Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1751) pomk válasza csocsoszán (#1750) üzenetére


pomk
őstag

Na ezt akartam Én elkerülni az Egreat R6S fórumban... :(((

(#1752) csocsoszán válasza pomk (#1751) üzenetére


csocsoszán
őstag

Bocsánat! :R
Nem akartam! De ezt olvastam! (És most már tökéletesen elégedett vagyok a note2-el.)

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#1753) Zirowe válasza csocsoszán (#1750) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Tisztában vagyok az egyes rendszerek hiányosságával, de hogy jön ez most ide?
Elmondom: sehogy.

Ez egy nagyon szép flame indító hsz tudná lenni megfelelő közegben, szóval lehet érdemesebb lenne a törlését kérni, mielőtt itt még más irányba terelődne a beszélgetés.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#1754) kmarci25 válasza csocsoszán (#1750) üzenetére


kmarci25
veterán

Vagy legalább off-ba tetted volna. :((( Tényleg, hogy jön ez ide?

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1755) csocsoszán válasza kmarci25 (#1754) üzenetére


csocsoszán
őstag

"Drága, de legalább...
Ez ugyebár pusztán a Te véleményed, miközben akiknek van ilyen azok érdekes módon elégedettek vele.
Semmi gond, nem vagyunk egyformák... fogadd el, hogy az iCuccok nem neked készülnek."
Ezt olvastam!

Mielőtt kiadtam volna 140 ezret a neten olvasgattam a véleményeket. És pont a prohardveren írták azt amit kiollóztam! Eszemben sem volt vitát kiváltani, de a hardveren ezt írták teszt összesítőként. Mért én vagyok a hibás ha komolyan vettem? Remélem nem üzleti érdekből készült a cikk!!! (Mint pl a média lejátszós topicba ahol figyelmeztetés fogad belépéskor!) Tényleg még egyszer elnézést, nem kívánok vitát gerjeszteni!

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#1756) toto0569


toto0569
addikt

(#1757) toto0569


toto0569
addikt

AURON Egreat R6S R6S-PLUS-R160S R200S-R300-R150-ULTRA EXTREME PACK 3.0.5.3 V14.0 Augusztus 5, 2013, 14:10:27 hsz.-nál

[ Szerkesztve ]

(#1758) Zirowe válasza toto0569 (#1757) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Ezzel már megy a 23.9/autó framerate? :)

Amúgy nem próbálta meg vki moddolni a pro wifi antennáját?
Mert ahogy látom, csak 1 antenna van rácsatlakoztatva, a másik üres.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#1759) toto0569 válasza Zirowe (#1758) üzenetére


toto0569
addikt

igen ,megy...az írta török,hogy sok mindent javítottak benne.A 3D megy normálisan(ez nekem fontos).. DTS. AC3 ... VS AUDIO Kiterjesztések támogatása.Néhány online film is elindult.

(#1760) csocsoszán válasza toto0569 (#1759) üzenetére


csocsoszán
őstag

Szervusztok!
Felraktam a Török verziót, szerintem olyan mint az előtte fent volt 3.0.5.3 verziójú. Majd a profik megmondják miben más? Nagy különbséget nem látni.
(Mondjuk az zavar, hogy a cue file-t nem tudják kezelni. De már nincs Nick.)

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#1761) kmarci25 válasza Zirowe (#1758) üzenetére


kmarci25
veterán

Amúgy nem próbálta meg vki moddolni a pro wifi antennáját?
Mert ahogy látom, csak 1 antenna van rácsatlakoztatva, a másik üres.

Ezt hogy érted? :F

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1762) Zirowe válasza kmarci25 (#1761) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Ahogy írtam.
A wifi vevőn 2db antenna csatlakozó van, de csak az egyik van használva.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#1763) csocsoszán


csocsoszán
őstag

Ajjaj!
A Christmas Carol BD25-ön csúnyán látni hogy röccen egyet a kép. kb 10-15 mp-ként. Pedig kép automatán, 24Hz bekapcsolva. (TV samsung 7700-as) Török verzió. Mindjárt teszem vissza a sima 3.05.3-at.

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#1764) csocsoszán


csocsoszán
őstag

Megkérném aki nem akarja bosszantani magát és nem akar ilyen 24 P hülyeségekkel foglalkozni az ne olvassa tovább!

Kb olyan 10 mp-ként van a képbe egy röccenés. Megpróbáltam egy pár verziót a mostaniak közül mindegyik csinálja!! Az a baj ha egyszer észre veszed, rááll a szemed piszkosul zavaró! Eddig, mivel én csak 3D nézek nem vettem észre! Legyetek szívesek próbáljátok ki, és erősítsetek meg benne!
Mondom a jó hírt: Bast_Castle_v1.03_CSv1.3.5_xLiveCZ_Saturn nem csinálja jól működik. Hogy miket nem tud azt a szakértők jobban tudják, de legalább a film folyamatos. :)

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#1765) Laca0 válasza csocsoszán (#1764) üzenetére


Laca0
addikt

Pont ezt töltöttem le én is valamelyik nap, csak még nem tettem fel! ;)
Meg akartam kérdezni, hogy fel szabad-e tenni.... :DDD

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#1766) kmarci25 válasza csocsoszán (#1764) üzenetére


kmarci25
veterán

2.5.6.0-ás régi custom fw-vel sem röccen.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1767) csocsoszán válasza kmarci25 (#1766) üzenetére


csocsoszán
őstag

Na most valami olyan van amit nem értek! Most a 2.5.6 van fent. A TV kiírja az 1920x1080 24P 3D-ben nem is ugrik. Amint átváltok 2D-re azt írja ki a TV hogy 1920x1080 de csak 60Hz akad is a kép!!!
Szerintem a többi verzióval is ezt csinálja! A Bast_Castle kivétel mert ott sem 3D-ben sem 2D-ben sem ugrik a kép!
Na most kérném a szakértőinket ilyenkor mi lehet a helyzet és a megoldás? HDMI automata 24Hz be mélyszín automata.

[ Szerkesztve ]

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#1768) csocsoszán


csocsoszán
őstag

Még annyit had tegyek hozzá aztán hallgatok, hogy a nem 3D filmekkel nem csinálja kiírja szépen hogy 24P és simán fut. Ezek szerint akkor csinálja ha 3D ISO-t nézek 2D-ben ott írja ki az előbb említetteket. Mégsem olyan nagy a gáz! Ezért nem vettük észre.

[ Szerkesztve ]

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#1769) Laca0 válasza csocsoszán (#1768) üzenetére


Laca0
addikt

Szerintem film függő. Mi is néztünk már többször 3D-s filmet 2D-ben, mert nem volt kedvünk felvenni a szemüveget. A többsége jól ment, de tényleg volt 1 vagy 2, ami zavaró volt 2D-ben.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#1770) toto0569 válasza csocsoszán (#1768) üzenetére


toto0569
addikt

A tv olyankor mit ír? info.

(#1771) csocsoszán válasza toto0569 (#1770) üzenetére


csocsoszán
őstag

"1920x1080 de csak 60Hz akad is a kép!!!"
Több 3d iso-val is kipróbáltam imax-al is. Ha 3d filmet 2d-ben játszok le akad! És a 24p-ről átmegy 60Hz-ra. Hiába kapcsolom ki az egreaton a 24p-t és az automata képbeállítást akkor is akad.
Viszont most felküzdöttem egy rakat firmware-t. Ezt a Török verziót egyértelműen érdemes kipróbálni!
Nálam ez jön be a legjobban!

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#1772) toto0569 válasza csocsoszán (#1771) üzenetére


toto0569
addikt

nekem is ezt írja,majd javítja...nálam marad a Török,nagyon tetszik. :K két napon keresztül én is avval kínlódtam.Próbálgattam...

[ Szerkesztve ]

(#1773) csocsoszán válasza toto0569 (#1772) üzenetére


csocsoszán
őstag

Nem értem azt hogy "javitja"? Nálam ha nézek egy 24p 3d-s filmet amit a tv ki is ír 1920x1080 24p-nek , átváltom 2d-be elkezd akadni és csak 1920x1080 60Hz-t ír ki! Nálad ez marad 2d-ben is 24p-nek?
(A 2d-s 24p-s filmek hibátlanul mennek!)

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#1774) toto0569 válasza csocsoszán (#1773) üzenetére


toto0569
addikt

ez van nálam is.De lehet,hogy javítható.

(#1775) csocsoszán válasza toto0569 (#1774) üzenetére


csocsoszán
őstag

Viszont a Törökben egyet értünk! Ez tetszik most a legjobban. És van remény, hogy fejlesztik! Lekopogtam!

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#1776) toto0569 válasza csocsoszán (#1775) üzenetére


toto0569
addikt

az androidos rész az repülhetne...az online film pedig fejlődhetne,nagyon keveset játszik le.

(#1777) gabika1969 válasza Medve81 (#1729) üzenetére


gabika1969
aktív tag

A készülék oldalán lévô reset gombbal próbálkozol ugye és nem a távirányítón lévōvel?

Üdv Mindenkinek!

(#1778) Laca0


Laca0
addikt

Tegnap megnéztük az 5 őrzőt 2D-ben. Most is átváltott a tévé 60Hz-re, de egyáltalán nem röccent!
(BastCastle_V1.03_mod+.7z)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#1779) csocsoszán válasza Laca0 (#1778) üzenetére


csocsoszán
őstag

Szervusz! (Írtam a Bast-on nem jelentkezik)
Kérdeztem a milyen média lejátszó topicban mi lehet az oka? De nem írt választ erre senki!
Arra hogy a 23.9xx p-s hibát, hogy lehet észre venni azt írták kb: 40 másodprcenként van egy ugrás a képben. Meresztgetem a szemem de nem látok ilyet.

[ Szerkesztve ]

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#1780) Laca0 válasza csocsoszán (#1779) üzenetére


Laca0
addikt

Én is csak annyit tudok mondani, hogy időnként meg-megakad a kép.
Ha nem látod, nem veszed észre, akkor örülhetsz, mert nem fog zavarni ez a probléma később sem valószínűleg.
Én sem vagyok rá túl érzékeny, de azért szoktam látni, ha valami gond van a lejátszással.
A legjobb tesztelő a feleségem amúgy! :) Már ha csak kísérletezem is a truemotion beállításaival, amint ránéz a tévére rögtön mondja: "már megint be van kapcsolva az az izé..." :) szóval ő a legkisebb képzavart sem hagyja szó nélkül!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#1781) FefeeX válasza pomk (#1741) üzenetére


FefeeX
veterán

AppleTV:
AirParrot-tal akár Win alól is tudsz Airplayt indítani, ami mindent visz, amit a laptopodon indítasz (gyakorlatilag 1:1 tükrözés); ez megy JB nélkül. (Mac-ekről AirParrot sem kell, ha min i5 processzor van benne)

A többi JB:
- 3D-t max mkv-t játszik, de ugye csak az aTV2 JBzhető, ami csak 720p outot támogat, így inkább csere helyett max mellé lenne jó
- mkv, TrueHD stb megy (XBMC lejátszóval, RAW kimenettel, ha az erősítő dekódol, amúgy csak DTS és DD CORE-t dekódol maga az eszköz, ha azt kéred)

PRO:
- JBzve egész jó kis eszköz hálózatos lejátszásra (NAS preferált, nincs benne USB)
- JB nélkül Magyarhonban nem sok dologra jó (ebben igaza lenne Edenyke-nek, ha nem számolnánk az AirPlay-jel ami baromi jó dolog) --> azonban ha valakinek nincs Airplay képes erősítője, de van iKütyüje, marha jó, hogy zenét tudsz hallgatni minden összedugás nélkül, youtube videót keresel a telefonodon, és egy gombbal átküldöd, fényképeket tudsz mutogatni a tévén az iPadről, stb. Persze, ha nincs hozzá környezeted (iCuccok) akkor semmire nem jó, mint az Autó sem jó semmire üzemanyag nélkül, de aki így vizsgálja, az nem ért hozzá...
- A rev3 AirPlay-e AirParrottal valami fantasztikus, játszhatsz a tévén gyakorlatilag a laptopról, asztali gépről (nem árt ha UTPvel vagy becsatlakozva) realtime, kábelezés nélkül, ad-hoc
- kis helyet foglal
- nem melegszik
- szép

KONTRA:
- nem olcsó, pláne a használt, JBzhető rev2
- a JBzhető csak 720p-t tud
- nem tud 3D-t
- nincs rajta USB
- kell egy fél óra a JBhez is

Aztán mindenki döntse el szerintem, kell-e neki, megéri-e stb. Szerintem ha valakinek van rá pénze, nem rossz dolog, de elsődleges médialejátszónak (pláne, hogy nem is erre tervezték) más helyett nem venném meg, vannak erre olcsóbb, és jobb alternatívák.

(#1782) FefeeX válasza csocsoszán (#1750) üzenetére


FefeeX
veterán

"Ennyi rosszat manapság kínai modellekről sem írnak!"
az a baj, hogy amit leírtál, annak a 80%-a tínédzser rinya, hadd fessem a lábujjkörmeimet különböző színűre, de körmönként is minimum 3 színnel. Persze, akinek sok ideje van, lehet ilyen marhaságokra igénye, de totál felesleges, és aki emiatt nem vesz meg valamit...

10% inkább pozitívum mint negatívum

A maradék 10% meg nem igaz.
- "nincs SMS kézbesítési jelentés" DE VAN
- "AppStore kezelése nehézkesebb" mint a Market? mennyémá...
- "párhuzamos alkalmazások iOS-en funkciószegényebbek" ezt hol olvastad?
- "a böngészők nehezen jegyzik meg a jelszavakat, nem őrzik meg a sütiket" éééérdekes, nekem a PH pont tökéletes iCuccokon
- "nincs flash (sok bank weboldalán a belépés flash-alapú)" ad1: van flash: Puffin Browser ad2: mutass már csak egy flash webbankot... 4 banknál vagyok, egyiké sem flash, a CIB-é java, de a mobilbankja nem az.
- "nem menthető le a teljes rendszer image-e, valamint nem állítható vissza bármelyik korábbi állapot" natgeo-n hallottad, vagy a WCben? Annyi backupot csinálsz amennyit nem szégyellsz és azt teszed vissza, amelyik jobban tetszik (mondjuk miért raknád vissza a régebbit amin nincsenek meg az új SMS-ek stb, ez nem Android, amiben eltúrod az OS-t minden héten...)

A lista nem teljes, de ez inkább egy amatőr nyafogása mint egy konkrét probléma lista...
Javaslom, ha tovább fikázódnál, inkább privátban, vagy inkább a mezőn. :R

[ Szerkesztve ]

(#1783) FefeeX


FefeeX
veterán

FTP-n a lejátszóhoz be kell állítani valamit?
22-es porton időtúllépést kapok, sima FTP-n meg ftpd:applet not found
(root - root beállítással)
próbáltam beállítani, kiállítani, semmi...

BTW a fő ok megoldódott, a 3.0.5.4 alapértelmezett betűtípusa az arialrrob amiben nincs ő és ű; a calibri-ben és a calibrib-ben pedig van, így azoknál megy a central europe beállítás és az őű ékezet... Tehát csak nem ártana tudni, hogy FTPzek be :) (BFTPD hiába nyomom BE-re, hiába indítom újra, azt jelzi hogy be, de a ki a narancssárga továbbra is, újraindítás ide-oda)

(#1784) pomk válasza FefeeX (#1781) üzenetére


pomk
őstag

Köszi!

(#1785) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Ki lehet vhogy kapcsolni a lejátszó kijelzőjét és az s/pdif-et?
Zavaró a hátsó piros fény és az első világítás.

Az komoly, hogy csak kb 15mb-nyi szabad hely van a programok számára az android résznél vagy ez csak a cfw miatt van?

Van olyan opció, hogy usb tároló biztonságos eltávolítása?

Amúgy azt vettem észre, hogy android alatt mintha szebb, élesebb, világosabb képe lenne ugyanannak a filmnek.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#1786) toto0569 válasza Zirowe (#1785) üzenetére


toto0569
addikt

távkapcs. alja--"eject"

(#1787) Zirowe válasza toto0569 (#1786) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Köszi.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#1788) FefeeX válasza Zirowe (#1785) üzenetére


FefeeX
veterán

hogyhogy android alatt? CS vs BC?
én eddig nem vettem észre, hogy az SPDIF világítana... Mármint ugye nem háttal van a lejátszó :)

(#1789) Zirowe válasza FefeeX (#1788) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Cs.

Nem, nem háttal van, de a falról tükröződik és engem zavar.

Ha filmet nézek ne legyen semmi más fény, az erősítőn is letakartam az egyetlen kis állapotjelző pöttyöt és ledet.

Ja,eg ebben cs-ben a felirat menü is összevissza van, az elsőnél az időzítés van, ehelyett az a pozíció (és nagy hiba, hogy minuszba nem megy a helyezés, ezért nem tudom teljesen lerakni, a 0nekem túl magas), a 3. a nyomainak pedig az időzítés.

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#1790) csocsoszán


csocsoszán
őstag

http://www.mediafire.com/rtd1186#7zo5edl4zm888
Van egy új!

[ Szerkesztve ]

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#1791) Indiant válasza csocsoszán (#1790) üzenetére


Indiant
addikt

(#1792) Zirowe válasza Indiant (#1791) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Ez mennyire új?

Mert kedden flasheltem, vagy azóta nyúltak bele?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#1793) toto0569 válasza csocsoszán (#1790) üzenetére


toto0569
addikt

Már 6.-án leszedtem...

(#1794) csocsoszán válasza toto0569 (#1793) üzenetére


csocsoszán
őstag

Az furcsa mert 11.-én került fel.
Ide menjél fel azt olvasd el a dátumot!
http://www.mediafire.com/rtd1186#7zo5edl4zm888

[ Szerkesztve ]

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#1795) PistiSan válasza csocsoszán (#1794) üzenetére


PistiSan
addikt

Időlord :-*

(#1796) toto0569 válasza csocsoszán (#1794) üzenetére


toto0569
addikt


Időlord :-* PistiSan: :P

[ Szerkesztve ]

(#1797) toto0569


toto0569
addikt

[link]---Name:
Size: 198.57 MB
Uploaded: 01-08-2013 22:46 <------ :U
Last download: 11-08-2013 16:04

[ Szerkesztve ]

(#1798) csocsoszán válasza toto0569 (#1797) üzenetére


csocsoszán
őstag

Ok! Győztél! :Y azt hittem változat, mert itt is fent volt előbb aztán dátum módosítással felkerült ugyan ez!

[ Szerkesztve ]

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#1799) toto0569 válasza csocsoszán (#1798) üzenetére


toto0569
addikt

Ha változtatnak rajta akkor más "serialt" kap.Ez így logikus,szerintem.Semmi gond,így legalább nem teszik fel feleslegesen...
viszont most néztem,hogy az install img kissebb az általad linkeltnél.Lehet,hogy mégis más :F

[ Szerkesztve ]

(#1800) csocsoszán válasza toto0569 (#1799) üzenetére


csocsoszán
őstag

Ugyan innen!

[ Szerkesztve ]

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.