Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Google Pixel 3a (kódnév: sargo) topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) salapp válasza grizlisandor (#850) üzenetére


salapp
addikt

Nekem vodás a céges előfizu, arra kéne az e-sim. Telenor a kártyás, azt meg ugye nem lehet átváltani.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#852) jUUh


jUUh
Topikgazda

Budapesten átlátszó tokot tudtok vhol, boltot?

Samsung Galaxy S23+

(#853) ghiottone válasza ghiottone (#849) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Megjött a 3a és elsőre rögtön működik is az esim. De jól kezelhető ez a méret, már el is felejtettem olyan rég volt nálam Pixel teló.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#854) salapp válasza ghiottone (#853) üzenetére


salapp
addikt

Ugye? Felüdülés kézbe fogni a tepsik után, tényleg. Amúgy valakinek van esetleg egy képernyő üvegfóliája rá, amit megvehetnék tőle? Valahol Diósd, Budaörs vonzáskörzetében...?

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#855) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Tegnap kaptunk frissítést, tessék telepíteni! :)

(#856) salapp válasza grizlisandor (#855) üzenetére


salapp
addikt

Majd, ha nálad már tesztelve vótt. :))

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#857) rover45 válasza salapp (#856) üzenetére


rover45
senior tag

Én telepítettem, még működik :DDD

(#858) salapp válasza rover45 (#857) üzenetére


salapp
addikt

Ez az, gyűljetek csak, gyűljetek! :D Én már nagyon félek a frissítésektől, ha Android az alap, legyen az tv platform, vagy telefon.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#859) ghiottone válasza salapp (#858) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Sima frissítés, nem lesz vele gond. Mondjuk én tegnap a májusi csomagról indultam és így 4 frissítést kellett manuálisan végig tolni.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#860) salapp válasza ghiottone (#859) üzenetére


salapp
addikt

Újonnan tudtad venni vagy használtan, mint én? Hogyhogy nem 4 vagy 4a-t vettél?

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#861) ghiottone válasza salapp (#860) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Használtan szereztem. 4-esen nem megy nálunk az esim ha jól emlékszem így az kiesett. 6-os lesz a cél majd ha kijön októberben, addig ez átmenetileg jó próbaként.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#862) salapp válasza ghiottone (#861) üzenetére


salapp
addikt

Hát, régi Moto-sként én is Pixel "tanuló" telefonnak vettem, azzal a szándékkal, hogy majd egy-két éven belül, ha beválik, és jók a hírek az újabbról, váltok majd. Eddig mondhatni flawless telefon, és nagyon bejön ez a letisztult, nem mai tucat kinézet, na meg a méret, súly.
Fotók jók, bár fiam épp ma hoz el egy raktárból előkerült, fóliás új Lumia 1020-at (persze új akku is kerül hozzá), túrákon majd a 9 Pureview és az 1020 lesz a snapi társ, ha éppen nem MILCeskedünk. Szerintem fun lesz.

[ Szerkesztve ]

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#863) grizlisandor válasza salapp (#856) üzenetére


grizlisandor
addikt

Én már várom az Android 11-et! :B

Ezt a sima frissítést meg csukott szemmel. :DDD

(#864) rover45 válasza grizlisandor (#863) üzenetére


rover45
senior tag

Mit vársz? :))

(#865) salapp válasza grizlisandor (#863) üzenetére


salapp
addikt

Jó dolog ez a sok főverzió frissítés, mi? Tényleg nem egy sajjomi...

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#866) jUUh


jUUh
Topikgazda

Nálam a legújabb szeptemberi patch nagyon felpörgette a telefont. :C

Samsung Galaxy S23+

(#867) salapp válasza jUUh (#866) üzenetére


salapp
addikt

jUUhúúú! Akkor hétvégén lehet, rácsapatom.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#868) grizlisandor válasza rover45 (#864) üzenetére


grizlisandor
addikt

Az aktuális legfrissebb android rendszert! :D

(#865) salapp:
Hozzájár a Google érzéshez, szerintem amúgy példamutató(kezd a többi gyártó is ráállni a hosszabb frissítési támogatásokra). :B

(#869) tybsen


tybsen
addikt

Nálam a 12 Beta borzasztó teljesítménnyel működik csak azért nem rakom vissza a 11 et mert akkor elvileg minden adat elveszik és most nincs időm meg kedvem ezzel foglalkozni de körülbelül úgy működik mint egy tipikus akadozó androidos hulladék. Multitasking gyakorlatilag halványan létezik csak, Google terkep működése is botrányos. Körülbelül olyan mintha 2 GB RAM lenne benne.

Nem mintha korábban hű de tökéletesen működött volna de most aztán igazán tipikus androidos élmény. 😬😅 Nyilván tisztában voltam vele amikor rátettem a bétát, csak gondoltam megosztom a tapasztalatokat. Körülbelül az a mindjárt földhöz vágom kategória néha. Bár a legutóbbi frissítéssel valamivel jobb lett és gondolom a végső majd jobb lesz de egyelőre borzalmas.

Bocs a hosszú mondatok ért meg ilyesmi de diktáltam.

(#870) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Dual simmel, wear os órával, pár képpel és egy kevés telefonálással még most is jó ez a teló:

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#871) GreenGoblin válasza ghiottone (#870) üzenetére


GreenGoblin
tag

Visszajöttem 3aXL-re majd meglátom nálam hogy megy az akku. Calyx OS van fent microG-vel meg javarészt fdroidos appokkal. Tegnap kicsivel több mint 7 órát hoztam össze de akkor nagyon nyomkodtam. Ja és ez csak egy simes.

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#872) rover45 válasza tybsen (#869) üzenetére


rover45
senior tag

Nekem is csak a bajom volt vele, viszont én beáldoztam magam és újrakezdtem 11-gyel.
Apropó, mi nincs nálam jól beállítva, hogy az össze wifi hálózatom eltűnt, mindenhez újra kellett csatlakoznom. Azt hittem ez alap, hogy a biztonsági mentés ezeket is tárolja, de nem :(

(#873) tybsen válasza rover45 (#872) üzenetére


tybsen
addikt

Respect, hogy megcsináltad :R

Wifi: elvileg meg kellene jegyeznie és vissza kellene állítania, bár őszintén szólva nekem ez a biztonsági mentés-dolog mindig problémás volt (értsd: sosem úgy kerültek vissza ahogyan kellett volna) P3A előtt is, úgyhogy az utóbbi években mindig mindent újként tettem fel, mert nagyon munka lett volna átnézni, hogy mi nem stimmel, mint újra rakni az egészet.

(#874) Ganzer


Ganzer
aktív tag

iPhone 12 mini eladva, visszajöttem 3a xl-re :D

(#875) GreenGoblin válasza Ganzer (#874) üzenetére


GreenGoblin
tag

Én 11ről jöttem vissza.
:DDD

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#876) tybsen válasza Ganzer (#874) üzenetére


tybsen
addikt

Mi volt az oka a visszaváltásnak?

Én éppen azon gondolkodom, hogy iPhone 13 mini vagy pro lenne a következő (pixel előtt régi iPhone SE volt ami még mindig jól működik masodtelefonkent, előtte pedig jellemzően nexusok voltak). Notch zavarónak tartom de talán megszokható, amitől viszont tartok, hogy gyengébb lenne a fényképek minősége pixel után. Illetve ha már veszek akkor jó lenne 120 Hz kijelző (mellette iPad pro van, A 120 Hz tényleg nagyon folyékony működésű, bár simán el lehet lenni a normálon is egy telefonon szerintem) de őszintén szólva a pro modelltnagyon bazárinak tartom a csillogó oldala miatt. Nyilván tok megy rá de akkor is ráadásul nincs egy normális fekete vagy fehér. Talán ha majd lesz notch nélküli kijelző akkor érdemesebb 120 Hz kijelzős telefont drágábban venni.

Ilyen szempontból sokkal jobb lenne a 13 mini (és jelentősen kedvezőbb az ára, kompakt és könnyebb, matt ezért szebb számomra) ezért is figyeltem fel a hozzászólásodra :-) Persze nagyon szeretem a pixelt is meg az androidot szóval nehéz ügy.

(#877) Ganzer válasza tybsen (#876) üzenetére


Ganzer
aktív tag

Jó volt a kis iPhone is, nem volt vele különösebb bajom. Számomra az iPhone a videózásban remek, a pixel a fotózásban. Csak most kiszemeltem a Pixel 6- ot magamnak. :)

(#878) GreenGoblin válasza tybsen (#876) üzenetére


GreenGoblin
tag

Ha engem kérdeztél volna hogy miért jöttem vissza iPhoneról akkor ezeket mondtam volna indoknak:
1. Vannak alternatív appstore-ok
2. Tudom Google fiók nélkül használni teljes értékűen a telefonom
3. Több open source app elérhető
4. Open source oprendszeret fel lehet rakni ami által sokkal biztonságosabb lesz a készülék

5. USB C lightning helyett. Az utóbbinak brutál lassú a fájlátvitel

6. Notification-ök még mindig jobbak itt
7. Simán ki tudom kapcsolni a wifit, bluetooth-ot, locationt egy gombnyomásra az értesítési központból amit iPhone-on nem lehet
8. Tűzfalat tudok használni, iPhone-on nem
9. Widgetek itt jobban működnek
10. Pár app ami itt van ott nincs pl. Newpipe, YT vanced, barinsta, fritter, osmand ami itt teljesen ingyenes, keepassdx aminek van megfelelője iPhoneon de fizetős ha ki akarom használni minden tudását.
Egyszóval több open source appok vannak itt és sok mindent ingyen meg tudok oldani
11. Mivel ez egy olcsó telefon nincs az az érzése az embernek hogy vigyázzon rá mint az iPhonenál. Azt leejted eltörik mert üvev, ez műanyag. Bírja a strapát. Nincs az az érzés hogy vegyél több Apple terméket, mert hidd el aki vesz egy Apple cuccot azt előbb vagy utóbb beszippantja az ökoszisztéma és ha benne vagy kurv@ nehéz kijönni és a gatyádat is ráfizeted. Meg egy ökoszisztéma, bár kurv@ kényelmessé teszi az életed nem biztonságos.
Azt hiszem nagyjából mindent vagy a lényeget összeszedtem. Nem azt mondom, hogy az iPhone sz@r mert sokmindemben jó sőt jobb mint az Android de nálam ezek az érvek visszahúztak. Nyilván tök mindegy melyik rendszert használja az ember akkor is lesz ami hiányozni fog mert a másiknál van itt meg nincs. Kompromisszum, kinek mi a fontos.

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#879) tybsen válasza Ganzer (#877) üzenetére


tybsen
addikt

@Ganzer: ja ertem :) igen, P6 izgalmas lesz, en is kivancsi vagyok. Nekem is ez a legfobb bajom, hogy a P3A nagyon jo kepeket csinal (illetve ez persze nem baj :D ) es szerintem sem fogja tudni hozni az iphone ezt.. Igazabol utodot sem kellene neki keresni, az akadozasokra meg ilyesmikre majd a vegleges 12 illetve egy gyari visszaallitas megoldas lehet.

@GreenGoblin: tkp mindkettotoknek ment a kerdes, csak nem lehet egyszerre ketto hsz-ra valaszolni. Koszi a reszletes valaszodat :R Gondoltam pontonkent reagalok rajuk:

1. Vannak alternatív appstore-ok --> igen, bar en ezt nem hasznalom, de mindenkeppen erdekes/lenyeges lehet
2. Tudom Google fiók nélkül használni teljes értékűen a telefonom --> ez is jo gondolat, akinek ez szempont
3. Több open source app elérhető --> szinten ha ez fontos, ertheto, hogy inkabb android
4. Open source oprendszeret fel lehet rakni ami által sokkal biztonságosabb lesz a készülék --> mint a 3. pont

5. USB C lightning helyett. Az utóbbinak brutál lassú a fájlátvitel --> en nem hasznalom ezt, de gondolom ha ez fontos, akkor nehez a lassusaggal egyuttelni

6. Notification-ök még mindig jobbak itt --> ez szerintem csak megszokas kerdese, de minenkinek mas jon be. En amikor androidrol valtottam ios-re, nagyon furanak talaltam az egeszet es hianyzott az android. De kb 1-1,5 ev ios utan pedig az androidos (pixeles) ertesiteseket talaltam nagyon kuszának es attekinthetetlennek. :)
7. Simán ki tudom kapcsolni a wifit, bluetooth-ot, locationt egy gombnyomásra az értesítési központból amit iPhone-on nem lehet --> Teljesen igazad van ezt en is utalom
8. Tűzfalat tudok használni, iPhone-on nem --> ezt nem tudom sajnos
9. Widgetek itt jobban működnek --> alig hasznalok widgeteket, szoval passz, de ertheto, ha ez szempont (csak a napi nevnapokra meg naptarra, orara van nalam widget androidon)
10. Pár app ami itt van ott nincs pl. Newpipe, YT vanced, barinsta, fritter, osmand ami itt teljesen ingyenes, keepassdx aminek van megfelelője iPhoneon de fizetős ha ki akarom használni minden tudását. --> ja hat ez gaz.. Bar lehet, hogy van valami alternativa, de minden keresgelni, ha mar talaltal olyat ami megfelel, jogos.
Egyszóval több open source appok vannak itt és sok mindent ingyen meg tudok oldani
11. Mivel ez egy olcsó telefon nincs az az érzése az embernek hogy vigyázzon rá mint az iPhonenál. Azt leejted eltörik mert üvev, ez műanyag. Bírja a strapát. --> ezt osztom, pl. regi muanyag olcso samsung tabletet folyton mindenhez hasznaltam, fozesnel sem zavart ha a kijelzon levo kijelzovedo uvegre rafroccsent az olaj vagy edzoteremben a futogepre raktam. Ipad pro lenyegesen tobbe kerult es a h.lye fem anyaghasznalat miatt jobban kell felteni (a regi kis fem iphone-t egyszer koccantottam neki valaminek es azota is meglatszik az egyik sarkan, hogy be van nyomodva...). Muanyag sokkal jobb ilyen szempontbol.

Nincs az az érzés hogy vegyél több Apple terméket, mert hidd el aki vesz egy Apple cuccot azt előbb vagy utóbb beszippantja az ökoszisztéma és ha benne vagy kurv@ nehéz kijönni és a gatyádat is ráfizeted. Meg egy ökoszisztéma, bár kurv@ kényelmessé teszi az életed nem biztonságos. --> nekem eddig nem volt ilyen mert parhuzamosan hasznaltam android/ios-t. De igazad van, mert tenyleg ugy vannak megcsinalva, hogy maradj az ökoszisztemaban. Nekem pl. chromebook-om van, ott ugy feloldhato a chromebook, ha az androidos telefonnal bt-n kapcsolodik. Iphone-nal nem mukodik mindez.

Azt hiszem nagyjából mindent vagy a lényeget összeszedtem. Nem azt mondom, hogy az iPhone sz@r mert sokmindemben jó sőt jobb mint az Android de nálam ezek az érvek visszahúztak. Nyilván tök mindegy melyik rendszert használja az ember akkor is lesz ami hiányozni fog mert a másiknál van itt meg nincs. Kompromisszum, kinek mi a fontos --> igen, tokeletes cucc nincs.

Nekem igazabol az a legnagyobb gondom az androiddal, hogy nem kepes azt a folytonos, sima mukodest hozni, amit az ios. Persze nekem is fontos egy csomo minden, de legelso, hogy stabilan mukodjon. Itt van pl. a 2016-os iphone SE: total jol es akadas nelkul mukodik. Igaz, hogy lassabban nyit meg alkalmazasokat, mint a pixel, de nincsenek azok a szituaciok, amikor osszesz.rja magat, mert kiveszem reggel repulogep uzemmodbol es jonnek az ertesitesek. Ipad peldaul erezhetoen mas, mint a pixel, de eddig egyetlen egyszer volt vele gondom, hogy nem jött elo a billentyuzet chrome-ban. Pixel 3A ezzel szemben napi szinten csinal dolgokat, akadozasokat, amik total kicsinalnak. Persze most 12 beta van rajta, de 11-nel is ugyanez volt. Tipikusan androidos dolgok. Amikor megveszi az ember a telefont, nagyjabol jol mukodik, majd egyre tobb es tobb problema es akadozas van vele, amig nincs egy gyari visszaallitas. Ezt annyira utalom! Magat az androidot alapvetoen jobban szeretem es tenyleg nyitott vagyok minden rendszerre, de multkor amikor tabletet kellett vennem, ugy dontottem, hogy inkabb nem samsung tab 7+ hanem ipad pro, barmennyire is android szimpatikusabb. Es azt kell, hogy mondjam, hogy nem bantam meg mert azota is problemamentes az eszkoz - amikor hasznalom, mukodik es mindent ugy csinal, ahogy kell. Szoval ezert is merult fel bennem a kerdes, amikor olvastam a hozzaszolasaitokat, hogy Nalatok miert nem valt be - de tenyleg mindenkinek masok a szempontok, szoval nehez altalanositani. :)

(#880) GreenGoblin válasza tybsen (#879) üzenetére


GreenGoblin
tag

Norificationnél simán tudok pl. beérkező emailt törölni anélkül hogy bele kéne mennem az email kliensbe. Na ez IOS-en nincs.
Külső SSD-t pl nem lehet lightning csatin keresztül mőködtetni. Nem elég erős hozzá. Kell egy Apple féle speciális dongle amivel megy de akkor is powert kell neki adni vagy konnektorból vagy külső akkuból. Elég gáz főleg ha valaki nem akar felhőzni hanem inkább SSD-n tárolná a médiát. Memória kártyát felismeri csak rettentő lassúak azok. Nekem egy végtelenség a több ezer fotót videót nem hogy másolni, vágni hanem csak egyszerűen megnyitni.
Az egész Appstore egy lehúzás. Vannak nagyon minőségi appok. De mivel az Apple több pénzt húz le a fejlesztőktől ezért minden drágább. Nagyon sok az előfizetés vagy csak simán drága az app. Ami meg ingyenes tele reklámmal. Mindent meg lehet oldani. Pl. A reklám mentes YouTube-ot is megoldottam ingyen de az élmény mégsem ugyanaz mint droidon. PiP is megy de mégsem olyan mint itt. Én is sokáig csak iPhone-al jártam azt hirtelen lett egy Apple Watch 6 meg egy M1 Mac Air, amiket mind eladtam. Szóval nagyon erős a beszippantó erő. Észre sem veszed és benne vagy nyakik. Sok ember élvezi, nem.véletlen a magas eladások de egy fiók alatt tartani mindent nem a legbiztonságosabb. Ha ezt feltörik mindened úszik, mindenhez hozzáférnek. Figyelem azért az Apple vonalat de maradok itt szerintem. Jó lenne egy Pixel 6a ha jönne, mert van egy érzésem a sima 6osok méreg drágák lesznek. Meg nem tusom hogy a Google saját chipje mennyire teszi lehetővé majd a romolgatást. Remélem ugyanúgy menni fog.

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#881) jUUh válasza GreenGoblin (#880) üzenetére


jUUh
Topikgazda

"Google saját chipje mennyire teszi lehetővé majd a romolgatást"

Mondjuk én special pont ettől menekültem a Pixelhez. Évek óta Xiaomi telefonokat nyúztam, amik papíron erősebbek voltak a 3a-nál. De ugye mindig custom rom, kernelcsere, ilyen beállítás, olyan fix, tweak, clean flash, recovery, wipe...Elegem lett ebből. Itt rányomok egy Update gombra, és kész, na meg eMMC storage és SD670, 4GB RAM fényévekkel jobb sebességre, megbízhatóságra, multitaskingra. :K

Samsung Galaxy S23+

(#882) GreenGoblin válasza jUUh (#881) üzenetére


GreenGoblin
tag

Update nekem is jön Calyx OS alatt. De a Graphene vagy Lineage is havonta tolja a frissítéseket.
;)

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#883) jUUh válasza GreenGoblin (#882) üzenetére


jUUh
Topikgazda

Persze, a legtöbb custom romon jönnek hetente, naponta, havonta, nem ezzel volt a bajom. Inkább azzal, hogy bármikor "félremehet" valami, nem jó a frissités, clean flash kéne hozzá, kernel csere, rootoljak, akármi. Jók a custom romok, használhatóak, nem rengeteg kompromisszum, főleg akit érdekel, de jobb itt nekem. :D

Samsung Galaxy S23+

(#884) Ganzer


Ganzer
aktív tag

Befrissítettem ezt az 1,5 gigás béta patch-et, másnál is fenn ragadt a dátum a bal felső sarokban? Újraindítás nem segít..

(#885) Decske válasza Ganzer (#884) üzenetére


Decske
aktív tag

Ismert hiba.

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#886) Ganzer válasza Decske (#885) üzenetére


Ganzer
aktív tag

Köszi

(#887) Valed


Valed
tag

Dual simesként (fizikai+esim) használva a telefont hol tudom beállítani, hogy különböző csengőhang legyen a két kártyához? Létezik hogy ennyire alap dolgot nem lehet beállítani?

(#888) jUUh


jUUh
Topikgazda

(#889) GreenGoblin válasza jUUh (#888) üzenetére


GreenGoblin
tag

Amúgy az új android rendszert nem aug-ban szokták kitolni a publicnak?

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#890) tybsen válasza GreenGoblin (#889) üzenetére


tybsen
addikt

Idén minden más valahogy.

Kiváncsi vagyok mikor jön, a jelenlegi béta amúgy már jobban működik mint amikor múltkor beszámoltam az akadozasokrol.

(#891) jUUh válasza GreenGoblin (#889) üzenetére


jUUh
Topikgazda

De, ráadásul szeptemberben kellett volna feature dropnak lennie. :)

Samsung Galaxy S23+

(#892) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Kaptunk 17.21 MB méretű frissítést!

Pedig már kezdtem örülni, hogy Android 12, ha már a Windows 11 is kijött. ;]

(#893) kvojnovics


kvojnovics
tag

Tiszteletem!

Segítséget szeretnék kérni! Nem tudom, hogy a frissítéshez van-e köze, de nagyságrendileg a frissítéstől számítva megadta magát a kamera...

A hibajelenség a következő: a kamera indítás után elkezdett "hangokat" adni (főleg zoom-nál), illetve vibrál, homályos a kép... Volt gyári visszaállítás... Nem segített!

Ha nem megoldható hardveres probléma, valaki foglalkozik ennek a szervízével?

Segítségeteket előre is köszönöm!

Szép napot!

(#894) tybsen válasza kvojnovics (#893) üzenetére


tybsen
addikt

Szerintem ez alaplap hiba lesz. Ha még garanciális akkor lépj kapcsolatba azzal a hellyel ahol vetted vagy közvetlenül a Google-lel (utóbbi esetben olvass vissza a topikban, én twitteren vettem fel velük a kapcsolatot és elég gyorsan meg is oldódott a probléma és kicserélték a készüléket).

[ Szerkesztve ]

(#895) ghiottone válasza kvojnovics (#893) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Itt imei alapján megtudod nézni van-e rá még gyártói garancia: [link]
Ha nincs, akkor ctditől árajánlatot lehet kérni: [link]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#896) rover45


rover45
senior tag

Ma a Telenor ügyfélszolgálatán közölték velem, hogy mivel a gyártó még nem adott ki valami frissítést a készülékemhez, így ők nem is tudják bekapcsolni nekem a Volte szolgáltatást.
Meg különben is, nincs is rajta a listájukon a készülékem ... :D

Ugye van köztünk valaki, aki Telenor hálozaton tud Volte-zni? :U

(#897) ghiottone válasza rover45 (#896) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Kolléga tegnap indított egy témát VoLTE támogatás hiányával kapcsolatban: [link] - ez a Google sara sajna. Ma én is leveleztem a Telekom ügyfélszolgálattal: [link]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#898) jUUh válasza ghiottone (#897) üzenetére


jUUh
Topikgazda

Ezt engedelmeddel (első link) terjesztem pár upvote-ért. :)

Samsung Galaxy S23+

(#899) ghiottone válasza jUUh (#898) üzenetére


ghiottone
nagyúr

:R
Pixel Hungary csoportba kiraktam én is, hátha.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#900) jUUh válasza ghiottone (#899) üzenetére


jUUh
Topikgazda

Telegram-ra toltam, párat kapott. Bár nincsenek illúzióim...Csak tolják ki végre az A12-t holnap... ;]

Samsung Galaxy S23+

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.