Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) tomeek1986


tomeek1986
csendes tag

Közben a Play áruház is ilyeneket ír mostanság.

[ Szerkesztve ]

(#752) eisento válasza tomeek1986 (#749) üzenetére


eisento
addikt

de durva. nalam meg semmi de szerintem a gyari appok frissulnek csak azt nem latni mint pl a xiaominal. valszeg az ui 3.0-ban mar kulon benne lesz

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#753) tomeek1986


tomeek1986
csendes tag

És ha ezt kikapcsolom mit okoz? Az utolsó sort, hogy kell érteni??

(#754) novinyul válasza tomeek1986 (#753) üzenetére


novinyul
veterán

Nagyjából szart sem kapsz meg a telefonra. Röviden ilyenkor van egy fasza buta telefonod :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#755) tomeek1986


tomeek1986
csendes tag

Akkor marad. Csak még most sem értem ezt a több felhasználós dolgot, hogy mitől lett ilyen?

(#756) tomeek1986


tomeek1986
csendes tag

Vajon az nem lehet befolyásoló tényező, hogy a régi telóm egy Xiaomi Redmi 4X és abban be vagyok jelentkezve mindenbe és bekavarja a Play áruházat, ugyanazzal az email/jelszóval? Azt esténként elő szoktam venni és azon netezek, hogy kíméljem a jelenlegit. Nincs benne SIM kártya, csak Wifin keresztül használom és le szoktam mindig frissíteni az alkalmazásokat.

(#757) Bukk900 válasza tomeek1986 (#755) üzenetére


Bukk900
őstag

Azt olvastam, ha egyszer belépsz a több felhasználó menübe, akkor megjelenik a vendég fiók... ha felveszel egy új fiókot, az törölhető, de a vendég nem ...

[ Szerkesztve ]

(#758) gya/352 válasza tomeek1986 (#747) üzenetére


gya/352
tag

Hidd el, eddig is ott volt.

(#759) tomeek1986


tomeek1986
csendes tag

Lehet, csak eddig nem tűnt fel. Nektek is így van?

(#760) novinyul válasza tomeek1986 (#756) üzenetére


novinyul
veterán

Én jelenleg 6 telefonba vagyok bejelentkezve, de semmi problémám nincs ebből, nem is volt soha.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#761) blueye válasza novinyul (#760) üzenetére


blueye
veterán

Nem beszelve a tabletrol, orarol, stb... ez sosem volt gond.

(#762) novinyul válasza blueye (#761) üzenetére


novinyul
veterán

Arról nem is beszélve ;)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#763) Szikari válasza gya/352 (#758) üzenetére


Szikari
csendes tag

+1

(#764) Ktr20 8


Ktr20 8
csendes tag

Urak! Igyekszem feltenni a topik leghülyébb kérdését. Ugye, amit itt az edigital hirdet, az ugyanaz a telefon? Mert nem utalnak sehol az 5G-re. :) Előre is köszi.

Realme GT Master Edition 6GB/128GB Dual SIM kártyafüggetlen okostelefon, Cosmos Black (Android) | Extreme Digital

(#765) novinyul válasza Ktr20 8 (#764) üzenetére


novinyul
veterán

Mindegyik GT Master 5G-s :)
[link]

[ Szerkesztve ]

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#766) eisento


eisento
addikt

"Realme february 2022 update device list"

Realme GT M/E (04 Feb - 15 Feb)

jelentsen ez barmit is, gondolom security update lesz

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#767) novinyul válasza eisento (#766) üzenetére


novinyul
veterán

Valószínűleg igen :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#768) eisento válasza novinyul (#767) üzenetére


eisento
addikt

jah mert a 3.0 ahogy neztem marcius aprilis

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#769) fecus


fecus
őstag

Erre a 11-es androidra van már olyan app vagy beállítás amivel meg tudom növelni az állapotsor és a benne lévő ikonok méretét?

A másik: egy kollégám keres olyan appot ami a fő képernyőre kiteszi a töltöttséget (gondolom ugyanezen okból).

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#770) Bukk900 válasza fecus (#769) üzenetére


Bukk900
őstag

A kisegítő lehetőségek menüben van nagyítás, kapcsold be.
A képernyő bármelyik részét jól olvashatóra tudod nagyítani.
Az áruházban pedig rengeteg battery widget van.

[ Szerkesztve ]

(#771) Szikari


Szikari
csendes tag

Ha már widgetek...tudja vki hogy mért csak egyet enged kitenni egy adott appbol. Nem tudom rávenni hogy többet is ki lehessen tenni. Pl nem tudok csak egy visszaszámlálot kitenni ez p30 on simán ment... :((

(#772) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Alis tokok.





Sima ragasztott cucc. A szürke a kameraszigetnél és a díszcsíknál picit pontatlan, ferde + nem mágneses, de volt vagy 3800 forintba a kettő amit röhögve megér.

[ Szerkesztve ]

(#773) gya/352 válasza Milka 78 (#772) üzenetére


gya/352
tag

Hehe...ugyan ez nekem is ma jött meg.

Szerk.:
Az alis fényképek alapján szebbet vártam.

[ Szerkesztve ]

(#774) eisento válasza Milka 78 (#772) üzenetére


eisento
addikt

nekem is megjott szinte minden a fekete meg kek tpu tokok uvegfolia is es az express one hozta vam nem volt :D allitolag erdemes az alis szallitast valasztani akkor az express one hozza ha china postot valasztunk akkor magyar posta meg vam...

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#775) Milka 78 válasza gya/352 (#773) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Na ja...mondjuk a fekete az egész olyan mint a forón, de a szürke az látványosan el van szabva, de ennyiért ne legyünk telhetetlenek. :)

(#776) Milka 78 válasza eisento (#774) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Na ezt a szállítós dolgot nem tudtam, bevallom az első rendelésem a Aliról, örülök, hogy nem volt frixi és hogy egyáltalán megkaptam :B
Még jön egy újabb adag úgy màrciusban (flip és strapa tokok ,üvegfólia), majd dobok róla képet.
Milyen üveget rendeltél és érzésre milyen? Én ilyet, de lövésem sincs, hogy milyen lesz :D

(#777) eisento válasza Milka 78 (#776) üzenetére


eisento
addikt

ilyet [link] meg nem tettem fel nem merem bantani a gyari sima foliat :D

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#778) ginola válasza Milka 78 (#776) üzenetére


ginola
addikt

Strapa tokok közül mi ajánlott aliról?

(#779) gya/352


gya/352
tag

Én ezt a fóliát rendeltem. Még úton van, remélem ideér és nem kallódik el.

(#780) Milka 78 válasza eisento (#777) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Igen ezt én is néztem. Kívànvcsi vagyok majd mit mondasz róla. Egyenlőre én is használom a gyárit amíg bírja :K

(#781) Milka 78 válasza ginola (#778) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Nem tudom én csak úgy választottam egyet. Ha megjön majd dobok róla pár képet, sort.

(#782) eisento


eisento
addikt

skacok aki hasznal fb messengert. van valami extra beallitas, hogy amikor jon egy uzenet akkor felebressze a kijelzot? csippan egyet megjelenik a kis messenger ikon az aodon de nem eleszti fel a kijelzot hogy lassam ki irt. :F

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#783) eisento


eisento
addikt

Kozben kipribaltam egy 2017es ford s-maxon az android autot kabelen, teljesen jol mukodik. Ha esetleg valakinek kerdes lenne, hogy mukszik-e az android auto. :R

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#784) ginola válasza eisento (#783) üzenetére


ginola
addikt

Képernyő felébresztése értesítés fogadásakor. A beállításokban keress rá és működni fog.

(#785) eisento válasza ginola (#784) üzenetére


eisento
addikt

Bakker koszi :R

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#786) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Másnál is meghülyült a Whicons?
Random állítgatja az ikonaimat össze vissza...a chrome ikon helyett két kisgyerek csőrözik és egyéb baromságok :F

(#787) Bukk900 válasza Milka 78 (#786) üzenetére


Bukk900
őstag

Nálam nincs ilyen probléma, újraindítás volt már?

(#788) Milka 78 válasza Bukk900 (#787) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Volt és volt már törölve is...most perpill jó, de tegnap este is az volt, majd ma reggelre megint megőrült.

(#789) gya/352 válasza Milka 78 (#786) üzenetére


gya/352
tag

Nekem minden frissites utan ezt csinalta. Eddig segitett hogy visszaallitottam gyari ikonra majd vissza a whiteiconra. De a legutobbi frissites utan ez sem segitett ugyhogy toroltem az egeszet.

(#790) Milka 78 válasza gya/352 (#789) üzenetére


Milka 78
nagyúr

:R

(#791) oba


oba
addikt

Csatlakozom én is most már a csapathoz :) Rendelés leadva, szerdán kapom készhez elvileg a 6/128-as bőr hátlapos verziót.

(#792) oba


oba
addikt

Vannak akik tok nélkül használják a bőr hátlapos verziót, vagy akár a normál verziót is? A keretre lennék kíváncsi, hogy mennyire sérülékeny. Ha jól tudom műanyag. Szeretném tok nélkül használni ha már bőr a háta, de fogalmam sincs, hogy a keret hogy bírná. Nyilván nem leejtésre gondolok hanem normál, figyelmes mindennapi használatra.

(#793) Viktor0610 válasza oba (#792) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem a bőr hamarabb fog kopni, mint azt a műanyagon látnád.

Samsung Galaxy A54

(#794) gya/352 válasza oba (#792) üzenetére


gya/352
tag

1. Szerintem az a hátlap nem bőr, legfeljebb bőrhatású műanyag.
2. A készülékkel jár egy hasonló mintázatú tok, ami szintén nagyon jól néz ki és jó a tapintása is.

(#795) Viktor0610 válasza gya/352 (#794) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Vegán bőrnek írja, vagyis kb. műbőr.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#796) oba válasza Viktor0610 (#793) üzenetére


oba
addikt

Igen, az lehet... De akkor ezek szerint itt senki nem használja tok nélkül? Kíváncsi lennék, hogy vannak e esetleg picit hosszabb távú tapasztalatok ezen a téren.
És igen, ez valami műbőr féleség, a Realme szerint eléggé ellenálló, de hát nyilván nem kell minden marketing dumát elhinni.

(#797) krisztar


krisztar
csendes tag

Hello,segítenétek,hogy ezen a telón miért nem szinkronizál nálam a google go gallery a g. fotóval? a samun simán ment

(#798) eisento válasza krisztar (#797) üzenetére


eisento
addikt

Szerintem nem telefonfuggo, asszonynak volt egy xiaomi mi a1 teloja. atkoltozott az en regi mi 9 lite-omra es barmit csinaltam nem sziknronizalta le a kepeket, olyan mintha beragadt volna vmi a google-nal, aztan kb. 2 het utan minden jo lett magatol... :F

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#799) eisento


eisento
addikt

[link]

Security
Updated Android security patch: Jan, 2022.
System
Optimized system stability.
Fixed a camera Crash issue when the phone for a long time is not shut off in extremely low probability.
Fixed an issue where the application function of full screen gesture switching recently failed in special cases.
Fixed an issue that line and other applications have no voice when the voice assistant is abnormal in extremely low robability.
Bluetooth
Fixed the Tesla car bluetooth reconnection issue in extremely low probability.
Fixed an issue where some Bluetooth audio devices could not adjust the volume on the phone after successfully connecting

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#800) tomeek1986 válasza eisento (#799) üzenetére


tomeek1986
csendes tag

A linkre rákattintva ez a China-i modellekre szánt RMX3360...Az International verzió RMX3363 mint amilyen nekem is van, szerintem később jön egy picivel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.