Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7348) planbmokus


planbmokus
senior tag

A fentebb említett progival nem oldható meg csupán a root, BL nyitás nélkül?

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#7349) bubus66 válasza passat77 (#7341) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#7345) passat77

A Root és CWM törölhető, de mivel ezek zár bootloaderrel nem telepíthetők, csak nyitott bootloaderrel, használhatók ezért innentől a garancia felejtős

Csak az a kérdésem, hogy a terminál emulátor az használható ROOT nélkül?

Nem de nézd meg a P760-ra ha rákattintasz mit ad ki.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7410) Milestone2 válasza bubus66 (#7409) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Köszi, ezt a root tool box is tudja...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7431) Blue Eagle válasza Blue Eagle (#7430) üzenetére


Blue Eagle
őstag

A MifileExplorer nem volt jó, az nem látott a data könyvtárban semmit. A Root Explorer az tuti. Legalábbis ebből a szempontból.

(#7491) kicsocsi


kicsocsi
csendes tag

Sziasztok! Pár hónapja megvan már a teló, de igazából nekem ma van nagy szükségem rátok.
Szóval JB volt fent, V20C, feltettem a root-ot (tehát bootloader-t nyitottam, és a recovery-t is feltettem)
Új rom, stb.
Ma szerettem volna az eredeti romot visszatenni. Nekikezdtem annak a leírásnak ami kint volt. Meg is csinálta. Csakhogy, a boot logón nem megy tovább. Sőt, nem is az LG-s logó van, hanem a régi custom rom-os.
Tudnátok segíteni? Mit lehet tenni? A recovery nem jön be. A bootloader még mindig nyitott.
Előre is köszönöm!

انها كل الحق!-Minden rendben! rMacbook Pro 15" 2012, iPad 4 WiFi-4G , LG Optimus L9,Galaxy Note II White

(#7492) Milestone2 válasza kicsocsi (#7491) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ezért javaslom mindenkinek, ha már BL-t nyitott, felrakta a root-ot, fennvan a CWM, szánja már rá azt a 2 percet és a CWM-en belül készítsen egy backup mentést és abból bármikor vissza tudja tenni az eredeti ROM-ját....mivel BL-t nem lehet visszazárni (vagy mi még nem tudjuk hogyan), akkor ezzel jutsz (jutnál, ha megcsináltad volna) legközelebb a gyári állapothoz.

Recovery mód sem jön be? home+hangerő le+power és ha zizzent power elenged???

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7538) Blue Eagle válasza Long Man (#7536) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Szia! Nálam is ez a helyzet, ráadásul rootolt a készülék. Ez a kérdés engem is izgat. Na majd kipróbálom ezt a SANYIT vagy mit.

[ Szerkesztve ]

(#7541) Long Man válasza Milestone2 (#7537) üzenetére


Long Man
tag

Köszönöm :R

Közben találtam én is egyet:
Record My Call: Call Recorder
[moderálva: warez]

Még csak most próbálgatom, de már kapott két jópontot. :D
Működik (bár a mikrofonból felvett hang kicsit halk) és tud magyarul is.
A beállításokkal még bírkózom. :B

"SANYIT" ;) is megnézem és referálok a tapasztalatokról.

Köszi mégegyszer :K

ps.
Root-talan utakon is megy :DD

[ Módosította: 7 ]

"A számítógép nem a kívánságainkat teljesíti, hanem az utasításainkat hajtja végre."

(#7667) Long Man válasza bubus66 (#7666) üzenetére


Long Man
tag

Köszönöm :R

Az létezhet, hogy ennyi az össz változás; -10 kép, +1 alk. "Google Book" ill. "akku használat jobb"?

(#7663) Blue Eagle
Ez a takarékosabb akku ez kb. mit jelent?

Próbáltam túrni a Net-et, de eddig semmi részletes "What's new"-t nem találtam a V20H-val kapcsolatban.

Root / Bootloader / App. SD-re áthelyezhetőség -ben semmi változás?

"A számítógép nem a kívánságainkat teljesíti, hanem az utasításainkat hajtja végre."

(#7685) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Srácok. :R

Temetési ügyek intézése miatt nincs időm rá, de ha valaki megtenné, hogy egy tiszta de rootolt v20H BACKUP-ot feltöltene valahová, mert megnézném én is szívesen, de időm az nincs rá,... :R

Köszi, ha valaki megteszi. PÜ-ben megköszönném a linket, persze mehet nyilvánosan is, hátha másnak is kell :R

Milestone2

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7691) bubus66 válasza Milestone2 (#7690) üzenetére


bubus66
nagyúr

Tessék itt van kész mit akarsz a lengyel ROM-al

Rooted_CWM_BACKUP_P760_V20H_bubus66.ZIP

Hangsúlyozóm,ez CWM-BŐL telepíthető!!!

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7692) Indian74


Indian74
senior tag

Üdv mindenkinek.
Egy fontos kérdés hogyan lehet,root-olni a telefonom ha V20h szoftverem van??Sajnos sehogy se sikerül ,a leírtak alapján,előre is megköszönném segítségeteket,ja T-Mobil függő a telefonom,és zárt a bootloader.

Üdv

NAGYPAPA

(#7694) bubus66 válasza Indian74 (#7692) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#7692) Indian74

Akkor ki kell nyitni a bootloadert a leírtak alapján. Valamint a Téma összefoglalóba le van írva az utolsó root-olható verzió (bootloader nyitás nélkül) a V10E volt.

itt megtalálod a legújabb Programot hozzá

(#7693) zAPAtyin

Ezek bent volta az előző verziókba is csak nem tudom miért nem települt, nekem ment a kukába

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7701) Indian74 válasza bubus66 (#7698) üzenetére


Indian74
senior tag

Akárhogyan csinálom nem megy ha 2. lépést és úgy nyomom meg a hangerő fel gombot vagy ha a 3. lépésnél csinálom a megint csak a hangerő fel gomb akkor se csinál semmit.De kösz mindent.Ja egyszer nyomjam a hangerőt fel vagy röviden,vagy ameddig nem rezzen egyet a telefon??
Bocs csak ezek szerint nagyon bénázok,vagy az én telefonom különleges,már telefont rootoltam,bootloaderrel is volt dolgom,lehet hogy más fajta telefonnál de megoldottam,ennyire béna nem lehetek.

NAGYPAPA

(#7702) bubus66 válasza Indian74 (#7701) üzenetére


bubus66
nagyúr

Tettem fel az oldalamra egy frissítő csomagot abban van az új ROOT-kit azzal próbáld meg. telepíteni kell neki az adb drivert stb stb azt hogy csináltál már ilyet nem azt jeleneti, hogy ezen is megfogod tudni csinálni. Mert minden telefonál más és más.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7703) Indian74 válasza bubus66 (#7702) üzenetére


Indian74
senior tag

Az új ROOT-kit feltettem,az előzőt letöröltem,az adb drivert felfrissítettem,.a 3. pontól megcsináltam,nem volt jó,a 4. pontól megcsináltam de úgyse,kezdek elkenődni :W :W :W ,de kösz mindent :R :R :R
Na ide szerettem volna írni,és bocs a sok zaklatásért.

NAGYPAPA

(#7783) Tejberizs76


Tejberizs76
tag

Sziasztok!

Telót rootoltam, recovery fent van és a DraguROM 3.0, amivel tökéletesen elégedett vagyok. Na, most NFC mobiltárca tesztben vagyok és stock NFC-s teló kell. A prg. ellenőrzi, hogy rootolt-e a teló és emiatt nem indul el. root leszed, de főzött ROM miatt se meg a mobiltárca prg. (panaszkodik)

Hogy tudom vissza tenni a gyári szoftvert? Offline update-el csak?

Köszi a válaszokat!

(#7804) Blue Eagle válasza Indian74 (#7801) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Azért akarod visszaállítani a V10A-t, mert bootloader nyitás nélkül menni fog a rotyolás. Említettem már, hogy én is sokat küzdöttem a dologgal. Mindent megpróbáltam. Persze amikor vettem a relót 10A volt rajta sokáig gyárilag. Nem is volt azzal semmi gond, simán rotyoltam. De jöttek a frissítések, a rootnak ágyő. Aztán nem bírtam többet rotyolni, sőt visszatettem a szóban forgó 10A-t, és akkor sem ment semmilyen módon. A régi módszerrel sem. Aztán az xda-ról töltöttem le egy Europe Opent, asszem V20B volt, talan a Joda féle Mintha az lett volna megmókolva. De lehet, hogy nem is volt benne mók, nem tudom, csak azt, hogy akkortályt valmitől kinyílt a bootloader.

[ Szerkesztve ]

(#7809) bubus66 válasza Indian74 (#7803) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#7803) Indian74

Úgy mellesleg alatta van az újabb amivel biztos, hogy ki lehet nyitni csak olvasni kellene.

[link] Küld el a telefont kinyitom

(#7806) Blue Eagle

Igen igazad lehet benne hogy a V20B valami olasz ha egyáltalán az. a Bootloader nyitáshoz az új ROOT-KIT is ott van.

Igaz én kinyitottam a régivel, az ismerősömnek meg az újjal. tehát mind kettő működik.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7881) TomBoy1986


TomBoy1986
veterán

Sziasztok,

Kis segítséget kérnék. V20H van a telefonon, amivel elégedett is vagyok minden téren. Nincs rootolva és a bootloader check menü nekem is elszáll. Az volna a kérdésem, hogy root nélkül meg lehet-e oldani valamilyen programmal, hogy az alsó gombok valamelyikét használja a telefon az üzenetek jelzésére, valamint ha igen, akkor melyik programmal?

Előre is köszönöm a válaszokat.

AMD FX-6300 ; MSI 970A-G46 ; XFX RX-460 4GB ; CSX DDR3-1600 2x8GB ; WD 1TB ; CoolerMaster RealPower RS-520W

(#7883) Milestone2 válasza TomBoy1986 (#7881) üzenetére


Milestone2
nagyúr

LG Touch LED Notifications ? - megnéztem ,root kell
Missed Call Reminder ?
Light_Flow_LED_And_Notifications ?

egyik sem működik ?

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7895) orrlyuk


orrlyuk
aktív tag

Üdv!

Bekérdezek én is, rég nem jártam erre.

1. Jól látom, hogy az első hozzászólásban linkelt MahdiNl-féle programmal minden további hókuszpókusz nélkül nyitható a bootloader és rootolható a p760? (hazai, T-mobilos, legújabb, H-s JellyBean)

2. Jól sejtem, hogy BL-nyitás nélkül nincs root és custom ROM telepítés?

3. Jól gondolom, hogy root után is használhatom a gyári ROMokat, ha vissza akarok térni hozzájuk? (akár a saját archivált darabomhoz)

Köszi!

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#7896) Milestone2 válasza orrlyuk (#7895) üzenetére


Milestone2
nagyúr

1. igen

2. igen

3. javallott bl nyitás, rootolás és cwm telepítés után azonnal csinálni egy gyári backupot cwm-ben, bár itt minden verzióhoz találsz clean mentést.

4. bl nyitás garanciavesztő cselekedet, ezzel légy tisztában!

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7897) Blue Eagle válasza TomBoy1986 (#7881) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Szia! Én csak EZT ismerem és alkalmazom is. De bizony ehhez root jog kell, hiszen a háttérfény LEDekhez a systemen keresztül hozzáférés kell a programnak. Tudom ez számodra nem vígasz. :(

Egyébként annyit kell még tudni erről a programról dióhéjban, hogy az L9-t 100%-n nem támogatja, ugyanis a program P940-nek detektálja az L9-t a P760 helyett. (Remélem a supportot bővíteni fogják majd továbbra is.) Ez azt eredményezi, hogy a 3 alapvető értesítésből (nem fogadott hívás, SMS, Email), az emailt nem képes érzékelni, kiértesíteni.

Az alsó gombsor fényeinek értesítésre szánt beállításai a programban szinte végtelenek, azaz kinek mi a szájíze. Én úgy állítottam be, hogy 1 mp felvillanás/1 mp kialvás.

A 3 alapvető funkción kívül még rengeteg alkalmazás változásait képes kiértesíteni (pl.: facebook). Igaz, ezeket én nem teszteltem.

[ Szerkesztve ]

(#7900) Blue Eagle válasza orrlyuk (#7895) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Szeretném kiegészíteni Mileston válaszát a 3. kérdésedre.
Ha rootoltad, akkor még simán használhatod továbbra is a gyári romot, Sőt bármikor vissza is térhetsz rá, akár a hivatalos LGMobile Support Tool igénybevételével is. Igaz a frissítés/helyreállítás után a root jog elveszik, de csak átmenetileg. Ezzel bármikor rootolhatjul a Jelly Bean es L9 telónkat, PC nélkül!
1. APK telepítése,
2. A telepített Lgpwn program indítása (ez megnyítja a beépített Backup alkalmazást),
3. Visszaállítási pontként válasszuk a belső memórián lévő "Lgpwn" visszaállítási pontot,
4. Visszaállítás után a teló újraindul,
5. A marketről telepíteni a SuperSU, vagy Superuser, stb appot, amelyben a bináris frissítése után a root jog a miénk.

(#7902) kovicska válasza Blue Eagle (#7900) üzenetére


kovicska
aktív tag

Szia !
Ha jó értem, ezzel simán rootolhatom a 20h ?
Nem kell mást tennem csak letöltöm a LGPwn.apk-ot, feltelepítem, majd a marketről pedig a SuperSU progit és már készen is van ?

Üdv :R

Mortui Vivos Docent

(#7904) kovicska válasza Milestone2 (#7903) üzenetére


kovicska
aktív tag

Hali !
A BL nekem nyitva van !
Bár nem én nyitottam ki, így vettem a trémobiltól.
Tehát akkor a fent leírtal rootolhatom ?
Üdv

[ Szerkesztve ]

Mortui Vivos Docent

(#7910) Blue Eagle válasza kovicska (#7904) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Persze, hogy rootolhatod! Menni is fog ha nyitva a :K bootloader.

...és ettől tuti nem lesz tégla! Biztosíthatlak.

[ Szerkesztve ]

(#7915) kovicska válasza Blue Eagle (#7910) üzenetére


kovicska
aktív tag

Hali !
Oké, ma megcsinálom. Ha esetleg később el kell tüntetni a rootot, elég csak gyári visszaállítást csinálni ?
Nagyon köszönöm
:R :R :R

Mortui Vivos Docent

(#7916) Blue Eagle válasza kovicska (#7915) üzenetére


Blue Eagle
őstag

A SuperSU -ban van egy olyan, hogy root jog végleges eltávolítása, vagy hogyan írva. Tapp és ágyő root jog.

(#7918) bubus66 válasza Manitou (#7906) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#7906) Manitou

Igen ez így van, használd a HandcetSMS-t mert az tud balra dőlő ékezettet. Vagy olyan keyboadort ami tud balra dőlő ékezetes karaktert

Azért mert a jobbra dőlő ékezett több karaktert visz el.

(#7915) kovicska

Igen a HR meg oldja a root gondot.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7955) orrlyuk


orrlyuk
aktív tag

Üdv ismét!

egyelőre úgy tűnik, a v20h-t nem tudom nyitni a toolkit-tel - a 3845#*760# menü "lock"-ot ír ki, a root sem megy, stb. (Érdekes, azelőtt nekem is kilépett a menü, most meg lock... mi folyik itt...)

menjek vissza v10a-ra, és root? vagy v20b, és toolkit? olyan bizonytalan vagyok... :F

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#7962) passat77


passat77
tag

Sziasztok!
Mi a véleményetek erről a recovery telepítési módozatról? http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2095825
Amúgy gyári frissítésü v20h van fennt root-olva. Illetve azt is irják itt, hogy el lehet távolítani is? Vélemény??????
Előre is THX....

(#8013) orrlyuk


orrlyuk
aktív tag

üdv. A nagy meleg elmúltával még egyszer megpróbálom a BL-nyitást és rootolást.

Újrarakom a laptopomon a win7 32-t, és aztán.....

szerintem először EuropeOpen20c-re downgradelek KDZ-vel... jól gondolom, hogy így kéne kezdeni?

Jelenleg a KDZ semmi szín alatt nem látja a telefont. Driverek tucatjai felrakva.... vagy ez a baj, vagy a 20H-nál újítottak valamit.

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#8031) orrlyuk válasza passat77 (#8028) üzenetére


orrlyuk
aktív tag

ugyanebben vagyok napok óta, csak én nem tégláztam a telefont, megy a a 20H-val. Egyáltalán sikerült már BÁRKINEK nyitnia / rootolnia a GYÁRI 20H-t??? :((

[ Szerkesztve ]

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#8071) mrx1212


mrx1212
tag

Üdv mindenkinek

Új vagyok itt mostanában vettem egy L9-et v20c verzió-val rendelkezik
átböngésztem a hozzászólásokat egy pár kérdésben meg tudnátok erősíteni illetve segíteni?

1. Root ha jó értelmezem jelenleg csak bl nyitás-sal lehetséges sehogy másképpen nem működik?
2. A bootloadert nem lehet még visszazárni semmilyen formában? (A jelenlegi romot a gyárit v20c ha lementem és mondjuk visszateszem később a bootloader akkor is nyitva marad majd?)
3. Szerintetek frissítek v20h -ra ?
4. Ha frissítetem v20h-ra akkor ez a funkció fog még működni (A bootloadert mindig így lehet csekkolni: 3845#*760#) jelenleg LOCKED vagy ez a menü a v20h nál már nincs?

(#8076) mrx1212


mrx1212
tag

Köszöntem a gyors válaszokat akkor lehet hogy van megoldás bootloader nyitás nélkül rootolni a telómat??

(#8077) sleen válasza Milestone2 (#8070) üzenetére


sleen
tag

Én is felpattintottam, de nekem szar.
Az első, ami változott, hogy több dologra kér engedélyt az elején.
Van egy érdekes app: focal
Ez egy kamera alkalmazásnak tűnik, valami cm buhera, de bugos.

A legnagyobb problémám a root. Bármit próbáltam, azt mondta nincs root jogom.
Hát az kell a leginkább, úgyhogy visszatértem 4.2.2-re.

Pedig vártam valami üzemidő javulást, bár már azzal sincs nagy gond már a 4.2.2-nél sem.

Szóval egyelőre nem rúg labdába, bár örvendetes volt a gyorsasága.

(#8080) Milestone2 válasza Mustármag (#8079) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Szerintem csak rootolás után... :(

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8087) Milestone2 válasza Lenry (#8081) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ez a változat a leírás szerint rootolatlan és nincs benne overclock CM 10.2 by radzioo & jenkins

Ez pedig Superuser-es és 1350MHz-ig húzható CM 10.2 by mateo1111

(mondjuk nekem mindegy, mert ugyis ráküldtem mindkettőre a SuperSU 1.51-et)

csak azért írom le mert Sleen ezzel szívott, azt hitte alapjáraton rootolt, nem működött neki semmi, ezért dobta a ROM-ot, pedig csak rootolnai kellett volna...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8104) mrx1212


mrx1212
tag

Na üdv mindenkinek Blue Eagle segítségével úgy néz ki hogy összehoztuk :

ROOT OKÉ (Congratulations! this device has root access!) és mindez ZÁRT BOOTLOADER MELLET v20H verzión!!!

Lepucoltam mindent és kezdetem az elejétől :

1. "Másold az LGPwn.apk át a telóra. Telepítsd a telón. Inítsd el. Ekkor elindul a teló backup szolgáltatása. Visszaállítási pontként válaszd a belső memórián lévő LGPwn visszaállítási pontot. Visszaállítás után teló újraindít, kérni is fogja."

2.Újraindítás után két dolgot telepítettem:

A - SuperSU Pro v.1.00
B - SuperSU v.1.51

3. SuperSU v.1.51 elindít

Mire azt kapom hogy a bináris fájlt telepíteni kell

Pontosan ezt a képet kaptam én is :
http://mobilarena.hu/tema/atab5_phone_az_m-tech-tol/hsz_3501-3550.html

Itt a NORMAL választottam! (Frissítete és kész)

4 És végül ROOT CHECKER BASIC : (Congratulations! this device has root access!)

5 Teló kikapcsol. Hangerő fel gomb benyom, nyomva tart, közben Usb adatkábel bedug. Ekkor előjön a S/W Upgrade felület. Ha a bal felső sarokban nincs semmi, akkor a bootloader zárt

6 Ellenőriztem nincsen semmi felül és a sarokban sem tehát zárt maradt a bootloader is

(#8109) mrx1212 válasza Blue Eagle (#8105) üzenetére


mrx1212
tag

Hát ezen töprengtem én is Hidden menüből nekem is leáll

Ami még érdekes hogy felraktam egy programot "Android Root Toolkit" itt is ezt írja Bootloader: unknown
v20h ezek szerint sehogy nem lehet megnézni pontosan ???

Esetleg valaki valami biztos ellenőrzést nem tud?

(#8114) mrx1212 válasza bubus66 (#8113) üzenetére


mrx1212
tag

Na ez oké de nekem elvileg sikerült a root úgy hogy a Bootloader is zárva maradt.

Csak ellenőrizni akartam valahogy hogy biztosan zárva-e maradt.

A három telefon amit csináltál az zárt vagy nyitott bootloader mellet történt?

(Mert ha nyitottal gondolom azért működik a Hidden menü is)

"Most csináltam meg 3 telefont a ROMTOOL-Kittel mind háromon V20H van és a Hidden menü is működik"

(#8115) bubus66 válasza Retekegér (#8106) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#8106) Retekegér (#8107) H.Bencike

Erre gondoltatok???? Tessék itt az összes ICS háttérkép innen letudod tölteni

(#8114) mrx1212

Azért mert szerintem semmi köze hozzá mert a bootloader nyitás előtt is meg utána is működött. Az hogy az alkalmazások között ott a Superuser ikon az nem jelenti azt, hogy van root jogod.

Próbáld ki olyan alkalmazással amelyik root jogot kér. Akkor derül ki, hogy van-e root jogod.

Na ez oké de nekem elvileg sikerült a root úgy hogy a Bootloader is zárva maradt. Ezt miből gondoltad a superuser ikonból?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8116) mrx1212 válasza bubus66 (#8115) üzenetére


mrx1212
tag

Ezzel teszteltem :

ROOT CHECKER BASIC : (Congratulations! this device has root access!)

ROOT CHECK PRO : (Congratulations! You have root access!)

Van root jogom rootolva a telefon.

(#8121) droidforever


droidforever
tag

Most lattam,youtube-on,egy lg p760 tele volt hard game-l,es egy bizonyos directory bind alkalmazassal at tudta rakni kulso sd-re az sd fajlokat gyari romon,en sajna nem tudom kiprobalni nincs root jogom,esetleg valaki megprobalna,mert ha mukodik akkor rootolok!

(#8127) Milestone2 válasza mrx1212 (#8104) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Reménykedtem, hogy a lányom L5 II-jét is meg tudom rootolni vele.

De sajnos el sem idul AZ APP... :O :O :O :O :O :O :O

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8166) Milestone2 válasza pethYeti (#8165) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Én úgy gondolom, csak rootolva, a legújabb CM-ek ,már SD-re telepítenek...a gyári nem... nem tudom a v20H mennyire enged áthelyezni, de gondolom nem teljesen...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8172) bubus66 válasza pethYeti (#8165) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#8165) pethYeti

Igen tudod tárolni az SD kártyán csak nem biztos, hogy tudja is használni onnan. Az SD kártyára nem telepit a letöltött fájlokat neked kell átmásolni, feltéve ha nem nagyobb 2 Gb-nál

Az alap rom mennyire használható, ha nem muszáj nem akarok napokat eltölteni különböző romok felrakásával?

Használni használható a Stock ROM. a Custom ROM-ok csak bootloder nyitás (ami ugye garancia vesztéssel jár ) után cserélgethető.

Pedig napokat fogsz eltölteni, ha megmakacsolja magát akkor akár egy Frissitéssel vagy akár egy ROOt felrakással.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.