Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) jacis válasza polar-x (#1498) üzenetére


jacis
nagyúr

👌

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1502) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Ti, hogy töltitek a készüléketeket? Én az első pár töltést le szoktam engedni 20% alá, hogy a készülék "tanulja" a kapacitást. Utána pedig 30% körül 80-85%-ig töltés. Valószínűleg így csak 1-1 napot fog elmenni a készülék egy töltéssel, de állítólag ez jobbat tesz neki, mint a sokáig merítés fullra töltés.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#1503) AuraSync válasza DJ. Ru$y (#1502) üzenetére


AuraSync
őstag

[link]

[link]

Én speciel naponta feltöltöm maxra tökmind1 milyen szinten van. Újkora óta.

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#1504) zoleeno1 válasza DJ. Ru$y (#1502) üzenetére


zoleeno1
addikt

Ugyanigy toltom én is, naponta felrakom a meloban ugy 45 percre, igy mindig 30-80% között tartom kb. Ugyan nem V30, de ez lenyegtelen is. Nem tudom mennyit hasznal, sokan allitjak, hogy sokat, de szamomra ez teljesen kenyelmes is igy, artani meg biztosan nem artok vele... Havonta 1-2x toltom csak maxra.

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#1505) DJ. Ru$y válasza AuraSync (#1503) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem sütöm ki! Ez nem erről szól. Ha az első pár töltésnél nem meríted le, nem "kalibrálódik" az aksi, akkor nagyon furán fog merülni... Lemerül 40%-ot, mint a balta nyél nélkül, aztán meg óránként 1 %-ot. (ezt már tapasztaltam új aksi beszerzésnél a G3-nál.

A másik cikk pedig igen, több ilyen cikket is olvastam, több forrásra hivatkozva, szóval ezért kérdezem.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#1506) dajkapeter


dajkapeter
senior tag

Nekem eddig pozitív teljesen a teló! 9 órája vettem le 100%-kal. Most 69%, 2,5 óra kijelzővel. Ma lightos map volt, holnap lesz az igazi nagy nap. Viszem magammal a töltőt. :D

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#1507) Quqesz válasza DJ. Ru$y (#1505) üzenetére


Quqesz
nagyúr

2%-on fel, reggel feltöltve le. Az összes telómmal ezt tettem(G2,G4,Honor8 és a mostani is), egyiknek sem ment tönkre az aksija. G2 a mai napig tuti(2014.ápr vettem)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#1508) leslien


leslien
nagyúr

gyárilag van rajta fólia?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1509) DJ. Ru$y válasza leslien (#1508) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Én írtam, hogy az én német készülékemen nem volt semmi.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#1510) Tibor7878 válasza DJ. Ru$y (#1502) üzenetére


Tibor7878
tag

Én is minden telómat úgy töltöttem ezidáig, hogy reggelig rajta van. Sőt a külön akkutöltőmben (g3/g4) van, hogy napokig benne van az akku. Nem volt még idő előtti elhasználódásom semmivel. (1x egy utángyártott hamarabb meghalt még a g3-ba, de szerintem ezt ne nézzük :) ) Ez a töltés is nekem az a kategória mint, hogy nem azért veszel szép telefont, hogy tokokban hord (maximálisan egyetértek Veled!) úgy a töltésre sem szeretnék külön figyelni, legyen csak maxra töltve ,ki tudja.. Azért van.

(#1511) koxx válasza Tibor7878 (#1510) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

"nem azért veszel szép telefont, hogy tokokban hord" aztán ha betonra esik a 200 ezres csoda akkor megy a sírás.

(#1512) S e t h válasza Tibor7878 (#1510) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nagyon ritkán vettem telefont a külseje miatt, nekem a tudása sokkal többet számít.
Persze ha 20-30 évvel fiatalabb lennék, akkor lehet mások lennének a prioritásaim. Jelenleg védje csak tok a sok zsebből kiesés ellen.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1513) dajkapeter


dajkapeter
senior tag

Hibás lenne a készülékem, vagy lassabb az érzékelése? A G3-hoz képest kevésbé alkalmazkodó a fényerő. Pedig automatán van.
Az OOD fényereje is érekedesen szokott viselkedni. Vagy legalább is a G3-tól eltérően. Az mondjuk biztos, hogy kevesebbet eszik, mint a G3. :D

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#1514) Daffit


Daffit
tag

Sziasztok! A smartshopban most néztem és 167e Ft-ért lehet megvenni. Gondoltam szólok, ha valakit érdekel.

Helikopter zuhant a helyi temetőre. A mentőalakulatok eddig 1300 holttestet ástak ki a törmelékek alól...

(#1515) Tibor7878 válasza koxx (#1511) üzenetére


Tibor7878
tag

Csak akkor, ha nem vállalod a kockázatot :) Valamit valamiért..

(#1516) Diamond500 válasza Daffit (#1514) üzenetére


Diamond500
senior tag

Szépen esik az ára :C

(#1517) S e t h válasza Diamond500 (#1516) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én emlékszem rosszul, hogy majdnem 300-on nyitott, ráadásul nem is olyan régen? Mi történt, hogy ennyire lement az ára?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1518) babosmiki válasza S e t h (#1517) üzenetére


babosmiki
addikt

Csak a MediaMarkt-ban kezdett annyiért..

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#1519) jacis válasza Daffit (#1514) üzenetére


jacis
nagyúr

Már csak 165 :C

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1520) dnl91 válasza jacis (#1519) üzenetére


dnl91
tag

Márc. 1. 181290Ft volt, úgy látszik érdemes várni az új vásárlással. :-)

(#1521) jacis válasza dnl91 (#1520) üzenetére


jacis
nagyúr

Kíváncsi vagyok hol fog megállni.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1522) n.gab válasza jacis (#1521) üzenetére


n.gab
aktív tag

Remélem hamarosan 124k lesz. :DDD
Annyiért vettem a G6-ot. De jó lesz 140-150 között is akkor lecserélem én is.

(#1523) Krisztianson


Krisztianson
tag

Az, aki már egy ideje használja milyen véleménnyel van róla? Esetleg pár mondatban összetudná foglalni a tapasztalatait, mert nem tudok dönteni a Mate 10 Pro és eközött a készülék között.
Köszönet!

(#1524) AuraSync válasza Krisztianson (#1523) üzenetére


AuraSync
őstag

Továbbra is ez a véleményem: [link]
Annyival egészíteném ki, hogy mindegyik gyártónak vannak hibái/idegesítő dolgai amivel együtt kell élni.
De ha most így letennének az asztalra egy S9-et és egy V30-at hát tuti az utóbbit választanám. :K
Ez a teló 160-170-ért tökéletes vétel.

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#1525) Krisztianson válasza AuraSync (#1524) üzenetére


Krisztianson
tag

Klassz summary, köszönöm!

(#1526) kakuk100 válasza Krisztianson (#1523) üzenetére


kakuk100
őstag

Szia!
En pl. tobb mint 1 honapja hasznalom. Minden szempontbol jonak tartom. Nagyon jo, hogy van benne radio ami nagyon keves telefonba van manapsag, csak ajanlani tudom. :R

(#1527) dajkapeter válasza Krisztianson (#1523) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Ogaz, még csak szombat óta van meg. De imádom! Nem bántam meg, hogy váltottam a G3-ról. Ami hiányzik az a távirányító rész. Egyébként hibátlan!
Tegnapi napom 5,5 óra kijelző 17 óra akksiról. Rátöltés nélkül. Gps nem volt, de app telepítés, kínai vásárolgatás, instagram, youtube (vagy 2 óra), legalább 4 órányi zenehallgatás, böngészés és majd 1 órán át osztott képernyővel használtam. Plusz volt legalább egy fél óra este míg a kamerát próbálgattam.
Nekem a Mate10pro jack hiányában felejtős... Az a hang, ami a V30-ban van valami iszonyat jóóó!
A gps-es teljesítményét hó vége felé fogom tesztelni, akkor fogunk ide-oda szaladgálni kocsival napokig, hosszabb távon is.
Az arcfeloldást használom és valami állati jó! Ha le van fordítva a teló arccal és felfordítom felold, ha meglát! Nem bántam meg a telót!

Valaki azt írta akksiban a mate10pro is jó. Nézegettem, de nekem a V30 szimpibb, még ha 200-ért is vettem, nem 16-ért :D

Ja és 1 órányi nyomogatás után se tapasztaltam még ki mindent a kamerával. :D

[ Szerkesztve ]

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#1528) turbuczn válasza Krisztianson (#1523) üzenetére


turbuczn
tag

Én kb 1 hete használom, és én is meg vagyok vele elégedve. A hang tényleg nagyon szokatlan, pozitív értelemben, és érződik rendesen a különbség egy másik, nem Hifi-DAC-os telóval szemben.
Gyors, megbízható, szép kijelző. Én navigáltam is vele, az is hibátlan, nem vettem észre semmi problémát, alig merül GPS közben. 10-12% / óra, bár ha közben melege van, pl napsütés éri, azt természetesen nem szereti.
A vezeték nélküli töltés is nagyon menő, eddig ilyen telefonom nem volt.
160-ért tényleg megéri!

(#1529) dnl91 válasza Krisztianson (#1523) üzenetére


dnl91
tag

Elég sok mindent elmondtak már az előttem szólók, nekem volt Mate 10 Prom is, de biztosan ezt választanám, mivel szerintem ez sokkal jobban kézreáll, van jack csati és SD bővíthetőség is. A DAC pedig tényleg nagyon jó dolog + fm rádió is van.

Akksi szintén nagyon rendben van a V30-on, kijelzője is okés szerintem.
Kamera, lásd a fotós topikot, ott össze tudod hasonlítani hogy melyik teló milyen képet csinál.

Egyébként ha most átmész a M10Pro topikban, ott valószínűleg azt fogják dícsérni a tulajok. ;)

(#1530) Krisztianson válasza dnl91 (#1529) üzenetére


Krisztianson
tag

Igen, pont az történik. Mindkét topic az aktuális készüléket dicséri.
Már írom itt magamnak a pro-kontra érveket, de nem jön a döntés. 😁
Köszönöm a segítségeket!

(#1531) turbuczn válasza Krisztianson (#1530) üzenetére


turbuczn
tag

Segítsünk?! :D
ha az LG jobb, pro,
ha a Mate pro jobb, kontra

Kiejlző: kontra (akárhogy is szeretnénk, az LG V30 kijelzője nem tökéletes, a fehér kékesedik alacsony szögben nézve)

Aksi: kontra (ettől függetlenül szerintem, az LG is nagyon szépen szerepel)

Töltés: pro (vezeték nélküli töltés)

Teljesítmény: kontra (nincs mesterséges intelligencia az LG-ben, 6 GB rammal nem versenyezhet)

Szoftver: ez egy nehéz ügy, de talán kontra ( az LG kevesebb támogatást kap, mint egy Huawei telefon)

Zene: hatalmas pro (ez egyértelmű)

Fotózás: pro (szerintem az LG nagylátószöge többet ér, mint a Huawei megoldása)

Külső: pro (az LG kis mértékben, de szvsz szebb telefont rakott össze)

Jack csatlakozó: pro

FM rádió: pro

Infra: kontra

Méret, súly: pro

SD kártya: pro

Kihagytam valamit?

[ Szerkesztve ]

(#1532) koxx válasza Krisztianson (#1530) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nagyon fej-fej mellett van a két készülék, egy ideig még gondolkodtam is rajta, hogy leadom a M10 prot és váltok V30-ra. Attól függ mi a fontos neked. ha sokat zenélsz akkor nem is kérdés. Akkuban, kijelzőben, kamerában, kezelhetőségben sztem alig van különbség. Talán még annyi, hogy a V30 IP68-as és MIL STD 810 szabványnak is megfelel.
Bővíthetőség pl nekem egyáltalán nem hiányzik a M10-ből, 128gigán elvagyok. Az sd kártya amúgy is sokkal lassabb mint a beépített.
Sajnos amikor a M10-et vettem akkor még alig volt valahol V30 vagy csak nagyon drágán. Most egyértelműen az LG-t venném.

[ Szerkesztve ]

(#1533) zoleeno1 válasza koxx (#1532) üzenetére


zoleeno1
addikt

+1, kb én is vagyok vele. Igazabol az egyik ebben a jobb, a másik abban. Ha fontos a zenei rész, akkor egyertelmuen V30, ha nem, akkor amelyik jobban tetszik.

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#1534) aTe014


aTe014
aktív tag

Már elérhető az edigital-nál is: [link]

i14Pro

(#1535) Krisztianson válasza koxx (#1532) üzenetére


Krisztianson
tag

turbucznak is;

Köszönöm!
Zenét egyáltalán nem hallgatok, ugyanakkor gyakran videózom, néha filmezem, így egy ma már átlagosan jó hangszóró nekem teljesen megteszi. Főleg Xperia Z1 után, ami nagyon recseg, torzít már. Itt nekem a M10 Pro sztereó hangszórója szimpatikusabb, de nem hallottam még őket élőben sajnos.
Hasonló okból nem foglalkoztat sem a Jack, sem az FM.
Kamera annál inkább.
Lehet az lesz, hogy megvárom mit mutat fel idén a többi gyártó, főleg a 1+.
Hacsak addigra meg nem hal az akksim...😁

(#1536) Aryon87 válasza Krisztianson (#1535) üzenetére


Aryon87
félisten

Kameranal tobb mervado tulajdonsag is van, inkabb a szimpatia ami itt mar donthet, eztar neked kell eldonteni mit akarsz kihasznalni.

V30 remek kamera, extra bonusz benne a szeleslato kamera, ami sok helyzetben elonyos (nem ertem miert nem ezt a tipust hasznalja a tobbi gyarto is, miert a telekamerat eroltetik,ami kb wc papir..)

Mate mellett a plusz extra szol a jo kamera mellett: van fenyfestes (4 opcioval), latvanyos ejjeli mod (ahogy a fotosban hivjak a trollok, zsirkreta mod). Amugy tegnap raktam fel 40 kepet (;]), lathatod mit tud.

A V30 mellett meg a jobb videokepesseg is szol, a Huaweinek meg kell erre erositenie, bar engem nem erint, mert evente ha 1x hasznalom azt:)

Ma probaltam, 1080p60f verzioban szerintem jol videoz, szal javitottak ezen is.

En egy Note 8-at "dobtam" a Mateert, de ha lett volna V30 is cserelehetosegben, akkor arra is csereltem volna.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1537) mjani1172 válasza Aryon87 (#1536) üzenetére


mjani1172
addikt

törölve

[ Szerkesztve ]

(#1538) Aryon87 válasza mjani1172 (#1537) üzenetére


Aryon87
félisten

Egy V30 tulaj tegnap tett be kepeket oda, nekem pl tetszettek azok.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1539) koxx válasza Aryon87 (#1538) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Olyan kicsi különbségek vannak már a mostani flagshipek között. Ha a V10-em üzemideje nem lett volna fos ill nem lenne para a BL-től akkor biztos, hogy nem cserélem le semmire. De sajnos muszáj volt meglépni. A V30 sztem iszonyú nagy piacot bukott azzal, hogy késett több hónapot. Ediginél, MM-nél úgymond hivatalosan 300k ami vicc mert ez az S9+ indulóára és hardveresen oda vissza veri..., de nyilván egy smartshopban cca féláron elhozható ami meg teljesen vállalható.

(#1540) mjani1172 válasza Aryon87 (#1538) üzenetére


mjani1172
addikt

Az MM-ben még ott van a 2db! Az kemény, megvan a nyitó készlet egy hónap után is!

koxx: De a gari,az kérdéses. Nekem eddig csak LG-t kellett javíttatnom,sajnos többször is, és nem vennék csak tuti helyről. Már ha vennék, de egyenlőre csak figyelem. Bár a G6- ra nincs panasz eddig.Azért én még várok.

[ Szerkesztve ]

(#1541) turbuczn válasza mjani1172 (#1540) üzenetére


turbuczn
tag

Mert aki ilyen összeget áldoz telefonra, az már a neten is körülnéz, és amikor meglátja, hogy féláron kapható máshol, akkor nyilván ejti az MM-es vásárlást. Mert hülye azért nem vagyok!

(#1542) zoleeno1


zoleeno1
addikt

Ja, a már felsorolt pro-kontra érvek mellé meg 1 dolog: mate gari 2 ev, LG csak 1.

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#1543) dnl91 válasza aTe014 (#1534) üzenetére


dnl91
tag

Csak 300? Asszem rendelek gyorsan kettőt. :C ;] ;]

(#1544) bajnokpityu válasza zoleeno1 (#1542) üzenetére


bajnokpityu
félisten

lg is van 2vel... és piszok jó Mon a szervize.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#1545) dajkapeter válasza zoleeno1 (#1542) üzenetére


dajkapeter
senior tag

2 év garival van V30-am. Az első év a gyári, a második évben a szolgáltató akitől vettem ugyan azon feltételek alapján állja a garit, mint az LG.

U.i.: ha lenne szolgáltatónál, akkor ott is 2 év lenne...

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#1546) mjani1172 válasza dajkapeter (#1545) üzenetére


mjani1172
addikt

a második évben a szolgáltató akitől vettem ugyan azon feltételek alapján állja a garit, mint az LG.

Khm,khm, majd meglátjuk.Ha valami komoly baja lesz reméljük nem (nagyon nem kívánom) kíváncsi leszek.

[ Szerkesztve ]

(#1547) zoleeno1 válasza dajkapeter (#1545) üzenetére


zoleeno1
addikt

Na azt a bolti garit hagyjuk, kivanom ne keruljon ra sor, de az olyan "szoftveres" semmi gari lesz, mint ide Nagykáta:)

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#1548) Remekelek28 válasza zoleeno1 (#1547) üzenetére


Remekelek28
őstag

Ez attól függ,hogy van a papiron. Persze,ha 1 év 2 hó után becsődöl az üzlet,lényegtelen is. :)

(#1549) turbuczn válasza Remekelek28 (#1548) üzenetére


turbuczn
tag

A Turbadoról beszél, én is onnan vettem. Volt már garanciális dolgom velük, kicserélték egy új készülékre. :)

(#1550) zoleeno1 válasza turbuczn (#1549) üzenetére


zoleeno1
addikt

LG-t? Az 1 ev lejarta utan? Ugy legyen:K

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.