Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) jacis válasza Remekelek28 (#500) üzenetére


jacis
nagyúr

Köszi. Ez egy jó hír. Nem baj ha lesz a Samsungnak egy konkureciá az Oled piacon. Ez generálja majd a fejlődést 👍
Az LG egyébként még nagyon az elején jár a tecgnológiának (mondom ezt úgy hogy most vettem egy oled LG tv-t).

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#502) Remekelek28 válasza jacis (#501) üzenetére


Remekelek28
őstag

Amint látod fel akarják venni a kesztyűt a samsunggal
De pl oled tv-k,monitorok terén meg egyeduralkodók,ha jól tudom,tehát annyira nem új nekik. Csak a gyártósoraikat kell bőviteni. Majd jöv évben kiderül mire viszik.

(#503) jacis válasza Remekelek28 (#502) üzenetére


jacis
nagyúr

Nagyon tetszik a tv képe. Tényleg brutálisan szép, de nagyon gyorsan beég. Ez pl egy olyan dolog amiben a samsung már most előbb jár mint ők. Samsung most jött a Qled tv-kel amire egyből 10 év beégés elleni garanciát vállal. Tehát elsőre majdnem magasabb szintről indulnak mint az LG ahova az LG évek alatt eljutott.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#504) brainticket válasza jacis (#503) üzenetére


brainticket
aktív tag

nem nagy kunszt hogy ne égjen be egy LCD TV :D

(#505) tupacamaru válasza jacis (#503) üzenetére


tupacamaru
veterán

A Samsung az LCD technológiát tökéletesítgeti, ebből lett a QLED, aminek semmi köze nincs az OLED technológiához.[link]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#506) jacis válasza tupacamaru (#505) üzenetére


jacis
nagyúr

Köszi a linket. Elolvasom. Médiában beszélgettem a szakértő gyerekkel mielőtt megvettem a TV-m. Ő mondta hogy az alapok azonosak.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#507) Quqesz válasza jacis (#506) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Csak nem samsungos polo volt rajta?;]

Kijelzőnél nemrég fotóztam pl az S6e oldalról zöld(alulról nem, érdekes)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#508) dajkapeter válasza jacis (#506) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Ha szétszedsz egy Samsung led tv-t, akkor LG panelt találsz benne. Ez már korábban is hír volt, hogy a Samsung nem tud elég ledpanelt gyártani és a saját ledes tv-ibe az LG-től veszi a paneleket.

De mikor lesz már arról hír, hogy hivatalosan van haznkba V30??? :D :DDD :D
Megjelenhetne már valamelyik szolgáltatónál... :(((

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#509) tomboy0013 válasza dajkapeter (#508) üzenetére


tomboy0013
veterán

"Megjelenhetne már valamelyik szolgáltatónál... :((( "

Arra várhatsz.

(#510) jacis válasza dajkapeter (#508) üzenetére


jacis
nagyúr

Januárban sztem megjelenik már a boltokban.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#511) aTe014 válasza dajkapeter (#508) üzenetére


aTe014
aktív tag

Kell a fenének szolgáltatós...a V10-ből sem volt rá szükség. Csak az európai modell legyen vehető 200 alatt [ami jelenleg 260] :)

[ Szerkesztve ]

i14Pro

(#512) nokia123 válasza jacis (#501) üzenetére


nokia123
aktív tag

Azért az LG OLED tv bármelyik gyártónak oda vág. A Samsung is elbújhat a Qled tv mellette. Van benne tapasztalatom mert nekem is van egy OLED55B6J

(#513) nokia123 válasza jacis (#503) üzenetére


nokia123
aktív tag

Mielőtt hülyeségeket írsz járj utána (de nagyon gyorsan beég) ezt kimondta neked :C

(#514) jacis válasza nokia123 (#513) üzenetére


jacis
nagyúr

Szerintem az a hülye aki így nyilvánul meg.
Én magam is látta egy 3 hónapos LG Oled TV-t ami igaz hogy ugyan azt a tartalmat játszotta három hónapig de már be volt égve.
youtube meg tele van beégett tv-kel
((Egyébként nekem is Oled TV-m van.))

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#515) nokia123 válasza jacis (#514) üzenetére


nokia123
aktív tag

Van egy kis külömbség a között hogy hülye valaki vagy hülyeségeket mond vagy ír szerintem. Gondolom te se úgy használod hogy mindig ugyan az megy rajta pláne nem hónapokig. Csak nyomd meg a távkapcson a hang némító gombját és elkezd ugrálni vajon miért. Ki van ez találva. Azért 1 kérdésem volna miért vetél OLED tv ha a Samsungot dicséred :Y (Qled)

(#516) dajkapeter válasza jacis (#514) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Valszeg az a 3 hónap nem 70%-os fényerőn ment, hanem 100%... Ne is csodálkozz, ha beég. Furcsa lenne, ha semmi baja nem lenne egy kijelzőnek ami 3 hónapig full fényerőn ugyan azt mutatja...

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#517) jacis válasza nokia123 (#515) üzenetére


jacis
nagyúr

Qled indokolatlanul drága volt. Az enyémmel nagyon meg vagyok elégedve, de el kell ismerni a technológia gyengeségeit.
Részemről téma lezárva. Nem offolom tovább a topikot.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#518) jacis válasza rgqjx (#454) üzenetére


jacis
nagyúr

Eltelt jó pár nap. Írsz egy pár soros véleményt az eddigi tapasztalatokról?
Kivancsi vagyok hogy tetszik és hogyan telejesít a V30. A Tiéd EU-s verzió vagy DS?
Hol vetted (..ha nem vagyok túl tolakodó)?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#519) babosmiki válasza jacis (#518) üzenetére


babosmiki
addikt

Ja ez jó lenne.. :R

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#520) Remekelek28 válasza jacis (#518) üzenetére


Remekelek28
őstag

Ő mintha irta volna is,hogy eus,még screenshotot is tett be róla.

(#521) aTe014


aTe014
aktív tag

Razer Phone, iPhoneX, Note8, OnePlus 5T, Pixel 2 XL, V30, S8+ - Battery Drain Test

Nem akarok spoilerezni, de nem véletlen osztom meg... :)

i14Pro

(#522) jacis válasza aTe014 (#521) üzenetére


jacis
nagyúr

Az összes ilyen videóban a V30 nyer. Nem tudom hogy tudták ennyire eltalálni az optimalizálást hogy egy 3300-as akksival így bírja. Durva.
Egyébkênt tegnap eldöntöttem, hogy nem iPhone X-et veszek hanem egy V30-at. Nagyon tetszik ez a telefon és már csak az a kérdés hogy mikor indul a hivatalos EU-s forgalamazása. Szeretném mihamarabb megvenni majd.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#523) leslien válasza jacis (#522) üzenetére


leslien
nagyúr

max marad 200k a zsebedben mire kijön hivatalosan.. feltéve ha nem az X veszed.. btw most nekem a Pixel 2 XL van és ez is brutális.. semmi bajom vele a kijelző is jó nem vészes..

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#524) jacis válasza leslien (#523) üzenetére


jacis
nagyúr

Tetszik az is, de sztem a V30-at mellé rakva az is indokolatlanul drága. Igen marad 200k a zsebembe amiből veszek mellé egy dji osmo mobilt a nyári videózásokhoz.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#525) Remekelek28 válasza jacis (#522) üzenetére


Remekelek28
őstag

A britektől már rendelhetsz,ugyanugy le tudod gariztatni az lg szervizben,mintha egy gsm boltból vennéd.

(#526) jacis válasza Remekelek28 (#525) üzenetére


jacis
nagyúr

Inkább megvárom a január közepét. Állítólag akkor indul majd az élet V30 szempontjából.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#527) aTe014 válasza jacis (#522) üzenetére


aTe014
aktív tag

Amikor valaki "hivatalos megjelenést/forgalmazást" ír, sosem értem, mire gondol. Ha te a 3 magyar szolgáltatóra gondolsz, hozzájuk ne várd, szerintem.

Egyébként pedig már van EU-s verzió, 1 év garival ezüst 239ért, kék 244ért [link]
Én megvárom, hogy olyan 190-200ért legyen valamelyik szimpatikus helyen :)

Az árösszehasonlító oldalak is egyre több találatot adnak:
([link] [link]

[ Szerkesztve ]

i14Pro

(#528) jacis válasza aTe014 (#527) üzenetére


jacis
nagyúr

Az amkt EU-s verziónak írsz az honnan derül ki hogy EU-s. Többször megnéztem már én is a hirdetéseket, de a leírásban már sehol nem látszik hogy EU-s lenne.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#529) tomboy0013 válasza jacis (#528) üzenetére


tomboy0013
veterán

A sima H930 az EU verzió

(#530) jacis válasza tomboy0013 (#529) üzenetére


jacis
nagyúr

Ok köszi.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#531) Remekelek28 válasza tomboy0013 (#529) üzenetére


Remekelek28
őstag

Reméljük valóban az,ha felhivjuk az üzletet is. Mert gyanus,hogy a legtöbb helyen,ahol amugy csak eusokat árulnak még nincs listába.

(#532) jacis válasza Remekelek28 (#531) üzenetére


jacis
nagyúr

Nekem is ez a fura.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#533) polar-x


polar-x
tag

Esetleg ha valakinek nagyon kell "hivatalos eu" változat és jár Olaszba: [link]

(#534) leslien válasza polar-x (#533) üzenetére


leslien
nagyúr

van közelebb is igaz ide nem szállítanak.. [link]
max a szállítási díj helyett kirándulás Bécsben.. :)

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#535) koxx válasza leslien (#534) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Van Bécsnél közelebbi bolt is. Én megvárom az itthoni rendes forgalmazást, ezen már ne múljon. Csak az a baj, hogy időközben lett pár konkurens amik szintén szóba jöhetnek a V10-em utódjának. :U :W

(#536) leslien válasza koxx (#535) üzenetére


leslien
nagyúr

mi lenne a másik utód? :)

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#537) koxx válasza leslien (#536) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

M10pro, htc u11+, note8 triobol vmelyik :)

(#538) TODI1111 válasza koxx (#537) üzenetére


TODI1111
addikt

Én karácsonyra akartam magam meglepni egy V30 készülékkel,de mikor láttam, hogy az idén már nem ér el hozzánk, Note 8 lett belőle. :D

(#539) monti0222w válasza koxx (#537) üzenetére


monti0222w
addikt

Akkor te nem a hang alapján választod a telefont? Legalábbis a jelöltekből ítélve erre lehet következtetni!

(#540) koxx válasza monti0222w (#539) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nem hallgatok zenet a telefonon igy nem erdekel. Jo fotokepesseg es a hosszu uzemido fontosabb.

(#541) jacis válasza koxx (#540) üzenetére


jacis
nagyúr

Ezeket a V30 veri üzemidőben sztem. Főleg a Note 8-at. Az amúgy is elég gyenge akksi szempontjából.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#542) leslien válasza jacis (#541) üzenetére


leslien
nagyúr

HTC U11+ az is parádés lesz fogyasztásban...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#543) jacis válasza leslien (#542) üzenetére


jacis
nagyúr

Arról még nem nagyon vannak infók...

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#544) TODI1111 válasza jacis (#543) üzenetére


TODI1111
addikt

Miért a V30-ról vannak? Persze tesztasztalon kivűl? Ahogy olvasgatom a topikokat általában azt látom, hogy az üzemidők és SOT-ok egészen másképp alakulnak a tesztasztalon mint a valós életben ahol egyéni felhasználás szerint kell használni a készülékeket. Nálam az a lényeg, hogy reggeltől estig kibírja, mert este úgyis mindig feltöltöm bármennyi is a maradék % szint.

(#545) Ákkk válasza jacis (#541) üzenetére


Ákkk
addikt

Ezt miből gondolod.... mert nem így van.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#546) monti0222w válasza jacis (#543) üzenetére


monti0222w
addikt

Már van, nyílt topicja neki. :K

(#547) tomboy0013 válasza Ákkk (#545) üzenetére


tomboy0013
veterán

Már nem 1 üzemidő összehasonlító videó lett linkelve és a V30 igen jónak bizonyult, a Note 8 nem nagyon száll harcba vele.

(#548) Ákkk válasza tomboy0013 (#547) üzenetére


Ákkk
addikt

Nem voltam elájulva tőle gyakorlatban majd 1 hónap alatt sajna az lg még keresi önmagát bizonyos téren, a note 8 jobban (nagyobb jobb kijelző és az spen) teljesít kivéve zenehalgatás terén. Én nem hiszek a teszteknek amúgy mert mindenkinek más az izlése más jó nekem pld az iphone x volt leggyengébb a 2017-es csapatból amúgy mindegyik jó készülék...

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#549) TODI1111 válasza tomboy0013 (#547) üzenetére


TODI1111
addikt

Ha megnézed ezeket a teszteket akkor körülbelül annyival tud többet a V30 mint amennyivel kisebb kijelzőt kell meghajtania (V30=6 vs Note 8=6,3) az ugyan akkora kapacitású akkumulátornak.

(#550) mjani1172 válasza leslien (#542) üzenetére


mjani1172
addikt

Eddig nem úgy tűnik.
A kevés számú tulaj valahogy nem tűnik elájulva, de úgy mástól sem.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.