Hirdetés

2019. december 14., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2015-09-02 20:21:52

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#1519) akcsy

akcsy
(tag)

Ki vagyunk halva? mi van itt?? Nah lenne olyan kérdésem, hogy akkor még mindig csak a V10A-t lehet rootolni, ugye?? Ha most nyomok donwrage menüt nem szükséges HR-t nyomnom, vagy kell?(vagy csak lehet, mert a leírásban ott van, hogy minden megmarad) Mert most már unom tényleg, hogy alig tehetek rá játékot, és root-al elvileg pedig megoldható az SD-re helyezés ugye?:)

Huawei P9 "Inkább azt bánd meg, hogy megpróbáltad és nem jött össze, mint hogy meg sem próbáltad...,,

(#1533) akcsy válasza krisztian112 (#1528) üzenetére

akcsy
(tag)

Persze akkor javítóban volt a telód, de én aztán írtam mostanság, hogy nekem nem változott semmit, én a melegedés miatt mentem át anno, de ugyanúgy melegedett, semmit sem változott aztán betelt a pohár mikor a FIFA12 után azt kaptam a 140megára, hogy nincs elég hely, bla-bla és semmit sem engedett telepíteni... Szal most megy is a root...

bubus66
lenne még valami... kaptam olyat, hogy Directory Bind nevű programmal bind-eljem át a "/sdcard/external_sd/Android/data" mappát "/sdcard/Android/data" datára majd az obb-vel ugyanígy... Nah ebben tudnál nekem segíteni, hogy mégis mit hogyan kellene? :) (Nem akarok hülyeségeket csinálni :) ) xda fórumon kaptam ezt a választ szóval valószínű az ottani készített Directory Bind nevű programra gondolt, nem :)

Huawei P9 "Inkább azt bánd meg, hogy megpróbáltad és nem jött össze, mint hogy meg sem próbáltad...,,

(#1534) bubus66 válasza akcsy (#1533) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog (1)

(#1533) akcsy

Szerintem, ha azt a programot futtatod akkor annak meg kell,hogy csinálja. Nem kell át írni csak a 5-6. pontot kivettem és úgy jó lesz. a Root-olod akkor a link2sd is tudod használni.

Jó lesz így átírva

downgrade

[ Szerkesztve ]

"A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind hallottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért.”https://androware.hu Honor 20

(#1540) akcsy válasza bubus66 (#1539) üzenetére

akcsy
(tag)

itt van de nem igazán működik mert mikor nyomom a minden alkalmazás leáálítása(ramot felszabadítom) már törlődik minden beállítás...
Ezt most nem értem... Most ugye partíciót kell létrehoznom, hogy telepíthetek sd-re, de mégse csináljak?? :o :O Mert most én direkt azért rootoltam az egészet. hogy legalább menjen az SD-re helyezés, mert szerintem várhatunk jó sokat, mire tudunk majd SD-re helyezni...

(#1544) akcsy válasza bubus66 (#1541) üzenetére

akcsy
(tag)

Ha nyomok olyat, a SuperUser-en hogy Unroot, akkor már nincs is root-olva a teló, pl. akkor már mehetne rá a frissítés is?:)

(#1552) orrlyuk válasza H.Bencike (#1549) üzenetére

orrlyuk
(aktív tag)

Nem szoktam morogni járni ide, de most valsz. bal lábbal keltem fel.

1. miért tudná ugyanaz? Teljesen más hardver, más a méret is, a kijelzőfelbontás és technológia is, az Advance samoledje ráadásul az SII-höz képest egy régebbi generációs, a technológia hátrányait teljes pompájukban prezentáló darab,

2. Mindkét telefonon a gyártó által átalakított rendszer fut, ez a hétköznapokban komoly eltéréseket hoz, egyáltalán nem érzed használat közben, hogy hasolítanának,

3. Más a support és a garancia is, a Samsungoknak hagyományosan nagyobb a közösségi támogatásuk, az L9-re még rendes root sincsen...

3. ami tényleg hasonlít, az a fogyasztói ár, meg a kb. teljesítmény - de napi használatban egyik teló sem alternatívája a másiknak. Csak papíron hasonlítanak.

[ Szerkesztve ]

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#1555) akcsy válasza H.Bencike (#1553) üzenetére

akcsy
(tag)

óóó köszi... ez segített... Szal nincs értelme írogatni...
Viszont nem kitolás, csak még szeretnének érte pénzt kapni, úgyis ki fog jönni már szinte minden modelre a JB ugyanis az SG Y DuoS-t is azzal akarják, és annak aztán meglehet nézni a tudását :W Jah és a pénzt akarnak érte kapni részt arra gondoltam, hogy 2 héttel ezelőtt még nem is volt rá kilátás, hogy megkapja, és mivel működött?? 2.3-as rendszerrel... És csak erre kapta a JB-t azért gáz... Plusz ha a T-nél veszed akkor meg azon megy az idegeskedés, hogy hol van a JB-m mert elolvastam a kommenteket, és tudomásom szerint csak a gyári függetlenekre jött ki...

Egyébként nem tudom hogy vagytok vele, nekem ezzel a rootolás, link2sd úgy belassult az egész rendszerem, hogy nem igaz :W Szal akkor így Gyári beállítások vissza, és V10e :U :U

Bubus66: Ha gondolod lehetne készíteni ilyen link2sd-s cuccot az 1.Hsz-be partíciós kiosztással, meg a többi, hogy az SD-re helyezés...
Valamint nekem az SuperSu törlése után is ment az sd-re helyezés :Y :F

[ Szerkesztve ]

(#1556) bubus66 válasza akcsy (#1555) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog (1)

Ha a SuperSU törlöd attól még van root jogod. Akkor felesleges csinálni ha belassul a Link2sd-től, a V10E alatt meg maradt a Root a gyári beállítások vissza állítása után? Különben én is észre vettem, hogy az L7-nél is belassul ha fent van a Root.

"A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind hallottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért.”https://androware.hu Honor 20

(#1558) akcsy válasza bubus66 (#1556) üzenetére

akcsy
(tag)

Jah értelek... De ha nyomok visszaállítást KDZ után nem kéne, hogy bekönyököljön a rendszerem, ugye?:D Azt hittem jó móka, de ha ilyen lassú, nekem nem kell... De még nem is csak a Indításnál -.-
És mi a módja a root teljes eltávolításának?:o

[ Szerkesztve ]

(#1570) akcsy válasza bubus66 (#1569) üzenetére

akcsy
(tag)

Rendben... Szerintem sokkal könnyebb... Valamint lehetne olyan hogy törlése: Hard Reset, ha akar az illető frissíteni, akkor frissítés, utána Factory Reset: az adott kódot odaírni... Remélem érted, vélemény?? Meg annyi hogy a rootolás menete előtt odaírni, hogy képes lelassítani a telefont, szal ezzel legyen tisztában az illető :)

(#1587) ThomCart válasza akcsy (#1558) üzenetére

ThomCart
(csendes tag)

Ezt a rootot követő belassulást én is tapasztaltam, nem is kicsit szaggattak a játékok.
Visszatettem a 10e-t, s azóta csak szontyolodva olvasgatom a fórumot... :)

Majd csak lesz egyszer normálisan működő root / vagy valamilyen, az external SD-t elvárhatóan kezelő megoldás erre a verzióra is.

Korábban már írtam, hogy egy "véletlen" folytán a Nova 3-ról derült ki, hogy külső SD-ről is futtatja a masina.
Elindítod az apk-át, úgy, hogy már rajta van az ext. SD-n is a játék teljes letöltött foldere, s bár ekkor újra letölti a cuccost, de az ext. SD-re!!, úgy, hogy egy data és egy obb folder is lesz, ami együtt már több lesz mint az eredeti játék mérete. Mindenesetre nekem tökéletesen működött, a telepített apk-án kívül semmi nem volt a belső SD-n a letöltős fájlokból, nem is fért volna rá. (Már letöröltem, így nem tudok pontosabb részletek adni, de valahogy összehoztam.)

Ahogy többen megerősítették, más játéknál nem tudja ezt a telefon (tudomásom szerint persze, mivel kb. 30-at kipróbáltam), tehát sajnos nem igaz, amit egy kolléga itt állított.

(#1589) akcsy válasza ThomCart (#1587) üzenetére

akcsy
(tag)

Jaja, de az még tán okés, de hogy megnyitom a menüt és akkor is gondolkozzon, ott betelt a pohár... Nah ez jól hangzik háát megpróbálom akkor az apk-t az sd-re tenni, majd onnan feltelepíteni azt és letöltetem, a hozzávaló +MB-ot... Viszont így lenne kérdésem, hogy úgy csináltad, hogy létrehoztál a kártyán egyből egy Android/Obb ill. Android/data mappát, majd belehelyezted a kiegészítést?:O Mert így még elfogadható :U :D

Viszont ez egyébként nehéz megoldás, hogy olyan alkalmazást hozzanak létre amihez nem kell root (vagy hasonló beépített dolog van benne) és simán át tudom helyezni a fájlokat az SD-re?? Mert szerintem, az ilyen vennék mint a cukrot :DDD Azért kérdezem, mert programozásban nem vagyok toppon :U :U

[ Szerkesztve ]

(#1592) bubus66 válasza akcsy (#1589) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog (1)

A Blackben nem kellett Root ahhoz hogy át tud helyezni az alkalmazásokat.

(#1598) bubus66 válasza orrlyuk (#1597) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog (1)

Igen ez már haladás, de még mindig nem lehet meg találni, hogy a V10E Rootolható-e vagy sem. Nekem az a véleményem nem szabad bele ugrani, ilyen próbákba mert igen könnyen tégla lehet a telefon.

(#1602) bubus66 válasza cil101 (#1600) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog (1)

(#1600) cil101

Szerinted a V10E lehet vele erre mondtam az a dowrange meg ami ott van az gallyra fogja vágni a telot

Köztudott, hogy ez a Root működik V10a, V10b és V10c. Ez V10c ROOT és nem fog működni V10d felett (a jelenlegi formában)

(#1601) Erdei88

Szerintem ha van rootod akkor működni fog

[ Szerkesztve ]

(#1604) akcsy válasza Erdei88 (#1601) üzenetére

akcsy
(tag)

Nem lehet rossz, de szerintem annyira nem változtatták meg, csak itt-ott, meg hogy ugyanúgy nézzen ki/ugyanott legyen a Home gomb... Majd ha elkap a hülyeség lehet, hogy dobok rá ilyet... Viszont azt nem értem, hogy miért kell ilyen sok instrukció, azaz pl. ráakarnék tenni egy S3 témát, kapogy egy apk fájt és tessék... Viszont már hozzászólásba belerakták az eredeti témát is, gondolom, ugyanúgy kell visszatenni a "régit"...
bubus66 nem kell hozzá root mert v10e van a fórum címébe írva, amiről még ugye nem nagyon hallottunk root jogot :)

(#1606) bubus66 válasza akcsy (#1604) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog (1)

(#1604) akcsy

Ez mióta P760? [THEME][JELLYBE4N'ish][TMOBiLE][L9][769BK][10E

bubus66 nem kell hozzá root mert v10e van a fórum címébe írva, amiről még ugye nem nagyon hallottunk root jogot

Bizony, hogy kell hozzá Root jog. Nem akarok veled vitatkozni de framework-res.apk meg többit is a fileExplorere kell telepíteni, azt meg nehéz lesz ROOT-nélkül ugye? Mivel a system be másolsz igen nehéz lesz ROOT jog nélkül, sőt nem is lehet.
A képen hogy a jogokat add az másolási és az olvasási jogokat állítod be ahhoz root jog kell.

Meg a külön a FileExplorernek is meg kell adni a ROOT joogot.

1. telepítse ES File Explorer és APEX / nova launcher - 2. meghatározott apex / nova launcher alapértelmezett launcher - 3. használatával ES File Explorer másolat LGHome3_Theme_Biz.apk a system / app / set permisions az RW-RR példa kattintással - 4. használatával. ES File Explorer másolat SystemUI.apk a system / app / set permisions az RW-RR példa kattintással - 5. újraindításkor telefont! - 6. A telefonon menj a beállítások / home képernyő / theme, és válaszd BIZ élvezd!

[ Szerkesztve ]

(#1615) kisocsi

kisocsi
(tag)

Az XDA olvastam,V10a root,OTA frissítés,és a root megmaradt. Akinek 10a szoft van fenn kipróbálná?
Habár az lehet a gond a dologgal,hogy 10a verzióról nem frissített OTA keresztül,csak sz.gép segítségével.
[link] 56 hsz.

(#1616) bubus66 válasza kisocsi (#1615) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog (1)

(#1615) kisocsi

Azért maradt meg mert az P769 és azt lehet V10C-ig Rootolni. és nem P760. a Kdz-vel frissítesz akkor sem marad meg meg az OTA-nál se szerintem,mert ott meg igen ajánlott a factory reset. Ha minden képen Rootolni akarod akkor ne enged a V10E-re frissíteni. Én nem kísérleteznek a helyedbe. Ezt meg ha valaki kipróbálta volna úgy is meg osztja

KDZ updater.
Fontos tudni, hogy főleg gyári szoftverre ajánlatos vele ráfrissíteni, ha custom rom van fenn. A kdz fájlos frissítés nem jár adatvesztéssel, minden program megmarad, egyedül a ROOT jogot és ha volt fenn CWM azt veszítjük el.

Ez mindegyikre vonatkozik.

Köztudott, hogy ez a Root működik V10a, V10b és V10c. Ez V10c ROOT és nem fog működni V10d felett (a jelenlegi formában)

Nézd meg itt a P760 ír a Roothoz?

[ Szerkesztve ]

(#1617) kisocsi válasza bubus66 (#1616) üzenetére

kisocsi
(tag)

Ezeket nézd meg légyszi:
[link]
[link] 376 hsz.

Csak a googlival tudom lefordítani,de nekem az jön le,hogy megmarad a root.

(#1618) bubus66 válasza kisocsi (#1617) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog (1)

Csináld meg a V10E-re és szerviz lesz a vége. Ez alapján Próbáltam én és valószínű hogy közre játszott a vissza állításnál. Próbáld meg vele a v10E csaj jó tanács ha másodikra nem sikerül akkor ne csináld tovább igaz a te felelősséged. Nem kell el hinni azt sem, hogy a V10E nem lehet Rootolni. Én nem szólok bele,. azt csinálsz amit akarsz.

Miért olyan nehéz meg érteni hogy HW se ugyan olyan a P765 a P768 a P769 a P769 kisebb a kijelzője is.

akcsy Köszönöm a képet ki cseréletem, remélem a moderátorok is kicserélték. bucsupeti javítva van köszi.

[ Szerkesztve ]

(#1620) kisocsi válasza bubus66 (#1619) üzenetére

kisocsi
(tag)

Akkor valamit nagyon elnéztem! Sorry!
A Voodoo Root Keeper progiról tudsz valamit(azt említik a fórumban)? Mikor köszönthetünk újra az L9 táborban mint tulaj?

(#1622) orrlyuk válasza kisocsi (#1620) üzenetére

orrlyuk
(aktív tag)

Én kipróbáltam, sajnos a vooodoo root keeper nem oldja meg a problémát. Marad egy védett másolat a SU-ból, de a root bukik.

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#1859) bubus66 válasza cehaeries (#1857) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog (1)

Az valamelyik File Explorert, (én a ESFileExplorert használom) ajánlanám még a 1TapCleaner (gyorsítótár tisztítása)

Mindjárt össze állítom neked egy csomagba.

1TapCleaner (gyorsítótár tisztítása)
SMSBackupRestorePro (Üzenetek, mentése és visszaállítása.)
CallLogBackupRestore25 (Hívás napló mentés és visszaállítása.)

Benne van az Adobe_Flash_Player_11.1-111115007 és az AndroidProWidgets

Itt letudod tölteni

Innen is tudsz válogatni RootRulez

[ Szerkesztve ]

(#1965) bubus66 válasza acelos (#1964) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog (1)

(#1964) acelos

Ha recoveryt teszed fel, akkor igen, okoz garanciavesztést. Ha meg visszaállítod a gyári ROM-ot akkor, úgy hogy se recovery, meg root se marad rajta akkor az, nem okoz garanciavesztést. Milyen recoveryt akarsz fel tenni? Az 1 Hsz.ben le van írva, hogy mi okoz garanciavesztést.

[ Szerkesztve ]

(#2024) 5-htp válasza prannk (#2021) üzenetére

5-htp
(tag)

Ez engem is érdekelne.Meg miért kell egy telefont rootolni?Meg miért nincs a Quick Translatorban angolról magyarra fordító(kínairól mongolra...stb minden ami használhatatlan az van....)Meg volna még kb 2000 kérdésem de nem terhellek benneteket.Olvasgatom a fórumot ha tehetem hátha megértek valamit.De Ti már olyan szinten beszélgettek egymással,hogy hiába olvasom a 10%-át sem értem....

(#2025) sarkanyolo2 válasza 5-htp (#2024) üzenetére

sarkanyolo2
(senior tag)

Rootolni például azért kell, hogy hozzáférj a telefon összes paraméteréhez. Tegyük fel például a procihoz nyúlni gyári szofttal nem nagyon lehet.

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG U620 / Lenovo Z50-70

(#2026) bubus66 válasza 5-htp (#2024) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog (1)

(#2024) 5-htp

A Root rendszergazdai jog, és vannak, olyan alkalmazások melyek, a rendszergazdai jogokat kérnek. Az Alap alkalmazások azok melyek a telefonon fent vannak,ezeket lehet módosítani de csak ROOT joggal. Azonkívül a GooglePlayből lehet letölteni alkalmazásokat,ingyenes, és fizetős verziót is. Ezeket lehet módósitani de csak ROOT joggal. Igen meg ahogy a sarkanyolo2 fórumtárs írja, meg ezzel tudsz recoveryt, is használni tudjál. Tudjál feltenni custom ROM-okat stb.

Ezt is érdemes elolvasnotok, aggleány nagyon szépen kifejti. Android kezdőknek

Mi okoz garanciavesztést és mi nem?
A garancia a készülék gyári állapotára vonatkozik. Amennyiben vissza szeretnék vinni a készüléket a szolgáltatóhoz, fontos visszaállítani mindent az eredeti állapotba (Recovery, ROM, partíció kiosztás).
A rootolás, akár a gyári rom rootolása is garanciavesztéssel jár abban az esetben, ha valaki így viszi vissza a készüléket! A custom romok, custom recovery-k, és custom firmware-ek használata szintén!
Természetesen a garanciavesztés kiterjed a garancialevél többi pontjára is: szóval ne szedjétek szét a készüléket "megjavítani", mert abból jó nem származik!
A készülékre a magentás szolgáltató 2 év teljes körű garanciát, még kiegészítőkre pedig egy év szintén teljes körű garanciát vállal. Ők nem javítanak, de bevizsgálás történik a hivatalos partnerüknél, akik javítást is végrehajthatnak.
A készülékre érvényes a webshopos vásárlás esetén a 8 napos elállási lehetőség (előfizetésnél természetesen) illetve a 3 napos a személyes vásárlásnál. Erről bővebben ebben a topikban érdemes kérdezősködni. Ott a szolgáltató emberei is, illetve az ilyen ügyekben már tapasztalt felhasználók várják az ezzel kapcsolatos észrevételeket, kérdéseket!

[ Szerkesztve ]

(#2030) 5-htp válasza bubus66 (#2026) üzenetére

5-htp
(tag)

Köszi a választ,már olvasom is a cikket hátha okosabb leszek.Egyébként kezd összeállni a kép.Valószínűnek tartom,hogy generációs különbség miatt van,hogy ti rootoljátok a telefont,én meg nem.Ezzel azt akarom mondani,hogy én nem játszom a telefonon,sőt nekem még sok is amit tud.Internetezem rajta,és olyan alkalmazásokat futtatok amihez nem kell erős hardver.

(#2034) bubus66 válasza 5-htp (#2031) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog (1)

5-htp

Nem a játék miatt Root-tolom én már 46 évesen kinöttem abból a korból

Quick Translatorban van magyar alapból arra áll be.

[ Szerkesztve ]

(#2039) angyalmano

angyalmano
(csendes tag)

Sziasztok!
Egy újabb kérdésem lenne. Szemezgetek ezzel a telefonnal, de félek az LG től. Írnátok egy-két negatívumot róla? Tudom itt mindenki elfogult, de csak őszintén :)
Mást telefonoknál van olyan, hogy nem lehet felvenni ha hívnak, sárgul a kijelző stb.. Ilyenekre lennék kíváncsi.
Másik kérdésem, hogy ez a belső tárhely mennyire elegendő? Nem használok sok programot, csak Elvirát, BKV menetrendet, Facebook, Messenger, Temple Run, meg 1-2 egyszerű játék. Kb. mennyire elegendő? Várható olyan, hogy megcsinálják, hogy mindenféle belenyúlás nélkül kilehessen helyezni SD-re a dolgokat? Mert én nem értek a rootoláshoz és meg ezekhez és nem is szeretnék belenyúlni a telefonba.

(#2042) bucsupeti válasza 5-htp (#2030) üzenetére

bucsupeti
(senior tag)

Nagyon egyetértek veled! Én is azt gondolom hogy a root nem feltétlenül szükséges. Aki csak egyszerűen használni akarja a készüléket, annak nem kell root. Biztos van akinek jól jönnek extra funkciók, meg szeretnek kísérletezgetni, de ez nem azt jelenti hogy csak rootolt készüléket lehet normálisan kihasználni.
Én is a 40-es korosztályba tartozom, bár hobbim, szakmám miatt érdekelnek a részletek is, de eddig még nem érzem feltétlen szükségét a rootolásnak.

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#2045) prannk

prannk
(őstag)

Ha rootolva van a készülék akkor tudod áthelyezni a programokat sd kártyára..

[link]

Rootoloás nélkül : [link]

nem tudom mennyire igazak ezek.Nem teszteltem,szerintem nem is fogom.

A kiszállító futár a csomagot megkapta, a kiszállítás a mai napon megtörténik.
Kérjük, hogy az átvételi elismervényt csak abban az esetben írja alá, ha a csomag tartalmát tételesen ellenőrizte, mert az átvétel után hiányosságra vonatkozó reklamációt nem áll módunkban elfogadni!

Siessen :D

[ Szerkesztve ]

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#2046) Dreimus válasza prannk (#2045) üzenetére

Dreimus
(senior tag)

Sajna a root nélküli megoldás már volt linkelve egyszer, teszteltem, de nem jó :(

Egyetlen reményünk az LG ;]

[ Szerkesztve ]

(#2047) bubus66 válasza Lacko84 (#2044) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog (1)

(#2044) Lacko84

A wifi belül van olyan, hogy csak akkor kapcsolódik, be ha a képernyő világit. Ha feléleszted,és van a közeleben Wi-Fi akkor kapcsolódni is fog.

Meg találod a Beállítások/Wi-Fi Menügomb/Seciális

A Ilyen menüpontok vannak.

Maradjon a Wi-Fi bekapcsolva alvó módba.

Ezen belül

Mindig

Csak amikor csatlakoztatva van

Soha (adathasználat növelése) Én nekem ezen van.

aA 2-2,5 nap titka Soha (adathasználat növelése) ez, nem használok 3G csak 2G és azt sem automatikus keresésen. A számomra felesleges appokat letiltom,és nem restellem néha a futó alkalmazásokat le állitani

Akkumulátor használat

[link]

[link]

Itt pedig a futó alkalmazások

[link]

[link]

(#2045) prannk

Amit te linkelt ahhoz EXT Particíót kell létre hozni az SD kártyán. Az alkalmazásokat Root-nélkül is átlehet másolni az SD kártyára akár melyik fájl kezelővel csak nem biztos, hogy működni fog.

[ Szerkesztve ]

(#2048) bubus66 válasza Dreimus (#2046) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog (1)

(#2046) Dreimus

Meg nézed nekem hogy a vendor/carrier/sytem mappába neked is van ilyen, hogy COS.apk orangefilm.apk stb nem kell hozzá root csak egy fájl kezelő

(#2076) bubus66 válasza prannk (#2073) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog (1)

(#2075) kengyel

Látod kolléga ilyet lehet produkálni, ha a sok felesleges alkalmazás le van tiltva. te tudod, ha tudnám rootolni a GoogleMaps még a framevork-res mappából is menne a húslevesbe.

(#2073) prannk

Na itt a pontosított aksi idő. Azért ilyet is kilehet ám hozni egy akkumulátorból.

Használat egész rossz akksi ídő. 4,7 kijelző

Másik Érdemes az előfizetések közül a Mozaik S XS stb venni mert abban van adatforgalomnem is kevés.

Nekem a Mozaik S van Havidíj 5400 Ft benne van 500Mgb adat forgalom

Választható hozzá ezekből.

Extra T-Mobile SMS-ek
havonta
30 SMS Én ezt választottam.

[link]

[link][/L

[ Szerkesztve ]

(#2100) bubus66 válasza Lacko84 (#2097) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog (1)

(#2097) Lacko84

A Google szolgáltatásokat ha letiltod nem lesz Play meg egyebek.

Az alkalmazás kezelőt miért tiltod le?

LgsmartcardService Ezt miért akarod letiltani? a Szoftverfrissítést nem tudod le tiltani.

Itt meg találod az LG Optimus Black P970 ICS alkalmazások eltávolítása, mivel root nélkül nem tudod eltávolítani. Ezért ezek letilthatok.

(#2124) liquivent

liquivent
(csendes tag)

Sziasztok!

Segitséget szeretnék kérni.
Adott egy LG Optimus L9 telefon, ami Amerikában lett véve a T-Mobile -nál.
Itthon ugyanennél a szolgáltatónál adtak hozzá való sim kártyát, tökéletesen működik.
A baj, hogy ugye Angol nyelvű az Os, illetve tele van mindenféle Amerikai vacakkal.
Hogyan lehetne erre e telóra tenni Magyar OS-t, illetve hogyan lehetne rootolni?

Telefon tulajdonságai:

LG P769 OPTIMUS L9

Android Version: 4.0.4
Kernel Version: 3.0.21
Build Number: IMM76L
Software Version: P76910g

Ha jól hiszem, akkor az Európai Optimusok P760 számmal futnak....
Okoz ez bármi problémát?

Köszi a válaszokat.

(#2129) bubus66 válasza prannk (#2126) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog (1)

(#2126) prannk

Ezt te honnan vetted, hogy a KDZ updaterrel felnyomja mása számozás, P765És nem P760-an, ha írsz valamit akkor előbb néz utána. Az amerikait nem lehet 3QCT-be feltenni mivel az CDMA-ba működik. Ha valamivel nem vagy tisztában akkor előbb kérdezd meg vagy olvas utána.

(#2124) liquivent

Itt érdeklődjél nem akarok hülyeséget írni.

Feltudod rakni a EUO V10H szerintem ROOTolni egyenlőre csak a V10A-t lehet.

(#2128) sarkanyolo2

Ebben nem vagyok biztos de a kezdőképernyő méret is más szerintem, van bent igazad.Igaz vannak tőlem okosabba is.

[ Szerkesztve ]

(#2157) prannk válasza bubus66 (#2154) üzenetére

prannk
(őstag)

Igen olyan van,hogy Advenced azon belül lehet állítani hogy mit mibe adjon meg de celsius-t nem látok.. Ha majd lesz időd nézd meg nekem,hogy hol tudom beállítani légyszíves.Mert télleg nem találom. Köszi!

Amúgy a widget skinen nem lehet állítani? pl átlátszóra? Tengeres háttérképen nem mutat valami jól.. De majd megnézem más háttérképekkel de odáig még nem jutottam el :D Most teleépítgetem a programokat& játékokat.

És akkor még nem lehet áthelyezni a letöltött alkalmazásokat Sd-re sehogy se? Csak rootal?
Bocs hogy ennyit kérdezek,de télleg most tanulom az androidot. Elvileg ez a fórum azért van,hogy segítsünk egymáson.. :)

[ Szerkesztve ]

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#2158) bubus66 válasza prannk (#2157) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog (1)

(#2157) prannk

Én ezt használom már nagyon régóta

Attól függ hogy mit szeretnél át helyezni?

Egyenlőre nem lehet egy kettő alkalmazás ki vitelével. Én a mentéseket tudtam meg csínálni hogy az SD-re helyezze az SMS Backup&Restore a következő képen. Az alkalmazás beállításában Mentések mappája.

Az eredeti így volt /mnt/sdcard/SMSBackupRestore

Át írtam /mnt/sdcard/extrenal_sd/SMSBackupRestore és attól a perctől kezdve az SMS.seket at SD-re mentei. Ehhez ne kell root.

Ezt nem minden alkalmazása lehet meg csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#2199) bubus66 válasza sarkanyolo2 (#2196) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog (1)

(#2196) sarkanyolo2

A KDZ hivatalosnak számít, nem okoz garanciavesztést. Abban az esetben, ha a gyári ROM-ot állítod vissza. Ezt azért írom, mert az L7-nél lehetett custom ROM-t feltenni system.img.EXT4 cserével. A ROOT és attól felfelé felrakott, dolgok CWM custom ROM-ok, ha ezekkel viszed vissza garanciáztatni (kivétel, ha alaplapos.) akkor lehet, hogy egy piros vonal lesz a garancia jegyen.

(#2202) Dreimus válasza pency (#2201) üzenetére

Dreimus
(senior tag)

Szia,

Root nélkül nem. Root alatt még nem teszteltem, de ha kell meg tudom oldani.

Dreimus.

[ Szerkesztve ]

(#2203) pency

pency
(csendes tag)

Dreimus ha lesz időd és kedved légy szíves próbáld ki. Még nem rootoltam a telefonom, ebben az esetben rootolnám vagy ha lesz rá custom rom.
Előre is köszi :R

(#2204) bubus66 válasza Dreimus (#2202) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog (1)

(#2202) Dreimus

Melyiket ROOT-oltad?

(#2205) Dreimus válasza bubus66 (#2204) üzenetére

Dreimus
(senior tag)

Szia,

Továbbra is a V10a használom amíg nem lesz megoldás más verzión is a ROOT-ra/SD-re telepítésre :)

Dreimus

[ Szerkesztve ]

(#2206) pency

pency
(csendes tag)

Ugy döntöttem hogy downgradelem 10A-ra es rootolom. Az 1.hsz szerint csinálom, remélem nem lesz probléma.
Kell esetleg valamire jobban odafigyelni?

(#2208) Dreimus válasza pency (#2203) üzenetére

Dreimus
(senior tag)

Szia,

Sajna a ROOT alapú OTG helper programok sem segítenek. Valószínűleg kernel szinten van tiltva, vagy hiányoznak a hozzá kellő driverek.

Dreimus

(#2239) trapistasajt

trapistasajt
(csendes tag)

az első hsz.-ben említett downgrade menetét kipróbálta valaki?

azért szeretném downgradelni, mert megjelent a v10h rootolt változata, amit csak cwm használatával lehet telepíteni. (és ugye a cwm-hez root kell, a roothoz meg v10a) :)))))))

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.