Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:55:43

LOGOUT.hu

Üdvözlünk minden (leendő) Oneplus 6 tulajt a fórumon!
Kérdések előtt megkérünk mindenkit, hogy az összefoglalót olvassa el!
Így néhány felesleges kör megelőzhető.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6301) palesz53


palesz53
senior tag

9.0.7 stable a fedélzeten.

@Waikiki - smurföt ajánlom, a 64-es gyors és nagyon jó üzemidőt is biztosít (ha esetleg bármi probléma merül fel a használatakor, akkor tedd fel a 65t1-et (eléggé készülékfüggő op6-on pár beállítás stb, hogy az adott proci bírja e). Olvasd el nála a telepítési leírást, mert egy config fájllal tudod beállítani magadnak mit és hogyan szeretnél. Feldobható mellé a NoLimits xxx-től, részben egymásra építve is fejleszt a 2 ember.

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#6302) Rick4 válasza palesz53 (#6301) üzenetére


Rick4
félisten

Gyerekek!
Az hogy van, hogy a telefon jelez, van frissítés, le is tölti, root észlelve, tehát a teljes romot leszedi. Ránézek a cég weboldalára, ott csak a 9.0.6 van fent....

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#6303) oba válasza Rick4 (#6302) üzenetére


oba
addikt

Nem tudom... oxygen updaterrel most szedem én is a 9.0.7-et

(#6304) Rick4 válasza oba (#6303) üzenetére


Rick4
félisten

Nekem lejött a telefon által. De mindenképp érdekes, és ott is van a screen recorder ahogy kell.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#6305) darál0w


darál0w
Jómunkásember

ha valaki üvegfóliát keres....[link]

rengeteget kiprobáltam, ez az első, ami valoban ívelt a szélein, mint a gyári...gyorsan rendeltem is még 5 darabot ;]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#6306) pcnet válasza darál0w (#6305) üzenetére


pcnet
addikt

Mennyire gyűjti az ujjlenyomatokat, zsírt? Mennyire tükröződik? Enyémen még a gyári van, de elég viseletes már és utóbbi időben mintha el is szineződött volna, de lehet ez csak placebó. Mintha kicsit borostyán árnyalatú lenne a kijelző a fólián át. Szóval érik a csere, de nem tudom pontosan mire, mert amit eddig itt próbáltak a tagok, mindnek volt valami nyügje. (Üvegnek, fóliának)

Szerk: Érintés érzékenységen nem ront?

Köszi az infót! :R

[ Szerkesztve ]

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#6307) darál0w válasza pcnet (#6306) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

ujjlenyomatot gyűjti, mint minden más, de nem látványos...tükröződés, elszíneződés, dot matrix nincs...érintés érzékenységen nem ront, és nem csak a szélein tapad rá a kijelzőre, hanem teljes felületen...

eddig ez a legjobb, közel a gyárihoz hasonlo minőségű...1 hete van rajta, csak ajánlani tudom ;)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#6308) McLaca válasza darál0w (#6307) üzenetére


McLaca
őstag

Csak a fekete festés ne lenne a szélén...
Nekem ébenfa "bumper" van rajta, de az elején alig emelkedik ki a kijelző síkjából, így még a vékonyabb (0,25mm-es) üvegnek is leamortizálódnak a sarkai, ha pl. pofával lefelé teszem le az asztalra ügyetlenebbül.

ROM témára: gyári, mindig OTA frissítem, viszont egy ideje vannak mikro lagok, vagy nem is annyira mikro, a görgetések, mozgások időnként kicsit beakadnak, darabosabbak egy fél másodpercig, mint újkorában. Teljes újrahúzás segíthet?

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#6309) #46129152


#46129152
törölt tag

Sziasztok! Új wifi routert raktak be a t-komtól, és nem látom a wifin a jelet. Minden más tablet,telefon látja. Valakinek volt már ilyen???

(#6310) oba válasza #46129152 (#6309) üzenetére


oba
addikt

SSID és jelszó ugyanaz mint a régi router esetében? Lehet megpróbálnám kitörölni a telefonon mentett hálózatok közül a régi kapcsolatot, és egy telefon újraindítást is megejtenék a végén.

(#6311) #46129152 válasza #46129152 (#6309) üzenetére


#46129152
törölt tag

kÖSZI,MEGOLDÓDOTT!

(#6312) #46129152 válasza oba (#6310) üzenetére


#46129152
törölt tag

Az újraindítással kezdtem, wifi ki-be kapcsolás, de nem nyomtam meg a hálozatok keresését. Azt gondoltam automatikusan látnifogja majd. A régebbi droidok mind meglátták egyből az új routert. De most már jó, köszi.

(#6313) goldister


goldister
tag

Kérnék egy kis segítséget. Van egy passat cc 2008-as autó. Idáig minden telefont hozzá tudtam csatlakoztatni. Oneplus 7 pro-t is. De valamiért a Oneplus 6-ot nem engedi. Azt írja nem kompatibilis. Próbáltam cserélni a simeket, de úgy is. Mi lehet szerintetek a probléma?

(#6314) pcnet válasza goldister (#6313) üzenetére


pcnet
addikt

Valamelyik topicban azt olvastam, hogy a fejegységből törölni kellett a párosított eszközöket, utána működött.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#6315) goldister válasza pcnet (#6314) üzenetére


goldister
tag

Nem a fejegységgel van a baj. Hanem a központi rendszerhez nem tudok csatlakozni. Szerintem nem az autóval van a baj. Eddig és most is hozzá tudok csatlakozni. Azért is próbáltam ki 7 proval is

[ Szerkesztve ]

(#6316) goldister válasza goldister (#6315) üzenetére


goldister
tag

Kicsit keresgélve, szerintem RSAP Bluetooth profile a hunyó. Szerintetek?

(#6317) anti1966


anti1966
tag

Sziasztok!
Ha az akksi fogyasztások között a google play szolgáltatás meríti legjobban az akksit, hogyan lehet azt kiszűrni, hogy melyik az az app, ami meríti?
Köszönöm!

(#6318) Divinity válasza anti1966 (#6317) üzenetére


Divinity
őstag

Most írtad le. :D

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#6319) anti1966 válasza Divinity (#6318) üzenetére


anti1966
tag

Az oké, de olyan app nincs. Az árúház lenne az?

(#6320) Divinity válasza anti1966 (#6319) üzenetére


Divinity
őstag

De van csak az nem egy hagyományos app. Az felelős minden Google féle szolgáltatás működéséért. Szokása beakadni, illetve régebben volt én rég nem találkoztam vele. Volt restart?

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#6321) anti1966 válasza Divinity (#6320) üzenetére


anti1966
tag

volt, persze, de valahogy egy idő után mindig az viszi a prímet és nem tudom, hogy azon belül melyik az az alkalmazás

(#6322) Steven88


Steven88
tag

Sziasztok
KB 3/4 éve van meg a telefon és semmi gondom nem volt/van vele, csak egy kis aprócska de néha idegesítő nem elérhetőség. Nincs mókolva vele, még mindig a 8.1.0 van rajta mert még nem éreztem a cseréjét. A felállás az, hogy 2 simmel használom, telenor (csak net), telekom (hívás, stb). Amikor hívnak (telekomost) sokszor nem vagyok elérhető és csak az sms jönn, hogy hívtak. Eleinte nem volt, utána néha néha, mostanában meg egyre gyakoribb. Valaki találkozott már ezzel?

(#6323) daver88 válasza Steven88 (#6322) üzenetére


daver88
aktív tag

Nálam volt egy időben nagyon sokszor, ahogy nálad is, csak SMS jött...de nagyon ritkán most is előfordul, ha a Telenoros kártyámat hívják. Bár szerintem teljesen független a rendszerverziótól, mert a 9-en is volt már ilyen probléma...Teljesen random esetekben jött elő, nem is tudom az okát - de én lekopogom - mostanában nem tapasztaltam

(#6324) pcnet válasza Steven88 (#6322) üzenetére


pcnet
addikt

S9 topicban olvastam hasonlót. Úgy emlékszem Telenor kártyát kellett vissza venni 3G-re, de nem vagyok benne biztos. Keress rá S9 topicban. Ott is Telekom+Telenor komboval jelentkezett a hiba.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#6325) Steven88 válasza pcnet (#6324) üzenetére


Steven88
tag

Köszönöm a válaszokat.
Pont a Telenort nem vehetem vissza 3G-re mert pont a 4G miatt van. Azért rákeresek az S9 fórumban.

[ Szerkesztve ]

(#6326) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Üdv MINDENKINEK, mától ezen a fedélzeten is egy OnePlus6-ossal.
(Sáomi vonalról átruccanva, mert már nagyoin uncsi a Sáomi megbolondulása)

Elsőre egy kérdés (Sáomin én mindig a kínai fejlesztői ROM-ot használom, nem a globál stabilt): alapvetően itt is úgy kell elképzelni a STABIL vonalat és a Open Beta vonalat, mint a Sáominál?

Mekkora a differencia a
OnePlus6Oxygen_22_OTA_032_all_1906251226_0cc8161fff.zip
és a
OnePlus6Oxygen_22_OTA_046_all_1907082128_80678ade1ace4247.zip
között???

Amennyiben itt is át szeretnék térni az Open Beta vonalra, BL nyitás nélkül is lehet valamelyik TOOL-lal?

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6327) Divinity válasza Milestone2 (#6326) üzenetére


Divinity
őstag

Igen, hasonló a szitu. Itt is használható a BETA :)

A két OTA közötti kérdésre nem fogok tudni (én) választ adni. :D

Mehetsz Beta vonalra nyitás nélkül is semmi tool nélkül :)
How to install OxygenOS beta on your OnePlus device

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#6328) Milestone2 válasza Divinity (#6327) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Köszi a linket, a kérdésem nem a zip-ek közötti különbségre vonatkozott, hanem a használhatóságra..és azt meg is válaszoltad. Köszönöm. UPDATER-en keresztül megy...szuper.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6329) ßrainiac válasza Milestone2 (#6328) üzenetére


ßrainiac
addikt

En egy evig Beta-t hasznaltam es azt frissitgettem OTA-n, hibatlan volt a rendszer.

(#6330) Milestone2 válasza ßrainiac (#6329) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Köszi, már fenn van.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6331) smithsys válasza Milestone2 (#6326) üzenetére


smithsys
aktív tag

Mit értesz a "Sáomi megbolondulásá-"n? Én készültem visszatérni hozzájuk a 6T után, bár egyelőre marad még ez egy darabig financiális okokból.

(#6332) Milestone2 válasza smithsys (#6331) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Beta megszüntetése, globálból már csak Stable maradt.
Meg az egész, ami az induláskori lekesedés "hú most a felhasználókra építve készítünk valami jót, veletek felhasználókkal együttműködve" átváltozott a "felhasználó kussoljon és vegyen évente új telefont" feelingre.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6333) ßrainiac válasza smithsys (#6331) üzenetére


ßrainiac
addikt

En epp egy Xiaomit hasznalok cegesnek, nekem egy remalom ez a rendszer. El nem tudom kepzelni, hogy mi az amiert ilyet vennel xD

Mit nyujt tobbet mint a OP? Kivancsi vagyok.

(#6334) smithsys válasza Milestone2 (#6332) üzenetére


smithsys
aktív tag

És ßrainiac

Értem és köszi a válaszokat.
Régebben használtam Redmi Note 3 Pro-t illetve Redmi Pro-t, mindkettő a mai napig jól teszi a dolgát barátaimnál és én is elégedett voltam velük.
Gondolkodtam egy K20 Pro-ban mert tetszik, bár még komolyabban nem ástam bele magam a dologba, de akkor egyelőre marad az OP.

(#6335) Milestone2 válasza smithsys (#6334) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Egy átlagfelhasználónak azért tökéletesen megfelelő a Stabil vonal...akár OP, akár Sáomi (ár-érték arányban verhetetlen...a rendszer UI meg olyan mint a nő, vagy tetszik vagy nem....)

...én flashoholic vagyok....nekem nem....és menekülök a bezártságtól...nekem a legnagyobb bajom, hogy a Sáomi is egyre jobban bezár...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6336) smithsys válasza Milestone2 (#6335) üzenetére


smithsys
aktív tag

Nekem már nem nagyon van sem időm, sem kedvem mókolgatni.
Volt idő mikor napokat, heteket eltöltöttem vele de mostanában elég a gyári OS. Ráadásul ezen (OP) jól is működik. 😊

[ Szerkesztve ]

(#6337) Divinity válasza smithsys (#6336) üzenetére


Divinity
őstag

Nekem is megvoltak ezek az idők, éjszakákat tekertem végig rendes ROM-ot keresve, buildelve. :D
Mára már nincs rá időm, ez az egyik ok amiért Pixelre mentem.

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#6338) oba válasza Milestone2 (#6335) üzenetére


oba
addikt

Én is kigyógyultam az ORD -ből a Oneplus 3 -al. :) Előtte én is beteg voltam, de azóta tünetmentes vagyok. Teljesen jó a gyári érintetlen stabil rendszer nekem.

(#6339) ßrainiac válasza oba (#6338) üzenetére


ßrainiac
addikt

+1

En asszem, a Nexus 6P-nel voltam igy.

(#6340) tibcsi0407 válasza Milestone2 (#6335) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ha Flashaholic vagy, akkor indulhatsz más irányba is. Syberia, vagy TreskMod.

https://utdetailing.hu/

(#6341) Milestone2 válasza tibcsi0407 (#6340) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Hali Tibcsi-bácsi!
Még várok.
Már bizsergett a kezem, hogy nyissák a BL-t.
...de rácsaptam
Mókolom a Számokat, ott vannak a fordítások...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6342) tibcsi0407 válasza Milestone2 (#6341) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Én a helyedben nyitnám a BL-t, később már rossz, ha minden adatod elszáll. :))

https://utdetailing.hu/

(#6343) Milestone2 válasza tibcsi0407 (#6342) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nincsenek olyan adataim...amik ne mehetnének akár naponta a levesbe.
Sáomin is igen sokszor (mindig) a teljes törléses install játszik...de este lehet elvégzem a nyitást...

Tényleg, itt TWRP-vel (fel)mennek a gyári frissítések?

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6344) tibcsi0407 válasza Milestone2 (#6343) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ha a teljes OTA-t teszed fel, akkor igen. Utána kell egy recivery-t is flashelni.
Azt hiszem az összefoglalóban írtam róla.
Én már nem használok Oneplus-t, de egyébként nagyon szerettem. Bár az OOS nem tartozott a kedvenceim közé. :))

https://utdetailing.hu/

(#6345) Milestone2 válasza tibcsi0407 (#6344) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ahha...köszi...akkor OTA itt se...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6346) tibcsi0407 válasza Milestone2 (#6345) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Persze, hogy nem, hiszen az OTA csak érintetlen system-re mehet fel.

https://utdetailing.hu/

(#6347) rankesz


rankesz
veterán

Tesztelgetem omni treskmod alatt maxim redflare kernelét, és a tegnap kijött render eas kernelt, érzetre nincs különbség, mindkettő ugyan olyan reszponzív, viszont érzetre a renderrel jobban merül a telefon. Várok még 1-2 ciklust hátha beáll, de ha nem, akkor nekem nincs érv az eas mellett.

(#6348) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Üdv!
Sikeresen össze törtem a telefonom hátlapját, meg az elejét is, de ott még rajta van a gyári védő üveg, nem tudom, hogy a kijelző is sérült-e, majd csak ha leveszem. A OnePlus vállal ilyen javítást (nyilván fizetősen), esetlegesen kijelző cserét? Ha igen hol kell kapcsolatba lépni velük? Email, vagy van erre ügyfélszolgálat esetleg?

(#6349) rankesz válasza -FreaK- (#6348) üzenetére


rankesz
veterán

Belépsz az accountodba, és kérsz egy javítást a my orders menupontban a telódat kiválasztva, 1-2 napon belül fel fogják venni veled a kapcsolatot.

(#6350) -FreaK- válasza rankesz (#6349) üzenetére


-FreaK-
veterán

Köszi, megcsináltam. Írták, hogy 48 órán belül válaszolnak. Viszont ki kellett választani pick-up címet is, ahova a telót anno rendeltem, nagyon remélem, hogy ezzel nem küldik majd még automatikusan a futárt, mert azért szeretném tudni, hogy mennyibe kerül, meg előtte kell kerítenem egy telót amibe átköltözök :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.