Hirdetés

2019. december 6., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2015-09-02 20:21:52

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#4410) zack

zack
(nagyúr)

Küldenék e barátnőm L9-ére apk fájlt...Sehogy sem tudom megoldani. Valami progit tudtok erre? Vagy a root miatt nem megy? Valami dokumentumfájlként látja az elküldött apk-t. Én a root hiányára gondolok. :U

NFC sem müxik mindkét irányba...Az én rootolt Note2-öm fogad az L9-ről képet, de ha én küldök képet az L9-re egy linket kap a Play áruházról.

Root?

Samsung Galaxy Note 9 Ocean Blue 128GB /64GB Samsung Evo Class10 <<>> Sony NW-A35 + Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 <<>> Spotify Premium + Tidal HiFi

(#4428) darthdenes válasza bubus66 (#4426) üzenetére

darthdenes
(tag)

Nem a tárcsázó kódos verzió. Vissza lehet tenni a v10a? Mert akkor azt rootolom és kiszemetelek belőle és el leszek vele. Azzal nem voltak azok a kis gondolkodások amit jb csinál.

(#4429) bubus66 válasza darthdenes (#4428) üzenetére

bubus66
(nagyúr)

Én nem tudom nekem nem gondolkodik, talán ennyit számít, hogy nyitva van a bootloader,igaz a sok szemét levan tiltva. Ja igen vissza Tudod tenni a V10A, sőt ha rootolod recoveryt teszel rá akkor mentésből a V10H is rá tudod tenni.

[ Szerkesztve ]

"A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind hallottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért.”https://androware.hu Honor 20

(#4433) zack válasza Pantal (#4411) üzenetére

zack
(nagyúr)

Sikerült, de a root joggal használt ingyenes total commander valamiért nem akarta az igazságot. A Root Explorer-rel már simán ment. ;)

Samsung Galaxy Note 9 Ocean Blue 128GB /64GB Samsung Evo Class10 <<>> Sony NW-A35 + Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 <<>> Spotify Premium + Tidal HiFi

(#4469) darthdenes válasza bubus66 (#4466) üzenetére

darthdenes
(tag)

Én égi jelnek veszem, hogy nem sikerül visszarakni. Jb is nehezen ment fel, most megválnék tőle. Na mindegyj.
Ha esetleg lesz root jb-re akkor cwmből feltehető lesz ics?
Bubus mit tettél fel ami megölte a telót? Kuka teljesen?

(#4475) mr.szabados

mr.szabados
(tag)

cwm-et vagy root-ot lehet telepíteni bootloadernyitás nélkül, és ha igen letudná írni valaki?

Samsung Galaxy 3 ->LG Optimus 2X -> LG Optimus L9 -> Samsung Galaxy Nexus -> Samsung Galaxy S4 -> LG Nexus 5

(#4486) mr.szabados válasza bubus66 (#4481) üzenetére

mr.szabados
(tag)

ez p765-re van am meg zip fájlt cwm-ből lehet instalálni cwmet viszont nem lehet root nélkül csak bootloadernyitással nem?

Samsung Galaxy 3 ->LG Optimus 2X -> LG Optimus L9 -> Samsung Galaxy Nexus -> Samsung Galaxy S4 -> LG Nexus 5

(#4488) bubus66 válasza mr.szabados (#4486) üzenetére

bubus66
(nagyúr)

lehet a cwm-et root nélkül mert a nyitott bootloadernél is az SD kártyáról kell installálni

"A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind hallottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért.”https://androware.hu Honor 20

(#4540) darthdenes válasza Milestone2 (#4537) üzenetére

darthdenes
(tag)

Én pont azon küzdök hogy v10a tegyek vissza. Nállam jb apró röccenéseket csinál. 2 fc is volt, aksi gyengébbnek tűnik. Vélemény. Maradjon a v10a rootold szemeteld ki.és élvezd.....

(#4543) Milestone2 válasza bubus66 (#4539) üzenetére

Milestone2
(veterán)
LOGOUT blog

A telefonon belül az Alkalmazások/Szoftverfrissítés/Frissítés ellenőrzése...

Na mindegy, most már értem nagyjából, amiket írtok.

Szeretnék áttérni JB-re, a külső SD-re való telepítés miatt. (Érdekes, hogy van aki szerint gyorsabb és stabilabb a JB, van aki meg vissza akarja csinálni az egészet, mert nála akadozik...pl: darthdenes)

Először megpróbálom az LGMobile Support Tools-sal.

Aztán -ha jól értem- ha így nem sikerült, akkor jöhetnek az offline megoldások: kdz.

Jól értem?

Aztán itt jön a következő zűrzavar. Mi van, ha mégsem jobb, mégsem tetszik, mégsem működik a v20c...? Van aki azt írja simán vissza tudta rakni a v10a-t, van aki meg azt írja véresen szívott vele... Nem értem, hogy lehet ez...

No, mindegy, köszönöm a segítségeket.

Ha valami nem megy úgy is jelentkezem.

A rootolást a garancia miatt egyenlőre hanyagolom, bár darthdenes azt ajánlotta, hogy inkább v10a rootolva, de ettől még nem lehet(ne) a külső SD-re telepíteni, ami JB-vel állítólag megy. Rootolással inkább megvárom, míg nagytudású :R BUBUS66 PETICIÓJÁT ELFOGADJÁK AZ LG-NÉL ÉS MEGNYITJÁK A BOOTLOADERT. :R

[ Szerkesztve ]

A USER ERROR-t okozó USER-ek elégedetlenkednek mindig a leghangosabban - "Xiaomi együttható"= nincs standard állandó, működik minden: vagy így, vagy úgy, vagy másképp...

(#4577) akcsy válasza Milestone2 (#4575) üzenetére

akcsy
(tag)

Én csak a V20B előtt csináltam, a C előtt azért már nem, mert szerintem havonta nyomhatnék FR-t a telefonomnak :F

Másik kérdésedre válaszolva: Mire kellene? Mert az APP2SD-t nem tudod használni, csak ha rootolt a telód... Az alkalmazások áthelyezése SD kártyára funkción kívül más programmal nem nagyon tudsz áthelyezni...
Ha pedig rootolt akkor egyértelműen az APP2SD, az a leghatékonyabb(könnyen kezelhetősége miatt) :)

[ Szerkesztve ]

Huawei P9 "Inkább azt bánd meg, hogy megpróbáltad és nem jött össze, mint hogy meg sem próbáltad...,,

(#4582) kisocsi válasza Milestone2 (#4581) üzenetére

kisocsi
(tag)

Beállítások-Alkalmazások-és ott ráböksz amit át akarsz helyezni. De mégsem helyezi át,ahhoz rootolni kell.

(#4583) Milestone2 válasza kisocsi (#4582) üzenetére

Milestone2
(veterán)
LOGOUT blog

Azért váltottam v20c-re, mert az írtátok itt root (garivesztés) nélkül is áthelyezhetők és működnek. Most akkor mégsem?

A USER ERROR-t okozó USER-ek elégedetlenkednek mindig a leghangosabban - "Xiaomi együttható"= nincs standard állandó, működik minden: vagy így, vagy úgy, vagy másképp...

(#4648) Dave50944 válasza Dave50944 (#4647) üzenetére

Dave50944
(csendes tag)

Egyébként a bootloder kinyitása miben változtatja meg a telefon működését? mert hogy láttam a roothoz az kell mit lehet vele elérni ?

(#4650) Milestone2 válasza Dave50944 (#4648) üzenetére

Milestone2
(veterán)
LOGOUT blog

Gondolom a működését nem, csak annyiban, hogy rootolható és és ettől még jobban személyre alakítható.

(#4652) Milestone2 válasza bubus66 (#4651) üzenetére

Milestone2
(veterán)
LOGOUT blog

Ugyanezt írtam más szavakkal...mert gondolom csak a rootolás után takarítható, és ez befolyásolja a működését, több hely lesz, és valószínűleg gyorsabbá válik.

De igazad van rosszul írtam...

[ Szerkesztve ]

(#4656) Dave50944 válasza bubus66 (#4651) üzenetére

Dave50944
(csendes tag)

Megéri szted a root meg a nyitott bootloader ?

(#4659) Dave50944 válasza Milestone2 (#4658) üzenetére

Dave50944
(csendes tag)

Még van bőven garanciám szóval lehet pihentetem a rootolást egy darabig :D

(#4680) prannk válasza bubus66 (#4674) üzenetére

prannk
(őstag)

Meséld el mi a gondod az L9 el :K

Azon kívül hogy nem tudod frissitgetni a verziókat. Nem mind1 hogy milyen verzió van rajta? Telefon nem arra való hogy 2 naponként frissítgessük.. Kijön a gyári frissítés és feltesszük!!! Ha jól tudom te villogtál itt elsőként hogy neked már fent van. Hát ha neked erre kell egy telefon hogy frissítgess akkor csak hajrá.. Nekem egy negativ om van a telefonnal hogy nem tudom átpakolni Sd re az alkalmazásokat. De azt egy root al meglehet csinálni.. Nem kell bootloadert nyitni...

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#4682) bubus66 válasza prannk (#4680) üzenetére

bubus66
(nagyúr)

Na látod hogy azt sem érted, hogy mi van, nem frissíteni akarom , hanem a gyárival is gond van, az egy alkalom volt, hogy fel ment.
Hála a jó istennek nem frissítem többet hol van a ROOT bootloader nyitás nélkül?

jooker82

az L7-tel nekem sem volt semmi bajom a KDZ updaterel, azt tudod hogy miért csinálja meg a 4X meg az L7t mert azt nem bin-be bontja ki ha nem dz-be és azzal könnyebben el bánik a KDZ updatre, És nem csak nekem volt gondom vele, ha nem másnak is. Persze, hogy a 2X-nél meg a 3D-nél semmi gondod, nem volt mert az OFFLINE mód meg a KDZ updater is azokhoz készült.

[ Szerkesztve ]

(#4683) Milestone2 válasza prannk (#4680) üzenetére

Milestone2
(veterán)
LOGOUT blog

Prannk áruld már el nekem, aki áttette v10a-ról v20c-re, az hogy rootoljon bootloader nyitás nélkül?

[link]

Vajon a fenti XDA-s rootolási módszer most felbontja a bootlodert v20 alatt vagy sem, illetve működik-e 760-on??? Most sajnálom, hogy nem tanultam meg (jól) angolul...

Amikor megvettem a készüléket, utána kérdeztem TŐLETEK, hogy v10a rootolással vagy v20c rootolás nélkül (hogy használhassam az SD-t, a programok ott foglalják a helyet, ne a telón) azt írtátok inkább v20c, mert az alapból tudja az áthelyezést...

Egyébként egy biztos, nem bánnak az összerakásnál túl kíméletesen a készülékekkel, ez szerintem abból látszik, hogy nincs kimondott tipushibája, hanem egy-egy szerencsésnek nem mondható vásárló jár rosszul: kinek nem lehet frissíteni az sw-t, kinek a GPS nem megy, kinek az SD befogadás nem műxik.. Lehet tévedek...

Mindenesetre nekem tetszik a telefon, tetszett v10a-val is, és tetszik most v20c-vel is.

:C

[ Szerkesztve ]

(#4684) prannk válasza Milestone2 (#4683) üzenetére

prannk
(őstag)

V10a root. Ki akarja v20 at rootolni? Én rakom vissza a ICS-t.. Nekem nem kell ez a jelly bean .Este 10 kor szedtem le töltőről. reggel 8 kor 87% állt az akksi.. Ezt már párszor eljátszotta a JB. ICS nem volt ilyen gondom.. Kinézete se tetsziik.. Undorító betűtípus. Ram is kevesebb.. Úgyhogy megy rá vissza az ICS jövő héten.

(#4685) bubus66 válasza Milestone2 (#4683) üzenetére

bubus66
(nagyúr)

(#4683) Milestone2

Áthelyezni alapból, sőt telepíteni sem tudja, neked kell azt áthelyezni a külső SD-re.Azt viszont neked kell megnézni, hogy az alkalmazás onnan használni is tudja.

Arra én is kíváncsi lennék, hogy a bootloader nyitás nélkül hogyan lehet Rootolni a JB-t.

(#4684) prannk

Azt mond meg nekem mi a szép az ICS-ben ha a JB ronda. A betű típust meg lehet váltóztatni és ugyan azok vannak bent mint az ICS-ben.

[ Szerkesztve ]

(#4701) Dave50944 válasza prannk (#4699) üzenetére

Dave50944
(csendes tag)

Na ezek szerint van rá mód csak csak :D Király vagy :D Rem működik is xD De ugye ehez nem szükséges se root se bootlader nyitás sem egyébb szarság igaz ?

[ Szerkesztve ]

(#4705) Dave50944 válasza prannk (#4703) üzenetére

Dave50944
(csendes tag)

http://androidportal.hu/forum/programok-appok/sd-kartyara-telepites-de-hogy Na ezt a pár hszt olvassátok el. íme a járható út csak ehez root kell ami nekünk egyenlőre necces.

(#4713) bubus66 válasza prannk (#4712) üzenetére

bubus66
(nagyúr)

Mondtam, nektek azt hiszem az akcsyval próbáltuk hogy nem működik leírtam azt is mit kellene csinálni, ahhoz hogy oda telepítsen. Remélem elhiszed, hogy nem lehet csak rootal, és akkor is csak EXT partícióra. A garancia akkor is meg van ha kinyitottad a bootloadert.

Hol találom az initramfs fájlt?

Szét kell hozzá bontani a boot.img fájlt... Inkább ne bántsátok, mert nem lesz jó vége, ha valaki elkezd vele játszani....

Forrás Keeperv85

[ Szerkesztve ]

(#4714) prannk válasza bubus66 (#4713) üzenetére

prannk
(őstag)

De én nem nyitok bootlloadert.. Meg nem is rootolok.. Nekem kell a garancia.

(#4721) bubus66 válasza Milestone2 (#4720) üzenetére

bubus66
(nagyúr)

Nem biztos, hogy jó mert ezt írja

V20B P765 CIS this is LGP765_AP[11].bin.

Megpróbálhatod, talán ki rootolja a P760-at is. Nem törvény szerű hogy fejestöl.

[ Szerkesztve ]

(#4725) Milestone2 válasza bubus66 (#4724) üzenetére

Milestone2
(veterán)
LOGOUT blog

Most megint lehet rosszul fogalmaztam.

Nem a mappákat helyeztem át fájlkezelővel.

A Beállítások/Alkalmazások menüben, mindent amit engedett "Áthelyezés az SD-kártyára"-r kattintani, azt megtettem.

Most kíváncsiságból feltelepítettem a "Root App Delete" programot és az is azt jelzi, hogy az említett programok az SD-n vannak (tehát nem azt írja: "in Phone/Tablet", hanem azt "in MicroSD").

(#4726) bubus66 válasza Milestone2 (#4725) üzenetére

bubus66
(nagyúr)

Gondoltam, hogy nem a mappákat, hanem a az alkalmazásokat helyezted át, azért kérdeztem, mert van olyan alkalmazás amelyik nem működik ha át van helyezve. Ki próbálhatod azt a Root-ot baja nem lesz a telefonodnak, max nem lesz rootolva.

(#4727) Milestone2

Milestone2
(veterán)
LOGOUT blog

Lehet ki kéne próbálnom valami nagyobb programmal. Úgyse használom, majd letörlöm. Mondjatok valami nagy helyigényű, de ingyenes (Play Store, vagy internetcím) programot...

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A "root app delete" nevű programot tettem fel, (ami ha nincs rootolva a telefon, akkor is működik, csak jóval kevesebbet enged törölni) mert emlékeztem, hogy az jelzi, hogy egy programot épp honnan akarok törölni.

És amiket áthelyeztem, azokat valóban a SD kártyán jelzi.

-----------------------------------------------------------------------------------------

[ Szerkesztve ]

(#4729) Dave50944 válasza bubus66 (#4726) üzenetére

Dave50944
(csendes tag)

Na látom életre keltél :D helyes :) akkor már értem valamit nagyon félre néztem az előbb őő és ahoz a programhoz mitszólsz amit linkeltem ? root kell hozzá állítólag és elhiteti a rendszerrel hogy a belsőmemórián van szted megéri ezért a root ? működhet ?

(#4732) bubus66 válasza Dave50944 (#4729) üzenetére

bubus66
(nagyúr)

(#4729) Dave50944

Olvastam róla van kép is nézted az XDA-n kell hozzá azt hiszem root. Ha rootolod akkor már az app2SD is használhatod vagy bármelyiket amelyiket ismered. Próbáld meg a Rootot

(#4731) Milestone2

Mint ahogyan írtad is, hogy az Beállítások/Alkalmazás/Összes alkalmazásból, raktad át az mindent (amit lehet) azt a külső SD-re rak.

[ Szerkesztve ]

(#4734) Dave50944 válasza bubus66 (#4732) üzenetére

Dave50944
(csendes tag)

Igen kell hozzá csak nem tudom megéri e kipróbálni és rootolni a telefont elvileg ez tényleg működhet

(#4735) bubus66 válasza Dave50944 (#4734) üzenetére

bubus66
(nagyúr)

Próbáld meg ezt a Root veszteni nem vesztesz semmit sem a P765-ön működik

Rooting method for V20 (modified rooting by Lelus)

[ Szerkesztve ]

(#4737) Milestone2

Milestone2
(veterán)
LOGOUT blog

Most kipróbáltam.

Kerestem egy nagyobb telepítőfájlt.

TEKKEN CARD TOURNAMENT 123MB

Azt azt sem tudom mi az.

Feltelepítettem.

Elfoglalt 138MB-t

EZT A NAGYOT MÁR NEM ENGEDTE ÁTRAKNI AZ SD-RE A BELSŐ PROGRAM (Beállítások/Alkalmazások...stb)

Töröltem.

Amit akartam megtudtam.

Csak a root lesz a megoldás, egyszer, ha lesz.

Remélem Dave jut valamira azzal a linkkel amit írtam és Bubus66 továbbított neki...hátha...

(#4745) bubus66 válasza Dave50944 (#4744) üzenetére

bubus66
(nagyúr)

Letöltöd ezt RootLelusL9-v20.zip kicsomagolod az asztalra vagy a C meghajtóra vagy valahova.

Majd csatlakoztatod a telefont LG szoftvermodba USB hiba elháritás bekapcsolva.
Rákattintasz erre rootL9.bat és meg várod még a dos ablak végig fut.

(#4756) DiamondBack válasza Dave50944 (#4754) üzenetére

DiamondBack
(senior tag)

root needed... amúgy nekik műkszik ahogy olvasom

(#4757) Dave50944 válasza DiamondBack (#4756) üzenetére

Dave50944
(csendes tag)

tehát kell root mindenképp jólvan az sd telepítést száz hog ymeglehet oldani egyébként arra már találtam ma vagy 3 féle lehetőséget már csak a rootolást kéne úgy megoldani hogy a bootloadert ne nyissa ki :S

(#4760) Milestone2 válasza bubus66 (#4759) üzenetére

Milestone2
(veterán)
LOGOUT blog

Jó reggelt bubus66 mester!

Linkelünk vagy nem linkelünk, a megoldás az LG-nél van!

(vagy egy hackermogulnál, aki majd egyszer csak előáll a bootloader nyitás nélküli JB rootolással)

Hajnal óta bújom az oldalakat.

Túl sok semmi... :-)

Egy oldalon írta valaki, hogy szerinte a v10 rootolása után valami KeepRoot vagy RootKeep programmal át lehet vinni a rootot v20-ra, de ha ez így lenne már mindenki megcsinálta volna.

Meg az XDA-n egy fószer írta, hogy frissített v20B-re és megmaradt neki a root, de elmagyarázni nem tudta miért, azzal magyarázta, hogy érthetetlen módon. Na akkor most ő egyedül örüljön, mint majom a farkának.

(#4761) bubus66 válasza Milestone2 (#4760) üzenetére

bubus66
(nagyúr)

A rootal akkor sem oldod meg az SD-re telepítés, olvas vissza mikor értitek már meg. Ezt pofáztam az XDA-n meg marad persze, hogy ha a KDZ vele a Root-olt V10A-ra rá teszed a V20XX valamelyiket, ha nem csinálsz factory reset a supersu.apk megmarad attól még root joga nem lesz neki.

[ Szerkesztve ]

(#4763) prannk

prannk
(őstag)

V10H rootolható? Ha az EUO nak kinyitották mert beadtak egy petícíót akkor nekünk is kifogják :D Türelem! :D

[ Szerkesztve ]

(#4764) Milestone2 válasza prannk (#4763) üzenetére

Milestone2
(veterán)
LOGOUT blog

Idézet XDA-ról:

"...You have a point but V10H is not directly Rootable. Pals have first rooted to V10A and then installed Voodoo OTARootkeeper. And then updated to V10H retained Root by restoring with Voodoo..."

Szóval ez nem az én tapasztalatom.

Csak olvastam.

;]

(#4766) mihione

mihione
(őstag)

Sziasztok!
A napokban került hozzám egy ilyen készülék és érdeklődnék hogy van-e rá valami használható CM rom?Most ahogy elnéztem V20C-n van a telón és gondolom downgradelni kéne rá valami olyan romot amit lehet már rootolni bootloader nyitás nélkül aztán mehet fel ami van,kicsit bonyolult ezt a telót mókolgatni motorolák után,de remélem van aki segít majd...:)

Ezt az Avatar romot próbálta már valaki?CM10.1-re épül jónak tűnik de nemtudom mennyire stabil.

Zte Axon 7 128 GB,NZXT S340,Asus B450-F Gaming,Ryzen 5 2600@4,1Ghz,CM Masterliquid ML240L RGB,Evga Gtx 1080 ti SC2,Corsair Vengeance RGB Pro 16 Gb 3000 mhz DDR4,FSP HEXA+ 500W,LG 22EA53 IPS

(#4767) Milestone2 válasza mihione (#4766) üzenetére

Milestone2
(veterán)
LOGOUT blog

Még NINCS lehetőség bootloader nyitás nélkül rootolni a v20-as verziókat! Egyedül a v10a rootolható.

(#4774) Milestone2 válasza Gerzson6875 (#4773) üzenetére

Milestone2
(veterán)
LOGOUT blog

És akkor kedves MESTEREK!!!

Ha azt a bizonyos open EUO v20c ROM-ot telepítem, akkor miben lesz más az életem?

Akkor garanciavesztés nélkül rootolhatom a sw-t???

Melyik folyamattal?

No, most nagyon kíváncsi lettem...

:O

[ Szerkesztve ]

(#4775) eladogeppc válasza Gerzson6875 (#4773) üzenetére

eladogeppc
(veterán)

A nyitott bootloader honnan látszik, mivel lehet tesztelni ?
Ezek szerint akkor már simán rootolható is a készülék ?

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#4776) Gerzson6875 válasza eladogeppc (#4775) üzenetére

Gerzson6875
(tag)

valahol a szervízmenübe meg lehet nézni, én nem tudom miben más, nem is érdekel az egész rootolás meg szarakodás, használom és annyi, úgyhogy ezekre majd más fog választ adni :)

(#4783) bubus66 válasza eladogeppc (#4779) üzenetére

bubus66
(nagyúr)

De van csak a szerviz menüben görgesd le felé.

(#4774) Milestone2

rootolhatod nyugodtan, mert ha egyszer felteszed után a hun már nem fogja vissza zárni a bootloadert. Mert alapból annak sem nyitott, én fel tettem.

[ Szerkesztve ]

(#4790) bubus66 válasza Milestone2 (#4787) üzenetére

bubus66
(nagyúr)

Akkor JB lesz a megoldás, hogy neked nem az van fent...

Nem az lesz a megoldás hanem az a megoldás az ICS alatt nincs ilyen menü pont!!

A "Szerkesztés" meg légyszíves használd van rá 5 perced

(#4788) mihione

Én nem tudom, meg kell várni azt az 1 órát amit irnak és hátha nyítva lesz a bootloader csak azt nem értem mi nyitja ki. Mit kell ennyit parázni, ha kell a root kinyitod a bootloadert ha meg nem kell akkor hagyod és használod így. Ennyi.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.