Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) KingaRebeka


KingaRebeka
csendes tag

Sziasztok!!!

Légyszives segítsetek! Van egy Blackberry 8520 as telefonom.Magyar nyelvű volt de ma átállítottam angolra de amikor vissza akartam állítani magyarra már nem volt ott az opciók között.Sőt csak 2 válsztható nyelv volt az angol (brit vagy amerika)! Hogyan tudnám vissza állítani magyarra??? Köszönöm előre is a segítséget!

(#752) lezerpiramis válasza KingaRebeka (#751) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Desktop Software-rel teszel rá magyar nyelvet, miután letöltötted a kérdéses szoftvert innen mondjuk: http://us.blackberry.com/support/downloads/download_sites.jsp

(#753) lezerpiramis válasza hati (#746) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Felmész az adott szolgáltató BIS-es oldalára, regisztrálsz, majd beállítod a levelezést vagy IMAP-pel, vagy POP3-mal - már ha erre gondoltál.

Ugyanezt meg lehet tenni telóval is a Beállítás - E-mail Settings menüpontban. Inkább előbbit ajánlom, mert akkor lesz felh.neved és jelszavad a felülethez.

(#754) KingaRebeka


KingaRebeka
csendes tag

Értem:De én ezzel most letöröltem róla magyar nyelvet? Vagy nem értem máshogy nem lehet vissza állítani csak ilyen desktop akármivel?

(#755) dobista válasza hati (#743) üzenetére


dobista
tag

Kicsit furcsa, hogy nem tudod mi nem megy a BES/BIS nélkül, de állítod, hogy a 250 az csak 50...
Ha számodra az a minden, hogy azonnal (jelzem ez sem azonnal, inkább csak pár percen belül) megkapd a leveleket, akkor valóban csak 50. Számomra hidd el, hogy 250, és igenis pofátlanságnak tartom olyan alkalmazások használatáért plusz pénzt kérni, ami bármely más platformon ingyenes.
És továbbra sem értem miért kell megkérdőjelezni valakinek a döntését, aki úgy gondolja, hogy még ilyen feltételek mentén is a BB a legjobb választás számára.
Most már abbahagytam, tényleg nem érdemes erre több szót vesztegetni.

(#756) lezerpiramis válasza KingaRebeka (#754) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Hát az átállítással alapvetően nem kellene letörlődnie, de ha nincs a telóban, akkor vagy ezzel, vagy esetleg wipe-pal (készülék tartalmának törlése) lehet visszaállítani, de utóbbit szerintem te se akarod :)

(#757) hati válasza lezerpiramis (#753) üzenetére


hati
addikt

A kérdésem arra vonatkozott, hogy ha nincs BIS/BES-e vkinek. Vagy akkor is lehet a szolgáltatónál regisztrálni? :-o

(#758) lezerpiramis válasza hati (#757) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Ha nincs BIS/BES, akkor a beépített email-kliens nem működik.

(#759) 19csiga88


19csiga88
csendes tag

Sziasztok, hatalmas segítséget kérnék! Van egy BB 9500 Storm-om és benne van egy 2 gigás kártya de nem tudom megnyitni , nem találok semmi olyan ahól bele tudnék lépni ,de felismeri tökéletesen! képeket videókat zenéket ,nem tudom a kártyáról meghallgatni vagy megnézni!

Előre is köszönöm , annak aki tudna segíteni!

19csiga88 felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#760) kircso13 válasza 19csiga88 (#759) üzenetére


kircso13
senior tag

Milyen os van rajta? Mert nekem is 9500 van és ami os rajta volt az bugos volt, frissítettem és a hiba megszünt!

..,

(#761) 19csiga88 válasza kircso13 (#760) üzenetére


19csiga88
csendes tag

Ne haragudj de iszonyat kezdő vagyok BB terén! Hol tudom megnézni ezeket amik által tudnál segíteni? :R :R

19csiga88 felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#762) lezerpiramis válasza 19csiga88 (#761) üzenetére


lezerpiramis
őstag

OS-verzió megtekintése: Beállítások - Névjegy

(#763) 19csiga88 válasza lezerpiramis (#762) üzenetére


19csiga88
csendes tag

Szia! Megnéztem!

v4.7.0.173 (rendszer: 4.0.0.212)

19csiga88 felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#764) lezerpiramis válasza 19csiga88 (#763) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Az a Vodánál elérhető legújabb (az én Storm-omon is ez van). Rá lehet hegeszteni OS 5-öt, de az alacsony alkalmazásmemória miatt nem érdemes szerintem.

(#765) tarajos


tarajos
tag

Üdv! Külföldi kártyafüggetlen Blackberry-re hogyan teszek magyar nyelvet? Előre is köszi!!

peace

(#766) pszili8 válasza tarajos (#765) üzenetére


pszili8
aktív tag

Milyen Blackberry? szoftverfrissítés után ki lehet választani,hogy melyik nyelveket kívánod használni.

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#767) atyuska válasza pszili8 (#766) üzenetére


atyuska
tag

Ez eddig nekem is ment, most 9780-as-al akármelyik multilanguage-t töltöm le, baszik bármi nyelvet hozzáadni, csak angol van, és frissítés után desktop-al sem enged semmit belerakni csak a wifi music sync-et vagy mit.

----atyuska----

(#768) fgth válasza atyuska (#767) üzenetére


fgth
tag

AppLoaderrel vagy BBsakkal frissítsd a Blackberryt

Waterloo ... BlackBerry base White Passport

(#769) Vazallus


Vazallus
tag

Hello,
Tudnátok mondani hasznos blogokat,oldalakat egy BB tulajnak? Olyan egyszerűekre gondolok mint pl ájfonnál a szifon ahol értesülni lehet minden újdonságról a rendszerrel kapcsolatban,appokrol stb.

[ Szerkesztve ]

"Mr. Salieri sends his regards"

(#770) pszili8 válasza Vazallus (#769) üzenetére


pszili8
aktív tag

pl
[link]
[link]
[link]
[link]
Nekem most nélkülöznöm kell a Blekit,szervízben van,kaptam helyette egy LG GT500-at :DDD

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#771) Vazallus


Vazallus
tag

Van egy pár dolog ami nem világos. Ha van BIS-em (Telenor) és fizetem a blackberry adót akkor az olyan mintha egy mobilnet előfizetésem lenne? Tehát akárhol tudok emaileket küldeni,facebookozni meg akár használni gps-t anélkül, hogy adatokat generálna ami még plusz pénzbe kerül?

"Mr. Salieri sends his regards"

(#772) lezerpiramis válasza Vazallus (#771) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Tulajdonképpen igen, de egy-két dolog csak akkor megy, ha van sima mobilnet (is):
-Streaming (pl. YouTube-videók lejátszása)
-A készülék használata modemként stb.

A BB Maps online navigáció, és a BIS-sel kapott adatmennyiséget zabálja.

(#773) Vazallus válasza lezerpiramis (#772) üzenetére


Vazallus
tag

A BB Maps online navigáció, és a BIS-sel kapott adatmennyiséget zabálja.
Szóval akkor az elég drága mivel forgalmat generál,vagy félreértem?

"Mr. Salieri sends his regards"

(#774) lezerpiramis válasza Vazallus (#773) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Hát addig nyilván nem drága, amíg beleférsz a Telenor-féle BIS nyújtotta 150 Mbyte-ba, mert annak a díját mindenképpen fizeted. Drága legfeljebb 150 Mbyte fölött lesz :)

[ Szerkesztve ]

(#775) pszili8 válasza Vazallus (#773) üzenetére


pszili8
aktív tag

A navi jelentéktelen adatforgalmat generál,kb 2 s mire megtalál hol vagy.

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#776) Keksz


Keksz
senior tag

Sziasztok!
Került a családba egy 9700 Bold, lenne két gyors kérdésem:

1) A háttérben futó programokat hogy lehet kilőni, ha a "switch application/kiválaszt/bb gomb/close" nem segít?

2) Ékezetes betűt hogy lehet írni?

Plusz lehet valami kapcsolati csoportot csinálni benne (amit az alkalmazások használhatnak?!), és ott priorizálni?

Pl.
1. otthoni wifi
2. munkahelyi wifi
3. mobilnet

(#777) pszili8 válasza Keksz (#776) üzenetére


pszili8
aktív tag

Üdv! 5 alkalmazás mindig fut azokat nem tudod kikapcsolni ilyen a főképernyő,telefon,gyári böngésző,a többi nem ugrik be nincs nálam a telefon.Ékezetes betűt úgy írsz hogy fogod a betűt pl a betűt és a trackpaddal fel/le görgetsz és kiválasztod a megfelelő ékezetet.Ha van elérhető wifi akkor azt használja,de egyébként a beállítást megtalálod a beállítások/speciális beállítások/böngészőprogram menüpont alatt.

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#778) Keksz válasza pszili8 (#777) üzenetére


Keksz
senior tag

Köszi!

És akkor a háttérben futó böngésző tölt is (auto refresh?), vagy csak akkor ha rálépek?
Itthon nem para, de pl. külföldön...

(#779) pszili8 válasza Keksz (#778) üzenetére


pszili8
aktív tag

Nem tölt,semmit nem csinál csak ha megnyitod és netezel.

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#780) Keksz


Keksz
senior tag

köszi!

Egyébként van vmi pl. Top5 program, amit érdemes felrakni?

Meg van vmi PC program is, BB desktop connect... Azt érdemes felrakni? Lehet ott a kontaktokat rendezni?

Sim kártyáról lettek átmásolva a kontaktok és mindnél a vezeték és knév felcserélődött :(

(#781) hati válasza Keksz (#780) üzenetére


hati
addikt

nálam: yahoo messenger, google maps, opera mini

(#782) pszili8 válasza Keksz (#780) üzenetére


pszili8
aktív tag

Megéri feltenni a desktop managert,ott tudod frissíteni a szoftvert,biztonségi mentést csinálni szinkronizálni.Érdemes az opera minit feltenni meg a google mapsot,meg az appworld-ben lehet nézelődni mik vannak.

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#783) flower23


flower23
csendes tag

sziasztook! szerintetek a BB (8520ra gondoltam)járok jobban vagy egy androidos teelfonnal( SE xperia mini prora gondoltam) . nem ismerem semelyik op.rendszert és hátha ti okosabbak vagytok nálam:)

(#784) botarobi válasza flower23 (#783) üzenetére


botarobi
tag

Bocs,de szerinted nem tűnik túl naivnak ezt a kérdést pont itt feltenni?Vagy csak hallani,olvasni akarod a neked is kedves választ: BLACKBERRY!
Egyébként ha "kütyünek" kell a telefon,vegyél Xperiát,ha megbízható,emailezéshez legkiválóbb telefont akarsz,akkor ott a másik...

[ Szerkesztve ]

(#785) Keksz


Keksz
senior tag

Van valami ütős angol-magyar szótár BB-re is mint a Nokiának van?
Az nagyon hiányzik így elsőre...

(#786) Keksz


Keksz
senior tag

Ez a Blackberry app world most fagy le másodszor.
Egyszer a Signup -nál (azt megcsináltam PC-n), most meg a belépésnél...

(Hogy lehet programból kilépni?)

(#787) luy78


luy78
tag

SZiasztok!
Elhagytam a 9780-am tokját :(
Tudja valaki, hol lehetne beszerezni gyári mágneses tokot hozzá?

Köszi!

Luy

BB9900, Playbook.....

(#788) botarobi válasza luy78 (#787) üzenetére


botarobi
tag

PIN: 2276BFEB

(#789) pszili8


pszili8
aktív tag

Ma nagy öröm ért: két hete bevittem a BB 9700-asom,hogy gariba csinálják már meg a hangszórót,mert nem úgy szól ahogy egy BB-től elvárnám(9000-hez képest).Erre ma szóltak,hogy kész a telefon,és az egészet kicserélték zsír új panel új előlap minden,tehát egy új BB-t kaptam :))

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#790) booz


booz
senior tag

hello kérésem lenne aki tud segítsen köszönöm van egy 9105 3g pearl telefonom és nem müködik rajta a facebook ill szeretném lefrissíteni a softwer rajta

(#791) lezerpiramis válasza booz (#790) üzenetére


lezerpiramis
őstag

A FB-kliens csak BIS-sel fog menni, frissíteni pedig a BB Desktop Software-rel tudsz.

(#792) pszili8


pszili8
aktív tag

Sziasztok! Az egyik 8820-asom azt írja ki fehér háttérrel,hogy 507.Azt már tudom,hogy mit jelent csak azt nem hogy kell megcsinálni....

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#793) lezerpiramis válasza pszili8 (#792) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Vissza kell tölteni rá az aktuális oprendszert Desktop Software-rel vagy a Loader-rel (a készüléken lévő dolgokat viszont buktad - hacsak nem volt backup).

(#794) Keksz válasza Keksz (#785) üzenetére


Keksz
senior tag

Szótárat nem tudtok jót?

(#795) nikolettmr


nikolettmr
csendes tag

Sziasztok!
Van egy BlackBerry 9300 telefonom és nem tudok rá új témát telepíteni :(( Addig ok, hogy letöltöm a laptopra a netről de utána nem tudom, hogy ha csatlakoztatom a telefont a laptophoz hová mentsem és hogy telepítsem :(( tud valaki segíteni? ide is írhatsz: nikolettmraz@freemail.hu

Köszi!

(#796) fgth válasza Keksz (#794) üzenetére


fgth
tag

az App Worldben találsz!

Waterloo ... BlackBerry base White Passport

(#797) dellfanboy


dellfanboy
senior tag

BB telefonhoz tudtok egy jó ingyenes adatforgalom és hívásforgalom monitorozo programot?

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#798) bAtt001 válasza dellfanboy (#797) üzenetére


bAtt001
addikt

e-office mobile data alerter. én ezt használom már elég régen és tökéletes a célra.

(#799) atyuska válasza bAtt001 (#798) üzenetére


atyuska
tag

ami elvileg nem ingyenes, csak trial

nekem pont ma kérdezte, hogy akarom-.e hogy lszedje a licenc-et, hát mondom ám legyen, valamit töltögetett és most megy sézpen teljes verzióként, kiváncsi vagyok hogy terhelnek meg érte

Ellenben BB9700, Os6-al, hogy lehet MMS-t küldeni? Menüben még beállítási lehetőség sincs.

----atyuska----

(#800) hati válasza dellfanboy (#797) üzenetére


hati
addikt

cell manager

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.