Hirdetés

2020. május 25., hétfő

Gyorskeresés

(#601) zoleeno1 válasza koxx (#600) üzenetére

zoleeno1
(addikt)

Szerintem nálunk hivatalosan már biztosan nem fog megjelenni. Tényleg jönnek az újak lassan, nem hiszem, hogy 120-130-nál többért el lehetne majd adni, annyiért meg nem is érdemes ide hozni...

OnePlus 7T Pro 8/256 Haze Blue; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#602) koxx válasza zoleeno1 (#601) üzenetére

koxx
(MODERÁTOR)

Ha megjelenéskor megvette valaki akkor ok, de aprón már 180k körül mennek, gsm-ben 210. Pár hónap és beesik 150 alá.

Eladó SAGE BMF 600 tejhabosító

(#603) #64189184 válasza koxx (#602) üzenetére

(törölt tag)

"Pár hónap és beesik 150 alá." :K Legyen úgy és beszerzek egyet ,bár a G6 is még 160 körül mozog
V30 meg inkább 230 ,mint 210

[ Szerkesztve ]

(#604) ABal

ABal
(őstag)

Több heti kérdezősködésem után a Telekomnál ma végre kimondták, hogy náluk nem lesz a kínálatban a V30.

Csak gondoltam szólok, hátha van itt valaki, aki ebben reménykedett.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!" Mi 9T Pro, MiUI 11

(#605) polar-x válasza ABal (#604) üzenetére

polar-x
(tag)

Egyik szolgáltató se veszi be a kínálatba...

(#606) #64189184 válasza polar-x (#605) üzenetére

(törölt tag)

Szomorú ,még most is bőven beférne

(#607) dajkapeter válasza polar-x (#605) üzenetére

dajkapeter
(aktív tag)

A telenornál pl csak a K10 van, még a G6 se érhető el... Nem hinném, hogy a többi szolgáltató jobb lenne.

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#608) Bodagreg

Bodagreg
(csendes tag)

Ha minden igaz, ma érkezik meg hozzám a V30, a V10 utódjaként (bootloop elérte szegényt). Ha valakinek valami kérdése volna, tegye fel nyugodtan. :)

LG V30, LG G Pad 8.3, LG 65UF850V Xbox One X - BodaGreg, PS4 PRO - Bodager

(#609) Helltak válasza Bodagreg (#608) üzenetére

Helltak
(senior tag)

Gratula hozzá!
Fotókat prezentálj majd, ha lesz rá időd, légyszíves :)
Nem igen láttunk még.
Én is szemezek a V30-al, de a teszteket nézve, kissé elkeserített a képek a minősége.. Ezért van most Mate 10 Pro-m ( Pixel 2 XL még egy nagy esélyes).

Xiaomi Mi 10

(#610) Francesco77

Francesco77
(veterán)

Sziasztok
V30+ csatlakozom...
:)
Nagyon tezszik.
A kamera szerintem jó,de majd jobban belemerülök. Az üzemidő is szuper. Holnap már többet tudok...

RAMONES

(#611) koxx válasza Francesco77 (#610) üzenetére

koxx
(MODERÁTOR)

Cool :C Üzemidőre én is kíváncsi vagyok, mert a V10 ebben sajnos nagyon gyenge. A másik ez a kékes képernyő, mennyire zavaró?
Btw hol vettétek?

(#612) Francesco77 válasza koxx (#611) üzenetére

Francesco77
(veterán)

A képernyő nekem hibátlan,azt sem tudom mit kell nézni... :D

RAMONES

(#613) koxx válasza Francesco77 (#612) üzenetére

koxx
(MODERÁTOR)

Teljesen fehér hátteret állíts be, majd nézz rá szemből aztán oldalról is ~30-45 fokos szögben.

(#614) aTe014 válasza Francesco77 (#612) üzenetére

aTe014
(aktív tag)

A legjobb lenne, ha egy olyat tudnál reprezentálni, mint itt az MA-s tesztben a fehér képpel... :)
[link]

OnePlus 8 Pro 8/128 Onyx Black

(#615) babosmiki válasza aTe014 (#614) üzenetére

babosmiki
(addikt)

Tudjátok jól, hogy képeken ezek a dolgok sokkal jobban kijönnek mint a valóságban. Szerintem nem kell ennek akkora jelentőséget nyilvánítani, látod "frankweber" azt sem tudja miről van szó... ;) :D

[ Szerkesztve ]

"Galaxy Note10, Watch Active2, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#616) dajkapeter válasza koxx (#613) üzenetére

dajkapeter
(aktív tag)

Annyire nem értem azokat akik hibát keresnek... S8 van a kollégámnak és annak is színesedik a kijelzője jobbról-balról nézve. Ahogy a N8 is, pedig a samsungnak elvileg van gyakorlata benne...

Nekem az tűnt fel, hogy egyre kevesebb helyen akadok rá a különböző keresőkben. Mintha kezdene kikopni a piacról... De, ha valóban akkor jelennek meg amikor szükség van rájuk akkor az LG lassal behozhatná hazánkba.

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#617) Francesco77 válasza aTe014 (#614) üzenetére

Francesco77
(veterán)

Az,hogy ilyen árnyalata van...ez hiba? Kijelentették,hogy hibás a kijelző és cserélik?

Nektek is ilyen?
Mert nekem nem...

De lehet,ha lefényképezném,ilyen lenne.
Mivel én nem látom ezt a jelenséget és nem is tartom hibának,így nem is érdekel/érdekelne.

Más:
Idáig nagyon elégedett vagyok a telóval! Minden téren... Majdnem...
:)

[ Szerkesztve ]

RAMONES

(#618) Francesco77 válasza Francesco77 (#617) üzenetére

Francesco77
(veterán)

Kissé talán lehet kékes...
De ez már szőrszálhasogatás. Nem tud érdekelni.
Szerintem szép a kijelző,meg úgy az egész egyben kiváló minőségű.

Jött frissítés,773 mb. Mi lehet?

[ Szerkesztve ]

RAMONES

(#619) orbit76 válasza Francesco77 (#618) üzenetére

orbit76
(tag)

Biztonsági frissítés. 2018. januári.

(#620) aTe014 válasza Francesco77 (#617) üzenetére

aTe014
(aktív tag)

Csak azért kérdeztem/kértem, mert én is szemezgezek a V30-al a jelenlegi G6-om utódjaként (a G7 hivatalos bemutatását azért lehet megvárom, hogy milyen új dolgokkal tudnak előrukkolni), de hiszek neked, illetve az eddigi tulajoknak, hogy a mindennapokban nem jön elő az OLED efféle hátránya, és pl. nem kék a facebook háttere :))

Kellemes használatot kívánok, várjuk a poz./neg. tapasztalatokat, utóbbiból legyen kevés! :)

OnePlus 8 Pro 8/128 Onyx Black

(#621) Francesco77 válasza orbit76 (#619) üzenetére

Francesco77
(veterán)

A lassítás is benne van?

RAMONES

(#622) Francesco77 válasza aTe014 (#620) üzenetére

Francesco77
(veterán)

Nekem az lg mindig tetszett,de valahogy állandóan befürödtem vele. A G4-ig bezárólag no problem.
Most ugye vettem ezt,kiváncsi leszek...:)
Ma kb.8 órán keresztül Bluetooth-on zene,közben folyamatos 4g,egy-két telefon,pár óra kijelzőidő,stb...az én felhasznalásommal,azt kell mondjam,baromi jó az üzemideje. A kijelzővel nincs bajom,a hangszórók tisztán szólnak,hangosak is,vételi képessége szintén jó,nem tudok rosszat mondani rá.
Ami a hiányossága és nekem fontos,az az equalizer kihagyása. Egyik lg-ben sem volt korábban. Nem értem... Ettől függetlenül le a kalappal előtte.

[ Szerkesztve ]

RAMONES

(#623) WinstonWolf válasza Francesco77 (#622) üzenetére

WinstonWolf
(senior tag)

Letöltesz egy külső lejátszót: Pl. Poweramp, és megoldva a probléma sőőőt... Lehet még jobb is, mint másnál a gyári EQ...

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#624) Francesco77 válasza WinstonWolf (#623) üzenetére

Francesco77
(veterán)

A Spotify-t használok....
És nincs EQ. benne gyárilag...ha lenne,megjelenne benne a hangszínszabájzó.

Szóval hiába töltök le lejátszó progit,attól még a Spotify-ban nem lesz EQ,mert a telefonban nincs. Érted?

[ Szerkesztve ]

RAMONES

(#625) ofgm

ofgm
(tag)

Majd ha esetleg valaki tenne fel néhány spontán készült fényképet, azt megköszönném, azért kíváncsi lennék rá. Ugyanis, a G6 nekem nem valami nagy durranás kamera téren, bár van, aki ezért a véleményemért vérre megy az igazáért, és csak egy kamera alkalmazást erőltet, hogy - na, azzal már jó és csak le kell cserélni a gyárit. Én, viszont egy prémium készüléktől elvárom a jó minőséget a kamera terén (is) Mert ugye, ha vesz az ember egy viszonylag jó autót, ne kelljen már nekem fabrikálni rajta még otthon.
Megveszem, zavartalanul használom - én ezt akarom. Az egésznek arról kellene szólnia, hogy a gyártó elteszi a profitot, én pedig elégedetten használom a portékát.
Valami hiányérzetem van a G3 és a G4 kamera minőségei után, nekem ez nem az a jól bevált LG minőség, amit korábban a két említett modellnél tapasztaltam, bár azoknak is megvolt a maguk nyűge, de ha éppen nem sárgult be a kijelző, vagy nem repedt meg a képernyő keret (G3) vagy nem lett alaplap hibás a G4, akkor viszonylag nagyon kis barátságos készülékek voltak.
Gyanítóm, most a G7 kapcsán nem hiába lépett rá az LG részlegnél az új igazgató a mérnökök farkára, mert úgy visszavágta a tervezőasztalra a G7 terveit, hogy a dél koreai sajtóig is elhallatszott, amint rájuk csapta az ajtót.
Bízóm benne, viszonylag használható készülék azért a v30, ugyanis a csalódásom miatt már a lányomnak kellett adtam a G6 szerzeményem, mert annál azért többet várok, a lányomnak meg így is jó :U

[ Szerkesztve ]

(#626) Francesco77 válasza ofgm (#625) üzenetére

Francesco77
(veterán)

"...Ugyanis, a G6 nekem nem valami nagy durranás kamera téren..."

Sajnos én ezért "is" adtam el anno tavaly. Meg más hibák miatt...
Aztán most ezt a v30+ megvettem és rohadt jó. :)
Nem mondanám,ha nem így lenne.
(Van tapasztalatom mobilok terén...sajnos :DTúl sűrűn cserélem őket. :D)

[ Szerkesztve ]

RAMONES

(#627) koxx válasza Francesco77 (#626) üzenetére

koxx
(MODERÁTOR)

Akkor tőled veszem meg amint kijött az S9 :DDD

(#628) Francesco77 válasza koxx (#627) üzenetére

Francesco77
(veterán)

:D
Rendben.
:R

RAMONES

(#629) ofgm válasza Francesco77 (#626) üzenetére

ofgm
(tag)

Egy kicsit azért ez megnyugtató, hogy van aki hasonlóképpen elégedetlen a G6 kapcsán.
Viszont az meg reményre adhat okot, hogy a v30+ Neked sokkal többet nyújt. Közel, egy hete nézegetem különböző helyeken, de még egy picit várok a vásárlással, szívóm magamba a felhasználói élményeket :D Mindenesetre, közel állnak hozzám az LG termékei, éppen ezért cserébe, a vásárlónak jogos elvárása egy felső kategóriásnak mondott terméktől, a több pénzért magasabb minőséget elv is érvényesüljön, mert a bizalom illékony dolog, bármilyen márkahűség ide vagy oda...
...esetleg, ha van még valami élményed a készülékkel kapcsolatban, ne tartsd magadban :)

[ Szerkesztve ]

(#630) koxx válasza Francesco77 (#628) üzenetére

koxx
(MODERÁTOR)

Egyébként hol vetted, partnero? alig találni valahol, talán a smartshopnál van még.

[ Szerkesztve ]

(#631) Francesco77 válasza ofgm (#629) üzenetére

Francesco77
(veterán)

Én tényleg a tapasztalataimat írom le egy adott topikban. Pozitív,negatív.
Nem vagyok fanja egyik gyártónak és platformnak sem. Azt szeretem,ha valami működik,de ha nem,azt is leírom. Hétköznapi átlagos user vagyok,mint a legtöbben és ezeket a tapasztalatokat osztom meg,hátha másnak is segítek ezzel. Van aki ezt jól fogadja,van aki kötekedik,pedig csak leírom az élményeket. Ezeket a "megmondó embereket" elengedem általában...:)
Folyamatosan tesztelem a telefont,ha van valami új,megosztom veletek.

koxx:
Igen,onnan való.

[ Szerkesztve ]

RAMONES

(#632) WinstonWolf válasza Francesco77 (#624) üzenetére

WinstonWolf
(senior tag)

"... Szóval hiába töltök le lejátszó progit,attól még a Spotify-ban nem lesz EQ,mert a telefonban nincs. Érted? ..."

Nem kell szellemi fogyatékosnak beállítani, mivel sehol nem említetted, hogy Spotify-t használsz, én meg nem vagyok gondolatolvasó - még, bár lehet dolgoznom kellene rajta - csak gondoltam javaslok neked egy megoldást, ami nekem működik...

(#633) koxminator válasza Francesco77 (#631) üzenetére

koxminator
(senior tag)

Ha jól látom, dual sim-es V30+-t vettél. Kérdésem az lenne, hogy milyen szolgáltatós kártyákkal használod? Megmondom miért érdekelne: nekem korlátlan Telenoros az egyik sim-em, és pl. Mate 10 Pro-nál is problémák vannak a 4G-vel kapcsolatban, hálózatkezelés (amelyről egyébként tud a Telenor és a Huawei is, és majd patchelni fogják szoftveresen).
Mivel 3 telefon közül tépelődöm (Mate 10 Pro, V30+, Honor V10), szeretném tudni, melyiknél mire számíthatok, mert ha ilyen gondok vannak, az kiesett. Előre is köszönöm, ha ezügyben tudnál valamit mondani esetleg.

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#634) fototrend666 válasza Francesco77 (#622) üzenetére

fototrend666
(kezdő)

Eq mindig is volt lgben szerintem most is van Zenelejátsznál a hangeffekktek alatt hagszinszabályzó -Egyéni...

Amúgy meg ne csináld ez android a gyári zenelejátszó amúgy is egy vicc a tudás 10ét se hozod ki belőle.Ehez a DAC/AMP hoz már dukál az Usb audio player pro hogy tényleg élvezhesd magas minőségben a zenei képességeit a v30 nak.- Ja jobban elolvasva te spoziz hallgatsssz bocs ahoz tényleg elég 1 egy forintos füles is.

(#626) frankweber
Kamera nem jobb mint a g6 sőt jobban mos jpeg ben..

Ui ha spotifyban nincs eq azért a spotify a rokkant nem a v30..

G6

[ Szerkesztve ]

(#635) Francesco77 válasza WinstonWolf (#632) üzenetére

Francesco77
(veterán)

Ne vedd magadra. Nem úgy írtam,ahogy te gondolod. De ugye hangsúlyt nem tudok leírni. Nem gondolom,hogy fogyatékos vagy. :)
Sajnálom... :)
Köszi az ajánlatot egyébként.
Valóban nem mondtam,hogy Spotify használok,abba meg ugye nincs...a gyári EQ-t használja,ha van.

RAMONES

(#636) Francesco77 válasza fototrend666 (#634) üzenetére

Francesco77
(veterán)

Hjaj... :)
Most mit kezdjek veled? :)

Figyu....
Azért gondolom,hogy nincs EQ,mert csak az LG-nem jön/jött elő a Spoti-ban a hangszínszabájzó. Legalábbis az iPhone-on,Samsung,Sony,OnePlus,HTC,Pixel 2,Blackberry-k,stb....mindben volt/van. Talán tesztben is olvastam,hogy nincsen az LG-ben,de erre nem emlékszem pontosan. Tehát,a Spotify nem hinném,hogy rossz,mivel más androidos telefonon,BB OS-en,iOS-en,sőt...még Lumia 950-en is megtalálható volt.

A másik:
Nekem megfelel a Spotify,ritkábban hallgatok mást,egyébként meg nem 1 forintos fülest használok és ott tudom állítani a hangokat,előjőn a lehetőség.
Bluetooth-on nem tudom állítani.
De most átnézem,mert lehet igazad van.
Ha tévedek,akkor beismerem. Utánanézek.

[ Szerkesztve ]

RAMONES

(#637) Francesco77 válasza fototrend666 (#634) üzenetére

Francesco77
(veterán)

Bluetooth-on nem lehet állítani,se a Spotify-ban,sem a zenelejátszóban.
Nekem nem megy.
Ha neked igen,oszdd meg velem hogy kell beállítani légyszi. Lehet mesüge vagyok hozzá...:)

[ Szerkesztve ]

RAMONES

(#638) Francesco77 válasza fototrend666 (#634) üzenetére

Francesco77
(veterán)

Igen,igazad van,megtaláltam a zenelejátszóban. (Sosem használtam. :) )
Viszont bluetooth-on keresztül nem tudom állítani,legalábbis nem tudom hogy kell. Fülesnél igen.
Ezt hogy? Valamit nem jól csinálok? Elképzelhető...

[ Szerkesztve ]

RAMONES

(#639) WinstonWolf válasza Francesco77 (#638) üzenetére

WinstonWolf
(senior tag)

Nem tudom, de lehet, hogy a Bluetooth máshogy működik. Elvben ugye ott a füles DAC-je működik, a telefon meg a sajátját tudja szabályozni az EQ-val...

Amúgy eddig pont a BT volt az egyetlen ami miatt utáltam az LG-t. A párosítást nem igénylő eszközök (Polar órák...) rendre nem működtek jó a telefonnal...

(#640) Francesco77 válasza WinstonWolf (#639) üzenetére

Francesco77
(veterán)

Bluetooth-szal sincs bajom,működik,semmi probléma.
De hogy ezen keresztül miért nem tudom állítani az EQ-t,az rejtély számomra.

RAMONES

(#641) WinstonWolf válasza Francesco77 (#640) üzenetére

WinstonWolf
(senior tag)

Mert szerintem oda nyersen az eredeti zenét stream-eli fel minden mókolás nélkül...

(#642) Francesco77 válasza WinstonWolf (#641) üzenetére

Francesco77
(veterán)

Lehet...de csak az lg-nél?

RAMONES

(#643) orbit76 válasza Francesco77 (#621) üzenetére

orbit76
(tag)

Ez nem iPhone... Remélem... :DD

(#644) orbit76

orbit76
(tag)

Tesztfotó automatán:

(#645) babosmiki válasza orbit76 (#644) üzenetére

babosmiki
(addikt)

Az a navi! :Y :C Amúgy a kép ok!

"Galaxy Note10, Watch Active2, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#646) _Ata_ válasza Francesco77 (#631) üzenetére

_Ata_
(tag)

Ott is csak 1 év garit adnak?

(#647) zoleeno1 válasza orbit76 (#644) üzenetére

zoleeno1
(addikt)

Csori motorola, ezt megragta a kutya? :DDD A kep jo, bar ebbol meg nem sok minden derul ki :)

[ Szerkesztve ]

OnePlus 7T Pro 8/256 Haze Blue; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#648) Womb válasza Francesco77 (#636) üzenetére

Womb
(senior tag)

MA tesztből kiragadva: "A különleges, korábban nem látott EQ- és szűrőbeállításokon kívül teljesen egyszerű a zenelejátszó." Talán a hangképekre értette az EQ-t?

(#649) Francesco77 válasza _Ata_ (#646) üzenetére

Francesco77
(veterán)

Alapból igen,de kérhető 2-vel is...ha jól tudom.

orbit76:
Úgy tudom,mindenre vonatkozik.Vagy nem?

Womb:
Azt nem tudom mire értette,de azok az LG-k amiket használtam,azokban az EQ hiánycikk volt bluetooth-on.

[ Szerkesztve ]

RAMONES

(#650) orbit76

orbit76
(tag)

Tesztfotó 2:

Az nem navi, az a szkennerem. Picit használt... :DD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.