Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) polar-x válasza MaxxDamage (#400) üzenetére


polar-x
tag

A sima olyan 190.000ft körül fog nyitni...

(#402) koxx válasza polar-x (#401) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Igen, en is ezt szamolgattam, igazabol nekem sem a 128ra sem a ds-re nincs szuksegem.

(#403) observer


observer
tag

190 az nagyon korrekt lenne

(#404) Remekelek28 válasza polar-x (#401) üzenetére


Remekelek28
őstag

Én az elején megmondtam,hogy 220 ezer alatt nyit,de itt mindenki jött a 270 ezres tippekkel.. :D

(#405) stemplar07 válasza Remekelek28 (#404) üzenetére


stemplar07
őstag

amióta az ebayon 210 körül van EU-ból de V30+ kóreai ,azóta sejthető hogy a szürkéknél itt is annyi lesz :-)

(#406) polar-x válasza aTe014 (#399) üzenetére


polar-x
tag

Most már csak jó lenne ha valaki csinálna róla egy magyar (samsung nyomás független :) ) tesztet is

[ Szerkesztve ]

(#407) aTe014 válasza polar-x (#406) üzenetére


aTe014
aktív tag

Ezt nem tudom, láttad-e, szerintem jókat mond róla... :)

[ Szerkesztve ]

i14Pro

(#408) leslien


leslien
nagyúr

beszélt vki a Partnero Gsm el milyen régiós a fekete V30?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#409) polar-x válasza aTe014 (#407) üzenetére


polar-x
tag

Igen, ezt láttam és tényleg dícséri Balázs a V30-at! Viszont a Partneronál szerintem nem Eu-s a + mert úgy tudom az nem jelent meg Európában...

(#410) aTe014 válasza polar-x (#409) üzenetére


aTe014
aktív tag

A hozzászólásoknál pedig írta, hogy a következő napokban/hetekben várható összehasonlítás mindegyik csúcskészülékkel. :)

A V30-ból csak a H930 az európai verzió, ahogy a G6 esetében a H870, a V30+ H930DS honkongi, ahogy a G6 esetében a H870DS:
[link] (A "Network" felirat felett: "For Hong Kong")

Gondolkozom, hogy DS-t vegyek-e majd feketében, viszont a garancia miatt lehet problémásabb, gondolom az európai verzióra biztos az 1 év gyári garancia, de a DS-re nem tudom, lehet arra csak bolti, na de ne szaladjunk ennyire előre... :)

[ Szerkesztve ]

i14Pro

(#411) Maxximus


Maxximus
őstag

A hangja (DAC) milyen a V20-hoz képest? Hasonlította már valaki össze?

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#412) Remekelek28 válasza stemplar07 (#405) üzenetére


Remekelek28
őstag

Én már az előtt is tudtam :)

(#413) mjani1172 válasza polar-x (#406) üzenetére


mjani1172
addikt

Hol érzed a samsung nyomást?
Kivül-belül? Folyamatos vagy hasogat néha?

(#414) polar-x válasza mjani1172 (#413) üzenetére


polar-x
tag

Tudod te hogy miről beszélek nagyon jól! :) Nekem mindig is Samsungom volt,sőt most is, de ahogy istenítették egyes teszteken azt a vacak S8 párost!

[ Szerkesztve ]

(#415) stemplar07 válasza polar-x (#414) üzenetére


stemplar07
őstag

:-) bár biztos ,hogy veszek V30-at előbb utóbb ..(AptxHD+QuadDAC miatt) ( off )ezeket leszámítva az S8-at az utóbbi évek legjobb készülékének tartom ..ezt most eltalálta a Samu , szinte ,,unalmasan,, megbízható , kézreálló készülék :-) de a hangja és fotó képességei még a V20-nak is jobbak voltak ... A V10/V20 után mondom ezt ahol is a mérettel voltak csak gondjaim ..illetve a V10 aksi idejével , és hálózat kezelésével (4G) .

(#416) polar-x válasza stemplar07 (#415) üzenetére


polar-x
tag

Ezt nem vitatom hogy megbízható készülékek,hisz mondom nekem is Samsung telóim voltak és van is A következő viszont pont hogy nekem is a kamera,a zenei teljesitmény (?) és a nekem borzasztó "Only Edge" miatt nem leszek tovább márkahű! Fotózás téren is ért már egyébként sok meglepetés.Egy Amoled panelen minden szép,viszont az userek 99% -a teljes méretben lcd-n nézi vissza vagy esetleg szerkeszti meg a fotókat.

(#417) OPiiPO válasza MaxxDamage (#400) üzenetére


OPiiPO
addikt

khmmmm, márcsak a lélektani 150eft határ alá kell beesnie :DDD

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#418) MaxxDamage válasza OPiiPO (#417) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

mire a V20 -at megunom (és gari sem lesz rajt már) arra biztos be fog esni :K :P
és akkor "talán" jöhet a V30 -ra váltás.

MD
L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#419) koxx válasza MaxxDamage (#418) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Beszarás, hogy 99k egy V20 (partnero) Én most már kivárom a januárt, hogy hivatalosan is megérkezzen a V30.

(#420) OPiiPO válasza MaxxDamage (#418) üzenetére


OPiiPO
addikt

:K :D

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#421) Remekelek28 válasza MaxxDamage (#418) üzenetére


Remekelek28
őstag

A v20 ra van már valamilyen formában magyar nyelv?

(#422) Helltak válasza Remekelek28 (#421) üzenetére


Helltak
őstag

1,5 hete vettem és rögtön lett benne magyarnyelv, ahogy elindítottam az adatok visszaállítását a google fiókból.
Nekem az volt az eredeti tervem, hogy S8+ helyére jön a V30, de nem tudtam kívárni és a másik telefonom helyére jött a V20.
Ezt a abszolút nem bántam meg eddig!
99-ért, abszolút best buy. Kijelző is jobb mint számítottam, üzemidő meg pláne.
Kamerával is nagyon elégedett vagyok..
Persze nem zárom ki a V30-at, mert nagyon tetszik, csak kicsit tartok a kijelzőtől, ezért azt csak gyári garival fogom venni..

Xiaomi 14 Ultra

(#423) Remekelek28 válasza Helltak (#422) üzenetére


Remekelek28
őstag

Na igen,mondjuk a v20 at az Lg gondolom nem szervizeli. Csak a. Gsm üzlet.
Eleinte úgy tudtam nincs benne magyar nyelv. Mivel nincs eu régios.

(#424) polar-x válasza Remekelek28 (#423) üzenetére


polar-x
tag

Úgy tudtam minden androidban alap a Magyar nyelv nem?

(#425) szubrutin


szubrutin
aktív tag

Hi, szerintetek a samsung s8 hoz kepest mien a kamerja? Jobb rosszabb? Leginkabb az izgo mozgo kislanyom szeretnem fotozni vele. Meg fura, h ilyen sokat kell ra varni, lehet, h lg g7 jobb vetel lesz majd nem?

Nem mindegy, hogy egy hülye okoskodik, vagy egy okos hülyéskedik :)

(#426) MaxxDamage válasza Remekelek28 (#423) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Pontosan, jól tudtad, de GG szinkron után magyar lesz (ha magyar régiós volt korábbi telefonod/beállításod)
Én V10 -ről váltottam V20 -ra és nem szinkronizáltam, külön magyarosítottam, de azután GG fiókba is belépve szinkronizálta magát. (külön van teljes mentésem V10 és V20 -ról - mind2 telefon ugyanúgy van belakva / használva 100% megegyeznek ilyen szempontból)

(#419) koxx: Pontosan! Best Buy egy Full Bontatlan, új telefonért, főleg V20 -ért (B&O)
Ezt ha lecserélem, akkor nem 64GB -os ROM-os lesz, hanem min.128GB+ (bár van 128-as mSD kártyám is, de az csak hab a tortán) :B

MD
L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#427) Remekelek28 válasza polar-x (#424) üzenetére


Remekelek28
őstag

ez régiofüggő

MaxxDamage: na mondjuk én pont nem szoktam átszinkrózni a telefonjaimat.. Max beirom a gmail cimem és felajánlja,hogy letöltse e a korábbi appokat,meg a jelszavakat jóváhagyom..

[ Szerkesztve ]

(#430) Helltak válasza monti0222w (#428) üzenetére


Helltak
őstag

Nekem is volt Axon 7-em, nagyon szerettem!!
S8+ váltotta, de nagyon hiányzott a remek hangszóró és analóg minőség..

Xiaomi 14 Ultra

(#434) OPiiPO


OPiiPO
addikt

428-429 miért került moderálásra, lehet tudni?

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#435) Helltak


Helltak
őstag

Valaki legyen már V30 tulaj, izgatottan várjuk a beszámolóját :))
Ha nem 1,5 hete vettem volna V20-at..
Eladnám az S8+t és venném is..

Xiaomi 14 Ultra

(#436) leslien válasza Helltak (#435) üzenetére


leslien
nagyúr

vennék én, de Ázsiai a Partnero nál... és inkább EU s veszek amivel be lehet csattogni az Lg hez ha vmi gond van...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#437) koxx válasza leslien (#436) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Az ázsiai régiós V30-cal nem foglalkozik a magyar szerviz? Úgy valóban nem bestbuy, sztem pár hét és meglesz az EU régiós is.

(#438) leslien válasza koxx (#437) üzenetére


leslien
nagyúr

de nem ám...úgyhogy jól meg kell gondolni pláne a kijelző miatt...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#439) dajkapeter


dajkapeter
senior tag

Nem rossz, nem rossz. Egyre több helyen jelenik meg. :D A legdrágább és még mindig nincs kiszállítás az alza.hu 321 790 Ft a 64-es V30. De megjelent végre máshol is, igaz ezek mindegyike V30+, H930DS . Az xxl-nél 220, a west-tel-nél is ennyi, a gsmhome-nál meg 237 körültől van.

Az osztrák media markt-ba még mindig 799€, viszont a szállítási idő 4-5 munkanapról 11-14-re nőtt... Az alzánál múlthéten még 12.11 volt a szállítás, most 12.14.

Amint beesik 180 alá a V30, elkezdek gondolkozni rajta, 160-ért meg már tuti megveszem. Türelem V30-at terem. :DD

[ Szerkesztve ]

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#440) #82729984 válasza dajkapeter (#439) üzenetére


#82729984
törölt tag

Mondtak hogy januarban lesz kaphato. Az hogy a boltok mit irnak ki kb.
hasrautes jellegu.

Az lg kb telibe sz@rja az eu piacot.

(#441) dajkapeter válasza #82729984 (#440) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Szerintem nem csak az EU piacot. Nagyon nem olvasgatok mérhetetlen mennyiségű cikkezést a V30-ról. A korábbi kijelzőproblémák miatt nem olvastam frissítéseket, hogy még mindig gagyi lenne...

Az új vezető hátha máshogy tekint az európai piacra... Bár, nem sokat remélek még így se. Ahogy abban is csak reménykedek, hogy itthon is meg fog jelenni. Az LG-nél semmit sem tudnak...

[ Szerkesztve ]

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#442) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Nem tud valaki olyan videót linkelni ahol bemutatják az Oreo bétát? Már elérhető egy ideje Koreában de egy árva videó nincs róla youtube-on ami eléggé furcsa...

(#443) L4D1K


L4D1K
őstag

Sziasztok!

Egy ideje nem követem a fórumot, azt látom, hogy végre kapható a telefon de ahogy emlékszem többször téma volt a kijelző.

Történt azóta változás?

Egy V30+ ra vágyok nagyon, de inkább várnék tavaszig, ha kell.

# ANTAL Tuning #

(#444) rgqjx válasza Helltak (#435) üzenetére


rgqjx
aktív tag

Nekem múlt hét csütörtökön hozta meg a futár. Egy nexus 4-et váltott, mivel annak az érintőkijelzője kezdte feladni. Eredetileg egy g6 lett volna a cél, de közben megjelent ez is a választékban. Eddig maximálisan elégedett vagyok, bár még sok időm nem volt rendesen belakni. Akit érdekel valami tapasztalat, az kérdezzen bátran, amint időm engedi válaszolok.
Valamilyen védőtokot keresek most hozzá. Van bármilyen ajánlott darab, amin keresztül a vezeték nélküli töltés is megy?
Az előző generációból próbált valaki főzött romokat, mik a tapasztalatok? A közeljövőben szeretném rootolni a készüléket és érdekel, hogy érdemes-e nézni egyedi romot, vagy jó a gyári is.
:R

(#445) stemplar07 válasza rgqjx (#444) üzenetére


stemplar07
őstag

Ebay Voia márkát keress ez a LG gyári -tokok gyártója és ezeken az LG lV 30 ogó is rajta van, ezeket letesztelték a rádiós töltésre ..

(#446) L4D1K válasza rgqjx (#444) üzenetére


L4D1K
őstag

Szia! Engem a kijelző érdekelne, azt hibázták fel a legtöbbet. Betekintési szög, kontraszt stb.

# ANTAL Tuning #

(#447) rgqjx válasza L4D1K (#446) üzenetére


rgqjx
aktív tag

Szia!
Nekem tökéletesen megfelel. Olvastam, hogy éles szögben kékes árnyalatú a kijelző, amit alá tudok támasztani, bár ehhez max. 30°-os szögben kell nézni, ami nekem nem életszerű.
100% fényerő nekem már-már zavaróan világos, az automata beállítás részemre tökéletes. Megnéztem most pár természetfotót, amik szerintem kicsit "túl" szinesek, bár a kijelző beállításaiban ez rgb alapján is egyénre szabható. Az előző telefonomhoz képest (nexus 4) ég és föld minden tekintetben.
Eddig nem bántam meg.

Stemplar07: köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

(#448) turbuczn válasza rgqjx (#447) üzenetére


turbuczn
tag

Engem több dolog is érdekelne:
- pár napos használat után karcosodik-e a hátlap, vagy a kamera üveg?
- üzemidő egy hét használat után?
- always on kijelző láthatósága nappal milyen?
- kihangosítás minősége? Hallanak a túloldalon rendesen téged? (gyakran gyenge a microfon zajszűrése kihangosítva)

Egyelőre ennyi! Várom epekedve válaszod, és hálás köszönet! :)

(#449) polar-x válasza rgqjx (#447) üzenetére


polar-x
tag

Engem meg esetleg egy két tesztfotó érdekelne ha lehet :)

(#450) OPiiPO válasza rgqjx (#444) üzenetére


OPiiPO
addikt

V10 és V20 topicból senkit nem tudok aki használt volna főzött romot

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.