Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12551) coilos


coilos
csendes tag

Ránéztem van-e új szoft és csodák csodájára van dec 29-i cm 12.1! Valaki próbálta esetleg,mert a májusi nem igazán vált be,belassult,akadt! Na mindegy egy próbát megér!

(#12552) Rico45 válasza coilos (#12551) üzenetére


Rico45
őstag

Nekem is belassúlt :-(De komoly van friss?

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#12553) Rico45 válasza coilos (#12551) üzenetére


Rico45
őstag

Telefon azt írja hogy a jelenlegi a legfrissebb. :-(

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#12554) Rico45 válasza coilos (#12551) üzenetére


Rico45
őstag

Szia!

Talált frissítést Lg szoftverrel usb-n keresztül ! Kicsit pörgősebb lett a telefonom!

Köszi :R Ja és B.U.É.K. ! ! Mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#12555) DiNizo


DiNizo
csendes tag

Üdv.!
Lehet, hogy már volt erről szó ebben a topikban. Lenne egy kérdésem. Amikor bekapcsolom a telefonomat, akkor a következőt írja ki:
Hogyan lehetne ezt megoldani?

(#12556) Tutu7030 válasza DiNizo (#12555) üzenetére


Tutu7030
veterán

Az xda-n írnak erről.

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#12557) DiNizo válasza Tutu7030 (#12556) üzenetére


DiNizo
csendes tag

Ezt már láttam, de nem nagyon vágom pontosan az angolt. Ezért gondoltam, hogy egy magyar fórumon kérdezem meg

(#12558) Sznajper


Sznajper
csendes tag

Sziasztok!

Egy kis segítségre/tanácsra lenne szükségem az L9 emmel kapcsolatba. 2013.06 hójában vettem a telefont és kb tavaly nyár közepén csinált egy olyat hogy nagyon felmelegedett, nemvolt semmi extrém körülményes helyen, nemvolt napnak kitéve stb..hanem egy légkondizott vonaton történt meg. Akkor ugyvoltam vele tönkrement az aksija és nemfoglalkoztam vele, majd nemrég ujra előszdtem pár hónap után kiprobáltuk más l9 aksival és bejött müködik szépen dolgozik nyomtunk rá gyári beállitást stb , de a melegedés nem múlt el. Sajnos még midnig fentáll ám a telefon kifogástalnul müködik tehát hozza az elvárt gyorsaságot amit régen illetve nemakad, bár jelzem nemis nagyon futtatok olyan alkalmazásokat ami ezt tenné, viszont a hátulja pontosan az LG felirat alatt borzastzóan meleg ha pl képeket nézek vagy csak általános dolgokat csinálok pl böngészés.Mi lehet a baj? mit probáljak meg frissiteni, vagy egyáltalán van e még remény rá hogy ez a probléma megoldódik illetve még valamit elfelejtettem, hogy az akkut irrálisan gyorsan meriti ugyvettem észre, ettől függetlenül mig van benn erő jól dolgozik, illetve ha le bill zárazom és békénhagyom visszahül.1 alkalom volt mikor nemrég 2 hónapja ugye nézegettük milehet a baj és kiirta hogy az eszköz kifog kapcsolni mert nagyon meleg, ez 1x történt meg amióta megvan.

Válaszotokat előre is köszönöm.!

adatok:
2013.06 ban vásárolt Lg Optimus L9
android verzió: 4.1.2
kernel verzió: 3.0.31
szoftververzió: P76020C-EUR-XX

(#12559) coilos válasza Sznajper (#12558) üzenetére


coilos
csendes tag

Szia Nekem is előfordult a gyári szoftal,beragad és pörgeti a procit!Ha nem tudod,vagy akarod nyitni a telót akkor frissíts gépről 20H-ra azzal nekem megszünt a melegedés!Mióta custom romokat használok egyszer sem fordult elő! Mióta gapps-sincs a telón ,három napot bír az aksi cm 12.1-el!

(#12560) LilProphet90 válasza Sznajper (#12558) üzenetére


LilProphet90
senior tag

És nem merül jobban a telefon? Nekem is volt hasonló még anno vele, túlhúztam a procit, aztán jött az extrém melegedés és az 1%/perc merülés. Gariban cserélték az alaplapot.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#12561) leslie72


leslie72
csendes tag

Sziasztok.Egy olyan kérdésem lenne.Egyik nap csak fogta magát a teló és nem lát semmilyen wifit és fel se csatlakozik +valamiért a GPS se működik már végig néztem rajta mindent minden engedélyezve van és mégse működik.Köszönöm a segítséget.

(#12562) Rico45 válasza leslie72 (#12561) üzenetére


Rico45
őstag

Mindenkinek haldoklik :K Lassan új telefont kéne nekem is néznem :K

Sajnos nem tudom mi lehet a bibi! De biztosan jön egy hozzáértő és segít neked!

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#12563) Rico45


Rico45
őstag

Sziasztok! Mikor az előző hozzászólásomat írtam,akkor a telefonom nekem is elkezdett nagyon melegedn a hátulján a logó alatt+az aksi sem bírta már sokáig. Garanciális,tehát szerviz lett belőle.
Ma lett kész.Majd leírom mit cseréltek benne,és hogy jó lett-e egyáltalán.

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#12564) LilProphet90 válasza Rico45 (#12563) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Biztos, hogy főpanelcsere, de utána nem lesz vele gond :) Meddig van még garanciád erre? Azért 3,5 éves készülék már. Bár én szerettem, de a stock 4.1.2+ExperiencedKernel kombón kívül nem sok rom/kernel vált be hozzá anno.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#12565) Rico45 válasza LilProphet90 (#12564) üzenetére


Rico45
őstag

Szia!

Igen főpanelcsere volt! Meg még a hátulján az lg logó L-betűjét is pótolták ,ami leesett valahol a melegedés miatt :-)

Nem is merül nagyon az aksija! Még májusig garanciás,de most már váltanom kell :K Amúgy én szerettem nagyon.Anyukámnak fogom adni :K

Üdv

[ Szerkesztve ]

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#12566) szaboknak


szaboknak
aktív tag

A fiam nekem adta az L9 et,hogy használjam navigálásra de van egy gondom ha rádugom az autó multimédiás lejátszójára folyamatosan visszaveszi a hangerőt azzal az üzenettel,hogy halláskárosodást okoz és hiába veszem fel egy kis idő múlva újból vissza halkítja.
Var erre valami megoldás?

Iphone 7 128 Gb, Xiaomi watch S1

(#12567) prannk


prannk
őstag

Egy kamerát keresek. Akinek van pm.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#12568) Yutani


Yutani
nagyúr

Van egy olyan gondom, hogy kb. két hónapja eltettem a fiókba feltöltve az L9 telefont. Most kapcsolnám be, de semmit nem reagál, nem jelez a töltésre sem. Az ugyanakkor eltett F6-osom 85% aksival feléledt. Lehet, hogy az L9 aksija tönkrement? Kb. 3.5 éves az L9, sosem volt vele semmi gond.

#tarcsad

(#12569) janaman01


janaman01
addikt

sziasztok. haver a kezembe nyomottegy ilyen telót, lg logóig beindul de utána semmi..recovery , hard reset ..semmi nem müködik...pc re feldugva pittyen egyet, majd ismeretlem eszkö7..leválasztja majd vissza..és ez ismétlődik... lehet e valamit kezdeni vele,?

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#12570) passat77


passat77
tag

Sziasztok!

Hogy tudnám kártyafüggetleniteni ezt a telefont?

(#12571) haukker


haukker
csendes tag

Hello
Nem hiszem, hogy még valaki olvassa ezt a topicot de 1 próbát megér 😀
A probléma a következő: Előkerült a fiókból a jó öreg l9ii ami amúgy m3g anno azért került oda mert elkezdett vacakolbi az aksija. Most rendeltünk hozzá új gyári aksit viszont miután bekapcsol a telefon kiírja h hibás aksi és szépen ki is kapcsol. A régi aksival működik csak az már gyorsan lemerül. Ez már a 2. Aksi amit rendeltünk mind a kettővel ez volt a probléma. Valami ötlet?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.