Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Google Pixel 3a (kódnév: sargo) topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) jUUh


jUUh
Topikgazda

Edzettüveg fóliát tudtok ajánlani esetleg?

Samsung Galaxy S23+

(#802) grizlisandor válasza jUUh (#801) üzenetére


grizlisandor
addikt

Én vettem vagy 5 féle üvegfóliát Ali-ról, kerestem a hsz-met, ahol beszámoltam róla, de nem találom. :U

(#803) jUUh válasza grizlisandor (#802) üzenetére


jUUh
Topikgazda

Hazai beszerzés esetleg?

Samsung Galaxy S23+

(#804) Laslow


Laslow
senior tag

Sziasztok!
Azt jól tudom, hogy Pixel telefonnal továbbra is korlátlan a Google Fotók tárhely? Tud erről valaki részleteket?

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

(#805) tybsen válasza Laslow (#804) üzenetére


tybsen
addikt

(#806) jUUh


jUUh
Topikgazda

Android 12 Beta 3 Preview-et próbálta már valaki?

Samsung Galaxy S23+

(#807) kicsi83 válasza jUUh (#806) üzenetére


kicsi83
tag

Összes beta verziót használtam, tökéletesen működik.

(#808) jUUh válasza kicsi83 (#807) üzenetére


jUUh
Topikgazda

Akksiba, teljesítménybe hogy viszonyul A11-hez?

Samsung Galaxy S23+

(#809) kicsi83 válasza jUUh (#808) üzenetére


kicsi83
tag

Nem veszek észre különbséget, már az első béta is teljesen alkalmas volt napi használatra szerintem.

(#810) rum-cajsz válasza jUUh (#806) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Nálam is a Beta megy már az első óta.
Egy dolog zavaró csupán, néha 80% fölé nem akar tölteni, de ha újraindítom a telefont, akkor megjavul. Lehet ez valami akkumulátor optimalizálós beállítás, nem kerestem még az okát.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#811) kicsi83 válasza rum-cajsz (#810) üzenetére


kicsi83
tag

link itt a válasz

(#812) Hatii válasza kicsi83 (#809) üzenetére


Hatii
tag

Én is használtam az összes bétát, most a harmadikat is, de nekem eddig ez a leginkább béta. Több helyen akad be kicsit, vagy ha játék közben zárom le telefont, utána kifagy, nem érzékel semmit... Előző kettő szerintem jobb volt.

(#813) kicsi83 válasza Hatii (#812) üzenetére


kicsi83
tag

Nagyon ritkán nekem is van olyan, hogy mintha nem érzékelne. Képernyő ki, be és működik, de ez tényleg nagyon ritka és mégiscsak béta verzió. Játék nálam abszolút nincs, nekem teljesen megbízható. Néha eszembe jut, hogy cserélni kéne, de logikus indokom nincs rá.

(#814) rover45 válasza jUUh (#806) üzenetére


rover45
senior tag

Én megmondom őszintén a 2-est kipróbáltam és 1,5 nap után el is távolítottam :(
- a lehúzható gyorsbeállítások sávja számomra katasztrofális volt [link]
- illetve semmilyen google gyári alkalmazást nem tudtam használni, rányomtam, megnyílott és azonnal be is záródott minden (gmail, fotók, drive, térkép ...)

Nyílván valami egyedi gond lehetett, ha mindenki másnál jól működik, de nekem rossz élmény volt :B

(#815) grizlisandor válasza kicsi83 (#811) üzenetére


grizlisandor
addikt

Végre nem kell a külön app. :B

(#816) rum-cajsz válasza kicsi83 (#811) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Köszi! Így már érthető! :)

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#817) jUUh


jUUh
Topikgazda

Köszi nektek! Várok a final release-ig... :D Előző béta volt fent, de Témázás során rebootolt a telefon, utána nem erőltettem.

Samsung Galaxy S23+

(#818) noorbertt


noorbertt
őstag

Sziasztok,

Vannak itt root-olt Pixel 3a tulajdonosok?
Mi az egyszerű módja?

Esetleg automate app megvan?
Itt van egy ilyen "Flow":

Kíváncsi volnék rá hogy működik e faszan:)

(#819) jUUh válasza noorbertt (#818) üzenetére


jUUh
Topikgazda

Szerintem Pixeleket nem gyakran rootolják. :N Roottal biztos megy amit küldtél, bár nem tudom, mennyit segíthet ténylegesen.

Samsung Galaxy S23+

(#820) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Új Android biztonsági frissítés, 2021 aug. 5., tessék frissíteni! :)

(#821) Ganzer


Ganzer
aktív tag

Azt olvastátok hogy a Pixel 5a valszeg csak Japánban meg USA-ban lesz elérhető? Állítólag a google mondta. :Y

(#822) grizlisandor válasza Ganzer (#821) üzenetére


grizlisandor
addikt

Nem, de nagyon szomorú lennék, ha ez igaz. :O
Nincs, mese jövőre meg kell vennem a Pixel 5-öt.

(#823) Ganzer válasza grizlisandor (#822) üzenetére


Ganzer
aktív tag

[link]
A cikk utolsó két mondata.. remélem nem lesz igaz. :(

(#824) jUUh válasza Ganzer (#821) üzenetére


jUUh
Topikgazda

Egyelőre. :K

Samsung Galaxy S23+

(#825) salapp


salapp
addikt

Sziasztok! Szerintetek teljesen elmeroggyant dolog most 45ezerért venni egy használt 3a-t? (karcmentes, hibátlan, minden tartozékával). Nem tetszenek a koreai-kínai-almás telefonok. Moto G/G3/G5Plus/G7Plus telefonok után keresek valami nem százezres, near-stock androidos, normálisan működő telefont, ami normális képeket készít és nem böszme nagy, jó a vételi/hívás hangminősége.

[ Szerkesztve ]

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#826) grizlisandor válasza salapp (#825) üzenetére


grizlisandor
addikt

Ha akad rajta garancia, akkor szerintem egy jó vétel is lehet.
Sajnos, ha nem tepsi telefont akarsz, akkor meg nincs túl sok választásod, S20e, Samsung A40/41, Asus Zenfone 8(nem tudom használt piacon, mennyiért futhat, mivel még új készülék).

[ Szerkesztve ]

(#827) salapp válasza grizlisandor (#826) üzenetére


salapp
addikt

S20FE van bátyámnak, utálja. Samsung elvből no go nálam, marketingestül, bloatware-estül. Asus is nagyon távol áll tőlem. A (near)stock fontos nekem. Garancia sajnos már nincs éppen.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#828) Laslow válasza salapp (#827) üzenetére


Laslow
senior tag

Nekem 2 éve van meg a 3a. Szerencsére egyelőre nem érzem, hogy cserélni kellene. Az összes korábbi telefonomnál 2 évvel a vásárlás után már ezt éreztem, mert lassúak voltak, nem volt elég a tárhely, stb. Ez viszont kibír minimum még egy évet, ami óriási szerencse, mert gondban lennék, hogy mit vegyek helyette (mondjuk nem: 4a-t, csak annyi a kicsit rossz érzés benne, hogy 4a-t venni, amikor már épp a 6-os széria jön ki...). 45-ért szerintem kiváló vétel.

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

(#829) jUUh válasza salapp (#825) üzenetére


jUUh
Topikgazda

Májusban vettem egyet, tartozékok minden nélkül 42-ért. Hibás volt mint kiderült, Google cserélte, így egy patika új bontatlan dobozt kaptam ingyen.

2015 óta csak Xiaomi-m volt, mindig custom romokkal. Elegem lett a szoftver folyamatos barkácsolásából, megvettem ezt. Xiaomi Mi 9T-ről váltottam. (SD730, 6GB RAM, UFS tároló)

A 3a köröket ver rá. Gyorsaságban egymás mellé téve 10/8 alkalommal megegyezik a 9T-vel, a maradék 1-1 pedig egyszer a 3a, egyszer a 9T tölt be gyorsabban. Viszont a 3a sose szaggat, smooth, minden működik, megbízható.

Én a helyedbe simán megvenném, átlagos napi használatra szerintem teljesen jó partner. Egyedül az akksi olyan, hogy nekem naponta tölteni kell, de ez meg normális.

Samsung Galaxy S23+

(#830) ghiottone válasza salapp (#825) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Szerintem egyáltalán nem. Moto után ismerős lesz a rendszer, csak a gesztusok fognak hiányozni. Jó méret, jó aksi és a képek is rendbe vannak.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#831) salapp válasza ghiottone (#830) üzenetére


salapp
addikt

Köszönöm mindenkinek. Lebeszéltem, elhozom. Nagyon szimpatikus az előző használója, szépen tartotta (ahogyan én is szoktam kezelni a dolgaimat), kezdettől Spigen tok, fólia, stb. És tényleg minden megvan hozzá. Én is úgy gondoltam, hogy ha megtetszik, használom egy évet, vagy kicsit többet és utána váltok 4a-ra mondjuk.
Napi töltés nem gond, főleg, hogy csak 80%-ra tölteném.
A Moto gesztusokat szerettem, de legfeljebb az elemlámpa suhintást használtam, fotóra ott a dupla standby gomb katt. A többit nem használtam végülis.

[ Szerkesztve ]

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#832) GreenGoblin


GreenGoblin
tag

Sziasztok,
Megnézné nekem valaki mi a legfrissebb Google Cam verzió száma 3a-ra?
:R

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#833) kicsi83 válasza GreenGoblin (#832) üzenetére


kicsi83
tag

Szia, version 8.3.252.385872599.11.

(#834) GreenGoblin válasza kicsi83 (#833) üzenetére


GreenGoblin
tag

Köszi

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#835) Laslow válasza kicsi83 (#833) üzenetére


Laslow
senior tag

Fura, mert nekem 8.2.400, és nem talál semmilyen frissítést sem a Play Áruház, sem a rendszer.

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

(#836) kicsi83 válasza Laslow (#835) üzenetére


kicsi83
tag

Érdekes, Play áruházban nekem is azt írja mint neked, beállításokban viszont 8.3 (onnan másoltam).

(#837) GreenGoblin válasza kicsi83 (#836) üzenetére


GreenGoblin
tag

Nem bétázol véletlen?

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#838) kicsi83 válasza GreenGoblin (#837) üzenetére


kicsi83
tag

De, úgyhogy biztos emiatt lehet.

(#839) salapp


salapp
addikt

Már pár napja nálam a 3a. Tetszik, hogy nem olyan nagy tepsi, könnyű, nagyon jó a fogása. Még a Spigen tokkal együtt is vékony. Persze flott a használata, de a Moto G7 Plus-ról érkezve ez inkább elvárás részemről. Most hirtelen nem is tudom, miben több ez az Android 11, de eddig jó. A moto actions közül csak a kalapálással előhozható elemlámpa hiányzik. Erre van valami gyorsgomb megoldás? Amigrálás nagyon gyors és kényelmes volt. Mivel bőven bírja az én felhasználásommal a napokat, ~20-80% között fogom tartani az akku töltöttséget.
A kamera legjobb használatához esetleg tudtok valami cikket, videót?

[ Szerkesztve ]

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#840) Ganzer válasza salapp (#839) üzenetére


Ganzer
aktív tag

Király, használd egészséggel. :) A kamera point and shoot, nem kell hozzá nagy tudomány. Max annyi ha az éjszakai asztro módot akarod előhozni csillagokat fotózni: vagy stabilan letámasztod, vagy tripodra rakod, ekkor automatán érzékeli a teló, itt hosszabb záridőre kell számítani, viszont az eredmény is sokkal szebb lesz. :)

(#841) salapp válasza Ganzer (#840) üzenetére


salapp
addikt

Köszi! Persze, ahol lehet, legalább egy fának támasztom, de kézből is egész jók lettek elsőre. A Kaán kilátó teteje rendesen imbolygott a sok fel-le trappolótól, gondolom, élesebb lett volna nagyobb nyugalomban.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#842) Ganzer válasza salapp (#841) üzenetére


Ganzer
aktív tag

Valószínűleg igen. :K

(#843) tybsen


tybsen
addikt

Felraktam a 12 4 bétát, ez az értesítési sáv egy hányadék a mozgó szövegekkel. Nyilván mindenkinek más az ízlése, de ez egy nagy katyvasz. Nem értem minek kellett ikonok helyett ezt csinálni. Nagyon béna.

(#844) jUUh válasza tybsen (#843) üzenetére


jUUh
Topikgazda

Megszokást igényel, szerintem. :B

Egyébként hogy érzitek az Android 12-t? Akksi-teljesítmény milyen iránya változott?

Samsung Galaxy S23+

(#845) tybsen válasza jUUh (#844) üzenetére


tybsen
addikt

Talán mintha kicsit jobb lenne de nem tűnt fel számottevő különbség; bár még nem telt el sok idő a négyes béta telepítése óta. :)

(#846) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Sziasztok!
Multi simmel - azaz, mint kiegészítő esimmel használ valaki Pixel 3a-t? Nem akartam még elengedni teljesen a fizikai simet, így kiegészítő multi simként rendeltem meg a cégeshez az esimet (ilyenkor az sms nem jelenik meg, illetve nem küldhető az esimről, minden másban ugyanúgy müködik, mint a rendes fizikai sim, vagy az esim). Pixel 6 lesz majd a célpont, de előtte megnézem a tegnap rendelt 3a-n hogyan működik ez a gyakorlatban.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#847) Ganzer válasza ghiottone (#846) üzenetére


Ganzer
aktív tag

Ha jól emlékszem régebben volt róla szó hogy valakinek működött, de biztos ami biztos, nézz utána. :)

(#848) salapp válasza ghiottone (#846) üzenetére


salapp
addikt

Valamikor a héten igyekszem intézni hozzá e-simet. Telefonon nagy nehezen azt a választ adták, hogy egy Voda üzletbe be kell fáradjak az aktiváláshoz/telefonra töltéshez.
Amúgy szuper a 3a, köszönöm, hogy nem beszéltetek le róla. A mérete, súlya igazi áldás.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#849) ghiottone válasza Ganzer (#847) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Mennie kellene, csak ezzel a multi megoldással még nem találkoztam egyik Pixel topickban sem. + majd ha a 6-oson is stabil a működés, akkor majd átváltom teljes értékű esimre.

salapp: most én is úgy vagyok vele, hogy lehet elég ez a méret, nem kellene nagyobb, csak sajna már a 4a/5 után nem lesz ilyen jól kezelhető méretű Pixel sem.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#850) grizlisandor válasza ghiottone (#846) üzenetére


grizlisandor
addikt

Én a saját előfizetésemet váltottam át a Telekomnál esim-re, a céges kártyám normál sim.
Kiegészítő kártyát még csak külön net-tel rendelkezőről hallottam.

(#848) salapp:
Telekomnál a weboldalon meg tudod csinálni egyedül, csak egy qr kód volt, ha jól emlékszem.
Írtam is a story-t a topikba.

(#850) grizlisandor:
6a-ban reménykedek, hogy hasonló méretű lesz, mint a 3a.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.