Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#957) bubus66 válasza tzsolesz (#956) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen pontosan minek nem is tudom minek bele,mikor a böngészőből jobb is használni. Nem tudok rootolni

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#959) bubus66 válasza akcsy (#958) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#958) akcsy

Igen csinálj A Donwrage menete képet.

Egyet én is csak 4 órát töltöttem elég az.

A V10E a leírás alapján az istenért nem tudom ki rootolni

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#962) mabocockpit válasza bubus66 (#959) üzenetére


mabocockpit
csendes tag

Én mondtam, hogy nem lehet a v10e-t rootolni

(#992) ThomCart


ThomCart
csendes tag

mabocockpit

hálás köszönet barátom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10e-ről downgrade és root simán ment (ez utóbbi ugyan a 2. kísérletre, de a lényeg, hogy root checker ok, super user, busybox pipa)

már csak egy problémám maradt, Windows XP alatt se a MiniTool Partition Wizard, se az Easeus nem látja az SD kártyámat, így nem tudok rá partíciót varázsolni (nincs SD kártya olvasóm sajna)

apropó Fat32 vagy ext2 kell rá? olvastam ezt is, azt is
(link2sd-vel szeretném ide mozgatni a belsőre telepített appokat)

van egyébként valami egyéb megoldás? itt is olvastam, hogy fel lehetne cserélni a két kártyát és akkor egyből oda telepít (nekem elvileg ez lenne persze a legjobb)

a directory bind akkor az appokat ugye nem mozgatja át? csak tehát csak olyan esetben segít, ha van a programnak könyvtára, és azt átmásolom a külső sd-re?
(magyarán egy 150-200 megás játékot, aminek nincs data vagy obb könytára, nem tudok ezzel a módszerrel átmozgatni ugye?)

(#1002) mabocockpit válasza kispetii (#1001) üzenetére


mabocockpit
csendes tag

V10e-t nem lehet rootolni csak a v10a-t

(#1011) akcsy válasza kispetii (#1001) üzenetére


akcsy
tag

Most nem akarok semmi rosszat mondani, de ha néha néha olvasgatnál, vagy az első hsz-ben a root részt elolvastad volna egyből rájöttél volna, hogy csak a V10A-t lehet... ;)

(#1012) bubus66 válasza H.Bencike (#990) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#990) H.Bencike

Ha a gyári frissítőt használod (használjátok) lehetőleg stabil internet kapcsolat legyen. Így is lehet hiba lehetőség csak csekély. A szervizes mondta, ha frissítés, közben ha csak egy pillanatra is meg szakad a kapcsolat, akkor vége lehet a telefonnak. Aki dowrangelni szeretne nagyon körül tekintően csinálja, meg. Lehetséges,hogy nekem is közre játszót, az hogy vissza tettem a V10E-ről, az V10A-ra. Ha kell a root akkor azt javaslom,hogy a V10A-val jön ki akkor ne frissítsetek V10E-re. Ezt csak jó tanácsnak írtam le, mindenki persze saját felesőégere, csinálhatja.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1019) akcsy válasza zola- (#1018) üzenetére


akcsy
tag

a ROMcseréről korai még beszélni, ugyanis alig jött ki még ez a telefon, így is root ill. donwrage-t sikerült intézni...

(#1035) akcsy válasza seawolf570 (#1033) üzenetére


akcsy
tag

Hali! Nah akkor kezdjük...
1.Ez alap, minden 4gb tárhelyű telefonnál (bármilyen más okostelefonnál is) csak 2gb vagy picivel a fölötti tárhelyet kapsz, ugyanis a "szűz" telefonnak ekkora a tárhelye, de az op rendszer már le is vesz több mint 1 gigát (mint a gépeknél a windows) ezen kívül azt is tudjuk hogy a4 giga csak kerekítés(mint a memóriakártyáknál, vagy pendriveoknál)
2. Igen a RAM is 1GB de itt is csak 768 van megejenítve, és ha semmit sem használsz, Igen, csak a felét tudod felhasználni, de ezzel ne foglalkozz, úgy sem fog megakadni a telefon ;) Szóóval ezeketől ne félj ;)
3. Az áthelyezésre van a ROOT! Nah most ha nem frissítetted le (amit erősen ajánlok) azaz akkor a V10A rendszer van rajta, aminek a segítségével ROOT elvégzése után majd el is tudsz végezni... A rootolás menete az 1. hozzászólásban le van írva... ezek után van még egy program, amivel más át is tudod tenni az appot, ebben sajnos már nem tudok segíteni, mert még én sem vagyok jártas...
Jah és a V10E root-olásával ne próbálkozz, nem fog menni (még nem sikerült senkinek sem) ;)

(#1041) seawolf570 válasza akcsy (#1040) üzenetére


seawolf570
aktív tag

Közben megtaláltam, a szoftver verziónál van P76010e-216-30, ezek szerint a Rootolást buktam (bár igazából nem nagyon akartam buherálni, nem stílusom, viszont a muszáj nagy úr), így nem kell döntenem. A levélíráshoz a nevemet én is adom ha valaki összedob egy levelet, mert ez így tényleg idegesítő, pedig a telefon nagyon tetszik és minden másban kielégíti az igényeimet, elvárásaimat.

Gigabyte GA-MA790FXT-UD5P, AMD Phenon ll™ X4 B50 BE , Alpenföhn Himalaya, 4 x 2G A-DATA DDR3 1600 GS v2.0, Sapphire HD 6950, Gainward GT 220 (Physx), Chieftech 550 AB-A

(#1042) bubus66 válasza seawolf570 (#1041) üzenetére


bubus66
nagyúr

A V10E ne rootold lehet, hogy nekem is közre játszott, ha gy a zúzdába ment a telefon.

Igaz a gyári frissítés tette volna fel egy downrange után,de nem jött össze

Ha nagyon az SD-re akarsz pakolgatni akkor kell csínálni egy EXT3-4 Partíciót az SD Kártyán és akkor a link2sd vagy az app2sd áttudja helyezni. Ehhez viszont root kell tehát akkor az v10e kizárva.

Erre gondoltál nem

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1055) Dreimus


Dreimus
senior tag

+1 aláírás !

Remélem sikerül megoldani, sajnos számomra is a downgrade hozott root megoldást. De addig nem frissítek míg Lg hivatalosan meg nem oldja eme problémát.

(#1076) kispetii válasza bubus66 (#1075) üzenetére


kispetii
csendes tag

Te nem rootolni akartad a 10E-t?

iPhone 5C

(#1077) bubus66 válasza kispetii (#1076) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem rootolni akartam, ha nem a V10A tettem vissza. hogy ki rootolom, Az sikerült is, rootolnom, Könnyen előfordulhat hogy net kapcsolat hiba volt, mert a V10E is le futott csak a rendszer belassult és a hard resett sem lehett meg csinálni.

Elméletileg ha meg próbálod rootolni a V10E-t attól baja nem lehet. biztos, hogy a frissítés közben volt valami. Max nem rootolja ki.

Azt hogy közre játszott a root előfordulhat. Mint a szervizes is mondta,az is lehet, hogy frissítés közben meg szakad a kapcsolat. mert a PCSuite frissítőjével akartam vissza tenni. Csak akartam.. :W

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1078) kispetii válasza bubus66 (#1077) üzenetére


kispetii
csendes tag

De mondtad,hogy rootolni is akarod??

iPhone 5C

(#1088) akcsy válasza xewyor (#1086) üzenetére


akcsy
tag

Telorol irok... :) Az lenne a kerdesem, h a 3betűs fent van a storeban v. Root?? :o :)
A másik kérdésem, hogy az alap zenelejátszóban van olyan csúszkás megoldás?pl. Külön állítom be a a basszust-közepet-magast... :)

(#1090) Collos23


Collos23
tag

Hellosztok!
Akkor végülis megoldható h SD kártyára pakoljam az appokat? Mert én ezt vettem ki a kommentekből h csak V10a rendszernél és csak rootolt állapotban. Jól értelmeztem?
Előre is köszönöm a választ

Minden fórumozónak Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kívánok :)

(#1095) bubus66 válasza Collos23 (#1090) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#1090) Collos23

Igen mivel csak a root joggal rendelkező Link2SD tudná át tenni. Simán root nélkül is fel teheted csak nem biztos,hogy használni is tudja az alkalmazás.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1181) Gedeon31 válasza seawolf570 (#1180) üzenetére


Gedeon31
addikt

Igen ilyen telefont nem mindenki rootolna már.

(#1184) seawolf570 válasza Collos23 (#1183) üzenetére


seawolf570
aktív tag

Kipróbálok egy nagyméretű PDF-et ma vagy holnap, és megírom hogyan kezeli, bár szerintem nem lehet neki probléma miután betöltötte az egészet.

Gzolo

Navigon esetén én nem tudtam mit kezdeni a térképekkel, mivel azt oda telepítette ahol a progi található, tehát a C:-re.
Ezt a problémát sikerült orvosolnom egy iGO-val, mivel annál csak az app megy a C.-re, térképeket és minden mást SD-re kell felmásolni. Viszont továbbá megmaradt probléma a nagyméretű játékok esetleg más programok kérdése. Ahogy írtam is bizakodó vagyok és bízom benne javítva lesz ez a probléma. Ha nem akkor marad a root bármennyire nem vagyok híve az ilyen megoldásoknak.

Ennek ellenére a telefon nagyon tetszik és nem bántam meg, hogy ezt választottam, a többi dolog bőven kárpótol ezért a kellemetlenségért.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte GA-MA790FXT-UD5P, AMD Phenon ll™ X4 B50 BE , Alpenföhn Himalaya, 4 x 2G A-DATA DDR3 1600 GS v2.0, Sapphire HD 6950, Gainward GT 220 (Physx), Chieftech 550 AB-A

(#1236) kisocsi


kisocsi
tag

Bubus66 LG Optimus Black P970 Logoutból [link] töltsétek le a LG Mobile Support Tool progit. Vagy innen:[link] Én azzal frissítettem először V10a-V10e,és simán ment. KDZ visszaraktam a V10a romot hogy tudjam rootolni,és utána is simán frissítettem az LG Mobile Support Toollal. Szerintem a Pc Suite felejtsétek el frissítéshez.
A KDZ frissítés nekem csak XP működött,CMDA és Emergency modba tedd vagy DIAG beállításokkal.
Ez alapján csináltam:[link]
Remélem tudtam segíteni a bizonytalankodóknak,PERSZE CSAK SAJÁT FELEŐSSÉGRE

Minden tiszteletem bubus66 fórumtársnak a segítségért!!! Remélem minél hamarabb lesz neki L9,szerintem nagyon kafa "kis" kütyü

(#1263) Dreimus válasza krisztian112 (#1261) üzenetére


Dreimus
senior tag

Sziasztok,

Itt az árlista, hogy lássa mindenki.

A termék nem kifutó, csupán nincs készlete csak némely üzletekben ezt jelöli a felkiáltó jel is amit a legutolsó oldal lap alján részletez is. A kifutó termékek külön a második oldal lap alján vannak feltüntetve.

A T-Mobile összes boltjában egységes központi az árazás ettől egy bolt sem térhet el, csak kedvezményt adhat rá, de az ritka és nagyon befolyásosnak kell lenni :)

A termékkel én magam is meg vagyok elégedve, a gyorsabb merülés és a melegedés tapasztalom mikor visszajöttem a V10a szoftverre, és addig nem is váltok feljebb míg nem lesz megoldva az új verziók root-ja vagy a hivatalos programok SD-re való telepítése.

Üdv,
Dreimus.

(#1284) LG friend


LG friend
csendes tag

Egy hete van meg a telefon, korábban egy HTC Desire S-t használtam. Mivel a vásárlást megelőzően nem volt módomban élőben megnézni a készüléket, így csak a tesztek és videók alapján volt némi információm. Nos,kellemesen csalódtam , tényleg szép a telefon, az anyaghasználat egyáltalán nem érződik gagyinak, még a sok műanyag ellenére sem. A kijelző színei és a fényereje tökéletes, napsütésben is jól olvasható. Viszont az oldalt elhelyezett gombok fekete színe -ami megegyezik a keret fekete színével- nagy hiba, hiszen szinte láthatatlan, ez viszont tényleg gagyi! :W
A készülék hangszórója telefonáláskor jól szól, viszont kihangosítva elég gyenge, és itt nem a hangerőre gondolok, hanem a minőségre.
Az akkumulátor teljesítménye átlagos felhasználás során kb. két napig elég, de ezért pár kompromisszumot kötnünk kell. 100%-os fényerő mellett a kijelző a töltöttség 60-62%-át használja fel, 70%-os fényerő mellett pedig 40-42%-át. Érdemes ezeket az akkumulátor használat menüpontban megnézni!!! Érdemes továbbá a RAM törlés nevű widgetet kirakni valamelyik képernyőre, ahonnan a futó alkalmazásokat le tudod állítani. Én a telefont éjszakára nem kapcsolom ki, így például a tegnap esti 55%-on lévő töltöttség reggelre lement 53%-ra, ami nem jelentős, így nincs szükség a kikapcsolásra. Ezek az értékek persze drasztikusan változnak ha folyamatosan megy a wifi, gps, szinkronizálás.........
Az első használatbavételkor érdemes megcsinálni a telefon és a PC Suite szoftverfrissítéseket, úgy ahogy azt bucsupeti leírta. Nekem mindkettő stabilan és rövid idő alatt megtörtént. Ténylegesen észrevehető az üzemidő hosszabbodása, illetve a melegedés megszűnése.
Véleményem szerint semmi szükség a rootolásra és az örökös frissítés keresésre, higgyétek el a telefon így is gyors, tud mindent, és nem fogod kockáztatni, hogy használhatatlanná teszed a készüléket.
Nagyon fontosnak tartom a kijelző védelmét. Ennek legjobb módja egy tok vásárlása, én a Mobil Ász Shop-ból rendeltem egy Bugattí bőr tokot, amit rövid határidővel le is szállítottak. A másik ami nagyon fontos, egy microSD kártya beszerzése. Én egy Samsung 16 GB-os Class 10-et használok, nagyon jó.
A szoftverek tekintetében ajánlom mindenképpen a Total Commandert illetve az Uninstallert feltelepíteni. (Google Play) Mivel a gyári médialejátszók használhatatlanok (kuka), ezért filmezni az MX Playert, zenét hallgatni pedig a Powramp-ot tartom jó választásnak. Zenében a Poweramp verhetetlen, ezer féle beállítási lehetőséggel, ha módotokban áll érdemes a Pro verziót megvásárolni! ( Egyébként a gyári füles elég átlagos, érdemes egy jobbat vásárolni)
Mivel legnagyobb bosszúságomra a telefonról lespórolták az értesítési ledet, ezért szükség volt olyan alkalmazásra, ami a nem fogadott hívásokról és az SMS-ekről tájékoztat. Erre jó a Missed Call Reminder nevű progi, próbáljátok ki!
A programok telepítésével kapcsolatban: A Total Commanderen létrehoztam különböző mappákat ( filmek, zenék, navigáció..... ) majd a számítógépen található könyvtárakból a memóriakártyára- a megfelelő könyvtárba- telepítettem a fájlokat. Nem használom a PC Suite-t, összekötöm a telefont a laptoppal, majd az automatikus lejátszás üzemmódban a "mappa megnyitása a fájlok megtekintéséhez" alkalmazásával "másolás-beillesztés"-el töltöm fel a kártya mappáit. Nekem a belső tárhelyen csak a Google Play-ről letöltött app.-ok vannak, minden más a memóriakártyán.
A Total Commanderrel pedig szintén van van lehetőség a belső tárhelyen lévő dolgokat áthelyezni vagy másolni a kártyára. Érdemes a programot a telefon fektetett állapotában használni, hiszen ilyenkor a két meghajtó megosztott állapotban látszik. Valaki említette, hogy a navigáció esetében nem lehet a térképeket a kártyára tenni. De igen, hiszen oda töltöm fel , és onnan is telepítem!
Két navigációt is használok, mindkettőt a kártyáról!!!!!!!!
Van még egy módja a kártyára telepítésnek, igaz kicsit macerás. Külső kártyaolvasóba kell behelyezni a memóriakártyát, és úgy felrakni a fájlokat.
Egyenlőre ennyi jutott eszembe, ha a használat során lesz egyéb tapasztalatom, majd megosztom veletek! :C

[ Szerkesztve ]

(#1286) bubus66 válasza LG friend (#1284) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#1284) LG friend

A TC-hez nem kell ROOT?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1290) LG friend válasza bubus66 (#1286) üzenetére


LG friend
csendes tag

Nem, TC-hez nem kell root, a Google Play-ről ingyenesen letölthető, és miden buhera nélkül használható! Jó az Astro File Manager bármely verziója is, de nekem a Total Commander jobban bejön, azt használom a laptopon is.

Az értékelésemből még a fotózás maradt ki, hát sok szót nem érdemes vesztegetni rá. Nappali fényviszonyok közt és makró fényképezésnél hozza az átlagos szintet, de mesterséges fényben vakuval (vagy nélküle) csak addig jó, míg rá nem nagyítasz az elkészült fotóra. A korábbi telefonom (HTC Desire S) ugyanekkora kamerával lényegesen jobb képeket lőtt. Volt szerencsém a ZTE Grand és az Alcatel hasonló nagyságú készülékeivel is fotózni, ha ez vígasztal bárkit is, azok lényegesen gyengébbek. :K ( Nem ide tartozik, csak érdekesség kedvéért mondom el, hogy az Alcatelre napokkal ezelőtt kijött a JB frissítés :Y )

(#1299) bubus66 válasza LG friend (#1290) üzenetére


bubus66
nagyúr

Csak azért kérdeztem mert ami nekem van ahhoz kell ROOT jog

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1303) orrlyuk


orrlyuk
aktív tag

No, srácok, 10A-m volt, rootolva, voodoo rootkeeper fenn, nem fértem a bőrömbe: frissítettem 10E-re... SU fenn van, binaryket nem találja, rootkeeper is csak vigyorog, de nem csinál semmit...

Kár érte. Jó ötletet persze meghallgatok, downgrade-hez sok kedvem nincs... Különben is minek, onnan jövök.

üssetek

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#1306) bubus66 válasza orrlyuk (#1303) üzenetére


bubus66
nagyúr

Rá frissítettel de ha csinálsz egy factory resetett akkor semmi nem lesz ott. Csinálj egy factory reset addig ne lakd be ha nem akarod vissza tenni a V10A-t. 3845#-*760#

Fontos tudni, hogy főleg gyári szoftverre ajánlatos vele ráfrissíteni, ha custom rom van fenn. A kdz fájlos frissítés nem jár adatvesztéssel, minden program megmarad, egyedül a ROOT jogot és ha volt fenn CWM azt veszítjük el.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1362) kisocsi


kisocsi
tag

bubus66

A root mihez nyúl hozzá? Kernel,proci vagy a szoft? Lehet hogy hülyén kérdezem,de a 4X-et ONE x rootal csinálták,és frankón működik.

(#1364) kisocsi válasza bubus66 (#1363) üzenetére


kisocsi
tag

Csak azért kérdezem,mert lehet hogy más pda root jó lenne az L9. Csak azt nem tudom,hogy hol mit keresgéljek. Lehet hogy a megoldás nincs is olyan messze,csak nem leljük.

(#1366) bubus66 válasza kisocsi (#1364) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szerintem türelemmel előbb utóbb meg lesz a ROOT is amivel mindegyik ROM-ot majd ki lehet rootolni, addig amiket nem használsz tilts le őket.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1367) bubus66 válasza H.Bencike (#1365) üzenetére


bubus66
nagyúr

Van olyan, hogy nem záródik be leveheted a telefon h felállt a rendezte és aztán akár újra inditással is bezárhtaod.

De az akksit nem vetted ki a KDZ frissítéshez? zárójelbe beírtam hogy Hangerő +

(#1362) kisocsi

Usecured kernel: értelemszerűen a kernel mindig rootként fut, de a rendszer nem. Ez nem kötelező a rendszer roothoz. A su bináris meg nem nyúl sehová. Az csak fut ha kell. Ha van busybox, annak lehetnek külön symlinkjei, de az sem bántja az alap rendszert.

Forrás: Keeperv85

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1373) Takhanto


Takhanto
őstag

Van nálam root progi, igaz prada 3.0-hoz van,de hát a szoftver ugyanaz vagy majdnem ugyanaz de mit számít. ADB-s root.bat féle file. Akinek kell az szóljon,felrakom skydrive-ra.

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#1376) bubus66 válasza Takhanto (#1375) üzenetére


bubus66
nagyúr

#1375) Takhanto

Hát akkor mi tart vissza vagy L9 sincs?

Akkor minek ajánlasz olyat, ami nem teszteltél a ROOT-al is lehet téglázni L9 van? Ha a hozzá készített nem ROOT-olja ki, akkor majd másik, amiről azt sem tudja az ember, Én vállalom, mert Max vagy szervizbe viszem vagy szidlak, mint a bokrot, vagy meg köszönöm, hogy sikerült, amit nagyon kétlek főleg ha GB-hez való) hogy milyen. UnlockRoot nem ROOTolta ki, eddig az a kettő volt, amit az UnlockRoot nem rootolta ki az a L9 és az L7, sem. Küld, át ki próbálom az L7 mivel ugyan úgy kell rootolni mint az L9-et Max csinálok egy téglát.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1378) Takhanto válasza bubus66 (#1376) üzenetére


Takhanto
őstag

Soha de soha nem láttam olyat valakinél aki rootolás közben letéglázza. Kéne egy link ahol root-al letégláztak. Az csak egy parancssor,ha nem találja meg a helyes utat akkor nem csinálja meg és azt fogja kiírni hogy nem található.De ha megtalálja és valamit csinál akkor tuti hogy jó irányba haladt.

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#1380) bubus66 válasza Takhanto (#1378) üzenetére


bubus66
nagyúr

Na hol az a link ahonnan le tudom tölteni, az root programot csak nem akarod meg mondani, hogy miből áll egy bajt fájl, ha nincs bent binary akkor tárgytalan. Át küldöd még ma azt a linket?

Azt, hogy te még nem halottal valamit az még lehetséges úgy.

Akkor miért írják oda, a ROOT-lás leírásnál ez

A TELEFONBAN ESETT ESETLEGES KÁROKÉRT ÉS EGYÉB DOLGOKÉRT NEM VÁLLALOK
FELELŐSSÉGET KIPRÓBÁLT MÓDSZER MÛKÖDIK IS DE MINDENKI CSAK SAJÁT
FELELŐSEGÉRE KEZDJEN BELE!

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1381) Takhanto válasza bubus66 (#1380) üzenetére


Takhanto
őstag

Az igaz, nem mondom hogy nyugodtan vágjál bele. De majd ha meglesz a 4X-esem és nem lesz még rá root progi akkor én tuti hogy kipróbálom mert én szeretek kísérletezni. Én már letégláztam optimus pro-t,de nem root miatt hanem szar volt a kdz. Garanciális volt,elküldtem,kicserélték az alaplapot. Tragédia... :DDD

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#1382) kisocsi válasza Takhanto (#1381) üzenetére


kisocsi
tag

A 4X már rég rootolható,irigylem is őket.
A Prada roothoz leírásod is van miként kell csinálni,vagy csak a progi?! Mert ha van leírásod,és nem englisül,akkor engem is érdekel a dolog.

(#1383) bubus66 válasza Takhanto (#1381) üzenetére


bubus66
nagyúr

A 4X-re van ROOT program, na át küldöd vagy nem?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1389) bubus66 válasza Takhanto (#1386) üzenetére


bubus66
nagyúr

Na talán engedett regisztrálni.

Köszi sikerült közben regisztrálni is

ro.kernel.qemu=1

Nem lesz jó mert a zárt bootloadert miatt nem fogja tudni rootolni, szerintem a 4X-sem én nem kísérleteznek a helyedben.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1391) bubus66 válasza Takhanto (#1390) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az L7-nél az adb el indult de semmit nem csinált vagy is minden hol error ha a 4.0.3 nem rootolja a 4.0.4 biztos, hogy nem. Na Jóét.

Az ICS-k L7-L9 4XHD stb V10xx futnak

a BLack és a 2X.nél V30xx-n

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1394) bubus66 válasza Takhanto (#1392) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ez alapján lett ki próbálva, ez is csak a V10A-t ROOT-olta

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1443) H.Bencike válasza integrated (#1442) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Jelenleg még működő root sincs a telefonhoz, nemhogy overclock és főzött ROM :D

LG G3

(#1455) krisztian112 válasza LG friend (#1454) üzenetére


krisztian112
senior tag

Akkor megvan oldva a SD átrakás probléma? Vagy ezt csak rootolt telónál lehet alkalmazni?

Huawei P10 lite

(#1461) Dreimus válasza LG friend (#1460) üzenetére


Dreimus
senior tag

Szia,

Szeretnénk kérni egy képet a tárhely menüpontból telepítés előtt és után egy 300 MB-s játék esetén, illetve az external_sd mappa tartalmáról is szeretnénk képet ami bizonyítja, hogy tényleg oda települt. Mivel továbbra sem igaz amit írsz és csak másokat zavarsz meg. Az LG L9 esetén meg pár másik telefon esetén az sdcard mappa maga készülék belső memóriája és azon belül lévő external_sd mappa a valódi memóriakártya amire jelenleg csak root joggal lehet bind/link-ni tartalmat.

Várom a képeket,
Dreimus

[ Szerkesztve ]

(#1474) bubus66 válasza Takhanto (#1473) üzenetére


bubus66
nagyúr

A feltelepített app-ot hogyan teszed át a system/app mappából a SD kártyára?

(#1472) LG friend

Ezenkívül (I)két navigáció+ zene+ képek+programok,(/I) mindez a külső sd kártyán, úgy hogy a belső tárhelyen még 1.9 GB. hely van.

Ezek nem alkalmazások a zenéket a képeket te másolod a külső SD-re az Alkalmazásokat amit telepitesz azok a system app mapába kerülnek, az csak akkor tudod át mozgatni ha van root jogod mivel, root jog nélkül nem tudsz a systembe nyúlkálni.

Látod a alkalmazásokat nem a Külső SD-ra ha nem a belsőre telepíti.

[link]

Itt meg láthatód hova telepíti

[link]

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1476) Dreimus válasza LG friend (#1472) üzenetére


Dreimus
senior tag

Szia,

Nem akartalak megsérteni, de jelenleg olyan valótlant állítasz amit a képeiddel való bizonyításig fenn is tartanék.
Root nélkül, ha jól emlékszem a system/app mappához nincs is hozzáférés, javítsatok ki ha tévednék.

Várom képeidet,
Dreimus.

ui.: Amennyiben nem tudod megoldani a képek készítését másik telefonnal készült videót is szeretettel fogadok.

[ Szerkesztve ]

(#1477) Takhanto válasza bubus66 (#1474) üzenetére


Takhanto
őstag

Root nélkül,na meg csak úgy áthelyezni sdre akkor megváltozik az elérési út így nem fog elindulni a progi. LG friend benézte vagy mi?

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#1478) bubus66 válasza Badboys (#1475) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#1475) Badboys

Erre gondoltál ez a Blacknél

(#1477) Takhanto

Igen igazad van mert ha nem oda telepíti és akkor hogyan éri el az indítási útvonalat.

Igen belépni be tudsz bármilyen fájl kezelővel de se másolni se mozgatni, se törölni nem tudod csak akkor, ha root jogod van és a fájl kezelőnek is van root joga.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1480) bubus66 válasza Dreimus (#1476) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#1476) Dreimus

Root nélkül, ha jól emlékszem a system/app mappához nincs is hozzáférés Ez tökéletesen így van.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.