Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) novinyul válasza eisento (#700) üzenetére


novinyul
veterán

Mik vannak nálad :F Egyszerűen nem is értem ezeket az anomáliákat. Mondjuk nálam a GT-n a gyári van fent, de az minden további nélkül kezel mindent.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#702) gya/352 válasza eisento (#700) üzenetére


gya/352
tag

Olyan hogy google pdf viewer en ugy tudom nincs. A drivenak van pdf olvasoja de azt meg nem kell kulon felrakni. Ugyhogy valami szerintem nem stimmel a tortenetben

(#703) eisento válasza m.lala (#580) üzenetére


eisento
addikt

megjottek mar a tokok? par kepet dobhatnal meg par soros velemenyt roluk. :R

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#704) eisento válasza gya/352 (#702) üzenetére


eisento
addikt

Akkor az ott mi? :U

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#705) Milka 78 válasza ginola (#698) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Sry rosszul fogalmaztam...a menüpontra gondoltam amin belül kapcsolhatóak a fent említett üzemmódok.

(#706) gya/352 válasza eisento (#704) üzenetére


gya/352
tag

Nem tudom. De ha en rakeresek a play aruhazban a google pdf viewerre nem talal olyat. Egy csomo masfelet igen.

(#707) gya/352 válasza eisento (#704) üzenetére


gya/352
tag

Raadasul az ikonja is gyanus nekem. A google alkalmazasoknak nem ilyen egyszeru szokott lenni az ikonja.

(#708) aprokaroka87 válasza gya/352 (#707) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Pedig elvileg létező app :)

link

(#709) gya/352 válasza aprokaroka87 (#708) üzenetére


gya/352
tag

Aha...mar latom...tenyleg...ugy hogy valaki kigyomlalta a google drivebol appbol. Vegulis mindenki azt meg onnan telepit a telojara amit akar...aztan meg panaszkodik a telefonra hogy nem ugy mukodik ahogy kellene.

(#710) eisento válasza gya/352 (#709) üzenetére


eisento
addikt

mar ne is haragudj de nem kulso forrasbol van, kibaszottul a play aruhazbol lett felrakva regen onepluson hasznaltam azert tettem fel, de realme-n alapbol van pdf olvaso amit nem tudtam... Meg nem hinnem, hogy egy google apptol bolondul meg a telefon... :W
:U

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#711) gya/352 válasza eisento (#710) üzenetére


gya/352
tag

Tehat most a realmera a play aruhazbol raktad fel? Ugy hogy rakerestel es nyomtal egy installt?
Basszus akkor az hogy van hogy en meg sem talalom az appot?

(#712) eisento válasza gya/352 (#711) üzenetére


eisento
addikt

igen a play aruhazbol tettem fel. Es ugy lehetseges, hogy mint emlitettem regen onepluson hasznaltam, es a play aruhazon van egy olyan resz, hogy nem telepitett appok ott vannak az eddig valaha letoltott appjaim onnan szedtem le. lehet mar alapbol nem listazza ha rakeresel.

SZERK: ja es az aodon megint kor alakuak az ertesitesi ikonok... ki erti ezt? :DDD

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#713) aprokaroka87 válasza gya/352 (#711) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Úgy hogy van amire hiába keresel rá a Play store-ban nem fog rá találatot adni, ilyen pl a Play Szolgáltatások is.

(#714) gya/352 válasza eisento (#712) üzenetére


gya/352
tag

OK. Én elhiszem. És Ok, így már elismerem, hogy a telód problémáit valószinüleg nem ez az app okozza.
Találtam egy linket.
Amiből nekem az jön le, hogy ez egy közel egy éve nem létező app, és lehet hogy ezért nem működött neked megfelelően a modern hardver és szoftverkörnyezetben. (?) :F
És ezért nem található meg a play áruházban.

(#715) KBL001


KBL001
tag

Hali!

3 napja van meg a teló és szsz nagyon jó. De lenne egy kérdésem :

Van ez a erem kivilágítása menüponta,ami lezárt állapotan jelezné,ha van értesítés.
Na most nekem nem nem jelzi.
Esetleg ki kéne kapcsolni előtte az alkalmazásokban egyesével,hogy ne ébresszék fel a képernyőt?

Mertértesítés led nincs.

[ Szerkesztve ]

(#716) gya/352 válasza KBL001 (#715) üzenetére


gya/352
tag


Ez ki van kapcsolva?

(#717) m.lala válasza eisento (#703) üzenetére


m.lala
aktív tag

Hívtál, itt vagyok. ;]
1 tok jött még meg, a kici kinaiak civatnak...
[link] [link] [link] [link] [link]
Teljesen rendben van, nem túl vastag, illesztését tekintve rendben van, fogása szuper, kinézetre jobb is, mint vártam.
ezeöccá :DDD [link]

Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

(#718) fecus válasza gya/352 (#714) üzenetére


fecus
őstag

Nekem a Google Workspace Marketplace oldalon ott van. Telepíthető.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#719) tompa07


tompa07
csendes tag

Sziasztok!

Valakinek előfordult már, hogy ha valaki hívta (lezárt képernyőn) eltelik kb. 5 másodperc mire kiírja, hogy ki a hívó fél?
Olyan idegesítő, hogy előttem a telefon, hívnak és várnom kell kb. 3-4 csengésig mire kiderül, hogy ki keres.
A lite 9-es ugyanezt produkálta.
Ez is produkálja 1 hónap után.
Van valakinek valami ötlete?
Amúgy a telefon többi funkciója gyors.

(#720) Viktor0610 válasza tompa07 (#719) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hol tárolod a neveid?

Akkor tapasztaltam ilyet, mikor valaki a SIM-en tartotta a névjegyzékét.

Samsung Galaxy A54

(#721) Milka 78 válasza tompa07 (#719) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Nem nálam nyoma sincs. Ahogy elkezd csörgetni, egyből dobja a nevet, fényképet. 2 teló és szintén 1 hónapos használat.

(#722) tompa07 válasza Milka 78 (#721) üzenetére


tompa07
csendes tag

Nekem is dobta rögtön, egy ideig.
Ha jól tudom, gmail fiókban vannak a nevek, nem sim-en.
Hol tudom megnézni, mi van a sim-en?

(#723) Milka 78 válasza tompa07 (#722) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Én ennél a telónál nem találtam még hasonlót sem, de lehet én vagyok vaksi. Pl én a simről akartam másolni számokat...

(#724) tompa07 válasza Milka 78 (#723) üzenetére


tompa07
csendes tag

megnéztem, a sim-en csak a szolgáltató számok vannak, hangposta, autóklub..stb.
Amúgy, ha bemész a google mappában található névjegyek-be, ott elvileg tudsz sim-ről másolni bármelyik fiókodra.

(#725) tompa07


tompa07
csendes tag

Kicsit próbálgattam, és ha ki van kapcsolva a wifi akkor csinálja ezt, hogy később jelenik meg a telefonszám és a név.
Bekapcsolt wifinél most nem produkálja.
Ki érti ezt?

(#726) oba


oba
addikt

Jól tudom, hogy a bőr hátlapos verzióból 6/128-as nem létezik? Csak mert az Alzán most "szürke" színmegjelöléssel árulnak 6/128-ast és a fotókon a bőr hátlapos van kint. De gondolom tévedésből, és a sima hátlaposra gondolnak szürke színben.

(#727) gya/352 válasza oba (#726) üzenetére


gya/352
tag

Nem. En is ott vettem.

(#728) oba válasza gya/352 (#727) üzenetére


oba
addikt

Köszi! Én abban a hitben voltam, hogy a bőr hátlap az csak a 8/256-os modell kiváltsága. De akkor ezek szerint rosszul tudtam :)

(#729) KBL001 válasza gya/352 (#716) üzenetére


KBL001
tag

Igen,ki. Be kéne?

Amúgy tegnap figyeltem és 1x felvillan a sáv körbe,ha értesítés van,de ennyi. Tehát ugyanúgy nem jelzi,ha pl akkor kapok vmit,amikor nem látom/hallom.
Azt hittem ez addig világít,amíg rá nem néz az ember.

Más opció esetleg,hogy lezárt állapotban az értesítést észre lehessen venni,ha épp nem vagyok teló közelben?

(#730) gya/352 válasza KBL001 (#729) üzenetére


gya/352
tag

Neeem. Ez cdsk felvillan amikor az uzenet erkezik. Utana mar semmi. Azt en sem rrtem miert nem lehetett egy nyomorult pottyot kirakni fixen az egyik sarokba mintha egy LED vilagitana.

(#731) KBL001 válasza gya/352 (#730) üzenetére


KBL001
tag

Biztos drága lett volna. :D

Amúgy,ha benyomom azr az opciót,amit mutattál,mi lesz?
Csak annyi,hogy világít a képernyő annyi időre,ami be van állítva?

(#732) gya/352 válasza KBL001 (#731) üzenetére


gya/352
tag

Nem probsltam. Gondolom bekapcsol a kijelzo egy idore.

(#733) aprokaroka87 válasza KBL001 (#731) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

kb igen, bár azt nem tudom hogy abban az esetben ha valakinek rengetegszer érkezik értesítés, akkor az mennyire tesz jót az akkumulátor időnek, mert ilyenkor ha jól sejtem a cpu-t és a képernyőt is folyamatosan élesztgeti felfelé.

(#734) KBL001 válasza aprokaroka87 (#733) üzenetére


KBL001
tag

Nem akartam benyomni,csak kérdeztem kíváncsiságból. :)

Köszi a választ!

(#735) KBL001


KBL001
tag

Amúgy ki mit rakott rá?
Üveg fólia vagy ez a sima? Esetleg ilyen telenornál kapható vmi zselés vagy milyen?

(#736) novinyul válasza KBL001 (#735) üzenetére


novinyul
veterán

Még lehet maradjon a gyári fólia :) Aztán utána kinek mi jön be, lapos kijelző miatt lehet üveg, sima fólia vagy hydrogél fólia is.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#737) KBL001 válasza novinyul (#736) üzenetére


KBL001
tag

Én eddig az üvegre esküdtem,a meló miatt. 2x kellett cserélnem az előzön,mert megrepedt.
Most kaptam ezt a cuccot a telenortól,de nem tudom mit várjak tőle hosszú távon.
Lehet inkább az üveget kéne felraktnom majd?

(#738) eisento


eisento
addikt

Na ma a semmibol ujra megjelent a real sound kikapcsolasi kapcsolo :DDD

Mas. Ugye en soforkodom, az auto gyari bt kihangositojara ra vagyok kapcsolodva es pl jon egy messenger uzenet es eppen csak a radio szol akkor nincs csippanas hanem csak a kijelzo eled fel, akkor van csippanas ha a radio mediara van allitva mintha pl zenet hallgatnek. Van megoldas arra, hogy ilyenkor hallani lehessen a telefon hangszorojan a csippanas hangjat? Sokszor eszre se veszem ha ir valaki... :F

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#739) Milka 78 válasza eisento (#738) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Neeee... basszus az a teló önálló életre kelt :D

(#740) oba válasza eisento (#738) üzenetére


oba
addikt

Okos karperec, pl. Xiaomi Mi Bamd, párezer forint és rezeg a karodon ha értesítés jön. Nem tudod eltéveszteni.

(#741) eisento válasza oba (#740) üzenetére


eisento
addikt

jo de nem hiszem, hogy a xiaominal ez megoldhato itt meg nem...
Es azota nem csinaltam semmit es ujra kocka alakuak az ikonok az aodon. Igy nem leszunk baratok a realme-vel :( :(((

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#742) ginola válasza eisento (#741) üzenetére


ginola
addikt

Szerintem várd meg a következő szoftverfrissítést és ha nem javul akkor szerviz.
A családban hét ilyen telefon van és egyik sem produkált hasonló hibákat.

(#743) gya/352 válasza eisento (#738) üzenetére


gya/352
tag

Hat valoszinuleg nem a semmibol jelent meg.
Nezd....nekem is van...

Szoval az akkor van amikor a telefon egy bluetooth hangkelto eszkozhoz van csatlakoztatva.

(#744) ginola válasza eisento (#741) üzenetére


ginola
addikt

Megmutatod hogyan néznek ki az ikonok nem függ össze a Bluetoothtal?

(#745) Milka 78 válasza eisento (#738) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Mondjuk nekem se ez se a Xiaomi nem csippan ha a gyári bt-re csatlakozik (Citroen Celysee), sőt a navi sem visz át hangot csak ha a gyári rádiót BT csatornára állítom, viszont így meg nincs zenebona, nincs rádió. Ha meg a zenét választom akkor meg a teló van full csöndben, egy deka hangot nem visz át.
Ebből következik hogy ez erősen függ a jármű típusától, fedélzeti rendszerétől.
Amúgy a Xiaomi Band nem hülyeség, én évek óta használom, mert a telót fix helyen tartom, nem hurcolom magammal a műhelyben.

A Real Sound kapcsolóban meg igazad lesz, de majd lecsekkolom a kocsiba...

[ Szerkesztve ]

(#746) zoca001


zoca001
újonc

Először a kamerának mutogattam a V-t, nem is értettem, aztán tök véletlenül bekapcsoltam, mire rájöttem, hogy a képernyőre kell "rajzolni"

(#747) tomeek1986


tomeek1986
csendes tag

Üd Mindenki! Ma délután lehúztam az értesítési panelt és látom, hogy a jobb felső sarokban van egy beállítás és egy felhasználó. December 28-tól van meg a teló, de eddig nem láttam ezt. Ha rámegyek kihozza, hogy Tulajdonos és Vendég. Ez most mi akar lenni?? Vagy, hogy jött ide??

(#748) eisento válasza tomeek1986 (#747) üzenetére


eisento
addikt

tudsz csinalni kepernyofotot rola?

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#749) tomeek1986


tomeek1986
csendes tag

Ez lenne az

[ Szerkesztve ]

(#750) tomeek1986


tomeek1986
csendes tag

Közben átneveztem az elsőt a nevemre.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.