Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Sziasztok!

Egreat R800-am van, de talán táp terén nincs eltérés (12V 3A) van valakinek felesleges tápja, vagy tudtok olyan embert, aki a gépbe menő csatit nem kókányolt módon lecseréli?

Úgy néz ki megtört a kábel, ki/bekapcsol a lejátszó, és ha megmozgatom bekapcsol, de vagy el se jut a menüig, vagy eljut, elkezdi a filmet, de kidob a menübe, vagy újraindul az egész.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#1302) kmarci25


kmarci25
veterán

Sziasztok!

Lehet, hogy csak nekem újdonság, de a hétvégén jöttem rá, hogy az egreat fájlrendszere androidos telóról is elérhető pl. az ES File Explorer app-pal, vagy a Total Commender LAN plugin-jával.
Ez nekem azért nagy öröm, mert így már nem kell bekapcsolni a gépet ahhoz sem, hogy feliratot tegyek a letöltött cucc mellé, elég, ha a telón ügyködök. :)

Mercutio: sztem nézz körül univerzális tápok adapterek között. Mikor szoba antennát vettem, az elsőhöz nem volt táp, viszont az egreat tápja simán vitte. Sztem találsz hozzá megfelelőt.

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1303) kmarci25


kmarci25
veterán

Kérdés: sata csatlakozó R6S pro-ra kötött HDD milyen fájlrendszerben legyen? Közvetlenül nem tervezem pc-re kötni, de hálózaton keresztül el szeretném érni. NTFS? EXT?

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1304) kmarci25


kmarci25
veterán

Tök jó, nincs itt senki.
Szóval leformáztam a vinyót NTFS-re, rákötöttem a sata kábellel a médialejátszóra. Emellett a LAN-t is rákötöttem, mert eddig wifivel csatlakozott.
Windows-ban látom a rákötött HDD-t, másolni is tudok rá. Még a transmission-ben (webes felületen) is látom, de ha elindítok egy torrentet, akkor nem tölt, hanem jön egy hibaüzenet: Error: Unable to save resume file: No such file or directory
Ez mitől lehet, hol állítottam valamit el? Segítsetek lécci!

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1305) kmarci25 válasza kmarci25 (#1304) üzenetére


kmarci25
veterán

Kiegészítés: ha rákötök egy másik Hdd-t usb-n, akkor megy szépen minden. Torret is. :O

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1306) Laca0 válasza kmarci25 (#1305) üzenetére


Laca0
addikt

Nálam is ez volt a sima R6S-en. Nem jöttem rá a megoldásra.
Nekem ráadásul olyan Sharkoon házam van, ami esata és usb is, és usb-n ugyanaz a hdd tökéletesen megy.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#1307) slecht válasza kmarci25 (#1305) üzenetére


slecht
aktív tag

Másold át a torrent mappát az USB-s vinyóról a SATA vinyóra, aztán restart úgy, hogy nincs rajta más vinyó, csak a SATA-s.

(#1308) kmarci25 válasza slecht (#1307) üzenetére


kmarci25
veterán

Köszi a válaszokat, újra fogom formázni, ráteszem a torrent mappát és kipróbálom úgy. :)

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1309) kmarci25


kmarci25
veterán

Szerintetek egy ilyen hdd dokkolóval mit kezdene? Látná a rákötött lemezeket?

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1310) lverti válasza kmarci25 (#1303) üzenetére


lverti
csendes tag

Ha nem tervezed a PC-re kötni, akkor EXT, Linux alatt stabilabb, gyorsabb, mint az NTFS. Az R6S meg is formázza neked.

(#1311) kmarci25 válasza lverti (#1310) üzenetére


kmarci25
veterán

Ha ext, akkor hálózaton sem látja a win?

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1312) PistiSan válasza kmarci25 (#1311) üzenetére


PistiSan
addikt

Ha beállítasz egy samba megosztást az eszközön, akkor a win is látni fogja hálózaton! Sőt minden már eszköz, ami támogatja a hálózati megosztást/csatlakozást.

(#1313) kmarci25 válasza PistiSan (#1312) üzenetére


kmarci25
veterán

Hm... :B Ezt nem tudtam. Szóval, akkor mehet ext fájlrendszeren a csatolt HDD, és elérem más eszközökkel is. Hogy lehet formázni az r6s-sel?

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1314) PistiSan válasza kmarci25 (#1313) üzenetére


PistiSan
addikt

Gőzöm sincs :) nekem egy raspin van a vinyóm ext4-ben formázva, és az r6s csak lejátszási funkciót lát el.
Nekem ingyenes partícionáló programok közül az EaseUS® Partition Master 9.2.2 Free Edition jön be.
De akármi mást is használhatsz.

(#1315) lverti válasza kmarci25 (#1313) üzenetére


lverti
csendes tag

Sajnos most nem tudom megnézni, de ha jól emlékszem, akkor beállítások, rendszer, format, vagy valami hasonló.

(#1316) kmarci25 válasza PistiSan (#1314) üzenetére


kmarci25
veterán

Erről a raspberry cuccról mesélhetnél egy kicsit. Hogy is van ez Nálad bekötve? A hálózaton van a raspberry, azon usb-n a HDD. Az r6s is hálón, és így játszol le? De akkor miért nem a rasperry-t kötötted a tv-re hdmi-n keresztül?

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1317) kissdani


kissdani
senior tag

Sziasztok tudom nem illik és nem apró de azért beirom hátha valakit érdekel volna nekem egy r6s alig használt eladó doboz első tulaja vagyok 16k! :R

85XH9096B_UE75MU7000_Optoma HD33_Galaxy S10+_AGM A8_MSI GE73 7RD Reader_PS5_Denon AVR-X2500H_JBL ES 5.2_Dune HD Base 3D_Asus AX88U-N18U_Logitech Harmony Ultimate One_Samsung HW-K550_Synology DS918+_

(#1318) PistiSan válasza kmarci25 (#1316) üzenetére


PistiSan
addikt

Igen, van a raspi, rajta egy usb hdd, és a hálózaton csücsül, fut rajta egy rakás cucc, többek között samba is, amin nézem hálózaton keresztül a filmeket az r6s-el.
Az r6s kényelmesebb filmnézésre, mert egy céleszköz.
A pi kezel minden ki/bemenő kapcsolatot, szolgáltatást, az r6s pedig lejátszik. Így mehet pl hogy töltök egy nagyfelbontású filmet, és emellett nézek a lejátszón hálón keresztül egy másikat.
A pi sajnos nem játszik le egy rakás cuccot, megfelelő fps-el, és a lejátszás és egyéb szolgáltatások együtt megterhelik nagyon, akadhat.

(#1319) Rick4 válasza PistiSan (#1318) üzenetére


Rick4
félisten

Azt azért elárulhatnád, miért nem egyszerűbb a hálóra dugni egy nas-t, és azzal tölteni, miközben filmezel. Azok amik pár évesek, 12-15K körül mér megvehetők a hardverapróban.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1320) Rick4 válasza Mercutio_ (#1271) üzenetére


Rick4
félisten

Most néztem utána, nekem egy harmony 700-asom van, elégedetten használjuk, de valami történhetett az internettel, én jó egy éve 17K-ért vettem itthon, boltból, újonnan, számlával, most meg 47 ezer? :Y Még az usában is 190$, tehát nem olcsóbb ott sem.

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1321) PistiSan válasza Rick4 (#1319) üzenetére


PistiSan
addikt

Csuapn azert, mert nem csak
funkciokat hasznalok a raspin, mint egy nason.

(#1322) Rick4 válasza PistiSan (#1321) üzenetére


Rick4
félisten

Ennek is van értelme, viszont az emberek többségének ugyanannyi pénzért ésszerűbb egy komplett dobozt venni, amibe betesz egy vinyót, meg pár kattintással működteti. :D Én magam is ilyen vagyok. :B

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1323) PistiSan válasza Rick4 (#1322) üzenetére


PistiSan
addikt

Ezzel nem is vitatkozom.

(#1324) Rick4 válasza PistiSan (#1323) üzenetére


Rick4
félisten

Egyébként ha a topictémával csak érintőleges, azért pár mondatban jellemezhetnéd, hogy mire is jó ez. Én pl keresek olyan nagyon kis fogyasztású valamit, amivel pl otthoni kamerarendszert lehetne üzemeltetni, de a konzolos- putty-s dologtól a hozzá nem értésem miatt kiver a víz...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1325) Mercutio_ válasza Rick4 (#1324) üzenetére


Mercutio_
félisten

A raspberry mellett még ezt a cuccot szokták ajánlani, valamivel drágább és állítólag erősebb a HW ami benne van.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#1326) Rick4 válasza Mercutio_ (#1325) üzenetére


Rick4
félisten

Ez nem rossz, de szerintem egy jó nassal (synology ds 212j) megoldottam itthon a kérdést, minden adatom, D, E F meghajtóm gigabites hálón tulajdonképp a nas 2TB-os vinyója, szimplán csak fel vannak mappák csatolva, úgy nyílik, mintha a gépben lenne, holott nem benne van, a nas maga letöltésre kiváló, sőt, megy egyszerre sok sok fájllal is, mondjuk 20-at töltök épp 120Mbit sebességgel, miközben 2 HD filmet nézek, és meg se rezzen, plusz kívülről is elérem ha valami kell, és akkor itt van webszerver, mailszerver, kismillió alkalmazás az itthoni ip kamerás központig a DVB-T vevőről időzített felvételekig gyakorlatilag minden, elég nehéz rámondani hogy célhardver, annyi mindenre jó.... El van pakolva egy másik szobában, innen nem is látom, a vinyóval eszik 17-18W-ot, reggel 8-kor bekapcsol, éjfélkor meg ki. Ja, és ugye a webes felület mellett ott az androidos rész is, tehát telóról saját appal, böngészővel, ftp-vel is megy minden. Na ezt milyen meló összehozni ezekkel az eszközökkel? Gondolkodtam szerverben, mindenféle megoldásban, a legegyszerűbb, és a végére a legolcsóbb mégiscsak egy jó nas lesz.:D
A lejátszásra meg ugye ott az egreat. :D
Nekem így volt a legegyszerűbb. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1327) Mercutio_ válasza Rick4 (#1326) üzenetére


Mercutio_
félisten

Csak egy kis adalékként írtam.
Mivel tud többet az a Synology egy Zyxel NSA325-nél? [link]

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#1328) Rick4 válasza Mercutio_ (#1327) üzenetére


Rick4
félisten

A hardver hasonló, a szoftveres körítés és a funkciók viszont nagyon nem, egy számtech cég tulajdonos barátomat kértem, javasoljon olyat, ahol biztonságban, és egyszerűen használható módon megy minden, mivel ez volt az első nasom. Ő a tények miatt (mármint hogy leginkább személyes dolgok, fényképek, külső elérés, meg a kamerás móka a fontos) ezt javasolta, ők kisebb cégekhez napi backupra ilyeneket használnak, azt mondja van ahol ezek 4-5 éve nem voltak kikapcsolva, régebben mással is próbálkoztak, de többel csak a nyűg volt. ...
Tény hogy majd 2x ennyibe került a 212j, de mivel hozzáértő mondta, hogy netgear vagy synology, de inkább az utóbbi, így bíztam benne.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1329) Rick4 válasza Mercutio_ (#1301) üzenetére


Rick4
félisten

Ha a problémád nem oldódott volna meg, pénteken voltam Pesten az elektroexpressz.hu és ezt a tápegységet vettem egy epi mini pc-he, ennyiért király, nem melegszik, épp csak a kép csalóka, egy sima elektromos borotva csatlakozós kábelt kell venni, mert nem ilyen a kábelcsatija. Van is nekik, 230Ft volt. Találsz itt rengetegféle tápot, nézz körül.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1330) Mercutio_ válasza Rick4 (#1329) üzenetére


Mercutio_
félisten

Kösz a tippet ez viszonylag közel is van:R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#1331) Rick4 válasza Mercutio_ (#1330) üzenetére


Rick4
félisten

Na, közben látom, pár betű kimaradt, nem hülye vagyok, csak gépírónőnek kellett volna tanulnom. :D:

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1332) FefeeX válasza Mercutio_ (#1327) üzenetére


FefeeX
veterán

a körítése jóval profibb a Synology-nak... Van Droidra és iOS-re is mindenhez külön natív programja, egyszerűbb beállítás stb. DE a Zyxelt kezelni sem nagy dolog, plusz van hozzá már relatíve egyszerűen transmission, FFP, meg mindenre lehet rá rakni programot... És a 320-am anno a 212j felébe került. Nemrég néztem, akkor már csak 8ezer volt a kettő között, úgy valószínűleg már Synology-t vennék :)

(#1333) Rick4 válasza FefeeX (#1332) üzenetére


Rick4
félisten

Csak egy okosság pl: [link] :Y

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1334) FefeeX válasza Rick4 (#1333) üzenetére


FefeeX
veterán

ez egy brutál drága, szerintem useless cucc :)
részemről a legegyszerűbb és legjobb az Airplay képes erősítő + iPhone párosítás :) Ha már pénzt költök valamire :)

(#1335) Rick4 válasza FefeeX (#1334) üzenetére


Rick4
félisten

Na jó, de magyarázd el az érveidet annak, akinek nincs se iphone-ja, se airplay képes erősítője sem. :D Maga a szitu a lényeges, hogy valaki kitalálta, legyártotta.. Meg az, hogy hasonló szinten gondolkodnak a synology-hoz a fejlesztők szoftveres téren is. :D

na, most már ne offoljunk:D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1336) PistiSan


PistiSan
addikt

Szerintetek Nick meglep minket egy friss, hiba javításokkal teli BastCastle verzióval Július 1. jén?
Nagyon örülnék egy kis foltozásnak. :R
Régen volt már Április 1....

(#1337) gabika1969 válasza PistiSan (#1336) üzenetére


gabika1969
aktív tag

De jó lenne! Sajnos csak a 1185-öt tömi...a twitteren sincs sok hír. Bár rajtam a múltkor nagyot segített!

Üdv

Hop-hop: A My Files - on van egy mai frissítés :

http://www.mediafire.com/download/ui1coaocgein97w/xEgreat-III-R6S-3.0.5.1-by-CSv2.4t-DMD-XLCZ.rar

Próbálta már valaki???

[ Szerkesztve ]

Üdv Mindenkinek!

(#1338) gabika1969


gabika1969
aktív tag

Jó!
Ezt ne is próbáljátok!...A múltkori gyári - amit le is vettek a kínaiak a honlapról - 'ráncfelvarrása'. A 3D iso fájlokat, hiába írja ki a lejátszó, hogy 3D-ben megy, csak 3D szimulációban fut. Csak a Half-SBS ...stb. megy rendesen. Ez egy kalap....

Várunk.... :((

Üdv Mindenkinek!

(#1339) Bundyta válasza PistiSan (#1336) üzenetére


Bundyta
tag

Passz. A legutóbbi BC verzió - valami 1.3.5 a belső száma -, kezd jó lenni. Azért csak kezd, mert ugyan már nem felejti el, h:

- Bp-t állítottam be, ráadásul wifi billentyűzetről, nem kurzornyilazva(!)
- fix IP-t
- megjegyzi a felirat háttér beállítást
- a tecső lénybekk végre lejátssza azt az EDL4 Quake 2 videót is hiba nélkül és nem száll el most már egy videónál sem

Ellenben még mindig van hiba:
- nem lehet a betűket begépelve a billentyűzetemen megadni a tecsőben a kívánt nevet
- aztán elfelejti, h +2h-val állítottam be az időt, mindig elmászik az óra... :-(
- DVD struktúra lejátszás közben a Return-re nem megy vissza a menübe, hanem kilép
- nem lehet léptetni a DVD-t lejátszás közben, frame-ről frame-re, oda-vissza
- elfelejti a felirat magasságát - nálam +60 pixel, de mindig 0-ra rakja vissza
- elfelejti a felirat kódolását, hiába teszem CE-re.

Ezekkel dobtam rá az imént egy tvittet. Meglátjuk, mi lesz.

Ha valakinek van kívánsága, kérem nyomja be ide...

A pénz nem boldogít. Pláne, ha nincs.

(#1340) PistiSan válasza Bundyta (#1339) üzenetére


PistiSan
addikt

Legutóbbi kívánság listára felírt dolgokat kellene javítani, nekem egyelőre semmi plusz igényem nem lenne, csak legyen végre stabil.
Mostanában azt játsza nekem, hogy minden bekapcsolásnál beadja a beállítás varázslót. :W

(#1341) dunkel válasza Bundyta (#1339) üzenetére


dunkel
őstag

Csak olyat ami már a CS-ben is benne van jó rég óta:
-NFS támogatás
-MPEG, WMA, AAC audio LPCM kimenet beállíthatósága mert a legtöbb erősítő ezeket nem tudja dekódolni (a DTS és DD hangokat pedig így továbbra is RAW-ban tudja kiküldeni)

(#1342) kmarci25


kmarci25
veterán

Volt már róla szó, de nem találtam meg. Zyxel NAS-ról ugye simán lejátszik az r6s?

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1343) FefeeX válasza kmarci25 (#1342) üzenetére


FefeeX
veterán

arról használom, NSA320, és minden frankó :)

(#1344) kmarci25 válasza FefeeX (#1343) üzenetére


kmarci25
veterán

Köszi! :R Nekem a tesója lesz, NSA310. Majd ha aktuális lesz, lehet hogy a Plex-ről kérdezgetek...

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1345) FefeeX válasza kmarci25 (#1344) üzenetére


FefeeX
veterán

azt még nem raktam fel (mivel ahhoz parancssoros szórakozás kell, és nincs most hozzá idegzetem :) ), de valószínűleg heteken belül meglesz az is, úgysem ártana rajt pár dolgot frissítenem :)

(#1346) kmarci25 válasza FefeeX (#1345) üzenetére


kmarci25
veterán

Akkor ez ügyben majd értekezhetünk. Csütörtökön lesz a kezemben. :C

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1347) Rick4 válasza FefeeX (#1345) üzenetére


Rick4
félisten

(mivel ahhoz parancssoros szórakozás kell, és nincs most hozzá idegzetem :) )

Ez meg hogy lehet? Ott nincs egy központi adatbázis, hogy típusba rakva milyen elérhető alkalmazások vannak? Csak nem úgy kell összevadászni a telepítőfájlokat, meg hekkelni, hogy fent legyen?? Pont ezért utáltam a windows mobile-t, és pont ezért szeretem az androidot... Most direkt megnézem, belépve a 212j-s kezelőfelületre számolom: csomagkezelés központ, katt, multimédia fül, katt, plex telepítése, katt 3 azaz 3 db kattintás, és a plex települt a nasra... Akkor mégiscsak jól tettem, hogy ezt vettem? :D

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1348) kmarci25 válasza Rick4 (#1347) üzenetére


kmarci25
veterán

Ez úgy lehet, hogy Synology-ra megírták a Plex-et, kifejezetten Zyxel-re nem. Ezért itt parancssor kell.
Meg úgy lehet, hogy a Synology 1 lemezese ~40k, a zytex meg ~17k.
23k különbség sztem megér (legalábbis nekem) egy-két parancssort, főleg, hogy noob-guide :)) van hozzá itt a PH-n.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1349) Rick4 válasza kmarci25 (#1348) üzenetére


Rick4
félisten

Aztán hogy az idő kinek mennyi pénz, azt nem tudom. :D Én totál nem vagyok otthon a parancssoros dolgokban, nem akartam szenvedni semmivel... És ugye sejtjük, hogy a pluszpénzért nem csak egyszer 5 perc parancssoros gépelést spórolok. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1350) FefeeX válasza Rick4 (#1347) üzenetére


FefeeX
veterán

Ha a plex fontos akkor igen. A Zyxelen alapvetően Twonky media server van, ha ezt ki akarod cserélni plexre, ott mókolni kell.
Alapvetően a NASon vmi érdekes torrent van max20 fájllal, ha TM-et akartál, hekkelni kellett (most már bekerült végre, itt is 3 klikk már, de sokáig nem így volt)
Mindenre van benn 1 megoldás, és ha nem tetszik, tehetsz fel mást, csak ahhoz mókolni kell :)

#1349: ezért vannak iEszközeim, mert nincs kedvem már szórakozni pl az Androiddal... A WP-om (Lumia800) azért ehhez képest jóval körülményesebb rendszer, az Android pedig inkább a mókolós fajta (ez a Zyxel kb NAS-ban, de gondolom nem raktál még Androidra CM FW-t, új kernelt vagy nem hálózatfüggetlenítettél még :) )

Minden esetre hogy hol kinek mi mit ér meg pluszban, az egyedi döntés, és más nem is nagyon tudja ezt megítélni, max a választásnál tud segítséget adni (és nem azzal, ha lenyomja a másik torkán a saját preferenciáját :) ); A jelenlegi árak mellett, mint mondtam én is Synology-t vennék, azonban egyrészt mikor vettem, asszem 25 körül jött ki a 2bay-es Zyxel (212j meg 50 felett volt), másrészt még ennyit is sajnáltam akkoriban a NASra, mert nem éreztem annyira a szükségességét, plusz vinyó plusz blabla :)

Szerencsére a PH-s leírás mellett nem igazán szükséges különösebb ismeret, vagyis mondjuk úgy, hogy minimális programozási ismerettel az itt leírtak alapján szinte bármit meg tudsz csinálni a Zyxelen saját szájíz szerint. Nincsenek hozzá plusz szoftverek, illetve 3rd party van, pl a kép, video stb sharinghez Polkast, a Transmission az iPhone-on frankón megy Safariból webguival, más meg nem igazán kellett eddig, persze jó ha vannak nyitott lehetőségek... (ezen a területen is a kínálat alakítja többnyire a keresletet, tehát ha kitalálnak vmi frankót, ami megtetszik akkor utána az kelleni fog :) )

Száz szónak is egy a vége, szerintem jól játál a Synology-val, jó kis cuccok azok.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.