Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) kurion válasza fgth (#1200) üzenetére


kurion
senior tag

megjelent de most már azt írja ki hogy edge
"2. szolgaltatas konyvek rendben vannak? / service book /" itt mit kéne látnom?

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#1202) fgth válasza kurion (#1201) üzenetére


fgth
tag

Blackberry Internet Browsing van a service bookban?

ha az edge kisbetuvel van kiirva akkor nincs adatkapcsolat, ha nagy betuvel irja akkor egyertelmuen van!

Waterloo ... BlackBerry base White Passport

(#1203) kurion válasza fgth (#1202) üzenetére


kurion
senior tag

Nagybetűvel van :D de a böngésző nem indul el kiír vala :W mi oylat hogy engedélyezze a netet a szolgáltatónál

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#1204) fgth válasza kurion (#1203) üzenetére


fgth
tag

akksi ki ,akksi be !

allitsd be az emailfiokjaidat a felhasznalofeluleten .

inditsd ujra a BBt

Waterloo ... BlackBerry base White Passport

(#1205) kurion válasza fgth (#1204) üzenetére


kurion
senior tag

Az e mailfiókot hol állítsam be merre találom? (bocsi de nagyon kezdő vagyok, az az nekem android phonom van ismerősömé a bb csak ideadta hogy csináljam meg neki)

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#1206) fgth válasza kurion (#1205) üzenetére


fgth
tag

1196hsz
felhasznalofelulet

Waterloo ... BlackBerry base White Passport

(#1207) kurion válasza fgth (#1206) üzenetére


kurion
senior tag

"Keresse meg a PIN-kódot és a(z) IMEI elemet a készülék dobozán. "

Na nekem ilyen dobozom nincs és a tulajnak se. máshonnan nem elérhető?

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#1208) fgth válasza kurion (#1207) üzenetére


fgth
tag

Alt+shift+H BBn egyszerre

Waterloo ... BlackBerry base White Passport

(#1209) fgth


fgth
tag

mi a PIN: ?

Waterloo ... BlackBerry base White Passport

(#1210) kurion válasza fgth (#1209) üzenetére


kurion
senior tag

ment privátba

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#1211) kurion válasza fgth (#1209) üzenetére


kurion
senior tag

Nem hozható létre fiók:

A BlackBerry® Internet Service fiókja fel van függesztve vagy inaktív. Forduljon
a következőhöz: Telenor Hungary (Pannon) ezen az elérhetőségen: 1220 ; +36 20 200
0000 vagy ugyfelszolgalat@pannon.hu.

ezt írja ki amikor új fiókot akarok létrehozni....

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#1212) fgth válasza kurion (#1211) üzenetére


fgth
tag

akkor marad a telenor ugyfelszolgalat

vagy probalj regisztralni a HRT szerkesztonel a BBn keresztul

[ Szerkesztve ]

Waterloo ... BlackBerry base White Passport

(#1213) kurion válasza fgth (#1212) üzenetére


kurion
senior tag

és ott mit csináljak E-mail hívjam őket vgay mi? és mit mondjak? (számít e hogy kéztől vette a telefont)

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#1214) krisi047 válasza icezozo (#1187) üzenetére


krisi047
aktív tag

Természetesen jártam a linken, itt kapom azt a hibaüzenetet, hogy "nem hozható létre fiók". Illetve a készüléken sincs a 3G mellett 4 pötty. Nyomkodtam a HRT szerkesztőt is, de semmi visszajelzés, csak hogy regisztrálási kérem elküldve. Beszéltem még egyszer az ügyintézőkkel, azt mondták, hogy lényegében részükről minden oké, él a szolgáltatás, regisztrálva vagyok, de szerintük ezek szerint a készülék oldaláról lehet valami gond, például hogy az utólagos SIM lock feloldásakor a Blackberry szolgáltatás hálózati lock-ja nem lett kiiktatva. Létezik ilyen? Közben az előző tulaj mondta, hogy Telenoros volt és a BIS-t lemondta az eladás után, a BIS felhasználóneve pedig fel van függesztve, tehát szerinte reggelhető. Valami ötlet? Esetleg egy hard reset? (Ha igen, hogy is kell? :B )

(#1215) fgth válasza krisi047 (#1214) üzenetére


fgth
tag

en valaszolnek ha nem gond!
beallitasok/biztonsagi beallitasok/biztonsagi adattorles

miutan ez megtortent,probald regisztralni !

Waterloo ... BlackBerry base White Passport

(#1216) fgth válasza kurion (#1213) üzenetére


fgth
tag

persze,hogy szamit lehet ,hogy le sem mondta rola a szolgaltatast csak ki vette a simet es eladta.
ebben az esetben nem tudod regisztralni a blackberryt mivel rajta van az elozo tulaj regisztracioja!

Waterloo ... BlackBerry base White Passport

(#1217) kurion válasza fgth (#1216) üzenetére


kurion
senior tag

(kamionos készülék tehát ez a probléma kizárva.

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#1218) fgth válasza kurion (#1217) üzenetére


fgth
tag

az mit jelent,hogy kamionos keszulek?
talalt leesett?
van benne imeit ,macet,pin tartalmazo matrica az akkumulator alatt?

Waterloo ... BlackBerry base White Passport

(#1219) kurion válasza fgth (#1218) üzenetére


kurion
senior tag

azt mondta leesett készülék. volt az aksi alatt ilyen matrica ami tartalmazta a számokat.

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#1220) krisi047 válasza fgth (#1215) üzenetére


krisi047
aktív tag

Sikerült a wipe, de semmi változás. :(

(#1221) fgth válasza kurion (#1219) üzenetére


fgth
tag

mivel amit kuldtel / pint /nem reagaltal rajta van az elozo tulaj regisztaracioja igy te mar ezt nem fogod hasznalni mint Blackberry

Waterloo ... BlackBerry base White Passport

(#1222) fgth válasza krisi047 (#1220) üzenetére


fgth
tag

nagyvaloszinuseg szerint nem regisztralhato a keszuleked !

Waterloo ... BlackBerry base White Passport

(#1223) krisi047 válasza fgth (#1222) üzenetére


krisi047
aktív tag

Ha már a Telenorhoz be van reggelve, onnan ki lehet valahogyan írtani az előző tulajon keresztül, hogy nekem jó legyen a T-n?

[ Szerkesztve ]

(#1224) fgth válasza krisi047 (#1223) üzenetére


fgth
tag

igen!
az elozo tulaj le tudja vetetni a regisztraciot a keszulekrol.
ugyfelszolgalat/jelszo kell/es a keszulek pin-je

Waterloo ... BlackBerry base White Passport

(#1225) lezerpiramis válasza fgth (#1224) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Egyébként attól még meg kellene jönnie az üdvözlő üzenetnek ("Your handheld has been registered with the wireless network"), hogy az instantemail-es oldalon regelve van a készülék.

(#1226) krisi047 válasza lezerpiramis (#1225) üzenetére


krisi047
aktív tag

Hát, az bizony nem jön.

(#1227) lezerpiramis válasza krisi047 (#1226) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Ha kicsivel van a gprs/edge, esetleg nincs négy pötty a 3G mellett, akkor nem is fog megjönni, és ez nem azon múlik, hogy regelve van-e a telefon a szolgáltató oldalán (ami nem egyenlő az üzenet megérkezésével).

(#1228) krisi047 válasza lezerpiramis (#1227) üzenetére


krisi047
aktív tag

Ha nem sikerül, akkor visszaküldöm.
Más: Valaki rendelt már ilyeneket? fekete és barna housing
Érdemes megrendelni, vagy kukába valóak? Ez a barna elég szimpi. :)

(#1229) krisi047 válasza lezerpiramis (#1227) üzenetére


krisi047
aktív tag

Hanem min múlik?

(#1230) lezerpiramis válasza krisi047 (#1229) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Kétféle regisztrációról beszélünk, az egyik a másik feltétele:

1. Ha van BB szolgáltatás egy SIM-kártyán, akkor jön egy regisztrációs üzenet BlackBerry feladóval ("A készülék regisztrálva van a vezeték nélküli hálózaton"), ha a SIM-et behelyezik egy BB készülékbe (amely vagy az adott szolgáltatótól van, vagy független), és az eszköz megfelelően feljelentkezik a BB vezeték nélküli hálózatra (3G négy pöttyel, nagy GPRS vagy EDGE). Ezt lehet elvégezni újra a HRT-szerkesztőben / Gazda útválasztó táblázatban.

2. Ha ez megvan, akkor lehet próbálkozni regisztrálni a készüléket a szolgáltatói BIS oldalon PIN és IMEI alapján. Ez a regisztráció a gyári email-kliens BIS-en keresztüli működéséhez (tehát a levelezés beállításához) kell, semmi máshoz. A böngészés, az App World, a BB Maps már működik akkor is, ha az 1. pontban leírtak teljesültek.

Viszont:
Az 1. pontban leírtak még nem jelentik azt, hogy a készülék biztosan regisztrálható az adott szolgáltató instantemail-es / mobileemail-es oldalán. Ezt egyszerűen be lehet bizonyítani azzal, hogy egy SIM-hez (pontosabban egy előfizetői azonosítóhoz, tehát IMSI-hez) is egy regisztráció tartozhat, nemcsak a készülékhez (tehát a PIN-hez és IMEI-hez). Amennyiben tehát a készüléket regisztrálták a szolgáltatói BIS oldalon egy SIM-mel, de a készülékbe átraknak egy másik SIM-et például ugyanattól a szolgáltatótól, amelyen szintén van BB szolgáltatás, akkor ugyan megjön az 1. pontban leírt üzenet (mivel van BB szolgáltatás, és a kártya fel is jelentkezik a hálózatra rendben), de a telefont nem lehet újraregisztrálni, mivel egy másik SIM-mel (pontosabban IMSI-vel) már van hozzá regisztráció. Ilyenkor be kell lépni a szolgáltatói BIS oldalra a már regisztrált adatokkal, és a PIN, valamint az IMEI ismételt megadásával át kell helyezni tulajdonképpen az account-ot az új SIM-re (IMSI-re).

(#1231) dellfanboy


dellfanboy
senior tag

talált már vki letöltőprogramot BB-hez? próbáltam letölteni pár tíz megás videot BB-vel de nem sikerült. ezért kérdezem, hogy van-e vkinek vmilyen tapasztalata evvel kapcsolatban.
A régi e51-es nokiamhoz volt symtorrent vagy mi. amivel még torrentezni is lehetett...BB-hez semmi ilyesmi? csak mert céges a BB és jár hozzá 8gb adat/hó. emailekkel ezt nem tudom túlforgalmazni, viszont jó lenne ha 1-2 sorozatot le tudnék rántani...

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#1232) krisi047 válasza lezerpiramis (#1230) üzenetére


krisi047
aktív tag

Nos, a fejlemény a következő. Az előző tulaj beszélt a Telenorral, náluk törölve az IMEI/PIN páros a rendszerből. Én beszéltem a T-mobile-lal náluk a manuális regisztrációs kísérlet során azt dobja, hogy a PIN másik szolgáltatónál regisztrált. Ilyenkor mi van? :) :)

(#1233) dellfanboy válasza krisi047 (#1232) üzenetére


dellfanboy
senior tag

valaki hazudik.
én a telenorra tippelek, hisz a T-nek nem üzlet hogyha BB-d van de használni nem tudod, a telenor meg berágott..

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#1234) krisi047 válasza dellfanboy (#1233) üzenetére


krisi047
aktív tag

Ez azért kissé túlzó szerintem. :D

(#1235) fgth válasza krisi047 (#1232) üzenetére


fgth
tag

helyedben visszaadnam az elozo tulajnak es vennek egy olyat ami biztos,hogy regisztralhato!

amennyiben masikat veszel:
beteszed a simkartyad ( amin van Bis) es elinditod a HRT szerkesztobol a regisztraciot.
ott helyben kiderul,hogy regisztralhato vagy nem ;)

Waterloo ... BlackBerry base White Passport

(#1236) lezerpiramis válasza fgth (#1235) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Teljesen feleslegesen nyomkodja a HRT-szerkesztőben a "Regisztrálás most" gombot, ha nincs naggyal a GPRS/EDGE vagy nincs négy pötty a 3G mellett...

(#1237) lezerpiramis válasza lezerpiramis (#1236) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Ja bocs, a másik telóra írtad :)

Egyébként arra vigyázni kell, hogy ha az adott szolgáltató BIS oldalán regelve van a teló, de ezt a reget nem törlik (PIN és IMEI alapján), akkor ezt a készüléket megvásárolva csak akkor tudják regisztrálni ugyanannál a szolgáltatónál egy másik SIM-mel, ha töröltetik a reget. Viszont regtörlés nélkül is megjön a "Your handheld has been registered..." üzenet, ha van BB APN az új kártyán, de mégse tudja majd regisztrálni, max. áttenni a fiókot a másik SIM-re (IMSI-re), de ehhez meg kellenek a korábbi tulaj adatai (felh.név és jelszó a felületre).

(#1238) fgth válasza lezerpiramis (#1237) üzenetére


fgth
tag

Ja bocs, a másik telóra írtad

elfogadva a bocsatnatkeres :K

mivel kb vagy 1000 BBvel talakoztam illetve nagyon sokat vasaroltam nekem a legegyszerubb modja hogy kideritsem :

viszek magammal egy notit es rogton csinalok egy keszulek cseret.
vagy a webes feluletrol vagy magan a BBrol regisztralok

azonnal kiderul minden :D

es elkerulok minden kellemetlenseget.
rengeteg olyan van forgalomban ami nem is regisztralhato .
( szinte naponta talakozok vele )

Waterloo ... BlackBerry base White Passport

(#1239) fgth


fgth
tag

de megerne irni egy blogot rola

"Blackberry regisztracio " igen vagy nem ?

Waterloo ... BlackBerry base White Passport

(#1240) lezerpiramis válasza fgth (#1238) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Nekem van 6 db saját :)

(#1241) kutga


kutga
nagyúr

Sziasztok!

Új okostelefont szeretnék vásárolni, max 70k-ig, sokfelé nézegettem már és megakadt a szemem a Blackberryken, úgy hogy eddig még nem volt ilyen rendszerű telóm, nem ismerem, de úgy gondolom jó lehet nekem mert stabil, gyors, megbízható, bővíthető az OS, a készülékek jól össze vannak rakva, van fizikai qwerty.

Mindenképpen újonnan akarok vásárolni, árban és funkcióban leginkább a 9300 és a 8900 férne bele, ezek kaphatók is. 9300 a 3g miatt több, amit viszont nem nagyon használok.

A kérdésem annyi lenne, ezek közül melyik érné meg jobban (egy 9000 vagy 9700 jobb lenne de azokat nem nagyon látok ennyiért), és mivel már nem mai készülékek, érdekelne van-e oprendszer frissítés hozzájuk?

A PH!-s írást elolvasva nekem leginkább a BIS kell a BB szolgáltatások közül, érdekelne viszont hogy mondjuk a Wlan, POP3 levelezés működik-e a készüléken? :R

A speedshopon kívül létezik még olyan bolt ahol válogathatok a készülékek között? Amúgy minden BB-re csak 1 év gari van?

Let the Zone take me if I am.

(#1242) fgth válasza lezerpiramis (#1240) üzenetére


fgth
tag

sajthasznalatra csak 3 db van es ket kartyam amin van Bis.

Waterloo ... BlackBerry base White Passport

(#1243) fgth


fgth
tag

matol toltheto ingyenesen a ossz:100$ erteku ajandek appok!
[link]

Waterloo ... BlackBerry base White Passport

(#1244) lezerpiramis válasza fgth (#1242) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Kártyám nekem is csak egy van (Voda) BIS/BES-sel, bár a telenorosra is szoktam néha BIS-t rendelni.

(#1245) mono-chrome válasza kutga (#1241) üzenetére


mono-chrome
csendes tag

Látom, jelezted, hogy újat szeretnél, de nem érdekelne egy féléves 9780?
T-Mobile-os, GARANCIÁS és regelhető!!! Minden tartozékával, tulajdonképpen mintha boltból vennéd csak jóval olcsóbban adom...

(#1246) Vazallus


Vazallus
tag

Tudtátok hogy kapunk a RIM-től egy 100$ értékű letölthető csomagot? :) Elég jó cuccok vannak benne. Novembertől elérhető a "Thank gift you from Blackberry" néven.

Most látom már kiírtátok.

[ Szerkesztve ]

"Mr. Salieri sends his regards"

(#1247) csabi2008


csabi2008
tag

Sziasztok!
Azt szeretnem kerdezni hogy a 100 megas BIS csomag atlag netezesre (facebook,email,bongeszes) 1 honapra eleg? Vagy konnyen tullehet lepni?

Xbox Series S •• gamertag: junior777

(#1248) hati válasza Vazallus (#1246) üzenetére


hati
addikt

Mármit arra a pár jétékra gondolsz? Vagy mik azok a jó cuccok?

(#1249) fgth válasza Vazallus (#1246) üzenetére


fgth
tag

nem csak jok hanem hasznalhatok is!

Waterloo ... BlackBerry base White Passport

(#1250) fgth válasza hati (#1248) üzenetére


fgth
tag

itt egy kis magyar osszefoglalo ;)
[link]

Waterloo ... BlackBerry base White Passport

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.