Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Google Pixel 3a (kódnév: sargo) topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) Ganzer válasza papeti01 (#350) üzenetére


Ganzer
aktív tag

Én nem merném megkockáztatni :D Szerintem jobb, ha esernyő alól csinálod.
yuing: plusz nagyobb akksi az XL javára. Ha a note 7 méretéhez vagy szokva akkor ja, lehet hogy zavarna a sima 3a mérete.

(#352) yuing válasza Ganzer (#351) üzenetére


yuing
őstag

Én is úgy érzem, hogy nekem az XL lenne megfelelő. Egyébként átnéztem az ebayt, amazont, árban gyakorlatilag ugyan ott vannak, mintha itthonról szerezném be.

Egyelőre nem sürgős, január végéig szeretném beszerezni, addig hátha valahol találok jobb áron. Amúgy az amozonon és az ebayen kívül mást érdemes figyelni?

(#353) Ganzer válasza yuing (#352) üzenetére


Ganzer
aktív tag

Ha mo.-ról, akkor a Turbado-nál érdemes, sokan mondják hogy megbízható cég. Esetleg még a német mediamarkt-ot érdemes figyelni.

(#354) yuing válasza Ganzer (#353) üzenetére


yuing
őstag

Köszi, egyébként a német MM szállít hozzánk?

(#355) grizlisandor válasza yuing (#354) üzenetére


grizlisandor
addikt

Sajnos nem.

(#356) Hatii


Hatii
tag

Sziasztok,
új telefon gyanánt most egy Pixel3a XL-t szeretnék, viszont van még számomra 1 dolog, ami nem világos, pedig fontos lenne.
Ugyebár van benne hely a fizikai kártyának és lehet használni e-simet is. Nade, lehet egyszerre kettőt is?
Céges és civil számomat szeretném egy telefonba rakni, és a civil számot akkor e-simként használnám, másikat nyilvánvalóan fizikai módon. Ez megoldható, illetve ha igen, milyen formában? Milyen hátrányai vannak, mikor tiltja le egyiket vagy másikat (esetleg telefonálás közben) vagy mobilnet használata hogy működik?
Köszönöm előre is!

(#357) Ganzer válasza Hatii (#356) üzenetére


Ganzer
aktív tag

Nincs saját tapasztalatom róla, de ezt találtam neked a témában:
[link]

(#358) Hatii válasza Ganzer (#357) üzenetére


Hatii
tag

Köszönöm szépen, nagy segítség volt.
Jó, hogy lehet használni, viszont ha jól értem, az itthoni telekom nem támogatja ezt, vagy hát erre nincs garancia a leírás alapján, szóval egyelőre visszakanyarodtam a motorola one zoom felé, az hagyományos dual simes telefon.

(#359) ghiottone válasza Hatii (#358) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Mindkettő volt nálam. :D A Zoomra kell egy jó gcam port és már rendbe is lesz.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#360) Hatii válasza ghiottone (#359) üzenetére


Hatii
tag

Eleve hajlottam felé, de most még jobban meggyőztél.
Ennek a gcam portnak még utána nézek. Röviden ez lényegében a google camera app telepítése?

Miért csak volt? Tesztelés és kíváncsiság miatt érdekelt és utána vissza, vagy volt konkrét problémád a zoommal, amiért nem tartottad meg?

[ Szerkesztve ]

(#361) ghiottone válasza Hatii (#360) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Moto Z2 Force-om kijelzőjét betörtem és Zoomra akartam váltani, de nekem már kevés volt a 4gb ram, le is teszteltem: [link]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#362) Hatii válasza ghiottone (#361) üzenetére


Hatii
tag

Világos. Nekem most Moto x2-m van, ez elég gyors lenne, csak ugye alkalmazások frissülnek, azt már nem bírja, illetve az akkumulátor mellett a bekapcsoló gomb 10-ből 2-szer érzékel (ha jó a techinka, többször is :D )
Jó írás, át is futottam gyorsan. Én játékra nem használnám, illetve komolyra semmiképp. 1-2 kisebbre max. Ezen kívül netezés, csevegés, pénzügyek intézése, gps és zenehallgatás. Ezeket azért gondolom pár évig elbírja (?).

(#363) ghiottone válasza Hatii (#362) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Azt simán elfogja. Én utána a gyengébb One Visiont használtam 1 hónapig és ha nem exynos lett volna )nincs rendes gcam port) akkor azon maradtam volna. De most már ne offoljunk, ha bármi kérdésed lenne ott a topicknál nyugodtan tedd fel.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#364) rodman73


rodman73
aktív tag

Az akksi és a térerő ikonjait hogyan tudnám lecserélni? És a google keresősávot hogy lehet eltüntetni? Tegnap óta boldog tulaja vagyok egy 3a XL-nek és nagyon szuper kis telefon. :) Ausztriban vettem, garanciát megtudom nézni valahogyan rá?

Lenovo Legion 5 17Ith6H i5-11400 RTX 3060

(#365) Zozo0525 válasza rodman73 (#364) üzenetére


Zozo0525
őstag

sehogy nem tudod megcserélni, szerintem....
keresősávot másik launchert tedd fel.... nova,.....
garanciát szerintem sehol, számlán?

(#366) ghiottone válasza rodman73 (#364) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Alapból sehogy.
A Google keresősávnál másik launchert kellene megpróbálni. - Nova és társai.

Lassú voltam :D

[ Szerkesztve ]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#367) *RLaci* válasza rodman73 (#364) üzenetére


*RLaci*
addikt

Tedd fel [ezt] , ugyanez mint a Pixel launchere csak sokkal jobban paraméterezhető

(#368) rodman73


rodman73
aktív tag

Köszi a tippeket. ;)

Lenovo Legion 5 17Ith6H i5-11400 RTX 3060

(#369) Ganzer


Ganzer
aktív tag

Fiúk, hogy lehet kikapcsolni totálisan az "Always on displayt"? Android 10-en egyszerűen nem találom.
Amúgy a telefon még mindig nagyon pöpec, Pixel 4a-ig tuti meg lesz tartva :)

(#370) cirx válasza Ganzer (#369) üzenetére


cirx
senior tag

Beállítások / Megjelenítés / Speciális / A lezárási képernyő megjelenítése / Mindig bekapcsolva KI

S23 GREEN

(#371) Ganzer válasza cirx (#370) üzenetére


Ganzer
aktív tag

Nálam nincs olyan hogy "A lezárási képernyő megjelenítése"

(#372) cirx válasza Ganzer (#371) üzenetére


cirx
senior tag

Hmmm....

S23 GREEN

(#373) Ganzer válasza cirx (#372) üzenetére


Ganzer
aktív tag

Hát akkor baromira nem értem, elvileg ugyanolyannak kellene lennie a két telefonnak :F

(#374) cirx válasza Ganzer (#373) üzenetére


cirx
senior tag

Restart?

S23 GREEN

(#375) Ganzer válasza cirx (#374) üzenetére


Ganzer
aktív tag

Minden szoftver a legfrissebb rajta, illetve restart is volt. Más ötletem nincs már..

(#376) Hatii válasza Ganzer (#357) üzenetére


Hatii
tag

Na, azóta hozzám került egy 3a XL, egyből mentem Telekomhoz kérni esimet. Működik. Gond nélkül bevette, utána beraktam a másik kártyát, az is működik. Szóval Android 10-zel megy a dual SIM kezelés. :C
A telefonról annyit, hogy én ezt nem adnám ki a kezemből többet, a kamerája meg fantasztikus. Korábbihoz képest nagy a különbség, főleg a sötétben való fényképezés. Számomra bámulatos. :DD

(#377) Ganzer válasza Hatii (#376) üzenetére


Ganzer
aktív tag

Na ezt jó tudni hogy megy a dual SIM. :C Használd egészséggel :)

(#378) grizlisandor válasza Hatii (#376) üzenetére


grizlisandor
addikt

Be se kellett volna menni. Telekom oldalán online el tudtad volna intézni. Én is úgy csináltam(katt).

Visszamondom T-nél a mobilnetet, mert sajnos nem jár ingyen az előfizetéshez, de lett kihozva Digi-s kártya, azon meg végtelen net van. ;]

(#379) Hatii válasza grizlisandor (#378) üzenetére


Hatii
tag

Valóban, ezt nem tudtam. Viszont úgy voltam vele, hogy ha nem működik, akkor vissza is állíttatom, hogy tudjam használni azt a számot is.

(#377) Ganzer: köszi. Bár meg kell szokni, 4 Android verzióban van némi különbség és nem találok még minden beállítást egyből.

És ha már: be lehet állítani valahol, hogy egyes alkalmazások, amik bizalmasak, ne legyen részletesen megjelenítve a képernyőn, mikor le van zárva, más alkalmazások meg írjanak mindent? Motorolán ilyet lehetett, itt is találok hasonlót, de azt nem, hogy külön tudjam állítani minden alkalmazáshoz.

(#380) Ganzer válasza Hatii (#379) üzenetére


Ganzer
aktív tag

Beállítások/alkalmazások és értesítések/értesítések. Itt be tudod állítani hogy melyik alkalmazás értesítsen, melyik nem. Ennél jobbat nem találtam.

(#381) Ganzer


Ganzer
aktív tag

Nálatok is lefagy a Messenger ha meg akarjátok változtatni az értesítési hangot?
Nálam ezt csinálja mióta megvan a teló... Az alkalmazás újrarakása sem segített.

(#382) Hatii válasza Ganzer (#380) üzenetére


Hatii
tag

Azon belül megtaláltam. Csak mélyebbre kellett menni, nem látom még át teljesen. De megvan. Köszi

Én Messenger liteot használok, az alkalmazáson belül jelenleg nem is tudom átállítani.

(#383) cirx válasza grizlisandor (#378) üzenetére


cirx
senior tag

Esetleg aki esimmel használja, megoszthatná tapasztalatait. Előnyök, hátrányok, bugok stb... :R

S23 GREEN

(#384) grizlisandor válasza cirx (#383) üzenetére


grizlisandor
addikt

Működik, nagy különbséget nem tapasztaltam. Talán az, hogy van bennem egy félelem, hogy nem csatlakozik a hálózathoz és nem tudnak hívni. Fizikai kártyánál, ugye ki tudod venni, cserélni, hogy másik kártyával megy-e a telefon.

(#385) Hatii válasza cirx (#383) üzenetére


Hatii
tag

Hasonlóképpen, ha nem tudnám, hogy nem esim az egyik, működés szempontjából észre sem venném. Egyetlen beállításbeli különbséget találtam: ki lehet kapcsolni, inaktívvá tenni, ha nem akarod használni, ami ugyei a telefonból való kivétel helyett van.

grizlisandor: bennem ilyen félelem nincs, amíg nem tapasztalok ilyet. Bár nekem szerencsére ott van mellé a fizikai sim is.

(#386) Hatii


Hatii
tag

Nektek csengőhang választásnál, mikor kiválasztotok egy dallamot, szól a hangszoróból ilyen demo csengés (vagy hogy nevezzem :D) ? Amikro bt fülessel néztem, igen, de ha telefonnak kellene szólnia, akkor nem. Pedig maxra húztam már minden hangerőt. Még az ébresztést is.
Valamint érdekes, mert előbb töltőre dugtam (2-szer próbáltam ki utána) és recsegett a hangszoró a dallam mellé, ami email értesítés esetén is hallatszott. Viszont utána abbahagyta, tisztán szól az töltőre dugás dallama, kis és nagy hangerő mellett is. Email értesítés pedig mikor tesztelném, mostmár csak rezeg.
De a zene is szépen szól, bár szerintem maga a telefon kicsit halk (vagy hozzászoktam hogy előző hangosabb volt alapból).
Lehet köze ennek a recsegésnek ahhoz, hogy alacsony töltöttségi szint volt? Viszont a demo dallamokat attól még kellene hallanom bt füles nélkül is.

Sőt, tovább néztem. Mikor állítom a hangerőt, akkor a média és a hívás hangerő változtatás esetén játszik le demo dallamot, az adott hangerőn. Viszont csengetés és ébresztés hangerőváltoztatás esetén néma marad.

[ Szerkesztve ]

(#387) Ganzer válasza Hatii (#386) üzenetére


Ganzer
aktív tag

Huh, nincs ötletem, esetleg csinálj egy újraindítást. Nekem hangzás terén nincs probléma a telóval, csak az utóbb említett 2 bajom van (Aod kikapcsolása opcióm nincs, illetve Messenger értesítési hang átállításánál lefagy az app)

(#388) Hatii válasza Ganzer (#387) üzenetére


Hatii
tag

Na, közben megvan a konkrét hiba. Az alsó hangszórók halottak, egyáltalán nem szólnak. Ettől tűnik halkabbnak gondolom az egész telefon. Ennek oka kérdés egyelőre.

(#389) Ganzer válasza Hatii (#388) üzenetére


Ganzer
aktív tag

Gyó... Garis a teló? Tudod valahogy érvényesíteni? :F

(#390) Oberndorf


Oberndorf
csendes tag

Ma jött az új frissítés, töltsétek , tele újdonságokkal!!!

X.Y

(#391) #30610944 válasza Oberndorf (#390) üzenetére


#30610944
törölt tag

Mi az a sok ujdonsag?
:F

(#392) Ganzer válasza #30610944 (#391) üzenetére


Ganzer
aktív tag

Pl stílusok és háttérképek opció, élő feliratozás (live caption) ezt a hangoknál találod meg.

(#393) Hatii válasza Ganzer (#389) üzenetére


Hatii
tag

Van rajta garancia, de még benne vagyok a 2 hetes indok nélküli vásárlástól való elállás idején belül is. Szóval annyira rosszul nem fogok járni.

(#394) Ganzer válasza Hatii (#393) üzenetére


Ganzer
aktív tag

Na az jó, akkor nem lesz gond :K

(#395) Oberndorf


Oberndorf
csendes tag

Mindig bekapcsolva szolgàltstàs frissítés utàn nem működik , egyéni a probléma vagy másnak is van hasonló problèmája ?

X.Y

(#396) cirx válasza Oberndorf (#395) üzenetére


cirx
senior tag

?

S23 GREEN

(#397) Oberndorf


Oberndorf
csendes tag

Jött egy újabb kamera frissítés! :))

X.Y

(#398) Ganzer válasza Oberndorf (#397) üzenetére


Ganzer
aktív tag

Nekem még nem dobta fel.. van valami újdonság?

(#399) grizlisandor válasza Ganzer (#398) üzenetére


grizlisandor
addikt

Google Play frissíti, mint alkalmazást.

Esetleg nem tudjátok, hogy a képeim vízjelet(shot pixel3a) kapjanak hol lehet bekapocsolni?

(#400) Ganzer válasza grizlisandor (#399) üzenetére


Ganzer
aktív tag

Azt vágom, csak kíváncsi voltam lesz-e vmi újdonság. Vízjelre nincs gyári kamera opció, max utólag lehet rászerkeszteni pl Snapseed-del.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.