Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1251) Aryon87 válasza zoleeno1 (#1248) üzenetére


Aryon87
félisten

Ken Hong batyank csalodott lesz, hogy nem a G6-al vagy V30-al latja az interjust:))

Kivancsi vagyok nagyon mi lesz a gyarto reszerol a kifogas, hogy ennyire balf toketlenek lettek

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1252) DonMaster válasza koxx (#1245) üzenetére


DonMaster
addikt

6honap az hogy jött ki?
europai megjelenés december 5-én volt.
magyarországi megjelenés február 5-én volt(bár az mm +7napot elbaszot)
most február 23 van az 2honap és 18nap bocs de nekem ebböl sehogy nem jön ki a 6honap

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#1253) zoleeno1 válasza DonMaster (#1252) üzenetére


zoleeno1
addikt

Ugy, hogy 6 hónapja volt a bemutato...

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#1254) zoleeno1 válasza Aryon87 (#1251) üzenetére


zoleeno1
addikt

Attol tartok meg sem fogjak kerdezni. Bocs a duplaert

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#1255) Aryon87 válasza zoleeno1 (#1254) üzenetére


Aryon87
félisten

Pedig jo lenne. Bar Ken tuti kibujna a kerdes alol.
Majd kiderul..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1256) Mikemend válasza Aryon87 (#1251) üzenetére


Mikemend
senior tag

Én is kíváncsi lennék, mivel indokolja a nagy csúszást, miért ne úgy marketingel, mint a Samsung... Mert a V30 simán vetélytárs az S8-cal, de a csúszás miatt...

(#1257) dajkapeter válasza Mikemend (#1256) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Inkább a S8+-szal...

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#1258) DonMaster válasza zoleeno1 (#1253) üzenetére


DonMaster
addikt

oké akkor a GTA5 sem 2015-ös játék hanem 2013-as mert akkor volt a bemutató konzolokra.

nem a bemutató számít bemutató és megjelenés 2 különböző dolog.
ha a bemutatóról regéltek hogy az féléve volt akkor bemutatót írjatok ne megjelenést mert a megjelenés euroapában december 5-én volt. az sem akkor volt mikor bemutatták. nem mindegy.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#1259) turbuczn


turbuczn
tag

Én is csatlakozom a V30-as tulajokhoz, ma megkaptam a kék színű EU-s modellt. Korábban használtam már amoled kijelzős telefont, egy Nokia 930-as személyében, ill. sok IPS kijelzős telefont, ami a teljesség igénye nélkül: Nexus 4, Sony Z5 compact, Iphone 6s, és legutóbb pedig a LG G6, amivel össze is tudom most hasonlítani, hiszen ez még megvan.
A kijelzős szép, gyönyörű ebben a felbontásban, tetszik, hogy alig van káva. A Samsung S szériához hasonlóan az oldalak le vannak kerekítve, de csak az üveg, a kijelző nem. Nagyon szép, könnyű, csillogós a telefon.
A kékesedést én minimálisan veszem csak észre, és csakis fehérnél észlelhető, a betekintési szögek jók, és a szín hőmérsékleten fokozatmentesen lehet állítani. Kár emiatt aggódni. Később majd még írok a tapasztalatokról.

(#1260) zoleeno1 válasza DonMaster (#1258) üzenetére


zoleeno1
addikt

A kettonek semmi koze egymashoz, johogy nem az uj mtz traktorral peldalozol... Amugy, ha mar itt tartunk, a gta is egy kivetel volt a jatekok kozott es eleg szegyen volt az is, amit csinaltak. Azt kell nezni, hogy a tobbi nagy gyarto modelljeit 1-2 honappal a BEMUTATO utan mar kapni lehet, itt, nalunk is. Hiaba szepitjuk a dolgot, lg evek ota kriminalis dolgokat muvel mobil fronton. Amit sajnalok, mert szerettem nagyon a termekeit, foleg a V10-zet.

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#1261) DonMaster válasza zoleeno1 (#1260) üzenetére


DonMaster
addikt

az hogy kriminális dolgot csinál igaz , szépiteni mit is? példálozni avval opéldálozok amivel akarok
de attol még a bemutatás és megjelenés között ég és föld a különbslég, jo hgoy nem mikor elkészül terv rajzion és kiszivárog azt a dátumot nézzük,
bemutatás dátuma 6honapja volt ez igaz
europai megjelenés dátuma december 5.-én volt
magyarországi megjelenés február 5.-én volt
most február 23 van.
ezek mind tények semmi szépités,
az hgoy 6honapja mutatták be oké de hgoy 6honapja jelent meg az fals. mert még 3 se europában.

Berlini IFA 2017 szept1-szept6 ekkor lett bemutatva az LG V30

2honapra rá megjelent europában december 5.-én
2honapra rá megjelent magyarországon február 5.-én.

most február 23.-van.

a bemutatás kevesebb mint 6honapja történt meg, nem hogy az europai megjelenés lassan 3honapos a magyarországi meg lassan 1honapos. majd március 5.-én lesz 6honapos a bemutatás , addig még az sem féléves meg több mitn féléves szövegeket , elöbb informálodjatok már, február 5,-én jelent meg oirszágunkban Az europai kontinensen december 5.-én. érteni december 5.-én.

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#1262) zoleeno1 válasza DonMaster (#1261) üzenetére


zoleeno1
addikt

Megegyszer leirom, lassabban, hatha eredmenyesebb lesz: Az osszes tobbi nagy gyarto telefonjat kapni lehet 1-2 honappal a BEMUTATO utan. Tema reszemrol lezarva, szia.

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#1263) DonMaster válasza zoleeno1 (#1262) üzenetére


DonMaster
addikt

még 1x leirom szept 5.-én bemutatták 3honapra rá meg jelent europában december5.-én , rá 2honapra magyarországban.
az hogy a többi Gyártó mit csinálsz nem releváns egy LG topicban.

ha az lenne akkor nekem jol jönne az infra sokkanak a led rolla, akár vérnyomásmérö is, de nem releváns hgoy más gyártó mit csinál.

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#1264) Aryon87 válasza dajkapeter (#1257) üzenetére


Aryon87
félisten

Note8-cal is..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1265) mjani1172 válasza DonMaster (#1263) üzenetére


mjani1172
addikt

Szvsz nincs ebben igazad. Egy normális cég vagy akkor mutat be valamit ha azonnal elkezdi gyártani,de legalábbis rövid határidőn belül.
Ez nevetséges volt. Lesz Magyarországon, nem lesz Magyarországon, talán lesz de mégsem és ha igen akkor mi lesz benne?
Nagyon sok az idő ami a bejelentéstől a boltba kerülésig kerülésig eltelt.A mobiliparban ez majdnem egy ciklus.
De hivatalos üzletben ha jól olvasom még most sincs (nagyon).

(#1266) kakuk100 válasza mjani1172 (#1265) üzenetére


kakuk100
őstag

Vajon ki dönti el, hogy lesz e Mo. on vagy más országban? A gyártó vagy a kereskedelem? Én úgy tudom, hogy a boltok a nagykereskedelemtől rendelik nem közvetlenül az LG től.Az LG nek elvileg az az érdeke, hogy minél több telefont eladjon és minél gyorsabban. Fentebb olvastam, hogy pl. a MM is megkapta és kb. 1 hétig ült rajta mire lehetett kapni és jó drágán.

(#1267) Bodagreg válasza mjani1172 (#1265) üzenetére


Bodagreg
csendes tag

Xbox One X is be lett már jelentve 1 évvel megjelenés előtt. Persze mobilfronton kicsit sűrűbb a ciklus. Ha Novemberben jelentette volna be az LG akkor nyugodtabb lennél? :)

[ Szerkesztve ]

LG V30, LG G Pad 8.3, LG 65UF850V Xbox One X - BodaGreg, PS4 PRO - Bodager

(#1268) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Srácok szerintem ezen már rágódtatok eleget... Felesleges ezen a bejelentés megjelenés dolgon rágódni, ez van, ezt már nem fogják máshogy csinálni, és nem is tudják.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#1269) polar-x


polar-x
tag

Sziasztok! Meg lehet már nézni és megnyomkodni a telefont valahol? Rendelés elött szeretnék kipróbálni végre már egy V30-at,de sehol nem találok...

(#1270) Ákkk válasza Aryon87 (#1264) üzenetére


Ákkk
addikt

Ez hülyeség...

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#1271) turbuczn


turbuczn
tag

LG V30 vs LG G6 max fényerőn

Fehér:



Fekete:

Később további színeket is feltöltök, ha valakit érdekel.

(#1272) jacis


jacis
nagyúr

Srácok ma voltam a kecskeméti MM-ben.
Megkérdeztem hol van a V30? Miért nincs kirakva...
Mondja a gyerek, hogy alig van kirakva LG telefon, mert nem nagyon keresik az emberek mint márkát. Kédeztem mennyi van raktáron nekik. Srác elmondása szerint kemény kettő darab van pesti raktárukban.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1273) dajkapeter válasza jacis (#1272) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Én még nem találtam...

Igaz, 1 hete néztem utoljára. Westend és Duna pláza

[ Szerkesztve ]

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#1274) polar-x válasza jacis (#1272) üzenetére


polar-x
tag

Én is pont ma kerestem V30-at Media-ban és az volt a válasz hogy nem lesz kirakva mostanában ,mert nincs is mit kirakni....

(#1275) kakuk100 válasza polar-x (#1274) üzenetére


kakuk100
őstag

Nem rossz válasz. Vajon miért nincs mit kirakni? Igaz 300 e. ért nem fognak tolongani érte.

(#1276) cicaslany86


cicaslany86
aktív tag

Egyik mo-i MM-ban sincs, csak 2db online raktárban. Nem nagyon hisznek az LG-ben. Csak sajna így, ezzel a hozzaallassal meg keszletkezelessel ez valóban igy is fog maradni. LG megmarad szolgáltatói kínálatban. LG-nek kellene tolni, promózni, kulcstartót osztani, játékot csinálni stb. Ilyen telót nem lehet "pult alól árulni", nem olyan jóárú, hogy csak úgy elkapkodják. Huawei jól csinálta. Szép sunyin tornázta fel az árakat.

(#1277) dajkapeter válasza cicaslany86 (#1276) üzenetére


dajkapeter
senior tag

"Sajna" én már a szolgáltatói kínálatot várom...

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#1278) DonMaster válasza mjani1172 (#1265) üzenetére


DonMaster
addikt

LG-vel kapcsolatban nagyon is igazam van és téyneket irtam nem pedig kitalált halandzsát.

az hgoy samsung vagy más gyártónál ugy megy az nem vonatkozik az LG-re

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#1279) zoleeno1 válasza DonMaster (#1278) üzenetére


zoleeno1
addikt

Azert nincs ertelme annak amit mondasz, meg a keses elleni kardoskodasodnak, mert ez egy versenyhelyzet. Ha egy gyarto, jelen esetben az lg fel ev kesessel tudja behozni az adott szeriat, a bemutatohoz kepest, raadasul dragan, akkor ne csodalkozzon, hogy a kutya nem veszi meg... Meg azon se, hogy evek ota veszteseges a mobil agazat, akármennyire is jo szeria a "V".

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#1280) DonMaster válasza zoleeno1 (#1279) üzenetére


DonMaster
addikt

értelme pont van. nem kardoskodok, ha azt irod hgoy a bemutatűás ota eltelt fél év oké de az hogy a megjelenés ota az vicc.
várjálfél év késésel a bemutatáota telet el fél év.
drágán? lehet kapni LG-töl hivatalosan? ha igen hol
mert azhogy MM-ben lehet kapni és valszeg ök megkaptál 150e-be és adják 300e-be azért rlég rosz példa az MM mint roszul árusitot az LG MM ugy áraz rá ahgoy akar, de ha szerinted tulvan árazva mutas egy MM-be beérhkezö szálitmány számlájkát ahol az LG-nek x menyni ség-ért Y-lont fizet abbol kilehet számitani mennyi az anyni amenyiért az LG adja de biztos nem 200e+ ft
szerintem 150e ft-ért árulja az LG igy tudja a többi bolt pl: aqua.hu is 190-210-ért adni még van hasznuk is belöle , __MM meg mindenki tudja hogy tulárazot árai vannak.

mint irtam magával avval van egeydül bajom hogy azt irjátok hogy gélével a megjelenés ota ez fals info és hamis nem igaz
félével a bemutato ota ez 100%-ig igaz, két külön szo mégis jelentésében mást jelent. fél éve ha akkro jelent meg hol is lehetett kapni a bolygon? sehol ugye? ezért pontosabb a bemutatásátol eltelt 6honap-ra rá , mint a 6honapja emgjelent de 6honapja a bolygon nem lehetett kapni sehol . érted? nah mindegy hagyjuk ugysem érted.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#1281) koxx válasza DonMaster (#1280) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Jesszusom ezt mirol irtad, 2x futottam neki mire felfogtam mit akartal irni.
Az LG ezt rendesen elkurta, nem nagyon lehet szepiteni. V30 akkor lehetett volna sikeres(ebb) ha mindenhol ugyanakkor pl oktober kozepen jelenik meg ami meg igy is plusz fel ev a samsunghoz kepest.

(#1282) ofgm válasza DonMaster (#1280) üzenetére


ofgm
tag

Te mit szedsz? Fogalmazás gátlót?
:D :DDD :DD

(#1283) zoleeno1


zoleeno1
addikt

a drog rossz, értem? :DDD:DDD

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#1284) koxx válasza zoleeno1 (#1283) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

:DDD

(#1285) Womb


Womb
senior tag

Mindentől függetlenül tényleg k. drágán kezdett, 4 hónappal ezelőtt még 900 euro volt a GSM Arénán.
Hiába, a hardveres DAC-nak ára van.

Oreo-ról nem hallottatok híreket?

(#1286) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Komolyan mondom törlöm a topic-ot a követettekből. Srácok, legalább ne etessétek már... Borzasztó, ami ebből a topic-ból lett.

Ennek a készüléknek sem lesz "szakmai" topic-ja. :)

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#1287) mjani1172 válasza DJ. Ru$y (#1286) üzenetére


mjani1172
addikt

Ha jól számolom nincs 10 ilyen telefon összesen, de szerintem még annyi sem. Valaki azt írta, a Media Markt 2 db ot vásárolt.
És már itt a friss változat, tehát ez elbukott, már nem lesz prioritás a fejlesztésben. Mégis mitől lenne itt szakmai topic? Ahhoz eladás kell és sok tulaj. Ide vezetett az LG töketlenkedése.Érdemes megnézni az elején hányan várták. (én is)
A V sorozat nem csak az LG hanem a ügyetlenkedésük teteje is.

[ Szerkesztve ]

(#1288) DJ. Ru$y válasza mjani1172 (#1287) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ismételten sikerült megfognod a mondandóm lényegét, bár ezen miért is kellene meglepődnöm. Részemről lezárva, még jó, hogy vagy XDA-n topic-ja a készüléknek.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#1289) mjani1172 válasza DJ. Ru$y (#1288) üzenetére


mjani1172
addikt

Semmi olyat nem mondtam, ami ilyen reakciót kellett kiváltson.
Nem személyeskedtem, egy véleményt írtam. Azt hittem még szabad. Egyszerűen nem értem mi a bajod, de többet nem reagálok semmilyen írásodra.

UI: Ne haragudj, te ebben a topicban milyen "szakmai" hozzászólást produkáltál? Hogy rendeltél egy kéket?Vagy csak gondolkodtál rajta?

[ Szerkesztve ]

(#1290) DJ. Ru$y válasza mjani1172 (#1289) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#1291) leslien válasza mjani1172 (#1287) üzenetére


leslien
nagyúr

te veszel V30?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1292) Quqesz válasza DJ. Ru$y (#1290) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Na milyen a teló? Meglett már?

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#1293) DJ. Ru$y válasza Quqesz (#1292) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Várakozás és halk órakattogás...

Még a beszállítónál van, aztán a bolthoz kerül, aztán remélem hozzám (kedd-szerda).

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#1294) ofgm válasza DJ. Ru$y (#1286) üzenetére


ofgm
tag

Lehet, elérkezett az idő, hogy Te vezesd a v30 szakmai topicját???
A G3 is a Te felügyeleted alatt fút, és azt tudom csak elmondani, igen összeszedett fórum az még ma is - bár az idő eljárt a jó öreg hármason, de itt egy új lehetőség - gondold meg - persze, a nagy kérdés, van-e időd és kedved ismét mindezt felvállalni???
Reméljük, jövőhéten már közelebbi képet kaphatunk a készüléked új barátságáról :)

(#1295) koxx


koxx
MODERÁTOR

"Február 25-re időzítette a Samsung az idei csúcsmodell bemutatóját." S9

"mindkét új termék március 16-án lesz kapható világszerte (nálunk is)" hahóó LG ébresztőőő :((( :W

Ha időben megjelent volna akkor lehet, hogy most nem egy M10 prot használnék...de mutyi gsm-ben nem veszek 200k+-os telót, a MM meg elmehet a picsába a 300ezerre árazott készülékkel.

(#1296) zoleeno1 válasza koxx (#1295) üzenetére


zoleeno1
addikt

Pont ezt akartam irni. Igy kell telefont arulni. Ma bemutattak az S9/S9+-t, mar elorendelheto sok helyen, pl. telekom, edigital, elso kiszallitas idopontja marc 9...
Pont errol beszeltem es lehet itt jatekokkal, konzolokkal, meg traktorokkal jonni, hogy ott is ez van, de ez a mobil piac, ahol igy az lg csunyan elverzik mindenki mellett. Most ugye uj vezetosege lett a mobil reszlegnek, hatha rendbe rakjak a dolgokat.

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#1297) Womb


Womb
senior tag

Urak, vonatkoztassunk már ettől a témáról.
Részemről örülök, hogy magamnak tudhatok egy ilyen remek telefont, de itt oldalakon keresztül csak az LG savazása megy.

(#1298) koxx válasza Womb (#1297) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Sajnos nehéz megállni szó nélkül.
De beszélgessetek nyugodtan a telóról. Nem zárja ki. Csak eddig kb 4 embernek van :)

(#1299) mjani1172 válasza koxx (#1295) üzenetére


mjani1172
addikt

+1

(#1300) zoleeno1 válasza Womb (#1297) üzenetére


zoleeno1
addikt

Ahogy irjak is fentebb, nehéz... Reszemrol pl azert, mert ez volt a kalapban a mate 10 pro mellett. V10-em volt elotte, imadtam, ha nem toketlenkedik el, valoszinuleg maradtam volna a markanal. Utolag persze kicsit sem bantam meg, brutal jo lett a mate 10, szamomra legalabbis.
De befejeztem, read only maradok, mert azert kivancsi vagyok erre a telora (is), mert a gyarto benasaga mellett ez egy remek keszuleknek latszik, remelhetoleg a sorozatos bootloop hibat is sikerult nekik kikuszobolni, legalabbis bizok benne, mert sok szeriat erintett.

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.