Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:55:43

LOGOUT.hu

Üdvözlünk minden (leendő) Oneplus 6 tulajt a fórumon!
Kérdések előtt megkérünk mindenkit, hogy az összefoglalót olvassa el!
Így néhány felesleges kör megelőzhető.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6101) nutfile válasza tibcsi0407 (#6100) üzenetére


nutfile
aktív tag

évek óta fagyasztom a gyárit és Nova-t hasznalok.
mielott meg tudtam volna nezni, h az volt-e a gond, váratlanul helyreallt...
biztos vmi app kavart be, de h mi és miert??
napok óta semmi újat nem tettem fel, az auto update pedig letiltva...
na mindegy, most megy jól
(azért azt hiszem visszaallok a havirol a heti twrp backupra)

(#6102) Viper26 válasza tibcsi0407 (#6079) üzenetére


Viper26
nagyúr

Ez komoly?

A MI 8-ban?

[ Szerkesztve ]

Pixel 7 | FR955

(#6103) tibcsi0407 válasza Viper26 (#6102) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Igen, sőt, Mix 2S és Mix 3 is azt kapta.

https://utdetailing.hu/

(#6104) Zúzz


Zúzz
csendes tag

Űdv I Valaki valami jó beállitást koncertvideó felvételhez tud ? Google camera is fenn van,lényeg,hogy a hang jó legyen.

(#6105) Timer válasza Zúzz (#6104) üzenetére


Timer
veterán

Egy MiniDisc a zsebbe + térmikrofon + PCM WAV.

Bocs! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6106) pcnet


pcnet
addikt

Kellemes Húsvéti Ünnepeket Mindenkinek! :)

Meghozta a nyúl a márciusi biztomsági frissítést! :) Oxygen updater jelezte.

[kép]

[ Szerkesztve ]

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#6107) oba válasza pcnet (#6106) üzenetére


oba
addikt

Viszont! :)
Már fel is települt. :)

(#6108) rankesz válasza oba (#6107) üzenetére


rankesz
veterán

Én meg a topikban régebben pár emberke által kipróbált TreskMod Omni romot használom kb 2 hónapja, elsőre nagyon steril volt, aztán rájöttem hogy tényleg az, de csak azért mert full pixel experience ez is, semmi sallang, csak a kötelező minimum. Hetente frissül, mindig aktuális a security csomag, azt hiszem én ezzel most egy darabig elleszek. (Kb az utód mobilig, de az valószínűleg nem most tavasszal, lesz, kiköltekezés van.)

(#6109) oba válasza rankesz (#6108) üzenetére


oba
addikt

Igazából én teljesen jól elvagyok gyári romon, root nélkül. Csak Nova launcher van de csak azért mert megvettem már nagyon rég. Nem hiányzik semmi ami miatt custom romot raknék. Főleg hogy a bl nyitás gyalulná az egész telefont ami eléggé rosszul esne :D

(#6110) retifosas


retifosas
csendes tag

Sziasztok! Rootolva használom a gyári ROM-ot. Ma viszont érkezett egy OnePlus6Oxygen_22_OTA_030_all_1904032206 frissítés. Tudtok erről valamit? Érdemes frissíteni? Azt írta, hogy a frissítés után a telefon megszűnik rootolt lenni. Készítsek biztonsági mentést. TWRP-vel gondoltam készítek egy teljes mentést, de sajnos amikor a mentés az "adat" biztonsági mentéséhez érkezett, akkor 255 -s hibakóddal megszakad a folyamat. Nem tudjátok esetleg, hogy miért? Vagy van valamilyen javaslatotok?

(#6111) Rick4 válasza retifosas (#6110) üzenetére


Rick4
félisten

De minek a mentés? TWPR-vel újrarakod az egész gyári romot, kernelt, twrp-t, és minden marad úgy ahogy volt, csak a friss rendszerrel.

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#6112) retifosas válasza Rick4 (#6111) üzenetére


retifosas
csendes tag

Köszi! Közben már megoldottam! A kérdést azért tettem fel, mert a telót februárban vettem és még nem ismertem még ki minden téren. Ha van egy akármilyen helyzet, akkor előtte mindig készítek biztonsági mentést. Túl sok időbe telik egy új teljes telepítés, ha elrontok valamit. Előtte egy LG G5-ösöm volt. Azt például rootoltan nem is tudtam frissíteni. Nem vagyok egy nagy telefon buherátor.

(#6113) retifosas válasza tibcsi0407 (#6016) üzenetére


retifosas
csendes tag

Hali! Az általad feltett képen lévő dolgokat keresem! Segítenél megtalálni? Köszi!

(#6114) sevenseas


sevenseas
tag

Sziasztok!
Azt hol tudom beállítani, hogy a telefonra másolt apk.-t engedje telepíteni?

"a hülyébb pókok saját maguk ellen szőnek hálót"

(#6115) pcnet válasza sevenseas (#6114) üzenetére


pcnet
addikt

Szia!

Beállítások / Alkalmazások és értesítések / Különleges alkaazás-hozzáférések / Új alkazások telepítése

De egyszerűbb ha a beállításokon belül beírod, hogy "ismeretlen" és már ki is adja.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#6116) sevenseas válasza pcnet (#6115) üzenetére


sevenseas
tag

Nekem ott csak a már telepített alkalmazások vannak, semmi állítási lehetőség.

"a hülyébb pókok saját maguk ellen szőnek hálót"

(#6117) pcnet válasza sevenseas (#6116) üzenetére


pcnet
addikt

Ott olyan alkalmazásoknak kellene megjelenni, amik tudnak .apk-t telepíteni és ott kellene tudnod engedélyezni. Tegyél fel egy fájlkezelőt (de szerintem a gyári is jó), válassz ki vele egy .apk-t, elvileg meg kellelene kérdeznie, hogy az adott programnak engedélyezed e, hogy külső forrásból telepítsen.

Nálam így néz ki:

[kép]

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#6118) sevenseas válasza pcnet (#6117) üzenetére


sevenseas
tag

Ez megvan de itt nem tudom engedélyezni az idegen alkalmazások telepítését.
Ha a telefon download könyvtárába felmásolok apk.-t és rányomok, hogy telepítse, akkor feljön egy ablak,hogy:
Csomagtelepítő
Ez egy csomagtelepítő. Milyen műveletet szeretne végrehajtani?
Mégse
Nézet
Telepítés
Hiába nyomok a telepítésre nem csinál semmit.

"a hülyébb pókok saját maguk ellen szőnek hálót"

(#6119) pcnet válasza sevenseas (#6118) üzenetére


pcnet
addikt

Próbálj meg letölteni egy fájlkezelőt és azzal megnyitni az .apk-t. A fájlkezelőt tudod engedélyezni, hogy meg tudja nyitni ismeretlen forrásból is.

Most megpróbáltam a gyári Fájlkezelővel megnyitni egy .apk-t. Install package alatt vannak a belső tárhelyen lévő .apk-k. rányomtam egyre és kérdés nélkül telepítette. Nem is kérte, hogy engedélyezzem az ismeretlen forrásokat.

[ Szerkesztve ]

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#6120) sevenseas válasza pcnet (#6119) üzenetére


sevenseas
tag

Köszönöm a segítséged!
Volt letöltve egy fájlkezelő, azzal nem csinált semmit.
Most kipróbáltam a gyárit és simán megy.
Még egyszer köszi.

"a hülyébb pókok saját maguk ellen szőnek hálót"

(#6121) AuraSync


AuraSync
őstag

Valaki legyenszíves segítsen mert komolyan most már ketté töröm ezt a telót...
Mi a tökért van az hogy semmi értesítést nem kapok?
4G bekapcsolva, simán lezárva ott van mellettem a teló.
Jön egy email-em vagy bármi ami az értesítéssel kapcsolatos és a teló SEMMIT nem jelez.
Ha feloldom akkor is csak 50%, hogy beadja az értesítéseket.
Csak akkor jön be minden értesítés amikor a nap folyamán először kapcsolom be a 4G-t...
Az akku optimalizálásnál minden ilyen értesítéses optimalizáció sz@rság ki van kapcsolva és még így sem.
Egyszerűen nem vágom most már mit állítgassak, minden programban be van kapcsolva az értesítés vétele.

Töbet soha OnePlus. :(((

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#6122) tibcsi0407 válasza AuraSync (#6121) üzenetére


tibcsi0407
félisten

OxygenOS
Inkább beta-t használj.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#6123) Avicularia válasza AuraSync (#6121) üzenetére


Avicularia
veterán

Mostanában nálam is ez van, ma reggel jött meg 2 tegnapi viber üzenet is.

(#6124) oba válasza AuraSync (#6121) üzenetére


oba
addikt

Nálam minden értesítés rendesen megjön... Teljesen gyári oxygen os.

(#6125) AuraSync


AuraSync
őstag

Akkor is minden megjön ha minden alkalmazás rendesen be van zárva?
Mert én ha valamit nem használok tovább, zárom be.
Ez az ájpedemnél nem gond, akkor is küld értesítést ha minden alkalmazás zárva van.

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#6126) pcnet válasza AuraSync (#6125) üzenetére


pcnet
addikt

Én is megkapok minden értesítést, régebben Messenger késett, de most az is jó. Kopp-kopp! Amit nem használok, én is mindig bezárok. Stock OOS 9.0.5.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#6127) Rick4 válasza AuraSync (#6125) üzenetére


Rick4
félisten

Ez user error, az androidnál te döntöd el, hogy mi legyen bezárva, és mi nem, mi kapjon netet és mi nem, mi induljon, mi aludjon, akksival az egyes dolgok hogy spórljanak, aki nem ért az ilyesmihez, annak ott van az ios.... Amennyiben egy alkalmazást nem akarsz teljesen becsukni, akkor alul a kis négyzet gombra kattintva, ahol előjönnek az alkalmazások, mint egy kiterített kártya, a jobb felső sarkában a kis lakat, és akkor nem záródik be. Mivel ugye 6-8 GB RAM van ezekben a telókban, valójában az égvilágon semmi értelme sincs bezárni az alkalmazásokat.

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#6128) AuraSync


AuraSync
őstag

Miért user error az amikor egy gyártó alapból baromságokat állít be alapértelmezetten egy okostelefonon amink alapból az lenne a célja, hogy mindent megjelenítsen amikor online vagyok?
Se a Samuval se az LG-vel nem volt ilyen gondom soha. Mindent bezártam még is jött értesítés mindig és semmit nem álogattam el soha.
Ez az első olyan telóm ahol úgymond “nyitva kell hagynom” az alkalmazásokat ahhoz, hogy értesítés jöjjön.
Ebből a szempontból jobb az iOS igen.
Lassan kezdem belátni miért szeretik olyan sokan az Ápült...
Egyszerű, buta, korlátozott, de felhasználóbarát pont ami a mostani lusta embereknek kell.
Én nem vagyok lusta csak belefaradtam abba, hogy ha meg veszek valamit drágán azzal még fél napot szopnom kell mire el tudja látni az alap funkcióit.
Anno tonna számra cserélgettem én is a rom-okat a telókon szal annyira nem vagyok noob hozzá.

Tehát, csak akkor jön értesítés ha fut az alkalmazás a háttérben ami persze egy minimális akkut eszik ha már a memóban tartja a dolgokat.
Nekem speciel kb 8 alkalmazásnak kéne futni, hogy minden értesítést megkapjak.

Ja és kicsi off de az OP7 Pro nevetségesen drága lesz ezért sem folytatom tovább az OP vonalat.
Ugyan olyan pénzéhes cég lesz 2-3 éven belül ez is mint a Háváj és társai...

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#6129) Macika66 válasza AuraSync (#6128) üzenetére


Macika66
addikt

User error, ráadásul agresszív user error, már bocs.
Olyan hibákat a gyártónak felróni, ami az oprendszer gyártójának a sara, hááát, nem vall átgondoltságra.

Nálam az az ember, aki a telefon fizikai tönkretételével fenyegetőzik, az ott, abban a pillanatban ment a veszteséglistára.

Ne hidd el, hogy az OnePlus a legjobb vétel! Használj iPhone-t!!!

(#6130) AuraSync válasza Macika66 (#6129) üzenetére


AuraSync
őstag

Az okostelefon számomra csak egy használati eszköz semmi több.
Nem fogom Isteníteni se a márkáját sem a tudását egyiknek sem.
Mindegyikben van hiba, de eddig ezzel szoptam a legtöbbet.
Nem lesz ájfónom sem mert rühellem a túlárazott szarokat. Ugyan így Samum se többet.
Az iOS-ben van jó dolog de van sok rossz is.

Az hogy te úgy imádod a OnePlus márkát mint az életedet az csak a te döntésed.

Számomra mindegyik csak egy használati eszköz ami nem felel meg nekem eladom vagy kidobom a kukába.
Kifizettem érte a pénzt onnantól fogva az én dolgom mit teszek vele.

De az nem baj ha YouTube csatornák tömkelegein dobálják meg karcolgatják a OP telókat igaz? :)
Oda is oda írod, hogy “rossz emberek vagytok mert tönkre teszitek az imádott telómat!”

Én meg a márka b..i embereket vetem meg mert olyanról mond véleményt amiről fingja nincs.
Én évek óta használom az iPad-em tudom mit tud az iOS de ennek ellenére nem vennék iPhone-t soha.

Nem fogom szidni az Oppo-t vagy a Vivo-t mert még nem használtam egyiket sem.

Itt viszont úgy látom sok olyan ember van akinek szent meggyőződése, hogy az OP a legjobb vétel.
A kifutó OP6-nak tényeg jó ára van de mond majd ezt az OP7 Pro ra is 200-ért meg majd az OP8-ra is 250-ért es így tovább Háváj szint coming...

Ja és amit meg az olcsóságra tudok mondani, nem hiába olcsó az OP6... a kamerája messze a legócskább amit eddig csúcs telóba láttam.
Lámpa fény mellett iszonyat ocsmány képeket csinál a gyári szoftverrel és ezen a vaku sem segít sokat.

Egy szó mint 100, jó vétel az OP6 de messze nem a legjobb telefon számomra.

[ Szerkesztve ]

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#6131) aprokaroka87 válasza AuraSync (#6125) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Gcm push esetében tudomásom szerint a google play services képes elinditani az adott appot, ha értesités van.

Persze a gcm sem 100% hogy mindig megy rendesen.

(#6132) G4bi89 válasza AuraSync (#6125) üzenetére


G4bi89
senior tag

Nekem csak egy kérdésem lenne...
Miért zárod be 6-8GB ram mellett? 🤔

Az oké, hogy a bezárás után is egy Gmail, Messenger és társainál, továbbra is meg kellene kapnod az értesítéseket. DE ettől függetlenül ez egy buta (kényszeres?!) lépés!

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#6133) AuraSync válasza G4bi89 (#6132) üzenetére


AuraSync
őstag

Nos kipróbáltam a feljebb leírtakat és így zárolva is csak az egyik progi küldött értesítést. (az is késve)
Na most akkor milyen user error van itt hmm?
Azt meg élből gyűlölöm, hogy segítségért jövök és egybő user error-ozást kapok.
A “user error” válasz számomra azt jelenti, hogy az illető aki írta nem tud segíteni a hibán.
Könyebb leírni ezt mint beismerni egy telefon hibáit nem de?

Neked minden értesítés megjön Oba?
Van pl Tumblr, Flickr, Yandex, Yahoo, Outlook, stb accod és ehhez progik felrakva?
Ezekből csak a Yahoo működik most a zárolás óta a többi továbra sem küld értesítést... vicc.

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#6134) oba válasza AuraSync (#6133) üzenetére


oba
addikt

Teljesen gyári beállításon van minden. Gyári legfrissebb OOS. Sajnos én is zárogatom az appokat néha-néha, de már leszokóban vagyok.
Messenger, viber, egy 3rd party email kliens (typeapp email), Instagram... ezeket használom leginkább és gond nélkül jönnek az értesítések. Sőt, még az Amazfit Bip órámra is azonnal átmennek az értesítések. Tényleg nem tudom nálad mi lehet. Akku optimalizálásnál állítsd be esetleg hogy ne küldje el az appokat aludni... ha jól emlékszem van valami ilyesmi opció.

szerk.: beállítások, keresőbe akkumulátor, akkumulátor optimalizálás, a problémás appoknál állítsd át arra hogy ne legyen optimalizálva. Ha ez sem segít akkor tényleg passzolom.

[ Szerkesztve ]

(#6135) AuraSync válasza oba (#6134) üzenetére


AuraSync
őstag

Átállítottam a progikat ahogy írtad az akku meg ezen van:

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#6136) Rick4 válasza AuraSync (#6133) üzenetére


Rick4
félisten

A hiba leírására kaptad meg, hogy user error, és megkaptad utána a segítséget. Ezek szerint már az értő olvasás, és egy szituáció objektív értelmezése sem tartozik az erényeid közé..
Nos ilyen hozzáállással sok siker kívánok életed hátra lévő részében...

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#6137) Rick4 válasza oba (#6134) üzenetére


Rick4
félisten

Nekem ilyen sincs, nem nyúltam egyik részéhez sem, nincs egyik app sem kiemelve, de pl amikor itt ülök a gépnél, és nem a messenger fül van nyitva, a messenger becsippan a telefonon az asztalon, ha a messenger fül van nyitva, és azonnal megjön a gépen, akkor nem csippan. Minden működik, nem babráltam semmit. Igaz, van fent 70-80 app, de nem kavar be egyik se a másiknak...

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#6138) Divinity válasza Rick4 (#6127) üzenetére


Divinity
őstag

Már bocs de ez bullsh.t
A push értesítések nem függnek attól, hogy megvan e nyitva az app vagy sem, épp ez a lényegük. Pull metodológiánál lehet ilyen de push értesítésekről can szó.
Ha nem értesz valamihez ne találj ki dolgokat hozzá mert attól, hogy te így gondolod nem úgy van, köszi.

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#6139) Rick4 válasza Divinity (#6138) üzenetére


Rick4
félisten

Persze, senki se mondta, hogy függ, de mivel nem lehet végignézni minden egyes appot a telóján, ami összeakad,korlátoz, kilő, ennyivel szépen el lehet indulni. Amennyiben az appja nyitva marad, és van értesítés, máris van min gondolkodni.

Egyébként ahelyett hogy nekem osztod az észt ebben a gyenge stílusban, talán vehetnéd is a fáradságot, hogy a kérdésfeltevőnek megoldást nyújtasz. Okosabbaknak megy egy hozzászóláson belül is... :P

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#6140) Macika66 válasza Rick4 (#6136) üzenetére


Macika66
addikt

Kivételsen egyetértünk, én is pont így gondoltam...

(#6141) Macika66 válasza AuraSync (#6130) üzenetére


Macika66
addikt

Amúgy épp egy hete álltam át P30 Pro-ra. Szóval az az istenítés kcisit mellé ment, de nem vártam mást, emelkedettebb szintet a korábbiak alapján Tőled...

Az OP7 árával nem tudom, milyen fogást keresel. Nyyugodj meg, nem fogsz találni! :)

Az ahhoz fogható minőségű készülékek árai minimálisan 100-150ezer Ft-tal magasabbak.

Igen, felháborító, hogy egy használt autó árát kell kifizetni okostelefonra 2019-ben, de hát a technológia az már csak ilyen.
Komplett rendszerek vannak egy kis maroknyi cuccban, ennek ára van...

Jelzem, 2002. májusában, azaz pont 17 éve 129.900 Ft-ot fizettem ki egy Nokia 6310i típusú készülékért a Westend Media Marktban. Az mai áron igencsak veri a 4-500.000-et, úgy gondolom...

(#6142) AuraSync válasza Macika66 (#6141) üzenetére


AuraSync
őstag

Háváj P30Pro?
Az az alja márka ami DSLR képekkel reklámozta a kameráját? XD
Tényleg tudod vele nézegetni a Hold krátereit? XDD

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#6143) tibcsi0407 válasza AuraSync (#6142) üzenetére


tibcsi0407
félisten

https://utdetailing.hu/

(#6144) AuraSync válasza tibcsi0407 (#6143) üzenetére


AuraSync
őstag

Na nem is rossz. :)

Ezt a NIKON P1000-mel csináltam:
[link]

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#6145) Aurig@ válasza AuraSync (#6144) üzenetére


Aurig@
őstag

+1
Hát igen ilyet és hasonlót egy telefon sosem fog tudni csinálni! Akárki, akármit is mond.

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#6146) tibcsi0407 válasza AuraSync (#6144) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Telefonhoz képest szerintem nagyon jó. Húsvét előtt készült.

https://utdetailing.hu/

(#6147) Timer


Timer
veterán

Minden egyes OOS belakást azzal kezdem, hogy kiveszem a mail klienst, meg az IM klienseket az optimalizációból, és minden olyan appot is, aminek szükségem van a push értesítéseire. Problem solved, minden működik ezzel az 1 perces művelettel. Nagyon sok esetben az app is hibás, kollégám például köröket szívott vaccappal, meg a nine email klienssel. Vaccapp magától megoldódott, a nine-t meg cserélte az általam már évek óta a legnagyobb megelégedéssel használt aquamail-re, és kész. Az egyedüli hektikus cuccom a Mi Home app, ott meg minden típussal szívnak, napokig jó, aztán napokig nem, egyértelműen szerver oldali gondról van szó.

Szóval, normális appokkal, egyszer értelmesen beállítva semmi gond nem szabad hogy legyen gyári OOS-en az értesítésekkel, se wifin, se mobilneten.

(#6148) Macika66 válasza Timer (#6147) üzenetére


Macika66
addikt

Na, ilyen az, amikor valaki ért hozzá és nem user errorokat halmoz egymás után... A tetejére meg némi agresszivitást is halmoz...

Megjegyzem, MINDEN (de tényleg minden) lépésedet én is teljesen ugyanígy csinálom. Az Aquamailt még a legelső akciók környékén vetem meg... ;)

(#6149) Macika66 válasza Aurig@ (#6145) üzenetére


Macika66
addikt

Jogos az összehasonlítás.

Jogos az összehasonlítás?

Vagy – korrekt vitapartnerként (sic!) – vegyem elő a Canon 1Ds-sel készített holdképeimet, amit egy Canon EF 800mm f/5.6L IS USM objektívvel csináltam?
A két cucc együtt alig több, mint 5,5 MFt.

TÉNYLEG korrekt összehasonlítás miatt jött szóba egy 320ezres P1000-es Nikon fényképezőgép egy okostelefonnal, vagy csak azért, hogy a vitában ne maradjon alul a topictárs és szerinte erre bármilyen eszköz felhasználható???

Ugyanmár, dedó...

A mobiltelefonok között ma (de lehet, hogy jövő héten már nem) a P30 Pro készíti magasan a legjobb minőségű felvételeket. Nem a kompakt gépekkel, nem a DSLR-ekkel összehasonlítva, hanem a saját ligájában, az okostelefonok között versenyezve, ahogy az korrekt!

Megjegyzem, ha hinni lehet a pletykáknak, az OP7-ben is valami igen hasonló kameramegoldás lesz, mint a P30 Proban és az OP általában csak a jót szokta másolni... :)

[ Szerkesztve ]

(#6150) Timer válasza Macika66 (#6148) üzenetére


Timer
veterán

Szerintem sem bonyolult a dolog. Ha mindent elkonfigol az ember, egy idő után már semmi nem fog menni rendesen, mert minden összefügg mindennel egy ilyen szintű OS esetében. Utoljára akkor volt gondom értesítésekkel, amikor a Deepsleep megérkezett az Androidba, ez talán OP3 / Nougat frissítés táján volt. Ott is helyrehozta néhány update a dolgot, azóta stabilan jön minden notification.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.