Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) DJ. Ru$y válasza Remekelek28 (#950) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem értem ezt miért itt kérdezed meg, de elállni a rendeléstől = visszajuttatni mindent az eladónak maradéktalanul és utána kapsz pénzt vissza. Ha elállsz, akkor nincs telefon, nincs rossz töltő semmi sincs. A töltőcsere miatt pedig hívd fel azt a vidéki szervizt és kérdezz rá, vagy hívd fel az LG központi szervizt.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#952) DonMaster válasza zoleeno1 (#930) üzenetére


DonMaster
addikt

te miröl beszélsz?
europában december 5-én jelent meg, február 5 ahoz képest 2honap nem félév, azt hogy fél éve bemutatták már az tök más a megjelenés dátum és a bemutatom a prototipust között eltelt idö nem számit, bár az tény, hogy az LG nagyon sokat tököl/tökölt vele,
mondjuk mai nap-id se MM se telenor t-mobile vodafone kinálatában nem látom, gondolkoztam rajta hogy az LG facebook oldalán feldobom a kérdést hogy melyik év február 5-én de nem akarok az év trollja lenni :D
amugy szerintem reklám gyártás megy most vele a márketing amikor lesz már plakát(bár az politika miatt most csoda ha kapnak :D ) , meg tv reklám akkor lesz igazán vásárolható ez szerintem 1-2hét tehát 20. elött nem várnám/várom a téynelges megjelenést, azt nem zárom ki hogy az LG téynlegesen kiszálitot a cégeknek készletett, de azok marketingezni utána kezdtek ami elég gáz bár valamelyest érthetö is, szoval ezen okbol nincs még sehol.

mondjuk ha troll lenék lehetne az lg facebook oldalán ahol írja hogy február 5 az MM-ben megkérdezni azt is, hogy melyik ország MM-jében :D de inkább kihagyom, szerintem a marketing miatt kell még várjunk.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#953) polar-x válasza DonMaster (#952) üzenetére


polar-x
tag

Én már betrollkodtam :C :DD

(#954) zoleeno1 válasza DonMaster (#952) üzenetére


zoleeno1
addikt

Az összes többi telónál (nagyobb gyártóknál) a hivatalos bemutató után 1-2 hónappal megvásárolható a készülék szinte bárhol... Lehet ezt szépíteni, nevetséges amit az LG csinál... Én V10-ről váltottam a Mate10pro-ra, nagyon szerettem, szerencsére engem a bootloop hiba sem ért el, amíg nálam volt. Magasról tojnak a magyar piacra, ez az igazság, ami nem baj, csak akkor ne harangozza be kenhong se a bemutatón, hogy lesz nálunk. Vagy akkor tegye hozzá, hogy mire ide ér, már tavalyi modellnek számít, idei áron... Én csalódtam az LG-ben, ezért is váltottam, meg nem is győztem várni rá (hozzáteszem nem bántam meg).

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#955) polar-x


polar-x
tag

Szervezzünk egy csoportos felszólalást az Lg ellen a Face-en! Hátha észreveszik magukat....

(#956) Helltak válasza polar-x (#955) üzenetére


Helltak
őstag

Támogatom.
Tényleg felfoghatatlan számomra, hogy egy ilyen tényleg remek készüléket, miért kell ennyire töketlenül értékesíteni..
Írom ezt három hét teljesen elégedett használat után.

Xiaomi 14 Ultra

(#957) jacis válasza polar-x (#955) üzenetére


jacis
nagyúr

Szerintem a kutyát nem fogja érdekelni náluk a face-es csoport... Ha csak ezen múlna akkor tényleg komoly gondok vannak.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#958) DonMaster válasza polar-x (#953) üzenetére


DonMaster
addikt

látom, de hiába irják, hogy ott az elérhetöségi link, oké nézem meg minden de ha bemegyek ott nincs , bár az kiderült, hogy nem az ö saruk mert ök oda vitték az mm nem pakolta még ki árazta be és ahgoy irtam márketingezte le emiatt nincs még boltban sajna. Ha más nem is de az kiderült hogy ez már nem az ö saruk.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#959) kakuk100 válasza DonMaster (#958) üzenetére


kakuk100
őstag

Én is erre gondoltam. A MM. nem először tökölődik napokig az árazással meg az ilyenkor szokásos adminisztrációval, pedig 1 nap alatt bőven meg lehetne csinálni.

(#960) mjani1172


mjani1172
addikt

Az egyetlen megoldás ha éhségsztrájkba fogtok.
Ez a legviccesebb topic.

[ Szerkesztve ]

(#961) leslien válasza mjani1172 (#960) üzenetére


leslien
nagyúr

Ez a legviccesebb topic.

a lényeg h te is itt vagy.... ;)

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#962) mjani1172 válasza leslien (#961) üzenetére


mjani1172
addikt

Ezt a sírást ami itt megy, egy több mint fél éve bemutatott telefon miatt,.....
Az igazi majd akkor lesz ha hozzájutnak egyesek. Mégis kékül, mégsem jó a fotó, jobban merül,...
Nekem ha telefon kell, akkor megveszem ami van.Ilyen hülyeség miatt vergődni, hogy a MM lassan áraz, szvsz nagyon nagy a jólét.

[ Szerkesztve ]

(#963) leslien válasza mjani1172 (#962) üzenetére


leslien
nagyúr

röpke fél év... :(( vannak emberek akik nem szeretnék h tovább gazdagodjon a sufni boltos gsm ..

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#964) Eeshtvaan válasza mjani1172 (#962) üzenetére


Eeshtvaan
tag

Hűha...
Miért is fáj neked, hogy nagy a jólét? Ezt a topicot nem a fórumozók, hanem az LG tette viccessé.
Szerintem meg az a röhej, hogy van ennek a gyártónak olyan készüléke, ami már Európában is majd' 3 hónapja kapható hivatalosan, de Magyarországon még a hivatalos bejelentés után 4 nappal sem jut hozzá, aki akar. Ez nem sírás, hanem vélemény.
Megértem, hogy neked nem téma, milyen telefonod van, de akkor miért olvasol egyáltalán mobilarena fórumot?

"Az egyik kacsa az volt, hogy jól élünk... aztán tele lett az is."

(#965) DJ. Ru$y válasza mjani1172 (#960) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Te miért jársz ide? Ba Dum Tss.... :U

Szerintem semmi értelme ezeknek a hangulatkeltésnek amit csinálsz, csupa rosszindulat és hangulatkeltés.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#966) leslien


leslien
nagyúr

viszont a DiTechnél meg megy lejjebb az ára..aki nem akar várni innen lehet rendelni mert házhoz szállítják ingyen.. egy évig itthon második évben ide

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#967) mjani1172


mjani1172
addikt

leslien:

Ha egy gyárat a saját termékével meg tud előzni egy sufni boltos (most nem az árról beszélek) az arcpirító a gyárra nézve.Szégyen.

Eeshtvaan:

"Miért is fáj neked, hogy nagy a jólét? Ezt a topicot nem a fórumozók, hanem az LG tette viccessé."

A nagy jólét nem fáj, ezt tényként írtam. Az lg szánalmas és itt egy páran ehhez asszisztálnak. Az,hogy nagykorú emberek mindennap beírnak egy fórumra hogy miért nincs egy termék, nekem furcsa, és nevetséges.
A fórumot a technika, a lehetséges hibák, ezeknek megoldásai, az ehhez függő felhasználási szokások, más tulajok tapasztalatai miatt olvasom, hogy könnyítse számomra a vásárlást. Persze más is érdekel,de az hogy miért nem lehet kapni ezt, miért nem lehet kapni azt az nem.

(#968) tomboy0013 válasza mjani1172 (#967) üzenetére


tomboy0013
veterán

"Az,hogy nagykorú emberek mindennap beírnak egy fórumra hogy miért nincs egy termék, nekem furcsa, és nevetséges."

És gondolom az meg teljesen normális dolog számodra hogy minden LG topikban felbukkansz néha napján hangulatot kelteni és off hullámot indítász. Nem kevésbé furcsa meg nevetséges ez sem. De hát ha magadtól nem látod majd megláttatják veled az illetékesek.

(#969) DonMaster válasza mjani1172 (#967) üzenetére


DonMaster
addikt

1honapal ez előtt milyen gari járt a sufni boltos hoz? ami lehet hogy nem is eu verzios amiböl lte sávok mások stb,

vs gyári garis

sufni gariba beviszed hetek-ig ál ott mire aliexpresz/koreábol megjön a cucc
addig gyári garisat beviszed váci ütra lehet 2-3ora és emg is van

melyik a jobb? sufni vs gyári ??? költöi kérdés.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#970) tomboy0013 válasza DonMaster (#969) üzenetére


tomboy0013
veterán

Az LG telóknál ha a sufnyis verzió EU modell és rá van írva a számlára az IMEI szám akkor 1 év gyári garancia van rá.

(#971) mjani1172 válasza DonMaster (#969) üzenetére


mjani1172
addikt

Most úgy tűnik minden LG vel kapcsolatos negatív dolgot nekem címeztek.

Soha nem mondtam hogy jobb a sufni. :F

Sőt én a sufni ellen voltam,többször leírtam, mert én már egyszer elcsábultam és megjártam.

[ Szerkesztve ]

(#972) DonMaster válasza tomboy0013 (#970) üzenetére


DonMaster
addikt

aha 1év sufniböl jövö lg-re kontra gyári lg-re 2év melyik is jobb?
1év gyári+1év sufni vagy 2év gyári ?
1honapal ez elött ha votl is 1év gyri a sufnisokra márha eu-s votl és nem ázsiai verziós- ami szerintem valosabb akkor is nem volt meg 1-2orán belül a szerelés mint mondhatni most már február5-ota miota nálunk is hivatalosan árulják utobbi szot nagyon nagy macskakörömbe téve.

mjani1172
az lehet de te irtad példának, hgoy a sufni be elözte a gyárat.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#973) Eeshtvaan válasza mjani1172 (#967) üzenetére


Eeshtvaan
tag

"Nekem ha telefon kell, akkor megveszem ami van".

"A fórumot a technika, a lehetséges hibák, ezeknek megoldásai, az ehhez függő felhasználási szokások, más tulajok tapasztalatai miatt olvasom, hogy könnyítse számomra a vásárlást."

Ennél fogva tényleg nem értem, mit keresel itt.
Ha tudod, hogy hivatalosan nincs V30, miért jössz ide?
Ha tudod, hogy szürkeimportos van, miért nem veszed meg, ahogyan fentebb írtad?
Az országban még alig van ember, akinek ez a cucc a birtokában van. Milyen tapasztalatokat szeretnél itt olvasni?

Ha pedig csak ez a fórum mérvadó számodra, akkor pedig nem értem a megnyilvánulásaidat.

Értem, hogy mit akarsz mondani, de ettől még inkább terelődik a téma a lényegről...

[ Szerkesztve ]

"Az egyik kacsa az volt, hogy jól élünk... aztán tele lett az is."

(#974) tomboy0013 válasza DonMaster (#972) üzenetére


tomboy0013
veterán

Csak szolgaltatós LG-re kapsz itthon 2 év gyári garanciát. Máshol csak 1 év. Tehát inkább sufnyis 1 év 210-ért mint média 1 év 280-ért. Persze csak tipp volt az ár, de a Nexus 5X-em anno dupla annyiba került média-ba mint sufnyi-nál ugyanúgy 1 év gyári garanciával.

(#975) dajkapeter válasza DonMaster (#972) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Hol is van az a szolgáltató aki nem sufnibolt és 2 évet ad? :D Mert bizony az LG-kre 1 év gari van. Én anno azért vettem a G3-at 99-ért és nem 147-ért... Mert a MM is csak 1 év garit adott... A telóm többször volt szervizbe és sose szólt a szerviz a garancia miatt, mivel számla volt...

Már a sufniboltok nem rosszabbak mint a MM. Van ahol pl olyan Samsungot veszel 20%-kal olcsóbban, amint gyári 2 éves garit tudsz érvényesíttetni.

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#976) DJ. Ru$y válasza dajkapeter (#975) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A MM nem szolgáltató... A szolgáltatók által eladott G3-ak 2 év garanciával voltak mindig is. Volt aki 2 év lejárta előtt küldte vissza keretrepedés javításra... :U Ne keverjük a független bolti és szolgáltatós készülékeket.

Telenor ma frissítette a számomra érvényes vállalati árlistáját, nincs rajta a V30.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#977) S e t h


S e t h
nagyúr

Ez a teló még mindig nem kapható itthon? De azért remélem megint készül majd nagyon jó Ken Hong interjú, mert annyira jó fej a tag. A lényeg, hogy ha jó az interjú alany, akkor már minden sirály.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#978) leslien válasza S e t h (#977) üzenetére


leslien
nagyúr

sztem Ken Hong nem sokára megy a malac f.. szára kontraanyának ha így folytatják...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#979) tomboy0013 válasza S e t h (#977) üzenetére


tomboy0013
veterán

Nem hinném hogy a kommunikációs igazgatón múlik, hogy mely régiókba mikor elérhető egy készülék.

(#980) Aryon87 válasza S e t h (#977) üzenetére


Aryon87
félisten

Erre már én is azt mondom hogy röhej amit az LG művel, és sír a szájuk, miért veszteséges a mobilrészlegük..
Miért van olyan érzésem, hogy a "G7"-el is elq..nak valamit?

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#981) tomboy0013 válasza Aryon87 (#980) üzenetére


tomboy0013
veterán

Vennéd már de nem tudod mi? :DDD

(#982) Aryon87 válasza tomboy0013 (#981) üzenetére


Aryon87
félisten

Jól látod a dolgokat :K
U11+ van még pályán emellett :D

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#983) Remekelek28 válasza Aryon87 (#980) üzenetére


Remekelek28
őstag

Hol vsnnak a régi szép idől,mikor még 20 millió telefont adtak egy egy tipsból. Nagyon elcseszték valahol,az elmult 5-7 évben.

(#984) tomboy0013 válasza Remekelek28 (#983) üzenetére


tomboy0013
veterán

Helyette lett más üzletág ami sikeres.

(#985) Remekelek28 válasza tomboy0013 (#984) üzenetére


Remekelek28
őstag

Igen végülis ők ezzel tartják fenn magukat,h egyik viszi a másikat. És igy minden szegmensben piacon tudnak lenni
Szinte minden másban sikeresek amugy.

(#986) Eeshtvaan válasza Remekelek28 (#985) üzenetére


Eeshtvaan
tag

Igen, csak az a bosszantó, hogy ez az ág is lehetne az...
Minden K+F alap, szakember adott, hogy a mobilos részleg is szárnyaljon - talán a marketingeseket leszámítva.
Fele ilyen jó ár/érték arányú készülékeket adnak el tonnaszámra a piacon, mint bármelyik LG, pedig ezek sem alulárazottak.

"Az egyik kacsa az volt, hogy jól élünk... aztán tele lett az is."

(#987) dajkapeter válasza Eeshtvaan (#986) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Csak nézd meg mekkora marketingje van a többi gyártónak... Ősz óta nem találkoztam LG-t reklámozó plakáttal.

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#988) Eeshtvaan válasza dajkapeter (#987) üzenetére


Eeshtvaan
tag

Abszolút.
Ha ez V30 Apple termék lenne, az Iphone X-et megszégyenítő módra tarolná a piacot. Így meg...
Valakivel szerződést kellene kötnie az LG-nek, hogy árulja helyettük a cuccaikat. :DDD

"Az egyik kacsa az volt, hogy jól élünk... aztán tele lett az is."

(#989) Bodagreg válasza dajkapeter (#987) üzenetére


Bodagreg
csendes tag

Ez tökéletesen igaz Ausztriára is. Bécsújhely Media Markt. a Huawei külön pulton van, mindenféle neon reklámmal, demo videoval a telefonokon.

LG - a tömegstandon a V30 a Fritz meg csak azt látja, hogy 800 Euro, de semmi Hype ami miatt azt mondaná, hogy: "Klappe halten und nimm mein verdammtes Geld LG!"

Olyan mintha tényleg rétegtelefonnak akarná a V30-at az LG. :D

LG V30, LG G Pad 8.3, LG 65UF850V Xbox One X - BodaGreg, PS4 PRO - Bodager

(#990) polar-x


polar-x
tag

Media Markt magyarország 299.990Ft a V30!!! Webáruházban már kapható

(#991) DJ. Ru$y válasza polar-x (#990) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

FEKETE :Y

Nincs az az Isten, hogy ennyit fizessek azért, mert fekete... :(

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#992) babosmiki válasza polar-x (#990) üzenetére


babosmiki
addikt

:DD :U

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#993) Helltak válasza polar-x (#990) üzenetére


Helltak
őstag

210e körül már van európai modell.. 300-ért vicc.. 270-280e Ft is sok lenne érte, de ez..

Xiaomi 14 Ultra

(#994) leslien válasza polar-x (#990) üzenetére


leslien
nagyúr

idióták... :D
majd a szolgáltatónal lesz olcsóbban...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#995) dajkapeter


dajkapeter
senior tag

500 Ft szállítási költséggel! :DD Az S8+ 215, ingyen szállítással... :)) :O

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#996) koxx válasza polar-x (#990) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Meg egy osztrak kirandulassal egybekotve is olcsobb kint, LG ezt szepen elqrtad. (Idokozben eladtam a V10-em es M10prot vettem)

(#997) Pistakiss válasza leslien (#994) üzenetére


Pistakiss
őstag

Vagy drágábban!
A Huawei Mate 10 pro kerek 10 e-rel drágáb a vodánál, mint az Euronics-ben. A vodánál függő, egy simes, az Euroban fügetlen, két simes

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#998) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Láttam...wtf?! Ez vicc. Vettem közbeb S8+-t, nem bánom így cseppet sem. LG..nómálís?!

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#999) Eeshtvaan


Eeshtvaan
tag

Lesz ez még tavasz végére az MM-nél is 2 kiló...

"Az egyik kacsa az volt, hogy jól élünk... aztán tele lett az is."

(#1000) WinstonWolf válasza polar-x (#990) üzenetére


WinstonWolf
senior tag

Ezek hülyék. Ez már 100%

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.