Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Kasya


Kasya
nagyúr

A DAC tudja a natív DSD-t, esetleg az MQA-t?
Az Android leszabájoz (16 bit, 44100/48000Hz) vagy a gyari lejatszo sajat driverrel rendelkezik? Esetleg az USB Player Pro-val aknazhato ki a zenei tudas?

Nagyon vonzo a keszulek, csak mindig megcsusznak a megjelenessel. A Samsung pedig mindig elobb elcsabit. Csak egyszer tudnanak jol megjelenni az uj csucskeszulekkel, ami nem "regio modell"...

[ Szerkesztve ]

(#52) MikeWazowski válasza koxx (#39) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Azért ez elég erős túlzás.
Egyébként G3/G5-öt nem említettem...

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#53) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Az audio képességek nagyon meggyőzőek, viszont a kamerát kimondottan gyengének találom ennyi pénzért. Nem ez fogja felvirágoztatni az LG-t, az is biztos.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#54) moleculez válasza aTe014 (#29) üzenetére


moleculez
veterán

Nem tegnap olvastam az első tesztem, láttunk már itt cifra dolgokat, de ezen fennakadtam. Ez hogy fordulhatott elő?
Amúgy az idei flagshipek, mind egytől egyik izzadság szagúak, megállt a fejlődés pár éve, de idén tényleg semmi említésre méltó. Nem akarok belemenni, hogy innováció, vagy újdonság, hanem valami olyan megoldásra gondolok, amire a szakma hosszútávon felfigyel. A 18:9 kijelző szvsz nagyon nem az, pillanatnyi eye candy, semmi több. Pontosan ezért nem is várok már el semmit a közeljövőben a telóktól. Viszont, mivel alap komponensek, évek óta bőven elegendőek, a legkisebb hiba is hatványozottan érződik. A hardver helyett inkább felhasználói élményt kellene építeni, olyan megoldásokkal előállni, amik a használati értékét növelik a terméknek. Ehhez minden a gyártók kezében van, csak használni kellene.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#55) ChuckyCheese


ChuckyCheese
tag

Addig érdekelt, amíg az elszíneződő képernyőig nem jutottam.. Totál gáz..

[ Szerkesztve ]

Sokan vagyunk, de nem kevesen! - k@bdb3t3pötch

(#56) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Mikor is mutatták be? És január.....szeretem az LG-t, de így eltöketlenkedni a megjelenést.....V10 lesz csak nem tőlük, hanem a Honortól(állítom előbb kint lesz!)

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#57) doooo válasza moleculez (#54) üzenetére


doooo
veterán

"Amúgy az idei flagshipek, mind egytől egyik izzadság szagúak, megállt a fejlődés pár éve, de idén tényleg semmi említésre méltó. Nem akarok belemenni, hogy innováció, vagy újdonság, hanem valami olyan megoldásra gondolok, amire a szakma hosszútávon felfigyel."

Én 2015-ben éreztem így utoljára... Elég silány év volt a mobilok világában...

(#58) janeszgol


janeszgol
félisten

Biztosan nem ezt választanám 280-ért.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#59) joey04


joey04
titán

Sajnos ezt a kört is bukta az LG. Picit nagyobb aksi, jobb kijelző, korábbi megjelenés és tarolt volna.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#60) Mike81 válasza Csapoati (#53) üzenetére


Mike81
senior tag

Ha így haladnak akkor semmi sem lesz ezen a világon ami felvirágoztassa😈

(#61) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

Ezt most nem értem. Az én 2015-ös A3-as Samsungom jó hasonló jó fények mellett sokkal jobb fotót csinál mint ez? Mit nézek rosszul, vagy mit csináltok ti rosszul?

Valamint az hogy lehet, hogy pl a gsmarena tesztjében is sokkal de sokkal jobb minőségűek a tesztfotók?

(#62) atike


atike
nagyúr

Na vagyok bajban.... A Mate 10 Pro sem győzött meg kamera téren, de itt sem estem hasra... Pedig ezt a két telót vártam de nagyon. És mind a kettőnél gondok vannak, mind a kettőnél várhatjuk, hogy frissítsenek szoftvert... Öööö.... Érdekes. Nem túl jó ez így... :(

(#63) Massmurderer


Massmurderer
őstag

"Van FM-rádió, és egy egészen különlegesen paraméterezhető diktafon is, mélyhang-szűrővel, hangerő-limittel és előerősítéssel, ráadásul a 3,5 milliméteres jack csatlakozót akár monitornak is használhatjuk, ez főként célhardverekre volt jellemző eddig." Ezt valahogy nem értem hogy a 3.5mmes jacket hogy lehet monitornak használni????

(#64) tibcsi0407 válasza atike (#62) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Viszont a Mate 10 Pro-nál szoftveresen javulni fog a történet jó eséllyel, míg itt a szar kijelzőt, vagy a késői elérhetőséget egy firmware update nem fogja javítani..

https://utdetailing.hu/

(#65) RaveForce válasza Massmurderer (#63) üzenetére


RaveForce
veterán

Monitor hangfal?

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#66) bobojszan


bobojszan
tag

Ez is beég-e mind a G4eim?

God of War Rank : Chaos

(#67) #82729984 válasza bobojszan (#66) üzenetére


#82729984
törölt tag

Mivel ez is amoled, hamarabb :) (mondjuk a g4 beégő IPS panele unikum)

(#68) DonaldJames


DonaldJames
tag

Nagyon szép a telefon,de az akku lehetne picit nagyobb.Meg az ára kicsit kevesebb.

▂▃▃▅▅▇▇Megbízhatóságom 551 pozitív és 0 negatív..... ▇▇▅▅▃▃▂

(#69) babosmiki


babosmiki
addikt

:((

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#70) Nunder


Nunder
őstag

Most már biztos, hogy nem lesz V30-am, pedig páran kitartóan vártuk a megjelenést a másik topicban is. Szerintem a fő szenzor képeivel nincs baj, küllemre az egyik legszebb telefon, média képességei pedig magukért beszélnek. Ha a kijelző nem lenne elszúrva, nem lenne 5 MP a front kamera és ne ilyen marha későn jelenne meg - nomeg nem ennyiért - akkor jó lenne ez. Csak hát ez sem kívánságműsor.

A cikkíróhoz: a front kamera képeinek kihagyása szerintem probléma, sarkalatos pont egy telefonnál a mai világban. Értem én hogy van egy, de azért ettől több szokott lenni egy flagshipnél. Az viszont, hogy a CineVideo mód és a Log formátum meg sincsenek említve eléggé balszerencsés. A DAC mellett ez a másik olyan feature, ami miatt mindenki ajnározta, túl azon hogy egyes aspektusai hogyan sikerültek a telefonnak. Emellett kicsit összecsapottnak hat az egész valahogy.

[ Szerkesztve ]

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#71) joshua7


joshua7
veterán

Ezt terveztem a G2-m utódjául, de nem vagyok meggyőzve a tesztet olvasva.
Sosem volt még Samsung telefonom, sem HTC, de lehet, teszek egy próbát (S8 vagy U11).

Semper Fi

(#72) leslien


leslien
nagyúr

sztem nincs elég melós és nagyon lassan tudnak haladni a Lg gyárba... küldjünk haza egy párat.. ;] :D

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#73) hemaka válasza atike (#62) üzenetére


hemaka
nagyúr

1+5t talan...

(#74) Massmurderer válasza RaveForce (#65) üzenetére


Massmurderer
őstag

Nem,nem monitor hangfal.Bemásoltam azt amit nem értettem.

(#75) dz1989


dz1989
senior tag

Annyi kérdésem lenne hogy: Mennyi a Minimális és a maximális záridőt?
Valamint szerintem a tesztelésbe belehetnevezetni hogy Fix ISO 100, 200 és 400 in milyen képetet lő.

Amúgy a kék P-OLED-t( :DD ) és a beépitett aksitleszámitva. Hibátlan. :))

Fége van FM rádió is és amúgy az audio részre is jobban odafigyeltek. :))

[ Szerkesztve ]

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#76) ollie


ollie
MODERÁTOR

Na, ez az első telefon (na jó második a Note8 után) ami kísért, hogy cseréljem le az S8+-t. :)

Az árát én nem tartom soknak, az S8+ 299k-n kezdett.

***

(#77) kutyek válasza Massmurderer (#74) üzenetére


kutyek
senior tag

De, monitor az. Az audio / recording világában is monitornak hívják azt az eszközt / rendszert, amellyel felvétel vagy előadás közben ellenőrizni / kontrollálni lehet a kevert hangot, vagy annak komponenseit, akár egy előadó, akár a felvételi hangmérnök által.

(#78) RaveForce válasza Massmurderer (#74) üzenetére


RaveForce
veterán

Ez a neve. Monitor hangfal. Vagy mit gondoltal, egy monitornak jacken adnak jelet? :DD

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#79) hemaka válasza RaveForce (#78) üzenetére


hemaka
nagyúr

De nem ertem ezt a monitor dolgot en sem. Jack -> kabel -> studio monitor, mi ebben a nagy extra? :F Barmelyik mobilra rakotom...

[ Szerkesztve ]

(#80) Kajt


Kajt
tag

G2-ről váltok hamarosan. Vártam ezt nagyon de eddig S8 a befutó. Hátha még 1+5T felmutat valami érdemeset 600€ alatt.

(#81) gekkoXT válasza ollie (#76) üzenetére


gekkoXT
senior tag

s8+ -t lecserélni? Miért?

(#82) RaveForce válasza hemaka (#79) üzenetére


RaveForce
veterán

Barmelyik mobilban van hozza eloerosito is? ;)

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#83) Viktor0610 válasza gekkoXT (#81) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Túl jó neki a kijelzője, szeretne egy rosszabb minőségű OLED-kijelzőt is kipróbálni. :D

Samsung Galaxy A54

(#84) DonaldJames válasza ollie (#76) üzenetére


DonaldJames
tag

Szerintem felesleges.

▂▃▃▅▅▇▇Megbízhatóságom 551 pozitív és 0 negatív..... ▇▇▅▅▃▃▂

(#85) beyruth82


beyruth82
veterán

Ez kevés lesz

(#86) hemaka válasza RaveForce (#82) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nyilvan nincs, igy mar ertem, csak a jacket nem ertettem mi a koze az egeszhez... :D

(#87) rhonin válasza RaveForce (#82) üzenetére


rhonin
senior tag

Egy normális táppal megépített előerősítőt ez sem vált ki...
Bár azért kipróbálnám, hogy mit tud az enyém ellen (audio-gd), de LG jóvoltából még hónapig várhatnék erre.. :(((

(#88) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Elődjét V20-at majdnem beszereztem, de ez a 6" félkézzel már nagyon kényelmetlen, még akkor is ha nagy a kezed.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#89) NandorHUN válasza atike (#62) üzenetére


NandorHUN
addikt

Telefonon ennél sokkal többet nem is kell várni, a fejlődés csigalépésben megy csak.
Kamera miatt inkább egy rendes gépet érdemes venni nem mobillal szórakozni.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#90) Dare2Live válasza rhonin (#87) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Meg kéne hallgatni.

Egy V20 mellé állítólag nem kellett semmi +előerösítő "kommersz" 200-300Ks monitorok mellé. Elég amit a V20 AMPja tud. Komoly.
Feljebb ha vkinek van ~900K+ja monitorokra ott persze már kijöhet a difi.
Ezért is jó ez a V20/V30 vonal. Átlag 99%nak kivált DAC/AMPot is studió monitor esetén.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#91) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

Azt amúgy nem értem, hogy, hogy lehet, hogy a Mate PRO ajánlottat kapott ez meg tetszettet.

Mate pro: überszar kamera, nincs jack, szar a kijelző...

V30: jobb kamera, jobb kijelző, zenére meg most ez az ultimate telefonban.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#92) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Na ez megint csak egy fél(negyed)generációs ugrás a V20-hoz képest, több szempontból meg még visszalépés is.
Az OLED-fétist meg sosem értettem. Oké hogy fogyasztásban jobb az IPS-nél, de overall képminőségben már közel nem ilyen egyértelmű a helyzet. Nemrég egymás mellé tettem a V20-amat és egy Note 8-at ugyanazon a fényerőn. Az AMOLED színei túlszaturáltak, kicsivel élénkebbek. Az IPS színei viszont természetesebbek. Ha a fogyasztást kiveszem a képletből, a kijelző nálam nem is szempont többé a vásárlásnál, annyira elhanyagolhatóak a különbségek. Egy jó OLED és egy jó IPS is olyan hatást kelt, mintha a kép csupán egy matrica lenne a kijelzőre ragasztva.

(#93) Kasya válasza Dare2Live (#90) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nekem azert vannak kerdeseim a Sabre kihasznalhatosagara.

(#94) Dare2Live válasza Fitzgerald (#92) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Ez a szaturáltság... nem OLED hanem Samsung probléma. Szaturáltás eye candy = növeli eladásokat = Samsung olede túlszaturáltak.

Ha lehet rakj mellé egy IPhone Xet is. [link] Azt Apple pöccre belötte színhelyesre.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#95) Dave1984


Dave1984
őstag

Másokhoz csatlakozva miért kellett a kijelzovel elcseszni? Végre van frankó audio jack FM rádió.
Azt hiszem még pár évet szolgálnia kell az s7nek.
Komolyan nincs olyan idei csucsmodell amire lecserelenem.

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#96) rdt89


rdt89
addikt

Nem győzött meg, hogy a G5-öt lecseréljem rá, inkább Q8 vagy V20 lesz, azok jobb készülékek még így is.

A teszt amúgy nagyon jó lett, köszi szépen az olvasnivalót. :R

(#97) Kasya válasza Dare2Live (#94) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ha zavar az adaptiv mod elenksege, a videok es galeria felturbozasa, ott az alap mod. Az mar nem biztos hogy elut az Iphone mellett. Ja, meg ki kell kapcsolni a Video Enhancement-et.

[ Szerkesztve ]

(#98) Dare2Live válasza Kasya (#93) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Egyértelmű.

De akinek a zene fontos szempont mobilnál annak top pick lehet a V30.

Amúgy nagyon kipróbálnám mit tud. Meg tud hajtani egy 300ohmos HD600at? Mert az S7 az nagyon elhasal vele. És amit elöbb vki felvetett. Mennyire tud kiváltani egy plNFB1-DACot ha odarakjuk mellé a megfelelő monitort is (Genelec 8040/8050 és felette)?

Így utólag bánom, hogy nem jött elöbb mert akkor nem S7em lenne....

szerk: Amúgy ja. Végülis zenében V20 is tudja ezt. Akkor az lehet top pick.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#99) Hegasus


Hegasus
senior tag

ahogy lg szuperál tv oledben, úgy teljesít negatívan telefon oledben.

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#100) rhonin válasza Dare2Live (#91) üzenetére


rhonin
senior tag

Én azt nem értem, hogy miért nincs több ugyanolyan témájú kép minden tesztben. Értem, hogy több tesztelő van akiknek más a napi ritmusuk van, másfele járnak.
De így hiába is szeretném nem tudom objektíven összehasonlítani a kamerák teljesítményét.

V30 - Mate 10 Pro - Note 8-ot hasonlítottam volna, de mindegyiket más tesztelte.
Talán 1 fotót találtam ami mindegyikkel le volt fotózva kb. hasonló szögből. :U

Azért én a Mate Pro kameráját nem nevezném szarnak.
Az előbb pörgettem végig rlaci2 képeit. Eléggé meggyőzöek.
[link]

Mate mellett szól még : Infra, üzemidő, sztereó hangszóró,
Kijelzőbe meg mindkettőnél vannak bajok sajnos... egyik sem ér fel a Samsunghoz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.