Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) gya/352 válasza m.lala (#550) üzenetére


gya/352
tag

Azt jól sejtem, hogy az idegen iconpackhoz másik launchert kell használni?

(#552) Bukk900 válasza gya/352 (#551) üzenetére


Bukk900
őstag

Nem, a Realme gyári rendszere tudja kezelni a harmadik féltől származó ikonokat.

(#553) gya/352 válasza Bukk900 (#552) üzenetére


gya/352
tag

És melyik pixel icon packot töltöttétek le? Van egy csomó a play-en.

(#554) Bukk900 válasza gya/352 (#553) üzenetére


Bukk900
őstag

Én a legelső találatot: [link]

(#555) eisento


eisento
addikt

Sziasztok!
Szeretnem lecserelni a mostani xiaomi mi 9 lite telomat. Erdeklodnek milyen bugjai hibai vannak a telonak szoftver teren?
Ami fontos: Gyors mukodes nem szeretek varni utalom ha varni kell egy app megnyitasara, waze mukodes tokeletesen (gyors pozicionalas) a bluetooth fontos alapbol soforkodom a telo mindig a kocsi bt kihangositojan log, tehat a bt fontos, zenet is a bt-n keresztul nyomatom, ezen kivul csak a szokasos appok fb messenger signal coub tiktok stb, ceges mailre outlook engedelyezett csak. Ezen kivul fotozas video de csak csaladon belul eddig a mi 9 lite fotozasi videozasi kepessegei is teljesen megfeleltek. Szoftver tamogatas teren milyen a realme? Biztonsagi frissitesek foverzio frissiteseket, hogy kap a keszulek? Mennyi foverzio frissites garantalt? voLTE megy? (telenor ceges csomagom van korlatlan nettel, a mostani mi 9 lite-al megy a voLTE ha a xiaomi kodot hasznalom. Android auto? Bar meglennek Android auto nelkul de az se baj ha mukodik :D

Koszonom elore is!

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#556) ginola válasza eisento (#555) üzenetére


ginola
addikt

Mi 9 literól váltottam én is, elegem lett a sok miui bugból. Annak idején heti EU romot használtam. Egyiket kijavították, de helyette lett másik kettő.
Ez a márka jelenleg két év frissítést garantál.... A rendszere nagyon hasonló a oneplus telefonokhoz, emiatt elég gyors és stabil készülék, kamerája teljesen jó, főleg Gcammal. Ha Telenoros vagy működik a VoLTE és az Android auto is nálam.
115 e Ft a 8/256 verzió edigitalnál.

(#557) eisento válasza ginola (#556) üzenetére


eisento
addikt

Koszi. Es mivan az emag 99990ft-os telokkal? Ceges lesz ahogy lattam emag a forgalmazo. Szamlat csak tud adni az emag is.

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#558) ginola válasza eisento (#557) üzenetére


ginola
addikt

Persze, még garancialevelet is. Azt mindenképpen kérd.

(#559) urbanjozsi válasza eisento (#557) üzenetére


urbanjozsi
senior tag

Enyém is céges lett, emagról, pénzügyön semmi kivetnivalót nem találtak a számlában....

(#560) eisento válasza urbanjozsi (#559) üzenetére


eisento
addikt

Koszi.
Meg annyi, hogy nem nagyon talaltam olyan oldalt mint pl xiaominal ahonnan letolthetoek a firmwareek. Jott ki barmilyen frissites a telohoz miota megjelent? :F

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#561) ginola


ginola
addikt

https://realmefirmware.com/realme-gt-master-edition-firmware/
A legutóbbi frissítés december utolsó napjaiban érkezett, ota frissítés működik és gyors is, de lehet manuálisan is telepíteni természetesen.

[ Szerkesztve ]

(#562) eisento


eisento
addikt

Sziasztok. Koszonom szepen az infokat, ma en is beleptem a klubba. Remelem legalabb olyan jo kis telo lesz mint a mi 9 lite-om volt :D
Gyari tokon kivul van vmi best? Uvegfolia?
tokbol lattam vmi nillkin kameravedoset uvegfoliabol milyet? most vennek magyarorszagrol, hogy vedve legyen de utana alirol fillerekert tobb darabot is. Minden linknek orulok :)

Koszi elore is! :R

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#563) Bukk900 válasza ginola (#561) üzenetére


Bukk900
őstag

Mi lehet a különbség a két global rom között?
- RMX3363export_11_A.09
- RMX3363GDPR_11_A.09
Valamelyik tartalmazhatja a gyári hívásrögzítő alkalmazást?

(#564) eisento


eisento
addikt

Kezdem belakni a telot. Olyan kerdesem lenne, hogy van felul az ertesitesi sav, ott szamokat ir jelenleg nekem (gmailbol van jelenleg 6 mailem) at lehet allitani, hogy ne a szamot mutassa hanem az app pici ikonjat tehat a gmail pici ikonjat?

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#565) ginola válasza eisento (#564) üzenetére


ginola
addikt

A beállításokban keress rá az értesítések é állapotsor - értesítési ikonok opcióra. ..

[ Szerkesztve ]

(#566) urbanjozsi válasza eisento (#564) üzenetére


urbanjozsi
senior tag

Beállítások-értesítések és állapotsor-értesítés ikonok-értesítések száma

Mondjuk gmailnál pont nem mükszik.... :)

[ Szerkesztve ]

(#567) eisento válasza urbanjozsi (#566) üzenetére


eisento
addikt

Koszonom! Ginola neked is.

Ujabb kerdes. Facebook messenger. Telefon lezarva, kuld valaki uzenetet messengeren, nem jeleniti meg, hogy ki irt es mit hanem a lezarasi kepernyon azt irja jelentkezzek be a megtekinteshez... Ez normalis? A sima facebooknal meg ha van vmi bejegyzes fent allapotsoron megjelenik a kis facebook ikon de nem jon ilyen elougro ablak szeru, hogy ki es mit osztott meg.

Minden mas ugy tunik jol mukszik. Szep gyors a keszulek :DD

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#568) neopeti


neopeti
tag

Sziasztok!

VoWifi es a Volte működik a Digi hálózatán ?Ajándék telónak nézem...

(#569) drr válasza neopeti (#568) üzenetére


drr
őstag

Sajnos jelenleg nem...

(#570) ginola válasza eisento (#567) üzenetére


ginola
addikt

Sajnos facebookot nem használok. A tippem az lenne, hogy az alkalmazás kezelésben nézz körbe az értesítések kezelésében opció alatt, ott lehet ezeket beállítani más appoknál például WhatsApp, Viber is ott találtam a fentiekhez hasonló beállítást
Milyen színű és tárhelyű készüléket szereztél be?

[ Szerkesztve ]

(#571) eisento válasza ginola (#570) üzenetére


eisento
addikt

koszi. 6/128ast feheret :C

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#572) novinyul válasza eisento (#567) üzenetére


novinyul
veterán

Nincs ilyen probléma, legalább is GT 5G-n nincs :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#573) eisento válasza novinyul (#572) üzenetére


eisento
addikt

user error volt :D megoldodott.
a realme ui 3.0 mikorra varhato? frutyubon lattam par vidinyot mar, hogy ilyen is letezik.
Szerk: telegram vagy hasonlo csatorna van realme-nek ahol ujdonsagok uj frissiteseket jelzi?

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#574) novinyul válasza eisento (#573) üzenetére


novinyul
veterán

Telegram van nekik :) Elvileg januárt írták, de szerintem a mi régiónk inkább március.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#575) ginola válasza eisento (#573) üzenetére


ginola
addikt

MIUI után mi a véleményed a szoftverről?

(#576) eisento válasza ginola (#575) üzenetére


eisento
addikt

Meg nem szoktam meg teljesen, de nem kell annyit szarakodni a kulonbozo ertesitesi beallitasokkal mint miui-nal, teljesen jol mukodik a kozelsegerzekelo nem ugy mint a xiaomi teloknal... az aod is jo leszamitva, hogy a miuihoz kepest eleg picik az ikonok. Lehet tudom allitani azt is csak meg nem talaltam meg :D

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#577) ginola válasza eisento (#576) üzenetére


ginola
addikt

A hívásrögzítés, ami nekem onnan hiányzik, nem tudom nyitással van e olyan verzió, amin van ilyen opció.

(#578) eisento válasza ginola (#577) üzenetére


eisento
addikt

hivasrogzitot sose hasznaltam, ha lenne benne biztos hasznalnam de nem remegek erte :D Mondjuk biztos jol jonne nehany hivasnal amikor a hienak akarjak, hogy vegyek fel hitelt stb :D

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#579) urbanjozsi válasza ginola (#577) üzenetére


urbanjozsi
senior tag

Másik topikban ezt dícsérik: [ACR Phone]

(#580) m.lala válasza eisento (#562) üzenetére


m.lala
aktív tag

Újabb klubtag :K Velünk együtt te vagy a 3. ex MI9 lite-os ;]
Én ezeket a tokokat rendeltem meg a következő 3 évre:
[link], [link], [link], [link]

Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

(#581) eisento válasza m.lala (#580) üzenetére


eisento
addikt

Ha megjonnek a tokok irhatnal roluk par szot meg dobhatnal par kepet, hogy valojaban, hogy nez ki ha a telon van :R

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#582) versionen válasza Bukk900 (#563) üzenetére


versionen
csendes tag

A GDPR verzióban van a magyaritás, a másik kettőben nincs magyarítás.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#583) Bukk900


Bukk900
őstag

Tegnap jött egy rendszerüzenet, egy kérdőív, hogy mit hiányolok a telefonból, vagyis mit szeretnék a következő változatba...
Válaszoltam, rajtam ne múljon! :D
- erősebb LED lámpa
- OIS
- infra port
- Sony kamera szenzor
- hívás rögzítés

[ Szerkesztve ]

(#584) novinyul válasza Bukk900 (#583) üzenetére


novinyul
veterán

Sajnos hívás rögzítés nem fog menni. Kamera meg lehet Samsung, Sony, Omnivision, de egy jó szoftver nélkül szart sem érnek. Ott volt a MI10 Ultra az OV48C kamerájával azt szarrá gyalázta a mezőnyt. OIS szerintem a következő szériába már lesz, GT2 -GT2 Pro már kapott. Az infra nem lenne rosz valóban.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#585) ginola


ginola
addikt

Sziasztok

Accubattery másnál is irreálisan alacsony akkukondit ír ki? Nálam 44%, másnak is ilyen, ez valami szoftveres baki a 2 akku miatt? 80 %-ig töltöm a telefont, ahhoz használom az appot.

(#586) oba válasza ginola (#585) üzenetére


oba
addikt

Minden ilyen jellegű app a kukába való.

(#587) eisento


eisento
addikt

Na. :C [link]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#588) Viktor0610 válasza ginola (#585) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Máshol is olvastam ilyet.
Szerintem az a baj, hogy nem kezeli hogy két, kisebb akku van a telóban.
Ezért csak a felét mutatja a kapacitásnak.

obával értek egyet.
Szerintem is szükségtelenek az ilyen appok.

Samsung Galaxy A54

(#589) ginola válasza Viktor0610 (#588) üzenetére


ginola
addikt

Csak a 80% ra való töltés miatt használom.
Aki telenoros megjelenik az értesítési sávban felül a VoLTE ikon, illetve a Google tárcsázóban a HD felirat hívás során?
Nálam csak a sim kártya beállításokban lehet látni az aktív ikont, illetve a Google tárcsázóvan nem látom a HD jelet Telekom esetében volt HD felirat. Bár nem tudom ez a felirat mit jelöl

(#590) eisento válasza ginola (#589) üzenetére


eisento
addikt


Telenor ceges csomag ( nem tudom pontosan mi a csomag neve de van voLTE ikon

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#591) gya/352 válasza ginola (#589) üzenetére


gya/352
tag

Nekem is céges Telenor, nincs VoLTE ikon, van HD jel a tárcsázott hívások egy részénél.

(#592) Viktor0610 válasza ginola (#589) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A 80%-ig való töltés is szükségtelen szerintem.
Hát az utolsó 20%-ot nem vetted meg? ;]
Plusz -gondolom- 20%-ig meríted, ami összesen majd' a kapacitás feke, amit nem használsz.
Cserébe többször töltöd, tehát a csatlakozó jobban elhasználódhat.

Samsung Galaxy A54

(#593) ginola válasza Viktor0610 (#592) üzenetére


ginola
addikt

Majd egy év múlva kíváncsi vagyok milyen állapotban lesz az akkud, főleg ha gyorstöltőt használsz....

gya/352 és eisenito
Köszönöm. Telekom esetén a SIM kártya beállításoknál nem volt VoLTE bekapcsolás lehetőség, hála istennek telenornál van, vagyis gondolom működik. Vowifi megy Telenonon, vagy más szolgáltatónál, ha a igen hogyan állítható be?

[ Szerkesztve ]

(#594) gya/352 válasza ginola (#593) üzenetére


gya/352
tag

Akku ügyben teljesen igazad van. Félelmetes a mellékelt gyorstöltő. Iszonyat hamar beletol 20-30%-nyi erőt. Ettől függetlenül én sem használom. Jó öreg 5V 2A-es hagyományos töltővel is elviselhető a töltési idő; én nem sietek sehova. Esetleg a feleségem Huawei 18W-os töltőjével szoktam még tölteni.

(#595) eisento


eisento
addikt

Nem tudom feature vagy bug de, hasznalom ugye az aodot vagy mi a neve :D mutatja szeoen az orat alatta a kulonbozo ertesiteseket meg alul az ujjlenyomat helyet. namarmost egy ido utan eltunik az ujjlenyomat "helye" es hiaba teszem oda az ujjam nem oldja fel a telot duplakopp akkor feleled a kijelzo es ugy tudom csak feloldani a telefont.... En allitottam valamit rosszul?

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#596) tompa07


tompa07
csendes tag

Sziasztok!

Nálatok nincs olyan probléma, hogy a telefonkönyvben bizonyos telefonszámokat furcsán jelenít meg?
pl: 063-111-11111
Nem mindegyik telefonszámnál van ez a furcsa formátum.

(#597) ginola válasza eisento (#590) üzenetére


ginola
addikt

De fura, nálam csak a sín beállításoknál van lehetőség bekapcsolni a szolgáltatást, az állapot sorona felirattal nem jelenik meg pedig ugyanaz a szolgáltatóm.

(#598) eisento válasza ginola (#597) üzenetére


eisento
addikt

esetleg lehet frissitened kellene a sim kartyat? lehet regi a kartya....

en semmit nem allitottam beraktam a kartyat a SIM1-be es bekapcsoltam a telot beallitottam amit kell mail stb. majd jott 2 sms- hogy mentsem el a beallitasokat, egyik asszem mms masik meg a net volt.

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#599) ginola válasza eisento (#598) üzenetére


ginola
addikt

Vadi új a kártya, a fentieket én is megcsináltam. Bár a böngésző részre sikertelen telepítést ír, mégis működik a mobilnet a böngészővel. Fura, hogy nem ugyanúgy működik.

(#600) Viktor0610 válasza ginola (#599) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Kell egy kis idő, mire a szolgáltató leveszi az alapértelmezett VoLTE-tiltást az előfizetésedről.

(Mármint x időnként lefut egy riport -vagy mi-, aminek eredményeképpen lekerül a VoLTE-tiltás a számodról, ha kompatibilis készüléket használsz.)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.