Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) kbyte1024 válasza bollokcs80 (#500) üzenetére


kbyte1024
addikt

Hát nem fog más foltokkal gyorsan tölteni. Nálam se ment a gyorstöltés más toltokkel.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#502) aprokaroka87 válasza kbyte1024 (#501) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Szerintem azért mert a Super Dart az valami egyedi fejlesztésű töltő tipus.

Mondjuk mivel Qualcomm chipset van benne, QC 3-4 alapú töltökkel illene mennie.

[ Szerkesztve ]

(#503) kbyte1024 válasza aprokaroka87 (#502) üzenetére


kbyte1024
addikt

Illene bizony. Engem nem os a toltes mizeria zavart. Azert vittem vissza,mert a vowifi es a volte hianya durva.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#504) aprokaroka87 válasza kbyte1024 (#503) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Azon sem lepődnék meg, ha valami miatt az Eu-ba szánt firmware verziókban nem mindig lenne jó a volte és vowifi.

Nekem pl Realme 6 van, mióta megvan az Android 11, azóta nem érhető el, a Mediatek Engineering mode.
Szóval van hogy a Realme is hoz érdekes döntéseket :D

(#505) ginola válasza kbyte1024 (#503) üzenetére


ginola
addikt

Ha hinni lehet a pletykáknak például a Telekom is fog forgalmazni ilyen készülékeket. Amennyiben így lesz lesz rá mindkettő úgy ahogy a Telenor esetén is.

(#506) gya/352 válasza bollokcs80 (#498) üzenetére


gya/352
tag

Én már elég sokféle töltővel próbálgattam és minden hagyományos 5V 1-2 A-es töltővel jól töltött. Még a számítógép USB portjáról is. Próbáltam a feleségem Huawei gyorstöltőjével, és azzal is jó volt. Az 9V 2A-es tehát 18 W-os. Az meg hogy neked mi az értelmes sebesség az nem derült ki a kérdésedből, de az hogy mennyi idő alatt fog feltölteni a töltő tehetségétől fog függeni. De a leggyorsabb a saját töltőjével lesz, vagy egy ugyan olyan teljesítményű másikkal.

(#507) bollokcs80 válasza gya/352 (#506) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

A 18W már egész jó, nekem ennyit nem sikerült összehozni OP-nál egy töltővel sem.

B.Cs.

(#508) t1 válasza bollokcs80 (#507) üzenetére


t1
addikt

Nekem simán megy a töltés rendes sebességgel az asszony Poco X3 Pro 33W-os gyors töltöjével. Valaki megkapta a decemberi frissítést már?

(#509) gya/352 válasza bollokcs80 (#507) üzenetére


gya/352
tag

Azt azért hozzá kell tennem hogy én nem méregetem hogy hány wattal tölt, gondolom erre is van valami app. De szemre elég gyorsan tölt még a hagyományos 5V-os töltőkkel is.

(#510) bollokcs80 válasza gya/352 (#509) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Van egy Ampere nevű program. Én is csak azért másztam bele, mert az OP nagyon lassan ment más töltőkkel.

Köszi az infókat mindenkinek! :R

B.Cs.

(#511) Bukk900 válasza t1 (#508) üzenetére


Bukk900
őstag

Nekem négy napos késéssel jött a december 27-ei frissítés. A napi használatban nem vettem észre változást.

(#512) gya/352 válasza t1 (#508) üzenetére


gya/352
tag

Nekem dec 6-i verzió van fenn így vettem. Van újabb? Nem jelzi.

(#513) Milka 78 válasza gya/352 (#512) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Majd fog. Nálunk is csak 2 napja jött csak meg mindkét telóra úgy 20 perc különbséggel.

(#514) fecus


fecus
őstag

Ehhez a telefonhoz van Windows-os vagy linuxos kezelő program? Pl. backup?

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#515) gya/352 válasza fecus (#514) üzenetére


gya/352
tag

Nincs, de minek is. Az Android tud mentést készíteni a Drive-ba, ha meg magadnak akarsz PC-re mentést, akkor a tárolt tartalmat (fotók, zenék, névjegyek) le tudod menteni manuálisan is.

(#516) gya/352 válasza Milka 78 (#513) üzenetére


gya/352
tag

Na megjött a frissítés

(#517) ginola válasza gya/352 (#516) üzenetére


ginola
addikt

A sötét módból eltűnt a 3. féltől származó appok sötét módjának választási lehetősége.....

A gyári képnézegető appnál meg lehet oldani, hogy felül legyen a legfrisebb kép és ne alul? sehol nem találom a beállítást erre.

[ Szerkesztve ]

(#518) Viktor0610 válasza ginola (#517) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

"A sötét módból eltűnt a 3. féltől származó appok sötét módjának választási lehetősége....."
Örülök, hogy nem csak a Xiaomi ad ki "jól" sikerült frissítéseket. :P

Bocs. ;]

Samsung Galaxy A54

(#519) ginola válasza Viktor0610 (#518) üzenetére


ginola
addikt

Van rá más lehetőség, hogy működjön.

(#520) Bukk900


Bukk900
őstag

Az optimalizált éjszakai töltés működését kielemezte már valaki?
Este hány órától működik, mennyivel tölt, reggel ébresztő előtt mikor és hány százaléknál lép újra működésbe?

(#521) novinyul válasza Bukk900 (#520) üzenetére


novinyul
veterán

Nincs rajta beállítás, a használati szokásokat elemzi ki, majd úgy állítja be az éjszakai töltést. Nálam szegény bajban van(folyamatos műszak) de azért most már belőtte :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#522) Bukk900 válasza novinyul (#521) üzenetére


Bukk900
őstag

Azt látom, hogy nem állítható. Arra lennék kíváncsi, hogy lassul a folyamat, vagy több szakaszban tölti.
Olvastam, hogy az lenne a lényege, hogy ne tartsa 100%-on egész éjjel, mert az a legrosszabb az akkunak.

(#523) novinyul válasza Bukk900 (#522) üzenetére


novinyul
veterán

Irgalmatlan lassan tölti, de figyelembe veszi az ébresztést is, akkor ahhoz állítja a töltés végét. Amúgy meg a 100% meg a 0% sem a pontos szám, nem engedi sem teljesen lemerülni sem pedig fullra tölteni.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#524) Bukk900


Bukk900
őstag

Android 12 próbaverzió, nálam nincs ilyen menüpont... [link]

(#525) aprokaroka87 válasza Bukk900 (#522) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Tehát ha eléri a 100%-ot akkor le kapcsolja a töltést, vagy annyira lassan tölti fel hogy reggelre éri el csak a 100%-ot?
Mert nekem Realme 6 esetén is ott van az opció, be is volt kapcsolva, Kb 21 óra fele raktam fel töltőre és kb 5:30 fele vettem le, 52% ról indult és 96% nál volt 5:30-kor.
Lehet, hogy csak én látom úgy, hogy ennek a funkciónak csak akkor van értelme, ha nincs nagy eltérés a töltőre feltevés és le húzás ideje közt?

[ Szerkesztve ]

(#526) ginola


ginola
addikt

Azt hogyan lehet beállítani, hogy az app, amire kapok értesítést számmal jelölje az értésítés számát és ne piros pöttyel?

(#527) Debilon válasza aprokaroka87 (#525) üzenetére


Debilon
addikt

Elvileg egyszer feltolja 80 %ra aztán az ébresztő előttre feltölti 100ig (ahogy láttam)

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#528) Bukk900 válasza aprokaroka87 (#525) üzenetére


Bukk900
őstag

70-80%-nál leáll és úgy időzíti a második ciklust, hogy ébredése legyen feltöltve.

Számomra sincs értelme, a reggeli készülődés, vagy esti zuhanyzás alatt szoktam tölteni 20-30 percet, két naponta...

(#529) Bukk900 válasza ginola (#526) üzenetére


Bukk900
őstag

Beállítások - értesítések és állapotsor - értesítések kezelése - jelvények szám v. pont

(#530) Milka 78 válasza ginola (#517) üzenetére


Milka 78
nagyúr

és Viktor0610.

Nem tűnt el, nekem továbbra is elérhető, mindez az utcsó frissítéssel :)

(#531) ginola válasza Bukk900 (#529) üzenetére


ginola
addikt

Köszi. A gmail app nál például továbbra is piros pötty jelenik meg a szám helyett , az alkalmazás kezelésben nincs lehetőség szám kiválasztására.

(#532) t1 válasza Bukk900 (#528) üzenetére


t1
addikt

Én meg pont szeretem ezt a funkciót mert mindig lefekvéskor szoktam tölteni független attól, hogy 10-50 vagy 60%-on vagyok, mire ébreszt addigra teljes a töltöttség.

(#533) kiccipo


kiccipo
csendes tag

Sziasztok!
Android Auto nálam továbbra is csak bekapcsolt kijelző mellett üzemel. Ezzel kapcsolatban van esetleg valakinek tapasztalata, esetleg működő megoldása a probléma kiküszöbölésére?
Van egy másik problémám is, hogy ha kivetítem a kijelzőt pl. tv-re, akkor nem marad ébren a kijelző, ugyanúgy lezár automatikusan, mint alapesetben. Eddigi telefonjaimmal nem volt ilyen probléma.
Előre is köszönöm a segítséget!

(#534) namegin válasza kiccipo (#533) üzenetére


namegin
tag

Nálam megy az Android Auto (pl. netrádiók, spotify) vezetékmentesen, zsebben hagyott telefonnal is.
Képernyő TV-re tükrözésekor (pl. telefonnyomkodáskor, YT vagy filmnézéskor) nálam nem kapcsol ki a telefon kijelzője.
Nem, tudom hogy van konfigurálva a telód, de van remény! :K

(#535) Szikari válasza ginola (#517) üzenetére


Szikari
csendes tag

Meg, ha leszedsz vmi mást ami alapból tudja..sajna jobbat nemtudok

(#536) m.lala


m.lala
aktív tag

Én is klubtag lettem. :K
Mi 9lite-ot váltott, ami anno nekem tökéletes volt, most nézegettem és ami ugyanazt tudja cirka 80, namondom 6/64 ről ugorjunk legalább 128 ra kell az amoled és a gyors töltés...hát ezt maradéktalanul hozza.
Mi 9 lite wifin 1000-res netnél 280/270 ez 580/570....
Kijelőt finomhangolgatom a feketéje ijesztően szép.
Az AOD kiforrottnak tűnik, a múködésében semmi extra, az ujjlenyomatolvasó szinte gondolattal működik..zsneiális, a hangszóró nekem szépen szól, a teló maga gyors, nulla fagyás és kb úgy merül ahogy vártam.

Pár dolog ami még finomhangolásra vár.
Beszélek valakivel és a felemelés nem oldja fel a képernyőt csak gomb nemtudom ez másnál is igy van e....pusztán kényelmi dolog.

Újrainditásnál mé kér kódot? Furin hangzik de kissé elavultnak, fárasztónak érzem.

Ma reggel települt egy frissités első inditás után a True Phone tárcsázó /én ezt használom, mert imádom/ jól megmakkant, nem láttam amikor hivnak aztán magától meggyógyult.

Nemtom honnan szerezek rá valami szép fekete tokot. Ali?
Olyan b@szottszépek ezek a telók már, mikor csinálják már meg hogy ne gyüjtse az ujjlenyomatot...
Illetve engem kifejezetten irritálnak az ikonok, ami beállítás van nekem nem jön be, a letöltött témák nem müködnek illetve nem találom hol lehet bekapcsolni, ebben tud valaki segíteni?

Szóval nettó kötözködésem leszámítva, ezen igények mentén, 2év garival 6/128 fekete ami inkább barnás de gyönyörű 100k volt Extreme-ben nem mondom, hogy világbajnok de én megadom neki a best buy vételt. ;]

Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

(#537) Bukk900 válasza m.lala (#536) üzenetére


Bukk900
őstag

Töltsd le az áruházból az ikoncsomagot, pl: pixel icon pack, menj a beállítások - testreszabások - ikonstílusok menübe és válaszd ki a letöltött csomagot.

(#538) Dani182


Dani182
csendes tag

Sziasztok,

tudja valaki hol lehet a telefonhoz külön egy gyári töltőt vásárolni?

Szeretnék egyet a munkahelyre is, hogy ne cipeljem magammal mindig azt, amit hozzá adtak.

(#539) Bukk900 válasza Dani182 (#538) üzenetére


Bukk900
őstag

Aliexpressről: [link] itthon kicsit drága: [link] :Y

(#540) Dani182 válasza Bukk900 (#539) üzenetére


Dani182
csendes tag

Köszönöm,

az az emag ár kicsit vicces :)

Viszont ezt megjegyzem, hogy supervooc töltőnek hívják, mindenhol dart charge-ként kerestem és nem nagyon volt értelmes találat.

Így lehet akkor megrendelem Ali-ról, talán kibírom azt a pár hetet míg megjön.

(#541) ginola válasza m.lala (#536) üzenetére


ginola
addikt

Én is Mi 9 literól váltottam. Sajnos szoftveresen nem volt az igazi. A szokásos problémák nálam is előjöttek, üzenetek órákat késtek hiába állítottam be mindent tökéletesen.
Teljesen elégedett vagyok ezzel a telefonnal.
Ami hiányzik, a telefonbeszélgetés rögzítésének lehetősége és a 3rd party appok sötét módjának lehetősége.
Ami fura:
-egyes alkalmazásoknál be lehet állítani, hogy számmal jelölje az értesítéseket az app jobb felső sarkában, másoknál viszont csak pont található ott szám nélkül, számomra ez eléggé furcsa
-az accubattery szerint 1800 mAh az akku és 44 % az akku állapota, gondolom ez valami szoftveres baki
- a Gcam csak a hátsó fő kamerát látja, hogyan kell beállítani azt, hogy a többi kamerát is érzékelje?
A memória bővítés funkciót érdemes bekapcsolni ér valamit?

[ Szerkesztve ]

(#542) blueye válasza Bukk900 (#539) üzenetére


blueye
veterán

(#543) ginola


ginola
addikt

Tudnátok ajánlani megbízható, reklámmentes, olyan böngészőt ajánlani, amit tudja a sötét témát és ki lehet rakni ikonokban kedvenc webes elérhetőségeimet gyorshívóként.

(#544) Bukk900 válasza blueye (#542) üzenetére


Bukk900
őstag

Akár jó is lehet, tudja a 10V, 6,5A-t. Kábelt nem adnak hozzá.

(#545) blueye válasza Bukk900 (#544) üzenetére


blueye
veterán

"Kábelt nem adnak hozzá."
Ezen jot nevettem, az arkulonbsegbe belefer gondolom.

(#546) Zsolt14 válasza ginola (#543) üzenetére


Zsolt14
újonc

Opera böngészőt ajánlom, reklámblokkoló (youtubet-t is böngészőn belül használom, reklámmentes), sötét mód, gyorshívó böngészőn belül és kívül is használható, azon kívül ami nekem jó benne a sortördelés.

(#547) Bukk900 válasza m.lala (#536) üzenetére


Bukk900
őstag

A testreszabható ikonok kapcsán állítgattam egy kicsit, a gyári szürke hátlappal ez most tetszik. [link]

(#548) m.lala válasza Bukk900 (#547) üzenetére


m.lala
aktív tag

Írd már le részletesen légyszives, konkrétan, hogy hogy állitod át. Nem egy atomfizika nekem mégsem sikerül.

Pixel icon packot letöltöttem, amit irtál, hoszan nyomom a gombot, felugrik, hogy tapéta ikon elrendezés stb.
Rámegyek az ikonokra...alapértelmezett, anyagstilus, kavics, egyéni, pixel ikon pack....
Ha ráémegyek a pixel ikon packra megváltoztatja az ikon kinézetét de csak egyfélére semmi mást nem enged, nem enged úgymond belelépni, nincs változtatási lehetőség.....nemértem ennyire azért nem vagyok hülye hozzá. Az általad leirt beállitás/testreszabás/ikonstilus ugyanoda visz, mit rontok el?

ginola-mi9 lite-ról ha nem is űrkorszak, de mindenképpen stabilabb viszont az még mindig szuper teló manapság is.
Hangfelvételben próbáld ki ezt: Cube ACR, nem garantálom, tegyél vele egy próbát.

[ Szerkesztve ]

Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

(#549) Bukk900 válasza m.lala (#548) üzenetére


Bukk900
őstag

Így van, ahogy írtad, ha letöltöd a pixel ikon packot, megváltoznak az ikonok egyfélére, ha másfélét akarsz, tölts le másikat.
Változtatni a beállítások, testreszabások menüben lehet még, pl.: betűméret, ikonok elrendezése, színsémák.
Ennyi, nincs túlbonyolítva...
A fehérnek, amit használok Whicons a neve.

[ Szerkesztve ]

(#550) m.lala válasza Bukk900 (#549) üzenetére


m.lala
aktív tag

Köszönöm szépen, így már értem. Csináltam egyet a te ikonjaiddal tényleg jól néznek ki. [link]

Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.