Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1701) leslien


leslien
nagyúr

első töltés.. és még nem is tudtam annyit nyomkodni.. :)

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1702) jacis válasza #98880768 (#1697) üzenetére


jacis
nagyúr

Igen ezüst lesz. Nekem nagyon elegáns hatása van.
Megrendeltem kb egy órája. Várom a visszajelzésüket hogy holnap átvehetem-e majd a boltban.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1703) #98880768 válasza jacis (#1702) üzenetére


#98880768
törölt tag

Képeken a kék vagányabbnak tűnik, de nem láttam élőben, elhiszem neked 👍 halkan kérdezem meg, kamerában nem lesz ez visszalépés? Mondjuk a wide nagyon jó dolog :)

(#1704) jacis válasza #98880768 (#1703) üzenetére


jacis
nagyúr

Én csak kékben láttam, de nem nagyon fogott meg a szín. Kamerában szerintrm nem rosszabb. Persze ez majd kiderül a hétköznapi használatban.
Smartshop-al beszéltem. Holnap nem tudom átvenni. Nincs nekik készleten. Így inkább kértem, hogy legyen kiszállítva mert csak a telefon miatt nincs kedvem felmenni BP-re (holnap más miatt is mennem kell, így jó lett volna, de mind1...).

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1705) jacis válasza leslien (#1701) üzenetére


jacis
nagyúr

Nagyon jól bírja. Ez jó hír 👌👍

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1706) Aryon87 válasza koxx (#1699) üzenetére


Aryon87
félisten

Europarkban (Shopmark) sincs. LG középkategória van, meg a lassan rohadásnak induló G5 van még mindig kint. uccsó darab lehet, mert valami 85-95k közti ár van már kiírva rá :D

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1707) tipuka


tipuka
addikt

szegedi mm-ben nincs kirakva véletlen? :D

(#1708) dajkapeter


dajkapeter
senior tag

Nálam tisztára olyan, mintha kezdene megjelenni a beégés :O Igaz, még nem tudom teljesen azonosítani. De a megosztott képernyő csíkja szürke területen mintha látszódna :(( Ill, este észre vettem hogy a nulla ott maradt az OOD-ből 7 után. Ha később erősödik, akkor indítom a garanciás ügyintézést...

Másnál megjelent már?

[ Szerkesztve ]

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#1709) #98880768 válasza dajkapeter (#1708) üzenetére


#98880768
törölt tag

:Y ez gyors volt hallod..

(#1710) dajkapeter válasza dajkapeter (#1708) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Fura, de vagy "elkenődött", vagy az újraindítás oldotta meg. De szerintem előbbi. És az a legérdekesebb, hogy nem full fényerőn használom, hanem automatán... Honnan is tudom meg doboz nélkül, hogy mikori gyártású a telóm?

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#1711) jacis válasza dajkapeter (#1710) üzenetére


jacis
nagyúr

Nekem van egy LG OLED TV-m és ott is előfordul, hogy a TLC csatorna logója látszódik egy homogén szürke felületen, de egy kicsi idő után eltűnik és olyan mintha ott sem lett volna.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1712) dajkapeter válasza jacis (#1711) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Akkor ez "normális" lenne? :DD

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#1713) turbuczn válasza dajkapeter (#1712) üzenetére


turbuczn
tag

Nem hiszem, én óvatosabb lennék a helyedben.
Én ugyan nem tapasztaltam ilyet, de ez annak tudható be, hogy rengeteg módon próbálták ezt kiküszöbölni szoftveresen: az alsó funkciógombok színei változnak attól függően milyen programot használsz, és alapértelmezetten el is tűnik, úgy kell visszahúzni alulról, a böngésző címsora is eltűnik görgetéskor, az állapotsáv lehúzásakor eltűnik a térerő, töltöttség ikon, az always on kijelző folyton vándorol, stb.
Remélem nem fog beégni, mert az nagy beégés lenne az LG részéről.
Mennyi ideig használtad osztott képernyőn egyhuzamban?

(#1714) dajkapeter válasza turbuczn (#1713) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Másfél órát kb és olyan 75-80% volt a fényerő.

A V30-ban van olyan feature, hogy ha lefordítom akkor nincs hangja? Ezt még anno az Omniámba nagyon szerettem, de a Sony is kivette, meg az LG is. Valaki esetleg?

Ill, ami a G3-ba nagyon tetszett az az intelligens arc. Tök jó, hogy felold a teló, ha látja az arcomat, de nem tartja ébren a kijelzőt, hiába "bámulom"...

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#1715) jacis válasza turbuczn (#1713) üzenetére


jacis
nagyúr

Ha esetleg beég akkor az nem csak az LG rovására írható hanem inkább a technológia hibája. Minden oled-amoled panel beég. Menj el egy MM-be és nézd meg a kiállított iPhone X-et. Garantálom, hogy be lesz égve. Ugyanez a helyzet az S8-akkkal is. Az én S7E is be van égve igaz nem látványos és ha nem mutatom meg akkor lehet nem is veszi észre egy átlag ember. Ez nem a gyártók hibája (((szerintem))).

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1716) turbuczn válasza jacis (#1715) üzenetére


turbuczn
tag

Mint ahogy írtam, vannak szoftveres megoldások, aminek a lényege, hogy változzon a kijelző tartalma akkor is, amikor nem figyel rá a használó. Ha beég, akkor ez a rossz szoftveres tervezésnek köszönhető.

(#1717) jacis válasza turbuczn (#1716) üzenetére


jacis
nagyúr

Van azért pár dolog amit nem tudnak mozgatni....

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1718) #32577792 válasza julius75 (#1613) üzenetére


#32577792
törölt tag

Gondoltam rákérdezek egy sony telefonra partnero-nál.
Ez van a honlapon:

Bolti Garancia: 1Év

Apple Garancia: 1Év
Blackberry Garancia: 1Év
Caterpillar Garancia: 1Év
Huawei Garancia: 1Év
HTC Garancia: 2Év
LG Garancia: 1Év
Nokia Garancia: 2Év
Samsung Garancia: 2Év
Sony Garancia: 2Év

Józan paraszti ésszel: ami 1 éves, az bolti. ami 2 az gyári. Ló túrót! Sony itt 2 év. Válasz a kérdésemre tőlük: 1 év bolti....

Gyártói vagy Bolt Garanciás. Részlet a honlapjukból.

Azért átgondolnám a vásárlást náluk...

(#1719) koxx válasza #32577792 (#1718) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Láttad már a garipapírjukat? én igen...

(#1720) julius75 válasza #32577792 (#1718) üzenetére


julius75
aktív tag

.....és ráadásul áfás számla nélkül.
Szerencsére van választék rajtuk kívül is, így én nem szándékozom tőlük vásárolni.

(#1721) #32577792 válasza koxx (#1719) üzenetére


#32577792
törölt tag

Nem fogom a privát levél tartalmát ide kitenni.

(#1722) jacis


jacis
nagyúr

Nekem a Smartshop nem nagyon ír, hogy mi van a telómmal. Írtak egy levelet hogy feldolgozták a rendelésem és ennyi.. :(

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1723) vulnrea válasza #32577792 (#1718) üzenetére


vulnrea
aktív tag

Nekem ez a 6. telefonom a partnerotol. Két ismerősöm is vásárolt már tőle. Eddig nekem egy telefonnal volt problémám amit tőle vásároltam (iPhone 7 plus) volt is szervizben, elfogadták a papírt amit kaptam. Pedig nem hozzá vittem, hanem iStyleba. Annak idején a Sony Z3+ is volt szervizben, de csak azért vittem el, mert melegedett. Nem tudtak mit kezdeni vele, mert típushiba volt, de a garipapírt elfogadta a Sony, pedig hivatalosan nem is volt kapható. Nem adtam végül le a készüléket. Jelenleg G6+ van, elején az üzemidőm vacakolt, de most rendbe jött. Jelenleg is használatban egy 4 éves Sony Z2, ami a mai napig hibátlan.

Vásároltam tole: Z3+, Huawei Mate 9, P9, iPhone 7 Plus, Z2, G6+ telefont.

[ Szerkesztve ]

Oppo Find X6 Pro | Huawei FreeBuds 2 Pro | Huawei Watch Fit 2 Elegant | AMD Ryzen™ 9 3900X | ASRock X570 Taichi | Kingston HyperX FURY 32GB | Samsung Odyssey G7 27" | Sapphire Toxic Radeon RX 6900 XT Extreme Edition

(#1724) #32577792 válasza vulnrea (#1723) üzenetére


#32577792
törölt tag

ok
akkor valaki megtéveszt, bocs, de rákérdeztem válaszolt, írásban, nem véletlen kérdeztem meg...
részemről OFF, nálam nem nyerő, mindenki más meg ott vesz, ahol akar :)
csak azért nem teszem közzé a privát levelet, mert semmi kedvem tiltatni magam ilyen miatt
Sony az oldaluk szerint 2 év
Rákérdeztem, gyári? 2 év? számlás?
1 év bolti
Ennyi

(#1725) *RLaci* válasza leslien (#1701) üzenetére


*RLaci*
addikt

Milyen a V30 a P2XL-hez viszonyítva így pár nap után? Van már konklúziód ?

[ Szerkesztve ]

(#1726) vulnrea válasza #32577792 (#1724) üzenetére


vulnrea
aktív tag

Ez igaz, Samsung is 2 év, de igazából csak 1 és bolti.. szerencsém volt, mert eddig nem volt gondom a garanciával.

Más:

LG reagált a kérdésemre:

"Sajnos egyik gsm üzletek sem tartoznak szerződött partereink körébe, így
készüléked javíttatását csak saját költségen teheted meg. Kérjük, hogy látogass el hivatalos szervizoldalunkra.
Itt leírhatod a megkeresésed okát, megtalálhatod a lakhelyedhez legközelebb eső hivatalos LG márkaszervizt és javítást is igényelhetsz.
https://www.lg.com/hu/tamogatas/javitasi-szolgaltatas/javitas-utemezese
Illetve írhatsz ügyfélszolgálatunknak is a lenti linkre kattintva, ahol a szervizeléshez szükséges minden fontos információt meg tudsz adni.
https://www.lg.com/hu/tamogatas/uzenetkuldes-ugyfelszolgalatnak
Üdvözlettel,
LG Magyarország"

[ Szerkesztve ]

Oppo Find X6 Pro | Huawei FreeBuds 2 Pro | Huawei Watch Fit 2 Elegant | AMD Ryzen™ 9 3900X | ASRock X570 Taichi | Kingston HyperX FURY 32GB | Samsung Odyssey G7 27" | Sapphire Toxic Radeon RX 6900 XT Extreme Edition

(#1727) Diamond500 válasza vulnrea (#1726) üzenetére


Diamond500
senior tag

Na most akkor hogy van ez? Javítanak áfás imei számos számlával, vagy nem?

(#1728) vulnrea válasza Diamond500 (#1727) üzenetére


vulnrea
aktív tag

Erre a válaszra még várok.

Oppo Find X6 Pro | Huawei FreeBuds 2 Pro | Huawei Watch Fit 2 Elegant | AMD Ryzen™ 9 3900X | ASRock X570 Taichi | Kingston HyperX FURY 32GB | Samsung Odyssey G7 27" | Sapphire Toxic Radeon RX 6900 XT Extreme Edition

(#1729) #98880768 válasza vulnrea (#1726) üzenetére


#98880768
törölt tag

G6 -ot garizzák IMEI alapján, de a V30at már nem? Fura lenne.. 🤔

(#1730) #98880768


#98880768
törölt tag

186-ért van most kék színben, hátha valakit érdekel...

Náluk (Turbado) egyébként ennyit írnak a gariról

"9. Gyári garancia is van a készüléken?
Természetesen, hisz minden termékünk EU-s eszköz. Amiben azonban a Turbado többet ad: ingyenes el- és visszaszállítást biztosítunk a javítás alatt, hogy a folyamat gördülékenyebb legyen. Önnek csak be kell jelentenie a hibát és mi átvesszük a feladatok oroszlánrészét."

(#1731) Diamond500 válasza #98880768 (#1730) üzenetére


Diamond500
senior tag

Pár napja még 180 ezer volt, ennyire romlik a forint? :U :Y

(#1732) #98880768 válasza Diamond500 (#1731) üzenetére


#98880768
törölt tag

Az ezüst volt 180, nem? Mondjuk tök mindegy, mert most mindkettő ennyiért van :D

(#1733) leslien válasza *RLaci* (#1725) üzenetére


leslien
nagyúr

sajnos már más vizeken evezünk a nejemmel... S8 lett neki és jobb a békesség.. :D

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1734) jacis


jacis
nagyúr

Srácok ez a Smartshop egy rakás sz@r eddig. Hétfőn 10-kor megrendeltem tőlük a telót. Azóta jött egy levél, hogy feldolgozták a rendelésem. Eddig a percig nincs egy visszaigazolásom, hogy mikor lesz a telefonból valami. Hívtam őket 6-szor ma de egyszer sem vették fel. Csörgetem őket folyamat majd egy automata hang bemondja elegáns módon, hogy nme szeretnének tovább feltartani így most elköszönnének... és megszakad a vonal. Azt hittem ettől azért komolyabb ez a bolt az eddigi vélemények alapján :W :W :W

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1735) #98880768 válasza jacis (#1734) üzenetére


#98880768
törölt tag

akkor te se tartsd fel őket, köszönj el tőlük :D

Viccet félretéve, nem ismerem a céget, de rendeléskor kaptál egy tájékoztató mailt (2 napja, ami azért nem nagy idő) simán lehet, hogy a következő levél már csak a postázásról jön.. azt nem tudom hány napos szállítást ígértek

szerk.

"Beszállítónál raktáron
Várhatóan 3 munkanap"
szerintem a héten kezedben lesz az...

[ Szerkesztve ]

(#1736) jacis válasza #98880768 (#1735) üzenetére


jacis
nagyúr

Meglátjuk.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1737) babosmiki válasza vulnrea (#1723) üzenetére


babosmiki
addikt

Én is már több készüléket vettem náluk a legnagyobb megelégedéssel! :K

#1734: Türelem! ;)

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#1738) DJ. Ru$y válasza jacis (#1736) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Túlaggódod.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#1739) Remekelek28 válasza jacis (#1736) üzenetére


Remekelek28
őstag

Közvetlen akkor kapod a köv emailt,ha átadták a futárnak. Nem valami kommunikativak,de teljesitik amit kell. Péntekig simán megkaphatod.

(#1740) vulnrea


vulnrea
aktív tag

Válaszoltak az ügyfélszolgálaton:

"Köszönjük, hogy levelével ügyfélszolgálatunkat megkereste.

Amennyiben megvan a számla és mi is forgalmazzuk a modellt,(ekkor van alkatrész hozzá) akkor fogjuk tudni javítani egy évig dijmentesen. A gyári garanciajegynek annyi előnye van, ha valamiért csere lenne, javítás helyet a bolt elfogadja a csere utalványunkat."

Oppo Find X6 Pro | Huawei FreeBuds 2 Pro | Huawei Watch Fit 2 Elegant | AMD Ryzen™ 9 3900X | ASRock X570 Taichi | Kingston HyperX FURY 32GB | Samsung Odyssey G7 27" | Sapphire Toxic Radeon RX 6900 XT Extreme Edition

(#1741) jacis válasza vulnrea (#1740) üzenetére


jacis
nagyúr

Ez jó hír 👍👌

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1742) sanyiii84


sanyiii84
csendes tag

Vásárolt már valaki közületek V30+-t? Egy ilyennel szemezgetek és lenne pár kérdésem:
Nem láttam európai, 2 SIM-es modellt, csak ázsiai piacosat. Egy ázsiai piacra szánt készülékben mi a kockázat? Van az ilyenekben magyar nyelv, ami frissítések után is megmarad? Hol tudom az ilyeneket javíttatni? Gondolom töltőt kell hozzá vennem külön, ha nem akarok átalakítóval vacakolni.
De igazából a fentieket kérdezném bármely dual simes G6 kapcsán is.

(#1743) #98880768 válasza sanyiii84 (#1742) üzenetére


#98880768
törölt tag

Csak EU modellre van gyári gari, ázsiaira nincs. Ettől függetlenül viheted az LG szervizbe, csak fizetned kell a javításért..
Ha magyar GSM-nél vásárolod szinte 100, hogy lesz benne magyar nyelv és ha jó fejek lehet, hogy kapsz európai töltőt is, de ez nem biztos (fel kell lennie tüntetve, hogy milyen tartozék jár hozzá)

[ Szerkesztve ]

(#1744) MaxxDamage válasza sanyiii84 (#1742) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Én a V30S+ ThinQ -ra várok /kíváncsiság/
6/256GB már jó lenne next mobile verziónak.
Én a V20 -hoz a V10 töltőt használom (V10 és V20 is 1.8A -es)

(#1743) Mr Keszi: Viheti LG szervizbe (már ha van hozzá alkatrészük..akkor javítják jó pénzért) ezt tegyük hozzá. :K

MD
L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#1745) sanyiii84 válasza #98880768 (#1743) üzenetére


sanyiii84
csendes tag

Köszi a válaszod. Ez a magyar nyelv meg is marad sw frissítés után is, vagy utánna hekkelgetni kell?
GSM boltos áfacsalt telóra is lenne gyári gari ha európai? Fura. Kár hogy ide nem jutott dual simes változat.

(#1746) #98880768 válasza sanyiii84 (#1745) üzenetére


#98880768
törölt tag

Megmarad a magyar nyelv, igen. Ha a számlán fel van tüntetve az IMEI szám és európai, akkor javítják. :K

(#1747) jacis


jacis
nagyúr

Megvan a V30 :)
Vissza kell szívnom mindent amit írtam ma. Bocs Smartshop :R
Tetszik a telefon eddig nagyon. Majd írok egy pár nap után tapasztalatokat. Akksiban nagyon jó lesz azt már most látom.
A kijelző nagyon szép.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1748) Helltak válasza jacis (#1747) üzenetére


Helltak
őstag

Minden jó, ha jó vége!
Jól meglesztek szerintem is!
:)

Xiaomi 14 Ultra

(#1749) jacis válasza Helltak (#1748) üzenetére


jacis
nagyúr

kép 1
kép 2
Nagyon jól bírja. Pedig fel sem töltöttem 100%-ra.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1750) Kisbea


Kisbea
csendes tag

Sziasztok, ma vettem egy januárban 220.000 ért vett szürke , 64 gigásat, a tulaj nem használta, S9re cserélteígy én 117.000ért hozzájutottam. Sokkal könnyebb , kisebb mint a v10. Az nekem kényelmesebb volt, de ez nem húzza a zsebem. Gyors, szép, fényképet még nem csináltam. Utálom a tokot de csúszik nélküle. Adtak hozzá 1 klassz fekete Nillkint. Mivel domború, nehéz fóliázni. Szép bár nekem a v10 fehér arany szegéllyel, az elegánsabb, és egyedibb volt. Ez is szép, de van sok ilyen hasonló formájú. Hamar belaktam, teszi a dolgát.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.