Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) joefasalasso


joefasalasso
aktív tag

Lehet már kapni Nillkin super frosted tokot ehhez a típushoz? Én nem találtam. :R

(#652) m.lala


m.lala
aktív tag

Helyzetjelentek az esetleges billegők felé, lassan 2 hét használat után megerősödött bennem, hogy jól választottam.
A telefon nekem mindenre /is/ elég. Xiaomi után érzésre stabilabbnak tűnik. Nulla fagyás és anomália, minden funkciója működik, nem vagyok én ehhez hozzászokva... ;] . Szép képeket lő, jó hangszórói vannak, zenehallgatás is jobb rajta, GPS-e bitang gyors, bluetooth a hyundai-omban jobban szól mint a xiaomi mindezt 1.5 szűk 2 nap átlagfelhasználás mellett. Jó döntés volt, emelem kalapom, ha csak nem dobnak ki valami überburtál dolgot én azthiszem ezzel a kijelzővel fogok tudni élni vagy 3 évig. :U

[ Szerkesztve ]

Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

(#653) Milka 78 válasza Nandivagyok (#647) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Én Xiaomi-ról jöttem (igaz egy régebbi Note 5 Pro-ról), de nekem üdítő hogy nincs benne semmi reklám, nincs telivágva bizbaszokkal a menü és nem erőlteti rám a saját appjait. Oké én stock használom a telóimat így én csak erről tudok nyilatkozni.
A frissítésektől eddig nem lett rosszabb, de pont az említett Xiaomi fajta frissítések miatt (jobb volt mint lett :U ) én inkább letiltottam és manuálisan frissítek ha van vele elég tapasztalt.
Egyedül az akku amitől többet vártam. Hozza amit a tesztek írnak, de reménykedtem a 2 napos ciklusokban, viszont az már nagyon necces, inkább naponta töltöm az bőven belefér.

(#654) ginola válasza m.lala (#652) üzenetére


ginola
addikt

Mondtam én neked :D
Mi 9 Lite után felüdülés volt ez a telefon......Szoftveresen mindenképp jobb.
Memóriabővítést érdemes bekapcsolni? Alapbeállítás 3 Gb ad hozzá, hagytam úgy.

joefasalasso
Még nincs, de alin rengeteg tok található!

[ Szerkesztve ]

(#655) novinyul válasza ginola (#654) üzenetére


novinyul
veterán

Nekem a GT-n be van kapcsolva, de nagyjából a közelébe sem járt a ram fogyasztás :) Jó hogy van rá lehetőség, de nagyjából soha nem fog kelleni.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#656) littlelion21 válasza eisento (#643) üzenetére


littlelion21
addikt

Igen.
Ma kipróbáltam az ütemezve opciót is 04:00-03:59 közé belőve, de idővel ugyanúgy lelőtte a kijelzőt. Mintha valami mély altatásba küldené a telót ha huzamosabb ideig nincs aktivitás.

(#657) Cranberries


Cranberries
aktív tag

Az Edge Light folyamatosan jelzi az elmulasztott eseményt (amíg meg nem nézem) vagy csak akkor, amikor megkapom?

(#658) novinyul válasza Cranberries (#657) üzenetére


novinyul
veterán

Csak mikor megérkezik, utána az AOD-n lehet megnézni.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#659) Cranberries válasza novinyul (#658) üzenetére


Cranberries
aktív tag

Éetem, köszönöm!
Jobban tetszene, ha tartósan jelezne, de azért így sem rossz.

(#660) ginola


ginola
addikt

Ennél a telefonnál van mód automatizált feladatok elindítására? Például este 10:00 és reggel 6:00 között energiatakarékos ba rakja magát vagy repülőgép módba kapcsol automatikusan, erre van lehetőség akár telepíthető applikáció segítségével?

(#661) Bukk900 válasza ginola (#660) üzenetére


Bukk900
őstag

Időzíthető ki és bekapcsolás van gyárilag.

(#662) ginola válasza Bukk900 (#661) üzenetére


ginola
addikt

Azt én is láttam, esetleg létezik a fenti kritériumoknak megfelelő applikáció?

(#663) Milka 78 válasza ginola (#662) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Beállítások->Digitális Jólét és ott kell bohóckodni az Alvásidő mód-ban és ezen belül a ne zavarjanak módban.
Így energiát nem sokat spórolsz (nem tudom ez e a cél) viszont éjjel nem cseszeget csak az akinek engeded.
Nekem pl 22.50-06.30 közt korlátoz minden üzit és hívást kivéve a család telefonszámait.

[ Szerkesztve ]

(#664) namegin válasza versionen (#610) üzenetére


namegin
tag

Szia!
Nálam a Realme Call Recorder default beállításaival nem hallani a másik felet a felvételen. Magamat hallom csak.
Melyik Audio Source beállításnál működik normálisan? :F

(#665) versionen válasza namegin (#664) üzenetére


versionen
csendes tag

A voice recognition.

(#666) tomeek1986


tomeek1986
csendes tag

Sziasztok! Én is eme telefon táborát erősítem. Érdeklődnék, hogy a gyári fólián kívül ki milyen védelmet használ. Gondolok itt az üvegfóliára. Rakattam rá ezt az üvegfóliát, majd mondják, hogy szerintük ez nem rá való, mivel nem takar rendesen: Realme GT Master üvegfólia, előlapi, edzett - profitokos.hu

Szerintetek, akkor milyen való rá? Erre a másikra gondoltam: Tactical Glass Shield 5D üveg Realme GT Masterhez, fekete | Sunnysoft

Ennek már jónak kén lennie? Átlátszó szilikon tokkal használom. Ha leakarom venni a tokot róla, nem fogja felsérteni a széleit az üvegfóliának, mivel a leírás szerint lekerekített? Köszi a válaszokat! :)

[ Szerkesztve ]

(#667) gya/352 válasza tomeek1986 (#666) üzenetére


gya/352
tag

1. Azt írod, hogy rárakattad a profitokos fóliát. Akkor gondolom látod hogy milyen és el tudod dönteni hogy rávaló-e illetve hogy jó-e neked. Ha meg nem rávaló, akkor miért rakták fel rá?

2. Webshop kép alapján senki sem fogja tudni megmondani hogy jó lesz-e vagy sem. Legfeljebb az, aki már konkrétan rendelt olyat.
Megj: Ha valakinek van fekete keretes fólia felrakva lefényképezhetné hogy néz ki, az engem is érdekelne, hogy takar-e ki a keret a kijelzőből.

3. Most a nem rávaló fóliát felsérti a tok? Ha nem, akkor egy rávalót sem fog.

(#668) Laurh


Laurh
aktív tag

Valaki használ GCam--et a telóhoz? Mik a vélemények/tapasztalatok?

I ain't as good as I once was, but I am good once as I ever was.. http://bit.ly/1pxNjZA

(#669) eisento válasza Laurh (#668) üzenetére


eisento
addikt

[link]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#670) tomeek1986 válasza gya/352 (#667) üzenetére


tomeek1986
csendes tag

A profitokos fólia azért lett rárakva, mert amikor megrendeltem rá volt írva, hogy Realme GT Master Edition. A fene gondolta volna, hogy ilyen. Az is lehet, hogy aki felrakta, rosszul tette fel. Kicsit bántja a szemem, hogy a felső két sarok mintha levegőt kapott volna. Lehet megrendelem a fekete keretes üvegfóliát és meglátjuk.

(#671) gya/352 válasza tomeek1986 (#670) üzenetére


gya/352
tag

Méretileg lehet hogy jó az a fólia, de mivel a kijelző széle enyhén le van törve ezért nem tudja követni az ívet. Ha jól emlékszem a gyári fólia sem ér ki a kijelző széléig éppen ezért - nekem nem volt rajta gyári, de a fényképek alapján így emlékszem.

(#672) Debilon válasza gya/352 (#671) üzenetére


Debilon
addikt

a gyári nem ér ki, van 1 mm körben

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#673) tomeek1986 válasza Debilon (#672) üzenetére


tomeek1986
csendes tag

Igen, nem ért ki. Enyhén lekerekített szélű. Ezért fogom lehet ezt megrendelni: https://www.sunnysoft.hu/zbozi/113PTA-166/tactical-glass-shield-5d-sklo-pro-realme-gt-master-cerna.html
A leírásba ez egy kicsit elbizonytalanított (a szöveg vége): "az 5D szemüveg teljesen lefedi a kijelző teljes elülső részét, beleértve a lekerekített sarkokat is, és előfordulhat, hogy a telefon nem 100%-ban kompatibilis bizonyos típusú hátlapokkal vagy tokkal"

(#674) novinyul válasza tomeek1986 (#673) üzenetére


novinyul
veterán

Hamarabb raknék rá egy Spigen hydrogel fóliát(már ha már van rá) mint az üveggel szarakodni. Amúgy ami fent van alapból, na az a legjobb.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#675) urbanjozsi válasza novinyul (#674) üzenetére


urbanjozsi
senior tag

Haaaat....
Nem valami strapabiro.....
Teli van aprobb karccal, pedig probalok vigyazni ra..... :) :K

(#676) novinyul válasza urbanjozsi (#675) üzenetére


novinyul
veterán

A hydrogél fólián kívül szinte mindig volt valami az üveggel, pláne ha nem teljesen sík az üveg. Az apró karcok meg sajnos megjelennek egy idő után, de inkább a fólia legyen karcos.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#677) fecus


fecus
őstag

Még mindig fényerő. A nem tanuló helyett valakinek van bevált külső app-al tapasztalata? Vagy Macrodroidban megírható? A külső megeszi az akkut?

Más:
Újabban nekem a csengetés hangerejét veszi le kedve szerint. Reggel vagy 10%-os. Felhúzom, egy fél óra múlva megint 10%-os. Gondolom nem a telefon hanem valamelyik app. Ki lehet ezt valahogy nyomozni root nélkül?

[ Szerkesztve ]

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#678) novinyul válasza fecus (#677) üzenetére


novinyul
veterán

Újra húzod a telefont, aztán tisztán is megnézed hogy csinálja-e, de eddig ilyen hiba nem jelentkezett.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#679) gya/352 válasza ginola (#662) üzenetére


gya/352
tag

A Ne zavarjanak modot lehet idoziteni. Ha az megfelelo neked.

(#680) betelgeuse


betelgeuse
csendes tag

Sziasztok!
Kb 1 hónapja van meg a telefon. Szuper minden, de van pár apróság amin jó lenne javítani. Ilyen a VoWifi és a VoLTE. Illetve a hívás közbeni net.
Ha valaki ért ehhez kérem írja már le, hogy mi kell ahhoz, hogy hívás közben legyen (vagy ne) internet. Az világos h VoLTE ha menne akkor hívás közben is lenne net, hisz maga a hívás is a 4G hálózaton menne (vagy akár az 5G-n is van olyan mint a VoLTE?) De ok egyenlőre ez a teló nem tudja a VoLTE hívásokat (előtte Samsung A50 volt az tudta) de biztosan hogy csak VoLTE hívás alatt maradhat meg a net is? Mert 4G-n menő híváshoz az kell, h a fogadó fél telefonja (hálózata) is tudja ezt és ez nem mindig van így, viszont a Samsungon sosem vettem észre hogy elmegy a net hívás közben, pedig biztosan nem mindig VoLTE-s voltak a hívásaim.

(#681) Batu3


Batu3
tag

Üdvözlet!

Csatlakoztam én is a táborhoz! Lenne pár basic kérdésem.

Rég költöztem új telefonra. Google biztonsági mentéssel sikerült átvinnem kontaktokat, sms-eket, alkalmazásokat - van itt bármilyen opció, hogy ne kelljen egyesével mindegyikbe újra bejelentkeznem? Esetleg, hogy ugyanazt a főoldalt lássam? Mappákkal, appokkal, widgetekkel.

Vissza és az alkalmazásváltó gombot meg lehet valahogy cserélni?

Kitettem egy óra widgetet, ami indokolatlanul elfoglalja a fél kijelzőt, nem lehet kisebbíteni? Android 9-en megy...

:R

Sony Ericsson K310i -> K770i -> P1i -> Live with Walkman -> Sony Xperia SP -> Z2 -> Huawei P9 Lite (2017) -> ASUS Zenfone 2 Laser -> Sony Xperia XA1 --> XZ1 --> Realme GT Master Edition --> Sony Xperia 1 IV

(#682) Bukk900 válasza Batu3 (#681) üzenetére


Bukk900
őstag

Szia, a gombokat megtaláltam:

(#683) gya/352


gya/352
tag

Hasznal valaki waze-t a telefonnal? Nekem szaggat a navigacio hangja, vagy levagja a szavak veget. Masnal nincs ilyen jelenseg?

(#684) zoca001


zoca001
újonc

Sziasztok, hogy kell bekapcsolni a zseblámpát gombkombinációval?

(#685) Bukk900 válasza zoca001 (#684) üzenetére


Bukk900
őstag

Én csak így tudom:

(#686) novinyul válasza zoca001 (#684) üzenetére


novinyul
veterán

Minek mikor a gyors panelről is lehet kapcsolni :F

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#687) Bukk900 válasza novinyul (#686) üzenetére


Bukk900
őstag

Mert az háromszor annyi művelet...

(#688) eisento válasza gya/352 (#683) üzenetére


eisento
addikt

nem. ez akkor fordul elo ha vmiert nem sikerul letolteni a hangot teljesen valamiert.

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#689) eisento


eisento
addikt

meg tudja nekem valaki mondani, hogy mikor pl csinalsz egy gyari visszaallitast akkor van ez a real sound tehcnologia resz azon belul intelligens film jatek es zene. ha beallitom majd mindent frissitek akkor ennel a real soundnal megjelenik egy kapcsolo amivel ki lehet kapcsolni az egeszet mert alapbol olyan visszhangos a hang hogy hanyadek. most megint eltunt a kapcsolo pedig nem frissult semmi. masnal hasonlo? vannak meg anomaliak remelem az ui 3.0 sok ujdonsagot es hibajavitast hoz... :U

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#690) zoca001 válasza novinyul (#686) üzenetére


zoca001
újonc

előző telón volt, és kényelmes megoldás.

(#691) ginola válasza eisento (#689) üzenetére


ginola
addikt

Tudtommal ezt nem lehet kikapcsolni, hanem automatikusan választ a telefon. Nekem tökéletes a hang, pedig arra nagyon háklis vagyok.
Miért csináltál gyári visszaállítást?

betelguese
A telefon tudja a WoLTE-t, de itthon jelenleg a Telenor hálózatával és hívás során net is van.

[ Szerkesztve ]

(#692) eisento válasza ginola (#691) üzenetére


eisento
addikt

Na hat esku holnapvcsakazert is csinalok egy gyari resetet megint es kepernyomentest ide beteszem ...

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#693) ginola válasza eisento (#692) üzenetére


ginola
addikt

Emiatt szerintem felesleges... elhiszem.
A mostani gyári visszaállítást miért csináltad, mi volt az oka, ami miatt meglépted?

(#694) eisento válasza ginola (#693) üzenetére


eisento
addikt

vagy en allitottam el vmit vagy a gyerek veletlen es mindenfele anomaliak jottek meg az uzemido feltunoen keves volt. Ja az auto fenyerovel cseszhetnenek vmit sotetebb szobaban teljesen leveszi a fenyerot, irtak, hogy tanul de nem

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#695) ginola válasza eisento (#694) üzenetére


ginola
addikt

Milyen hibák jöttek elő, leírnád?
Kell neki pár hét, nálam már jó az automatikus fényerő beállítása.

(#696) eisento válasza ginola (#695) üzenetére


eisento
addikt

lemerult baromi gyorsan mintha beragadt volna vmi app aod megbolondult allandora volt allitva de megse mutatta egy ido utan. baromi jo kis mobil ettol fuggetlenul de szotban fejlodni kell de xiaomi is ilyen volt...

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#697) Milka 78 válasza eisento (#696) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Én azért élnék a gyanuperrel, hogy valami nem stimmel a telóddal. Az itteni h.sz-ek alapján másnál nem jönnek elő ezek a hibák, gondolok itt az eltűnő menüpontokraviszont nálad rendszeresen előfordul.
A Real Sound soha nem működött hibásan és a kapcsoló is megvan. Egyedül a fényérzékelő ami full tré és nem is tanul, de itt már volt is róla szó.

(#698) ginola válasza Milka 78 (#697) üzenetére


ginola
addikt

Real sound kapcsoló az hol van?
Nálam intelligens, film, zene, játék opció van, ez így oké?

(#699) gya/352 válasza ginola (#698) üzenetére


gya/352
tag

Nekem is ezek vannak

(#700) eisento


eisento
addikt

mult heten felraktam a google pdf viewert (asszem) es nem latszodott a menuben a tobbi telepitett cucc kozott, a pdf-eket megnyitottam de csak egy feher uresseget nyitott minden pdf-nel, mire rajottem, hogy play aruhaz telepitettbol tudom torolni azota a gyari nemtudom milyen pdf olvasoval minden fasza. ez is milyen mar :D

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.