Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) Quqesz válasza leslien (#1039) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nem tudom,még nem láttam élőben. De az S8+ túl jó áron volt ahhoz, hogy bánjam.....viszont samum még nem volt, egyszer mindent ki kell próbálni. Az lg ui-ja nekem most már kicsit fapados, de az emui még a tácsvizet is veri....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#1052) leslien válasza koxx (#1050) üzenetére


leslien
nagyúr

azt is kérdezted h EU-s a készülék? 10-kor hívom Őket..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1053) koxx válasza leslien (#1052) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ha a kódját nézem akkor EU-s, de biztos ami biztos rá kell kérdezni.

(#1054) Remekelek28 válasza leslien (#1052) üzenetére


Remekelek28
őstag

Ők csak eus készülékeket árulnak.

(#1055) Quqesz válasza leslien (#1052) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Én megkérdeztem tőlük, eus....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#1056) leslien válasza Quqesz (#1055) üzenetére


leslien
nagyúr

akkor lehet rendelni mert egy év hivatalos gyári garanciával +27% áfával nem lesz egyelőre sehol sem...igaz nincs fekete ,de mint mondani szoktam tőlem lehet medve zöld is úgy sem látszik a tok miatt...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1057) dnl91


dnl91
tag

Csatlakozom hozzátok, kék v30. Mate 10 Proról jövök, egyelőre tökéletes választásnak tűnik, nem bántam meg.

(#1058) koxx válasza dnl91 (#1057) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Miért váltottál M10 proról? napok óta gondolkozom rajta, hogy átváltsak-e vagy sem.

(#1059) dnl91 válasza koxx (#1058) üzenetére


dnl91
tag

Első sorban a jack hiánya miatt, illetve megtetszett az lg mérete/súlya. +sd bővíthetőség. Volt s8/s8+-om is, de eddig ez az LG a befutó. Igaz, hogy ez nem dual simes, de az nekem nem gond.

Nagyon kis pörgős gép ez az lg, kamerát még nem tudtam tesztelni.

(#1060) kakuk100 válasza koxx (#1050) üzenetére


kakuk100
őstag

Több szempontból igazad van, de én nem értek egyet ezzel a döntéssel mert ma amikor rengetegen utaznak össze vissza a világ minden tájára, akkor egy ilyen nagy cég mint az Lg vagy a Samsung stb. akik a világ minden tájára szállítanak ha igazoltan ők gyártottak egy készüléket és ők szállították akár hova a világban el kéne fogadniuk akár hol vették, akkor a garanciát is vállalni kellene.

(#1061) OPiiPO válasza rgqjx (#1037) üzenetére


OPiiPO
addikt

:U :DDD

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#1062) OPiiPO válasza Pistakiss (#1036) üzenetére


OPiiPO
addikt

épp ez a lényeg hogy kb. oximoron - az egyébként az aláírásom :K :DDD

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#1063) OPiiPO válasza koxx (#1043) üzenetére


OPiiPO
addikt

dupla SIM nincs az EU verzióban, ha jól tudom

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#1064) vacs válasza Quqesz (#1051) üzenetére


vacs
veterán

"az emui még a tácsvizet is veri...."

Funkcionalitásban lehet jó az EMUI, csak épp a 4 giga ramot nem használja ki, annyira szigorú a ram managemant!
Kijelző lezáráskor üríti a memóriát! :W
Ahhoz, hogy a barátnőm mobilneten megkapja a messenger üzenetet 2 helyen is védetté kellett tenni, de még így se mindig működik, ennyit az Emui-ról (és a Miui is ilyen)! :(((

Ezzel szemben az LG/Samu/HTC stb szoftvere nem ennyire "túl okos"! :K

(^)(>.<)(^)

(#1065) tomboy0013 válasza kakuk100 (#1060) üzenetére


tomboy0013
veterán

Nem azon van a hangsúly hogy szerinted minek hogyan kellene működni hanem azon hogy mi hogy van a valóságban.

[ Szerkesztve ]

(#1066) koxx válasza kakuk100 (#1060) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ezt magyarázd meg a magyar LG szerviznek. Tudom, hogy elméletben így kéne működnie, de a valóság sajnos más.

(#1067) kakuk100 válasza koxx (#1066) üzenetére


kakuk100
őstag

Igazad van. Ma megírtam nekik. V30+-t is az LG gyátja és magyar nyelv is van benne. Akkor mi a probléma?
Na majd meglátjuk

(#1068) DJ. Ru$y válasza kakuk100 (#1067) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Megmondom mi a probléma, az, hogy mivel nincs az EU-ban, így nem tudnak hozzá hivatalosan alkatrészt kérni (nyilván csak az alaplap tér el, de emiatt teljesen másik készülékként kezelik), értsd sosem fog kapni a magyar márkaszerviz 128 GB-os tárhellyel alaplapot garanciális javításra.

Írogathatsz, akár a fejeden is pöröghetsz, de ezt már páran a G3 topic-ban is lefutották, mégsem foglalkoztak velük.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#1069) koxx válasza kakuk100 (#1067) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nekem mindegy mit veszel, csak 2 hónap múlva ne gyere sírni ide a topikba, hogy mekkora köcsög a magyar LG szerviz amiért nem javítja a tadzsikisztáni régiós telefonodat.

(#1070) kakuk100 válasza koxx (#1069) üzenetére


kakuk100
őstag

Ígérem nem fogok. Különben United Arab Emirates a telefonom az IMEI alapján. Jelenleg nem élek otthon. Ha haza megyek remélem fizetősbe azért javítják ha ne adj Isten szükség lenne rá.

(#1071) DonMaster válasza kakuk100 (#1070) üzenetére


DonMaster
addikt

azért érzed , hogy a garancia és a fizetös javitás között van javitás, egyik ingyenes másik fizetös, nyilván pénz ért van minden, ingyen viszont nincs .(bár azért a gari se ingyenes végül is a készülék ért fizettél mikor megvetted és járt hozzá a gari mint szolgáltatás , de a készülék árán felül nem kerül pénzbe az ideje allat .)

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#1072) kakuk100 válasza DonMaster (#1071) üzenetére


kakuk100
őstag

Persze tudom.Itt az LG márkaboltban vettem és amíg itt vagyok addig van garanciám csak ha hazamegyek akkor van gond, de mindegy nagyon megtetszett a V30 és nem tudtam várni.

(#1073) Quqesz válasza vacs (#1064) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Funkcionalitás és sebesség. Amit leírtál így van, de pl a samu tabom sem frissít minden értesítést lezárt kijelzőnél(az s8+ sem, mikor kiveszem zsebből és megjelenik az aod hallom a sok csipogást)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#1074) Aryon87 válasza Quqesz (#1073) üzenetére


Aryon87
félisten

Note is ezt jatsza napok ota..
Sot, a messenger ujonnan mar a chatfejet se dobja fel

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1075) ofgm


ofgm
tag

Egy kis HELP. Tud valaki olyan infót, hogy esetleg a személyes vásárlásnál a Smartshop bankkártyát elfogad?

(#1076) turbuczn válasza rhonin (#100) üzenetére


turbuczn
tag

Akkumulátor teszt:

https://www.youtube.com/watch?v=7H9pAn4Hl50

(#1077) rhonin válasza turbuczn (#1076) üzenetére


rhonin
senior tag

Sima Mate 10 van a tesztben amit linkeltél.
Annak pedig QHD IPS kijelzője van. Nem csoda hogy nem teljesít úgy mint a PRO.

(#1078) Halkow.


Halkow.
senior tag

Nincs értesítési led meg infra ez felírom minusznak! hamár vérbeli flagship akkor legyen benne minden, kíjelzőt pedig javítsák ki, még a platinum 7-em se lesz kék a fehér háttér ennyire.

(#1079) Bodagreg válasza Halkow. (#1078) üzenetére


Bodagreg
csendes tag

V30 vs V10. Keresd a kéket:

LG V30, LG G Pad 8.3, LG 65UF850V Xbox One X - BodaGreg, PS4 PRO - Bodager

(#1080) aTe014 válasza Bodagreg (#1079) üzenetére


aTe014
aktív tag

Szerintem nem annyira drasztikus a különbség (bár lehet, csak az én szememnek).
Itt mindkettő 100% fényerőn van/volt?

i14Pro

(#1081) Bodagreg válasza aTe014 (#1080) üzenetére


Bodagreg
csendes tag

Igen, 100% volt mindkettő. Valamennyit ugyan tényleg változik ha csökken a szög, de messze nem olyan drasztikus, mint az ominózus MA fotón.

LG V30, LG G Pad 8.3, LG 65UF850V Xbox One X - BodaGreg, PS4 PRO - Bodager

(#1082) tomboy0013 válasza Halkow. (#1078) üzenetére


tomboy0013
veterán

Sőt fizikai billentyűzet sincs rajta, se cserélhető elő meg hátlap ;]

(#1083) turbuczn válasza Halkow. (#1078) üzenetére


turbuczn
tag

Most tervezek G6-ról V30-ra váltani. Ígérem, ha meglesz a V30 csinálok egy ugyanolyan fotót, mint itt a tesztben. Szvsz már kijavították a kezdeti hibáit. De majd meglátjuk!

(#1084) MaxxDamage válasza tomboy0013 (#1082) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Batteryt kihagytad! ;] :P

MD
L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#1085) Womb válasza Halkow. (#1078) üzenetére


Womb
senior tag

Aktív kijelzőnél nem is igazán van szükség az értesítési led-re. A fehér háttér akkor lesz enyhén kékes ha olyan szögből nézed, ami nem életszerű. Ugye nem az Alcatel telefonod az összehasonlítási alap a V30-al?

(#1086) polar-x válasza Womb (#1085) üzenetére


polar-x
tag

Kár lovagolni a "kék" kijelzőn! Az S8 meg rózsaszin lesz ha kicsit más szögből nézed

(#1087) dajkapeter válasza polar-x (#1086) üzenetére


dajkapeter
senior tag

+1 :C

Note 8 is szineződik.

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#1088) ofgm válasza tomboy0013 (#1082) üzenetére


ofgm
tag

Azért egy értesítési LED beépítése nem vitte volna csődbe az LG-t, az infra is hasznos dolog! Ezektől az apróbb dolgoktól lehetne pedig innovatívabb egy LG készülék. Az fogyasztók joggal érzik úgy, hogy csak úgy sodródik a többi márka után ismét a fejlesztés, ami ugyan nem rossz, de nem is teszi kiemelté. Mert ugye, milyen jó lenne olvasni más készülékek tesztje alatt azt az összehasonlítást: - bezzeg az LG nem spórolta ki a zászlóshajónak számító v30-ból az infrát és az értesítési LED is a készülék része. Na, ilyet nem fogunk olvasni :P :P :P

(#1089) koxx válasza ofgm (#1088) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Mate 10 pronál ezeket szerencsére pont nem felejtették el, nem is tudom, hogy jelenleg hány flagshipben van még infra. Nem értem miért hagyják ki ezt a cca. 30 centes alkatrészt. Értesítő led a V10-ben sem volt, de igazából nem is hiányzott.

(#1090) Quqesz válasza ofgm (#1088) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Azt azért figyelembe veszed, hogy a G6 volt az első piacra dobott 18:9-es kijelzős készülék, a többi csak utána jött, eért a többi után kullog sem tárgyilagos.....de az infra és a led hiánya tényleg hülyeség.....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#1091) Ákkk válasza dajkapeter (#1087) üzenetére


Ákkk
addikt

De legalább a fehér fehér a fekete fekete. És nem egy kategória ezzel a telóval....

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#1092) ofgm válasza koxx (#1089) üzenetére


ofgm
tag

Nekem csak azért volt előnyös a LED értesítés, mert korábban a Light Manager-t APK-t megvásároltam, és konkrétan a G3 eresítési ledje rendkívül jól testre szabható. Egy fárasztó nap után, elég volt csak éjszaka félig kinyitni a szemem és láttam a Led színéből, jött-e fontos levél vagy üzenet. Persze, nem élet-halál kérdése ez, csak egy kis plusz lenne, ha lenne... :)

(#1093) ofgm válasza ofgm (#1075) üzenetére


ofgm
tag

Igen, lehet fizetni Bankkártyával is.

(#1094) Helltak válasza ofgm (#1088) üzenetére


Helltak
őstag

Az elején nekem is hiányzott az értesítési led, de mivel van remek AOD, így már megszoktam, hogy nincs és nem is hiányzik. Az infrát én sem értem, mert nagyon hasznos kis dolog tud lenni.

Xiaomi 14 Ultra

(#1095) jacis


jacis
nagyúr

Srácok milyen sot-ot hoz a V30 a hétköznapi használatban?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1096) Helltak válasza jacis (#1095) üzenetére


Helltak
őstag

Rekord nekem 8 óra volt, átlagosan 5,5-6 óra körül alakul.

Xiaomi 14 Ultra

(#1097) Aryon87 válasza Helltak (#1096) üzenetére


Aryon87
félisten

Ami jobb mint a Note8-nak..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1098) gusthy válasza vacs (#1064) üzenetére


gusthy
veterán

Ezt nem tudom, hogy honnan veszed, 5 db EMUI-t futtató telefon van itthon épp (p8 lite, p9 lite, p9 plus, p10 lite, mate 10 pro), sose csinált egyik se ilyent. Vagy valami "okos" app van rajta, ami ilyet csinál, vagy valami beállítás van elrontva.

[ Szerkesztve ]

(#1099) TODI1111 válasza Aryon87 (#1097) üzenetére


TODI1111
addikt

Még szép, hogy a kisebb kijelző kevesebbet "eszik".

(#1100) Aryon87 válasza TODI1111 (#1099) üzenetére


Aryon87
félisten

Pedig nekem a legtobb felulet feketere van allitva, a minel kevesebb fogyasztasert..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.