Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) KBL001


KBL001
tag

Kérdés :

Ha kijelölök vmi szöveget és másolom vagy épp bezárok minden app-ot,akkor a fekete keretben megjelenő szöveg ( pl szöveg másolva vagy x Mb memória/tarhely felszabadítva) miért van kint sokáig a kijelzőn és hogy lehet azt kezelni,hogy ne legyen kint eddig?

(#802) eisento válasza tomeek1986 (#800) üzenetére


eisento
addikt

ezt a reszet nem neztem de valszeg mi is ezt kapjuk majd. Azert orulnek ha olyan gyorsasaggal jonne a havi biztonsagi update mint anno a oneplusomnal... nem is ertem ugy gondolom ha egy gyarto garantalja x evig biztonsagi frissitest akkor ahogy havonta kiadja a google a frissitest johetne a telefonra is nem pedig bizonyos idokozonkent.... pl a xiaominal is ilyen 4-6 havonta jott egy az se a legfrissebb...

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#803) Viktor0610 válasza eisento (#802) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

De ha ezt is olyan sűrűn frissítenék, akkor mi különbözteti meg a Realme márkát a OnePlustól? ;]

Samsung Galaxy A54

(#804) eisento válasza Viktor0610 (#803) üzenetére


eisento
addikt

inkabb hasonlitson oneplusra minden szempontbol support szempontbol mindenkeppen jol jarnank :)

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#805) oba válasza eisento (#804) üzenetére


oba
addikt

Hát árazásban azért ne hasonlítson rá :) Oneplust akartam én is venni de ár/érték arányban már jobb lett a Realme. A Oneplus már kicsit túlzásba viszi az árakat.

(#806) eisento válasza oba (#805) üzenetére


eisento
addikt

jo arban tenyleg maradjon realme szinten :D

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#807) Katicza válasza oba (#796) üzenetére


Katicza
tag

Szeretnék én is ilyen készüléket, de pont a hátulja miatt, hogy érvényesüljön az egész, egy ilyen tokot néztem ki hozzá:

[link]

Arról, hogy mit bír a hátulja, ebben a tesztben megnézheted:

[link]

A második perc környékén kezdi a számomra fájdalmas műveletet :Y

(#808) Viktor0610 válasza Katicza (#807) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Google Translate rulez! 🤣
"JAVÍTOTT a Realme GT Master Edition számára tiszta"

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#809) oba válasza Katicza (#807) üzenetére


oba
addikt

Az a bajom az ilyen tokokkal, hogy tapintásra nem a legjobbak, és pont azért akarom tok nélkül használni, hogy a bőrt érezzem a kezemben, ne egy ilyen szappantartót :)

(#810) Katicza válasza oba (#809) üzenetére


Katicza
tag

Teljes mértékben igazad van, viszont akkor hamarabb elkopik, karcolódik, könnyebben megsérül. Én ezért gondoltam a mindennapi használat során erre, ha szeretném kézbe, bármikor könnyen kivehető. Véd és közben látszik a hátlap formája, színe a dedikálás stb. Neked akkor jobb egy sima tok, amiből kiveszed:

[link]

(#811) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Sziasztok! Úgy néz ki ár/érték arányban ez a legjobb telefon. 20k kedvezmény is lesz majd. Nekem fontos a hívásrögzítés. Az működik rajta? Mostanában szinte minden telefonnál ROM csere kell, de úgy néz ki ezek az alkalmazások (vagy más) megoldották valahogy anélkül is. Remélhetőleg a Realme-n is működnek.

(#812) oba


oba
addikt

Megérkezett a készülék az Alzáról. Viszont nem kaptam hozzá se számlát, se garancia papírt. Ilyenkor mi a teendő? Írjak nekik vagy majd utólag küldik postán? Akik szintén alzán vették, nálatok hogy volt ez?

(#813) fecus válasza oba (#812) üzenetére


fecus
őstag

Fent van a Neten ha belépsz és megnézed a rendeléseidet. letölthető. A digitális számla hátán írják, hogy jótállási jegyként is funkcionál.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#814) oba válasza fecus (#813) üzenetére


oba
addikt

És valóban :) Köszönöm!

(#815) gya/352 válasza oba (#814) üzenetére


gya/352
tag

Nos ha megvan a készülék akkor láthatod hogy a mellé adott tok sem sokkal rosszabb mint maga a hátlap.

(#816) oba válasza gya/352 (#815) üzenetére


oba
addikt

Tényleg nem rossz a tok. Egyelőre rá is raktam, azzal együtt használom. Jó a tapintása, nem az a csúszós és ujjlenyomat gyűjtős fajta.

(#817) oba


oba
addikt

Kérdeznék még, ha nem gond :) Van egy jó pár általam nem használt Google és egyéb app amit nem enged törölni de még tiltani sem. A tiltás eddig minden telefonomon elérhető volt de itt inaktív az a gomb. Én csinálok valamit rosszul?

(#818) pinnacle válasza pinnacle (#811) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Nincsen hívásrögzítéssel tapasztalat? Fontos lenne nekem.

(#819) aprokaroka87 válasza pinnacle (#818) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Szerintem az Eu-ba forgalmazott telefonok esetén alapból nem lehet már régóta hívás rögzités funkció, max esetleg más régióra kiadott firmware verzióval.

(#820) Debilon válasza pinnacle (#818) üzenetére


Debilon
addikt

Acer nem működött nekem, meg valami másikat is próbáltam, de az sem volt sikeres

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#821) pinnacle válasza Debilon (#820) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi!
aprokaroka87 Samsung A52s, 20FE-n működött a CubeACR, de akkor ez ezek szerint nem minden készülékre igaz.

(#822) ginola válasza pinnacle (#821) üzenetére


ginola
addikt

Ez azért fura, mert nálam meg működik.

(#823) gya/352 válasza oba (#817) üzenetére


gya/352
tag

User nem tudja tiltani vagy torolni ezeket az appokat sajnos. Ezt en is sajnalom. Francnak sem kell a netflix meg android autora sincs szuksegem. Nekem fiam tiltott le nehany alkalmazast ADB toollal.

(#824) oba válasza gya/352 (#823) üzenetére


oba
addikt

Nem értem miért nem engedi a Realme tiltani ezeket az appokat amik nem fontosak a rendszer alapvető működéséhez. Volt már pár gyártótól androidos telefonom, ott mindig lehetett törölni vagy tiltani. Utánanézek ennek az adb toolnak.

(#825) gabo89


gabo89
senior tag

Sziasztok!

Várható, hogy megjelennek erre a készülékre Custom ROM-ok, Android verzió frissítésekkel?

indul a sörös aludni

(#826) Milka 78 válasza gya/352 (#823) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Ez engem is érdekelne :K

Közben megjött a frissítés a telómra.
Nem lett rosszabb tőle eddig :)

[ Szerkesztve ]

(#827) pinnacle válasza ginola (#822) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Melyiken? Vagy csak a működött volt félreérthető, mert működik akart lenni. :)

(#828) Katicza válasza oba (#812) üzenetére


Katicza
tag

Gratulálok az új telódhoz :C én jövő héten tervezem megvenni, remélem találok helyet ahol fel tudom használni a 20 ezres pályázati összeget. És milyen a készülék? Hátlap? Szürke, műbőr verziót vetted?

(#829) ginola válasza pinnacle (#827) üzenetére


ginola
addikt

Cube ACR GT Masteren.

(#830) oba válasza Katicza (#828) üzenetére


oba
addikt

Köszi! :) Nagyon tetszik a telefon, fürgén, problémamentesen teszi a dolgát. Az ujjlenyomat olvasó nagyon gyors és pontos. A kijelző szép, szépek a színek, jó minőségű panel van benne. A 120 hz is nagyon jól áll neki. A töltés is baromi gyors. A sztereó hangszóró hiányzik egy picit, de amúgy használható ez az 1 db hangszóró is ami van benne. Műbőr hátlapos verziót vettem az Alzán, 6/128-as modell, 99.990 Ft volt. Van a dobozban egy szürke tok aminek a mintája ugyanolyan mint magának a bőr hátlapnak. Azt most rátettem mert féltem a keretet a karcoktól, a hátlapot pedig a kopástól. Jó kis tok, jó a tapintása, nem gyűjti az ujjlenyomatot. Elégedett vagyok, ajánlott készülék szerintem.

(#831) Katicza válasza oba (#830) üzenetére


Katicza
tag

Pont ilyet keresek és az alzát ki is néztem, viszont nem találom a kereskedők listáján. Most átnézem a listát, hol lehet kapni szürke hátlapos készüléket ilyen árban. Van gombos készülékem amit használtam is tavaly, így esélyes vagyok a 20 ezres támogatásra. Nagy siker lenne ha még sikerül olcsóbban megvenni. Ha valahol 110 ezer még az megéri mert akkor 90 a végösszeg. 120 ezernél már nem, mert akkor ott az alza 100 ezres ára. :)

(#832) gya/352 válasza Milka 78 (#826) üzenetére


gya/352
tag

Nem mélyedtem még bele úgyhogy nem osztanám az észt ebben a témában. Parancssoros eszköz, az Android SDK része, úgyhogy tudni kell mit csinál az ember, mert könnyen hazavághatja vele a telót. BŐvebb infót szerintem az Android szakmai topikban érdemes kérni róla.

(#833) pinnacle válasza ginola (#829) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Szuper, akkor ezen is működik.

(#834) ginola válasza pinnacle (#833) üzenetére


ginola
addikt

Ha elakadsz a beállításokban szólj.

(#835) pinnacle válasza ginola (#834) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi!

(#836) drr válasza pinnacle (#818) üzenetére


drr
őstag

Valahol olvastam, hogy a régiót oroszra állítva megjelenik a rögzítés funkció. Talán youtube videóban láttam, nem emlékszem pontosan, de biztosan így csinálták.

(#837) Bukk900 válasza drr (#836) üzenetére


Bukk900
őstag

Kipróbáltad? Én csak az indiai ROM-ról láttam videót, hogy gyárilag tartalmazza.
Már csak az a kérdés, hogy angol nyelv van-e benne.

(#838) pinnacle válasza drr (#836) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Igen, más telefonokon is ROM cserét ajánlottak, amiben nincs korlátozás, de azért mégis egyszerűbb alkalmazással. Mondjuk az tényleg furcsa, hogy tudják megkerülni a gyári ROM-ot.

(#839) oba válasza gya/352 (#832) üzenetére


oba
addikt

Esetleg van valahol valami lista, vagy esetleg a fiad el tudná mondani, hogy mik azok az appok/csomag nevek amiket biztonsággal el lehet távolítani adb-n keresztül?

(#840) ginola válasza Milka 78 (#826) üzenetére


ginola
addikt

Nekem semmilyen frissítés nem jött még.

(#841) Milka 78 válasza ginola (#840) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Majd jön. Pl a páromnak sem jött még semmi, pedig a múltkorit egyszerre kaptuk meg.

(#842) urbanjozsi


urbanjozsi
senior tag

Sziasztok!
Használja valaki két sim kártyával a telefont?
Olyan bajom van, hogy sehogy sem tudom a hívásvárakoztatást beállítani.....
Be van kapcsolva, de nem jelez hívás közben, hogy más is hívna....
Jobb esetben kapok valamikor egy sms-t egy nemfogadott hívásról.....

(#843) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

A Realme, Realme ui topikban készült egy összefoglaló 1. rész.
Akit érdekel esetleg.

link

Tervezek még bele tenni dolgokat :)

(#844) littlelion21


littlelion21
addikt

Sziasztok,
A zárképernyőn az óra helyzetét lehetséges valahogy módosítani? Nem találok erre beállítást...

(#845) novinyul válasza littlelion21 (#844) üzenetére


novinyul
veterán

Elvileg az AOD alatt tudod állítani, már ha jól emlékszem.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#846) gya/352 válasza littlelion21 (#844) üzenetére


gya/352
tag

Szerintem nem lehet. De ha talal valaki megoldast ra irja ide mindenkeppen.

(#847) gabo89


gabo89
senior tag

Beléptem a táborba, egy Redmi 4X-et váltott. Első látásra baromira tetszik, sokkal jobb mint gondoltam. :D És tök kompakt, meg minőségi, nagyon jó.
Most éppen töltöm a gyári töltővel, és erről jutott eszembe, hogy mindennapos használatra ajánlott a gyors töltés? Nem használódik el az akkumulátor hamarabb, mintha pl. 2 amperes töltővel tölteném?

indul a sörös aludni

(#848) ginola válasza gabo89 (#847) üzenetére


ginola
addikt

Dehogynem.
A gyorstöltő nem használ akku élettartamának.
Máma még mindig nem jött meg a frissítés, december 27-i kiadáson vagyok.

(#849) oba válasza ginola (#848) üzenetére


oba
addikt

A nem gyors töltés is elhasználja az akkut, maximum kicsit később. Kérdés, hogy mi a fontosabb, hamar feltölteni, vagy lassan tölteni és emiatt kicsit később cseréltetni benne akkut kb. 10ezer Ft-ért. Ha nagyon hosszú távra tervez az ember akkor az akku csere elkerülhetetlen. Akkor már inkább töltöm gyorsan. :)

(#850) gya/352 válasza gabo89 (#847) üzenetére


gya/352
tag

Korabban volt mar errol szo itt. Olvass vissza.
En altalaban a regi 1-2 A-es toltovel toltom. Nem sietek sehova van idom kivarni amig feltolt lassan. Ha meg nagyon muszaj akkor a sajat gyostoltojevel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.