Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) Mymelody válasza lezerpiramis (#847) üzenetére


Mymelody
aktív tag

bocsi, de hol van a Hotspot opció? 9780-om van

Cheers

(#852) fgth válasza Mymelody (#851) üzenetére


fgth
tag

ott nincs olyan :K sőt OS6 esetében automatikus!

Waterloo ... BlackBerry base White Passport

(#853) Mymelody válasza fgth (#852) üzenetére


Mymelody
aktív tag

szóval, ha wifin van annak van prioritása?

[ Szerkesztve ]

Cheers

(#854) fgth válasza Mymelody (#853) üzenetére


fgth
tag

ha wifin vagy ,akkor megjelenik az ikon a kijelzőn. ha nem ,akkor a mobilnet megy.

[ Szerkesztve ]

Waterloo ... BlackBerry base White Passport

(#855) dellfanboy


dellfanboy
senior tag

Most néztem, hogy a telefonomon az op rendszer 5.0-as verziószámú. mikor csatlakoztatom a laptopomhoz akkor felkínálja hogy frissítse 6.0rá. T fuggő a telefon, szerintetek frissítsem? mitől jobb az 5.0 mint a 6.0??
Összedugom és kész? mennyi idő kb. A telefont most kaptam ezért nem sok egyedi beállítása van ezért gondolom most jobb lenne frissíteni mert 2 hét után tele lennék adatta stb.

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#856) bAtt001 válasza dellfanboy (#855) üzenetére


bAtt001
addikt

kb mindegy mikor frissíted mert mindent visszapakol magának telepítés után ami előtte rajta volt. de akkor leírnám a saját tapasztalatomat. kiírta hogy megjelent a hivatalos 6os mondom dejó gyorsan felraktam, egy 30 percben simán megvolt az egész. szép volt jó volt aztán kezdett belassulni a telefon, a memória lassan elfogyott szinte már szaggatott a görgetés. ekkor megelégeltem és visszapakoltam az 5öst, ez sokkal jobban tetszik. gyorsabb megbízhatóbb és látszik hogy nem érintőkijelzőre lett kitalálva ami nekem nem tetszett a 6osban. 2 hetet bírtam ki az új os-el utána untam meg ezeket a dolgokat, marad a jól bevált 5ös. egyedüli pici probléma vele hogy wifin kicsit lassan kapcsolódik a bis, de ennyi az egész.

(#857) dellfanboy válasza bAtt001 (#856) üzenetére


dellfanboy
senior tag

kösz,
akkor asszem marad az 5-ös.. wifi-t úgyse használok, csak néha. viszont ha a menüből ráklikkelek az apps ikonjára 2 alkalomból 1x tuti lefagy, nem csinál semmit más is találkozott hasonlóval?
opera mini-t érdemes feltenni? mert ami van gyárilag böngésző számomra lassú..

[ Szerkesztve ]

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#858) 5oultrain


5oultrain
aktív tag

Sziasztok!

Nem tudom ebben a topikban mennyire tiltott téma, de függetlenítés, esetleg magyarosítással kapcsolatos segítségre lenne szükségem. Kérem írjon valaki egy privát üzenetet aki ezekben a témákban jártas, hogy én is használni tudjam az Angliába vett telefonomat, Magyarországon.
Előre is köszönöm!

PSN ID: legalkriminalz

(#859) hati válasza dellfanboy (#857) üzenetére


hati
addikt

sztem érdemes felrakni az opera minit

(#860) dellfanboy válasza hati (#859) üzenetére


dellfanboy
senior tag

A menüben lévő BB app world ikonra kattintva nem nagyon történik semmi (loading van már 10 20 perce... van mobilinternetem) ha asztali gépen netezek és le szeretnék tölteni egy BB alkalmazást annak milyen kiterjesztése kell, hogy legyen? ( a régi nokai symbianon telomon ugye .sim vagy vmi hasonlo volt).
BB appworld honlapja állandóan azt akarja, hogy csatlakoztassam a telefonomat és update-el vmit, e nélkül már le se lehet tölteni semmi alkalmazást? Crackberry szintén.
BB-re nem lehet úgy alkalmazásokat letölteni mint egy régi symbianos nokiára? letöltöm az alkalmazást az asztali gépemet a kapott telepítő file-t átküldöm a telefonomra majd ott telepítem.

A másik kérdésem a főképernyőn alul vannak az ikonok, email, sms, kapcsolatok. Hol tudom megváltoztatni ezeket? ha pl azt akarom hogy a második ikon az opera mini legyen amit majd feltelepítek.

Emailhez 1 kérdés:ha a belépek az üzenetekbe akkor ott ömlesztve találom a bejövő kimenő üzeneteket, ez normális? vagy vmit be kell állítani hogy legyen egy kimenő-bejövő mappa?
outlook-ot használok a céges gépen és ott voltak egyedi mappáim azokat itt nem találom...

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#861) hati válasza dellfanboy (#860) üzenetére


hati
addikt

Nincsenek mappák, mindent egyben látsz. A BB desktop managerrel tudsz alkalamzásokat rátenni az appwordon keresztül.

(#862) fgth válasza 5oultrain (#858) üzenetére


fgth
tag

PÜ ment!

Waterloo ... BlackBerry base White Passport

(#863) lezerpiramis válasza dellfanboy (#860) üzenetére


lezerpiramis
őstag

axl, ha jól tudom.

(#864) fgth válasza lezerpiramis (#863) üzenetére


fgth
tag

. alx :K

Waterloo ... BlackBerry base White Passport

(#865) fgth


fgth
tag

BBsakkal pedig .cod és .jad

Waterloo ... BlackBerry base White Passport

(#866) lezerpiramis válasza fgth (#864) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Valóban, biztos a Guns N' Roses ugrott be :D

(#867) pszili8


pszili8
aktív tag

Valaki használ itt 8520-ast?

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#868) hati


hati
addikt

igen

(#869) pszili8 válasza hati (#868) üzenetére


pszili8
aktív tag

Mennyit bír az akksija,sok telefonálás mellett? Muterom elkapta tőlem a BB mániát és most 8520-at akar,a régi telója csereérett egy nokia 6300 1200 óra beszéddel :Y Nem tudom,hogy tudja-e majd kezelni,eddig a 8820-asom nyúzta néha,de az más azért...

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#870) hati válasza pszili8 (#869) üzenetére


hati
addikt

Nem sokáig. Nekem 3 napig bírja, ha nem használom.

(#871) pszili8 válasza hati (#870) üzenetére


pszili8
aktív tag

Remélem azért 1 napot kibír erős használat mellett.

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#872) fgth válasza lezerpiramis (#866) üzenetére


fgth
tag

yes :D

Waterloo ... BlackBerry base White Passport

(#873) fgth válasza hati (#870) üzenetére


fgth
tag

ha nem használom ,nekem akár éveket is kibír anélkül,hogy hozzá nyúlnék!
( sorry de ezt nem hagyhattam ki :R )

Waterloo ... BlackBerry base White Passport

(#874) hati válasza fgth (#873) üzenetére


hati
addikt

Nem azt mondtam, hogy ki van kapcsolva...

(#875) Mymelody


Mymelody
aktív tag

9780-som normál használattal simán 4-5nap. Hozzáteszem, hogy az ismerkedés fázisában rengeteg nyomkodással.

Cheers

(#876) pszili8 válasza Mymelody (#875) üzenetére


pszili8
aktív tag

Az én 9700-asom is elmegy annyit,de most a kérdés a 8520.

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#877) t_amas válasza Mymelody (#875) üzenetére


t_amas
csendes tag

Nekem a 9780-as 2G-n három, de inkább két nap használatot bír. Az a durva, hogy ha átállítom 3G-re, akkor is ugyanennyit, de órában. Úgy forrósodik fel, hogy nem érek hozzá, az asztalon van... Azt hinné az ember, hogy akkumulátor hiba, de 2G-n normális... És pont ezért nem viszem szervizbe...

(#878) pszili8 válasza t_amas (#877) üzenetére


pszili8
aktív tag

Miért nem viszed el szervízbe??Vagy nem garis?Ha igen szó nélkül bevizsgálják és kicserélik,ha úgy van,de mostanába bevett szokás minden apróságért fődarabot cserélni,nekem pl a hangszóró recsegett a 9700-ason,bevittem és kicserélték a telót egy zsír újra szó nélkül,ami azért jól esett mert amúgy használtan vettem :DDD Amúgy meg egy 9780-as BB-t 2g-n használni :Y

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#879) Mymelody válasza pszili8 (#878) üzenetére


Mymelody
aktív tag

Én is 2G-n járatom üresben :B csak netezésnél kell a 3G
Amúgy most teszteltem kb. 1óra net 3G-vel és nagyon picit meleg(inkább langyos). Akinek volt már Galaxy S2-je az tudja igazán értékelni ezt a tulajdonságát :)
Szóval Tamas vidd szervízbe!
Jól értem? 3G-n 2-3óra? 3napot úgy el kell mennie, mint a sicc! (mi az a sicc?)

[ Szerkesztve ]

Cheers

(#880) pszili8 válasza Mymelody (#879) üzenetére


pszili8
aktív tag

Jó azért nem ugyanaz,ha az asztalon van vagy használod rendesen.Ez még semmi melegedés a szifon 4 hez képest,az aztán fel tud forrósodni :DDD

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#881) fgth


fgth
tag

az a szomorú ,hogy Blackberryt használtok BB szolgáltatás nélkül! :W

Waterloo ... BlackBerry base White Passport

(#882) pszili8 válasza fgth (#881) üzenetére


pszili8
aktív tag

Én lassan szeretnék már BIS-t,csak még nem rendelkezem folyamatos keresettel ezért nehézkes..Egyébként ha van egy simed amire van BB szolgáltatás,és mondjuk van 2 bb-d akkor mindkettőn tudod használni,vagy csak azon amelyikre ráküldték a szolgáltatáskönyvet?

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#883) fgth válasza pszili8 (#882) üzenetére


fgth
tag

van vagy 5 db BBd ;)
ha ts vagy akkor a mobilnet mellé Br.1100Ft+100MB
amelyik simre van a BB szolgáltatás ( Bis) folyamatosan átregisztrállással tudod használni a másik BBn

Waterloo ... BlackBerry base White Passport

(#884) pszili8 válasza fgth (#883) üzenetére


pszili8
aktív tag

Köszi,az macera inkább csak az egyiken használom,t-s vagyok még feltöltős,úgy gondoltam,hogy átmegyek eco-ba (1990.-)+Bis(2900.-).Most csak 4 BB-m vanamiből az egyiket most megy el vaterán,a másik olyan régi,hogy akkor még nem is volt BIS(BB 6230),marad a 8820 meg a 9700.Haverom akkora BB b_zi hogy jelenleg 17db BB-je van :DDD Van egy R957-ese még a RIM csipogós idejéből,van asszem 2 9000-se,2 9530-a,8db 8100,9500,meg egy kettő még :DDD

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#885) Mymelody válasza pszili8 (#880) üzenetére


Mymelody
aktív tag

hidd el én használom is, meg biztos elkerülte a figyelmedet amit írtam(1óra netezés 3G-n)
Csak én az SGS2-t hoztam ellenpéldaképp

fgth: ebben igazad van, de én csak 1hete ismerkedem a rendszerrel és kb mostanra döntöttem úgy, hogy nagyon tetszik a BB. A másik bajom, hogy már csak pár hónapig vok Mo.-on, de azért kipróbálom itthon is. :) Gondolom ezt le lehet mondani bármikor, nem olyan, mint a tarifa előfizetés

[ Szerkesztve ]

Cheers

(#886) pszili8 válasza Mymelody (#885) üzenetére


pszili8
aktív tag

elhiszem.Palacsintasütők nem érdekelnek,csakis BB. :D

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#887) Mymelody válasza pszili8 (#886) üzenetére


Mymelody
aktív tag

némi cinizmust érzek a hangodban :N

Cheers

(#888) pszili8 válasza Mymelody (#887) üzenetére


pszili8
aktív tag

Én arra gondoltam csak,hogy az természetes,ha egy vagy akár több órán át nyomkodsz egy telefont és az melegszik,erre írtam,hogy elhiszem.De az nem normális ha az asztalon van és csak úgy melegszik. Ezek az új okostelefonok meg nem az én pénztárcámnak valók,azért nem szeretem őket,ez a SGS 2 méretei már sztem vicc.Lehet,hogy visszajön divatba a nyakbaakasztó? :DDD

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#889) Mymelody válasza pszili8 (#888) üzenetére


Mymelody
aktív tag

Nálam idáig csak használat közben melegedett egy mobil.
A BBlight nevű progit ismeri valaki? Elmondaná mire jó?
Adat és hívás-perc számláló programot tudnátok mondani?

Cheers

(#890) t_amas válasza Mymelody (#879) üzenetére


t_amas
csendes tag

Abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy a mobilszolgáltatóm egyben a munkahelyem is. :) Pár éve befürödtem egy első generációs iPhone-nal, azóta fotós felszerelést leszámítva semmit sem veszek használtan. Azért nem szeretném szervizbe vinni, mert úgyis 2G-n használnám, szóval egyrészt felesleges, ha meg úgyis cserélik, ráérek vele, mert jobban örülnék, ha a másfél vagy majdnem két éves telefonom cserélnék ki egy újra egy három, esetleg négy hónapos helyett!

pszili8, amúgy nem macera átregisztrálni! Egy nagyon egyszerű admin felületen két kattintás!

[ Szerkesztve ]

(#891) hati válasza Mymelody (#889) üzenetére


hati
addikt

"Adat és hívás-perc számláló programot tudnátok mondani?" cell manager

(#892) Mymelody


Mymelody
aktív tag

Azért azt nem értem, ha belépek a mobilhálózat/adatszolgáltatások kikapcsolom. Akkor utána wifiről miért nem megy a net???? Pedig fent jobb oldalon ott a wifi ikon :F

Cheers

(#893) pszili8 válasza Mymelody (#892) üzenetére


pszili8
aktív tag

Csatlakoztál is a hálózathoz,vagy csak bekapcsoltad a wifit?

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#894) Mymelody válasza pszili8 (#893) üzenetére


Mymelody
aktív tag

persze, csatlakozva van, alap képernyőn a szolgáltató mellett ki is írja a router nevemet
Nem értem :F

Cheers

(#895) tabpmark


tabpmark
csendes tag

Sziasztok, BB9800 Torch. A telefonra előfizetve a BES másfél hónapja. Az elején minden kapcsolat ami mobil hálózaton volt csak nagy betűvel íródott(EDGE,GPRS, stb.) plusz megjelent a BB jel is a térerő ikon mellett. Céges e-mail aktivációt akartam rajt beállítani. Mindenféle instrukciót amit ilyenkor kell megkaptam a helyi IT-s srácoktól. (Nem az elsőt aktiválták már). Mégsem sikerült a push e-mail beüzemelése.
Következett a szolgáltató felkeresése, ott szervizes szaki, aki egyből nekiugrott a készüléknek és frissítette a szoftvert rajt. (mondanom sem kell, elég idegesítő lett a bekapcsoláskor induló T-mobil menü) ,de legyen, elviselem minden nap a "mégse" egyszeri nyomkodását. :). Na, amióta szoftver-frissített lett a készülék azóta nem találkoztam csupa nagybetűs kapcsolódási formával (egyedül a 3G), a BB jel eltűnt. A BB t-mobilos ügyfélszolgálat már kívülről fújja a készülékem pin kódját annyiszor telefonáltam nekik, de mégsem sikerül a készülék regisztrációja a hálózatra. Mit kell ezek után tennem? Van valakinek 5lete? A válaszokat előre is köszi.

(#896) pszili8 válasza Mymelody (#894) üzenetére


pszili8
aktív tag

A böngésződ is hotspot-ra van állítva?

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#897) Mymelody válasza pszili8 (#896) üzenetére


Mymelody
aktív tag

6.0-ás OS-ben már nincs olyan opció, állítólag automatikusan a wifit használja, ha be van kapcsolva
Én jobban szeretem, ha egyértelműen a tudomásomra hozza, hogy mit is használ.

[ Szerkesztve ]

Cheers

(#898) lezerpiramis válasza tabpmark (#895) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Honnan van a teló? Amikor bekerült a BB szolgáltatással rendelkező kártya a készülékbe, és megjelent a BB-logó a 3G-ikon mellett (vagy GPRS/EDGE), akkor jött üzenet arról, hogy a készülék regisztrálva lett a vezeték nélküli hálózaton?

(#899) pszili8 válasza Mymelody (#897) üzenetére


pszili8
aktív tag

Wazze most jöttem rá,hogy az új 9700-asomon 5-ös OS van,a régin volt 6-os. :DDD Még csodálkoztam is,hogy ennek más a menüje,abban a tudatban éltem két hete,hogy 6,0.

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#900) Mymelody válasza pszili8 (#899) üzenetére


Mymelody
aktív tag

Jó reggelt! :D

Cheers

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.