Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12351) bubus66 válasza Storms (#12350) üzenetére


bubus66
nagyúr

A gyári beállítások visszaállítása nem csinál Wipe Cache és Dalvik Cache törlést Még a FR igen tehát ez elég nagy különbség a e kettő között..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#12352) Milestone2 válasza bubus66 (#12351) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Jó.

Gyári adatok visszaállítása-Factory Reset

Szerintem, attól függ az eredmény honnan indítod.

Beállítások menüből indított Gyári adatok visszaállítása sokkal kevesebb dolgot töröl (ahogy Bubus is írta) mint a Recovery-ben elíndított Gyári adatok visszaállítása-Factory Reset.

De mindenki, aki nem biztos a dolgában olvasson utána a telefonjára rákeresve, hogy mit okoz a szoftverből elinított Reset, mit jelent esetleg az LG rejtett menűben lévő Reset, mit jelent a recoveryből elindított Reset, és mit jelent a gombsorral elindított Hard Reset.

Már nem használom az LG-t, napi használatban. Ha jöb egy új ROM még tesztelgetek szórakozásból, de a napi rutinom szépen lassan fogyatkozik...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#12353) prannk


prannk
őstag

Ekkora egy fos telefont. Járjon le a hűség aztán lehúzom a wc én a szarommal együtt.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#12354) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Prannk Mester! Itt az új RR...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#12355) prannk válasza Milestone2 (#12354) üzenetére


prannk
őstag

Holnap délután felhányom. Addig írhatnál majd róla milyen :D

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#12356) Milestone2 válasza prannk (#12355) üzenetére


Milestone2
nagyúr

A ROM felmegy. Tökéletes.
Mindaddig a másodpercig, míg a GAPPS-ot rá nem flesselem.
Onnan behal "System UI has stopped" másodpercenként.
Mások azt írják az XDA-n, hogy működik nekik.
Tudod, L9, van akinél működik, van akinél nem, most én vagyok akinél nem...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#12357) prannk válasza Milestone2 (#12356) üzenetére


prannk
őstag

Akkor inkább fel se rakom. Mert sztem ott törném ketté akkor. Így is beletellik 1 órába mire visszaállítom a rendszert olyanra amelyien volt.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#12358) coilos


coilos
csendes tag

Sziasztok,ma raktam carbont,utána paranoidot egy samsung advance-re,ezek után szerintem összetehetjük a két kezünket,hogy ennyi használható romunk van.Artas,nameless,mookie ezerszer gyorsabb,folyamatosabb,pedig ezek a legjobb romok voltak a samura állítólag!Én meg majdnem azt vettem!Szóval jó kis telefon az l9,minden viszonyítás kérdése!

(#12359) Milestone2 válasza coilos (#12358) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ahogy mondod.
MINDEN VISZONYÍTÁS KÉRDÉSE!

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#12360) pituka


pituka
újonc

sziasztok,kéne egy kis segitség ha lehet.Sajna bele léptem az artasz féle hbába és a telóm csak az LG logóig megy és semmi tovább.de igy apc sem látja a telót.Lehet ezt valahogy ithon orvosolni vagy csak a szerviz :W
előre is köszi

(#12361) Milestone2 válasza pituka (#12360) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Próbáld S/W Upgrade módba tenni.
Ha úgy látja a telót a PC, akkor LG frissítőszoftverrel gyári vissza, vagy ADB-n keresztül recovery újraflesselés.
Persze az nem árt, ha minden driver jól fenn van.
Ez még elméletben nem szervíz.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#12362) coilos válasza Milestone2 (#12356) üzenetére


coilos
csendes tag

Felraktam az uj RR-t legujabb Gapps-al minden ok,csak hívás nem indítható! Kíváncsi leszek lesz-e használható lollipop erre a telóra?

(#12363) pituka


pituka
újonc

sajna nem jön be az sw mód,csak az lg logo :N

(#12364) coilos válasza pituka (#12363) üzenetére


coilos
csendes tag

Kikapcsolt telefonnál hangerő fel nyomva tart usb kábel rádug ha mákod van,sW-be kapcsol!

(#12365) pituka válasza coilos (#12364) üzenetére


pituka
újonc

Köszi a tippet műkszik :C
Irta itt valaki hogy az artasz féle cm a legstabilabb rendszer hogy minden klappol benne,de nekem nem akart rácsatlakozni a wifire sem,hiába adtam meg a kódot,a másik hiba meg az volt hogy nem olvasta be a névjegyzéket a szimről.kár mert nagyon tetszik az a rom.mégegyszer köszi a segitséget. :DD

(#12366) pituka


pituka
újonc

Volna még egy kérdésem,melyik számú cwm jó a kustomok felrakásához mert az artas féle mindegyikre azt dobja ki hogy - instalation aborted.

(#12367) coilos válasza pituka (#12366) üzenetére


coilos
csendes tag

6.0.4.8 cwm-et rakd fel,és próbáld ki a nameless féle 4.4.4-et,vagy mokiee-t vagy a beanstalk-ot,ezekhez mind jó! Artas cm11e meg csak saját ttwrp-vel megy,ott is engedni kell a f2fs fájlrendszert!De mielőtt nekiálsz, Milestone mester oldalán minden infót megtalálsz!

(#12368) coilos


coilos
csendes tag

Bocsi de tabletről nem tudtam linket beszúrni!http://logout.hu/bejegyzes/milestone2/lg_optimus_l9_lgp760_custom_rom-ok_gyujtemenye.html

[ Szerkesztve ]

(#12369) Milestone2 válasza pituka (#12366) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Kezdésnek a BeansTalk-ot ajánlom.
Ha meg Lollipopot akarsz akkor a Resurrection Remixet.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#12370) pituka


pituka
újonc

Szevasztok.mi a csodáért nem akar rákapcsolódni a wifire?A benstalkot tettem fel. :(

(#12371) coilos


coilos
csendes tag

Fejtsd ki bővebben,hálózatot látja,csak nem csatlakozik?
Más, idegen eszköz csatlakozik?routeren mac szűrés be van kapcsolva,vagy olyan wpa-wpa2-nél erősebb titkosítás van kapcsolva amit a teló nem kezel! Más nyilvános wifire csatlakozik? Gyári softal tudtál csatlakozni?Hozzávaló gappsot tettél fel?Volt telepítés előtt cwm-ben factory reset,wipe,wipedalvik?Hirtelen ennyi kérdésem van,vagy mégsem?

(#12372) Milestone2 válasza pituka (#12370) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Hát azért ha már a második-harmadik ROM-mal sem csatlakozik a WiFire az már nem a ROM-ok hibája.
Menj el egy helyre ahol free Wifi van, ha ott sem megy Hardver, ha ott megy akkor a routerednél van valami gebasz...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#12373) pituka válasza Milestone2 (#12372) üzenetére


pituka
újonc

Nem hardwer hiba mert vissza raktam a - 20h ofikot és azon megy.pedig a gpszot is a hozzá valót tettem fel.én sem értem mert mikor próbáltam a mui 5 st azon ment.látja rótert kéri is a wep kulcsot csak nem csatlakozik rá.

[ Szerkesztve ]

(#12374) Milestone2 válasza pituka (#12373) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nem értem. Nekem egy custommal sem volt ilyen
De az L9 már csak ilyen, kezedbe veszel kettőt, ugyanúgy telepíted rá ugyanazt a ROM-ot és más lesz az eredmény...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#12375) coilos válasza pituka (#12373) üzenetére


coilos
csendes tag

Melyik miui 5-öt? A zdune féle hibátlan,ha nem kell bluetooth kihangosító,akkor tökéletes csak a saját gapssát tedd fel vele,de ahoz régi cwm kell!
Ha nem a romhoz való gappsot teszel fel,az okozhat furcsaságot!A 4.4.2-es alapu miui-n nekem se ment a wifi,meg állandó random android bill leáll,desktop theme leáll!Hosszútávon viszont a namelesst használom,nem akad,gyors minden megy rajt,de így is vannak jobb ,ill rosszabb telepítéseim,pedig ugyanazt a romot rakom mindig rá!Csak hát a kisördög ,mihelyt jön valami új,kipróbálom!Ha meg nem megy veszek egy nagy levegőt és az alapoktól átgondolom,hid el össze fog ez jönni! :DD

[ Szerkesztve ]

(#12376) Milestone2 válasza coilos (#12375) üzenetére


Milestone2
nagyúr

"...Csak hát a kisördög ,mihelyt jön valami új,kipróbálom!Ha meg nem megy veszek egy nagy levegőt és az alapoktól átgondolom..."

Mint én régen... ;]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#12377) Wieder12


Wieder12
tag

Sziasztok nekem is van egy ilyen készűlékem! Olvasgattam már itt a fórumban! Gyári rom van a telón 4.1.2 szeret melegedni a készűlék, meg gyorsan merülni is! Valami nagyon korrekt főzött rom létezik rá? Esetleg újabb LG UI amiben van knock code? Válaszokat előre is kószi!

(#12378) roland9408 válasza Wieder12 (#12377) üzenetére


roland9408
csendes tag

Szia :) Sajnos erre a készülékre már nem igen érkezik gyári frissítés ami tartalmazhatná a Knock Code-ot.Szeret melegedni? mi ezzel a baj hisz tél van fűtésnek ideális,ha meg gyorsan merül ne dobd vízbe. Amúgy nem hiszem hogy létezik olyan főzött rom amivel kicsit is több lenne az üzemideje ha meg van is akkor meg majd azt nem tudja amit mondjuk egy gyári.Főzött romot nem ajánlanék én személy szerint,kipucolt gyári aztán hali. Ez egy örök harc az L9-el :D

amúgy nyitott a BL-ed?

[ Szerkesztve ]

(#12379) Milestone2 válasza Wieder12 (#12377) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Igen legelső kérdés kinyitottad-e már a BL-t? Ha nem, addig nincs miről beszélni.

Utána itt az összes ROM ezen az oldalon.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#12380) Wieder12 válasza Milestone2 (#12379) üzenetére


Wieder12
tag

Köszönöm a segítségeteket, marad akkor így :)

Még annyi hogy nincs benne értesítő led, és az alsó vezérlő gombokat lehet valami jó progival értesítő lednek használni?

(#12381) roland9408 válasza Wieder12 (#12380) üzenetére


roland9408
csendes tag

(#12382) pocok1*74


pocok1*74
csendes tag

Üdv urak!!
Adott ez az LG telefon, olyan hibával hogy nem működik a mikrofon!!
Viszont ha kihangosítom saját magam hallom, össze is gerjed a mikrofon és a hangszóró.
Vagyis a mikrofon jó!!!

Valakinek valami tipp?

Kösz előre is.

Kétféle ember létezik: az egyik mindig megmondja, mit gondol, a másiknak vannak barátai. A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább.

(#12383) aholy válasza pocok1*74 (#12382) üzenetére


aholy
tag

hívásnál nem lehet kikapcsolni? ugyebár 2 mikrofon van, azt hiszem a zajszűrés miatt, lehet a fenti csak kihangosítva van bekapcsolva.

Nokia 3310 - Nokia 3410 - Panasonic GD 75 - Alcatel OT 565 - Motorola RAZR V3 - Sony Ericsson S 500i - ZTE Blade - LG Optimus L9 - Umi Iron - Huawei P9 - Samsung Galaxy Note 8 - Samsung Galaxy Note 10 +

(#12384) pocok1*74 válasza aholy (#12383) üzenetére


pocok1*74
csendes tag

Az a gond hogy egyáltalán nem vesz semmit a két mikrofon!!
Például a hang rögzítő is csak súgást vesz fel.
De az imént leirtak alapján viszont működik a mikrofon ha hallom a saját hangom kihangosítva.

Ezért nem értem a dolgot, valami szoftveres hibára gondoltam.

Ha hard reset-et csinálok akkor sem változott semmi.

:-(

Ja és engem kihangosítva sem hallanak.

[ Szerkesztve ]

Kétféle ember létezik: az egyik mindig megmondja, mit gondol, a másiknak vannak barátai. A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább.

(#12385) roland9408 válasza pocok1*74 (#12384) üzenetére


roland9408
csendes tag

hát szerviz :)

(#12386) Wieder12 válasza roland9408 (#12381) üzenetére


Wieder12
tag

Köszi! Majd kipróbálom! Megírom majd mire jutottam a progival!

(#12387) Wieder12 válasza roland9408 (#12381) üzenetére


Wieder12
tag

Tök jó a progi, ajánlom másoknak is!

(#12388) Wieder12 válasza Wieder12 (#12387) üzenetére


Wieder12
tag

Kettő gondom van a telóval, bekapcsoló gomb megnyomása után 1-2-3mp is eltelik olykor míg felébred és a csúszkát eltudom húzni :) V20C a szoftom a másik gond hogy nincs lg tag+ alkalmazás mivel betudnám állítani az NFC chippeket! V20H jobb? Mert ha igen újrarakom!

(#12389) H.Bencike válasza Wieder12 (#12388) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Szia! Az ébresztésre későn reagálás sajnos előfordult nálam is, ez van sajnos.
v20P alatt az Alkalmazás kezelőben elérhető az LG TAG+ alkalmazás azzal elvileg tudod majd programozni a matricáidat vagy nem tudom miket használsz. Lehet v20c alatt is elérhető nem tudom meg kell nézni.
Nálam speciel a v20H-nál jobb volt a v20B sokáig azt is használtam aztán v20O-ra mentem át na katasztrófa volt mindenki másnak nagyon jól működött. v20P hozta nekem a megváltást azzal lett igazán jó. telefonja válogatja melyik jó rá, próbálgatni kell.

[ Szerkesztve ]

LG G3

(#12390) Wieder12 válasza H.Bencike (#12389) üzenetére


Wieder12
tag

Köszi nekem v20c alatt nem volt alkalmazás kezelőben tag + telepítési lehetőség, lepattintottam máshonnan végűlis működik, köszi a segítséget, ez a felébredés probléma adott akkor minden rom alatt? Próbáltam már animáció kikapcsolását de akkor se gyorsabb! Végre belaktam telót így hogy mondod, hogy nálad is fenn áll ez a probléma akkor nem rakom újra. Majd talán egyszer :)

(#12391) H.Bencike válasza Wieder12 (#12390) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Animáció kikapcsolással nekem sem lett gyorsabb inkább "darabosabb" lett, semmi áttűnés meg ilyesmi. Amúgy nekem olyan is volt hogy bekapcs gombra nem ébredt fel 2-3x is meg kellett nyomni mire "észhez" tért.

LG G3

(#12392) Wieder12 válasza H.Bencike (#12391) üzenetére


Wieder12
tag

Én se vettem észre változást, azért inkább had animáljon :)! Ami nagyon fogja a telót az a szinkronizálás még, de ezt a mobilarena tesztben is írják! Igaz ott még ICS alatt, de JB-nél se változott a dolog!

(#12393) H.Bencike válasza Wieder12 (#12392) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Erről én nem tudok mondani semmit mert sosem szinkronizáltam semmit a telefonnal a névjegyeken időjáráson kívül. Facebook-Mesenger-Viber mindig futott a telefonon.

LG G3

(#12394) prannk


prannk
őstag

Szóval itt valaki azt mondta,hogy a NAMELLES rom,jobb mint az artas cm11.

Ez mennyire igaz?

Milyen gapps kell hozzá?

[ Szerkesztve ]

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#12395) Milestone2 válasza prannk (#12394) üzenetére


Milestone2
nagyúr

A nameless fejlesztése leállt L9-re.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#12396) prannk válasza Milestone2 (#12395) üzenetére


prannk
őstag

az mind.1 Nekem 4.4.4 kell.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#12397) Milestone2 válasza prannk (#12396) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Akkor a BeanStalk!

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#12398) Milestone2


Milestone2
nagyúr

A mai új RR egész jó lett.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#12399) Wieder12


Wieder12
tag

Tudom, hogy ez itt nem a reklám helye :) de van egy fekete S-line tokom eladásra ha valakit érdekel! PÜ.-ben keressen meg bátran.

(#12400) prannk válasza Milestone2 (#12397) üzenetére


prannk
őstag

Miért?

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.