem, mert nem akar kivilágosodni a kijelző.

(#1204) #34322688


#34322688
törölt tag

Sziasztok!
Vettem egy ilyen a51-es készüléket, és kicsit furcsállom, youtube nézése közben, van mikor megakad a film, csak a hang megy tovább, ezt már többször tapasztaltam.
Szerintetek ezt mi okozhatja?

(#1205) K.J válasza #34322688 (#1204) üzenetére


K.J
senior tag

Ezt én is tapasztaltam, nemcsak youtube-nál. Valószínűleg a frissítés a ludas, de lehet tévedek.

(#1206) #34322688 válasza K.J (#1205) üzenetére


#34322688
törölt tag

Akkor ezzel együtt kell élni, hát elég szomorú

(#1207) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Több üvegfóliat próbaltam,de szinte mindegyik felül belevegösödik, a kameránàl is, s igy azzal csak homalyos kepet lehet készíteni.
Hasznaltok üvegfóliat?

(#1208) gada00 válasza GEPESZ66 (#1207) üzenetére


gada00
aktív tag

Nem, nem, igen.
Kínaim van kb akkora az üveg mint a kijelzőpanel ( fekete keret nélkül)

[ Szerkesztve ]

(#1209) GEPESZ66 válasza gada00 (#1208) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Nekem is kínai,de mindegyikkel ez volt a gondom.

(#1210) K.J válasza GEPESZ66 (#1207) üzenetére


K.J
senior tag

Én fekete keretes fóliát használok. Eleinte zavart, hogy ott van, mára megszoktam. Nálam a szélek kezdtek lepattogni két helyen. Azon is elgondolkodtam, hogy lekapom róla, úgyis tudok rá vigyázni. Bár amilyen mákom van, pont akkor lenne valami gubanc.
Ez a levegősödés szerintem felhelyezés kérdése.
DE!
Egyik ismerősöm az A50-es modellel szenvedett a fóliákat illetően, ott tényleg mindegy volt, milyet rakott rá.
Ő azt mondja nem volt sík felülete a kijelzőnek. Nem tudom. Továbbra is azt mondom, hogy jól kell felrakni.

(#1211) gada00 válasza GEPESZ66 (#1209) üzenetére


gada00
aktív tag

Nekem nem levegősek, sima nem görbített, nem ér a széléig de nem is kell neki....

[ Szerkesztve ]

(#1212) Zeki


Zeki
nagyúr

Másnál is úgy van, hogy ha hívás közben bejön egy hívás és azt akarod felvenni, akkor az kihangosítva indul? Pedig az nem is aktív. Be kell kapcsolnom, majd ki, hogy újra rendesen lehessen telefonálni.

(#1213) GEPESZ66 válasza gada00 (#1211) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Ez megéri az árát, 3500 Ft futárköltséggel együtt? [link]

(#1214) gada00 válasza Zeki (#1212) üzenetére


gada00
aktív tag

nálam nincs.

(#1215) gada00


gada00
aktív tag

3.1 nem tett jót a wifi stabilitásának......

(#1216) gada00 válasza GEPESZ66 (#1213) üzenetére


gada00
aktív tag

siipro kínait vettem 1500ért, letakarja a kamerát de nem zavaró

(#1217) GEPESZ66 válasza gada00 (#1216) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Eddig az összes kínai a felső 1cm-ben mindig alálevegősödött, így a kamera képe is homályos.
Pedig jó raktam rá.
Gondoltam, hogy ez talán a kamera részen ki van vágva.

(#1218) gada00 válasza GEPESZ66 (#1217) üzenetére


gada00
aktív tag

nekem nem jöttek fel, de én használok egy sima szilikon tokot is ami magasabb mint a kijelző...

(#1219) GEPESZ66 válasza gada00 (#1218) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Van linket, amelyiket rendelted?

(#1220) gada00 válasza GEPESZ66 (#1219) üzenetére


gada00
aktív tag

nincs, ez ilyen hagyományos real-time vasárlás volt odamenéssel meg ilyenek..... :-)

(#1221) VGYke


VGYke
addikt

Sziasztok! Megnéznétek hogy nektek a Galaxy Store ban elérhető a Camera Controller és a Galaxy Phone Control alkalmazás? Állítólag elérhetőnek kellene lenni, de az én telefonomon egyik sem elérhető.... :F

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#1222) SpongyaBob válasza VGYke (#1221) üzenetére


SpongyaBob
veterán

"Ez a tartalom nem kompatibilis a telefonjával"

Nekem is ezt írja.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#1223) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Használtok kameravedő üvegfóliat?
Aki hasznal magneses flip tokot,bevalt neki?

(#1224) gada00 válasza VGYke (#1221) üzenetére


gada00
aktív tag

Sik app ilyen a 3 és a 3.1 frissítést nem követték le az appok

(#1225) Zeki


Zeki
nagyúr

Van olyan call recorder, ami ezen jól is működik és nem az alsó mikrofon akarja felvenni a fenti hangszóró hangját?

(#1226) djalmasi


djalmasi
tag

Halihó. A telefonom úgy 6 hónapja van meg és néhány napja elkezdte csak úgy random kidobálni a másodlagos (Digi) szimet. Van hogy csak annyit jelez, hogy nincs térerő van amikor a mobilnetet eldobja és persze csak akkor javul meg ha kap egy újraindítást a telefon. Valakinek esetleg hasonló probléma korábban?

(#1227) galervin93 válasza djalmasi (#1226) üzenetére


galervin93
őstag

Ugyanez Telenor SIM-mel. Repülőmód is megoldja, de bosszantó (pl. folyamatos adatkapcsolatot igénylő appot nem is "bízok" mostanában erre a SIM-re.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#1228) Vazil


Vazil
tag

Sziasztok!

Mit gondoltok, ha megkapjuk a 12-es androidot mennyire lesz használható a teló?

Arra gondolok, hogy a kezdetektől fogva nem igazán acélos ugye. Jó, hogy kapunk 3 db főverziót(ha tényleg kapunk), de nem tudom, hogy a következőnél nem akarom-e inkább földhöz vágni! :DD

(#1229) Arcanine válasza Vazil (#1228) üzenetére


Arcanine
csendes tag

Nekem korábban se volt vele bajom, de a 11-es mintha még jót is tett volna neki, ebből kiindulva én nem félek a többitől sem. Persze lehet, hogy csak szerencsém van, vagy csak nekem nem tűnik fel, hogy lassú.

(#1230) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Szilikon tokban használom a telefont, üveg fóliával.
A kamerára Ti raktatok üvegfóliát?

(#1231) Vazil válasza GEPESZ66 (#1230) üzenetére


Vazil
tag

Nekem is szilikontokba+üvegfóliával van. A tok kellően eláll a kameráktól, szépen védi. Karc nincs rajta.

(#1232) djalmasi


djalmasi
tag

Sziasztok, a Bluetooth-al akadt esetleg bárkinek problémája hosszú vagy akár rövid idő múltán miután használatba vette a készüléket? Egy hete a TWS fülesem véletlen időközönként elkezdett "pattogni, szakadozni" zene hallgatás közben és azt hittem a füles romlott el, de ma vettem észre, hogy még akár 50 centis közelségből is hajlandó a telefon csak random ha éppen úgy tartja kedve ledobni a BL eszközöket (pl amikor az órám is és a TWS is egyszerre csatlakozik akkor rendszeresen beakad a zene vagy valamelyiket csak úgy levágja) :W

[ Szerkesztve ]

(#1233) GEPESZ66 válasza djalmasi (#1232) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Én Jabra bluetooth headset-et használok egész nap.
Nincs vele gondom.

(#1234) djalmasi válasza GEPESZ66 (#1233) üzenetére


djalmasi
tag

de egyszerre több eszközzel, órákon keresztül ?

(#1235) GEPESZ66 válasza djalmasi (#1234) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Bocs, én csak 1 eszközzel használom.

(#1236) szoszo75


szoszo75
aktív tag

Ezennel elköszönök innen, A52-re váltottam, átcuccolok a másikba. :D További jó fórumozást mindenkinek.

DIGI 500 ról 1000-re

(#1237) zsoltip


zsoltip
őstag

Sziasztok.
Milyen alternatív ROM telepítése lehetséges Samsung Galaxy A51 készülékre?

Köszönettel,
zsoltip

(#1238) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Elfelejtettem, hol lehet azt beállítani, hogy PIN kód beírásakor az OK-gombot ne kelljen megnyomni, hogy feloldja a kijelzőt.

(#1239) K.J válasza GEPESZ66 (#1238) üzenetére


K.J
senior tag

Beállítások--> Zárolt képernyő--> Képernyőzár típusa. Itt megadod a PIN kódot, azon belül pedig kiválasztod a PIN opciót, itt újra meg kell adni, de alatta már látni fogod ezt a lehetőséget.

(#1240) gthomma


gthomma
senior tag

Sziasztok. Ma vettem egy ilyen telefont, nem sokat volt használva ismerőstől vettem. Android 10 volt rajta, frissítettem android 11-re, hardreset. Elkezdtem belakni, fel akartam venni az ujjlenyomatomat azt mondja :

A szenzor teszt ezt mutatja:

Mit lehet csinálni? Lehet hogy "rossz" fólia van rajta ?

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#1241) fecaga21


fecaga21
aktív tag

Üdv. A telefonomon a beszédhangszórón nem hallok semmit, csak kihangosítva tudok beszélni vagy fülhallgatóval. Azt mondtk a Samsungnál semmi baja, töröljem le az alkalmazásokat, beütött valami számsort, majd belebeszélt és tényleg vissza lehetett hallani, de én nem hallok semmit, nem változott semmi. MIt tehetnék?Gyári beállítások sem segitettek

(#1242) gada00 válasza fecaga21 (#1241) üzenetére


gada00
aktív tag

Akkor most így letörölve vidd be a samuba

(#1243) Silent77


Silent77
veterán

Sziasztok!

Pár napja használom ezt a készüléket, de sajnos sim 1-nél azt írja nincs regisztrálva a hálózaton.
2 kártya van benne. nagy ritkán működik a sim 1, ha párszor kiveszem, és visszarakom. :F Ez csak ideiglenes, mert kis idő után ismét nem megy.
Próbáltam utánaolvasni, amit találtam kipróbáltam, de semmi eredménye. :(
Telenor és Telekom kártya van benne, próbáltam megcserélni, próbáltam, hogy csak abba a slotba rakok, de ez sem segít.
Bárki találkozott már ilyen hibával? :R

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#1244) gada00 válasza Silent77 (#1243) üzenetére


gada00
aktív tag

Én kicseréltetném a kártyát

(#1245) K.J válasza gada00 (#1244) üzenetére


K.J
senior tag

+1
Egyik ismerősömnek pl csak 3G-t tudta a készüléke, mint utólag kiderült, a SIM nem volt alkalmas a 4G-re, szóval simán lehet ez a megoldás!

(#1246) Silent77 válasza gada00 (#1244) üzenetére


Silent77
veterán

Megfordult a fejemben ,de a Telekom kártya idei, a Telenort pedig tavaly cseréltettem. Mindkét kártya működik a 2-es foglaltban, de egyik sem az 1-ben.
Másik telefonban tökéletesek.

Tettem bele most egy bontatlan sim kártyát, semmi változás. :(

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#1247) gada00 válasza Silent77 (#1246) üzenetére


gada00
aktív tag

Tegnap volt hogy ledobott a telenor kártya, nem is látta egyáltalán az újraindításig.
Én egy SIMet használok.

(#1248) mr.tamasbiro


mr.tamasbiro
őstag

Nem tudom,hogy ezt a telefont vegyem anyósnak vagy az a70-et?
Szerintetek?

(#1249) VGYke


VGYke
addikt

Sziasztok! Bár lassan 2 éves a készülék, de most jutottam oda hogy kérdezzek:
Minden egyes bekapcsolásnál, talán az "Üzenetek" alkalmaz miatt feljön ez az ablak, hogy írjam be a telefonszámot.

Hiába adom meg, ki majd bekapcsolás után újra ez az "ablak" fogad.
Hogyan lehetne eltüntetni, vagy máshová véglegesen beírni a telefonszámot hogy megjegyezze és többet ne lássam a fenti ablakot?

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#1250) doongoo válasza VGYke (#1249) üzenetére


doongoo
addikt

"Hogyan lehetne eltüntetni," - ne kapcsold le a telefont és akkor nem kell újra bekapcsolni sem, azaz nem fogja kérni... :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.