Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3150) ghiottone válasza novinyul (#3141) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Igen, rendben van. :K Este kis fényerőnél sincs semmi gond. S22+-t a 240Hz-el már 2 óra után csomagoltam vissza a dobozba. Ez itt simán hozza a 360Hz körüli értéket.

Mivel fólia nélkül jött a teló (bontott, újracsomagolt amazon raktárból - és leírás szerint is csak a fólia hiányzott, minden más érintetlen, 2év garival) ezért raktam rá egy ilyen Omoton fóliát: [link] - ami teljesen ok, csak az üveghez vagyok szokva. Megtaláltam Macika66 linkjét a Nillkinhez és érdekes, hogy azt a típust alig találni meg valahol a neten.

A 13-as rendszer kicsit fura, bár a Google stockjához képest ésszerűbb és eddig megtaláltam mindent.
Az érdekes volt, hogy a Nova legújabb bétájában biztonsági okokból nem engedte a Kisegítő lehetőségeknél a hozzáférést, így nem ment a dupla koppos zárolás. Visszarakva a Play áruházas verziót már nem volt gond.
A korábbi Youtube Vanced (a többi eszközön régen telepítve volt és mennek, itt már visszadobta, nem szedett le semmit hozzá, de olvastam is, hogy ez sajna le lett állítva) már sehogy se akart elindulni, de a Manager Reborn müködik rendesen.

Eladó OnepPlus 10 Pro 8/128Gb: https://shorturl.at/a6hJ1

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.