Hirdetés

2019. december 15., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2015-09-02 20:21:52

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#2248) trapistasajt

trapistasajt
(csendes tag)

jó hír srácok!! sikerült a rootolt v10h-t telepíteni.
Kérdezzetek bátran, LEHETSÉGES A V10H ROOTOLÁSA. :))

(#2250) trapistasajt válasza H.Bencike (#2249) üzenetére

trapistasajt
(csendes tag)

Néhány szerencsés felhasználónak sikerült átörökítenie a boot-ot (a voodoo rootkeeper használatával) frissítés során. Ők készítettek róla egy cwm backup fájlt, amit lehet alkalmazni. :C Lépések a következők:

1. Downgrade a v10a-ra (ez az egyetlen verzió, ami rootolható)
2. Root
3. CWM telepítése
4. Letöltött tar (root-olt v10h) alkalmazása a cwm használatával
5. A telefon első indításnál úgy fog indulni, mintha a dobozból vetted volna ki, csak éppen a SU ott lapul a menüben:)
Ha érdekel titeket, készíthetek róla egy leírást linkekkel :DD

(#2251) H.Bencike válasza trapistasajt (#2250) üzenetére

H.Bencike
(aktív tag)

Ügyes megoldás :)
Majd próbálgasd a rendszert, kíváncsi vagyok mit fog mutatni! Akik a V10a-t root-olták azok belassulásra, laggolásra panaszkodtak! Ezt remélhetőleg nem örökölte meg a V10h.

[ Szerkesztve ]

LG G3

(#2252) trapistasajt válasza H.Bencike (#2251) üzenetére

trapistasajt
(csendes tag)

Ugyan olyan mint a stock v10h, csak éppen root-al. Hangsúlyozom, ez nem v10a, hanem v10H, ugyanis frissítették :))

[ Szerkesztve ]

(#2254) bubus66 válasza trapistasajt (#2250) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog (1)

(#2250) trapistasajt

A CWM-hez miért kell ROOT? Csak azért kérdeztem mert simán feltettem a V10H-ra a CWM-et meg a ROOT-tolt V10H de olyan lassú volt, hogy félnap kellett még egy alkalmazásba belépet. Úgy hogy nálam egyenlőre felejtős. Jobban örülnék a SmartFlashTooshoz valót lehetne feltenni. Úgy,hogy teljes AP CP törlés és úgy raktam vissza a Gyárit

[ Szerkesztve ]

"A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind hallottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért.”https://androware.hu Honor 20

(#2255) bubus66 válasza trapistasajt (#2250) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog (1)

Annyival kiegészítem, most néztem meg boxon a log fájlokat, hát sajnos a Garanacia ugrott mert bevéste magát a log fájlba rendesen. Ez ami a szervizesek legelőször néznek. Ezek figyelembe vételével döntse el mindenki, hogy mi ér meg többet neki a garancia vagy a root.

"A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind hallottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért.”https://androware.hu Honor 20

(#2257) bubus66 válasza trapistasajt (#2256) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog (1)

Azt amit a szerviz lát azt nem törli csak azokat amit te látsz azt csak boxal lehet megnézni. A hardreset, sem törli. Van egy szervizes haverom aki megmutata, hogy mit szoktak megnézni. Gyönyörüen bele van vésve dátumal, hogy mikor mokoltál bele. Én csak jó tanácsnak szántam,természetesen mindenki maga dönti el mi ér meg neki többet, a garancia vagy a root.

[ Szerkesztve ]

(#2259) bucsupeti válasza bubus66 (#2257) üzenetére

bucsupeti
(senior tag)

Erről máshol miért nem lehet olvasni?
Ha root jog van, akkor minden elérhető, minden törölhető, minden átírható, még az a log is amit "csak" a szervíz lát. Akkor lehet ez így, ha valamilyen külső független alrendszer van aminek ez a funkciója.
Viszont éppen ezt nem értem, hogy erről máshol miért nem lehet olvasni? Vagy én vagyok figyelmetlen és mindenhol erről írnak?

Egyébként mi a fene az a "box"?

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#2260) imicici

imicici
(csendes tag)

Segítsetek kérlek, én is gondolkodom egy ilyen beszerzésén :)

Buta 6 éves nokiám van,amit szeretek is, de most úgy tűnik h csak kéne 1 okos teló .... ez lenne az 1. androidos telóm, szerintetek megéri 61 rugóért ?
Ami tetszik : 4,7kijelző(ez nagyon fontos), gorilla glass, 2 magos, 1 Gb RAM, belső memória 4 Gb(ez lehetne több mondjuk ..) ja és gyönyörű, nagyon tetszik a "tégla,férfias dizájn"

olvasgattam itt, ezt a rootolást nem tervezném, meg hogy nem lehet az alkalmazásokat átrakni telóra, de annyira sok alkalmazást nem tervezek, viber meg 1-2 cumó és hello, szal elvileg elég kéne h legyen az a maradék kb 2,5 giga amit enged a rendszer, SD kártyára meg mehet pár szar zene film mittomén ....

Ezen infók birtokában ajánljátok e a telefont ti akik már használjátok ? az üzem idő elvileg 1 napot ki kéne bírnia(nem tervezem h mindig játszak vele)

Vagy érdemes lenne várni új modellekre ? bár még 60 ropit is sajnálok 1 telóért, az új modellek úgyse lesznek olcsók, ezért érzem úgy h megérné, részletre meg nem nagy ügy ...meg hallottam h az LG support nem a legjobb a világon....

Szerintetek ? előre is köszi bármilyen tanácsot :)

[ Szerkesztve ]

(#2264) bubus66 válasza Pantal (#2263) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog (1)

(#2263) Pantal

Köszi Pantal! Vissza lehet tenni teljes gyári állapotba csak ha a telepítés előtt csínász egy HR és utána a gyári frissítővel teszed vissza a romot. Nekem most is az a véleményem, hogyha valaki nem biztos a dolgában akkor inkább tegye vissza a V10A, ha nagyon kell neki a ROOT. Ha ebben az esetben bármi adódik akkor meg mindig a legfrissebb Romot fellehet tenni.

(#2266) trapistasajt válasza bubus66 (#2264) üzenetére

trapistasajt
(csendes tag)

De figyelj, ellentmondás van abban amit mondasz :)
Azt állítod, hogy ha valaki felrakja a v10a-t és azt rootoolja, majd később frissíti, és csinál egy hr-t akkor a napló lenullázódik. Nos, ez szerinted nem működő képes v10h root-ról való downgrade, majd frissítés esetén. Ha végig gondolod az egészet és ha feltesszük, hogy a HR, valamint a frissítés törli a log-ot ,akkor miért érné meg bárkinek is a rootolt v10a-t használni, a szintén rootolt v10h helyett?

(#2268) trapistasajt válasza bubus66 (#2267) üzenetére

trapistasajt
(csendes tag)

Tehát ha valaki el szeretné távolítani a rootot a garancia megmaradásával, akkor az csinál egy hr-t, downgrade-el, majd frissít. Így 100%ban törlődik a log fájl :)

(#2295) ThomCart válasza trapistasajt (#2281) üzenetére

ThomCart
(csendes tag)

Hogyan viselkedik a teló a v10h rootolása után?
Ugyanaz, mint a 10a-nál?
Nekem a játékoknál többször beszaggatott, ezért visszaraktam a gyárit.
Nagyon várom a rootot, nem érdekel a garancia, de a játékélmény ne vesszen már el.

(#2296) ThomCart válasza bubus66 (#2254) üzenetére

ThomCart
(csendes tag)

Akkor lényegében ugyanúgy viselkedett, mint a rootolt v10a?

(#2537) bubus66 válasza t256 (#2532) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog (1)

Nincs sajnos mivel a ROOT se meg oldott még mindegyik verzióra, nem ám, hogy a recovery .

(#2676) janzo5960

janzo5960
(csendes tag)

Azt valaki pár szóban elmondja, érdemes e frissiteni a vt100 szoftvert g-re vagy-h-ra, amit még lehet rootolni?

(#2678) bubus66 válasza janzo5960 (#2676) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog (1)

A V10G és V10H jelen állás szerint nem ROOT-olható

(#2700) bubus66 válasza DiamondBack (#2693) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog (1)

(#2693) Boombasticc

Beállítások/USB kapcsolat típusa/ Média szinkronizálás (MTP) és lás csodát látni fogja a gép, ha feltelepítette a driverekek akkor örül, és használja. :K

8 gigás sd kártyát beletettem az l9-be nem érzékelte, mivel másik készülékbe teted előtte, szokás (én legalább is előtte) leszoktam formázni.

az app2sd működik,mert lehet vele áthelyezni, appokat a külső SD-re. Azonkívül másra nem jó. Ugyan úgy mint a link2sd sem, mivel ehhez root és legalább EXT3 vagy EXT4 partíció kellene, ahhoz, hogy a külső Sd-ról használni is tudja az alkalmazásokat.

[ Szerkesztve ]

(#2722) ryori

ryori
(senior tag)

Ma vettem t-mobileban, milyen szoftvert érdemes rátenni? 10A? 10E? root nem kell,

(#2737) DiamondBack

DiamondBack
(senior tag)

titeket nem zavart a krómcsíkon rajta levő fólia? nem akarom lehuzni de szinte vágja a kezem :) amugy kellemes "kis" telo jó lesz ez, bár a hátlap nekem is nyöszörög picit...rootolni a gyári t-s szoftvert is lehet? csak mert a szoftver infonál nem látok a nulladik hszben emlitett V10A jelölést.. más:valakit megkérhetnék hogy priviben irja le milyen játékokkal szokott rajta játszani/mi indul el? köszönöm :R

(#2747) bubus66 válasza ryori (#2743) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog (1)

Mi az az app amivel letöltés közben méred,mert nekem a 3,1 MB ADWLauncherEX 3 másodperc alatt le jött

Próbáld meg a telefont meg egyszer csatlakoztatni, a wifire. Töltsd le az 1TapCleanert és csinálj egy gyorstár űritést vele.

(#2746) sarkanyolo2

Az enyém TP-Link a Rooter.

[ Szerkesztve ]

(#2782) DiamondBack

DiamondBack
(senior tag)

droidforever: Kijelző:" A készülék kijelzője egy IPS panelra épül, amely szinte végtelen betekintési szöget nyújt, ezt védi a Gorilla Glass 2 edzett üveg
16M szín, valamint 960 x 540 pixeles, tehát qHD felbontású, 4,7 inches (~ 234 ppi pixel sűrűség) jellemzi."
nézz szét itt: témaösszefoglaló
meg itt: MA teszt

kérdeznék: a szoftverinfo szerint: P76010a-216-30 a szoftver akkor ez rootolhato. ha garancia miatt visszakell vinni akkor a root visszaállítható a telón?

[ Szerkesztve ]

(#2785) akcsy válasza DiamondBack (#2782) üzenetére

akcsy
(tag)

Igen ez rootolható... Háát remélhetőleg fogsz tudni csinálni egy factory reset-et, (+Szoft. frissítés, de ez nem kötelező) és visszatudod vinni... ;)

Huawei P9 "Inkább azt bánd meg, hogy megpróbáltad és nem jött össze, mint hogy meg sem próbáltad...,,

(#2786) bubus66 válasza droidforever (#2781) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog (1)

(#2781) droidforever

Megkérlek,ha ennyi kérdésed van akkor olvasd el a 0 hsz-t és ha ott nem kapsz valamire választ akkor itt kérdezd meg. Mert amit most kérdeztél arra mindegyikre a válasz bent van a 0. hsz-ben. :R És mi lesz az amit írsz?

(#2782) Boombasticc

Igen a V10A rootolható,és ha vissza kellene vinni akkor a KDZ updeterel felteszed a legfrissebb rom-ot egy factory reset és nincs is root már.

[ Szerkesztve ]

(#2789) tipuka

tipuka
(addikt)

sziasztok!
egy ilyen telefont készülök cserélni, t-s V10H-s verzióra, ha ilyenre cserélném, tudnám már rootolni? olvastam az első hsz.-t az alapján egy erős nemre gondolok.
fontos kérdés lenne, mert játszani és zenélni kellene a telefon főként és jó lenne pár játékot feldobni rá a közeljövőben. :)
előre is köszönöm a válaszokat :R

.▪ *-▪- -▪*- ▪- - -▪*-->>> Vadi új Blitzwolf BW-FYE3S wireless fülhallgató és Borderlands 3 / Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint kupon eladó <<<--▪-*▪--▪ .-▪* -▪ -▪.*--

(#2790) bubus66 válasza seawolf570 (#2788) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog (1)

Szívesen nagyon jó amit le írtál, tehát akkor nem csak én vagyok, hogy mióta megvan azóta nem kellett újra indítani nekem sem.

(#2789) tipuka

A V10H nem rootolható, egyenlőre csak a V10A. Max felteszed a recoveryt és onnan backupból vissza állítod a V10H akkor megmarad a root.

[ Szerkesztve ]

(#2792) tipuka válasza bubus66 (#2790) üzenetére

tipuka
(addikt)

Akkor a root megoldható erre a t-s készülékre ezzel a megoldással, ha jól értelmezem? :)
(bár az eladó azt mondta, hogy frissitette a V10H-ra, én ezt nem tudom, hogy lehetne leellenőrizni, december 2ik hetében vette a készülékét annyit tudok + infóként mondani, mint irányadás, és személyes lenne a csere.)
nagyon tetszik ez az LG, de root nélkül nem rakok rá sok játékot így :N

[ Szerkesztve ]

.▪ *-▪- -▪*- ▪- - -▪*-->>> Vadi új Blitzwolf BW-FYE3S wireless fülhallgató és Borderlands 3 / Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint kupon eladó <<<--▪-*▪--▪ .-▪* -▪ -▪.*--

(#2794) bubus66 válasza tipuka (#2792) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog (1)

(#2792) tipuka

Annyit a root-ról, hogy nekem a V10A elég jól lassította,én megvárom, még lehet rendesen rootolni vagy kinyitják a bootloadert. Arra meg figyel, hogy ha a V10H-ról akarsz vissza állni V10A-ra, lehet, hogy csak LG logó lesz,és tovább semmi. Ez saját tapasztalat. Ha van root-od játékot akkor sem fogja simán a Külső SD-röl használni. Talán csak akkor ha csinálsz EXT4 partíciót. A készüléknek semmi köze hogy t-s vagy nem a ROM szempontjából. Mivel nincs külön t-s rom csak hun van.

(#2791) seawolf570

mert nem biztos, hogy a készülékkel van a baj, hanem sokszor a userrrel. Igen ez teljes mértékben így van, a tapasztalatom, nekem is az, hogy az általad felsorol, dolgok 90% user hiba, töltünk le mindent, mert jól néz ki meg a haver mondta, utána meg fut ide a topikba és szidja a gyártót meg a telefont. Azon nem gondolkodik, el hogy az Ő hibája is lehet.

[ Szerkesztve ]

(#2797) prannk

prannk
(őstag)

Rootolgattok össze vissza aztán ha beszarik a telotok dobhatjátok ki a garancia papírt. Most képernyő vagy valami egyéb bekapcsolási gondra mondom.Egy szaros rootért kidobtok 70e ft-t?

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#2799) DiamondBack válasza prannk (#2797) üzenetére

DiamondBack
(senior tag)

a rootolás visszaállítható nem?
ide vágó HSZ én csak ennek tudatában mertem rootolni

[ Szerkesztve ]

(#2801) DiamondBack válasza prannk (#2800) üzenetére

DiamondBack
(senior tag)

nálam itt ki is fújt a "moddingolás", se custom rom se egyéb ilyesmi nem kerül rá. de a rootnak elég sok előnye lehet, a hátránya meg elenyésző számomra

(#2802) bubus66 :értem, akkor beletörődünk hogy ami nem fér el 2 gigában az nem kell :D

(#2800) prannk: ha nem kel életre akkor a rootolás se derül ki szerintem.:D

[ Szerkesztve ]

(#2802) bubus66 válasza DiamondBack (#2799) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog (1)

(#2799) Boombasticc

igen vissza állítható a ROOT-olás. Azért felejti el mert nincs EXT partíciód, az SD kártyán.

(#2800) prannk

Akkor meg mindegy, hogy vissza tudja állítani vagy sem a szervizbe se tudnak életet lehelni belé alaplap csere, én is így voltam az elsővel.

[ Szerkesztve ]

(#2803) sarkanyolo2 válasza prannk (#2800) üzenetére

sarkanyolo2
(senior tag)

De legalább nem rootolás miatt jött nálam elő ez a probléma, garancia ON! :D

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG U620 / Lenovo Z50-70

(#2805) trapistasajt válasza tipuka (#2789) üzenetére

trapistasajt
(csendes tag)

(#2811) bubus66 válasza trapistasajt (#2807) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog (1)

Mit telepített a windowson? Én nem a ROM-ot mondtam, hanem a bin fájlba a rootot bele másolni. Mert a hexeditoral, nem tudod vissza zárni. Hajrá csak csináld meg és akkor talán lesz egy könyv nehezék belőle.. Szerintem meg lesz ettől egyszerűbb meg oldás is. Mire jó az ROOT? leírnád nekem?

[ Szerkesztve ]

(#2815) bubus66 válasza trapistasajt (#2814) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog (1)

Igen ha nem sikerül a AP.bin(6) időben kicserélni akkor tégla. Én csináltam ilyet a L7-nél. Ez a legjobb megoldás a könyv nehezék gyártására. Minek kell az a root ezt nem tudom mond már meg nekem légyszíves?

(#2823) bubus66 válasza trapistasajt (#2821) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog (1)

Tényleg de jó. Akkor meg mi értelme van a csereberének semmi.Minek kell az a ROOT ez nem tudom mond már meg nekem, hogy mire való?

Tudom, hogy hogyan kell, hogy csináltam ilyet a L7-nél.

[ Szerkesztve ]

(#2834) bubus66 válasza kengyel (#2833) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog (1)

Igen ez egész jó lett ennyit lehet kihozni ROOT nélkül is.

(#2849) bubus66 válasza Anubis_9 (#2848) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog (1)

(#2848) Anubis_9

Ha nem akarod rootolni akkor fel frissítheted. A V10H-ra csak a PCSuitevel vigyázz.

TP-Link routerem (TL-WR642G) Nekem is ilyen van le resteltem a routert és azóta jó lett.

[ Szerkesztve ]

(#2850) Anubis_9 válasza bubus66 (#2849) üzenetére

Anubis_9
(őstag)

Nem akarom rootolni semmiképp. Akkor felteszem majd. Mire vigyázzak majd PC Suite alatt, mire gondolsz pontosan? Kell előtte factory reset mindeképp?
Kénytelen leszek én is routert resetelni... :)

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#2887) Pantal válasza bubus66 (#2886) üzenetére

Pantal
(senior tag)

V10A, aztán rootoltam, recoveryt raktam fel, és most cyanogenmod 9 van a telefonomon. Kicsit kacifántos volt, mert elindult a frissítés, de 15%-nál kiírta, hogy baj van, vegyem le a kábelről, rakjam be az aksit, és indítsam újra a telepítést. Ezt megcsináltam, bekapcsoltam, rádugtam, amikor a gép felismerte a telót, akkor restartoltam a szoftverfrissítést, akkor kikapcsolt a telefon, betette magát s/w update-be és onnan megcsinálta.

[ Szerkesztve ]

(#2927) bubus66 válasza DiamondBack (#2926) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog (1)

Törölni nem tudod ha nincs ROOT jogod csak letiltani. Van a 0.hsz-ben egy leírás az akkumulátorok töltéséről.

[ Szerkesztve ]

(#2961) polo5

polo5
(tag)

Lehet hülyeséget kérdezek !
Hogyan szúrjátok be azokat a képeket amiket mondjuk arról linkeltek be hogy hány napig bírta az akksi ?
Vagy ahhoz root kell?
Lehetséges az hogy 7 óra 16 perce vettem le töltőről és 99 %-on van csak?
Igaz nincs wifi nincs adatforgalom 3G ( ki van kapcsolva ) . Nem is buzeráltam a telót.
V10A van fent .

[ Szerkesztve ]

(#2988) bubus66 válasza bucsupeti (#2986) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog (1)

(#2986) bucsupeti

Én is csak azt tudom mondani akkor miért nem az S2 választatod Ha az SGS-nek annyira jó volt az akai ideje. Azt viszont tudni kell, hogy 3G használata mellett zabál rendesen. A GPS pedig nem használok, arra megvan a megfelelő készülék. A 3G meg ha akarnám se használnám itt a határ szélen.

Nekem is volt anno céges, és ha kellett akár havonta tudtuk cserélni,valamikor a Tűzoltó időmbe.

(#2985) tzsolesz

Igen ez így van, ahogy írod a Black topikba nagyon sokan mondták, hogy az SGS aksi ideje rosszabb mint a Blacke. Igaz volt root, ahol alkalmazások lettek kitörölve. De a gyári ICS letiltások nélkül is tudott 2-2,5 napot.

[ Szerkesztve ]

(#3018) DiamondBack

DiamondBack
(senior tag)

arra ugye van lehetőség hogy a telefon netjét osszuk meg pc-re, mivel nem túl nagy az a 200 mega ami a csomagomban van, visszafelé (a pc netjét osztanám meg telefonra) nincs mód rá adatkábelen ? stickes netem van és nincs wifi routerem.

ezt találtam működhet? mondjuk root kell hozzá [link]

[ Szerkesztve ]

(#3060) bubus66 válasza Pantal (#3057) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog (1)

(#3057) Pantal

30-35 perc ajánlom a OFFLINET mert egyszerűbb meg csinálni vele én kétszer vártam a gyárinál a letöltés és hibával meg állt. Ha meg tudod várni.

(#3059) krisztian112

Így ha elolvasod akkor láthatod, csak ajánlalatos a factory reset mivel új rendszer teszel fel, ha nem csínálod akkor belasul rendesen, szed le a mentéseket a külső sd-re és amikor fel telepítetted akkor vissza teszed.

Fontos tudni, hogy főleg gyári szoftverre ajánlatos vele ráfrissíteni, ha custom rom van fenn. A kdz fájlos frissítés nem jár adatvesztéssel, minden program megmarad, egyedül a ROOT jogot és ha volt fenn CWM azt veszítjük el.

[ Szerkesztve ]

(#3122) Dreimus

Dreimus
(senior tag)

Sziasztok,

Nem tudom mitől féltek:

Nekem gyári program 12 perc alatt telepítette. :))

Dreimus.

ui.: Root v10a-ról frissítettem előtte és utána egy factory resettel.
#3123: Nekem 2,5 perc volt a letöltés :)

[ Szerkesztve ]

(#3182) DiamondBack válasza akcsy (#3181) üzenetére

DiamondBack
(senior tag)

ez a JB még nem rootolható ugye?

[ Szerkesztve ]

(#3183) bubus66 válasza akcsy (#3181) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog (1)

(#3181) akcsy

Akkor nem gond ha nem csinálsz ha előtte csináltál.

(#3182) Boombasticc

[link] Tessék itt van ha meg tudod nézni,hogy a V20B-HUN-nakis nyitva van e a bootloader akkor rootolható. Ha nincs nyitva akkor tégla. ezt közlöm előre.

(#3180) ToMe33

igen hát hogyne lenne már a nevében is van újitás ICS meg JB meg 4.1.2 és 4.0.4 Meg szerintem jobban nézki a statusbarból és a redönyből sokkal több mindent el lehet érni

[ Szerkesztve ]

(#3232) DiamondBack

DiamondBack
(senior tag)

gyári frissítéssel 1,5 óra alatt sikerült :DDD ha valaki sikeresen rootolta szól ugye? :U

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.