Hirdetés

2019. december 9., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2015-09-02 20:21:52

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#10364) Azharel válasza Milestone2 (#10362) üzenetére

Azharel
(aktív tag)

Root+busybox majd az ő recoveryje. Romot asszem írja is h ne tegyünk fel vele. Backup és restore kívül nem használtam másra.

(#10371) bubus66 válasza Milestone2 (#10356) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog (1)

az u-bootal csak akkor ha előbb tudod ROOT-olni mert azt terminálon keresztül kell csinálni úgyan úgy mint az LOB ICS-nél.

Viszont ha nem tudja előtte rootolni akkor nem fog menni mivel a P920- P970-is lehetett a UnlockRoot-tal ROOT-olni.

prannk

Szerintem egy próbát megér azért megkeresem az u-boot leírását.

u-boot.img

recovery.img

su
dd if=/sdcard/u-boot.img of=/dev/block/mmcblk0p2
dd if=/sdcard/recovery.img of=/dev/block/mmcblk0p4

Az u-boot.img és a recovery.img fel másolod az SD kártyára majd a terminálba beírod a felül leírtakat.

Ha megcsinálod akkor szólj privátban küldök át ROOT programot.

Vagy próbáld meg ezzel a ROOT programmal ROOT-olni

Letöltés KingoRoot

Forrás: KingoRoot

[ Szerkesztve ]

"A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind hallottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért.”https://androware.hu Honor 20

(#10373) Milestone2 válasza bubus66 (#10372) üzenetére

Milestone2
(veterán)
LOGOUT blog

Kingoval eddig szinte mindent sikerült rootolnom. :DDD

A USER ERROR-t okozó USER-ek elégedetlenkednek mindig a leghangosabban - "Xiaomi együttható"= nincs standard állandó, működik minden: vagy így, vagy úgy, vagy másképp...

(#10374) bubus66 válasza Milestone2 (#10373) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog (1)

Akkor ez jó olyanoknak akik csak ROOT-olni szeretnék a készüléküket.

"A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind hallottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért.”https://androware.hu Honor 20

(#10376) bubus66 válasza prannk (#10375) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog (1)

Tulajdon képen mit szeretnél csinálni nem bootloadert nyitni? Ha azt akkor előbb ROOT-old

Ezzel a bootlodert próbálod kinyitni meg recoveryt próbálsz fel rakni max lesz könyvnehezék.

[ Szerkesztve ]

(#10377) Long Man

Long Man
(tag)

Jó cikkek kezdőknek:

Rootolás

Bootloader: Minden, amit tudni érdemes

(világosabb lehet, hogy miért is szívunk olyan sokat L9-ünkel) ;]

"Miért akarnak a gyártók / szolgáltatók zárt bootloadert?
Mivel ezzel tudják biztosítani mind a felhasználók érdekeit, mind a saját anyagi biztonságukat.
"
:K

"A számítógép nem a kívánságainkat teljesíti, hanem az utasításainkat hajtja végre."

(#10378) prannk válasza prannk (#10375) üzenetére

prannk
(őstag)

Milyen terminálba irjam? És ezek után mit kell csinálni? Kingoval rootoltam már.

[ Szerkesztve ]

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#10381) Azharel válasza prannk (#10379) üzenetére

Azharel
(aktív tag)

root+busy box, aztán artas féle recovery. telefon bekapcsolásnál meg ráfekszel a vol down-ra, én nyomogatom mint egy idióta és bejön.

(#10396) Milestone2 válasza prannk (#10395) üzenetére

Milestone2
(veterán)
LOGOUT blog

Annyi "jó" hírem van számodra Prannk, hogy ha netán mégis sikerülne felraknod Artas Recovery-jét (amit úgy gondolom, hogy lehet, hogy sikerült felraknod, csak elindítani nem tudod, mert lehet rosszkor nyomod azt a kurva billentyűt) akkor itt van két CyanogenMod ROM is, amit kimondottan ZÁRT BOOTLOADER-ű, de rootolt és Artas recoveryvel rendelkező készülékekhez készítettek!

Link1

Link2 - De vigyázz! Ezen az oldalon 3 ROM van, de csak az egyik mellé van odaírva, hogy "for locked bootloader" (zárt BL-hez), a másik kettő biztos nem jó neked!!!

Hátha...

[ Szerkesztve ]

A USER ERROR-t okozó USER-ek elégedetlenkednek mindig a leghangosabban - "Xiaomi együttható"= nincs standard állandó, működik minden: vagy így, vagy úgy, vagy másképp...

(#10407) Milestone2

Milestone2
(veterán)
LOGOUT blog

....és nyilván azt nem írtam, mert (nekem) egyértelmű, hogy a BusyBox csak root jogokkal működik helyesen (mondjuk root nélkül a belső telepítést el sem engedi végezni....)

(#10414) Milestone2 válasza prannk (#10413) üzenetére

Milestone2
(veterán)
LOGOUT blog

Azt nem értem, hogy azt írtad, a rootolás sikerült....

Ha root megvan, a BusyBox(Pro) felmegy simán...

Utána már csak az Artas féle Reco kellett (volna)...

Amit szerintem Te fel is raktál, csak nem jókor nyomtad a hangerő LE gombot.

Most azóta felflesseltél egy újabb gyári romot?

Nem értem. De mindegy is, én már rég óta így érzek mint Te.

Őszinte részvétem...

[ Szerkesztve ]

(#10416) Milestone2 válasza prannk (#10415) üzenetére

Milestone2
(veterán)
LOGOUT blog

Ha root fenn van.
BusyBox fenn van.
Artas reco fenn van.
Akkor CM9 megy...
(4.4.2 azaz CM11 csak BL nyitás után!)

Okos ez az Artas.
Jól megoldotta ezt a szkriptet.

[ Szerkesztve ]

(#10430) prannk

prannk
(őstag)

Akkor leírom,hogy hogyan lehet CM9 et futtatni ZÁRT Bootloaderel.

Kellékek

1: ROOT lgpwn fel + supersu 1.93. utána supersu PRO!
2: Busybox fel. Programban is telepíteni kell!
3:CWM telepítés. videó
4:SD re fel a CM9 + GAPPS [link]

[ Szerkesztve ]

(#10432) prannk

prannk
(őstag)

Hogyan tudom törölni ezeket? Mert visszakarom rakni holnapra a v20b ét. Full gyárira.

Töröld a /system/bootstrap könyvtárat
Töröld a /system/bin/e2fck fájlt
A /system/bin/e2fck.bin fájlt nevezd át e2fck -re
Kész!

De ezeket hol találom? Mert a fájlkezelőbe semmi ilyen.

Ja Root Expoer

[ Szerkesztve ]

(#10446) zAPAtyin

zAPAtyin
(tag)

Kérdezném a hozzáértőket, hogy adott egy gyári P760 20o szoftverrel rendelkező nyitott bootloaderű rootolt telefon, érdemes e ezen kernelt cserélni, ad e ez valami plusz funkciót a telefonnak, elsősorban akkuidő tekintetében.
Érdemes e kernelt cserélni és ha igen melyiket?

Köszi

(#10452) Milestone2 válasza zAPAtyin (#10450) üzenetére

Milestone2
(veterán)
LOGOUT blog

Biztos fel lehet, de a Flashyfy úgyis kivisz a CWM-be, nem?
Akkor minek még egy segédprogram, még egy hibalehetőséggel?

BUSYBOX-ról ne feledkezz meg! a root után az a másik feltétele a működő kernelcserének!

Sokan azt hiszik ha installálták a BusyBox-ot már készen vannak. De nem! Install után el kell indítani az appot, megvárni míg betölt 100%-ig, majd még a programon belül újra az Installra nyomni és csak akkor van készen, mikor ezután kiírja, hogy készen van, sikerült.

(#10455) prannk válasza Milestone2 (#10453) üzenetére

prannk
(őstag)

Most miért írja azt rootolásnál,hogy Nincs SU binráris telepítve és a superSU nem tudja telepíteni.Ez probláéma!

(#10456) Milestone2 válasza prannk (#10455) üzenetére

Milestone2
(veterán)
LOGOUT blog

Mit csináltál?
Ha helyreállítottad Support Toollal a SU elvész.
Újra kell rakni, újra kell rootolni.
Próbáld a KINGO-val, azzal eddig mindig ment, ha nem akkor VRoot ott kínai SU-t kapsz, de kapsz.
Arra már mehet a BusyBox, majd Artas Reco, végül a CM9...

(#10457) prannk válasza Milestone2 (#10456) üzenetére

prannk
(őstag)

Tudom.De ugyanúgy csináltam mint tegnap. És most ez fogadott. De már KIngoval rootoltam. Most újra CM9 van fent. :K

(#10458) Milestone2 válasza prannk (#10457) üzenetére

Milestone2
(veterán)
LOGOUT blog

Akkor jó.

Ne feledd, bár ezt úgy is tudod, ha visszarakod a gyárit, akkor mindig elvész a SU.
A 4 módszer közül valamelyikkel újra rootolni kell.

Ennyi.

Jó CM megismerést!

(#10493) Milestone2 válasza prannk (#10492) üzenetére

Milestone2
(veterán)
LOGOUT blog

"Drágám", nem adhatok (adhatunk) backupot.
Abban minden személyes dolgom, de még tán az IMEI számom is benne foglaltatik, jelszavaimtól kezdve minden adatig...Ráadásul a backupban nincs benne a Bootsrtap funkció!

Hacsak nincs valakinek egy szűz backupja Bootstrappal kiegészítve, amit 100% kétlek.

Más ROM-ot (amibe nincs beépítve az Artas / Polloos féle módosítás) meg nem telepíthetsz, mert akkor megszűnne a bootstrap (Artas) funkció, és ha egy új ROM-ot akarnál utána felrakni, akkor nem tudnád elindítani a recot (nem villogna a LED bootolásnál), azaz visszaállna az az állapot, hogy csak a gyári recovery lenne a telefonodon! Kezdhetnéd előről LG szoftverrel egy KDZ-vel, majd rootolás, majd busybox, majd.....stb-stb soroljam?

A bootloader máshol van! Ha felrakád ez én backupomat, csak személyes információimhoz jutnál hozzá, BL nyitáshoz nem! Gondolod, ha ilyen egyszerű lenne, már nem lenne nyitva régen mindenkinek?

[ Szerkesztve ]

(#10531) bubus66 válasza Milestone2 (#10530) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog (1)

Szerintem az meg hülyeség, hogy mindegyiket mással kell feltenni.

(#10518) mrx1212

Ezen az oldalon is a le írod majd a bootloader nyitást? :R :R

LG Optimus P760 L9/LG Optimus P760 L9 ROOT és Recovery felrakásának leírása Ide, ha nem tudsz nyitni témát keresd L9Killer (alias Milestone2) vagy engemet.

[ Szerkesztve ]

(#10630) Skarlos válasza bubus66 (#10624) üzenetére

Skarlos
(csendes tag)

Persze, hogy meg kell csinálni minden boot után, de amikor az ember először lefuttatja a script managerben, szépen beállítja neki hogy automatikusan induljon root jogokkal, és akkor meg is van oldva a probléma

(#10643) Milestone2 válasza prannk (#10642) üzenetére

Milestone2
(veterán)
LOGOUT blog

Nyitás után, ha már frissíteni akarsz, akkor v20o! Ismersz annyira, utálom a gyárit, de az o jó lett!
Ráadásul abbol van backup is...ugyanis ha nyitod a BL-t, majd rootolsz, felraksz cwm-et, majd utána kdz-vel frissítesz, a root meg a cwm felülíródik. Ha meg backupból felteszed a v20o-t root is, cwm is megmarad...

[ Szerkesztve ]

(#10644) prannk válasza Milestone2 (#10643) üzenetére

prannk
(őstag)

Ha nyilik utána felnyomom az O-t aztán utána cwm+root így is jó nem? Hát már kész lehetne a telóm.. :K :))

(#10650) dafuq

dafuq
(csendes tag)

Sziasztok.
Elég kemény dióba vágtam a fejszém ezzel az LG-vel. Samsungról tértem át erre, és a rootolás még ment, de a bootloader nyitást nem igazán értem.
Mit is jelent ez pontosan és hogyan tudnám (kezdőként) megcsinálni ezt? Tegnap már próbálkoztam az aksi berakásos fastboot-tal de nem hozott sikert.
V20o-ra stb hogy tudok frissíteni és ez mivel jár?

Köszönöm

(#10676) roland9408 válasza Milestone2 (#10672) üzenetére

roland9408
(csendes tag)

Nekem garis még...de ha valami gond lenne vissza tudom rakni a régebbi verziót nem? Mondjuk a H-t, nem rootoltam meg semmi úgyis észreveszik? :D

(#10677) Milestone2 válasza roland9408 (#10676) üzenetére

Milestone2
(veterán)
LOGOUT blog

Ha vissza tudod DOWNGRADE-lni, root nem volt rajta, akkor elméletben okés vagy, de minden a szervizes szakmai tudásán múlik. Egyedül az alaplaphalott készülékekkel nem tudnak mit kezdeni.

(#10697) Milestone2

Milestone2
(veterán)
LOGOUT blog

No, akit érdekel a v20P cwm-ből telepíthető backupja innen letölthető:

Tanácsok:
Töltsd le azt a bacukpot, amelyik érdekel. Bontsd ki a saját clockworkmod/backup mappádba a zip tartalmát mindenféle átnevezés nélkül. Indíts újra CWM-ben. Készíts mentést a jelenlegi rendszeredről. Full wipe. A letöltött backup visszaállítása Restore menüből. Reboot. Ha a Restore után még csinálsz egy Factory Resetet, akkor egy szűz rendszered lesz, nem tudom, hogy a root jog is elszáll-e???

Letöltési lenkek:
V20P BACKUP: gyári szoftverhez képest hozzáadott elemek: root (SuperSU), BusyBox, NoFrillsCPU, Terminal Emulator, TC, VLC, Artas182x's Dual Recovery
V20P MODDED: gyári szoftverhez képest hozzáadott elemek: root (SuperSU), BusyBox, NoFrillsCPU, Terminal Emulator, TC, VLC, Artas182x's Dual Recovery, AdobeAIR, Airdroid, DSP Manager + megváltoztatott (lecserélt) kernel Amnik Little Tomato v2 kernelére !!! (I send a big hello & thanks to Amnik!)

[ Szerkesztve ]

(#10700) Milestone2 válasza mrx1212 (#10698) üzenetére

Milestone2
(veterán)
LOGOUT blog

Ez a kernel csak STOCK-hoz készült. Annyi a változtatás benn, hogy több governor és több I/O scheduler van benne, más a frekvenciaskálája (más léptékekben ugrás a "hertzeken") így jobb akkufogyasztás érhető el.
Nyilván rootolatlan, busybox nélküli STOCK ROM-ra nem flesselhető.

(#10701) Milestone2 válasza mabocockpit (#10699) üzenetére

Milestone2
(veterán)
LOGOUT blog

1. Igen.
2. Zárt BL-nél a lépések.
3. Root fenn legyen és működjön.
4. BusyBox fenn legyen és működjön.
5. Installálni kell Artas L9 Secondray Recovery app-ját.
6. Install után futtatni kell.
7. Ez egy másodlagos Recovery-t hoz létra a Boostrap mappába.
8. Újraindítás a másodlagos Recoveryben.
9. 6.0.4.5 flesselése a másodlagos mappába CWM-ből
10. Ebből a 6.0.4.5 új recoból telepíthető a BACKUP!

Lehet bonyolult. Ez a zárt BL átka. Leírás itt.

De ha zárt a BL-ed, miért nem frissíted KDZ-ből offline v20P-re? Ezzel a módszerrel?

(#10702) mabocockpit válasza Milestone2 (#10700) üzenetére

mabocockpit
(csendes tag)

Root,cwm,busybox fennt van, de nem tudom, hogy az az Artas dual cwm amit beleraktál okozhat e gondot.
Így már értem ! Köszi!
Mert eddig a cwm egyszerűbb volt nekem. :)

[ Szerkesztve ]

(#10717) Milestone2 válasza kertsa (#10716) üzenetére

Milestone2
(veterán)
LOGOUT blog

No ez az amit soha nem fogok megérteni.
Ha két ember tök ugyanazt csinálja, hogyan lehet más a végeredmény...???

Most akkor ha gyári ROM-od van fenn, akkor nyilván saját felelősségre kipróbálhatod még azt amit leírtam.

1. Zárt BL-nél a lépések.
2. Legyen fenn egy stock ROM.
3. Root fenn legyen és működjön.
4. BusyBox fenn legyen és működjön.
5. Installálni kell Artas L9 Secondray Recovery app-ját a telefonra.
6. Install után futtatni kell.
7. Ez egy másodlagos Recovery-t hoz létre a Boostrap mappába.
8. Újraindítás a másodlagos Recoveryben.
9. 6.0.4.5 flesselése a másodlagos mappába CWM-ből
10. Ebből a 6.0.4.5 új recoból a jelenlegi rendszer mentése, majd full wipe (factory reset, wipe cache, wipe dalvik, format system) után telepíthető a BACKUP vagy a módosított változata!

Ha ez sem megy, akkor én már semmit sem értek...

[ Szerkesztve ]

(#10720) kertsa válasza Milestone2 (#10717) üzenetére

kertsa
(senior tag)

Ez meg nekem már magas... még root sincs :)

(#10741) mrx1212 válasza Milestone2 (#10739) üzenetére

mrx1212
(tag)

Tehát amikor egy programot vagy játékot bármit telepítek bármilyen fájlkezelőből akkor nem írja ki a telepítendő program vagy játék verzióját.

Írok egy konkrét példát :

Tehát telepítem a Root Expoler v.2.7 .apk

Telepítéskor a rendszer két dolgot ajánl fel

Fent a program neve :

Root Explorer

Adatvédelem: Itt a Bean Stalk -nál volt egy Info fül
és itt volt Root Expoler 2.7 verzió

Itt ugye ezek vannak
telefonállapot és azonosító olvasása
stb...

Lent pedig:

MÉGSE / TELEPÍTÉS

Az adatvédelem/Info az "info " hiányzik

(#10794) Milestone2 válasza aholy (#10793) üzenetére

Milestone2
(veterán)
LOGOUT blog

Te tudod. Akkor próbáld ebből a backup-ból, de szerintem ott is lehet szívás, mindenesetre, ha successfully (sikeresen) felment, akkor Factory Reset (biztosnág kedvéért FR előtt SD kártya ki!) és akkor elméletben jól kell működnie, legalább is többen megköszönték az XDA-ról, hogy jól megy nekik és a root sem veszett el az FR után...

(#10889) passat77

passat77
(tag)

Ezt az új MIUI-t lehet root-olni?
Vagy csak én nem vettem észre, hogy root-olt?

[ Szerkesztve ]

(#10890) Milestone2 válasza mrx1212 (#10888) üzenetére

Milestone2
(veterán)
LOGOUT blog

És biztos írtam már, de inkább többször, mint egyszer se, MIUI-ban nem kell SuperSU-t telepíteni, hanem a képeken mellékelt módon a MIUI saját root rendszerében a root jogosultságot megadni egy csúszka elhúzásával...

passat77 pont egy kicsit előztél meg a kérdés feltevésével, tudtam, hogy ezt is fogjátok kérdezni, bár már régebben leírtam, de olvasd el "sok szeretettel küldöm neked"...Igen, csak Te nem vetted észre, mint senki, aki nem ismeri a MIUI-t és a SuperSU vagy a Superuser használatához szokott...

[ Szerkesztve ]

(#10920) roland9408

roland9408
(csendes tag)

Melyik megoldással tudnám rootolni a V20P-t? LGPwn-al nem igen akart összejönni újraindult és ennyi.
Utána felszeretnék rakni rá egy recoveryt persze zárt készülékre (rom mentéshez,xperiákon is így csináltam és bevált) melyik recoverryt ajánljátok ?

(#10921) Milestone2 válasza roland9408 (#10920) üzenetére

Milestone2
(veterán)
LOGOUT blog

Kingo Root.
Blogombann a file is.
Recovery meg itt:
http://users.ininet.hu/androidapk/phpbb/viewtopic.php?f=997&t=2928

[ Szerkesztve ]

(#10939) prannk

prannk
(őstag)

Valakinek akinek gyári romja van és rootolt az töltse nekem fel a camera apk-át.

es file explorer--> eszköz--->system--->app

Itt kell lennie az apk nak.

(#10952) Pittyolo válasza roland9408 (#10950) üzenetére

Pittyolo
(csendes tag)

Nekemis problémám volt vele,két módszer is segíthet:
1. A telefonnal megformázod az SD-t,sajnos előtte mindenről kell biztonsági mentés,és utána mindent visszapakolni. Elég időigényes és idegesítő dolog,de segít elég sokat.
2. Azokba a mappákba,amelyekben nincsenek média fájlok (kép,zene,film),és nem szükséges,hogy a megjelenjen médiakezelőben (galéria/zenelejátszó/...) készítesz egy új file-t és elnevezed ".nomedia"-nak (elvégezhető pl Root Browser-re,értelemszerűen a "-jelek nélkül). Ebben már nem vagyok teljesen biztos,mert nem sokáig használtam gyári rendszert,de úgy rémlik,hogy ez sokat segített,mert így az adott mappákat a média-szkennelés átugorja.
Sok sikert! :)

(#10957) roland9408 válasza Rico45 (#10953) üzenetére

roland9408
(csendes tag)

Én nekem semmi bajom a telefonnal már vagy féléve nyúzom.
Általában csak internetezésre használom (böngésző,e-mail,facebook,viber,skype,navigáció,...) mint egy átlag felhasználó. De próbáltam már ki rajta játékokat nem is egyet nekem mindegyik tökéletesen futott rajta (Real Racing 3,San Andreas, ..) Aksi idejével mondhatni én megvagyok elégedve,ha nem netezek akkor wifit kikapcsolom sok futó alkalmazást bezárom és így azért bírja.De hát mégis csak egy okostelefon, oda van szegezve a konnektorhoz..és azért sok vetélytársát hazatudja vágni aksi időbe is akár. Én gyári rommal használom, rootolva van sok felesleges alkalmazást töröltem.Igaz v20h-val voltak fagyások de frissítettem v20P-re és most semmi. Egész jó belakható telefon agyon mókolni úgyse akarom, egyenlőre az én igényeimet kielégíti persze ez is emberfüggő. Kinézetre szerintem helyén van 'elegáns' láttam már sok otromba kinézetű telefont de ez nem tartozik közéjük.Nem melegedik a telefon, kamerát igaz nem sokat használom nincs arról igazán rossz véleményem (aki fényképezni akar vegyen fényképezőgépet). Na jólvan nem dicsérem tovább..

És hogy mi nem tetszik benne? hogy nem LG G2-öt vettem :DD

(#10999) Milestone2 válasza Immigrants (#10998) üzenetére

Milestone2
(veterán)
LOGOUT blog

A MIUI 4.2.2 nyilván kiforrottabb, ebből adódóan stabilabb.
A MIUI heti frissítést kap. Mindent javítanak azonnal a sárgák.
Viszont nem telepíthető csak TWRP-vel, meg CWM 6.0.3.1-vel.

Én nem használok extra funkciókat (WiFi hotspot, meg ilyenek)
Ha a trackelésedhez kell a GPS, akkor azért nem jó neked a 4.4.2, mert még egyikben sem tökéletes a GPS.
Én kiszedtem a MIUI-ból a GPS confog fájlokat és azzokkal használok mindent, a legtöbb ROM-on sokat javítanak ezek a beállítás fájlok. De soha nem lett olyan tökéletes mint a STCK-ban meg a MIUI-ban.

Szóval megér neked egy próbát a MIUI (a legfrissebb ott van a blogomban), aztán ha az sem jön be neked, akkor marad a rootolt GYÁRI.

[ Szerkesztve ]

(#11091) prannk válasza Milestone2 (#11090) üzenetére

prannk
(őstag)

De rootal ilyen progival átlehet rakni sd re nem? Pl nekem a játékokat. Amihez obb mappa kell.

nekem 3. lenne jó :D mert kell nekem a Pitch Black :D

(#11092) Milestone2 válasza prannk (#11091) üzenetére

Milestone2
(veterán)
LOGOUT blog

Ki kell próbálnod mind a négyet. Időigényes, de csak úgy tudsz rájönni neked mi a jó. Nyilván roottal, meg directory binddel, vagy más módon átküldhetők az appok.

(#11194) LilProphet90

LilProphet90
(senior tag)
LOGOUT blog

Sziasztok! Kipróbáltam a telefont másik akksival, sajnos ugyanúgy merül (egy éjszaka alatt kikapcsolt nettel lazán lemegy 100%-ot), és úgy érzékeltem, hogy a telefon felső része (a kamera környékén) melegszik fel nagyon, akkor is, ha a telefon üresjáratban van. Az akkumulátor hőmérséklete átlagos.

Szerintetek mennyire számíthatok a szervizre, hogy ezzel kezdjenek akármit is? Ráraktam egy teljesen nyers v20h-t root nélkül, a bootloadert meg remélem nem veszik észre. Másnak van már tapasztalata szervizzel?

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#11286) LilProphet90

LilProphet90
(senior tag)
LOGOUT blog

Akit esetleg érint garancia unlock+root után... pár hete szörnyen elkezdett melegedni a telefonom felső része, és 2-3 óra alatt lemerült mindennemű állapotban (szerintem overclock miatt sokallhatott be).

B2CApp-pal visszaállítottam a gyári V20H-t és recoveryt, valamint EZT a metódust felhasználva eltüntettem a "Bootloader: Unlocked" jelzést S/W Upgrade módból. 8 nappal később szóltak, és kicserélték a telefonom főpaneljét, úgyhogy érdemes megpróbálni. Ráadásul a srác azt mondta, hogy ezt a típust csak az LG szervizben javítják, mert ők nem kapnak alkatrészeket L9-hez, úgyhogy nagy valószínűséggel működik a dolog az esetek nagy részében.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#11362) ProYeti96

ProYeti96
(csendes tag)

Sziasztok!
Friss P760 tulaj vagyok, minden van rajta, nyitott bootloader, TWRP recovery, root, minden ami kell, rá ment a Carbon ROM 4.4.4, SONIC 4.4.4, minden rendben, WiFi is müködik minden, érzékeli a hálózatot, menti is meg minden, de nem hajlandó kapcsolódni rá... Szerintetek ez miért lehet, valamint hogyan tudnám ezt orvosolni?
Válaszokat előre is köszönöm!

Ami nem öl meg, az erősebbé tesz... Kivéve a Medve! A Medve az megöl!

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.