Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Lami66 válasza Z.É.T. (#200) üzenetére


Lami66
őstag

Szerintem aki eladja, épp az LG termékterjesztési töketlenkedését akarja kihasználni, hogy a beszerzési ár felett fogja így eladni. Hátha rálicitálnak olyanok akik nem bírják kivárni azt a pár hónapocskát és elviszik 900 euró felett. Mellesleg szerintem még az eladónak sincs a kezében a telefon.....nem véletlenül van odaírva, hogy mai fizetés esetén nov 28-ig küldi.

(#202) Fitzgerald válasza dajkapeter (#194) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Nagyjából. :D
Én amúgy inkább várok rá pár hónapot, addig csak kijön pár frissítés is. Már amennyiben 6.2"+ -os lesz a kijelző ezzel a ratyi képaránnyal. A Note 8 az első ugyanilyen képarányú cucc, ami bejön. Csak abban meg nincs ilyen jó DAC.

(#203) tibcsi0407 válasza babosmiki (#196) üzenetére


tibcsi0407
félisten

6 darab értékelése van az eladónak. :)

https://utdetailing.hu/

(#204) babosmiki válasza Lami66 (#199) üzenetére


babosmiki
addikt

Nem az ár volt a lényeg hanem, hogy már van az Eu-ban. ;)

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#205) zoleeno1 válasza tibcsi0407 (#203) üzenetére


zoleeno1
addikt

Jaja, vigyázni ezzel :)

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#206) norvik


norvik
aktív tag

V20 tulajként, kicsit sem csábít cserére. Ha az ára ugyanannyi, vagy valamelyest alacsonyabb lenne az újnak, akkor sem. A V20 számomra tökéletes lenne, ha a kijelzője egy jó minőségű Amoled lenne. Az újból ez is hiányzik, és ezt megfejelték azzal, hogy kihagyták belőle az infrát, ami számomra fontos kényelmi szempont, nem kell féltucat távkapcsot markolásznom. A kivehetetlen akksi megint csak fájó. Miért kelljen szervízbe vinnem, jó pénzért, egy egyszerű akku csere miatt? És ha úgy hozza a szükség, miért ne tehessek bele nagyobb teljesítményű akksit? Az én szemszögemből ez a telefon egyértelmű vissza lépés. Teljesítményben is alig nyújt többet. Antutu nálam 148 ezer pont. Ez meg kicsivel 170 felett. A különbséget legfeljebb hardware igényes játékoknál lehetne érezni. Csak hát én semmilyen játékkal nem játszom.

(#207) observer válasza norvik (#206) üzenetére


observer
tag

Jó de ugyan ez elmondható az összes gyártó tavalyi csúcs készülékéről is. Miért is kellen évente cserélni a 700-1000 euros mobilokat? Ez inkább azoknak szól akik már több éves telefonokkal nyomulnak.

(#208) Remekelek28 válasza norvik (#206) üzenetére


Remekelek28
őstag

Ha visszább olvasol láthatod,hogy az aksija a jelenlegi csúcsok közül a legjobb,kétlem,hogy utángyártottba jobb teljesitményűt találnál. A v20 nak épp az akku a gyenge pontja,meg részemről a mérete,illetve,a magyar nyelv hiánya.
Ezt a v30 at azért elfogadnám.

(#209) OPiiPO válasza Remekelek28 (#208) üzenetére


OPiiPO
addikt

"A V20 nak épp az akku a gyenge pontja"
- nagyon e vagy kényeztetve ;) - a V20-as topicban pont el vagyunk ájulva a kitűnő üzemidőtől, főleg akik V10-ről jöttek, legalábbis nekem nagyon megdöbbentő eddig

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#210) monti0222w válasza norvik (#206) üzenetére


monti0222w
addikt

A különbség számomra a méretben van, amíg ez kisebb mint a Redmi Pro-m, addig a V 20 meg hozzá képest hatalmas. :B Az aksi csere az már rég nem létszükséglet, szerintem elmúltak azok az évek amikor az aksit cserélgetük. Kínai telefonban is kibírják az akkumulátorok a 2 évet, sőt az asszony M1 Note-val már 3. évet gyűri. :K

(#211) ollie válasza norvik (#206) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem tudsz nagyobb teljesítményű akkut tenni a V20-ba sem.

***

(#212) Remekelek28 válasza OPiiPO (#209) üzenetére


Remekelek28
őstag

Azért a statisztikák kimutatják az igazságot. Amugy a v10-től nem nehéz jobbnak lenni.

(#213) OPiiPO válasza Remekelek28 (#212) üzenetére


OPiiPO
addikt

igen, a V10 sajnos nem remekelt eben a versenyszámban, habár a 7es droid sokat javított rajta

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#214) norvik válasza ollie (#211) üzenetére


norvik
aktív tag

Már tettem is bele. Persze, méretben is jóval nagyobb, adtak hozzá nagyobb hátlapot. Csak hoszabb utazásoknál használom. Méretes, nem mondom, de még mindig kényelmesebb a használata, mint egy power bankkal össze kötve. És három napig vígan bírja töltés nélkül.

(#215) norvik válasza monti0222w (#210) üzenetére


norvik
aktív tag

Nem vitatom, hogy elmennek két-három évig az akksik. De azt már igen, hogy három évente feltétlenül cserélni kellene a telefonokat. Volt, amikor ennél sűrűbben, évente cseréltem őket. De amit ez a mostani V20 tud teljesítményben, tudásban, zenei minőségben, nekem bőven elég. Nincs igényem másikra. Ne kényszerítsen arra egy gyártó, hogy ha meghalt az akksi, vegyek másikat, vagy jó drágán cseréltessek egy filléres alkatrészt.

(#216) Remekelek28 válasza norvik (#215) üzenetére


Remekelek28
őstag

Minimális hozzáértéssel figyelmességgel,te is ki tudod cserélni,jó persze nem garanciaidőn belül kell vele bajlódni,de sanszos,hogy addig nem is lesz szükség cserélni.
A flex2 mbe se cserélhető. Csavarhúzó,feszitő kell hozzá,de mégis ki tudtam cserélni.

(#217) monti0222w válasza norvik (#215) üzenetére


monti0222w
addikt

Megértem a V20-hoz való hozzáállásodat mivel jól sikerült telefon, de a V30-nál írtad az aksi cserét, proci teljesítményt stb., erre reagáltam, ha szóba jönne a váltás, akkor nálam amiket írtál nem lenne kizáró ok. Sőt, mint írtam a telefon fizikai nagysága az, ami pluszban őfelé terelne a vétel kapcsán. :K

(#218) Ahanoiaid87


Ahanoiaid87
csendes tag

Ezt nem csak ebbe a topicba szánom, de itt jött ki. Aki majmot vesz, az vegyen banánt is. Aki megvesz egy 100.000.- ft feletti telefont az fizesse is ki a hozzá tartozó felmerülő költségeket rinyálás nélkül. Ha nem teheti akkor ne vegyen luxuscikket. Mert egy bármilyen rongyos telefon 100.000.- ft feletti áron az. Ez valakinek a fél havi fizetése. És minimum dupla ennyit kérnek egy flagship telefonért. "Igények" és "elvárások" vannak de ha valamiért szervízbe kell vinni és nem garanciális a dolog az mindenkit rettentően váratlanul ér, és földhöz vág. Aki érintett az úgysem fogja fel, aki nem annak meg hiába írom le, valószínüleg tudja.

(#219) tomboy0013 válasza Ahanoiaid87 (#218) üzenetére


tomboy0013
veterán

Abban egyet értünk hogy aki megvesz valamit az a vele kapcsolatos költségeket is tudja kifizetni. Bár sajnos nem ez a realitás, azért vannak csörgő csattogó Audik, BMW-k az utakon amiken valamelyik lámpa tuti nem ég rendesen mert arra már nincs pénz hogy rendesen szervizelve legyen :D Viszont az hogy egy 100 000-es telefon luxus cikknek nevezzük az igen csak egyéni megítélés kérdése. Egyrészt ezek nem telefonok hanem mini multifunkciós számítógépek amivel sok kényelmi eszközt ki lehet váltani. Bár nem értem miért kell ezt meg 2017-ben is külön magyarázni de mindegy. Másrészt rengeteg embernek nem ez a félhavi fizetése hanem jóval több. És a luxus cikk egyébként sem a félhavi fizetés elköltésénél kezdődik hanem a több havinál.

(#220) zoleeno1 válasza tomboy0013 (#219) üzenetére


zoleeno1
addikt

Egyet értek, viszont az autós példánál maradva, ott ugye vannak időszakosan felmerülő kötelező szervizek/költségek. Egy telefonnál nincs ilyen. Joggal várná el az ember, hogy pár évig problémamentesen működjön ennyiért. A pénzről meg, sokaknak sajnos ebben a nagyszerű országban 2 havi fizuja egy ilyen készülék...

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#221) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

csatlakoznék a V20 tulajok véleményéhez mint szint úgy friss V20 tulaj...nekem eddig 5óra SoT-ot sikerült kihoznom átlag használattal, ha játszok is rajta akkor átlag 4óra...(játékra nem a kristály tologató játékokat értem :D hanem Real RAcing 3, WoT: Blitz, NFS No Limit és társai, amik igen csak izzasztják a GPU-t,bár eddig nem vettem észre hogy nagyon izzadna :D ) mondjuk elég jutányos hozzá lehet jutni a V20-hoz már, ellenben a V30 ára igen csak nem lesz szerintem pénztárca barát...

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#222) tomboy0013 válasza zoleeno1 (#220) üzenetére


tomboy0013
veterán

Viszont könnyen össze lehet törni is egy telefont aminél ugye felmerül egy nem kis költség, sokszor ezzel is példálóznak. Minél drágább egy eszköz annál többe kerül egy kijelző csere.
Autóknál meg az időszakos költségeket sem akarják sokan elfogadni, azt hiszik megveszik, tankolják és annyi. Sok száz ilyen ember közlekedik az utakon.

[ Szerkesztve ]

(#223) mjani1172 válasza tomboy0013 (#219) üzenetére


mjani1172
addikt

+1

Sőt, én azért is veszek drágább telefont, mert jobb minőséget, és hosszabb élettartamot is szeretnék kapni a pénzemért.

[ Szerkesztve ]

(#224) monti0222w válasza st3v3np3t3r (#221) üzenetére


monti0222w
addikt

Viszont, amint itt is még jelenik Mo.-n, rá nem sokkal elkezd lemenni az ára is, az LG-re ez volt idáig a jellemző, a G6-nál is ezt figyeltem meg.
Remélhetőleg így is marad ez a üzleti menet. :K úgy meg már jó vétel lesz.

(#225) E2E4


E2E4
aktív tag

Az LG a G4, G5, G6, V10, és V20 telefonoknál a Quantum IPS LCD kijelzőt gyártotta le típushibásan.
A G Flex2, és a V30 esetében pedig a P-OLED kijelzőt készítették el szintén típushibásan.
A gyártó mindezt még meg is fűszerezte a G4 és a V10 esetén a bootloop hibával, mindezt úgy, hogy utóbbi készülék tekintetében, ezt a mai napig még csak el sem ismerték gyártási hibának.

Ezen túlmenően, a V30-nál feladták a V sorozat eddigi kedvelt jellemzőt:
- a speciális funkcionalitással is bíró másodlagos kijelzőt, (aki használt már V szériás telefont, az meg tudja erősíteni azt, hogy ezt a funkcionalitást kiváltani a Floating Bar-al a vicc kategória);
- az infra portot;
- valamint a cserélhető akkumulátort.

Mindezt megfejelik azzal, hogy a 2017-es megjelenésű készüléket, 2018-ban szándékoznak hazánkban hivatalosan forgalmazni, közel olyan tervezett áron, amennyiért a 2017-es csúcsmodellek indítottak.

A V sorozat eddigi tagjai szoftveresen kitűnően voltak optimalizálva, egyedülálló audio képességekkel rendelkeztek, és tudtak nyújtani valami olyan pluszt (pl. a másodlagos kijelzővel és annak funkcionalitásával) ami által - annak ellenére, hogy tervezetten kis szériás készülékek voltak - lehetett értük lelkesedni, és meg is volt (van) ezen készülékek "rajongói" tábora.
Mindezek fényében "érdekes" végig nézni azt, ahogyan a gyártó az első és a második legjobb zászlóshajóját (V / G széria) önmaga süllyeszti el a beépített időzített torpedóival.
Talán a varjak "beszéde" az, ami leginkább kifejezheti mindezt: kár, kár...

[ Szerkesztve ]

SONY WH-1000XM4 | AKG K66 | B&O Hi-Fi Plus (LG AFD-1200)

(#226) ollie válasza E2E4 (#225) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

IR felesleges, másodlagos kijelző meg cserélhető akku is teljesen felesleges.

***

(#227) OPiiPO válasza ollie (#226) üzenetére


OPiiPO
addikt

IR miatt jól használható távirányítóként, másodlagos kijelző számomra fontos és hasznos, és akkucseréért sem akarok szervízbe menni

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#228) st3v3np3t3r válasza ollie (#226) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

osztom OPiiPO véleményét...
csak vedd azt alapul hogy ma mennyibe kerül egy beépített akkus felsőkategóriás telóban az akkucsere...
egy Galaxy S8-ban 18ezer a smartclinicnél,van ahol 20ezer, pl.duna gsm.
sony-kba 10-14ezer, iphone-ba 6-22ezer

ellenben egyV10/V20-ban meg van 4-6ezer forintból... és 5 perc alatt

E2E4 attól hogy volt anno kijelző típushiba, nem jelenti azt hogy azt nem orvosolták már, a v10 2éves,a v20 1 éves...ennyi idő alatt simán módosíthatták a gyártástechnológiát hogy a hiba ne jöjjön elő újból... majdnem 1 évig volt G3-am Quantum IPS kijelzővel, 1 pixel sem égett be az 1 év alatt...

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#229) kp78 válasza ollie (#226) üzenetére


kp78
addikt

IR annak felesleges, aki lusta volt beprogramozni az otthoni eszközeire (ami pár perces dolog).
Nem mondom, hogy mindig azzal irányítom a tv-t, erősítőt, de a telefon szinte mindig mellettem van a laptopnál, és ha hirtelen halkítani/hangosítani kell, akkor nem kell keresni az irányítót. Mondhatni, hogy napi szinten használom a G4-en ezt a funkciót :C , és ezen egyik ok miatt vittem vissza a G6-ot. :(

(#230) st3v3np3t3r válasza st3v3np3t3r (#228) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

sőt, még annyival kiegészíteném hogy itt se olcsó a beépített akkucsere, ráadásul a vízállóságra sem adnak garanciát pedig csak maga az akkucsere 18ezer egy s8ban...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#231) E2E4 válasza st3v3np3t3r (#228) üzenetére


E2E4
aktív tag

simán módosíthatták a gyártástechnológiát hogy a hiba ne jöjjön elő újból...

Csakhogy nem tették meg. Ez könnyen kideríthető, ha rákeresünk a Google-on az:
- LG V10 ghost image
- LG V20 ghost image
- LG G4 ghost image
- LG G5 ghost image
- LG G6 ghost image
kifejezésekre. Mindegyik esetben van releváns találat.

Máshol is olvasni, hogy a G4-től lett típushibás a Quantum display, tehát a G3 ebben még nem érintett.
A hiba egyébként nem a beégett pixelekre vonatkozik, hanem az átmeneti ideig tartó fátyolos kijelző beégésre, avagy a szellemképre. ("ghost image")

Ami különösen érdekes, az az, hogy erről a típushibáról nem hallani a saját gyártású, és beszállítóként LG kijelzőt használó monitorok és TV-k esetében; sőt, még olyan okostelefonok kapcsán sem, ahol az LG volt a beszállító. (Pl. iPhone).
Valószínűsíthető, hogy ott nem a Quantum display-t használják.

Azt a Quantum display-t, amit az LG - a világ legnagyobb IPS LCD gyártójaként - több, mint 2 év alatt nem tudott kijavítani...

SONY WH-1000XM4 | AKG K66 | B&O Hi-Fi Plus (LG AFD-1200)

(#232) st3v3np3t3r válasza E2E4 (#231) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

az se biztos hogy hardverhiba okozza, mivel kijelző kikapcsolt állapotban kb.20-30 perc után megszűnik, legalábbis pár oldalon ezt írták...
mondjuk szerintem ezt nagyban befolyásolhatja a használati fényerő is...

voltak mát a mobiltörténelemben olyan kijelzőhibák amikről azt hitték hogy hardver okozza és a hosszas nyomozás után kiderült hogy bizony a kernelben volt a hiba alapból ami produkálta a hibát...véleményem szerint olyan nincs vagy nem lehet hogy a gyártó tud a hibáról és nem javítja ki...az más kérdés hogy maga a panel a hibás vagy a kijelzővezérlő chip kezeli hibásan vagy a kijelző driver hibás...mert nem mind1...az se kizárt hogy az androidban van hiba...de ezek mind spekulációk... számomra az is elég érdekes hogy 2 éve tudnak a hibáról és semmi infót nem adott a gyártó hogy tulajdonképpen mi is okozza ezt a jelenséget... bár amíg csak szellemkép addig annyira nem zavaró, akkor lenne zavaró ha végles maradna

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#233) tomboy0013 válasza E2E4 (#231) üzenetére


tomboy0013
veterán

G6-nál nem találok fotót. A topikjában sem olvastam még ilyen hibát, és én sem tapasztalom több mint fél éves telónál.

(#234) Reinkz válasza st3v3np3t3r (#232) üzenetére


Reinkz
senior tag

Hanem software hiba..? :U

btw igazad van orvosolta az LG nem ő gyártja kijelzőt hanem japan display mert nekik megy is.

ezt az akku csere mániát meg nem értem, ha minden nap töltöd egyszer a telefonod akkor is kibír 3 évet számottevő kapacitás csökkenés nélkül, de 2-t biztosan.

Ha az akku be van építve jobb összeszerelési minőséget lehet biztosítani kevesebb hézaggal.

[ Szerkesztve ]

(#235) MikeWazowski válasza Z.É.T. (#200) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Jól teszed, hogy lemondtál róla. Mi lesz helyette?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#236) Z.É.T. válasza MikeWazowski (#235) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Még estig gondolkodom rajta.
Mate 10 Pro és S8 között agyalok.
Ma megnyomkodtam a M10Pro-t a Pólus MM-ban és kellemesebb méretű és arányú - nekem - az S8 párosnál.

Azért sajnálom, hogy sem a V30, sem az U11 Plus nincs még itthon szolgáltatónál...

(#237) MikeWazowski válasza Z.É.T. (#236) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Az S8-cat felejtsd el szerintem, ha használni akarod a telefont, nem pedig vigyázni rá folyamatosan, mint a hímes...

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#238) koxx válasza Z.É.T. (#236) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

U11 plus úgy olvastam decemberben jön.

szerk: Eu és Ázsia november 20-tól, 799€

[ Szerkesztve ]

(#239) ollie válasza Z.É.T. (#236) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Mate 10 Pro-t felejtsd el, ha szeretnéd is élvezni a zenehallgatást. Gondolom az utóbbi szempont ,ha már V30-as topikban vagy. Az S8 nagyon jó, nekem is az van, zeneileg nyilván a V30 a legjobb, de az S8 is a legjobbak között van.

***

(#240) GreatL


GreatL
őstag

280000... na megyek, rendelem a Xiaomit.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#241) ollie válasza GreatL (#240) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az szinte mindenben rosszabb lesz.

***

(#242) Z.É.T. válasza ollie (#239) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Számomra az S8+ kifejezetten gyenge a füles kimeneten. (máshogy gyenge, de egyenértékűnek tartom a Mate 8-cal)
Egyik komolyabb fejest sem tudta meghajtani, ellentétben a próbált V20-szal, de közepesen tűrhető kínai fülesekkel is hallhatóak a korlátai.
Ha a Mate 10 Pro csak hasonlóan szar lesz az átalakítójával és nem jelentősen rosszabb (ezt nem hiszem), akkor itt nekem egál - azaz mindkettő korlátozottan használható ilyen módon.
Ellenben a M10Pro aptx-HD -t is tud, míg az S8-ak nem.

Audio képességek terén nekem fontosabb lenne/lett volna a videófelvételek hangminősége, abban nem hallok fölényt egyik/másik részről sem YT videók alapján, ebben megint a V30 lenne a tuti.

Ezen kívül még a fotós rész lehet döntő, de egy ex-fotós ismerős lassan két hete használja a M10Pro-t és ő inkább arra szavaz, valamivel rosszabb arányban készülnek használható képek, de ami sikerül, az természetesebb.

Még felteszek egy speciális kérdést majd a fotós topikban, de egyelőre nálam a M10Pro egyértelműen jobb kompromisszumnak tűnik.
Számomra.

De köszi az ajánlást!

(#243) Kasya válasza Z.É.T. (#242) üzenetére


Kasya
nagyúr

Csak kivancsisagbol. Milyen fulesekkel probaltad, hogy nem tudta kihajtani?

Annak utananezett mar valaki, hogy a V30 tenyleg tudja a Saber elonyeit nyujtani, vagy a rendszer korlatozza a kimenetelt?

(#244) tibcsi0407 válasza Z.É.T. (#242) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ez alapján annyira nem lehet rossz.

https://utdetailing.hu/

(#245) Z.É.T. válasza Kasya (#243) üzenetére


Z.É.T.
őstag

(HD 600 - 650 - 700 és Beyer DT 880 /250ohm - ezekkel egyáltalán nem bírt, de 3 féle KZ füles és egy RHA 750-nel is gyöngén muzsikált. Hozzáteszem, hogy az ismerőseim >90%-ának tökéletesen elegendő ez a hangminőség)

#244 tibcsi0407: köszi, de hangról az írott véleményezést akkor sem veszem alapul, ha én írtam :D Egy-két olyan hangmérnök/hifista ismerősöm van, akinek annyira jól ismerem az ízlését és írási stílusát, hogy el tudom helyezni a saját koordináta rendszeremben az adott hangeszközt. A többi már nem tud befolyásolni. :)

[ Szerkesztve ]

(#246) tibcsi0407 válasza Z.É.T. (#245) üzenetére


tibcsi0407
félisten

A táblázat számokat közöl. :) De nyilván ez egy szubjektív játék is.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#247) Mr.Silkó válasza tibcsi0407 (#23) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Egyik sincs az S8/Note8 vagy az U11 szintjén. ;) ;]

(#248) tibcsi0407 válasza Mr.Silkó (#247) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nekem Samsung nem kellene, megmagyarázhatatlan taszító erőt érzek a márkával kapcsolatban. HTC U11+ tetszik, de valamiért nem vonzó számomra.

https://utdetailing.hu/

(#249) Mr.Silkó válasza ollie (#76) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Ne csináld, ez a kijelző és kamera a kanyarban nincs az S8-hoz képest. :N

[ Szerkesztve ]

(#250) Mr.Silkó válasza tibcsi0407 (#248) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Pedig szerintem az U11+ is nagyon jó vétel lesz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.