Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8835) sepsi0 válasza tbc2 (#8806) üzenetére


sepsi0
őstag

Szia!

Én most váltottam Note 4-ről Note 7-re.
Lehet kár volt váltani.
Note 7:
Jobban tetszik a telefon külseje, a kamera is jobb. Alig van hozzá normális flip tok. LTE hálózat kezelése sokkal rosszabb, sokat járok pl autóval egy bizonyos útvonalon. Note 4-el végig volt 4G, Note 7-el sok helyen csak H+ van. 4G-n lassabb a telefon. Wifi viszont jobb.
4-en most akartam akksit cserélni, elején 2 napot bírt, most már csak kicsit több, mint 1 napot. Note 7 ugyan azzal a felhasználással 1 nap.....
Kicsit talán gyorsabb a telefon. Már lett karc a kijelzőn, úton van a fólia.
Ha nem 43eft-ért vettem volna az Alzán, lehet visszaküldöm.

Összegezve. Nekem szebb a Note 7, kicsit talán gyorsabb a soc, jobb a kamera, de ha nem ennyi lett volna, nem érte volna meg nekem váltani. Kicsit csalódott vagyok, azt hittem nagyobb előre lépés lesz, nekem nem az lett...

Anno a Note 4-et 45-ért vettem a GB-ről, a 7 ilyen szempontból jobb, van 2 év hazai gari. Kíváncsi lennék, hogy a Not 5/6 is ennyire kevés pluszt ad a 4-hez képest?
MTK procis teló meg többet nem lesz a családban az biztos. Note 4 volt az első snapi procis, nem is lesz más többet.

Ami kimaradt... A beszéd hangszóró katasztrófa a 4-hez képest, gondolom a kialakítás miatt. Nagyon kell figyelni, hogy rakod a füledhez, hogy rendesen halljam a telefont, Note 4-nél nincs ez....

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.