Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9751) 0xmilan


0xmilan
addikt

FLOVEME "cloth" tokot ne vegyetek, mert nincs benne semmi cloth vagy vaszon vagy farmer anyag, teljesen muanyag az egesz. Ezen felul a kamera es az ujjlenyomat olvaso kivagasai kb. egy millimeterrel balra vannak csuszva.
Mar csak a snapshothoz van linkem, mert toroltek is a termeket.

szerk. Ehh, ugy latszik ez a snapshot csak nekem erheto el, bejelentkezve?

[ Szerkesztve ]

(#9752) fradi81 válasza Gloob (#9750) üzenetére


fradi81
veterán

Nem kell csak nem láttam az alapértelmezett hang-internet beállítást de már tiszta minden. Amúgy is voipon telózók mikor néha kell. Mondjuk ha maradna ez az 5 forint akkor már az sem kéne a távoli jövőben :)

moto g72, Ninebot d28e

(#9753) azimut válasza 0xmilan (#9751) üzenetére


azimut
aktív tag

Most ezt rendeltem kemény 2 dollár 20 centért. Remélem, hogy ennyiért valódi bőrbetétes prémium minőségű tok várható. :D A fotókon nem RN7 látható, de értelemszerűen azt választottam.

"Az kizárt, mert nem tudom."

(#9754) 0xmilan válasza azimut (#9753) üzenetére


0xmilan
addikt

Az enyem $2.69 volt, de a linkeden gyanusan hasonlo a leiras meg a kepek, ahogy szetbontja a retegeket es benyilazza, hogy "Cloth layer". Ugyanilyen volt nalam is.
Az Ali amugy egybol elfogadta a dispute-ot es lesz refund. Gondolom sokan jelentettek, hogy kamu a leiras.

(#9755) azimut válasza 0xmilan (#9754) üzenetére


azimut
aktív tag

3 sör áráért ennyi kockázatot bevállalok. Így mulat egy magyar úr!

"Az kizárt, mert nem tudom."

(#9756) fa4hu válasza Milestone2 (#9710) üzenetére


fa4hu
Topikgazda

Tényleg kivették belőle a hívásrögzítést? (Google tárcsázóval jött?)

(#9757) Milestone2 válasza fa4hu (#9756) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ez a kínai fejlesztői.
Szerintem soha nem fog google tárcsázót kapni.
Illetve nem vették ki a kínai verzióból a hívásrögzítést. Még megvan.
...a globál stabilokra viszont biztos igaz lesz, amit kérdeztél.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9758) #07282432 válasza Milestone2 (#9757) üzenetére


#07282432
törölt tag

Akartam kérdezni hogy mi ez az újdonság hogy az újabb Xiaomi telefonokon nem a MIUI tárcsázó/névjegy/üzenetek van gyárilag hanem a Google féle?

(#9759) Milestone2 válasza #07282432 (#9758) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Gondolom biznisz a Google-val...
...vagy a GDPR-csomag része.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9760) laca1052 válasza fa4hu (#9756) üzenetére


laca1052
tag

Itt a cikk [link] a Globál verziók így fognak jönni de a kínai az nem.

(#9761) Milestone2 válasza laca1052 (#9760) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Hányok tőle, ezért cserélem minden telefonon azonnal a kínai verzióra...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9762) Lacuss20


Lacuss20
senior tag

Sziasztok! Gyári romon van opció arra, hogy az egyik simkártyán ne legyen bekapcsolva a mobilnet a kettőből egyszerre, de a másikon mehessen a 4g? Külföldi sim és amúgy sincs rajta mindig mobilnetem. :R :R

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#9763) maczera válasza Lacuss20 (#9762) üzenetére


maczera
aktív tag

Beállítások -> SIM kártyák menüben van olyan pont, hogy Kettős 4G mód, meg olyan, hogy A másodlagos SIM kártyán mobiladat-forgalom használat... . Ezeket akarod kikapcsolni?
Vagy az Adatforgalmi beállítások pontban az adatforgalmat korlátozni?

[ Szerkesztve ]

(#9764) Fall-N válasza vargalex (#9737) üzenetére


Fall-N
veterán

Ne keverd a kettőt! A beégés az OLED kijelzőknél van, amikor a pixelek szellemképe maradandóan ott marad. Amiről te írsz az a hő miatt megsárgult hibás ragasztó ami bármelyiknél előfordulhat és nem maga a kijelző miatt károsodik a képe, hanem a ragasztó sárgítja be. Nem ugyanaz a kettő.

[ Szerkesztve ]

(#9765) vargalex válasza Fall-N (#9764) üzenetére


vargalex
félisten

Igen, de igazából a ragasztó sárgulásának, majd később barnulásának van "égés" színe. Az Oled beégés szellemképet produkál. Persze mindkettőt beégésnek hívják. Abban valóban igazad van, hogy az első esetben nem maga a kijelző hibásodik meg. Ráadásul az angol is burn-nak mondja...

Alex

(#9766) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Nem azért mert sürgős, de lassan nem kellene érkeznie egy update-nek miui global vonalon?

Pl a decemberi biztonsági csomag miatt is.

(#9767) Milestone2 válasza aprokaroka87 (#9766) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Na az androidos biztonsági frissités követése nem erőssége a gyártónknak...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9768) #07282432 válasza aprokaroka87 (#9766) üzenetére


#07282432
törölt tag

1-2 havonta szokott jönni Global MIUI ROM-ra frissités....

(#9769) koppasz1986


koppasz1986
tag

A bet365 poker nem indul el, régebben ment, de mióta rootolt a teló azóta nem.. ugyhogy gondolom emiatt, nincs erre valami megoldas?

(#9770) Joker88


Joker88
őstag

ma megjött az új QC3-as töltő.. 700 Forint volt.. :D
[kép 1] [kép 2] [kép 3] [kép 4]

Ha a sárga helyre dugom a kábelt, akkor a telefonon 2 db 'villám' jelenik meg az akku mellett és a következő töltési értéket produkálja : [kép 5 ]

több,mint tökéletes.. :C

In loving memory of Garrett Lockhart

(#9771) vargalex válasza Joker88 (#9770) üzenetére


vargalex
félisten

Nem teljesen ugyan az a típus, de azért inkább ne hagyd őrizetlenül: 1, 2.

Alex

(#9772) 0xmilan válasza vargalex (#9771) üzenetére


0xmilan
addikt

En YKZ-tol rendeltem QC3-asat. Amig fel nem melegszik, addig egesz OK, a telefon is mutatja, hogy Charging fast. Aztan egy ido utan elkezd valtogatni gyorstoltes meg sima toltes kozott, ami folyamatosan felebreszti a kepernyot es az adapter is felforrosodik meg sipol, mintha jelezne, hogy felforrt a teaviz.
Tud valaki minosegi gyorstoltot, ami nem gyujtja fel a hazat?
Van-e egyaltalan ertelme? Ha jol remlik, akkor az akku is azt szereti jobban, ha lassan toltik.

(#9773) Oldbiggy


Oldbiggy
tag

Sziasztok. Nemrég feltettem az Orangefox R10.1-et, azóta belassult a telefonom, nehezen nyitja meg az ablakokat. Ment vissza a R10.02. Nálatok nem volt gond vele?

Zavard össze a világot, mosolyogjál hétfőn..

(#9774) tomy86 válasza 0xmilan (#9772) üzenetére


tomy86
addikt

Mondjuk nem 700 forint, de én még tavaly vettem egy ilyen Blitzwolf töltőt. Akkor akciósan 12 USD volt. Ahhoz képest eléggé felmentek az árak, az ebayen olcsóbb, mint az alin. Hibátlanul működik.

[ Szerkesztve ]

(#9775) Gerasz válasza Gerasz (#8373) üzenetére


Gerasz
aktív tag

A korábbi hozzászólásomban említett wifi hotspot problémára (csatlakozni lehet a Note 7 által létrehozottra, de netet nem ad) ez jelentette a megoldást.

adb devices
adb shell
settings put global tether_dun_required 0
reboot

Így szerencsére nem kellett a factory reset

(#9776) Lacuss20 válasza maczera (#9763) üzenetére


Lacuss20
senior tag

Szia! Igen, a kettős 4G vel sajna kilövi-kilőtte mindkettőt, de ugye az egyiken opció lenne hogy menjen, bár lehet csak pont el is ment róla a 4g :B :B . Mindenesetre az elsődlegesbe van a "másodlagos" kártya, de ettől függetlenül olyat találtam, hogy 2g hálózaton menjen így kevésbé viszi az akksit meg stabilabb is :) :R :R :R

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#9777) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Azért az úgy mennyire komoly hogy a google play szolgáltatások több mint 600mb tárhelyet igényel, az apk meg 90+ mb csak:D

Azért vicces hogy azt veszed észre hogy mintha fogyna apránként napról napra a belső tárhelyed mérete....

Hiába a tisztitás.

(#9778) 0xmilan válasza aprokaroka87 (#9777) üzenetére


0xmilan
addikt

Ez az egesz google play ez egyik legkifinomultabb malware / spyware amivel valaha talalkoztam.

(#9779) Milestone2 válasza 0xmilan (#9778) üzenetére


Milestone2
nagyúr

+1 :C

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9780) #07282432 válasza 0xmilan (#9778) üzenetére


#07282432
törölt tag

Lehet használni a telefont Gapps nélkül is....

(#9781) aprokaroka87 válasza 0xmilan (#9778) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Á van egy sejtésem hogy a 32/64 bites kód egybe fűzése az appban létrehoz felesleges tárhely foglalás idéz elő.

Meizu m6-on elérhető root-jog.
root explorer-el ránézve a data/app-ban
látható hogy pl 2db oat könyvtár ban.

32 bites és 64 bites.

a 32 bites-ben ott van pl egy 160mb-os dex fájl.
De ugyanez libeknél is így van.

A rendszer 64 bites, számomra furcsa hogy a 32 bites rész is lefordul ilyenkor.

Azt nem tudom RN7 esetében is így van-e, de az apkmirror.com weboldalon böngészve nem láttam olyat hogy armv8 csak, olyat hogy armv7 vagy amrv7+armv8 egybe fűzve.

Nem értek hozzá ennyire, csak furcsa.

(#9782) cirkus


cirkus
aktív tag

szeretném szinkronizálni és élesíteni a Xiaomi Cloudomat, viszont nem tudom a jelszavamat.
Az azonosító számom megvan, és hiába kérek jelszó törlést a telefonszámomra nem érkezik meg. Hogy tudnám kideríteni mi lehet a jelszavam ?

(#9783) aprokaroka87 válasza cirkus (#9782) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Arra figyelsz hogy +36xx formában adod meg?

többször is probálkoztál már?

Amikor regisztráltad, e-mail címet nem adtál hozzá?

[ Szerkesztve ]

(#9784) cirkus válasza aprokaroka87 (#9783) üzenetére


cirkus
aktív tag

igen úgy adtam meg.
nem adtam meg emailt korábban, de ellenőrzésképpen megadtam az emailemet és nem talált olyat

(#9785) aprokaroka87 válasza cirkus (#9784) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Szerintem ha korábban nem adtad hozzá az e-mail cimet akkor nem ismeri fel.

Lehet valami miatt késik az sms.

(#9786) aprokaroka87 válasza cirkus (#9784) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Most csináltam egy gyors tesztet, Nekem leküldte sms-ben a kódot kb 2-3 mp-en belül.

Telenor a szolgáltatóm.

Mármint a 6 jegyű számot, ami után lehet új jelszót kérni:)

[ Szerkesztve ]

(#9788) cirkus


cirkus
aktív tag

már tegnap megkértem... vodafoneos vagyok... :F

(#9789) aprokaroka87 válasza cirkus (#9788) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Telefon újrainditás volt? bár elvileg ez szerver dolog.

Esetleg a Vodafone topikban kérdezz rá, hátha másnál is pont van ilyen gond.

(#9792) zorzy4 válasza 0xmilan (#9772) üzenetére


zorzy4
őstag

Én egy mezei Itthon az edgitallban kapható hama qc3as töltőt vettem. Ez elég minőségi cucc, igaz nem 600 hanem 6000ft. Én úgy kímélem az akkut, hogy éjszaka 1A töltővel töltöm. A Gyorsat csak ha nappal kell sietnem.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#9793) maczera válasza Lacuss20 (#9776) üzenetére


maczera
aktív tag

"a kettős 4G vel sajna kilövi-kilőtte mindkettőt"
Nálam nem. Megy a 4G és a VOLTE is.

(#9794) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Sziasztok!

Egy Redmi 7-re rá tudom tenni egy Redmi Note 7 tokját, illetve üveglapot? Sajnos nagyon kevés tokot találok az előbbihez... Viszont méretben és a gombok elhelyezésében nem látszik különbséget.

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#9795) Joker88 válasza pocokxx (#9794) üzenetére


Joker88
őstag

szerintem nem !
[link] máshol helyezkedik el a kamera. a kijelző is kicsit kisebb a redmi7-nél..

Tokot meg találsz Alin pl. De itthon is kapsz.Például a https://tok-shop.hu/ oldalon.. ;) a keresőjébe beírod a " redmi 7 " kulcsszót..

[ Szerkesztve ]

In loving memory of Garrett Lockhart

(#9796) pocokxx válasza Joker88 (#9795) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Hát akkor maradok a redmi 7-re kínált tokoknál. Csak kicsit gyérebb a választék. Azért köszi. :R

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#9797) Oldman2 válasza Milestone2 (#9695) üzenetére


Oldman2
veterán

Ebben a cikkben ötöt számolok össze és ebben a RN7 nincs benne, tehát már hat van.

(#9798) 0xmilan válasza pocokxx (#9794) üzenetére


0xmilan
addikt

En a RN7-en hasznaltam nehany hetig a RN5 tokjat, mert a meret nagyjabol stimmel, persze nem illeszkedett rendesen. Kamera kivagasnal a tetejen ralogott a tok a lencsere, az ujjlenyomat olvaso OK volt, gombok jobb oldalon kb. ugyanott, a jack meg teljesen mashol van.

(#9799) Milestone2 válasza Oldman2 (#9797) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Sajnos sunyiban bejelentés nélkül vonják be a készülékeket...lehet hogy 6....
...én a multi weboldalán szoktam nézni a táblázatot.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9800) Grecky válasza 0xmilan (#9772) üzenetére


Grecky
senior tag

Ez nem jó? Xiaomi QC3-nak mondják:
Xiaomi Mi 9 SE Fast Charger QC3.0 18W Quick Charge Adapter Type C Cable For Mi 9 8 se 6 5 9T A1 A2 Mix F1 Redmi Note 7 8 K20 Pro
https://a.aliexpress.com/CoRtPNfE

[ Szerkesztve ]

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.