Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3318) akcsy


akcsy
tag

Itt bubus66-nak lesz igaza, sajnos partícionálni kell (ne kérdezzétek miért), De rátettem az appsd-t és nem engedett áthelyezni, mint anno régen sem, ha még rootolva is volt... De mikor partícionáltam egyből felajánlotta, és a teljes játékot áthelyezte, szóóval röviden ez nem megúszható... :(

[ Szerkesztve ]

(#3320) bubus66 válasza ToMe33 (#3319) üzenetére


bubus66
nagyúr

Sokra nem mész vele mert az meg csak ROOT alatt működik az Esausal tud particíónálni

(#3318) akcsy

Megcsináltam de a kukába dobhattam mert root nélkül semmit sem ér.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3322) ToMe33


ToMe33
csendes tag

Ja addig akkor hülyeség partícionálni amig nincs root ugye?

(#3338) DiamondBack válasza bubus66 (#3329) üzenetére


DiamondBack
senior tag

hülye kérdésnek tűnhet de még nem vagyok nagy hozzáértő, ezek szerint ez a verzió ami fennt van most a telón nem lesz rootolható?

(#3362) tami92


tami92
aktív tag

sziasztok. olyan problélmám lenne h haverom l9-én v10h szoft van fent és azt szeretné rootolni. meg lehet ezt oldani valahogy mert sehol semmit nem találtam ezzel kapcsolatban? vagy esetleg downgrade-elni kellene a telefont? és azt hogyan kellene?

előre is köszi a segítséget.

"Nem kell a vakot mindenáron átsegíteni a gyalogatkelohelyen, lehet nem is arra akar menni." by Bendegúz98

(#3364) bubus66 válasza tami92 (#3362) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#3362) tami92

Az 1 hsz-ben (Téma összefoglalóban) meg találod, a V10H nem rootolhat csak,ha vissza teszed a V10A, és utána recoveryből tudsz fel tenni V10H mentést

[link]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3453) kisocsi válasza bubus66 (#3446) üzenetére


kisocsi
tag

A Magyar V20B van fenn. A root,és más mókolások miatt akarom feltenni az EU verziót. Újra elkapott a hév főzött romok kipróbálása miatt.

(#3484) trapistasajt


trapistasajt
csendes tag

Sziasztok!

Régóta írtam nektek a fórumon, most elolvastam és láttam sokan kérdezgetitek miben más az EU open mint a HUNGARY? Nos, én a frissítés kiadása óta azt használom, és eddig semmire nem volt panaszom, a hálózatokat megtalálja rendesen, minden tökéletesen működik (a gyenge akksi időt, amit a magyar firmwareben is tapasztaltatok leszámítva).

Az xda-n olvasottak szerint sikerült kinyitnom a bootloadert, és ezzel megoldottam a root kérdését is. Már néhány custom romot is fejlesztenek( elég jól haladnak). Én ezek közül a cm 10.1-et (4.2.2)-t használtam néhány napig, és azt kell, hogy mondjam, hogy néhány bug mellett az is tökéletesen használható volt. Ezután visszaállítottam a gyári romot, így most V20B europe open-t használok, nyitott bootloaderrel, cwm-el, root-al. Teljes mértékben elégedett vagyok! :))

bubus66: a telót ne add el a romok hiánya miatt, kapásból 4 közül is választhatsz.

[ Szerkesztve ]

(#3493) bubus66 válasza trapistasajt (#3492) üzenetére


bubus66
nagyúr

Köszönöm van recoverym, meg a bootloader nyitva van root simán ennél egyszerűbben nem is lehetne. Csak keresed meg, hogy hogyan lehet majd vissza zárni. Meg egy leírást ha időd engedi, hogy mások is tudják használni.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3496) bubus66 válasza trapistasajt (#3494) üzenetére


bubus66
nagyúr

A rootot hogyan lehet eltünteni mert ahogy nézem ezen itt marad akár milyen factory resetet csinálok,

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3497) trapistasajt válasza bubus66 (#3496) üzenetére


trapistasajt
csendes tag

ha visszaállítod a root-előtti biztonsági mentésre, akkor el fog tűnni

(#3498) bubus66 válasza trapistasajt (#3497) üzenetére


bubus66
nagyúr

Milyen biztonsági mentésre? Mert nincs oly magyarul törölhetetlen a root. írd meg mivel lehet a bootloadert vissza zárni

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3563) prannk válasza bubus66 (#3561) üzenetére


prannk
őstag

Én sztem visszatérek a v10h rootolt verzióra.Ha nem lehet garancia vesztés nélkül más romot feltenni.Root ot el lehet tüntetni nem?

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#3564) bubus66 válasza kisocsi (#3562) üzenetére


bubus66
nagyúr

kisocsi

Nem tudom mert fel sem tettem, ha az EOU nem nyitotta ki akkor az ICS sem zárja vissza.

Ha kinyitod bootloadert akkor igen vagy felteszel egy ICS rootolva és CWM mentésből vissza állítod a V20B JB.

Itt a CWM mentés a JB-ról.

Még egyszer hangsúlyozom, hogy a Root és attól felfelé minden nemű mokolás garancia vesztéssel jár!!

Mindenki saját maga döntse el, hogy mi éri meg, egy esetleges garancia vesztés mert valami oknál fogva (lásd bubus66) nem tudod vissza tenni a gyári romot. Vagy ha nem számít a garancia akkor nyugodtan cserélgetheted a romokat. Természetesen mindenki csak saját felelősségére.

(#3563) prannk

Az is garancia vesztéssel jár, ha V10H Root teszed fel.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3565) kisocsi válasza prannk (#3563) üzenetére


kisocsi
tag

A JB nem rootolható?

(#3566) bubus66 válasza kisocsi (#3565) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#3565) kisocsi

Én is rootolotam sőt meg recovery is volt rajta még nem játszott helikoptert.

Tessék itt a nyitás a recovery meg a root.

Ha ezt választod az Külsö SD-ről is ments mindent le mert törölni fog mindent róla.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3567) kisocsi válasza bubus66 (#3564) üzenetére


kisocsi
tag

Én már korábban rootoltam az L9,csak nem láttam értelmét,mert nem tudtam kihasználni.
Akkor innentől kezdve bármit csinálhatok,mert ugrott a gari. Ha jól értelmezem?!

Köszi a linket!
A Google fordítóval megnéztem az XDA oldalt. Elég érdekesen fordította le! Megvárom trapistasajt válaszát,aztán nekiugrok. A garit már úgy is buktam.

[ Szerkesztve ]

(#3568) bubus66 válasza kisocsi (#3567) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ha az ICS rootoltad akkor nem bukta mert ott nincs nyitva a bootloader

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3569) kisocsi válasza bubus66 (#3568) üzenetére


kisocsi
tag

De ha feltettem az EU JB,akkor nincs nyitva alapból a bootloader?
Az ICS roottal megoldható a memókártyára telepítés?

(#3571) kisocsi válasza bubus66 (#3570) üzenetére


kisocsi
tag

Még 1 kérdés,aztán értek mindent!
A JB rootolásához kell nyitni a bootloadert hogy tudjak másolni SD kártyára(pl. nagyobb játékot)?!
Vagy csak a főzött romokhoz kell nyitni a bootloadert?

[ Szerkesztve ]

(#3572) prannk


prannk
őstag

Most ezt én se értem.. Sehogy se lehet SD re telepíteni?

De a root ot recoveryel el lehet tüntetni nem?

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#3576) bubus66 válasza prannk (#3575) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ha csak rootolsz azt vissza lehet állítani, akkor tedd fel a V10A azt rootold ki és úgy felteheted a V10H ezt vissza tudod gyári állapotra állítani mert csinálsz egy factory reset meg újra teszed a gyári ROM-ot ls akkor eltűnik, ROOT.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3577) prannk válasza bubus66 (#3576) üzenetére


prannk
őstag

De a bootloadert is vissza lehet állítani valahogy nem? És a ROOT al tudom már mozgatni a cuccokat SD re? Mert most jó lenne feltenni a telóra a fifa 12 öt. 1.8 gb.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#3602) bubus66 válasza prannk (#3600) üzenetére


bubus66
nagyúr

Mit szeretnél? Amiről tegnap beszéltünk, ha rootolni akarsz akkor a legegyszerűbb meg oldás a V20B.

(#3601) droidforever

Mit akarsz hard resetelni? a factory reset kell neked, de könyörgöm vedd a fáradtságot és olvasd el a téma összefoglalót. 3845#*760# factory reset

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3678) bubus66 válasza prannk (#3677) üzenetére


bubus66
nagyúr

Oké de beteheted a Logout blogodba, is. Én is kérdeztem olyat aki mágus bent bin meg mit tudom én, milyen fájlok, hogy meg lehessen csinálni, a bezárást nem baj, legalább bármikor rootolható, recovery backup, és vissza állitható a V20B_hun és hard resetel eltűnik a root is meg a recovery is. Most már lehet csinálgatni majd a gyári romokat, is mint a balcknél csinálgattam. Max ha valamiért vissza kell vinni a szervizbe akkor le kell téglázni és kész.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3709) bubus66 válasza droidforever (#3707) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#3707) droidforever

Tessék a bootloader nyítást ezt kell aláírni

(#3708) kisocsi

Nyitva maradt nem lehet vissza zárni neked kell eldönteni mit szeretnél. Így könnyen van rootod meg recoveryd, a kdz-s frissítés a ROOT is meg a recoveryt is törli csak a nyitott bootloader marad. Én nem bántam meg, hogy így hagytam.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3710) kisocsi válasza bubus66 (#3709) üzenetére


kisocsi
tag

Az ICS azért gondoltam hogy próbáld meg visszatenni,mert annál nem nyitható a bootloader. Ha próbáltad,akkor bocsi!
Akkor a lényeg,a recovery,és a root feltétele a nyitott bootloader a cukorkánál?!

(#3711) bubus66 válasza kisocsi (#3710) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem zár vissza az ICS sem legalább is ahogy próbáltam.

Akkor a lényeg,a recovery,és a root feltétele a nyitott bootloader a cukorkánál?!

Igen pontosan.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3726) bubus66 válasza kisocsi (#3725) üzenetére


bubus66
nagyúr

Sok minden le van tiltva meg nincs telepítve. Ezért, jó hogy lehet rootolni mert akkor lehet törölni a felesleges alkalmazásokat. Meg a TB jegelni stb. Ja és nincs FB alkalmazás a Google+ Chrome a googlemaps meg srteet letiltva, fileshare letiltva

A LGWord a SmartShare a PolariceOffice törölve, meg azok Toll a Jegesmedve stb

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3823) DiamondBack válasza bubus66 (#3822) üzenetére


DiamondBack
senior tag

ugyértettem én is :U
más: amikor az ICC rootolva volt akkor megtaláltam azt hogy az alkalmazásokat hogyan lehet letiltani, most hogy JB van fennt rajta nem találom vagy ez csak root-tal lehetséges?

[ Szerkesztve ]

(#3824) bubus66 válasza DiamondBack (#3823) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem csak rootal lehet Beállítások/Alkalmazások/Összes alkalmazás és ott rá tapicskolsz arra amelyiket szeretnéd letiltani.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3830) tormakrisz


tormakrisz
csendes tag

Sziasztok valaki tudna nekem segíteni hogy kell rootolt l9-re fe rakni cyanogen modot.
Elöre is köszi srácok.

(#3832) bubus66 válasza tormakrisz (#3830) üzenetére


bubus66
nagyúr

Tessék itt válogathatsz

Itt meg a JB Bootloader nyitás,a recovery meg a root.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3841) jojoker08


jojoker08
tag

Sziasztok!
Egy olyan problémám lenne, hogy Root-olni szeretném a telómat, aztán CM-t tennék fel, viszont a fenti leírást napi 3-4-szer eljátszom, de nem jutok semmire sem. Legjobb esetben egyszer újraindul (a fentebb említett kettő helyett) de nincs látszata...4.1.2 van fent, abból is V20B-s Rom. Csak a V10-seket lehet egyelőre? Innen szedtem le a hivatalost. Próbáltam Downgrade-lni, de szintén esélytelen, megáll a S/W képernyőnél...Lehet rá valami megoldás? Ha ez számít Trémobilos vagyok. :)

(#3843) bubus66 válasza jojoker08 (#3841) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#3841) jojoker08

A JB nem lehet a régi módszerrel rootolni csak recoveryből. És csak akkor ha nyitva van a bootloader, itt a leírás ezt neked kell eldönteni, hogy meg csinálod. Feltéve ha még nem tégláztad le csak olvasni kellene az 1Hsz-t is hogy az ICS-nél is a V10A volt a ROOT-ható. Mennyivel lesz jobb a bugos CM10.1?

Útóljára írom le semmi köze, ahhoz hogy T-Mobile vagy Vodafone vagy független, mivel nincs külön szolgáltatós ROM kiadva, csak HUN.

(#3842) engine19

Menj fel a laptetejére és a Téma összefoglalót nyisd meg, és olvasd el, ott mindent leírtak, az userek. Én is bevagyok regisztrálva az LG oldalra és simán belépek is írok is nekik.

Más

Kezdem észrevenni semmi jelentősége nincs a Téma össze foglalónak, meg is fogom szüntetni.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3857) Pantal válasza H.Bencike (#3856) üzenetére


Pantal
senior tag

Ebből sajnos nem lehet valós eredmény leszűrni, rootolt mind a kettő, na nem mintha ez sokban befolyásolná a dolgot, de ki tudja, melyik, mennyire van belakva, emellett a benchmark méri a memóriakártyák sebességét is.

(#3875) kertsa válasza Gerzson6875 (#3874) üzenetére


kertsa
senior tag

Jah :U

Már 3 napja nálam van és azt kell mondjam, hogy eddig két apróság kivételével mag vagyok elégedve. Az egyik reklámok, de remélhetőleg a későbbiekben lesz root jog és ez megoldódik. A másik, hogy a 4gb belső tárhely miatt nem tudtam feltelepíteni egy közel 2 gb-os játékot, pedig amit tudtam átpakoltam sd kártyára. Mondjuk a játék annyira nem hat meg, csak kíváncsi lettem volna, hogy egy komolyabb autós játék hogy szaladgál rajta :)

[ Szerkesztve ]

(#3881) bubus66 válasza kertsa (#3875) üzenetére


bubus66
nagyúr

Root jog most is van csak utána kellene olvasni. Az is le van írva, hogy nem telepít a külső SD-re.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3882) kertsa válasza bubus66 (#3881) üzenetére


kertsa
senior tag

Olvastam az első hsz-t, V10A-ra van root jog. Már frissítettem JB-re. Azt is tudom, hogy nem telepít, csak a már telepítettet lehet át helyezni sd-re, de azt sem mindent.

(#3883) bubus66 válasza kertsa (#3882) üzenetére


bubus66
nagyúr

A JB is lehet sőt még egyszerűbben ROOT-olni mint a ICS-ét.

Tessék JB ROOT, recovery Viszont csak bootloader nyitással lehet, ami garancia vesztéssel jár.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3913) xewyor


xewyor
csendes tag

Ma reggel a google translate-hez akartam nyelvi csomagot letölteni, mikor kiírta, hogy nincs elég hely :(
Eljött az ideje, hogy elgondolkodjak a root-on és társain.
Pedig azt hittem ez lesz az első telefonom, amit gyári állapotban fogok használni.

(#3918) bubus66 válasza xewyor (#3913) üzenetére


bubus66
nagyúr

A JB-nél csak nyitott bootloaderrel lehet rootolni ezáltal meg ugrott a garancia. :K

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3927) bubus66 válasza prannk (#3925) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#3925) prannk

Én teljesen mást olvastam az Advance-ról, azt hogy neked nem teszik, hogy ívelt azért még másnak tetszik. A kijelzőről is teljesen mást olvastam, mindegy azt tudom,hogy mostanában nem lesz LG. Neked a LG-nek a JB platformja sem tetszett, csináljak neked GB platformot?

Miben szebb a L9?

(#3926) xewyor

Igen mert ha rootolod akkor akár a link2Sd vagy akár az app2SD is tudod használni, mellesleg van recovery és van mentés nem kell a KDZ-val szórakozni. Ennyi előnye van a rootnak, ha érdekel a JB root itt megtalálod.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4000) Danex


Danex
addikt

Hello, mennyire ajánljátok eme készüléket? ZTE Skate-ről váltanék. Ha jól látom még problémák vannak a megfelelő rootolással.. vagy is lehet rootolni csak még visszaállítani nem? :F

Esetleg más alternatíva?

(#4001) Gzolo válasza Danex (#4000) üzenetére


Gzolo
senior tag

Lehet rootolni, bootloadert nyitni,romolni, egyedül visszazárni nem lehet még.

Az alap Lg szoftver is nagyon jó,stabil és gyors, csak annak lehet gondja,aki sok nagy játékot tesz fel,a belső Sd megtelhet hamar.De az meg megoldható root-tal,aminek a nyoma eltüntethető.

Ha nagyon fontos a romolás, akkor nem ez a te telód, de ha egy kiegyensúlyozott ár/értékű tepsi kell, akkor újként más nem jöhet szóba.

Ha nem tetszik. használtpiacon van ennyiért S2 vagy Nexus Prime.

(#4002) bubus66 válasza Danex (#4000) üzenetére


bubus66
nagyúr

Rootolni lehet és a rootból vissza állítani is lehet,csak ha a bootlodert kinyitod, akkor azt nem lehet vissza zárni. Ez kicsit más kategória mint a ZTE Skate, különbséget tudok tenni mert volt Skatem.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4249) bubus66 válasza Pantal (#4248) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#4248) Pantal

Beteszed ezt a Logout blogodba bent van minden a frissítéshez meg a JB Roothoz

l9_frissito_csomag.zip

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4331) amisis


amisis
aktív tag

Sziasztok, most szeretnék venni ilyen telefont de elötte lenne pár kérdésem az l9 tulajok felé :D
-milyenek rajta hardcore játékok(real racing 3 , mc3, buggy blits, stb)
-milyen újitások vannak a friss jb-ben
-kamera
-multitasking
-kijelző minősége
-megoldódott e az sd kártyára való telepítés? (root nélkül)
-tipushiba van e neki
előre köszönöm amugy a t-ben venném. :)

Apple iPhone 8 Plus

(#4382) jojoker08


jojoker08
tag

Egy apró észrevételt, ha megengedtek. Az új Root technika, a L9 frissítő csomaggal remek, viszont a leírás számomra olybá tűnt hiányosnak, hogy a root résznél nem lett feltüntetve a Windows Enabler használatának szükségessége. Két napig cumiztam vele, és, miután a betűről betűre történő történő lefolytatás sem hozott megoldást, így nekiálltam kísérletezni. És ebből kifolyólag, ha esetleg másnak sem menne így, legyetek kedvesek, és illesszétek be, hogy:
1.: Windows Enabler 1.1 rendszergazdai módban, és így csatlakoztassák,
2.: Nem elég egyszer bejátszani (legalábbis nekem kétszer kellett, ma 2 alkalommal is visszavarázsoltam a CWM-t) ezt, hanem első körben WinEna+Toolkit: második menüpont, újraindulásnál LG Fastboot mód fogad majd, semmi gáz, újra kell indítani a telót, és mielőtt ismét csatlakoztatnánk !!és itt a finomsága!! Be kell zárni mindkét programot, ráadásul az adb-t ki kell kapcsolni a feladatkezelőben, másként semmit nem ér az X. Ezek után WinEna+Toolkit: 3. menüpontja 2 sor szöveget kell kidobjon, utána ismét a választás jön fel. Nálam a négyes pont nem működött, de megtette a hatását a kikapcsolt állapotban hangerő fel+Home gomb+a rezgésig lenyomva tartott bekapcsoló gomb.
Nem okoskodásnak szánom, olvastam becsülettel ezúttal is, és ezer hálám minden segítségért mindenkinek! :)
U.i.: laptopon ügyködtem 64 bites Win 7 alatt.

[ Szerkesztve ]

(#4384) bubus66 válasza jojoker08 (#4382) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ezt melyekkel csináltad érdekes hogy amit én az XDA-ról leszedtem azt nem kell se zárogatni semmit sem. Melyikkel csináltad a binary4 módszerrel. A windows endablernek semmi köze nincs az adb-hez arra még nem jöttél rá, hogy esetleg az Android SDK is fel kellene tenni.

viszont a leírás számomra olybá tűnt hiányosnak, hogy a root résznél nem lett feltüntetve a Windows Enabler használatának szükségessége.

Mert nem is kell, helyette az android SDK kell vagy adb driver, ha jól tudom a root program felteszi.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.