Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16901) VR6-Fan válasza hackeeeee (#16900) üzenetére


VR6-Fan
veterán

aha, magyarul ha jól értem ugyan úgy a nokián keresztül fogom tudni elérni a függő de FW-t mint a függetlent, csak x hét csúszással.

illetve valaki rendelkezik konkrétan pannonos 5800-val innen?

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#16902) Thibbie22 válasza VR6-Fan (#16897) üzenetére


Thibbie22
tag

Kerestem a dobozát, de nincs meg... Ha ez segít: 5990.- volt, Creative nem gyárt nagyon füleseket, talán nincs nekik sok típus.

Nem Te igényeled a szolgáltatónál az új szoft engedélyezését. Először ki jön független product kódokra, aztán lassan Vodás, Pannonos product kódokra is. Átlag 3-4 hónap csúszással. :U

[ Szerkesztve ]

Last 1 year: N95 Sand->N95 8 GB->N82->5800 XM Red

(#16903) hackeeeee válasza VR6-Fan (#16901) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Szerintem igen. Ezt egészen pontosan én nem tudom, mert ugye az enyém gyári független. De amúgy, lehet ha bebattyogsz helyi nokia szervízbe, megmondják neked a tutit, hogy mikorra várható a készülékedre a szoftver.

Véleményem szubjektív...

(#16904) stewe780 válasza Steven (#16889) üzenetére


stewe780
őstag

Nem! A saját dolgok alól nem lehet újra telepíteni az egyszer ingyen volt, de most már fizetős dolgokat. Kipróbáltam a polarbites játékokkal. Ingyenes volt, majd fizetős lett, és a saját dolgok alól rányomva írta, hogy akkor mennyibe kerül, és fizethetek. Szóval csak akkor lehet újra felrakni HR után, ha megvan az installer sis-t. Ezt viszont én is érdeklődném nálam okosabbaktól, hogy az ovi store-ból az install file-t hogyan lehet leszedni, mert ugye én felraktam az 50-es szoftot, de feltett szándékom a héten beugrani a nokiához, és újrarakatni quickoffice-al. Szóval törlődni fog mindent, és lehet, hogy már vége lesz a korlátozott ideig ingyenesség.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#16905) Ralfi válasza McLaca (#16837) üzenetére


Ralfi
csendes tag

Például Dani/M és Dani/O ugyan az a szám van mind kettőnél akkor a Dani/M írja ki .

Egyébként kézzel átírtam a számokat így jó teljesen , volt csomó olyan név ami kétszer szerepelt eddig ez nem okozott gondot és nem is tűnt fel .

Nekem a v50 teljesen jól működik eddig :R semmi hibát nem tapasztalok .

(#16906) VR6-Fan válasza Thibbie22 (#16902) üzenetére


VR6-Fan
veterán

ehh ez igen kellemetlen, azt kell hogy mondjam, vagy nem éri meg a 10k felára azt hogy kapásból tudjam frissíteni?

tudtam hogy van valami hátul ütője....

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#16907) BiP válasza stewe780 (#16904) üzenetére


BiP
nagyúr

Igen, pont ezért kérdeztem én is.
Amúgy az érdekelne még, hogy ha nem akarok szervízbe mászkálgatni, és magamtól másolnám fel a v50-es szoftot (JAFfal vagy phoenix-szel. A product code-nak megfelelőt szedtem le Navifirm-mel), akkor ugrik-e a gari, vagy csak akkor, ha változik a product code?

(#16908) vtorok


vtorok
tag

Sziasztok! Teljesen süsü vagyok a symbianhoz. Hogyan kell itt a telepített progikat eltávolítani. Valahol olvastam, hogy pl. a maps eltávolításához törölni kell bizonyos könyvtárakat a memóriakártyáról. Ha a telefonban rámegyek a telepített alkalmazásokra, és ott választom az eltávolítást, akkor a könyvtárat nem törli? A windowshoz képest itt mennyiben térnek el a dolgok? Itt is van amolyan registri meg egyebek?

Azért kérdem, mert éppen a ovi maps-t frissítem az ovi suite-tal, és már kb. 40 perce írja, hogy "a régi fájlok eltávolítása, ez eltarthat néhány percig.." Méghogy néhány perc. Szóval hogyan is kell ezt csinálni?

(#16909) Gabesz1019 válasza VR6-Fan (#16906) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Igen, a szolgáltatós telefonokra később jelenik meg mindig az új fw.
Azért azzal vigyázz, hogy ha függetlent veszel sem mindegy, hogy hol veszed, mert ha valami "sufni" boltból veszel az ázsiai piacra szánt darabot és azt frissíted akkor lehet, hogy nem lesz magyar nyelv meg ilyenek.

A legtisztább Nokia boltba venni, igaz, hogy drágább, de legalább biztos, vagy olyat nézz amihez két év Nokia garancia van.

Az 1 év bolti garisokkal van a baj.

(#16910) Kleroo válasza VR6-Fan (#16894) üzenetére


Kleroo
veterán

Szia!
Ha sokat hallgatsz,főleg városban zenét,akkor meghálálod neki,akár a 13-15k körüli vételárat is :D. BAROMIJÓ :)
A cx300 szinte ugyanazt tudja,csak egy picivel egysíkúbb,dinamikátlanabb a hangképe.
Amit a kolléga említett creative(ep630/635) valamint az akg bennfentes információk szerint a cx300hoz használt (külső gyár által készített) hangszórót alkalmazzák,csak azért olcsóbb,mert alacsonyabb a minőségi rosta. ha nagyon kevés pénzed van,akkor talán creative ep630(nagyon nehéz eredetit venni)

De én azt tanácsolom nézz szét ph-n......Én sem "boltban" vettem. :) és mégis eredeti :DDD

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#16911) vtorok válasza vtorok (#16908) üzenetére


vtorok
tag

Most már egy órája... és nem lehet lelőni, csak ha kilövöm az ovi-t taskmanagerben. De nem tudom, akkor mi lesz a telefonban. Esetleg teljesen meghülyül...

(#16912) vtorok válasza vtorok (#16911) üzenetére


vtorok
tag

Ja, ezt elfelejtettem: :W :O :F

(#16913) saiyajin válasza stewe780 (#16884) üzenetére


saiyajin
senior tag

Az Opera nekem is kilép néha kijelző fogatásra, de csak ritkán. Van hogy egy forgatás után, de van hogy csak gyors többszöri forgatás után.

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#16914) VR6-Fan válasza Gabesz1019 (#16909) üzenetére


VR6-Fan
veterán

hát ha azt nézem hogy a 2év nokia garis XM-ek 65k-tól indulnak és a pannon-nál 50k a navi.e.
akkor még inkább elgondolkodok azon hogy megéri e az hogy kapásból tudjam feltolni az új FW-t, azon kívül hogy a frissítést nyilván iszonyatos csúszással kapom, más hátrányom származhat belőle?

ill lehet tudni hogy a függő FW-k hol járnak mert a nem függők tudom hogy 50-nél, illetve a két fajta FW közt milyen eltérések vannak?

Kleroo:Üdv!

CX300 származott innen a PH!-ról elvileg eredeti is volt 6 hó garis és 7hónap után be is döglött viszont elég kellemes ára volt. amit az 5310 XM-ből ki lehetett hozni azt kitudta, azóta meg a telo gyárija van szolgálatban, hát szerintem ahhoz képest minden megváltás lesz :)

ez a creative-t megjegyzem, esetleg AKG/KOSS-ból valami agyba dugós ajánlat 5-6e magasságában?

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#16915) vtorok válasza VR6-Fan (#16914) üzenetére


vtorok
tag

Az enyém Pannonos, és a 31-es verziónál tart.

(#16916) vtorok válasza vtorok (#16911) üzenetére


vtorok
tag

No, végre befejezte!!! :Y

Legközelebb más módon próbálom meg. Ez Ovi Suite iszonyú lassú!

(#16917) VR6-Fan válasza vtorok (#16915) üzenetére


VR6-Fan
veterán

hüm...

és mit akarok kérdezni, jah igen szóval a pannon mennyire változtatta meg az soft-ot egy függetlenhez képest (gondolok itt jó rég a vodafon mániája volt az egyedi soft, ilyesmire gondolok)?

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#16918) sajo13 válasza stewe780 (#16884) üzenetére


sajo13
senior tag

A Garmin nekem is sokkal többször és hamarabb fagy az 50-es szofttal :( Eddig ez ritkább volt. Néha a képernyő elforgatásakor adta meg magát és két-három percig fekete képernyő volt, nem reagált semmire, míg nagy nehezen sikerült végre bezárnia magát. Szóval valami elk..tak, de nagyon az 50-esben.

Amúgy más szempontból jó a szoft, bár az ikonok görgetése akad néha, a szélső scrollbar egyelőre még használhatóbb. Az "új" média lejátszó engem nem fogott meg annyira, album és borító nézet ide vagy oda, még mindig nem tud mappát lejátszani! Albumborítókat nem töltök fel, felesleges, hiszen zenehallgatás közben ki van kapcsolva nekem a képernyő.

(#16919) rin02


rin02
aktív tag

Ismer valaki szignózott változatát az Iron Sight-nak, vagy Dance Fabulous-nak? Ha igen, akkor légy szíves küldje át privátban.

Nokia 5800 GY.I.K.: http://logout.hu/cikk/5800_a_nokia_iphone-ja/bevezeto.html

(#16920) Kleroo válasza VR6-Fan (#16914) üzenetére


Kleroo
veterán

AKG-m nem volt,de ami jó,az kb egy árban van a sennheiserekkel.
Kossnak van vmi plug nevű cucca,ami elég ótvarul néz ki,és atommegahardcore basszusa van.Cserébe egy hatalmas foschrakás az összes többi tartományban

Én a creative ep630/635öt ajánlom,mert eredetiben is 5-6k körül van;csak jó,megbízható boltban kell keresni

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#16921) karldergroße


karldergroße
senior tag

Kérem, valaki segítsen.

Próbálom frissíteni a szoftvert NSU-val, de nem találja a telefont. A PC Suite is nehezen találja (legutóbb csak a 2. csatlakozáskor), a számítógép viszont látja a telefont. Fogalmam sincs, mit csináljak.

(#16922) Intel q8200 válasza karldergroße (#16921) üzenetére


Intel q8200
senior tag

Próbáltad újra rakni a programot vagy frissebb változatot leszedni?

iPhone 14 pro

(#16923) karldergroße válasza Intel q8200 (#16922) üzenetére


karldergroße
senior tag

Az NSU-t újratettem, a PCSuite-t nem.

(#16924) stewe780 válasza saiyajin (#16913) üzenetére


stewe780
őstag

fuuuu, ennek nagyon orulok! Te vagy az elso regota akivel azonos az opera mobil problemam. Szamomra kicsit megnyugtato, hogy nem vagyok egyedul, mar azt hittem, csak engem szivat.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#16925) jety91 válasza stewe780 (#16924) üzenetére


jety91
őstag

Nálam is ez van de én mindig fektetve használom ;)

(#16926) androcles válasza VR6-Fan (#16897) üzenetére


androcles
tag

Üdv! A Vatera-n vettem húsvéti akcióban EREDETI senn..CX300-at 3990 FT-ért,nem tudom, h. van -e még az akciósból, de örülök, h. ezt vettem, mert a nokia füles után hardbrutál...
http://www.vatera.hu/sennheiser_cx_300_uj_eredeti_husveti_akcio_166274275.html

"Nagyon soká tart, míg az ember rájön, hogy nem értett meg semmit..."

(#16927) stewe780 válasza jety91 (#16925) üzenetére


stewe780
őstag

Már nem tudom ki volt, valaki azt írta, hogy 3 hét alatt vagy 2-szer fagyott és kész. Ezt a forgatásra kilépkedést valahogy nem nagyon akarta senki megerősíteni. Én meg nagyon szerettem forgatni. Olvasni fektetve szeretem, scrollozni meg állóban, mert nagyobbakat lehet rajta pörgetni. A nokia mostani böngészője rettenetesen jól scrolloz, olyan mintha abba sem akarná hagyni soha. Meglendítem, és megy egy 25 hozzászóláson át. Ezt az opera is átvehetné. A kilépkedésre visszatérve kár, hogy nem 100-as, de azért én már tényleg azt hittem csak velem cseszkődik, szóval megnyugtató, köszi. Ha sokan vagyunk remélhetjük, hogy az opera javítja a hibát. Viszont egyedi probléma esetén esély sincs ilyenre. Ugye a nokiának is 1,5 év kellett hozzá, hogy egy rendes böngészőt összehozzon, de legalább most jó! És ez nagyon pozitív. Kár, hogy ennyi idő alatt elég sokan elpártoltak, meg kialakult egy negatív vélemény a márkáról.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#16928) Intel q8200


Intel q8200
senior tag

Az 50es szoftot, hogy raktátok fel?
Nekem csak a 40est találja.

iPhone 14 pro

(#16929) kali válasza Intel q8200 (#16928) üzenetére


kali
legenda

product code függvényében; (f)ota, nsu, phoenix...stb!

(#16930) bibi55


bibi55
tag

Hali!
Tervezek vásárolni egy Nokia 5800 ExpressMusic-ot. Az lenne a kérdésem hogy ha veszek egy ilyet a T-mobile-nál, előfizetéssel, akkor tudom e frissíteni a frimware-t a legújabbra? És még kérdezném hogy szerintetek megéri e ez a telefon az árát, vagy akkor már vegyek használtan egy iphone 2g-t?

Üdv: bibi55

(#16931) kali válasza bibi55 (#16930) üzenetére


kali
legenda

t-s 50-es szoftver (még?) nincs! mondjuk ettől függetlenül kivitelezhető a frissítés, csak azzal esetlegesen ugrik a gari...

(#16932) BiP válasza androcles (#16926) üzenetére


BiP
nagyúr

Hadd kérdezzem meg, mi ez a külön kiemelés a fülhallgatóknál, hogy eredeti? (többen így emlegettétek, creative-nál is így írta valaki, hogy nehéz eredetit szerezni.)
Hamisítják? vagy már nem gyártják? Vagy mi a szösz?

[ Szerkesztve ]

(#16933) bibi55 válasza kali (#16931) üzenetére


bibi55
tag

És valami elképzelés hogy mennyi időn belül lesz T-s frimware? Hogy ha az ki is jön akkor azt mivel tudom frissíteni? Ugyan ugy nokia updaterrel vagy mivel, vagy valami más kell hozzá?
És megéri inkább Iphone 2g-t venni ehelyett? Mert most tanácstalan vagyok.... :)

(#16934) kali válasza bibi55 (#16933) üzenetére


kali
legenda

én még arra sem mernék fogadni, hogy biztosan lesz t-s 50-es szoftver - de majd kiderül...
ha lesz néhány hónapon belül - mert addig nem kerül kifutó/kifutott listára a telcsi -, akkor nsu sima ügy!
az iphone nem az én világom, arra nem tudok mit mondani...

[ Szerkesztve ]

(#16935) androcles válasza BiP (#16932) üzenetére


androcles
tag

Igen, nagyon sok a hamis mindegyik márkásabb terméknél...azért is érdemes szaküzletben vagy a neten olyan emberkétől venni, akinek sok a jó minősítése és garanciát vállal rá. Valahol láttam erről a típusról képeket miben különbözik a hamis az eredetitől...

"Nagyon soká tart, míg az ember rájön, hogy nem értett meg semmit..."

(#16936) Kleroo válasza BiP (#16932) üzenetére


Kleroo
veterán

Dugig van a net 1-2-3k-s "akciós" darabokkal,amik érdekes módon botrányosan szólnak,jó ha hangszóró van benne. (szóval hamisítják őket :( )

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#16937) Intel q8200


Intel q8200
senior tag

Navifirm-el megtaláltam a v50-es szoftot!
Kiválasztom, hogy Nokia 5800 XM (RM-356)
Csak utána van olyan, hogy variants.
Ott nem tudjátok mit kell kiválasztanom? :)

iPhone 14 pro

(#16938) BiP válasza Intel q8200 (#16937) üzenetére


BiP
nagyúr

product code (akksi alatti 7jegyű szám, de #*0000# is kiírja)
szerk: Szám alapján nehéz megtalálni a megfelelőt a Variants listából, itt egy lista, ebben kinézheted a típus nevét is, hátha úgy könnyebben meglesz.

fülhallgató téma: bakker, na, ezt végképp nem gondoltam volna, hogy ilyen is van már.

[ Szerkesztve ]

(#16939) kali válasza BiP (#16938) üzenetére


kali
legenda

a *#0000# (gondolom ezt akartad írni, csak felcserélted az első két karaktert) által megjelenített adatok között nem szerepel a product code!

(#16940) BiP válasza kali (#16939) üzenetére


BiP
nagyúr

Valóban. Sorry. Meg el is gépeltem. Késő van már :)
Szóval akkor marad az akksi kivétele.

[ Szerkesztve ]

(#16941) tucsok. válasza VR6-Fan (#16914) üzenetére


tucsok.
senior tag

Kettő éve használom a Creative EP630-at Iaudio 7-el, és az 5800-val. Meg vagyok elégedve a fülessel, bátran ajánlom neked is.

[ Szerkesztve ]

"So say we all"

(#16942) #67688960


#67688960
törölt tag

Ovi mappal volna egy kis gondom, a mentett útvonalakat nem tudom törölni!
Van aki tudja hogyan lehetne ezt megoldani, szoft újrahúzás nélkül?

(#16943) Thibbie22 válasza VR6-Fan (#16917) üzenetére


Thibbie22
tag

Nincs nagyon átváltoztatva a menü kinézete. Nekem speciel vodás, de nyoma sincs "live" menünek.
Nemrég egyébként eladtam, 45k-ért, de aztán visszacsináltam, mert megsajnáltam. Neked is azt javaslom, hogy ne szolgáltatónál vedd, hanem vadássz a neten. 45 körül kapsz pár hónaposat, garanciával. De ha nem bízol a használt cuccokban, akkor is vannak remek GSM ajánlatok.

Last 1 year: N95 Sand->N95 8 GB->N82->5800 XM Red

(#16944) vtorok


vtorok
tag

Felraktam a Ovi Maps 3,04 beta változatot. Külsőre nem sok a változás. Elsőre azt láttam, hogy nincs GPS jel visszajelzés a jobb alsó sarokban. Kicsit utánanéztem a Beta Labs oldalon, és sokan panaszkodnak emiatt. De kiderült, hogy most a saját pozíciót jelző pötty színe ad visszajelzést a GPS jel erősségéről (piros: több mint 50%, sárga: gyenge jel, szürke: elveszett a kapcsolat). Szerintem is jobb volt az előző megoldás, de lehet, hogy lesz majd opció arra, hogy ki-be lehessen kapcsolni.

Ma reggel újabb próbát tette: napsütés, nyílt terep, Ovi Maps online volt, A-GPS és hálózat alapú bekapcsolva: 2,5 perc alatt talált jelet, pedig a legutóbbi bekapcs óta nem is vittem el a telefont 500 méternél távolabb. Szóval asszem meglátogatom azt a szervizt. :(

(#16945) Thibbie22 válasza vtorok (#16944) üzenetére


Thibbie22
tag

Felesleges szervizbe menned szerintem. Én a V50 felrakása után a Sygic Mobile Maps 10-et telepítettem és azóta nekem is össze-vissza talál műholdat. Többször teszteltem és volt, hogy 45 mp alatt pozicionált, de volt, hogy 3 perc alatt (bár felhők, környezeti tényezők befolyásolhatják). V40 szoft alatt átlag 1 perc.

Egy trükk azért van: SIM/memkari környékén, oldalán van a GPS vevő. Ha azt az oldalát tartod felfele, akkor hamarabb megtalálja a műholdakat. Ugyanez volt az N95 esetében is. :K

Last 1 year: N95 Sand->N95 8 GB->N82->5800 XM Red

(#16946) karldergroße


karldergroße
senior tag

Most már eléggé le vagyok "amortizálódva"...

A telefont most már nemcsak a NSU nem ismeri fel, hanem az OVIés a PC Suite, sőt maga a számítógép is azt írja ki, hogy nem kompatibilis USB módban van csatlakozva, hiába választom ki a telefonon a PC Suite csatlakozást. Elkeserítő, hogy ezek a Nokia-programok milyen szarul működnek, bár hozzáteszem, hogy az 5310-esen soha nem voltak ilyen problémák.

(#16947) sheep


sheep
addikt

hello
tudna vki ajánlani egy egyszerűen kezelhető videokonvertáló progit, amit aztán a telefon le tud játszani?
és hogy milyen beállításokat használjak hozzá?
tudom h van jópár, de olyan érdekelne amit használ is valaki és jól működik
köszi

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#16948) jety91 válasza karldergroße (#16946) üzenetére


jety91
őstag

És az nem lehet, hogy a gép amire csatlakoztatod az a hibás és nem a telefon? :U

(#16949) kali válasza karldergroße (#16946) üzenetére


kali
legenda

szerintem nem/sem a nokia programokkal lesz ott a gond...

(#16950) vtorok válasza Thibbie22 (#16945) üzenetére


vtorok
tag

Igen, én is úgy tartottam a kis édest, mégis sokat vacakolt. Pont azért próbáltam az új mapsot, mert azt írták, gyorsabb lett. Hát nem.

Amúgy eszembe jutott, valahol olvastam, hogy a GPS antenna ezekben a kütyükben csak egy vastagabb rézcsík az áramköri lapon. Nem lehetne azt valahogy kivezetni és pl. a krómozott keret alá elrejteni egy rendesebb antennát? Persze ez garivesztés tudom, de aki ért ilyesmihez, vajon kivitelezhető? Egyelőre csak elméletben persze.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.