Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:55:43

LOGOUT.hu

Üdvözlünk minden (leendő) Oneplus 6 tulajt a fórumon!
Kérdések előtt megkérünk mindenkit, hogy az összefoglalót olvassa el!
Így néhány felesleges kör megelőzhető.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5580) Divinity


Divinity
őstag

A Stock - OOS kérdés margójára. :)

Mivel már több mint 1 hete történt tudok egy első benyomást mondani így ideje megosztanom veletek is.
Eladtam az OP 6-ot és hardveresen vissza léptem 1 kis lépést, ugyanakkor szoftveresen előre egy nagyot.
Egy Pixel 2 XL lett a 6 helyén. Nagyon jó árban tudtam megszerezni és a is tűrhetően ment el a hátlap töréssel együtt. :)

Talán érezhető, hogy kicsivel mintha lassabb lenne mégis valahogy simábbnak érződik a dolog. A 4 GB RAM-tól elsőre nagyon féltem de jelenleg tökéletesen elég, a lényeget megtartja memóriában persze lehetne jobb is de valahogy mégis jobbnak érzem mint az OOS memória kezelését pl a Wear OS appját ez nem lövi le nem úgy mint az OOS. A kamera meg ég és föld, ezt nem taglalom. :)
Akkuidőben eddig kb egy szinten van a két eszköz érzésre jelenleg. A töltés sebessége lassabb ami kicsit hiányzik de teljesen menedzselhető időt produkál.
Kijelzőben kb egy szinten vannak, az OP egy kicsit fényesebb de ez is tökéletesen látható és szerintem erős napfényben is az marad. A több pixel annyira nem érdekel :D
Igaz drágább és régebbi hardverrel rendelkezik mégis úgy érzem megérte váltani. Valahogy teljesen más élmény a Pixel mint az OP volt. :)
Régen pont fordítva éreztem a Nexus 5 és az OP1 párosnál. Kár, hogy ebbe az irányba megy a OnePlus mert nagyon szerettem. :(

A topikot azért nem hagyom el, nem szabadultok tőlem. :DDD

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.