Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Google Pixel 3a (kódnév: sargo) topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) Oberndorf


Oberndorf
csendes tag

Valahol olvastam , h az XL sokkal jobb pontszámokat szerzett ?!

X.Y

(#302) Oberndorf


Oberndorf
csendes tag

Amúgy van olyan egyedi alkalmazás vagy funkció ami csak a pixel mobilok kiváltsága ?

X.Y

(#303) ghiottone válasza Oberndorf (#302) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Szerintem a Google kamera app. Itt működik a legjobban. A gcam portok néha nem az igaziak.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#304) Zozo0525 válasza Oberndorf (#301) üzenetére


Zozo0525
őstag

Pontszámokat? Mirr gondolsz?

(#305) Oberndorf


Oberndorf
csendes tag

Az antutu pontokra gondoltam ....

X.Y

(#306) Oberndorf


Oberndorf
csendes tag

Mobilarénán kívűl valaki más tesztelte ezt a készüléket? "magyar "

X.Y

(#307) Oberndorf


Oberndorf
csendes tag

Imádom a Pixel 3a XL készüléket , fekete verzióban brutál szép . Kamera az valami fantasztikus , rendszer mint a villám , üzemidő akkumulátor kíméléssel két nap és még mindig 65 % !

X.Y

(#308) Ganzer válasza Oberndorf (#307) üzenetére


Ganzer
aktív tag

Na, örülök hogy tetszik! Mióta használod?
Nekem is nagyon bejön a teló, főleg a kamerája.

(#309) Oberndorf


Oberndorf
csendes tag

Most lesz egy hete ,de eddig csak jót tudok róla mondani .kijelző az valami eszméletlen éles .

X.Y

(#310) Ijk válasza Oberndorf (#307) üzenetére


Ijk
nagyúr

Jó nagyon a sima 3a is. Papíron lehet hogy jobb egy olcsóbb vagy hasonló árú kínai, de használatban nagyon jók ezek a pixelek, pörgős rendszer, könnyűek, egyszerűek, kamerában meg biztos nincs jobb ilyen áron. Android 10-et meg ha jól tudom még pixeleken kívül csak oneplus kapott.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#311) papeti01 válasza Ijk (#310) üzenetére


papeti01
senior tag

Uzemidoben is hasonló mint a 3xl?
Neken a kisebb a méret miatt jobban tetszik viszont egy napot gond nélkül kellene hoznia

#proudfather

(#312) Ijk válasza papeti01 (#311) üzenetére


Ijk
nagyúr

Szerintem igen extrém felhasználás az ami mellett nem hoz egy napot.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#313) Ganzer válasza papeti01 (#311) üzenetére


Ganzer
aktív tag

Én az xl-t vettem hogy tutira meg legyen az egy nap, de nagyon jó véleménnyel vannak a kisebbikről is üzemidő szempontjából.

(#314) Oberndorf


Oberndorf
csendes tag

Családban van több kínai is , de szerintem felejtős . Tesómnak van egy Mi 9 jó jó , de panaszkodik , h telefonáláskor alig hallani a másik félt . kameraminősegben és hangzásban elbújhat a pixel mellett . :R

X.Y

(#315) Ganzer válasza #30610944 (#288) üzenetére


Ganzer
aktív tag

Lehet szedni a Google camera 7.2-t Playről, az már tudja az astrophotography-t. :C

(#316) Oberndorf


Oberndorf
csendes tag

Nekem is frissűlt , de hol találom az astrophotography-t. ?

X.Y

(#317) #30610944 válasza Ganzer (#315) üzenetére


#30610944
törölt tag

Nálam még nem jelzi hogy elérhető lenne.
:F

(#318) Ganzer válasza Oberndorf (#316) üzenetére


Ganzer
aktív tag

Magától érzékeli és átvált rá. Elég hozzá egy majdnem teljesen sötét szoba is, teszteltem. Már csak egy kis tripod kellene hozzá meg csillagos ég.

LiVeGa: hát akkor nem tudom.. azt gondoltam a Pixelek egyszerre frissíthetőek. Nekem kb 2 órája frissült magától.

[ Szerkesztve ]

(#319) Oberndorf


Oberndorf
csendes tag

Köszi a segítséget, itt kerestem , hogy vajon hol találom.😁

X.Y

(#320) Ganzer válasza Oberndorf (#319) üzenetére


Ganzer
aktív tag

Ja, nekem is úgy kellett utánaolvasnom neten hogy hogy lehet előcsalni. :K

(#321) Rum.cájsz


Rum.cájsz
tag

Esetleg új csodaalkalmazással készült fotót tenne fel ide valaki, de egy-két sima is megtenné. Még mindig törpölök a modellen. Extrém szar helyen használnám, stapatokba, ez a hergya akksi, óne bővíthetőség, még mindig bacca a csőrömet... Egy pár faszányos képtől lehet elcsábulnék, ráadásul dojcs'bú be tudnám hozatni.

(#322) Oberndorf


Oberndorf
csendes tag

Majd írhatnál egy kis beszámolót , ha sikerűlt élesben is kipróbálnod az astrophotography-t.

X.Y

(#323) Ganzer válasza Rum.cájsz (#321) üzenetére


Ganzer
aktív tag

Én is extrém szar helyen használom melóban, az XL modell akksijával meg simán kihúzok egy napot.

A 64 giga tárhely az ja, necces, bár én még elférek rajta.

Kamera fotók kapcsán érdemes Drakmusz fórumtag fotóit megnézni, ő még a legelső szériás Pixellel lőtte ezeket:
[link]
Szerintem közel sem rosszak, sőt.. :K

Oberndorf: ha nekem címezted a kérést, még nem tudom mikor tudom kipróbálni. Mostanában taknyos felhős idő lesz plusz kéne vennem egy tripodot is gyorsba' mert pl a 4 perces záridőt nehéz lenne kézben stabilan kitartani. :D
De ha véletlen sikerül valamikor összehozni néhány fotót, akkor linkelem.

[ Szerkesztve ]

(#324) Oberndorf


Oberndorf
csendes tag

Köszi ,itt is hasonló az időjárás!

X.Y

(#325) #30610944 válasza Ganzer (#318) üzenetére


#30610944
törölt tag

Annyira nem vészes a helyzet. Fent van a portolt változat de jó lenne azért ha rendesként is fent lenne.

(#326) #30610944


#30610944
törölt tag

Na ma reggel itt is megjött az új Camera update.
Sajna az asztró mód 59 másodpercig tart csak. Portos appal majdnem két perc.
2XL-en is megjött de ott nincs asztró mód. Fene a Google formáját!

(#327) papeti01


papeti01
senior tag

Akciós volt, de nem lehetett rendelni 299€, aztán amikor lett készlet felment az ára 335€, mondom várok, ma meg 366€ lett az ára....
Egyenlőre az élet nem akarja hogy legyen pixel 3a-m. :W

#proudfather

(#328) ghiottone válasza papeti01 (#327) üzenetére


ghiottone
nagyúr

BF akcióban lehet megint lesz.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#329) papeti01 válasza ghiottone (#328) üzenetére


papeti01
senior tag

Tudom, csak már jó lett volna letudni...

#proudfather

(#330) papeti01


papeti01
senior tag

Sziasztok,

Ha valakitől veszek egy bontatlan pixel 3at, akkor a Google oldalán lehet valahogy regisztrálni, hogy a használattól kezdődjön a garancia?
(német)

#proudfather

(#331) papeti01


papeti01
senior tag

Meg annyi hogy tegnap kapta egy szokgaltatotol szerződés hosszabbítás miatt.
Kartyafuggetlen, de nem tudom, hogy azokra a termékekre is ad e a Google garanciát ami nem a weboldalukon lett rendelve.
Bontatlan és személyes átvétel lenne

#proudfather

(#332) papeti01 válasza papeti01 (#331) üzenetére


papeti01
senior tag

265€ ért megerne? Ma kell eldontenem. Teljesen új, bontatlan, tegnapi német Vodafone számlával.

#proudfather

(#333) ghiottone válasza papeti01 (#332) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Annyiért megéri. A számla kiállítási dátumát veszik figyelembe a Google-nál is.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#334) papeti01 válasza ghiottone (#333) üzenetére


papeti01
senior tag

Köszi. Es ha bajom van a telefonnal egyből mehetek a Google hoz, vagy ahhoz a szolgatohoz kell fordulni aki adta a telot.

#proudfather

(#335) HARDZiE


HARDZiE
újonc


astro :Y

(#336) #30610944 válasza HARDZiE (#335) üzenetére


#30610944
törölt tag

Nem rossz. Amúgy nem értem miért mindenki csillagokat fényképez ezzel a móddal. Tudom benne a nevében, de simán jó ez a mód bármilyen éjszakai fotózásra.

(#337) #68309760


#68309760
törölt tag

Épp most érkezett meg a Pixel 3a-m. Normális jelenség, hogy a kijelzőt már nagyon kicsit bedöntve is kékes árnyalatú lesz a fehér szín?

[ Szerkesztve ]

(#338) Oberndorf


Oberndorf
csendes tag

Az XL verziónál nem tapasztaltam hasonlót.. :Y

X.Y

(#339) Ganzer válasza #68309760 (#337) üzenetére


Ganzer
aktív tag

White screen page-en teszteltem, nekem is kékesedik kicsit. Nem tudom hogy ez normális-e, gondolom ez a fajta szimpla OLED ennyit tud (?)
HARDZiE: frankó lett!
LiVeGa: mert most éppen ez az újdonság :D
De igazad is van, nyilván szimpla éjszakai fotózáshoz is kiváló.

[ Szerkesztve ]

(#340) mantequilla


mantequilla
aktív tag

Nemet amazonrol barmelyik forgalmazotol rendelheto vagy van kerulendo?

(#341) Oberndorf


Oberndorf
csendes tag

Sziasztok! Azt tudja valaki ,hogy ki gyártja a pixel 3a telefonokat ?

X.Y

(#342) ghiottone válasza mantequilla (#340) üzenetére


ghiottone
nagyúr

A legbiztosabb garanciális szempontból, ha az Amazon maga az eladó. Ott ha bármi gond van megírod, visszaküldöd, kicserélik, vagy visszakapod a teljes összeget és a postádat is állják + nekem nemrég volt egy visszaküldendő cuccom, amihez az általuk megküldött DHL cimkét a magyar posta simán beolvasta MPL inverz csomagnak és azzal sincs így már gond.

Oberndorf: Foxconn valószínűleg itt is a gyártó.

[ Szerkesztve ]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#343) Oberndorf


Oberndorf
csendes tag

Köszi a választ, féltem , hogy az LG keze is benne van . :C

X.Y

(#344) Oberndorf


Oberndorf
csendes tag

Tudnátok ajánlani egy reklám mentes hangrögzítőt , mert a gyàrit nem találtam.

X.Y

(#345) mantequilla válasza ghiottone (#342) üzenetére


mantequilla
aktív tag

Kár, nekik van a legritkábban készleten

(#346) papeti01


papeti01
senior tag

Holnap kellene atvennem a pixel 3at, 265€, bontatlan, Kapok hozzá számlát is a garancia miatt (német voda),
Most persze azon agyalok, hogy nem lesz e valami jobb ajánlat, a bf, Amazon cyber week héten,.
Persze ennyi pénzért gondolom úgyse talál az ember ilyen kategóriát... Csak ha hozzatennek meg.
Vélemény?

#proudfather

(#347) tybsen válasza papeti01 (#346) üzenetére


tybsen
addikt

Nem hiszem, hogy 199 EUR vagy valami hasonlo aron lesz pixel 3a BF akcioban - teljesen kizart. Ha 249 vagy tegyuk fel 229 EUR is lenne (amit nem hiszek), akkor is max 36 EUR arkulonbsegrol beszelunk. En biztosan nem kinlodnek ennyi arkulonbseg miatt ha ez a kiszemelt telefon. Dragabb mondjuk biztosan nem lesz, tehat lassan beall erre a 260-300 EUR koruli arra szerintem, szoval ha nem surgos, akkor kesobb is megveheted hasonlo aron (elobb-utobb biztosan lesz hasonlo aron ilyen vagy olyan akcioban. En 399 EUR vettem ajandek google home mini-vel megjeleneskor - nyilvan tudtam, hogy folyamatosan csokken majd az ara, de megert annyival tobbet, hogy viszonylag gyorsan hasznalhatom - havonta mondjuk 10 EUR ertekcsokkenes, nekem ennyit megert). Neked kell tudni, hogy mennyire lenyeges ez a "minel-olcsobban-megvenni" dolog vagy elengeded a dolgot es nem foglalkozol vele hanem megveszed es hasznalod. Valamennyit az ember mindig veszit, de ha igy gondolkozol akkor sosem erdemes semmit megvenni mert mindig lesz ugyanaz olcsobban ahogyan egyre megy le az ara vagy egyre ujabb akciok jonnek.

Ha hozzateszel - biztosan vannak ilyen vagy olyan szinten jobb specifikacioval rendelkezo keszulekek, kerdes, hogy mi az igenyek. Kell a pixel / garantalt es gyors update / jo kamera vagy inkabb mas a prioritas? Szamtalan keszulek van ami ha mas a fontos akkor jobban megfelelhet az igenyeidnek.

[ Szerkesztve ]

(#348) papeti01 válasza tybsen (#347) üzenetére


papeti01
senior tag

Köszi :R
Igazad van!

#proudfather

(#349) yuing


yuing
őstag

Üdv!

Google Pixel 3a és annak az XL variánsával szemezek. Honnan érdemes beszerezni ezen készülékeket? Szokott valahol lenni akcióban?
M.o.-n 130k körül kezdődik a sima a, és 150k-tól az XL. Egyáltalán a hangyányit nagyobb kijelző megéri a felárat?
Redmi Note 7-et váltanék, annak 6,3-as a kijelzője, nem tudom a sima nem lenne a zavaróan kicsi. :D
Köszi a segítséget előre is.

(#350) papeti01


papeti01
senior tag

Sziasztok!

Tudom nem vízálló, de ha esőben készítek pár fotót vele tönkre mehet?

#proudfather

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.