Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#952) DonMaster válasza zoleeno1 (#930) üzenetére


DonMaster
addikt

te miröl beszélsz?
europában december 5-én jelent meg, február 5 ahoz képest 2honap nem félév, azt hogy fél éve bemutatták már az tök más a megjelenés dátum és a bemutatom a prototipust között eltelt idö nem számit, bár az tény, hogy az LG nagyon sokat tököl/tökölt vele,
mondjuk mai nap-id se MM se telenor t-mobile vodafone kinálatában nem látom, gondolkoztam rajta hogy az LG facebook oldalán feldobom a kérdést hogy melyik év február 5-én de nem akarok az év trollja lenni :D
amugy szerintem reklám gyártás megy most vele a márketing amikor lesz már plakát(bár az politika miatt most csoda ha kapnak :D ) , meg tv reklám akkor lesz igazán vásárolható ez szerintem 1-2hét tehát 20. elött nem várnám/várom a téynelges megjelenést, azt nem zárom ki hogy az LG téynlegesen kiszálitot a cégeknek készletett, de azok marketingezni utána kezdtek ami elég gáz bár valamelyest érthetö is, szoval ezen okbol nincs még sehol.

mondjuk ha troll lenék lehetne az lg facebook oldalán ahol írja hogy február 5 az MM-ben megkérdezni azt is, hogy melyik ország MM-jében :D de inkább kihagyom, szerintem a marketing miatt kell még várjunk.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.