Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16051) Quasi_modo válasza rin02 (#16048) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Azért az a dolog furcsa itt nekem a fórumon, hogy legtöbben csak úgy cserélgetitek a telefonokat:
Sokan nem cserélgetik. D lehet hogy ők kevesebbet/semmit irkálnak ide. Viszont akiknél hosszabb idejig megvan egy gép, az legalább kiismeri az adott készüléket.

valami

(#16052) 64b0r válasza rin02 (#16048) üzenetére


64b0r
aktív tag

"Jó, én se panaszkodhatok, de azért 100 ezer Forint felett szerintem már luxuscikk. :)"
Szerintem már 50ezer is luxuscikk, ha arra használja valaki, hogy fórumokba írogasson vele. (néha én is) :B Telefonálni, zenét hallgatni, netezni (nagy szükség esetén csak, persze) fotózni (szintén) az előző telefonommal is tudtam. Csak a birtoklásvágy vitt rá, hogy lecseréljem a telefonom, szóval szerintem luxuscikk, úgy ahogy van. :K

[ Szerkesztve ]

On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

(#16053) 64b0r válasza scream (#16047) üzenetére


64b0r
aktív tag

Szerintem cseréld le valami halkabb csengőhangra. Ha mindenáron szeretnéd a mostanit megtartani, van egy csomó mp3-szerkesztő, amivel lehet hangerőt állítani az mp3-on.
Ja, és még egy jó tanács: ne állíts be olyan számot ébresztőnek, amit amúgy szeretsz, mert tutira megutálod. :DDD :O Jártam már így...

On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

(#16054) tariattila válasza 64b0r (#16052) üzenetére


tariattila
veterán

én is húztam a számat, hogy inkább egy netbook kellene de azt meg mobilizálni nem tudom..annyira..

(#16055) 64b0r válasza tariattila (#16054) üzenetére


64b0r
aktív tag

Végülis az N97 egy nagyon kicsi netbook. ;) ;]

On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

(#16056) tariattila válasza 64b0r (#16055) üzenetére


tariattila
veterán

bakker ennyi pénzért lehet rendes netbookot kapni és azon lehet mindent csinálni még dokumentumot, excelt szerkeszteni is....és még a szem sem gúvad ki...
ezen meg még egy rendes office sincs... :(
sajna a mobilizálhatóságnak nagy (irreális) ára van...

[ Szerkesztve ]

(#16057) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

Néztem a Mediás újságot az elején ott az 5230 és rajta az OVI térkép, viszont másképp néz ki mint az enyém az 5800-on.
Ezen több információ jelenik meg oldalt mint nálam. Be tudom állítani valahogy, hogy úgy nézzen ki a navi mint az 5230-on?

Itt az újság.

Nálam pedig ilyen a kinézet.

(#16058) rin02 válasza Quasi_modo (#16051) üzenetére


rin02
aktív tag

Az biztos. Én kiismertem, megtetszett, megtartom. Jó telefon, sokan vágynának egy ilyenre is, csak nem tehetik meg. Én értékelem, hogy nekem megadatott. :))

Gabesz1019:Neked is ilyen, csak a tied a "Saját pozíció" menüpontban van, az újságé pedig az "Autóval", tehát navigálás közben.

[ Szerkesztve ]

Nokia 5800 GY.I.K.: http://logout.hu/cikk/5800_a_nokia_iphone-ja/bevezeto.html

(#16059) Gabesz1019 válasza rin02 (#16058) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Amikor autóval navigálok akkor is ilyen a kinézete.

(#16060) 64b0r válasza Gabesz1019 (#16057) üzenetére


64b0r
aktív tag

Az újságban navigálás közben lévő kép van kint.
Mennyire friss verzió van neked fent? 3.04-es így néz ki, mint az újságban.

rin02: Tökre egyetértek. Én már az e50-re is azt mondtam, hogy ez a telefon vagy 5 évig meglesz. Ehhez képest a konzumerista énem 2,5 év után felülbírált. :DDD

[ Szerkesztve ]

On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

(#16061) sajo13 válasza rin02 (#16048) üzenetére


sajo13
senior tag

Bizony, én is ezt mondom. Félelmetes, hogy az emberek mennyit tudnak költeni telefonokra. Csere-bere, ez többnyire mindig bukással jár, jó esetben csak pár ezer Ft, rosszabb esetben 10-20 ezer. És pár havonta váltanak, mert jön jobb, gyorsabb, újabb, szebb, többet tudó modell. Ez van :)

Nem véletlenül olyan az 5800, amilyen. Ha tökéletes lenne, ki venné az N97-et, Minit, Maemo(N900)-at? Nem véletlenül rezisztív a kijelző sem, mert később a kapacitivet is jól el tudják majd adni a sok váltani óhajtó embernek.

Az 5800 valóban lassúcska néha, de aki nem toszogatja egész nap, annak megteszi. Amit lehet én elintézem PC-n, eszembe nem jutna telefonon fórumozni, még Androidon vagy iPhone-on sem. Klasszisokkal jobb a PC billentyűzet - 17 colos monitor páros.

(#16062) Gabesz1019 válasza 64b0r (#16060) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Nekem ilyen navigálás közben. [link]

Tehát nem jelzi a jel erősséget és csak az érkezési időt mutatja. 3.04 verzió van fenn, nem a legfrissebb márc 18.-ai, hanem az az előtti, de 3.04.

(#16063) stewe780 válasza Gabesz1019 (#16057) üzenetére


stewe780
őstag

Felhívnám a figyelmet az apró betűs részre:
"Nyomtatási hibáért felelősséget nem vállalunk. Egyes termékeinket szimbolikus fotóval ábrázoltuk"

Nincs ember akinél úgy néz ki a maps mint az újságban, az valamiből be lett oda vágva. A kicsinyítés a # a nagyítás meg a *. Egy 5230-ason sok * gomb van, de attól csak a # ami több :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#16064) 64b0r válasza Gabesz1019 (#16062) üzenetére


64b0r
aktív tag

Hmm, akkor kéne egy 5230-as tulaj, hogy nála tényleg így néz-e ki. Simán kinézem a MM-ból, hogy valami kamu képet tettek oda. ;]

stewe780: Nice catch! :DDD csillag- és kettőskeresztgomb fail.

[ Szerkesztve ]

On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

(#16065) kovaripeti


kovaripeti
aktív tag

Sziasztok. Egy ismerősömnek kellene segítség. Én nem értek hozzá, így ide bemásolom a kérését. Aki ért hozzá, kérem válaszoljon.

A kérése így hangzik:
Helló

A telefonra kellene egy program. Szóval!!! Van egy program Nokia 5800 xXpressMusic -ra (S60v5 ez a operációs rendszer neve ami a telefonon van) ez a Quickoffice 6.2.240 (valahol itt jár a legújabb verzió 6.2.240) ezt felraktam a telóra, de csak 15 napig lehet használni. Kér egy aktiváló kódot. A telefon nem feltört ezért csak úgymond hivatalos programokat enged felrakni. A feltört, buherált programokat nem engedi, pedig ezekből annyi van a neten mind a szar. Már több napja cseszkelődök, de nem sikerül. De a hozzászólásoban sokan írják a teló IME számát és az email címüket annak aki felrakta a programot, hogy küldjenek neki feloldó kódot. Tehát létezik egy olyan program, amivel elő lehet állítani egy feloldó kódot (kód generátor).
Amibe segíthetnél az, hogy keress valami programot ami vel elő lehet állítani ezt a kódot. (fontos a telefon neve meg a program neve) Vagy egy olyan Quickoffice programot amit fel tudok rakni az eredeti telefonra. (itt az is fontos, hogy eredeti)

Quickoffice Adobe Reader lehet hogy így is szerepel a program neve.

Sok sikert és előre is kössz.

(#16066) tariattila válasza sajo13 (#16061) üzenetére


tariattila
veterán

ja ha odaférnék a srácoktol a géphez gondolod én mobilrol bohockodnék?

Most azt kapok a pofámra burkoltan mert 5honap után elkezdek váltogatni
telefont... Más elfüstöli meg leguritja ugy gondolom én erre b#szom el...

A maps-es kép nem lehet a 3.04 mivel az béta és hivatalosan nokián nem adnak ki ilyet tehát ahogy stewe is irta az csak egy fakekép...magyarul: fakép

[ Szerkesztve ]

(#16067) Bobbacsi válasza kovaripeti (#16065) üzenetére


Bobbacsi
veterán

Ezt kellene felraknia :[link]csak az a gond ,hogy szignózni kell elötte a programot.
Azt meg igy lehet :[link] fél - egy nap alatt megvan
Segitség hozzá :[link]

[ Szerkesztve ]

(#16068) rin02 válasza kovaripeti (#16065) üzenetére


rin02
aktív tag

Szia. Amit ismerősöd eltervezett, az a legbonyolultabb megoldás, és én nem is tudok ilyenről. A könnyebb változat: [link] Itt megtalálod a választ, mindent leír.

tariattila: Én egyáltalán nem rád gondoltam, hanem az egész magyar népre, mert nálunk ez szokás. Mondjuk sokkal jobb, mintha azokra költene az ember, mint amiket írtál. Nekem is megvan a hobbim, amire elég sokat költök. De ez már OFF. :)

[ Szerkesztve ]

Nokia 5800 GY.I.K.: http://logout.hu/cikk/5800_a_nokia_iphone-ja/bevezeto.html

(#16069) CJ3


CJ3
senior tag

Hali mindenkinek aki moddolta már a teloját az segitsen már pls a navifirm el elkezdtem keresgélni nekem t mobile os kék RM-356 os 5800 ám van annak a fájl-ai meg is vannak de nekem ugye nem ez kell? vagy mégis és ezt kell felül irni? Ha meg a Russian-hungary ra keresek rá az nem eggyezik a telom product code jával nos akkro mit csináljak:D

[ Szerkesztve ]

Crypto

(#16070) tariattila válasza CJ3 (#16069) üzenetére


tariattila
veterán

pü ben kis segitség ment...

(#16071) FRENK1988 válasza rin02 (#16048) üzenetére


FRENK1988
veterán

Tudom, hogy az N900 a csúcs de ő Maemo alapokon nyugszik, így ő ki is esett a jó öreg symbian mezőnyből

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#16072) putyesz


putyesz
csendes tag

Egyszer kétszer már téma volt a naplóból egy két szám törlése, a lényeg ,hogy nem a teljes napló, de megoldást nem találtam pedig utána olvastam. Valóban nincs erre valami trükk, az is megoldás lenne ha valahol be lehetne állítani, hogy valamely számot ne listázza. Karma is igérte, hogy foglalkozik ezzel, de eddig semmi.

(#16073) tariattila válasza putyesz (#16072) üzenetére


tariattila
veterán

nem buzdításként írom de talán a hekkelés után a rendszerfájlok elérhetővé válnak...ha ennyire fontos... :U

(#16074) Karma válasza putyesz (#16072) üzenetére


Karma
félisten

Bocsesz, nekiültem, aztán totál kiment a fejemből.
A legtöbb szopás egyébként azzal az átkozott lista-controllal van :W

tariattila: Az sajnos nem elég.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#16075) tony7 válasza 64b0r (#16064) üzenetére


tony7
tag

Sziasztok! 5230 telefonon a v3.04 bétával így néz ki.

[ Szerkesztve ]

(#16076) 64b0r válasza tony7 (#16075) üzenetére


64b0r
aktív tag

Na akkor pont úgy néz ki, mint 5800-on. :K De közben már stewe780 rájött a kép nyitjára. :DDD

On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

(#16077) zippofcy


zippofcy
senior tag

Most készülök 5800ast venni és lenne három kérdésem:
1. A Skype-al vagy valamilyen más VOIPes klienssel lehet prepaides SIMet használva hívni rajta?
Mert valahol azt olvastam hogy a Vodafone tiltja a Mobilweben a VOIPet.

2. Ezeket a tiltásokat ki lehet játszani valahogyan (persze szigorúan csak elméleti szinten ;] ) vagy a voda SIMlockos 5800asokat felejtsem el?

3. Pannon vagy T-mobil-os prepaidos SIMmel lehet?

köszi a választ a hozzáértőknek :R

Nekem olyan okos a telóm meg a TVm hogy én már nem rajtuk játszok hanem velük. Társasozni szoktunk.

(#16078) 64b0r válasza putyesz (#16072) üzenetére


64b0r
aktív tag

Ez nem teljesen az a megoldás, amire te vágysz, de ha nem akarod, hogy valaki megtudja, hogy kiket hívogatsz, ez el tud rejteni bizonyos számokat a híváslistából. Ha hozzáadsz számokat egy speciális listához, akkor azok a számok automatikusan rejtve lesznek a híváslistában, és csak kóddal férhetsz hozzá ezekhez a listarészekhez. Olvasd el a "Phone call log management" részt a linken!

On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

(#16079) SlayR


SlayR
senior tag

Hááát tegnap megkapva a photo hall reklámújságát én is elgondolkodtam az X6 is igen jóárba van náluk sőt az N97 Mini is olcsóbb lett egy 20assal...sőt a T is árulja már az N97Minit lehet az lesz a vége benevezek egy olyanra... az ilyen sose hagy nyugodni:D

(#16080) rin02


rin02
aktív tag

Kipróbálta már valaki azt a programot, amely telepítése után már automatikusan elfordul a főképernyő? Mi a vélemény? Engem érdekelne, csak az a baj, hogy szignózni kell... A neve: Landscape by rem. Nokiaprogramok.hu-n fentvan.

Nokia 5800 GY.I.K.: http://logout.hu/cikk/5800_a_nokia_iphone-ja/bevezeto.html

(#16081) kp78 válasza rin02 (#16080) üzenetére


kp78
addikt

Nem tudom, de nekem ez nagyon nem hiányzik. :F
Haver E52-jén forog, és néha nagyon idegesítő tud lenni :U

(#16082) 64b0r válasza rin02 (#16080) üzenetére


64b0r
aktív tag

Én attól tartok, hogy csak az akksit merítené. Pont elég, hogy olyankor figyelje a forgatást, és számolja újra a képet, amikor én akarom, nem örülnék neki, ha a zsebemben is folyamatosan forgatná a kijelzőt... :(((

On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

(#16083) sajo13 válasza 64b0r (#16082) üzenetére


sajo13
senior tag

Ne aggódj, a zsebedben nem forgatja, kikapcsolt kijelzőnél tök mindegy mennyit forgatod a telót :)

(#16084) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Sziasztok !

Lenne egy kérdésem. Vagyis egészen pontosan kettő.

Az egyik, hogy a kiterjesztett GPS-hez kell lennie beállított GPRS/WAP kapcsolatnak? Gondolom igen. Nameg, ehhez kell a kettős hálózat mód? Mármint abba kell állítani a telót?

A másik, hogy létezik még az a dolog, hogy le lehet kérni az adott telóra a wap beállításokat díjmentesen? Mert a célokból multkor véletlen kitöröltem a Vitamax wap elérést.

Előre is köszi.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#16085) stewe780 válasza hackeeeee (#16084) üzenetére


stewe780
őstag

Igen kiegészített gps-hez kell a mobilnet. Kettős hálózat nem kell hozzá, nálam is csak GSM-van.
Vitamax netes beállításait nem ismerem, talán a honlapjukon fent van.

[ Szerkesztve ]

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#16086) hackeeeee válasza stewe780 (#16085) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Csak rémlik vmi olyasmi dolog, hogy volt olyan, hogy a nokia oldaláról tán le lehetett kérni a wap/gprs beállításokat, ezért kíváncsiskodok. Na de akkor szétnézek. :R

Véleményem szubjektív...

(#16087) kp78 válasza hackeeeee (#16086) üzenetére


kp78
addikt

Talán az alkalmazásokban lévő "Beállítás varázsló" is segítségedre lehet. :U

(#16088) hackeeeee válasza kp78 (#16087) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Bejött, köf. :)

Wap szolgáltatok be is rakta a VF Live VitaMax-ot. Ugye adatátvitel típusa csomagkapcsolt. A port az a proxy port akar lenni? Csak mert ugye nézem a voda beállításait is közben.

Namármost, ha én az Alkalmazásokban beállítom a Helyen belül a helymeghatározási módszereknél bekapcsolom a kiegészített GPS-t, és műkökdik is?

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#16089) McLaca válasza hackeeeee (#16088) üzenetére


McLaca
őstag

Vodán wappal nem. Csak nettel.

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#16090) rin02 válasza sajo13 (#16083) üzenetére


rin02
aktív tag

Rendben. Köszönöm mindegyikőtök válaszát.
Mesélek egy érdekeset: ma egyszer csak arra lettem figyelmes, hogy bal felső sarokban jelzi a telefon a "3.5G"-t,vagyis éppen adatforgalmat generál, jobb sarokban meg a "GPS elérhető"-t. Nagyon meglepett... Éppen 1,5 órával ezelőtt ment a navigáció vagy 30 percet, de az csakis a beépített GPS-el, ugyanis le van tiltva minden, csak azt hagytam meg. És utána rendesen kiléptem a Maps-ból. Nem tudom mi volt az oka, de levett 100 Ft-ot, és kikellett kapcsolnom, hogy észhez térjen. Semmilyen program nincs feltelepítve, ami ilyet okozhatott volna, és amik fentvannak, azok már 4 hónapja. Még egyszer sem volt ilyen. Utólag belegondoltam, hogy ez az eset közvetlenül az M1 székházában történt, ahol ugye hatalmas nagy parabola antennák vannak, sugárzás, stb. Talán ez volt az oka. Szerintetek?

Viszont jó hír: ez az új OVI Maps, ami már legalább 1 hónapos, tökéletesen végzi a dolgát, annyira gyorsan megtalálja a helyet csak beépített GPS-el is. Pl. 30 km-re az utolsó pozíciótól bekapcsoltam. Nem telt bele 4 mp, már megtalálta fél km-es csúszással. Ez még nem a teljes navigáláshoz elég, mert ahhoz kell 4 perc, de ahhoz, hogy megtudd, hogy hol vagy kb. tökéletes.

Nokia 5800 GY.I.K.: http://logout.hu/cikk/5800_a_nokia_iphone-ja/bevezeto.html

(#16091) sunone válasza rin02 (#16090) üzenetére


sunone
aktív tag

hálózati forgalmat hol lehet monitorozni?
Hasonló problémám van, GPS aktív, hálózati ikon aktíyv, a háttérben (látszólag) semmi nem fut. Akksi merül, mint a vesztés.

(#16092) rin02 válasza sunone (#16091) üzenetére


rin02
aktív tag

Menü-Napló-Csom.kapcs. adat

Nokia 5800 GY.I.K.: http://logout.hu/cikk/5800_a_nokia_iphone-ja/bevezeto.html

(#16093) sajo13 válasza rin02 (#16090) üzenetére


sajo13
senior tag

Húsvétkor teszteltem egyet, Domino Aktiv csomaggal 11 Ft volt az, hogy A-GPS-t bekapcsolva kerestem meg a poziciómat(M7-es autópályán). Szerintem ez egyáltalán nem vészes összeg, kibírható és kb 5-10mp volt mindössze, mozgó buszból.

(#16094) rin02 válasza sajo13 (#16093) üzenetére


rin02
aktív tag

Na de ezt a pénzt nem navigálásra vette le! Csak úgy, és ez idegesít. Nem szándékozom én semmilyen csomagot venni, hisz sehova nem kell. Lehet, hogy felment valamiért a telefon a netre, ami nálam WiFi hiányában T-mobile WAP. És valamilyen adatokat küldött Nokiának, vagy nem tudom.

Nokia 5800 GY.I.K.: http://logout.hu/cikk/5800_a_nokia_iphone-ja/bevezeto.html

(#16095) stewe780 válasza rin02 (#16090) üzenetére


stewe780
őstag

Szerintem a maps volt. Nem tudom melyiket használod, de ha csak 1 hónapos akkor valószínű bétát. Lehet valami komponense bentragadt valahogy.

Ha nincs mobilneted egyetlen módon tudod 100%-osan tiltani, törlöd a kapcsolatok közül. Én is ezt tettem annak idején. Az összes csomagkapcsolt kapcsolati célt töröltem, még az mms-t, meg videóhívást is. Most megúsztad 100Ft-al, de ez a telcsi 3,5G-n percek alatt össze tud hozni több 1000HUF-os számlát. Szóval vigyázz vele. Ha majd újra szükség van rá, a neten utána tudsz nézni, de ha nagyon körültekintő akarsz lenni, egy cetlire leírod, hogy mik voltak a beállítások.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#16096) 64b0r válasza stewe780 (#16095) üzenetére


64b0r
aktív tag

"Most megúsztad 100Ft-al, de ez a telcsi 3,5G-n percek alatt össze tud hozni több 1000HUF-os számlát." - Ne már, én internetezéssel egy hónap alatt alig tudom elhasználni a havi 40 MB-ot! És ez nem 1000 Ft, hanem 700! 1000 Ft-ért már a 100MB-os csomag jár. Nekem a GPS (AGPS módban) 0,1-0,2 MB-ot emész fel egy pozícióbeméréshez, nem értem hogy jöhetne össze így az általad vizionált összeg... :F

On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

(#16097) PoLizei válasza 64b0r (#16096) üzenetére


PoLizei
aktív tag

Külföldön pl. :Y

P*L****

(#16098) hülyegyerek válasza 64b0r (#16096) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Szemezgetek a t-s 100mb-os mobilnettel.Netezésre,msn-re,skype-ra vajon elég lehet a 100mb?

Más: Használja valaki a Mobblert? Csak mert már kezdtem volna megkedvelni,erre kiírta,hogy a próbaidőszak lejárt,havi 3 dollár a továbbiakban az előfizetés....
Na most: én nem tartom annyira jónak a Mobblert,mint mondjuk a régebbi N szériás telók beépített netrádióját,ezért nem szeretnék fizetni érte.Van esetleg valami hasonló netrádiós progi,ami ingyenes?

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#16099) stewe780 válasza 64b0r (#16096) üzenetére


stewe780
őstag

Mobilnet előfizu nélküli állapotról írtam.

Nálam ekkor 10k 10ft volt. A Pannon így mér, nem tudom a többieknél mi van, ha mobilnet csomag nélkül mobilnetezel, de gondolom ott sem olcsó. Szóval az én esetemben a 10k 10ft ból következően 1mega 1000HUF. 3,5G-n fél perc alatt lehúzhatsz 5 megát szóval percenként akár 10ezer forintba is kerülhet a gyorsaság. Azért ez már elég csúnyának hallatszik nem? 7 perc alatt elnetezheted a komplett telefonod árát. És ez nem a sufnigsm 5800-a, hanem egy csillógó villogó 2év magyar garis változat, aminek a dobozába hirtelen beleszippantva friss komáromi levegőt érzel. :DDD

[ Szerkesztve ]

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#16100) shaipo válasza rin02 (#16094) üzenetére


shaipo
csendes tag

Abban az esetben - mint mondtad - hogyha fél km-es pontossággal mondta meg hol vagy, akkor a cellainformációkat használta, azaz az AGPS be van kapcsolva, ezért csinált adatforgalmat!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.