Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) korikmate válasza PistiSan (#600) üzenetére


korikmate
tag

Dettó, én most emiatt teszem vissza a már végleges 1.02-t...

(#602) Bundyta válasza korikmate (#601) üzenetére


Bundyta
tag

Haliztok!

Frissítettem a kívánságlistát és csiviteltem Nick-nek. Reméljük lesz olyan rendes és segít a bajban...

Bár ilyen jó support lenne mindenkinek!

A pénz nem boldogít. Pláne, ha nincs.

(#603) Rick4


Rick4
félisten

Srácok!
Jó ez az 1.02-es szoft, mert valóban gyors, viszont minden más rész használhatatlan. Az online filmes rész román verzió, a többi meg valójában az egyszerűsége miatt gyors, szóval aki csak gépről, nasról néz filmet, annak tökéletes, a többi funkció viszont így feleslegesen lassítja a gépet, itt nem szükséges.
előtte egy korrekten működő fw volt fent, innen: az okosított változat. ezzel nekem csak jó tapasztalataim vannak, az online filmes rész megy is és magyar is, a többi dizájnos, szép, cserébe picit lassabb.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#604) slecht válasza Bundyta (#595) üzenetére


slecht
aktív tag

Szia!

Nem tudom, hogy ebben a firmben benne van-e a Transmission torrent kliens, mert nekem kellene. Ha megtennéd, hogy írsz a srácnak, hogy tegye bele, akkor nagyon hálás lennék.

Mindenkinek:
Nekem most a 2.5.6.0 firm van fent, mert ezzel ment pöpecül utoljára minden felirat, azonban a Transmission "csak" 2.50 verziójú. Ha valaki tudja hogyan lehetne csak a Transmission-t frissíteni annak megköszönném, ha leírná.

[ Szerkesztve ]

(#605) FefeeX válasza slecht (#604) üzenetére


FefeeX
veterán

szerintem SSH-n bejelentkezel a lejátszóra, és a unixos/linuxos parancsokkal, mint apt get meg a társai fel lehet tenni a frissebbet... ennél egyszerűbb módja tuti nincs az upgrade-nek, a NAS-omon is így csinálom... :)

(#606) FefeeX válasza slecht (#604) üzenetére


FefeeX
veterán

szerintem olvasd el a changelogot, hogy egyáltalán szükséged van-e magasabb verziószámú kliensre...

(#607) Bundyta válasza slecht (#604) üzenetére


Bundyta
tag

Hali!

Nick jelezte, el van havazva, nem ígér semmit... azért belinkeltem neki magunkat és megköszöntem a munkáját. Titkon remélem megcsinálja a dolgokat, amiket kértünk.

A pénz nem boldogít. Pláne, ha nincs.

(#608) csocsoszán válasza Bundyta (#607) üzenetére


csocsoszán
őstag

Köszönjük a segítséged! :R

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#609) dunkel válasza Bundyta (#607) üzenetére


dunkel
őstag

Ha ennyire nincs ideje, akkor inkább stable buildeket kéne készítenie 3 havonta mondjuk, minthogy készül 1-2 nightly beta amivel nem sokra megyünk, stabil verzió meg majd fél év múlva. :((

(#610) PistiSan válasza dunkel (#609) üzenetére


PistiSan
addikt

Nekem a sbable verzióval nincs bajom, annyi hogy egy pár extra funkció hiányzik belőle, mint pl a felirat mögött megjelenő háttér.
De ezeket nyilván előbb a béta verzióba teszi bele, szükség van a bétára is, máskülönben soha nem jönne a stable, és az új funkciók, szolgáltatások is hiányoznának.

(#611) Bundyta válasza csocsoszán (#608) üzenetére


Bundyta
tag

Nincs mit. Gondoltam egyszerűbb összefogni a kívánságokat és egyszerre tolmácsolni neki.

@dunkel
Nem várhatjuk el tőle, h azonnal ugorjon 1-1 kívánságra. Ha lehetne neki küldeni a stabil verzióért mondjuk 5€-t, rajtam nem múlna. Ennyit igazán megérdemel, donate...

[ Szerkesztve ]

A pénz nem boldogít. Pláne, ha nincs.

(#612) FefeeX válasza dunkel (#609) üzenetére


FefeeX
veterán

Ha ennyire nincs ideje, viszont önszorgalomból fejleszt valamit, hadd legyen már egyrészt annyi szabadsága, hogy azt csinál amit akar, és örüljünk inkább annak, hogy figyelembe veszi a kívánságokat... A másik pedig, hogy a nightly buildekből lesz a stable, megcsinál dolgokat, aztán kiteszteli a FW-t újra meg újra, mindenre, hogy stabil-e a verzió... Egy-egy nightly (máshol béta) legalább olyan stabil mint a stable... :U

(#613) slecht


slecht
aktív tag

Az miért van hogy egyszer csak egy fájlból mappát csinál a lejátszó? És gyakorlatilag bármilyen fájllal képes ezt megtenni.
Ha van valaki, aki képes ezt a talányt megfejteni, és netán megosztja velem a hiba okát (netán annak megoldását is) az legyen szíves álljon elő ;] , mert nekem a tököm kivan, hogy például egy torrentet kétszer kell letöltenem emiatt.

A lejátszón custom 2.5.6.0 firm van. Egy 500GB-os USB3-as NTFS vinyó van rákötve, de mindegy hogyan van rádugva, mert a többi csatin is ezt csinálja.

(#614) korikmate


korikmate
tag

Új BC build itt!

A (számomra) legfontosabb újítások:
- A felirat magától indul
- A felirat kódolási problémák megoldva

[ Szerkesztve ]

(#615) PistiSan válasza korikmate (#614) üzenetére


PistiSan
addikt

Heló!
Már vártuk nagyon!
A felirat tökéletes most már, az autostart funkció is jól működik.

Nyúztam kicsit, hogy megnézzem produkálja e még azt a fekete képernyős hibát, ami miatt óvatosan kellett bánni vele, szerenécsére ilyet már nem csinál.

Viszont, ha nézel egy videót és nem állítod le a filmet, csak simán kikapcsolod, (miért csinálna bárki is ilyet, csak teszt miatt csináltam) akkor az ismételt bekapcsolásnál bejön a beállítás varázsló, ahol nem jelenik meg választható nyelvként a magyar!
A menübe vissza lépve, a beállítások között ismét magyarra tudod állítani.

(#616) csocsoszán válasza korikmate (#614) üzenetére


csocsoszán
őstag

Köszi!
Gyors vagy!

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#617) korikmate válasza PistiSan (#615) üzenetére


korikmate
tag

Akkor vissza merjek térni a tesztverzióra? Mert az előzőt azért cseréltem le, mert nekem is "elaludt" és nem akart magához térni...

(#618) PistiSan válasza korikmate (#617) üzenetére


PistiSan
addikt

Én csináltam vele minden féle állatságot, semmi végzetes nem történt. Jelenleg javaslom ezt a verziot, ha gond lenne ugy is jelezni fogom. :)

(#619) FefeeX válasza PistiSan (#618) üzenetére


FefeeX
veterán

ebbe most én is belevágok, mert nem akarok feliratot választgatni állandóan :) sok sorozatot nézek, és ott ugye ez alap...

(#620) FefeeX


FefeeX
veterán

Ami zavar picit, hogy nem lehet átállítani az időjárást Kiev-ről, meg kiállítani sem lehet.
A felirat háttér cross shadow, drop shadow meg a harmadik közül nem tudom mi a különbség, nem is jöttem rá, mindegyikkel jó volt.
Valamiért ezzel egyelőre el sem kezdte a hálózatról játszani a BD ISO-t, mármint megnyitotta csak fekete kép és nem ment tovább, kilépni ki enged, menüt enged, de közben dolgozik... Majd kicsit jobban megnyúzom ha lesz időm.

(#621) PistiSan válasza FefeeX (#620) üzenetére


PistiSan
addikt

szia, az idojarast ezelott 2 verzioval is pehetett mar allitani, premim appok, idoiaras, magyar menuben, bepotyogod a varosod jevet, keres, es utana azt mutatja ahol laksz. BD iso rol nem tudok nyipatkozni.

(#622) Bundyta válasza PistiSan (#621) üzenetére


Bundyta
tag

Skacok!

Valaki kérem foglalja már össze pontokban, mit tapasztal ezzel a verzióval - minden apróságot kérek szépen!

Kedd este legyen a határidő, kiteszem megint és értesítem Nick-ket. Rendben?

Jut eszembe, felirat kezelés: lehet tetszőleges feliratot betölteni, vagy csak azt, melynek u.a. a neve, mint a filmnek?

Pl.: film.avi + film.srt, vagy lehet film_eng.srt, film_ger.srt, film_hun.srt, stb.-t is betölteni?

A pénz nem boldogít. Pláne, ha nincs.

(#623) korikmate válasza Bundyta (#622) üzenetére


korikmate
tag

Első probléma: A Falsh subtitle bekapcsoláskor lehet választani, hogy "Ki, none, outline, dropshadow, crosshadow", nekem mindegyik beállítás ugyan úgy egy, a felirat mögött teljes szélességben végigfutó fekete csíkot eredményez. Gondolom ennek inkább árnyékot kellene a felirat mögé rakni nem?

(#624) csocsoszán válasza Bundyta (#622) üzenetére


csocsoszán
őstag

Szervusz!
Ha ugyanaz a név csak akkor tölti be az srt-t.
Nekem nagyon kéne az SACD ISO lejátszás. :) Hátha hajlandó! (Meglepöen jól szól rajta a zene!)
Én szinte csak 3d ISO-t nézek, és zenét hallgatok rajta.
Köszönöm!

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#625) FefeeX


FefeeX
veterán

Probléma: tegnap white collart akartam nézni, az évad utolsó részét, de az egreat-tel csak akartam, mivel nem töltötte be a feliratot, annak ellenére, hogy kijelezte mintha betöltötte volna... A többi amivel próbáltam minden ment, csak az nem. Itt a felirat, ha valakit érdekel, vagy beküldenétek próbára :)

(#626) korikmate válasza FefeeX (#625) üzenetére


korikmate
tag

Azt írta a release-hez, hogy ez még csak teszt. Ha kikapcsolod az auto feliratbetöltést, akkor manuálisan "megeszi"?

(#627) FefeeX válasza korikmate (#626) üzenetére


FefeeX
veterán

nem tudom még, nem próbáltam, az AppleTV XBMC-vel elvitte, azon néztem meg :)

(#628) XtremLor


XtremLor
őstag

Udv

r6s plus lejatszohoz milyen fw-t tudnatok ajanlani?

"Legen...Wait for it...Dary"

(#629) korikmate válasza XtremLor (#628) üzenetére


korikmate
tag

Szia!

- Ha minden kell (android is) akkor ezt
- Ha nem kell android, de kellenek online film-lejátszási lehetőségek (és elvileg itt van 23,xxx fps lejátszás is) akkor ezt
- Ha egyszerűt, okosat de nem véglegeset akarsz akkor pedig ezt

Legtöbben itt az első kettőre esküsznek, de nagyon ajánlom a 3.-ikat is, ha visszaolvasol, megtudod az előnyeit.

Üdv!

[ Szerkesztve ]

(#630) XtremLor válasza korikmate (#629) üzenetére


XtremLor
őstag

Szia!
Hatalmas koszonet :R , szerintem az lesz hogy kiprobalom egyesevel, 1 hetig hasznalom majd dobom fel a kovetkezot ;)

Udv Csaba

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#631) FefeeX válasza korikmate (#629) üzenetére


FefeeX
veterán

de ezek jók a plus-hoz is?

(#632) csocsoszán válasza FefeeX (#631) üzenetére


csocsoszán
őstag

Szervusz!
Amit eddig r6s-re kiadtak az mind jó volt az r6s plus pro-ra is! Nekem ez van. Minden fimware-t kipróbáltam, egyedül csak a 2.6.8 nem tetszik mivel nem tudja a 3d ISO-t lejátszani!

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#633) Bundyta válasza korikmate (#623) üzenetére


Bundyta
tag

Nem. Most nem jut eszembe, melyik beállítás az, de nem kell teljes, a képernyőn végigfutó csík a háttér mögé. Feljebb van két képernyőfotó, olyannak kell lennie.

Azt hiszem feketén kell hagyni a csík színét - 0x000000 -, majd egyenként kipróbálni, melyik shadow-val megy.

A pénz nem boldogít. Pláne, ha nincs.

(#634) Bundyta válasza FefeeX (#625) üzenetére


Bundyta
tag

Most megnéztem, mi a baj:

Na ez. Nagyon helyes, h nem játssza le, hiszen látod, mi a hiba.
Sajnos néha hanyagok az urak, akik csinálják ezeket a feliratokat és képtelenek egy CTRL+ I ('i') kombót nyomni a Subtitle Workshop-ban.

Remélem segítettem...

@csocsoszán

Felvéve a kívánságlistára. Kértem a betölthető feliratot még, meg egy DVD-s apróságot.
Köszi a felirat betöltés ellenőrzését!

"Tört" angolsággal megkértem, nézze meg a wishlist-et - hiába, a twitteren nem tudok litániákat írni... :-)

[ Szerkesztve ]

A pénz nem boldogít. Pláne, ha nincs.

(#635) FefeeX válasza Bundyta (#634) üzenetére


FefeeX
veterán

Hát, azért mondjuk lejátszhatná, ha már az XBMC és a VLC lejátssza helyesen... Attól függetlenül, hogy aki csinálja ránézhetne (bár ugye én mikor időzítem a feliratot, TimeAdjustert használok, és nem ellenőrzök semmit, tehát ha előtte jó volt, utána is az marad, ha rossz volt szintúgy (szerencsére nem kellett az elmúlt fél évben feliratot időzítenem :) )

Minden esetre most szedek le Subtitle Workshopot, aztán meglássuk mi lesz :)

(#636) PistiSan


PistiSan
addikt

Valaki próbálta már?
[link]

[ Szerkesztve ]

(#637) korikmate válasza PistiSan (#636) üzenetére


korikmate
tag

Zsír, köszi, én kipróbálom!

(#638) FefeeX válasza PistiSan (#636) üzenetére


FefeeX
veterán

ez a legfrissebb BC nightly felhasználásával készült vajon?

(#639) PistiSan válasza FefeeX (#638) üzenetére


PistiSan
addikt

Több mint valószínű, hogy igen.
Bast_Castle_v1.03_003_CSv1.3.0_xLiveCZ6.5.rar
v1.03 NB (uncompleted, for internal tests only) 10/03/2013 rev: 003 {Saturn package 1186 only}

(#640) korikmate válasza PistiSan (#639) üzenetére


korikmate
tag

A legfrissebbel készült, gyakorlatilag egy ugyanolyan cucc mint amit eddig láttunk, a legfrissebb BC-vel. Ami viszont még érdekesebb, hogy van 3.0.1 es CS féle firmware is, azt is le kellene tesztelni...

Am jött ki original 3.0.1-es firmware is... Kíváncsi lennék, egy changelogra.

[ Szerkesztve ]

(#641) korikmate válasza korikmate (#640) üzenetére


korikmate
tag

Felflasheltem mindkettőt (a BC-CS félét, és a CS féle 3.0.1.0 verziót is), remélen nem lesz "agydaganata" ettől a sok firmware váltástól :DD !

Szóval: a 3.0.1.0 az egy nagy waste of time volt, én semmi újat nem fedeztem fel benne, se feliratok, se BD lejátszás terén, sőt, a 3D nem is működött, még kikapcsolt BD navigáció mellett sem.

A BC-CS "párosított" firmware viszont továbbra is tetszik, nagyon jól kiegészítik egymást. Az egyiknek (CS) szép a felülete, jobbak az alkalmazásai és pl a magyar online film-tartalom az tetszik, a másik meg (BC) egyszerűen a legjobb firmware, ami létezik. (A Resource mappás háttérváltásos parasztvakítás is megmaradt, ami szintén bejön :D )

Üdv!

[ Szerkesztve ]

(#642) toto0569 válasza korikmate (#641) üzenetére


toto0569
addikt

BC-CS "párosított" firmware az melyik? :F

(#643) PistiSan válasza toto0569 (#642) üzenetére


PistiSan
addikt

#636

[ Szerkesztve ]

(#644) toto0569 válasza PistiSan (#643) üzenetére


toto0569
addikt

köszi :R a 3D működik (BD25 iso)?

(#645) Bundyta válasza korikmate (#641) üzenetére


Bundyta
tag

És ez a mixed fw tudja a felirat-háttér bekapcsolós mókát? Van benne tecső kliens?

A pénz nem boldogít. Pláne, ha nincs.

(#646) korikmate válasza toto0569 (#644) üzenetére


korikmate
tag

Működik, csak a BD menü legyen off...

(#647) korikmate válasza Bundyta (#645) üzenetére


korikmate
tag

Tudja, ha van Release mappa a pendrive-on/adathordozón. A tecsőt tudom, hogy tudnom kéne mi, de nem tudom, késő van már :) szóval az miaz? :D

szerk.: ááá de jó hogy van szlengszótár a neten, értem már, de ezt még sose hallottam. Nagyon tetszik :C ! Szóval van benne, és mindenevő...

[ Szerkesztve ]

(#648) San398


San398
őstag

Nálam ez a BC-CS firmware fagyogat a menüben valólépkedésnél! Másnál nincs ilyen?

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#649) csocsoszán válasza San398 (#648) üzenetére


csocsoszán
őstag

Szervusztok!
http://www.mediafire.com/?ghl7117shoy1dam csak ezzel van 3d ISO hibátlan lejátszás.

xEgreat-III-R6S-3.0.1.0-by-CSv2.4-DMD-XLCZ6.5 ezzel van olyan amit automatán betesz 3d-be, de váltani nem tudok!

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#650) korikmate válasza csocsoszán (#649) üzenetére


korikmate
tag

No meg a Bast Castle firmware-el!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.