Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) #75912448 válasza Bundyta (#100) üzenetére


#75912448
törölt tag

Az összes ma kapható Sigma chipsetes media palyer. Realtek 1186 vonal pedig az egyik legjobb gyártó készülékei, nevezetesen a Micca EP600 G2 és a nagyobbik Micca EP950, egyelőre mindkettő 2D-ben, hamarosan 3D-ben is.

(#102) Locutus válasza #75912448 (#101) üzenetére


Locutus
veterán

Mondjuk ha annál megoldották a 23.976-ot, akkor nyilván a R6S-en is meg lehet, csak kell hozzá egy újabb firmware (vagy custom).

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#103) Bundyta válasza #75912448 (#101) üzenetére


Bundyta
tag

Köszönöm szépen a válaszodat, tehát a 24.976 nem fog beszaggatni rajta.

És a feliratkezelés? Tud a külső felirat mögé sötét sávot rakni?

Nem szeretném nagyon leszólni a tesztműsort, de kimaradt pár lényeges dolog:

- milyen a képe kompozit bemeneten? Nekem pl csak 1 HDMI bemenet van a TV-men, az is foglalt. Általában mp4, vagy DIVX-es kódolású filmet nézek, kíváncsi lettem volna, milyen a kép a "legrosszabb" bemeneten.

- hogyan keveri le a(z) x.1-es hangot a sztereo kimeneten? Lehet-e kérni, hogy a beszédsávot hozza előre, a többit meg halkítsa le?

- tud-e torrentezni?

- egyszerű-e LAN-on (Wi-Fi-n) összelökni XP-vel, vagy Win7-tel?

- van-e valamilyen lényeges különbség a gyárilag telepített fw és mondjuk a frissen feltelepített között?

- képes-e az USB portjára kötött külső, csak USB-s csatlakozóval rendelkező 2.5"-os HDD-t meghajtani? Hogyan indulnak róla a filmek?

- enged-e külső feliratot menet közben betölteni?

- külsőleg rákötött DVD/Blu-Ray meghajtóról hogyan kezeli a gyári/R/RW-s lemezeket?

- ISO-ba mentett Br/DVD-vel hogyan boldogul?

- ha nem kértem felirat bekapcsolást - ez olyan lemezeknél van, ahol menü nincs erre, de van felirat a DVD-n -, akkor benyomja alá?

Megannyi - számomra - érdekes kérdés, mégsincs rá válasz a teszten. Helyette megy a fikázás, meg a Killa Sample magasztalása. Ha már 50 perces a műsor, akkor annak legalább a fele felesleges volt. :-(

A pénz nem boldogít. Pláne, ha nincs.

(#104) erdoke válasza Bundyta (#103) üzenetére


erdoke
titán

A bemutatóban szereplő játékoson döcög a 23.976.
Kompozit kimenetel mindegyiknek gyenge a képe. Ahogy írod, a legszarabb.
USB-s HDD-vel nincs gond, 1 A-t is le tud adni egy porton bármelyik. Ugyanígy, a feliratokat is be lehet kapcsolni menet közben.
DVD ISO nem gond, BD ISO-t az olcsóbb játékosok nem kezelik tökéletesen, de 10-ből 8-9-et visznek menü nélkül.

A legjobb aláírás a héten

(#105) Bundyta


Bundyta
tag

Ezt is letesztelhetnétek. Mondjuk a link a fw frissítéshez érdekes helyre visz.

Katt ide...

A pénz nem boldogít. Pláne, ha nincs.

(#106) Bundyta válasza erdoke (#104) üzenetére


Bundyta
tag

Köszönöm szépen...

Tudom, a vesszőparipám, mert a VLC / KM Player is tudja, de ez a játékos tud-e a felirat mögé fekete sávot rakni?

Ez azért fontos, mert sok filmen néha alig lehet olvasni a feliratot, vagy égetett idegennyelvű felirattal szedtem le, vagy amikor nagyon világos a háttér és engem nem zavarna, ha bekapcsolhatom a funkciót, letakarná az égetett feliratot / világos hátteret.

A pénz nem boldogít. Pláne, ha nincs.

(#107) erdoke válasza Bundyta (#106) üzenetére


erdoke
titán

Passzolom a kérdést, sose variáltam a feliratok megjelenítését, ráadásul nincs is ilyen lejátszóm, hogy megnézzem.

A legjobb aláírás a héten

(#108) kisgyerek85 válasza Bundyta (#106) üzenetére


kisgyerek85
senior tag

Tudomásom szerint nincs ilyen médialejátszó jelenleg a piacon ami tudná. Régen én is nagyon szerettem bsplayer-be ezt a funkciót és az első médialejátszómnál hiányoltam is. Azóta valahogy megbarátkoztam a sárga felirattal és így számomra a nehezebb helyeket levő felirat is olvasható.

(ezt pár hónapja leírtam a médialejátszós topicban is és akkor írtam, hogy ha mégis létezik ilyen player akkor valaki írja meg, de nem jött rá válasz)

[ Szerkesztve ]

(#109) zoltan6 válasza Bundyta (#106) üzenetére


zoltan6
őstag

sajnos nem tud hátteret a feliratok mögé rakni,viszont nagyon sok beállítás van a feliratkezelésnél,különböző szinűre ,betüméretre,karaktertipusra lehet állítani,a felirat pozicíóját is lehet állítgatni,nagyon erősek, élénkek a feliratszinek,jól olvasható.

(#110) Locutus válasza zoltan6 (#109) üzenetére


Locutus
veterán

Apropó felirat pozició. Felfelé hogy is tudom vinni a feliratot?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#111) zoltan6 válasza Locutus (#110) üzenetére


zoltan6
őstag

lehet felfelé is vinni a feliratot,subtittle gomb,második menüpont,akárhova lehet állítgatni lejátszás közben is(mondjuk nekem custom fw.van rajta,gyáriról nemtudok nyilatkozni,mert azzal nem próbáltam)

(#112) depmod válasza junkpod (#96) üzenetére


depmod
senior tag

Sajnos egyet kell, hogy értsek. Ez tesztnek nehezen nevezhető, a technika sem az igazi alatta, a mondadó meg elég darabos, mondjuk van benne némi emberi (a mérgelődés pl), de ettől ez még sajnos édeskevés a tényszerűség terén.

Egy kérdés. Nálatok is beszaggat minden lejátszott film, az is, amire azt mondja a tesztelő, hogy simán fut?? Vagy kezdhetek körbenézni valami gubanc után ;] ?

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#113) PistiSan válasza depmod (#112) üzenetére


PistiSan
addikt

Mindenkinél szaggat a videó, ezzel ne foglalkozz, az adás minőségével van a gond, nem a lejátszóval.

(#114) Locutus válasza zoltan6 (#111) üzenetére


Locutus
veterán

De azt én hiába nyomkodom, nem megy semerre a felirat.
Vagy ujra kell inditani hozzá a filmet/lejátszót?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#115) zoltan6 válasza Locutus (#114) üzenetére


zoltan6
őstag

nemtudom milehet nálad a gond,subtittle gomb,második menüpont,és fel-le nyilakkal tudod változtatni.
videó
nem kell újraindítani a lejátszót,lejátszás közben is lehet.milyen firmware van a lejátszódon?gyári?
rakd fel innen az okositott firmware-t,le van írva szájbarágósan,hogy kell felrakni.

[ Szerkesztve ]

(#116) depmod válasza PistiSan (#113) üzenetére


depmod
senior tag

Akkor biza kellene valamit ügyködni odaát, mert az elég snassz, hogy egy videolejátszó (médiaplayer, franc tudja még mi nevet adnak neki) videotesztje akad a lejátszás bemutatása alatt :DDD

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#117) Locutus válasza zoltan6 (#115) üzenetére


Locutus
veterán

Az okosított van fenn kezdettől fogva.

Igazából csak ez az egy funkció, amire nem jövök rá. Nekem nem mozog a felirat, ha nyomkodom. Pár pixellel vinném csak feljebb mondjuk, mert többsoros feliratnál már az alsó száras betűk legalja kilóg.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#118) #75912448 válasza zoltan6 (#115) üzenetére


#75912448
törölt tag

srt feliratnál nálam működik menü nélkül is, azaz a le-fel gombok nyomásával film közben simán mozgatható a felirat. Nagyobb baj, hogy egyik Realtek lejátszó sem tud m2ts/pgs feliratot mozgatni, méretet változtatni. igaz ezt a funkciót ha jól emlékszem csak 1-2 Dune-ből tudtam kihozni.

(#119) salapp válasza #75912448 (#101) üzenetére


salapp
addikt

Sajnos tapasztalatból mondom, hogy ez így nem igaz.
Volt egy Egreat S-100 lejátszóm, sigmás, és b.szott normálisan lejátszani, nem működött benne az auto fps. Vagyis: hardveresen sirály, szoftveresen hányás.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#120) Tomix24 válasza depmod (#112) üzenetére


Tomix24
addikt

Ahol szaggat az 24/60/50Hz közötti különbség lehet max, vagyis a műsor Pal-ban lehet felvéve, te meg 60Hz-en nézed vissza. Nem akad, csak User error szokás szerint. :DDD

(#121) salapp válasza #75912448 (#101) üzenetére


salapp
addikt

Ez a Micca bigyó, ez - 950 - amolyan Himedia klón, ugye? És tényleg nem cseszkődik a 23,976-tal se?

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#122) salapp


salapp
addikt

Ez egy őskövület. Én is majdnem beleszaladtam, mint cseredarabba, amikor nagy nehezen rágyógyítottam a hibás Egreat s-100-at a speedshopra. Persze ugyanúgy gáz szoftveresen. Hardveresen a 3 évvel ezelőtti Popcorn a-200 szintet hozza.
Ha nem akarsz szívni, elfelejted ezt az Egreat-vonalat. Én is azt hittem, hogy milyen jól jártam. A nagy f.szt.
De ha sok feszíteni való ideged van...

Közben belenéztem egy Youtube-os videóba a Micca 950-ről. Hallom máris, hogy ennek is ugyanaz a kattogós, halálba idegelős buzi távirányítója van, mint az s-100-nak. Brrr...

[ Szerkesztve ]

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#123) #75912448 válasza salapp (#121) üzenetére


#75912448
törölt tag

De az S100-on legalább volt 23,976 nem? Inkább ne legyen auto, de legyen folyamatos kép.

A Micca support szerint 2D-ben működik, az oldalukon írják, hogy 3D alatt is dolgoznak rajta. ( There still is no fix for 23.976fps playback for 3D content, which remains being played back at 24fps. We continue to work on this.) Persze hiszem ha látom, de állítólag OK.

(#124) madgie válasza salapp (#122) üzenetére


madgie
titán

"Hardveresen a 3 évvel ezelőtti Popcorn a-200 szintet hozza."

Ami mostanában még mindig a legbolondbiztosabb (de hülye szó :D) megoldás? :)

(#125) salapp válasza #75912448 (#123) üzenetére


salapp
addikt

Neeeem. Az auto fps nem működött, viszont nem lehetett manuálisan se kiválasztani a megfelelőt. Egyszerűen hiányzott.
Agyrém volt. Ha legalább manuálisan kiválasztható, akkor nem viszem vissza.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#126) salapp válasza madgie (#124) üzenetére


salapp
addikt

In this case you are 100% right.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#127) #75912448 válasza salapp (#125) üzenetére


#75912448
törölt tag

..nem lehetett manuálisan se kiválasztani a megfelelőt...

:Y , kukába vele. Vicc, pedig a 8642(3)-nál a mai napig nem készült jobb média proci. Emlékszem mikor SMP864x kijött a Netgear Neo 550, náluk is csak 24Hz lejátszás volt, de javították az első fw upgrade-del.

(#128) salapp válasza #75912448 (#127) üzenetére


salapp
addikt

A speedshop szerint gondomra a gyártó így válaszolt:
"a gyártó álláspontja az, hogy az auto fps csak Isonál működik az összes firmware-en, ergo ez így működik. Felbontás és képfrissítés beállításokkal minimalizálható az akadozás olyannyira, hogy ez a rendeltetésszerű használatot nem befolyásolja."

Besza-behu...

Én meg megírtam nekik, hogy akkor eddig volt a játszadozás, mert mivel mind a menüben, mind a használatiban benne van az aufo fps, mint választható funkció, ezért ha nem működik, az HIBA. Na ekkor tudtam visszavinni.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#129) #75912448 válasza salapp (#128) üzenetére


#75912448
törölt tag

3 hét és itt a Dune Base 3D az SMP8672-vel, majd sorban a kisebbek. Elvileg 1 éve dolgoznak rajta, SDK2-t kap a 867x-hez képest, javítva annak hibáit. Nagy reményt fűzök hozzá, már a 867x is majdnem :D jó volt.

szvsz ez már képes lesz leváltani az öreg 8642(3)-at (BD menü nélkül), ha a 8911 elméleti minőségét nem is éri el.

[ Szerkesztve ]

(#130) salapp válasza #75912448 (#129) üzenetére


salapp
addikt

Hát igen, én is azért próbáltam olcsójánoskodni annak idején, mert tudtam, melyik procit akarom, és nem gondoltam volna, hogy a kínai ilyen mértékben el tudná...
De összejött nekik.
Ez a 3d is olyan, hogy csak azért keresek majd ilyen funkcióval következő playat, mert a következő tévében lesz ez a lehetőség, és akkor már...
Közben meg sejtem, hogy zsákutca ez a 3d-irány, és hülye leszek, hogy beállok a sorba, kifizetem érte a többletet. Persze jelenleg nem tudok mit tenni, legfeljebb megvárom, hogy már alap legyen a 3d, és ne feature, mert most jó minőségű tévébe beleqrják, ha kéred, ha nem, és le is vámolnak érte.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#131) #75912448 válasza salapp (#130) üzenetére


#75912448
törölt tag

Már engem sem a 3D érdekel, kapjuk bónuszként ha kell, ha nem.

(#132) Laca0


Laca0
addikt

Sziasztok!
Megjött a kütyü! :D
Egyből frissítettem a fw-t a legfrissebb gyárira. Nem vagyok igazából elragadtatva tőle, gyengébbnek tűnik, mint az eredeti. Nem működnek a youtube alkalmazások, állandóan lefagy ha indítom a torrent-et, stb.
Mi lehet a gond vele?
Az okosított fw-ben ezek rendbe vannak téve?

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#133) Locutus válasza Laca0 (#132) üzenetére


Locutus
veterán

Rakd fel az okosított fw-t (amit ugye mindenki ajánlott), és kiderül.
Nem is értem minek a gyárit raktad fel. Vagy hogyhogy nem a friss volt rajta gyáriból? Valami tavalyi raktáron ragadt készülék?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#134) zoltan6 válasza Locutus (#133) üzenetére


zoltan6
őstag

megoldódott a felirat mozgatás problémád?

(#135) Laca0 válasza Locutus (#133) üzenetére


Laca0
addikt

Feltettem közben az okosítottat. Érdekesebb a menüje (elsőre átláthatatlan)...
Mindent beállítottam, a Samba végre megy, de a Transmission továbbra sem. Most már el sem jutok odáig, hogy beemeljem a torrent fájlt, mivel egyik gomb sem működik.
Olvastam, hogy a konfiguráció is elérhető web-es felületen. Milyen porton? Mert a sima 80-ason csak 2 adatmező jön be, teljesen értelmetlen.
Ja! És a Youtube ugyanúgy nem működik, mint a gyári fw-el.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#136) gyuribácsi88 válasza Laca0 (#135) üzenetére

Youtube nálam is (WDTV live Gen2) érdekesen működik, egy csomo videót valami (isten tudja mire) hivatkozva nem játszik le, valami youtube védelem vagy nem tudom mi.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#137) Laca0 válasza gyuribácsi88 (#136) üzenetére


Laca0
addikt

A Youtube a legkevesebb. A torrent kellene, de nagyon! :DDD

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#138) gyuribácsi88 válasza Laca0 (#137) üzenetére

Hát azt passzolom, mivel nálam éjjan nappal megy a számítógép, így a torrent probléma is kilőve :)

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#139) PistiSan válasza Laca0 (#137) üzenetére


PistiSan
addikt

Szia, tudnal raszanni vagy 5 percet hogy megnyiss egy videot, es megnezd hogy te erzekelsz e valami docogest a kepen? Mar nagyon kivancsi vagyok erre a 40 mp enkent allitolag elofordulo kep docogesre....

(#140) Laca0 válasza PistiSan (#139) üzenetére


Laca0
addikt

Ma már nem fog menni, de hétvégén biztos. A következő napok neccesek.
Úgy hallottam, hogy ez a döccenés csak 24p-s filmeknél fordul elő. Keresnem is kell ilyet, hogy van-e.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#141) slecht válasza Laca0 (#135) üzenetére


slecht
aktív tag

Szia!

Először is, a Beállításokban a Hálózat menüben van egy olyan, hogy Transmission PT service, ez legyen bekapcsolva, utána indítsd újra a cuccot. Ekkor létrehoz a vinyón egy torrent nevű mappát. Ahova a torrenteket menti, meg itt van a settings.json fájl is amiben a Transmission beállításai vannak.
A webes kliens címe alapból a lejátszónak kiosztott IP után a 9091-es port. (pl: http://192.421.1.234:9091)
Ha még itt sem éred el, akkor lehet, hogy a menüben ki kell kapcsolnod a Transmission PT service-t, majd visszakapcsolni. Ha nem tudod visszakapcsolni, akkor valószínűleg sérült a settings.json fájl.
Áramszünetnél nekem egyszer csinált olyat, hogy sehogy sem tudtam felébreszteni a torrentet, ezért kikapcsoltam a Transmisssion PT service-t a menüben, és törölnöm kellett a vinyón létrehozott torrent mappában lévő settings.json fájlt. Ha sikerül működésre bírni, akkor az legyen az első, hogy ezt a fájlt lemented máshova, így bármikor vissza tudod másolni, ha gond lenne.

Még néhány jó tanács, (mert nem tudom mennyire vagy járatos ebben):
- soha ne kapcsold ki úgy a lejátszót, hogy közben fut a Transmission, mert akkor sérülhetnek a letöltött torrentek és emiatt lehet, hogy újra elkezdi letölteni őket,
- soha ne húzd le simán a vinyót vagy pendrive-ot a lejátszóról, ha nem választottad le. Mindig úgy csináld, hogy megnyomod az Eject gombot a távirányítón és a megjelenő menüben leállítod a "torrentes" háttértárat, majd vár kb 15 másodpercet és csak utána kapcsolod ki a lejátszót. Én, ha nem így kapcsoltam ki akkor mindig kaptam egy sérült fájlt (és persze ez a futó torrent volt, vagy a settings.json fájl.
- Szerintem ne a WIFI-vel torrentezz, ha ilyen R6S-ed van, hanem kábellel oldd meg, ha lehet. Nálam a WIFI nem volt stabil.
- Ha van okos telefonod, akkor tölts le rá programot, amivel tudod kezelni a Transmission-t. Androidra ajánlom az ATG-t, vagy a Remote Transmission-t. Nálam mindkettő teljesen jól működik.

Bocsánat, hogy ilyen szájbarágós lett, nem nézek snkit hülyének, :N csak segíteni szeretnék. :K
Remélem sikerül működésre bírni és olyan elégedett leszel vele mint én. :DD

Ui.: Na például, ha már csináltak egy "teszt" videót,akkor ezt is tesztelhették volna benne, nem csak 50 percen keresztül szerencsétlenkedni.

[ Szerkesztve ]

(#142) Laca0 válasza slecht (#141) üzenetére


Laca0
addikt

Köszi a segítséget, de ettől azért rutinosabb vagyok. A Transmission-t is elég jól ismerem, az Asus routeremen is az fut.
Az a gond, hogy megjelenik a T. ablaka, csak nem műkögnek a gombok pl. Open. Újraindítás természetesen már volt egy párszor.
A beállításoknál a BT service a BitTorrent lenne? Mert a "teszt" videoban bluetooth-nak lett titulálva.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#143) Laca0 válasza PistiSan (#139) üzenetére


Laca0
addikt

Most töltök egy filmet. 3D BDRIP 23,976 fps. Ha ezzel nem döcög, akkor semmivel! :)

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#144) PistiSan válasza Laca0 (#143) üzenetére


PistiSan
addikt

Köszi, közben én is kézhez kaptam a kütyüm, de rohadt lassan telik a munkaidő..... :) Már vinném haza kipróbálni. A döcögés ellenőrzésére nem lett volna muszály akkot fájlt leszedni, nem azzal van a gond hogy nem birja a hardver, elvileg a lejátás sebességével van a gond. Délután én is tesztelek :) Soká lesz még 4 óra.

(#145) salapp válasza Laca0 (#143) üzenetére


salapp
addikt

Na erre én is kíváncsi leszek! Szorítok!

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#146) Laca0 válasza PistiSan (#144) üzenetére


Laca0
addikt

Ez is egy teszt, az egreat-el töltöm! 2 órán belül lent van! :DDD

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#147) Plebi


Plebi
senior tag

Ez egy ritka rossz teszt volt.

Eddig nagyon tetszettek a PH és más TV adásai, de ez.... Amennyiben a kedves készítő fáradt, ne álljon neki ilyen munkának mert ez lesz belőle. Utólag megnézve, az ember idegbajt kap a végére. Kapkod, nem lát, össze vissza lépeget Pheke. Ennél eddig minőségibb videókat szokott összerakni. A végén kijelenti, hogy ez egy nagyon jó médialejátszó, miközben pont azt nem láttuk, közben meg végig kezelhetetlennek tűnik, rossznak, kukába valónak. Hálózati lejátszás semmi sem volt. A végére idegileg kimerültem.

Kész!

Ennél csak jobbakat kívánok!

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#148) Minstrel


Minstrel
senior tag

Nekem minden "szutyok" videófájlom 23,976 fps, vagy a kmplayer mindegyikre ennyit ír? Sorozatok, ilyen olyan rip-ek. Most próbálgatom én is a lejátszót, döccenést még nem láttam, igaz én a WDTV Live-on se láttam. (Samsung LE32C650)

Egyelőre tetszik a lejátszó, menü olyan amilyen, WDTV Live-nál kicsit újabb most nekem, a távirányító olcsó hatású, de hát olcsó is volt... Még pár napot adok neki aztán kiderül mi lesz. Az tetszik, hogy pikpakk oda tekerhetek a videóban ahova akarok, nem 16x tekeréssel kell elpörgetnem ha épp félbehagyok valamit.

Bookmark mentéseket, hogyan lehet megnyitni?

(#149) slecht válasza Laca0 (#142) üzenetére


slecht
aktív tag

A BT service az a Bluetooth, ebben nem tévedett a tesztelőnk. A bittorent a Transmission PT service.

Akkor ha jól látom már megy a torrent is vele?

(#150) Laca0


Laca0
addikt

Gyerekek, ez hihetetlen... letöltöttem egy 25GB-os filmet, szüneteltettem a seed-et, ahogy szoktam a Transmission-nél és kikapcsoltam a készüléket, hogy betegyem a végleges helyére.
Visszakapcsoltam és eltűnt a letöltött video... kezdhetem az egészet előröl.... miéééért??? :F :O
.
Egyébként ha már bekapcsoltam, megnéztem az első 10 percet a Drive-ból :D
Nem volt semmi akadás fullhd-ban, 60Hz-en és 24Hz-es üzemmódban sem! A TV-ben ki van kapcsolva a truemotion.
A DTS hang is tökéletesen kiment optikán az erősítőbe. Szuper volt!

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.