Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17551) vtorok válasza tariattila (#17492) üzenetére


vtorok
tag

Megpróbáltam Realplayer-ben is, de ott is csak egy szakadt rózsaszín filmszallag és egy törött hangjegy alatt egy forgó kereket láttam, és a lejátszás nem indult el. A youtube-on lejátssza a videókat, de ha Windows Media Player ablakban jönne be egy video, azt nem. Meg lehet oldani?

(#17552) PoLizei


PoLizei
aktív tag

Sziasztok. Hadd kérdezzem meg: 5800-n sincs olyan lehetőség, hogy az internetről frissítse az időt? Igazából én egy X6-ot vettem, de ez nem tud ilyet, csak a mobilhálózatról, amit a Pannon nem támogat (biztos k..va bonyolult :U ).
S40-es telefonomon netes frissítés volt beállítva, és ha éppen órát kellett igazítani, felmásztam egy wap oldalra, megkérdezte, hogy beállítsa-e, én meg nyomtam egy igent. Ezzel szemben a ~100 rugós telefonon bepötyögöm a számokat, majd 57-58-59-indít :W

P*L****

(#17553) dylan69


dylan69
csendes tag

ezzel az új szoftal olyat csinál a telóm hogyha gépelek a qwerty-n vagy valamit csinál a telefon PL megnyit valamit és akkor forditom el a telefont akkor elsötétül a képernyő és újraindul. már nagyon idegesit. de az is lehet hogy csak a téma miatt csinálja? sima zöld-fehér a téma.. az a pizero féle OVI theme, nemtudom ismeritek-e.

valami ötlet erre?

(#17554) Karma válasza PoLizei (#17552) üzenetére


Karma
félisten

Beépítve nincs (kinek kell az? és stopper? ;]), viszont egyszer régen valaki írt egy klienst, FreeTimeSync néven. A blogja le van állva, úgyhogy több munka megkeresni, de elvileg létezik.

“All nothings are not equal.”

(#17555) jety91


jety91
őstag

Nálam probléma ez vagy csak v50 feature:

Fogja magát a telefon és pár nap után (kb2-3) nem játsza le a zenéket a gyári lejátszóval. Telefon újraindít, utána egyből jó. Eszméletlenül idegesítő :(((

(#17556) filo-p


filo-p
csendes tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. Az 5800-on a gyári zenelejátszót használom, viszont többször előfordult már, hogy amit átmásoltam zenét (tárolóhely-->total commander-->music könyvtárba) az sokszor ismeretlen előadóként jelenik meg. Van megoldás, hogy ugyanúgy másolja át a telefonomra, mint ahogy gépen is van? --> előadó+albumcím+szám címek?
Köszönöm a segítségeteket előre is!

Peti

(#17557) sajo13 válasza filo-p (#17556) üzenetére


sajo13
senior tag

Hali!

Azért írja ki, hogy ismeretlen előadó, stb, mert nincs rendesen kitöltve az ID3 tag az mp3 fájlokban. Bosszantó dolog, de ez van, ezzel én szívok és csak ez miatt nem fogok tökölni az id3 tagekkel.
A gyári lejátszó csak ID3 tag alapján képes keresni a zenék között, ezért van a bontás is így, Előadók, Albumok, Műfajok, stb.

Mappa szintű lejátszás nem támogatott! Ezt csak egyéb feltelepített progival tudod elérni, pl PowerMP3, LCG Jukebox, FolderPlay.

(#17558) old rocker válasza Karma (#17549) üzenetére


old rocker
veterán

Az én laikus megfigyelésem szerint a C memória,ha intenzíven netezik, programokat töltle az OVIról szépen elkezd fogyni,ami aztán maga után vonja a RAM apadását is. Vagy néhány zaftosabb e-mail letöltése, továbbküldése - ha az üzeneteket a belső memóriára fogadja. Énidőnként a gyári böngészön eljátszom azopciók/személyesadatok törlését,akkor helyreáll a status quo.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#17559) tariattila válasza jety91 (#17555) üzenetére


tariattila
veterán

nálam sem stimmel a lejátszóval valami...

a 16 track-ból álló albumból 7-et mutat... (ugyan ez az album volt a v40-en is ott jó volt...ja id3tag-ek kitöltve szépen)

és kint pl az előadóknál azt írja, hogy 115 zeneszám...belépek ott pedig a Mind-nél már csak 73

a könyvtárfrissítés meg megszünt?? semmit nem csinál rá... :F egyből látja a fájlokat amit rámásolok...(frissítés nélkül...)

(#17560) sajo13 válasza tariattila (#17559) üzenetére


sajo13
senior tag

tariattila: Ilyenkor döbben rá az ember, hogy milyen egyszerű PC-n vagy valami kis MP3/Mp4 lejátszón zenét hallgatni, csak kiválasztod a kívánt könyvtárat és lejátszod, nem kell ilyen frissítéses hülyeségekkel bajlódni.
Érthetetlen számomra az, hogy a manapság a zenelejátszók csak id3 tag alapján képesek lejátszani(gondolom az Androidok is ilyenek - mi a véleményed?), ha nincs kitöltve, akkor úgy kezelik, mintha nem is zene lenne..hanem "Ismeretlen" állatfaj.

(#17561) tariattila válasza sajo13 (#17560) üzenetére


tariattila
veterán

az android ebben más....úgy működik mint egy mp3 lejátszó
Hibátlan...most már csak a hangminőségen kell dolgozzanak...

Minden esetre ez elképesztő, hogy a nokia a zenei modelljükön ilyen alap problémát nem tud már megoldani ennyi idő és frissítés után sem... VICC :W

[ Szerkesztve ]

(#17562) PoLizei válasza Karma (#17554) üzenetére


PoLizei
aktív tag

Stopper nem kell :N
Köszi a tippet :R , megtaláltam a progit, és találtam egy FreeTimeBox nevűt is, amit szignózni sem kell. Föltettem, eddig működik, szervernek a time.kfki.hu-t adtam meg. Majd néha-néha elindítom, hogy pontosítson.
Ez az alkalmazás még tudna olyant is, hogy a kívánt helyre, kívánt betűtípussal, színnel, átlátszósággal kiteszi állandóan az időt, tehát akkor is, ha az éppen futó program nem mutatja a telefon saját óráját. (Ezt a részt nem használom én sem, csak érdekesség. )

P*L****

(#17563) axis211 válasza tariattila (#17454) üzenetére


axis211
csendes tag

Hello!
P.Ü. ment 5800 vs. Desire kérdéssel kapcsolatban!
Üdv.

"...menjen tovább, több mint 4 kilométert" by iGO8/MioP560

(#17564) Bári


Bári
tag

Helló!

Meg tudná mondani valaki úgy kb mekkora a pdf dokumentum megnyitó képessége a telefonnak?
a) max. 1 MB és kép nélkül
b) 1 MB képek is lehetnek
c) 1-10 MB akár képpel
d) 10-30 MB képpel is
Jó lenne néha netről letöltött scannelt könyveket olvasni rajta. Ezeken át lehet futtatni egy OCR-t azzal egész jól lehet rajta tömöríteni, de akkor is kb 10-30 MB között maradnak. Ez további tördelés esetén sem nyitható meg a telefonon, vagy ha le tudom csökkenteni a méretét akkor működik?
A gyári tok, amit az idő folyamán a Nokia kivett a csomagból kapható még és ha igen akkor kb mennyibe kerül?

Előre is kösz!

(#17565) tariattila válasza axis211 (#17563) üzenetére


tariattila
veterán

amint lesz kis időm részletezem... küldöm pü.-ben...

(#17566) sajo13 válasza tariattila (#17565) üzenetére


sajo13
senior tag

Hi!

Erre az összehasonlításra én is kiváncsi lennék. Elküldöd majd nekem is? :)

Köszi!

(#17567) tariattila válasza sajo13 (#17566) üzenetére


tariattila
veterán

nagy összehasonlítás nem lesz...pár konkrétat kérdezett azokra megírom amit tudok...(persze átküldöm..) de ha visszakeresel akkor írtam egy hozzávetőleges vélemény de csak az általam használt app-okkal kapcsolatban...több időt nem is volt nálam a telefon, hogy komolyabban írjak róla...

(#17568) vtorok válasza PoLizei (#17552) üzenetére


vtorok
tag

Lehet, hogy rosszul gondolom, de ha az órát megnyitom, és a beállításokban megadom, hogy az időt automatikusan frissítse (legalsó pont), az nem az amire te gondolsz? Mert eddig azt hittem. És az előző telefonomon, szintén Pannon, úgy vettem észre, hogy műkszik.

(#17569) vtorok válasza old rocker (#17558) üzenetére


vtorok
tag

Köszi szépen! :C Megcsináltam én is, a gyári böngészőnél és az operánál is. Eredmény: 7MB felszabadult! :DD

(#17570) tariattila válasza vtorok (#17568) üzenetére


tariattila
veterán

nekem ha auto.frissítés be van kapcsolva akkor atompontos az óra és az átállásokkal sem kell bajlódni...nem is értem mi ezzel a gondjuk...

(#17571) apollo12


apollo12
veterán

heló mennyinek kéne lenni a belső ram nak mert nekem 50 kőrűl van

(#17572) vtorok válasza tariattila (#17570) üzenetére


vtorok
tag

Kösz, megnyugodtam.

(#17573) rin02 válasza apollo12 (#17571) üzenetére


rin02
aktív tag

RAM-ról, vagy belső memóriáról van szó? Mert az két külön dolog. Szerintem utóbbira gondoltál. Nekem Nokia Térképek rajta van, legfrissebb, és így 57,5MB.

[ Szerkesztve ]

Nokia 5800 GY.I.K.: http://logout.hu/cikk/5800_a_nokia_iphone-ja/bevezeto.html

(#17574) apollo12 válasza rin02 (#17573) üzenetére


apollo12
veterán

ram ról van szó

(#17575) tariattila válasza apollo12 (#17574) üzenetére


tariattila
veterán

60MB körül van ha minden háttérben futó appot kilősz...
a gyárilag indított alkalmazásokkal a háttérben reális az 50 !

[ Szerkesztve ]

(#17576) PoLizei válasza vtorok (#17568) üzenetére


PoLizei
aktív tag

Az a Pannon hálózatról frissítene, de nekem nem akart menni most sem, és az előző telómnál sem :F

P*L****

(#17577) Nfsman


Nfsman
csendes tag

Üdvözlet mindenkinek!

Kérdésem a kövegkező lenne: adott egy laptop (win7 van rajta, bár ez lehet nem fontos) és az 5800. Szeretnék wifi-n keresztül kapcsolódni a laptophoz... vagy fordítva, a lényeg az, hogy routerem nincs, a laptop kábelen kapja a netet, és ezt szeretném megosztani a telefonnal wifin keresztül. Próbálkoztam, de sehogysem jön össze :S segítsetek légyszi! köszönöm...

Get the cool!

(#17578) edk- válasza Nfsman (#17577) üzenetére


edk-
őstag

Az internetkapcsolat megosztását kell beállítanod a laptopon

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#17579) retesz147


retesz147
addikt

Sziasztok.

Úgy néz ki, hogy a héten egy 5800 tulajdonosa leszek(remélem összegyűlik addigra a pénzem:P).A héten már kértem a véleményeteket, hogy melyek a telefon negatív tulajdonságai, meg is kaptam rá a válaszokat, amelyeket ezúton köszönök!
Viszont most ismét kérdéssel fordulok hozzátok.Ha megveszem a telefont,gondolom azt rögtön frissítsem az új softverrel(azt hiszem az az a v50-ami olyan sokat van itt emlegetve:D).Ez hogy működik?letöltöm a nokia.hu-rol a frissítést,rámásolom adatkábellel a mem.kártyára és ott elindítom az alkalmazást és ő teszi a dolgát?Rögtön az elején szeretném megcsinálni..meg olvastam "hard resetről is" az hogy működik?
Még a QuickOffice érdekelne, hogy azt hogy lehet rávarázsolni, úgy, hogy működjön rendesen, mert a nokiaprogramokon a fórumba szinte csak az van írva, hogy nem működik,vki tud vmi olyan verziót ami egyszerűen feltelepíthető és működik(ha lehet persze ingyenes:D)nagyon szükségem lenne erre a programra(egyetemi pályafutásomnak sokat segítene:D"puskázási célok")
az utolsó kérdésem,ami sztem elég érdekes, hogy a telefon keretét ami a kijelző körül van(sztem gyászkeret:D) azt le lehet szedni és mondjuk krómra ki lehet cserélni, vagy az a házzal van egybeépítve?
válaszotokat előre is köszönöm és elnézést kérek ha vmi olyat kérdeztem ami "hülyeség"!
további szép estét mindenkinek!

Xiaomi 13 eu dev...

(#17580) apollo12 válasza retesz147 (#17579) üzenetére


apollo12
veterán

én is ezt tettem és angol lett a telefon + nem az 50 verziót rakta fel hanem a 30 ast,
én azt ajánlom hogy vidd be egy gsm boltba és ott frissítsed le az biztos hogy 50 verziót fogják rá rakni és magyar lesz. (Itt Sopron-ban 3000Ft és olyan 2óra múlva vissza kapod)

(#17581) tariattila válasza retesz147 (#17579) üzenetére


tariattila
veterán

kezdjük az elején...
Függetlent veszel vagy szolgáltatósat?
A frissítés teljesen más mint ahogy elképzeled...
Mire kell a quickoffice? Csak olvasni a puskát vagy szerkeszteni is???
Folyt.köv....

(#17582) retesz147 válasza tariattila (#17581) üzenetére


retesz147
addikt

függetlent veszek mindenképp...
csak olvasgatásra kellene...+pdf(ezt kihagytam)

Xiaomi 13 eu dev...

(#17583) hugeboy válasza Nfsman (#17577) üzenetére


hugeboy
tag

Nem hinném, hogy ezt meg lehet csinálni, de ha mégis, akkor kérlek írd le, hogy hogyan.

(#17584) tariattila válasza retesz147 (#17582) üzenetére


tariattila
veterán

az új 50-es szoftverbe visszarakták a quickoffice 4.2 olvasós verziót...

ha ténylegesen függetlent veszel akkor a nokia oldaláról letöltöd a pc vagy ovi suite programot és ezen keresztül le is tudod frissíteni az 50-es szoftra...

[ Szerkesztve ]

(#17585) hugeboy válasza retesz147 (#17579) üzenetére


hugeboy
tag

Quickoffice és pdf olvasó is van fent a nokiaprogramok.hu-n csak keress rá. Ingyenes és egyszerűen telepíthető Nokia Pc Suite-tal.

(#17586) Nfsman válasza edk- (#17578) üzenetére


Nfsman
csendes tag

ez megtörténik a hálózat létrehozásakor, megosztom a netet... nyilt hálózatot hozok létre titkosítás nélkül, ad-hoc módban. ez oké... jelet nyomja a laptop, telefon látja a hálózatot frissítés után, csatlakozok (teló ki is írja) viszont a gép azt írja hogy csatlakozásra vár... vagy vmi ilyesmi, már nem tudom pontosan. aztán elveszti a telefon is a jelet. próbáltam fordítva is, hogy telefonnal hozok létre ad-hoc hálózatot, akkor a gép a telefon felől akarja venni az internetet, elmegy a normál vezetékes hálózatom is, ez nem oké... gyanítom valamit én rontok el, ezért kérdeztem... valami ötlet vagy bővebb leírás hogyan is csináljam? :S

Get the cool!

(#17587) retesz147 válasza tariattila (#17584) üzenetére


retesz147
addikt

okés kösszi szépen...nekem az olvasás az bőven elég.... pc suittal meg majd akkor bepróbálkozok....ha meg nem megy akkor úgy is jövök hozzátok segítségért!!
köszönöm még 1x mindenkinek a segítséget!!!

Xiaomi 13 eu dev...

(#17588) retesz147 válasza Nfsman (#17586) üzenetére


retesz147
addikt

nem tudom, hogy ez összefügg e a dologgal, de mi is próbálkoztunk ezzel (csak két laptop közöt)és a megosztó laptopon win7volt a másikon meg vista...és a kettő nem működött,viszont 2 win7 között simán létrejött a dolog....lehet itt is ez a probléma....

Xiaomi 13 eu dev...

(#17589) deka10 válasza Nfsman (#17577) üzenetére


deka10
senior tag

Csak be kell állítani egy adhoc hálózatot és a routernél bekell állítani a prioritást, igaz nekem vista van de gondolom a win7-nél is hasonló. A teló kicsit nehezen kezeli ezt a fajta hálózatot de működik, a csatlakozást kell töbszőr próbálni legalább is nálam így van, de ha kábeles neted van akkor érdemes routert venni nem kerül egy vagyonba nekem a laptopon lévő t-s net van így megosztva és működik.

[ Szerkesztve ]

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#17590) Nfsman válasza deka10 (#17589) üzenetére


Nfsman
csendes tag

nos... ez nálam kissé bonyolult, ugyanis routerem van, de fordítva működik, mint általában. Wifi-n jön a net egy szolgáltatótól, az antenna kint van a tetőn, ez lejön a routerbe (a kis antenna csatlakozójára kötve), és utp kábelen keresztül csatlakozik a géphez... így van netem. továbbiakat már tudjátok :D ezzel kínlódok, de nem akarja az igazat.

Get the cool!

(#17591) janos666 válasza deka10 (#17589) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Hát nekem nem nagyon sikerülgetett még. Korábban az N82-mön nem emlékszem, hogy csak próbáltam, vagy sikerült is, de mikor 5800-al próbáltam, tuti nem sikerült AdHoc-on át netet megosztani a PC-ről.
Elvileg nem is lehet, csak ha access point-ot emulálsz a PC-s wifi eszközön, de nekem ezt sem sikerült összehozni az intel féle wifi cuccal. (Mármint nem is erőltettem túl a dolgot, de ahogy rákerestem google-el, nem nagyon találtam használható információkat, vagy software-t...)

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#17592) deka10 válasza janos666 (#17591) üzenetére


deka10
senior tag

Én már biztosan így használom immár egy éve (annó karma írta le hogyan állítsam be a vistán), de mint írtam nem a legjobb mert többszőr kell megpróbálni a csatlakozást mire viszi a netet, régen a válasz az volt, hogy web:az átjáró nem válaszol most v50 valami olyasmi „helytelen szervernév", de működik. És ha csatlakozott akkor nem ereszti, nálam a teló wifijén ki van kapcsolva az energia takarékosság és a jelerősség is le van véve 100mW-ról 4mW-ra, így ha kilépek a böngészőből akkor sem bontja a kapcsolatot és a teló is bírja több órán át. Ha beütöd itt a keresőbe hogy adhoc és wifi biztosan meg van még a beállítás leírása.

[ Szerkesztve ]

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#17593) apollo12


apollo12
veterán

heló azt szeretném megkérdezni hogy fel raktam BrighLight (vaku bekapcsoló) programot
tönkre teheti a telefont ha hosszabb ideig használom?

(#17594) 64b0r válasza apollo12 (#17593) üzenetére


64b0r
aktív tag

Mennyire lenne hosszabb az az idő? Nyilván 10-20 perc nem árt neki, órákig használva viszont valószínűleg nem tenne jót, bár szerintem leginkább az akksi sínylené meg a nagy fogyasztást. Mondjuk mivel led, ezért annyira nem fogyaszt sokat, szóval ki tudja? :F :U Azért ajánlom, hogy egy barlangtúrára vegyél rendes elemlámpát. :K

[ Szerkesztve ]

On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

(#17595) Intel q8200 válasza apollo12 (#17593) üzenetére


Intel q8200
senior tag

Nekem a régi SE P1i-n ment 2 órát a led világítás.
A teló lemerült feltöltöttem és semmi baj sem történt. :)

iPhone 14 pro

(#17596) varga.balazs válasza apollo12 (#17593) üzenetére


varga.balazs
aktív tag

hát azért a ledek nem szeretik, de persze gondolom nem okoz nagyobb károkat, de akksit télleg viszi, próbáltam énis:D

(#17597) apollo12 válasza varga.balazs (#17596) üzenetére


apollo12
veterán

köszi a válaszokat úgy is csak arra kell ha véletlenül is eltévednénk és nincs világítás
meg ha este videózol akkor is megy folyamatosan a led világítás

[ Szerkesztve ]

(#17598) varga.balazs


varga.balazs
aktív tag

öhm! azok véleménye érdekelne, akik használtak már skype-ot vagy hasonló netes telót hogy egy kb 5-10 perces telefonálás mekkora adatforgalmat generál?:) 40 megás netem van szal nem merem kipróbálni:D

[ Szerkesztve ]

(#17599) karldergroße


karldergroße
senior tag

További egy hét telt el, a telefon már majdnem egy hónapos, de maradéktalanul elragadtatva még most sem vagyok. Sőt, egyszerűen fogalmazva elég szarnak tartom a telefont. Finomabban úgy is mondhatnám, számomra vannak megmagyarázhatatlan hibák, különös tekintettel arra, hogy a Symbian rendszer az üzleti(?) telefonok menüje és ehhez képest gyakran – különösen az üzleti funkciókban – kevesebbet tud, mint a közönséges v40-es széria, például egy 6233-as vagy egy 5310-es.
A legérthetetlenebb számomra, hogy a naptárfunkció gyengébb, mint az 5310-esen. Az, hogy egy bejegyzést nem lehet másolni, áthelyezni és nem lehet úgy beállítani, hogy hetente háromszor ismétlődjön, amit az 5310-es könnyedén tudott, nekem tökéletesen felfoghatatlan. Kérdezem én: melyik az üzleti modell, melyik az üzleti menü? Nekem vannak olyan elfoglaltságaim, amelyek mondjuk hétfőn-szerdán vannak 10:00-től 11:30-ig. Ezt ezzel a telefonnal csak úgy tudom megoldani, hogy két teljesen külön bejegyzést készítek, egyet hétfőre, egyet szerdára. Még azt sem engedi ez a szar, hogy a hétfőit szerdára átmásoljam. Az 5310-esnél ki lehet jelölni a hét napjait, amikor ismétlődik a program. Ez a probléma (én csak a mobilt használom határidőnaplónak) eljuttatott annak az ötletnek a szélére, hogy eladom az 5800-t akkor is, ha veszítek rajta 15 rugót. Már a fényképeket is megcsináltam, amelyekkel felteszem a teszvesz.hu-ra vagy a vaterára.
De nézzük tovább: a másik dolog az, hogy a számológép csak az alapfunkciókat tudja. Azért ebbe már belefért volna egy kis szinusz vagy logaritmus, főleg úgy, hogy ezt már 2-essel kezdődő Nokiák is tudják.
A harmadik probléma a kijelölés. Ha egy nap kapok mondjuk 15 SMS-t, (sajnos kapok ennyit, mert mindenféle banki üzenetek és egyéb dolgok is vannak) és egy hétig nem törlök, akkor összejön 100 SMS. Ha ezeket szelektálni akarom, és mondjuk 30-at akarok megtartani, akkor még megtehetem azt, hogy kijelölöm az összes olvasottat, viszont utána egyenként, mindegyikbe belelépve tudom csak az „elvetést” megcsinálni. Ez egy 5310-esen úgy méz ki, hogy belépek a kijelölésbe és minden üzenetnél 1 gombnyomással jelölök ki vagy vetek el. Ugyanez háromszor annyi idő az „üzleti” modellel. Szar.
Zenelejátszó: nem értem, ha van egy ilyen kib@szott nagy felület, miért nem tudja az albumcímet kiírni ez a kis drága? Azokról a fícsörökről most nem is szólva, hogy például – mivel lenne rá hely - a véletlenszerű lejátszást miért csak a menüből lehet elérni? Ekkora helyen elférne 10 nyomógomb is miért kell állandóan a menüben keresni? Az itt korábban tárgyalt frissítési problémákról nem is szólva, amelyek nálam is előfordulnak. A zenelejátszó úgy kaka, ahogy van. Tudom persze, lehet feltelepíteni másikat (bár nekem még nem sikerült), de akkor is: ennyi pénzért már lehetett volna normálisat is csinálni, nem? Amúgy meg rosszabba hangja fülessel, mint az 5310-esnek. :W
Rádió: az 5-ös szoftverrel elszállt az RDS, ami a hármassal még működött… Gratula! Van helyette kinetikus görgetés, ami ugyan látványos, de szart se ér. :W
Most ne beszéljünk a méretekről ( az 5800 egy féltégla, kényelmetlen hordani), ne beszéljünk a harmatgyenge GPS-ről, mert arról már írtam. :W
Most csak ennyi, kiírtam magamból egy kicsit a frusztrációmat, amelyet afelett érzek, hogy kidobtam az ablakon 65000Ft-ot. Szerencsétlen kis megbízható, funkcionalitásában tökéletes 5310-esem meg ott porosodik. Azt hiszem, ha lesz időm és energiám, megszabadulok ettől a tökéletlen féltéglától, és visszatérek a jól bevált modellhez,visszanyerve egy kis pénzt a 65000-ből…

(#17600) varga.balazs válasza karldergroße (#17599) üzenetére


varga.balazs
aktív tag

hali! hát egyrészt nem tudom mit értessz üzleti modellen, de szögezzük le, hogy ez nem az. arra ott az e széria. olyan gyári számológépről én még nem hallottam, ami alapból tud szinuszt számolni, de szerintem ez egy olyan dolog, hogyha valaki azt akar számolni vesz egy számológépet, nem a telefonján számolja. üzeneteknél hát ez van, viszont egyszerűbb kitörölni akkor ha elolvastam, és akkor nem halmozódik fel. zenelejátszó meg azért ilyen egyszerű, hogy aki esetleg kevésbé ért hozzá, az is tudja kezelni. meg ugye az is hülyén nézne ki ha a menübe lenne egy súgó meg egy kilépés pont. füles az meg olyan kérdés hogy én másikat használok, de a gyárival se volt semmi bajom. :) na meg én 37ért vettem fél évesen kifogástalanul. tehát ami használt nem biztos hogy rossz is. nem kell sokat kiadni olyanért ami nem 100%osan tetszik :D és hát szerintem ennyiért egyik legjobb telefon, de ezt más mondta pont itt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.