Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:55:43

LOGOUT.hu

Üdvözlünk minden (leendő) Oneplus 6 tulajt a fórumon!
Kérdések előtt megkérünk mindenkit, hogy az összefoglalót olvassa el!
Így néhány felesleges kör megelőzhető.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6401) rankesz válasza rankesz (#6400) üzenetére


rankesz
veterán

(#6402) rankesz válasza rankesz (#6401) üzenetére


rankesz
veterán

Kipróbálta már így valaki, akinek problémája van?
Az mondjuk nem tudom számít - e hogy nekem nem OOS, hanem Omni treskmod van fent...

(#6403) Milestone2 válasza rankesz (#6402) üzenetére


Milestone2
nagyúr

A rendszer igen sokat számít!

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6404) netcore


netcore
tag

valahogy elmaradt a héten aktuális beta....már készülnének a 10-re?

Üdv Laci

(#6405) tibcsi0407 válasza netcore (#6404) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nincs olyan, hogy héten aktuláis beta, hiszen ETA sincs. Mindig akkor adják ki, amikor jónak látják.

https://utdetailing.hu/

(#6406) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Nemrég vettem egy XPRO védőüveget a telefonra, tegnap raktam fel, röviden: nem ajánlom.
Nem éri el a kijelző széleit oldalt, és még így sem tapadt le rendesen az egyik oldalán, szerintem nem fog sokat bírni. Ugyan ezt megkapod Kínából kb. $1.5-ért, én meg 4480-at fizettem szállítással együtt, igaz, nekem gyorsan kellett, ezért innen rendeltem.

[ Szerkesztve ]

(#6407) Milestone2 válasza netcore (#6404) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Még DP4 biztos lesz előtte.
7-re, 7T-re már kijött a DP4.
6-ra, 6T-re gondolom hamarosan.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6408) pcnet


pcnet
addikt

Az utolsó DP lesz elvileg a hivatalos stable, ugye? Mert akkor talán szeptemberre várható a végleges Android 10? Vagy ne reménykedjek, már a 7es széria a prioritás?

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#6409) -FreaK- válasza pcnet (#6408) üzenetére


-FreaK-
veterán

A 7-es széria a prio természetesen, de arra azt mondták, hogy az indulással egy időben megkapják, szept. 10.-én. Utána szerintem 1-2 héten belül jöhet a 6/6T-re a beta mondjuk, és onnan 1-1.5 hónap a stabil, legalább is én így tippelném.

(#6410) Milestone2 válasza pcnet (#6408) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Én meg még nagyon új vagyok OP fronton (épp Sáomiból menekülök) 3 hónapja van meg kb a telefon. S amint megkaptam ment rá az akkor épp friss DP3...szóval én nem tudok érdemben hozzászólni.
De pont tegnap olvastam a Community-n hogy DP4 letölthető 7/7T-re...szóval gondolom hamarosan jön 6/6T-re is.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6411) rankesz válasza Milestone2 (#6407) üzenetére


rankesz
veterán

Dp5 van a 7-ekre, ami Google féle dp6-ra épül. Én szerintem fel fogom tenni

(#6412) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Azt hol lelted?...nyilván én csak a Community alkalmazásban kerestem. Ott DP4...na mindegy...még úgy se 6...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6413) rankesz válasza Milestone2 (#6412) üzenetére


rankesz
veterán

(#6414) Milestone2 válasza rankesz (#6413) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Akkor szerintem OLVASNI NEM TUDOK...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6415) FoxPuppy


FoxPuppy
tag

Sziasztok!

Sajnos tönkre ment a kijelzőm, rendeltem egyet Witrigs-től, természetesen hibás volt szóval buktam az egészet, de legalább a pénzem visszakaptam.
Segítséget szedretnék kérni, hol tudok gyári OEM, nem utángyártott vacak LCD panelhez jutni ?
Sajnos a telefonom Gearbestes vásárlás szóval visszaküldeni nehéz lenne javításra....
előre is köszönöm!

(#6416) tibcsi0407 válasza FoxPuppy (#6415) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Sehol nem tudsz gyári kijelzőt venni.
A Oneplus szervizeli Neked akkor is, ha Kínából jött, csak nyilván nem ingyen. Korábban volt róla szó. :)

https://utdetailing.hu/

(#6417) FoxPuppy válasza tibcsi0407 (#6416) üzenetére


FoxPuppy
tag

és visszatudom küldeni nekik a gearbestes vásárlást szereési költséggel kb mennyibe kerül?

[ Szerkesztve ]

(#6418) tibcsi0407 válasza FoxPuppy (#6417) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Keress vissza a topikban kérlek, volt linkelve javítási árlista. Azt hiszem 99 Euro környékén volt, de nem vagyok benne biztos.

https://utdetailing.hu/

(#6419) Milestone2 válasza FoxPuppy (#6417) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Szerintem ha felveszed a kapcsolatot a hivatalos Support-tal, ők pontosan megírják/megmpndják, hogy egy "már nem garanciális" teló esetén mennyibe kerül a kijelzőcsere. És azt is megmondják hogyan történik.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6420) FoxPuppy válasza Milestone2 (#6419) üzenetére


FoxPuppy
tag

köszönöm árlistát én is láttam valamerre
azt hiszem 89 Euró volt az alapár

(#6421) Divinity válasza FoxPuppy (#6420) üzenetére


Divinity
őstag

Repair Pricing

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#6422) oba válasza Divinity (#6421) üzenetére


oba
addikt

"excl. TAX and Labor Fee"

Magyarul ez az ár nem tartalmazza az adót (ÁFA -t) és a munkadíjat. Ez csak az "anyagár".

(#6423) -FreaK- válasza FoxPuppy (#6420) üzenetére


-FreaK-
veterán

97.95EUR lett volna a kijelző csere nekem pár hete.

(#6424) Milestone2 válasza -FreaK- (#6423) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Rolls-Royce szolgáltatás...Rolls-Royce ár...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6425) Rick4 válasza FoxPuppy (#6415) üzenetére


Rick4
félisten

A OP simán javítja a gearbestes készülékeket fizetős javítás keretében. Ha a gyári garis telódat leejted, az se garis, nekik tökmindegy, milyen készülékre fizeted a javítást. Chaten beszélsz velük, küldik a futárt, hozzák- viszik, küldik a mailt, ami alapján kifizeted a javítás összegét, és plusz 2-3 nap alatt itt a készülék. Ennyi, sokszor leírtam már.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#6426) tibcsi0407 válasza Milestone2 (#6424) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Miért drága ez egy AMOLED panelért cserével együtt? Szerintem simán korrekt.

https://utdetailing.hu/

(#6427) -FreaK- válasza Milestone2 (#6424) üzenetére


-FreaK-
veterán

Miről beszélsz? Melyik másik gyártó csinálja meg ennyiért?

Más: jött Beta25, a changelog azt írja hogy ez egy felkeszitő update egy nagyobb update-hez, szóval szerintem hamarosan jön az Android 10 ide is.

(#6428) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Ne harapjatok be!
Király és egyedülálló a szolgáltatás...
...csak én vagyok csóró hozzá
(Óvom, védem ahogy lehet)

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6429) -FreaK- válasza Milestone2 (#6428) üzenetére


-FreaK-
veterán

Akkor írom egyértelműen :) más, nagyobb gyártóknál rendszerint sokkal drágább egy kijelzőcsere, értsd. 2-3x annyi.

(#6430) plejik


plejik
addikt

Valaki használja a dev3 q bétát a telón? Vagy sikerült telepíteni, nekem sejna nem rakja fel. De nagyon birizgálja a fantáziámat.. :DDD

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#6431) Milestone2 válasza plejik (#6430) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Az van a telefonomon (azt hittem OP6 is kapja a 4-est, vagy 5-öst) alapfelhasználó vagyok arra már tökéletesen jó. (Nem játszom, nincs BT autós hangszettem, nem vetítek ki sehová semmit)

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6432) plejik válasza Milestone2 (#6431) üzenetére


plejik
addikt

BT nem működik? Mert azt Én kocsiba használom. :D

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#6433) plejik válasza Milestone2 (#6431) üzenetére


plejik
addikt

Hát.., ez nagyon ratyi még :) Melegszik a teló, nem minden szuper rajta, egyenlőre még így számomra használhatatlan, de jó lesz, főleg ez az új gesztusvezérlés, végre jól használható. :)

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#6434) Milestone2 válasza plejik (#6433) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Érdekes nekem nem melegszik.
...persze az se mindegy milyen alkalmazásra...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6435) plejik válasza Milestone2 (#6434) üzenetére


plejik
addikt

Csak simán nyomogatás közbe. De láttunk már olyat, hogy valamelyik telón jobb valamelyiken rosszabb adott esetben egy béta szoftver.

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#6436) plejik válasza Milestone2 (#6434) üzenetére


plejik
addikt

Nálad a szin homerseklet állítás megy? Nyomtal neki esetleg telepítés után full wipeot?

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#6437) Milestone2 válasza plejik (#6436) üzenetére


Milestone2
nagyúr

No várjál, amikor megvettem a telefont a publikus volt rajta.
BL-t nyitottam és feltettem a DP3-at, szerintem eközben elvégződött a full wipe...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6438) plejik válasza Milestone2 (#6437) üzenetére


plejik
addikt

Elvileg megcsinálja, de van, hogy érdemes a tlepeítés után is nyomni neki egyet. NA mind1, egyenlőre hanyagolom. Remélem hamarosan elérhető a "stabil" béta.

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#6439) Milestone2 válasza plejik (#6436) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Megjelenítés / Képernyő kalibrálása / Hideg - Meleg csúszkára gondolsz?
Igen. Működik.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6440) Söri0127


Söri0127
tag

Sziasztok!

Alig egy éves korára másnál is drasztikusan rosszabb lett az üzemidő? Törvényszerű a jelenség?
Egy éjszaka alatt (6-7 óra) az eddigi 2-3% helyett 6-7% a merülés mértéke (kikapcsolt wi-fi, mobilinternet, bluetooth stb. mellett). "Rendes" használat mellett persze még látványosabb a dolog, a korábbi 4-4,5 ó képernyőidő szerencsés eseteben csak közel 3.

Köszi

[ Szerkesztve ]

Oneplus Nord3 5G <-- Oneplus 6 <-- ASUS Zenfone 2

(#6441) tibcsi0407 válasza Söri0127 (#6440) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Factory reset volt? Ha nem, akkor kezdd azzal kérlek.

https://utdetailing.hu/

(#6442) Söri0127 válasza tibcsi0407 (#6441) üzenetére


Söri0127
tag

Legutóbbi frissítés után csak wipe cache volt. De megpróbálok időt szakítani FR-re is

Oneplus Nord3 5G <-- Oneplus 6 <-- ASUS Zenfone 2

(#6443) plejik


plejik
addikt

Melyik most a legújabb Gcma port ami pl. nem crashel portré módnál? Amiket leszedtem mindenk volt valami gyíkja...

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#6444) Waikiki válasza Söri0127 (#6440) üzenetére


Waikiki
tag

Nálam az OB25 telepítése után esett érezhetően az üzemidő (OB25 + XXX Nolimits). FR volt, mindíg így telepítem újra.

Xiaomi, LeEco, ZUK, (Yi M1 Mirrorless, Redmi Pro, 360N4S, Redmi Note 4, Mi5S (plus), Le Pro 3!!!! stb.) SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#6445) shanya83


shanya83
tag

A wifi mellett a bekarikázott jel, micsoda?

(#6446) Milestone2 válasza shanya83 (#6445) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Be van kapcsolva a 'Ne zavarjanak' mód

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6447) Macika66 válasza shanya83 (#6445) üzenetére


Macika66
addikt

A csúszka jobb felül...

(#6448) Divinity válasza shanya83 (#6445) üzenetére


Divinity
őstag

Behajtani tilos ;]

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#6449) shanya83 válasza Milestone2 (#6446) üzenetére


shanya83
tag

Köszi, így már könnyebb volt kikapcsolni. Amúgy semmi változást nem tapasztaltam, hogy be volt kapcsolva (gondolom még jó pár dolgot be kellett volna állítani)

(#6450) shanya83 válasza Divinity (#6448) üzenetére


shanya83
tag

Erre gondoltam én is, hogy a szolgáltató szívat... pl. nem fizettem be a számlát? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.