Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1401) turbuczn válasza DJ. Ru$y (#1399) üzenetére


turbuczn
tag

A turbadonál csütörtökön írták, hogy 6 db van készleten a kékből. Most a honlapon már kifogyott a termék. :D Elég kapós lett ez a telefon.

(#1402) Bodagreg válasza DJ. Ru$y (#1399) üzenetére


Bodagreg
csendes tag

Na tegnap megint megtapiztam a kéket, hátha csak szar napom volt amikor először nem jött be, de semmit nem változott a véleményem. Ha a széle acél színű lenne, mint az enyémnek, meg mint a V10nek, lehet jobban tetszene.

LG V30, LG G Pad 8.3, LG 65UF850V Xbox One X - BodaGreg, PS4 PRO - Bodager

(#1403) Remekelek28


Remekelek28
őstag

A tulajoktól kérdezném,hogy hány amperes töltő jár hozzá?
Nekem az LG gyorstöltőm 1,8 amper ,gyári hibás és ezt néztem ki helyette 3A,de kinai. Kérdés jól birja e. A gyári LG 3 A az 3000 ft.

(#1404) dajkapeter


dajkapeter
senior tag

Szerintetek elírás lehet? A smartshop azt írja az ezüst színű V30-nál, hogy nincs benne vezetéknélküli töltés... Elvileg nincs olyan modell amibe nem lenne. Vagy tévedek? Ez alapján inkább a turbado-nál veszem, ahol a számlára ráírják az IMEI számot (megkérdeztem) és 2 év garit adnak. Ha jól emlékszem fölöttem valaki írta, hogy az első év az LG gari, a második meg az ő garijuk.

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#1405) jacis válasza dajkapeter (#1404) üzenetére


jacis
nagyúr

Igen elírás. Van benne qi tekercs.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1406) DJ. Ru$y válasza Remekelek28 (#1403) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Noname fos töltőt ne vegyél Kínából... Rosszabb esetben a házad is leéghet, ha nem vagy mellette, esetleg kinyírja a telefont.

Ha már ilyesmit akarsz venni, akkor Blitzwolf, Ugreen stb. márkás kínai cuccok.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#1407) koxx válasza Remekelek28 (#1403) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Egy 200k-s teló mellé komolyan egy szar kínai 3 dolláros töltőt akarsz venni? :U

(#1408) #98880768


#98880768
törölt tag

(#1409) Remekelek28 válasza DJ. Ru$y (#1406) üzenetére


Remekelek28
őstag

Ez igaz,amugy csak tartalék töltő lett volna. Ugy 2 here már rendeltem egy gyári Lg töltőt 1,8 amperest,még nem jött meg. Az 2000 ft volt,csak nem lesz vele gond.

(#1410) polar-x


polar-x
tag

Sikerült ma hosszú idő után végre megnéznem élőben egy kék Lg V30-at (pólus Media)
Elsőre nagyon jó a fogása a készüléknek és nem tűnik túl nehéznek a 158g-os tömege sem . Ez a kék szín nekem személy szerint annyira nem jött be! az S7edge féle corral blue vagy a Honor 9 féle kék jobban állna neki . Viszonylag könnyen el lehet érni minden pontot a 6"-os kijelzőn és különösen tetszik hogy nem olyan vékonyka minta az s8/9 féle megoldás a Samsungtól. Maga a képminőséggel már nem voltam ilyen elégedett! Valóban jelen van a "blue screen",de csak nagyobb fokú betekintési szögnél. Viszont ami még feltünt az a fényerő egyenetlen eloszlása.olyan mint ha nem lenne egyenletes fényerő a kijelzőn.Teljesen szemből nézve és teljes képernyőn (fehér kép) világosabb a kijelző bal alsó sarka. Ezt tapasztalta már valaki rajtam kívül,vagy csak egyedi eset és hibás volt a demó telefon? kamerát nem próbáltam,értelmetlen olyan fények között mint ami egy áruházban van...

(#1411) mjani1172 válasza #98880768 (#1408) üzenetére


mjani1172
addikt

Akkor az a két darab még megvan.

(#1412) #98880768 válasza mjani1172 (#1411) üzenetére


#98880768
törölt tag

"Már csak 2 db van raktáron." :DD mondjuk nem csodálom
egy százast még lecsípnek belőle és besétálok az egyikért :D

(#1413) DJ. Ru$y válasza polar-x (#1410) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Valószínűleg egyedi kijelzőhiba az az "egyenetlenség", semmi ilyesmit nem látok a sajátomon.

Nem akarok elfogult lenni semmiképpen, de én egyre jobban kedvelem a készüléket.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#1414) Bodagreg


Bodagreg
csendes tag

Ma végre voltak jó fények a kinti fotózáshoz:

[ Szerkesztve ]

LG V30, LG G Pad 8.3, LG 65UF850V Xbox One X - BodaGreg, PS4 PRO - Bodager

(#1415) olddog válasza Bodagreg (#1414) üzenetére


olddog
aktív tag

Először is köszönjük a képeket, de jobb lenne feldobni egy fotótárhelyre. A 300 kB-os képek nem mérvadóak. Még ha jónak is tűnnek elsőre.

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#1416) Bodagreg válasza olddog (#1415) üzenetére


Bodagreg
csendes tag

Teljesen jogos, én voltam naiv azt hittem, ha max 16 MP a limit itt a feltöltésnél, akkor olyan minőségben is jelenik meg a kép itt is.
Itt vannak Drievon:

[link]

LG V30, LG G Pad 8.3, LG 65UF850V Xbox One X - BodaGreg, PS4 PRO - Bodager

(#1417) hcs57 válasza Bodagreg (#1414) üzenetére


hcs57
őstag

KB ilyen a V10 kamerájával készültek is. :)

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#1418) polar-x válasza DJ. Ru$y (#1413) üzenetére


polar-x
tag

Igen,akkor a kiállított darab a hibás ( remélem)
Szerintetek meddig érdemes várni a rendeléssel? Fog még a közeljövőben lejjebb menni az ára? Thinq mikorra várható?

[ Szerkesztve ]

(#1419) Bodagreg válasza hcs57 (#1417) üzenetére


Bodagreg
csendes tag

Mint ex V10 tulaj ezt aláírom. Makroban viszont érezhetően nagyobb a mélységélesség az 1,6-os rekesz miatt. Éjjeli képekre leszek még kiváncsi, állvánnyal.

LG V30, LG G Pad 8.3, LG 65UF850V Xbox One X - BodaGreg, PS4 PRO - Bodager

(#1420) Diamond500


Diamond500
senior tag

Sziasztok! Ennek a telefonnak is 2.5D-és kijelzője van,amire macera kijelző fóliát szerezni, vagy sima?

(#1421) DJ. Ru$y válasza Diamond500 (#1420) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Kicsit talán érdemes lett volna visszaolvasni.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#1422) olddog válasza Bodagreg (#1419) üzenetére


olddog
aktív tag

Pont írni akartam, hogy inkább a gyengébb fényviszonyok, manuál beállítások esetén készített képeknél jöhet elő a különbség. Hosszabb záridővel hogyan teljesít a képstabilizálás stb...
Azért így is jó volt látni a képeket. :C

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#1423) jacis


jacis
nagyúr

V30 még mindig a legjobb akksiban

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1424) zoleeno1 válasza jacis (#1423) üzenetére


zoleeno1
addikt

Persze, mert nincs kozte a mate 10pro;]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#1425) koxx válasza zoleeno1 (#1424) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

(#1426) Aryon87 válasza zoleeno1 (#1424) üzenetére


Aryon87
félisten

Ezt én is egyből kiszúrtam. Viszont tény, hogy a V30 is erős akksiban :)
Újranézem, kíváncsi vagyok a Note8 mikor merül le ;]

Szerk: lololol... ;]

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1427) dajkapeter


dajkapeter
senior tag

Legkésőbb pénteken rendelem a turbado-tól ezüstbe, ha még lesz. :B Már 190 alatt van. Több, mint 100e-rel olcsóbb, mint a MM-ban! :Y :DDD

Jelen pillanatban 189e 2 év garival ott... És a számlán szerepel az IMEI :C Azt hiszem a G3 utód meg van :))

[ Szerkesztve ]

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#1428) OPiiPO válasza zoleeno1 (#1424) üzenetére


OPiiPO
addikt

de Aryon87-en kívül más nem használ Mate 10 Pro-t ;]

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#1429) turbuczn válasza dajkapeter (#1427) üzenetére


turbuczn
tag

Én most kaptam meg a cseretelefont a Turbado-tól. Eddig nekem tetszik a pozitív hozzáállásuk.

(#1430) dajkapeter válasza turbuczn (#1429) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Akkor a jelek szerint (jó magyarokhoz méltóan) a külföldi cégek megbízhatóbbak. :DD Köszi az infót!

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#1431) turbuczn


turbuczn
tag

Az először kézhez kapott készüléken gyanús volt az érintések gyakori tévesztése, főleg görgetés közbeni téves érintéseké. Később kiderült egy kis tesztprogram segítségével, hogy a folyamatos érintés az egyik oldalt nem is folyamatos, hanem meg-meg szakad. Ezért visszaküldtem, és ugyan a készülék hibáját ők nem észlelték, vagy nem ismerték el, de egy új készülékre cserélték nekem (prémium garanciát is vásároltam, így könnyebben ment szerintem). A most kézhez kapott készülék úgy tűnik tökéletesen működik, de azért még pár nap tesztelés vár rá, bár nem hiszem, hogy gond lesz vele. :) Egy szó, mint száz, a Turbado korrekten állt a dologhoz.

(#1432) zoleeno1 válasza OPiiPO (#1428) üzenetére


zoleeno1
addikt

Naaa, dehogynem, pl koxx is meg en is:D

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#1433) OPiiPO válasza zoleeno1 (#1432) üzenetére


OPiiPO
addikt

jóvanna, meghunyászkodtam :D

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#1434) dajkapeter válasza turbuczn (#1431) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Meg tudnád mondani, hogy melyik progi volt az amivel tesztelted?

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#1435) turbuczn válasza dajkapeter (#1434) üzenetére


turbuczn
tag

Itt a program:

progi

Itt pedig a hibát videóra vettem:

videó

[ Szerkesztve ]

(#1436) DJ. Ru$y válasza dajkapeter (#1434) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha szabad kérdeznem, esetleg kérnem. Titan színű G3-ad van? Ha igen, és megjön a szürke V30, lefotóznád őket együtt hátulról?

Nagyon kíváncsi vagyok mennyire szürke az a szürke...

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#1437) _Ata_ válasza dajkapeter (#1427) üzenetére


_Ata_
tag

Megéri 2 év gari maitt Turbado? Smart nál 15-el olcsóbb. Ezen hezitálok :) A 2 év gari sok helyen azt takarja, hogy 2. év csak szoftveres hibára érvényes. Premium garit is veszel hozzá? Üdv

(#1438) koxx válasza _Ata_ (#1437) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

1 év gyártói+1 év bolti garancia. Ha utóbbi neked megér +15 ezret akkor hajrá.

(#1439) _Ata_ válasza koxx (#1438) üzenetére


_Ata_
tag

Én is úgy érzem, hogy nem :)

(#1440) koxx válasza _Ata_ (#1439) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

De ha olyan korrekt a bolt mint ahogy fentebb írták akkor nem kizárt, hogy megéri.

(#1441) turbuczn válasza koxx (#1438) üzenetére


turbuczn
tag

Nézzétek csak meg az arukereso.hu boltértékelését:

Smart:

Turbado

(#1442) _Ata_ válasza turbuczn (#1441) üzenetére


_Ata_
tag

Ebben is van valami. :) Bár a legtöbb negatív kritika abból adódik ,hogy a megrendelés után nem volt raktáron/nem tudta elérni őket stb. Na fene se tudja, de jövőhéten valahonnan én is megrendelem :D

(#1443) dajkapeter válasza DJ. Ru$y (#1436) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Fehér a G3-am. Párom G5-je viszont "szürke". Ha mérvadó, akkor szívesen csinálok róla fotót normál fényviszonyok mellett (nem neonnál).

Utánad szólónak:

Nekem +15-öt (plusz prémium gari) megér, hogy ha az utolsó hónapban döglik be (23. hónap) és kapok egy újat. Vagy vissza forgathatom 1 év után a prémium gari árát... :))

A G3-mam kijelzőragasztója is elengedett már 2 éven belül és simán gariztattam volna...

Árgép véleményeit én is olvastam... :D Hát, a hülyéken kívül nem igazán van negatív vélemény...

[ Szerkesztve ]

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#1444) dajkapeter válasza koxx (#1440) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Nincs közöm a céghez. Engem a vélemények mellett ez fogott meg:

"Meddig tart és milyen meghibásodásra érvényes a garancia?
Összes termékünkre kettő év, teljes körű garanciát adunk, amely minden, a gyártó által is elismert meghibásodásra érvényes. További információ: Javítast Kérek
"

És én nem egyiket a másikkal hasonlítom össze, hanem a "sufni gsm"-eket a "hivatalos" értékesítőkkel (Media Markt). Az pedig "rosszabb" feltételekkel kínálja +100e-ért...

Más:

Ma megtapogattam én is a Pólus Médiában. A másik kezemben a G3-mam volt. Kékbe nekem nem bejövős, de az ezüstöt várom. :D Igaz, csontra le volt merülve, így csak fogdosni tudtam. :D Fel akartam tölteni egy kicsit a power bankomról, de még itt a végén rámszóltak volna... :DD

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#1445) turbuczn


turbuczn
tag

Épp zenét hallgatok rajta, és még egy nem a legjobb minőségű fejhallgatóval is érződik a különbség. Nagyon vagány a hangzás! :)
Tetszik ez a telefon!

(#1446) OPiiPO válasza turbuczn (#1445) üzenetére


OPiiPO
addikt

V10,V20 is erős volt zenei téren, ez egy nagyon nagy előnye számomra ennek a sorozatnak - sokat repülök és normális zenehallgatáshoz nem kell külön lejátszót magammal cipelnem csak egy Yamaha MT220-at :K

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#1447) jacis válasza dajkapeter (#1444) üzenetére


jacis
nagyúr

Szombaton én is megyek megtapogatni a polusba. Nem akarom úgy megvenni majd hogy élőben még nem láttam...

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1448) DJ. Ru$y válasza jacis (#1447) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

G3-at is így vettem. :DD Ezt is.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#1449) Diamond500


Diamond500
senior tag

Sziasztok! Van itt akinek G6-ja volt? Kamerában mennyire veri a 6-ot? Főleg szobában gyengébb fényviszonyok mellett érdekelne.. Köszi

(#1450) jacis válasza Diamond500 (#1449) üzenetére


jacis
nagyúr

Youtube-on van egy csomó összehasonlító videó.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.